Log In
Central Coast Cyclocross Series • Jan 6 2018
5.3
4.2
3.8
5.4
5.7
Mostly Cloudy, 57 degrees, wind 3 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
5.3
Beers
4.2
Moisture
3.8
Accel
5.4
Tech
5.7
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nate Thalhamer Top Club 7 laps @ 00:46:02
2 Peter Ambiel Alto Velo Racing Club 7 laps @ 00:48:02
3 Fergus Tanaka ORNOT 7 laps @ 00:48:18
4 Dylan Gong ROCK LOBSTER 7 laps @ 00:48:53
5 Ian Dapot 7 laps @ 00:49:13
6 Chris Atkinson Palo Alto Bicycles 7 laps @ 00:49:40
7 Will Gibby 7 laps @ 00:50:56
8 Tyler Marchesano 7 laps @ 00:51:24
9 Alan Barbaran King Kog 7 laps @ 00:51:33
10 Geoffrey Colburn Box Dog Bikes 7 laps @ 00:52:07
11 Scott Orton Velo Fratello 7 laps @ 00:52:16
12 Mckay Kinsey ACADEMY 7 laps @ 00:53:20
13 Kyle Taylor 7 laps @ 00:53:39
14 Melsa Smith 6 laps @ 00:46:44
15 James Sullivan Donnelly 6 laps @ 00:47:11
16 Travis Alongi The Fast Forward 6 laps @ 00:47:19
17 Wayne Vanaman King Kog 6 laps @ 00:50:59
18 Nyk Crovetto-dumont Cognition 6 laps @ 00:54:13
19 Adrian Silva Vive La Tarte 5 laps @ 00:50:31
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 5   Cat 4: 6   Cat 5: 4   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jason Anderson 5 laps @ 00:39:43
2 Ryan Rego 5 laps @ 00:40:53
3 Emmanuel Laffon 5 laps @ 00:42:00
4 Nicholas Quiroz Cognition 4 laps @ 00:35:23
5 Kurt Junge Tri club of San Diego 4 laps @ 00:36:17
6 Evan Hudelson Bell Real Estate Cycling 4 laps @ 00:41:10
7 Trenton South Cycledelicats 4 laps @ 00:43:04
8 Matthew Robles 3 laps @ 00:36:32
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tobin Ortenblad Santa Cruz Factory Racing 11 laps @ 00:57:13
2 Lance Haidet UCI CT: Aevolo Cycling Inc. 11 laps @ 00:57:42
3 Max Judelson 11 laps @ 00:58:46
4 Cody Kaiser 11 laps @ 00:58:56
5 Benjamin Gomez - villafane 11 laps @ 00:59:17
6 Michael Landry CT Cycling Advancement Program 11 laps @ 01:01:32
7 Mitchell Trux Portland Titanium 11 laps @ 01:02:34
8 Alex Wild Specialized Factory Racing 11 laps @ 01:02:44
9 Andrew Coe Portland Titanium 10 laps @ 00:57:46
10 Scott Chapin Santa Cruz Factory Racing 10 laps @ 00:58:08
11 Kobi Gyetvan 10 laps @ 01:00:04
12 Emery Wedel 10 laps @ 01:00:23
13 Rainier Schaefer 10 laps @ 01:00:29
14 Aj Snovel 10 laps @ 01:00:30
15 Mike Donahue 10 laps @ 01:00:58
16 Brock Dickie Ibis/Buy-cell.com 10 laps @ 01:01:06
17 Christopher Peck CT Cycling Advancement Program 10 laps @ 01:01:39
18 Patrick Thomas 10 laps @ 01:01:50
19 Franz Bernstein 10 laps @ 01:03:09
20 Frederick Junge Base Media Racing 9 laps @ 00:58:49
21 Morgan Gerlak 9 laps @ 00:59:29
22 Eric Brown 9 laps @ 00:59:56
23 Jules Goguely NBX Bikes 4 laps @ 00:23:16
24 Derek Yarra 4 laps @ 00:26:12
Finishers: Cat 1: 14   Cat 2: 6   Cat 3: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sean Strachan Elevation Bike Co. 5 laps @ 00:36:59
2 Nathan Vahlberg 5 laps @ 00:39:59
3 Dan English 4 laps @ 00:31:43
4 Ethan Benton Pen Velo Racing/Summit Bicycles 4 laps @ 00:37:37
5 Galen Tucker CX Nation 4 laps @ 00:39:48
6 Mcewan Tomkins 3 laps @ 00:35:14
7 Cullen Keefe 3 laps @ 00:38:18
8 Ayden Uusitalo Voler/Clif/HRS/Rock Lobster 3 laps @ 00:39:07
9 Elliott Kim 3 laps @ 00:42:13
10 Jack Jaron 3 laps @ 00:42:14
11 Sterling Woodson 2 laps @ 00:36:18
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 8   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Joshua Vahlberg 5 laps @ 00:33:35
2 Noah Hayes Bear Development Team 5 laps @ 00:34:07
3 Jordy Malmberg Top Club 5 laps @ 00:35:06
4 Travis Tucker CX Nation 5 laps @ 00:35:58
5 Brian Kalcic 5 laps @ 00:37:21
6 Dylan Atkinson 5 laps @ 00:37:47
7 Ian Lopez de san roman 5 laps @ 00:38:56
8 Grant Heuring ACADEMY 5 laps @ 00:39:50
9 Nicholas Archer ACADEMY 4 laps @ 00:33:39
10 Manuel Affonso Rock Lobster 4 laps @ 00:34:01
11 Joshua Poshard 4 laps @ 00:35:32
12 Ben Wallan 4 laps @ 00:36:19
13 Manuel Aldana 3 laps @ 00:36:40
Finishers: Cat 1: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 6   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Justin Robinson Santa Cruz Factory Racing 8 laps @ 00:47:36
2 Sean Estes Cycle Sport - Specialized p/b Muscl 8 laps @ 00:48:06
3 Justin Morgan Top Club 8 laps @ 00:48:52
4 Mark Howard 8 laps @ 00:49:26
5 Ryan Grenier The Fast Forward 8 laps @ 00:50:50
6 Steve Reaney 8 laps @ 00:51:25
7 Matt Young Team Roaring Mouse 8 laps @ 00:51:37
8 Ode Bernstein Swell Bikes 8 laps @ 00:53:04
9 Miles Keep Menlo Velo Cyclocross 8 laps @ 00:53:15
10 Benjamin Dodge SunPower Racing 8 laps @ 00:53:48
11 Justin Hintz 7 laps @ 00:48:26
12 Rozel Tupaz CBRE Racing 7 laps @ 00:49:18
13 Shaun O'bryan Swell 7 laps @ 00:50:34
14 Matthew Triska 7 laps @ 00:55:08
15 Dan Winterberg Vive La Tarte CX - Huckleberry Bicy 6 laps @ 00:48:28
16 David Mai ThirstyBear Cycling 5 laps @ 00:33:12
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 5   Cat 3: 5   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Don Myrah 8 laps @ 00:48:05
2 Mike Donahue 8 laps @ 00:48:24
3 Christopher Peck CT Cycling Advancement Program 8 laps @ 00:48:32
4 Todd Hoefer Family Cycling Center 8 laps @ 00:48:52
5 Brock Dickie Ibis/Buy-cell.com -
6 Brad Cannella The Fast Forward 8 laps @ 00:49:20
7 John Funke Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee 8 laps @ 00:49:45
8 Sean Haidet Schnur Racing 8 laps @ 00:50:07
9 Chris Gaffney SunPower Racing 8 laps @ 00:50:58
10 Gannon Myall Canyon Bicycles 8 laps @ 00:51:20
11 Eric Takayama Hup United 8 laps @ 00:51:35
12 Justin Bucktrout 8 laps @ 00:52:24
13 Anastasio Flores jr 8 laps @ 00:52:36
14 Mark Howland Family Cycling Center 8 laps @ 00:52:51
15 Giles Healey Bike Works 8 laps @ 00:52:53
16 Basil Moutsopoulos Pen Velo Racing/Summit Bicycles 8 laps @ 00:53:00
17 Timothy Cannard Buycell Racing 8 laps @ 00:54:02
18 Warren Marshall The Fast Forward 7 laps @ 00:47:33
19 Gregory Spanier 7 laps @ 00:48:01
20 Mark Fitzsimmons Family cycling center FOX 7 laps @ 00:48:03
21 Steve Hindman Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:48:07
22 Andrew Yee 7 laps @ 00:48:15
23 Paul Lugar 7 laps @ 00:48:16
24 Mark Acker 7 laps @ 00:48:21
25 Carl Hekkert Form Fitness Racing 7 laps @ 00:49:35
26 Patrick Ruggles Sports basement 7 laps @ 00:50:15
27 John Vahlberg 7 laps @ 00:50:42
28 David Tricamo 7 laps @ 00:50:44
29 Rolland Jurgens CA Technologies Racing 7 laps @ 00:50:51
30 Eric Bustos 7 laps @ 00:51:22
31 Matthew Mcnamara Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:52:07
32 Stacey Sell Family Cycling Center 7 laps @ 00:52:20
33 Shawn Daly ThirstyBear Cycling 7 laps @ 00:52:43
34 Matt Rolandson 6 laps @ 00:48:20
35 Philip Roberts Cycles Fanatic 6 laps @ 00:48:31
DNF Bernardo Tapia SunPower Racing -
Finishers: Cat 1: 12   Cat 2: 8   Cat 3: 12   Cat 4: 2   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gregory Foy Rock Lobster 8 laps @ 00:52:56
2 Jim Atkinson -
3 Mike Warren Velo Fratello Cycling Team -
4 Mike Urbina Team Oakland -
5 Mark Mastoras -
6 Ross Tinline Pen Velo Racing/Summit Bicycles -
7 Philip Vrieling Funsport Bikes Cycling Team -
8 Robert Meighan -
9 Craig Lindberg ol'Republic/SERT -
10 John Seivert ol'Republic/SERT -
11 Raul De anda -
12 Mark Koenig Pen Velo Racing/Summit Bicycles -
13 Jim English -
14 Manuel Affonso Rock Lobster -
DNF Ruben Villarreal -
DNF Detlef Adam Spokesman Bicycles -
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 2   Cat 3: 6   Cat 4: 3   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 George Smith Active Medical Group of Northern Ca 7 laps @ 00:47:49
2 Joe Fabris Plus 3 7 laps @ 00:48:41
3 Dane Grant Team Roaring Mouse 7 laps @ 00:49:35
4 John Brown 7 laps @ 00:50:27
5 Paul Falvey ol'Republic/SERT 7 laps @ 00:50:31
6 Bill Harkola Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:51:26
7 Robert Willcox UC Cyclery/JW Floors 7 laps @ 00:51:38
8 Rick Ortenblad 7 laps @ 00:52:22
9 Jay Thornton G2 Bike 6 laps @ 00:41:15
10 Paul Sadoff Voler/Clif/HRS/Rock Lobster 6 laps @ 00:49:02
11 Anthony Smith Pasadena Cyclery 6 laps @ 00:50:04
12 Robert Fetherston 5 laps @ 00:39:34
13 Alex Lappe 5 laps @ 00:51:58
14 Robert Downs 3 laps @ 00:20:39
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 4   Cat 3: 4   Cat 4: 2   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Thom Fox Team Roaring Mouse 7 laps @ 00:52:38
2 Tom Webb Clean Power Cycling pb TESLA 7 laps @ 00:52:54
3 Mark Brown Rocklobster 6 laps @ 00:55:22
Finishers: Cat 3: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 John Elgart Sacramento Golden Wheelmen 7 laps @ 00:52:44
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nathan Pfeifer 7 laps @ 00:50:10
2 Rob Hunt Monster Media Racing 7 laps @ 00:50:42
3 Leonard Garza STAGE 1/AirLine Cycles 7 laps @ 00:51:04
4 Lee Slone 7 laps @ 00:51:06
5 Michael Gleckler Kinetic Cycles 7 laps @ 00:51:24
6 Earl Abel 7 laps @ 00:51:55
7 Martin Kozera Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:51:56
8 Jason Crawford VSRT/Livermore Cyclery 7 laps @ 00:52:57
9 Matthew Zoss 6 laps @ 00:45:36
10 Chase Latta Team Oakland 6 laps @ 00:46:03
DNF Bernardo Tapia SunPower Racing 6 laps @ 00:46:10
DNF Adolfo Wriedt 6 laps @ 00:50:38
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 2   Cat 4: 3   Cat 5: 3   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jim Perreira The Fast Forward 7 laps @ 00:48:55
2 Ken Cashion 7 laps @ 00:49:15
3 Shawn Becker Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:51:09
4 James Plummer 7 laps @ 00:51:37
5 Andrew Horvai Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:51:48
6 Rene Larro Pen Velo Racing/Summit Bicycles 7 laps @ 00:52:08
7 Chris Becker 6 laps @ 00:45:22
8 Shawn Daly ThirstyBear Cycling 6 laps @ 00:45:48
9 Darren Mar-elia Mellow Motors 6 laps @ 00:46:00
10 Scott Zavack 6 laps @ 00:46:15
11 Brian Gokey 6 laps @ 00:46:37
12 Michael Loftesnes CBRE Racing 6 laps @ 00:46:53
13 Boris Foelsch Menlo Velo Cyclocross 6 laps @ 00:46:58
14 Raymond Mendoza 6 laps @ 00:47:11
15 Kenneth Salvail Pen Velo Racing/Summit Bicycles 6 laps @ 00:47:43
16 Craig Ball Voler/Clif/HRS/Rock Lobster 6 laps @ 00:49:01
17 Tom Switzer Pen Velo Racing/Summit Bicycles 6 laps @ 00:49:36
18 Frank Kalcic 6 laps @ 00:50:23
19 Benjamin French Revs Road Race p/b Kinetic Cycles 6 laps @ 00:50:39
20 Charles Himes Velo Fratello 6 laps @ 00:51:24
21 Anthony Parenti Orange Pedal Cycling 6 laps @ 00:51:49
22 John Bono 6 laps @ 00:52:59
23 Michael Schaller 3 laps @ 00:25:03
24 Ramon Figueroa 3 laps @ 00:25:52
25 Travis Roberson Monster Media Racing 1 laps @ 00:07:56
Finishers: Cat 3: 11   Cat 4: 11   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Monaghan OrangePedal cycling 5 laps @ 00:40:34
2 Mauricio Astacio Summit Bicycles 4 laps @ 00:33:41
3 Kowk Jaron 4 laps @ 00:36:00
4 Jay Van rein Team City Racing 4 laps @ 00:36:24
5 Russell Platt 4 laps @ 00:37:16
6 Robert Mcgregor All Stars 4 laps @ 00:38:09
7 Dan Orlando 4 laps @ 00:39:08
8 Ryan Wenker Kinetic Cycles 4 laps @ 00:40:09
9 John Simmons Clean Power Cycling pb TESLA 4 laps @ 00:40:10
10 Alex Lappe 3 laps @ 00:34:27
11 Robert Kurtz King Kog 3 laps @ 00:36:18
DNF Brad Cramer Twin Six -
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 2   Cat ?: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chuck Heuring ACADEMY 5 laps @ 00:40:12
2 William Tung 4 laps @ 00:32:36
3 David O'Brien SunPower Racing 4 laps @ 00:32:39
4 Todd Freiermuth 4 laps @ 00:33:01
5 Michael Rizzo SJBC 4 laps @ 00:34:36
6 Piet Van praag 4 laps @ 00:34:39
7 Jeremy Ellis Santa Cruz Factory Racing 4 laps @ 00:35:12
8 David Jackson 4 laps @ 00:36:38
9 Erin Gil Fast Forward 4 laps @ 00:38:03
10 Adrian Guevara CBRE Racing 4 laps @ 00:38:30
11 Greg Brown The Fast Forward 4 laps @ 00:38:55
12 Bobby Barwick Family Cycling 4 laps @ 00:40:52
13 Jamie Carey 4 laps @ 00:42:28
14 Mcewan Tomkins 3 laps @ 00:35:46
15 Glenn Woodson 2 laps @ 00:36:49
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 9   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brendan Lehman 10 laps @ 00:58:54
2 Alex Work 10 laps @ 00:59:57
3 Ryan Rinn 10 laps @ 01:00:42
4 Kell Mckenzie King Kog 10 laps @ 01:00:58
5 Kazzle Spencer COSMIC CYCLES 10 laps @ 01:01:44
6 Michael Machado 10 laps @ 01:01:55
7 Daniel Cortopassi DRS 247 10 laps @ 01:02:26
8 Ryan Bibko Specialized Bicycles 10 laps @ 01:04:31
9 Jason Hartman Groove Subaru Excel Sports 9 laps @ 00:59:47
10 Patrick Dowd 9 laps @ 01:02:25
11 Leonard Garza STAGE 1/AirLine Cycles 8 laps @ 00:56:49
12 Ian Stowe 8 laps @ 00:57:23
13 Charlie Lewis Team Bikenetic 7 laps @ 01:01:42
14 Chris Seymour 3 laps @ 00:20:10
15 Callum Ingram 2 laps @ 00:13:51
16 Brent Wood 1 laps @ 00:06:03
DNF Justin Morgan Top Club -
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 5   Cat 3: 3   Cat 4: 4   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jason D prater RMRC p/b Turin Bicycles 6 laps @ 00:44:35
2 Brian Ferrario Menlo Velo Cyclocross 6 laps @ 00:45:27
3 Carlos Balam Cosmic Cycles 6 laps @ 00:47:00
4 Brandon Reif 6 laps @ 00:49:47
5 Francis Jose 6 laps @ 00:52:02
6 Charlie Lewis Team Bikenetic 5 laps @ 00:44:38
7 Justin Pitts 4 laps @ 00:29:56
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 1   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ivy Young 5 laps @ 00:41:31
2 Trudy Roberts Davis Bike Club Racing Team 5 laps @ 00:42:31
3 Tracey Savanna King Kog 5 laps @ 00:43:34
4 Alicen Kershaw 5 laps @ 00:43:50
5 Eleanor Mendoza 5 laps @ 00:44:07
6 Karin Austin King Kog 5 laps @ 00:44:17
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 2   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hope Crockell 4 laps @ 00:37:55
2 Elizabeth Koebele 4 laps @ 00:42:50
3 Tramanh Chan 4 laps @ 00:43:27
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Caitlin Bernstein 6 laps @ 00:39:25
2 Janie Dalton LuLu's Cycling 6 laps @ 00:40:54
3 Sally Annis 6 laps @ 00:42:00
4 Chelsea Weidinger 6 laps @ 00:42:31
5 Campbell Steers 6 laps @ 00:42:50
6 Lindsay Wetzel polin SK Racing 6 laps @ 00:43:51
7 Schaper Amanda 6 laps @ 00:44:29
8 Erin Stone 6 laps @ 00:45:45
9 Cayla Crockell Limitless Cycling 5 laps @ 00:43:23
10 Audrey Biehle Dirt Birds 3 laps @ 00:24:11
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Vida Lopez de san roman 4 laps @ 00:32:21
2 Shantelle Tupaz 4 laps @ 00:40:28
3 Hope Crockell 4 laps @ 00:41:13
4 Kennedy Cortopassi Team Oreo 3 laps @ 00:35:59
5 Kieu-Vi O'Brien 2 laps @ 00:33:42
Finishers: Cat 4: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Maya Fors 3 laps @ 00:31:12
Finishers: Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Trinity Gleckler Breakaway Women's Racing 5 laps @ 00:38:52
2 Johanna Fogolin SJBC 5 laps @ 00:39:46
Finishers: Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tanya Grossman CX Nation 6 laps @ 00:44:43
2 Jessica Rockson US Military Endurance Sports 6 laps @ 00:40:12
3 Kathleen Bortolussi Voler/Clif/HRS/Rock Lobster 6 laps @ 00:41:48
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Heidi Haussermann 5 laps @ 00:38:29
2 Linda Elgart Dirt Birds 5 laps @ 00:40:46
3 Lauren Liden Michael David Winery Cycling Team 5 laps @ 00:41:21
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mary Maroon King Kog 8 laps @ 01:03:18
Finishers: Cat 2: 1