Log In
Blind Date at the Dairy #2 • Sep 26 2012
OBRA races uploaded by Chris Bagg csv | json
0
0
0
0
0
Clear, 59 degrees, wind 7 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
?
Beers
?
Moisture
?
Accel
?
Tech
?
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brian Malloy Therapeutic Associates PDX Cycling
2 Eric Stotts Camas Bike and Sport
3 Andrew Smith Portobello-A Better Cycle
4 Ryan Paddock
5 Doug Bredall
6 Bradley Heintz
7 Jeff Chocher
8 Kevin Brown
9 Linus Clark
10 Michael Clark
11 Robert Umberhandt Stumptown Cycling Club
12 Anthony San filippo
13 Dustin Schneider
14 David Miller Team Lazy Tarantulas
15 Ben Kersens
16 Ken Finch Team S+M
17 Ben Tabor
18 Carl Steinke
19 Meadow Lacy
20
21 Stephen Gomez Super Relax Concept
22 Mark Nielsen Sunset Cycles
23 Eric Mellencamp SWEAT360
24 Taylor Von ahlefeld
25 Eric Lockovitch
26 Chance Fischer
27 Quasar Bennett Hapi-Go!
28 Mark Jenkins Team S+M
29 Judd Rench
30 Danny Klube
31 Ron Besser
32 Andy Casebeer
33 James Laird
34 Adriel Weiner Metropolis Cycle Repair
35 Andrew Besson
36 Ben Tomkins
37 Donald Suhr
38 Danny Pettit
39 Ron Hope
40 Chris Nelson
41 Michael Corwin
42 David Backes
43 Christopher Joy-webb
44 John Bennion Sunset Cycles
45 Nathan Skidmore
46 Russ Watt
47 Jared Granger
48 Michael Costa
49 Craig Moerer
50 Patrick Donaldson
51 Chuck Devoe
52 Nick Besson
53 Geoff Rinella
54 Aaron Singer
55 Geir Eide
56 Jonathan Hall
57 Steve Schmidt
58 Jeff Bromwell
59
60 Bo Downen
61 Adam Troxel HPC/RPM Mortgage
62 Eric Burmester
63 Craig Diehl
64 Charles Donaldson ii Hapi-Go!
65 Will Seymour
66 Scott Oitto
67 Ryan d Mccoy
68 Ray Hamness
69 Edward Knight Camas Bike and Sport
DNF Scott Hollingsworth
Finishers: Cat 2: 3   Cat 4: 4   Cat 5: 2   Cat ?: 61  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Laura Beko
2 Stephanie Rice
3 Emily Goodman Sweetpea Ladies Auxiliary
4 Julie Deal
5 Cat Moscibrocki
6 Lindsey Kuipers
7 Colleen Douglas
8 Melissa Powers
9 Katie Gilmer
10 Karyn Gibbs gibson
11 Erin Lolich
12 Charity Pape
13 Robin Stancliff SWEAT360
14 Wynne Mcauley
15 Emily Marshall
16 Claudia Sterry Green Submarine Records
17 Jessica Gill
18 Courtney Stella
19 Karleta Reierson Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
20 Genevieve Hudson
21 Carla Bray SWEAT360
22 Maria Patla River City Bicycles
23 Stephanie Stauber Beermongers Cycle Club
24 Marla Hay
25 Gina Williams Camas Bike and Sport
26 Holly Hamness Sprout Cycles/Lucky Lab
27 Brooke Ziehnert
28 Catherine Gould
29 Julie Serres
DNF Savannah Bergqist Team Lazy Tarantulas
DNF Jennifer Plaza
Finishers: Cat 3: 2   Cat ?: 29  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Keelan Ontiveros West End Bikes/Specialized
2 Brian Hart jr. Hapi-Go!
3 Owen Szwaya bicycleattorney.com
4 Conner Nelson
5 Isamu Richmond West End Bikes/Specialized
6 Joseph Lukens Upper Echelon Fitness: Sports Medic
7 Clayton Bakke
8 Nathanael Hart Hapi-Go!
9 Oliver Mcfadden Gründelbrüisers/Stewie Bicycles
10 Oliver Heintz
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 3   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ian Jackson
2 Emerson Webb Beaverton Bicycle Club
3 Justin Ziehnert Beaverton Bicycle Club
4 Ben Van raalte
5 Brady Stotts
6 Rubin Field
7 Kevin Ramsden
8 William Taylor
9 Zach Durst
10 Zach Mikkelson
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 2   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Lauren Ziehnert
2 Catherine Lehman
3 Alyssa Hoyt
4 Janessa Wilson Hapi-Go!
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Julia Schobben
2 Elizabeth Mcknight Team Western Bike Works
Finishers: Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Thomas Cody Rapha Racing NW
2 John Weathers Sunset Cycles
3 Jeffery Otto Sunset Cycles
4 Paolo Dabbeni Filth and Fury
5 John Mccaffrey Kesho Bicycles
6 John Mitchem West End Bikes/Specialized
7 Jeff Mcnamee Buy Local Cycling
8 Bob Jacobs bicycleattorney.com
9 Quinn Jackson DNR Cycling
10 Chad Smeltzer Team Western Bike Works
11 William Zale West End Bikes/Specialized
12 Ken Reed Green Submarine Records
13 Andrew Reed
14 Shane Gibson Half Fast Velo presented by Ninkasi
15 Johnny Burrell
16 Juston Manville
17 Mark Hildebrandt Portland Velo
18 Stephen Hemminger Team Oregon presented by Laurelwood
19 Vern Krist Showers Pass
20 Tom James bicycleattorney.com
DNF Jeff Curtes
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 2   Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat ?: 12  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Girard Portland Velo
2 Jonathan Vinson Gentle Lovers
3 Richard Horacek Stumptown Cycling Club
4 Robert Christensen Team S+M
5 Roger Meier Cyclepath Racing
6 Matt Radich Dr Will Bar
7 Anthony Ohotto
8 Cesar Villanueva
9 Lloyd Connelly DNR Cycling
10 Matt D'elia Portland Velo
11 Matthew Smith Hammer Velo
12 Ronald Kizziar Stumptown Cycling Club
13 Bjorn Clouten Stumptown Cycling Club
14 David Pryor
15 Jay Wisowaty Sprout Cycles/Lucky Lab
16 Daniel Macnaughton Cyclepath Racing
17 Jon Pearson Therapeutic Associates PDX Cycling
18 Daniel Gonzalez Team S+M
19 Andy Meeks bicycleattorney.com
20 Matthew s Martel Pacific Power Blue Sky
21 Ted Byram bicycleattorney.com
22 Gregg Rice Team Lazy Tarantulas
23 Andy Leritz Team S+M
24 Jason Hobson
25 Ron Strasser Team S+M
26 Scott Mcknight Team Western Bike Works
27 Mike Abel Team Oregon presented by Laurelwood
28 Michael Dehner
29 Rick Upton Team Western Bike Works
30 Richard Desmond Evolution Racing Team
31 Jimmy Candelaria Hammer Velo
32 Danny Knudsen bicycleattorney.com
33 Chad Butler Hapi-Go!
34 Jay Rishel Half Fast Velo presented by Ninkasi
35 Kevin O'connell Hammer Velo
36 Eric Anderson Pacific Power Blue Sky
37 Brett Boyles
38 Brian Johnson Oregon Bike Shop Racing Team
39 Raymond Crepeau
DNF Mike Hall Half Fast Velo presented by Ninkasi
DNF Roger Lloyd
Finishers: Cat 1: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 34  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Shannon Skerritt
2 Michael Gallagher
3 Paul Lacava Giant
4 Alex Criss
5 Leland Gilmore
6 Seth Patla Gates Rapha River City Bicycles
7 Kelly Ryan Portland Bicycle Studio
8 Spencer Bushnell Therapeutic Associates PDX Cycling
9 Ryan Weaver Gates Rapha River City Bicycles
10 James Ceccorulli
11 Dave Davis Ironclad Performance Wear
12 Joshua Liberles
13 Matt Hutchinson Portland Bicycle Studio
14 John Walrod Gates Rapha River City Bicycles
15 Chip Sloan Gründelbrüisers/Stewie Bicycles
16 Dave Condon Trusty Switchblade
17 Julian Deiss
18 Matt Hall
19 Mike Kath Therapeutic Associates PDX Cycling
20 Christopher Bagg Athletes Lounge Cycling Team
21 Erik Voldengen Aeolus Endurance Sport/Cable Huston
DNF Trevor Spahr Ironclad Performance Wear
DNF Ira Ryan
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 4   Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 2   Cat ?: 12  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Todd Stewart
2 Joseph Ferron Trailhead Coffee Roasters
3 Tim Reinhart River City Bicycles
4 Robert Thayer bicycleattorney.com
5 Andrew Yeoman Trusty Switchblade
6 Aaron Ufferman
7 Danny Weikel
8 Allen Hardin
9 Robert Carver
10 Brennan Gilbert Hammer Velo
11 Killian Bailey Beaverton Bicycle Club
12 Ryan Seward
13 Logan Trammell Hapi-Go!
14 Adam Engelmeyer
15 Andrew Hawley Lost Highway
16 Jonathan Miller Team Lazy Tarantulas
17 Kameron Vaughn
18 Nick Wood Team Dirt/Mudslinger Events
19 Edward Rogers Jens Voigt's Army
20 Sterling Hill
21 Tim Plumb
22 Ian m. Summers
23 Tim Wesolowski
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 19  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eric Gushurst Team Oregon presented by Laurelwood
2 Daniel Kappes Team Oregon presented by Laurelwood
3 Andrej Miske Dr Will Bar
4 Jacob Shank Team Lazy Tarantulas
5 Erik Denninghoff DNR Cycling
6 Cullen Guinn Joe Bike
7 Kyle Kruger
8 Mike Selinger
9 Mark Holden Oregon Bike Shop Racing Team
10 Jonathan Kuipers Team S+M
11 Dennis Stafford
12 Kevin Ruszel
13 Jeff Zimmerman
14 Sean Kellogg Ruckus Test Team
15 Michael Kutansky
16 Julian Lawrence
17 Ryan Marquardt
18 Sean Mcghee Team Lazy Tarantulas
19 Scott Heinz
20 Jerome Leedy CAPA-Soraz Racing
21 Forest Wilson Team Oregon presented by Laurelwood
22 Eric Gilbertson
23 Daniel Carter
24 Christopher Burge
25 John Ayres bicycleattorney.com
26 Blake Hendsch Trusty Switchblade
27 Sam Haffner Metropolis Cycle Repair
28 David Andres
29 Brett Cassidy Human Powered
30 Rutherford Brakke-pound
31 Sam Radakovich CAPA-Soraz Racing
32 Brian Hart sr Hapi-Go!
33 Stephen Carter The Spokesmen
34 Ross Bryan DNR Cycling
35 Robert Grunau Trailhead Coffee Roasters
36 Nick Wood Team Dirt/Mudslinger Events
37 Robert Bennion
38 Tommy Fieweger The Spokesmen
39 Mark Van bergen
40 Garett Brennan
41
42 Jon Williams
43 Tynan Pierce
44 Sean Hunter
45 Conor Fitzgerald
46 Eric Anderson
47 Bill Klingler Beermongers Cycle Club
DNF Todd Foreman-kinder Showers Pass
DNF Graham Adams
DNF Andrew Lynch
DNF Jonathan Perlman Filth and Fury
DNF Bruce Siefker
DNF Brian Wielenga
DNF Matthew Edwards
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 4   Cat ?: 45  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Rick Boston
2 Peter Gutwald HPC/RPM Mortgage
3 James Chung Chinook Cycling Club
4 Michael Kosmala Team S+M
5 Spencer White
6 Rob Thompson Ironclad Performance Wear
7 Steve Lacey
8 Kyle Stancliff SWEAT360
9 Pete Luty
10 Tyson Hart Filth and Fury
11 Drew Coleman Hammer Velo
12 Michael Chesnut
13 Greg Witt
14 Juergen Orlich Gründelbrüisers/Stewie Bicycles
15 Michael Finan
16 John Martin Team Lazy Tarantulas
17 E.j. Anderson
18 Jason Pfeifer bicycleattorney.com
19 Mike Carnes
20 Bill Richmond
21 Richard Potestio Rapha Racing NW
22 Ed Fischer Camas Bike and Sport
23 Judd Eustice Team S+M
24 Damon Schaefer
25 Mark Langston Beaverton Bicycle Club
26 Sean Denney bicycleattorney.com
27 Matt Richmond Showers Pass
28 Devin Bailly Stumptown Cycling Club
29 Steve Kresl
30 Derek Halvorson Stumptown Cycling Club
31 Matthew Jetton
32 Scott Hamness
33 Mark Chasse
34 Robert Stefanowicz
35 Peter Rueegger Team Mudman
36 Chris Blem Team Lazy Tarantulas
37 Brent Sherry Human Powered
38 Steve Van bergen
39 Adam Ward
40 Jon Gornick Pacific Power Blue Sky
41 Jeff Butler
42 Greg Shaffer
43 Tom Palke Team Mudman
44 Banjo Wegmoutn
45 Brendan Quinlan Team Bob's Red Mill
46 Thomas Schoenborn Team ESC Sports - Bio Racer
47 Sean Graham Swift Cycling Club
48 Erin Badaracco
49 John Nicholas DNR Cycling
50 Matthew Huxley Camas Bike and Sport
51 Jason Bietz
52 Charles Henderson Team ESC Sports - Bio Racer
53 Gary Smith
54 Chris Ray
55 Jamie Fitzgerald Hammer Velo
56 Troy Konig wilcox
57 Paul Souders Team Oregon presented by Laurelwood
58 David Bussey
59 Mike Lurie
60 Matt Haughey Buy Local Cycling
61 John Shorb
62 Jamie Laird Team Oregon presented by Laurelwood
63 David Smith
64 Paul Barlow
65 Brian Powell
66 Tom Bird Team Food Baby
67 Michael Krasovech
68 Ben Green Team Mudman
69 Alan Reaume
70 Todd Bauch
71 Chris Meilinger
72 David Gratke Showers Pass
73 James Webb Beaverton Bicycle Club
74 Dave Wrast The Spokesmen
75 Andrew Schlesinger SWEAT360
76 Joey French Team Slow
77 Scott Duddridge
78 Josh Spivey
79 Carl Davison
80 Jason Musengo
81 Alex Croy The Spokesmen
82 Chris Valencia
83 Giles Rickett
84 Ben Salzberg Team Slow
85 Richard Marantz NoMads Bicycle Racing Team
86 Dean Durfee
87 Vincent Plaza Team Cycle Sport
88 Devin Flynn Half Fast Velo presented by Ninkasi
89 David Rick
90 Geoff Talbot Portland Velo
91 David Miller
92 Joseph m. Horton Stumptown Cycling Club
93 Scott Bump
94 Thomas Hoffman
95 Sean Stroup Beermongers Cycle Club
96 Scott Jarchow
97 Matthew Case
98 Troy Theriot Team Lazy Tarantulas
99 Derek Wolfe SWEAT360
100 Bjoern Brunner
101 Brett Laney
102 David Keeney Team S+M
103 Richard Fattic Ruckus Test Team
104 Andrew Kaylor
105 Edward Lanton
106 Erik Chapman
107 Einar Traa Portland Velo
108 Peter Chapman
109 Gary Holm
110 Dave Otteman
111 Peter Mersereau Team Oregon presented by Laurelwood
DNF Rob Russell SWEAT360
DNF Patrick Palmer HPC/RPM Mortgage
DNF Charles Barrett
DNF Scott Ballard Half Fast Velo presented by Ninkasi
DNF Jeff Holmes
DNF Eugene Rinehart
DNF Edward Kim DNR Cycling
DNF Paul Devries Filth and Fury
DNF Dereek Bowers
DNF Jeff Dill
DNF Mike Reddig Camas Bike and Sport
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 12   Cat 5: 3   Cat ?: 106  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Joe Santos Cyclepath Racing
2 David Boerner Ruckus Test Team
3 Brian Kesselman
4 Geoff Rice Team Lazy Tarantulas
5 Jeremy Russell bicycleattorney.com
6 Anthony Matson Team Lazy Tarantulas
7 Tony Kic Gentle Lovers
8 David Burke Trailhead Coffee Roasters
9 John Gulick Green Submarine Records
10 Shawn Small Ruckus Test Team
11 James Tervo Sprout Cycles/Lucky Lab
12 Mike Bene Jens Voigt's Army
13 Brian Tobin Team Lazy Tarantulas
14 Jason Borum Jens Voigt's Army
15 Chauncey Curl Project London presented by Land Ro
16 Greg Adams Cyclepath Racing
17 Christian Reed Green Submarine Records
18 David German Hammer Velo
19 Tyler Bump Portobello-A Better Cycle
20 Brandon Rothauge Planet X p/b On One
21 Arlo Varri
22 Ken Hahn
23 Nick Groesz
24 Rich Rosko Hammer Velo
25 Kevin Phomma Trusty Switchblade
26 Robin Wessel Team Oregon presented by Laurelwood
27 Sean Reynolds Team Lazy Tarantulas
28 Daniel Evans Ruckus Test Team
29 Zach Roeder Team S+M
30 David Bisers Tensegrity PT Cycling
31 Vincente Rodarte
32 Chris Mccraw Team Slow
33 Brian Hart jr. Hapi-Go!
34 Erin Chipps Green Submarine Records
35 Brice Stivers
36 Bianca Pyko bicycleattorney.com
37 Bo Thunell
DNF Landon Masterfield
DNF Andrew Branaum Human Powered
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 32  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Steve Van bergen
2 Brian Johnson Oregon Bike Shop Racing Team
Finishers: Cat 3: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brandon Rothauge Planet X p/b On One
2 Seth Daniels Cyclesport.com
3 Jamie Fitzgerald Hammer Velo
4 Vincent Plaza Cyclesport.com
5 Abigail Elder
6 Brian List Bike Central
Finishers: Cat 4: 1   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Charles/quasar Donaldson ii/bennett Hapi-Go!
Finishers: Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Clayton Peirce Human Powered
2 Nathanael Hart Hapi-Go!
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Erin Playman Gentle Lovers
2 Amy Rice Team Lazy Tarantulas
3 Mielle Blomberg Team S+M
4 Cindy Lewellen
5 Stephanie Chase Upper Echelon Fitness: Sports Medic
6 Rachel Bagley
7 Courtney Gould Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
8 Jen Powell
9 Heather Vanvalkenburg Upper Echelon Fitness: Sports Medic
10 Sarah Eustis bicycleattorney.com
11 Ann Kennedy bicycleattorney.com
12 Becky Rice Team Lazy Tarantulas
13 Lanakila Macnaughton Upper Echelon Fitness: Sports Medic
DNF Erin Goodall Sizzle Pie Cycling p/b Veloforma
DNF Kristi Carver Upper Echelon Fitness: Sports Medic
DNF Tara Carlson Sweetpea Ladies Auxiliary
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat ?: 11  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Suzanne Marcoe Buy Local Cycling
2 Lelah O'shaughnessy
3 Erica Lurie
4 Sharon Hart Hapi-Go!
5 Kristina Lackner Hutch's-Co-Motion
6 Michelle Blackwood Sweetpea Ladies Auxiliary
7 Sarah Post-holmberg
8 Kate Ayres
9 Allison Medellin Hammer Velo
10 Sierra Callahan Sweetpea Ladies Auxiliary
11 Jeanne Beko Athletes Lounge Cycling Team
12 Stephanie Hahn
13 Amy Vantassel
14 Alynda Lingwood
15 Susannah Hart Hapi-Go!
16 Kathleen Martin Team Lazy Tarantulas
17 Jennifer Haliewicz Trusty Switchblade
18 Ann Leitheiser
19 Jaime kathleen Menagh Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
20 Sarah Logiudice Upper Echelon Fitness: Sports Medic
21 Leah De forest Sprout Cycles/Lucky Lab
22 Shannon Holt Super Relax Concept
23 Jessica Kaplan West Coast Women's Cycling p/b Nink
24 Martina Ralle Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
25 Suzy Renn Team Slow
26 Hannah Hart Hapi-Go!
27 Melissa Sher
28 Lisa Campbell
29 Sheilagh Griffin NoMads Bicycle Racing Team
30 Heather Daniel
31 Erinne Goodell Team Slow
33 Lori Brault Trailhead Coffee Roasters
DNF
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 4   Cat ?: 28  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hannah Tyler Human Powered
2 Hope Zak
3 Traci D'elia Sweetpea Ladies Auxiliary
4 Trish Kirchhoff Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
5 Kristin Bott Team Slow
6 Jo Fidler Metropolis Cycle Repair
7 Erica Loder Upper Echelon Fitness: Sports Medic
8 Sandy Nguyen Green Submarine Records
9 Jill Weir
10 Suzie Atkin Sweetpea Ladies Auxiliary
11 Jj Heldmann Sweetpea Ladies Auxiliary
12 Melissa Boyd Pacific Power Blue Sky
13 Gabi Miller Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
14 Pj Houser
15 Deann Garcia
16 Vanessa Usui
17 Kate Walker Sweetpea Ladies Auxiliary
18 Melissa Cate
19 Karie Mawer SWEAT360
DNF Josie Norris
Finishers: Cat 4: 1   Cat ?: 19