Log In

Team Overview: (Spa)

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

World Cup #5 (Dec 26 2013)

Jose Antonio diez arriola Elite Men 51 / 57

World Cup #4 (Dec 22 2013)

Aitor Hernandez gutierrez Elite Men 28 / 59
Jose Antonio diez arriola Elite Men 56 / 59

Cyclocross Essen (Dec 21 2013)

Gotzon Martin sanz Elite Juniors 23 / 38
Jon Gil ranero Elite Juniors 27 / 38
Aitor Hernandez gutierrez Elite Men 24 / 44

Cyclocross van het Waasland (Dec 18 2013)

Jon Insausti Elite Men 29 / 46

Soudal Scheldecross Antwerpen (Dec 7 2013)

Jon Intxausti Elite Men 40 / 41

Superprestige Gavere (Nov 17 2013)

Aitor Hernandez gutierrez Elite Men 14 / 38
Michel Vuelta Elite Men 38 / 38

GP Hasselt (Nov 16 2013)

Aitor Hernandez gutierrez Elite Men 18 / 43
Michel Vuelta izquierdo Elite Men 42 / 43

GP Mario De Clerq (Oct 13 2013)

Javier Ruiz de larrinaga Elite Men 21 / 38

Grand Prix de la Region Wallonne (Oct 12 2013)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men 17 / 34

Toi Toi Cup (Sep 28 2013)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite men 4 / 40
Jonathan Lastra martinez Elite men 8 / 40

Steenbergcross (Sep 15 2013)

Felipe Orts Elite Men GvA 37 / 40

World Cup #8 (Jan 20 2013)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men Gva 35 / 47
Jaime Juncal martinez Elite Men Gva 37 / 47
Mauro Gonzalez fontan Elite Men Gva 39 / 47
Alberto Candelas caballero Elite Men Gva 47 / 47

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Carral Fernandes Overall standings 32 / 36

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite men GvA 22 / 48
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite men GvA 29 / 48
Isaac Suarez fernandez Elite men GvA 32 / 48

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite men GvA 26 / 55
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite men GvA 31 / 55
Jonathan Lastra martinez Elite men GvA 43 / 55

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Jose Antonio diez arriola Elite men GvA 45 / 52
Michel Vuelta izquierdo Elite men GvA 47 / 52
Egoitz Murgoitio rekalde Elite men GvA 52 / 52

World Cup #3 (Nov 24 2012)

Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 35 / 51
Jose Antonio diez arriola Elite Men GvA 44 / 51
Lierni Lekuona etxebeste Elite Women GvA 33 / 34

Superprestige Gavere (Nov 18 2012)

Lekuona Lierni Elite Women Gva 23 / 27
Isaac Suarez Elite Men GvA 18 / 35
Jose Antonio diez Elite Men GvA 23 / 35

Bpost Bank Trofee - Ronse 2012 (Oct 14 2012)

Jonathan Lastra U23 men 22 / 35

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Joanthan Lastra U23 men 22 / 39

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 39 / 57
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 47 / 57

World Cup #7 (Jan 15 2012)

Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 34 / 60
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 38 / 60

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite men GvA 47 / 62

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 41 / 69
Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 65 / 69
Pablo Trabadelo villabrille Elite Men GvA 68 / 69

World Cup #4 (Dec 4 2011)

Jose Antonio hermida ramos Elite Men GvA 22 / 37
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 26 / 37
Aitor Hernandez gutierrez Elite Men GvA 28 / 37
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 30 / 37
Erlantz Uriarte okamika Elite Men GvA 33 / 37
Jose Antonio diez arriola Elite Men GvA 34 / 37

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 16 / 63
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 47 / 63
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 53 / 63
Agustin Navarro vidal Elite Men GvA 56 / 63

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Isaac Suarez Elite Men GvA 24 / 36
Javier Ruiz de larrinaga Elite Men GvA 25 / 36

GVA Trofee - GP Hasselt (Nov 19 2011)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 26 / 43
Isaac Suarez Elite Men GvA 34 / 43

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Mauro Gonzalez fontan Elite Men GvA 23 / 35

Internationale Cyclo-cross Heerlen GP Heuts (Feb 13 2011)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 11 / 32

Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 12 2011)

Egoitz Murgoitio Elite Men GvA 27 / 28

World Cup #7 (Jan 16 2011)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 18 / 45
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 25 / 45
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 27 / 45

Sylvestercross (Dec 30 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 13 / 54
Xabier Garcia irazola Elite Men GvA 28 / 54
Daniel Ruiz echeandia Elite Men GvA 36 / 54

Azencross (Dec 29 2010)

Egoitz Murgoitio Elite Men GvA 24 / 66
Isaac Suarez Elite Men GvA 43 / 66
Fernandez Suarez Elite Men GvA 58 / 66

Superprestige Diegem (Dec 27 2010)

Isaac Suarez Elite Men GvA 20 / 45
Fernandez Suarez Elite Men GvA 40 / 45

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 37 / 64
Antonio Suarez fernandez Elite Men GvA 46 / 64

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 35 / 66
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 39 / 66
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 43 / 66
Antonio Suarez fernandez Elite Men GvA 60 / 66
Alberto Candelas caballero Elite Men GvA 66 / 66

Scheldecross (Dec 18 2010)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 41 / 53
Javier Candelas Elite Men GvA 53 / 53

World Cup #4 (Dec 17 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 11 / 36
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 20 / 36
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 25 / 36
David Lozano riba Elite Men GvA 30 / 36
Daniel Ruiz echeandia Elite Men GvA 31 / 36
Mauro Gonzalez fontan Elite Men GvA 34 / 36
Erlantz Uriarte okamika Elite Men GvA 35 / 36
David Juarez alday Elite Men GvA 36 / 36

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 12 2010)

Candelas Caballero Elite Men GvA 35 / 35

GP Rouwmoer (Dec 11 2010)

Candelas Caballero Elite men GvA 28 / 35

34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten 2010 Date range: November 28 2010 * 34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten (Nov 28 2010)

Jorge Cantalicio Elite Men GvA 31 / 35
Alberto Candelas Elite Men GvA 34 / 35

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 23 / 57
Xabier Garcia irazola Elite Men GvA 49 / 57
Jorge Cantalicio calero Elite Men GvA 53 / 57
Alberto Candelas caballero Elite Men GvA 54 / 57

Superprestige Gavere (Nov 21 2010)

Calero Candalicio Elite Men GvA 30 / 31

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Alberto Candelas caballero Elite Men GvA 40 / 40

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 30 / 53
Xabier Garcia irazola Elite Men GvA 51 / 53

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 37 / 61
Xabier Garcia irazola Elite Men GvA 60 / 61

Superprestige Ruddervoorde (Oct 10 2010)

Caballero Candelas Elite Men GvA 48 / 48

GVA Trofee - Cyclo-cross International de la Ville de Namur (Oct 3 2010)

Daniel Ruiz echeandia Under 23 men 25 / 44
Inigo Gomez elorriaga Under 23 men 37 / 44
Jon Gomez elorriaga Under 23 men 43 / 44
Egoitz Murgoitio rekalde Elite men GvA 24 / 33

Steenbergcross (Sep 19 2010)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 26 / 43
Xabier Garcia irazola Elite Men GvA 38 / 43
Daniel Ruiz echeandia Elite Men GvA 39 / 43
Alberto Candelas caballero Elite Men GvA 43 / 43

Superprestige Zonhoven (Feb 7 2010)

Jon Ander insausti Junior men 14 / 42

Fidea Cyclo-cross Tervuren (Jan 2 2010)

Daniel Ruiz Elite Men Gva 34 / 46
Xabier Garcia Elite Men Gva 37 / 46

Grote Prijs De Ster (Jan 2 2010)

Alejandro Olid tellez Amateurs and Masters A 35 / 44

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Egoitz Murgoitio Elite Men GvA 21 / 34
Irasola Garcia Elite Men GvA 31 / 34

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Egoitz Murgoitio rekalde Elite Men GvA 25 / 47
Isaac Suarez fernandez Elite Men GvA 26 / 47
Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 30 / 47
David Seco amundarain Elite Men GvA 35 / 47
Unai Yus kerejeta Elite Men GvA 36 / 47
Daniel Ruiz echeandia Elite Men GvA 37 / 47
David Lozano riba Elite Men GvA 42 / 47

Superprestige Gavere (Nov 15 2009)

Javier Ruiz de larrinaga Elite men GvA 27 / 33
Unai Yus Elite men GvA 29 / 33
Diego Ramos Elite men GvA 32 / 33
Jorgi Cantarcio Elite men GvA 33 / 33

Grand Prix de la Région Wallonne (Nov 14 2009)

Javier Ruiz de larrinaga ibanez Elite Men GvA 21 / 37
Unai Yus kerejeta Elite Men GvA 23 / 37
Jorge Cantalicio calero Elite Men GvA 35 / 37

Niel Jaarmarktcross (Nov 11 2009)

Javier Ruiz de larrinaga Elite Men GvA 34 / 45

Steenbergcross (Sep 13 2009)

David Juarez alday Elite Men 33 / 45
Daniel Ruiz echeandia Elite Men 38 / 45

GP de Ster (Jan 2 2009)

Unai Martinez Elite Juniors 29 / 40

Grand Prix de la Région Wallonne (Oct 11 2008)

David Seco amundarain Elite Men 25 / 38
Oscar Vazquez crespo Elite Men 27 / 38
David Juarez alday Elite Men 31 / 38
Erlantz Uriarte okamika Elite Men 35 / 38

Busiest Racers

in last months
Javier Ruiz de larrinaga ibanez 14
Egoitz Murgoitio rekalde 12
Isaac Suarez fernandez 10
Aitor Hernandez gutierrez 5
Isaac Suarez 5
Jose Antonio diez arriola 5
Mauro Gonzalez fontan 3
Daniel Ruiz echeandia 2
Javier Ruiz de larrinaga 2
Erlantz Uriarte okamika 2
Fernandez Suarez 2
Antonio Suarez fernandez 2
Alberto Candelas caballero 2
Candelas Caballero 2
Egoitz Murgoitio 2
Jonathan Lastra martinez 2
Michel Vuelta izquierdo 2
Joanthan Lastra 1
Jonathan Lastra 1
Jose Antonio diez 1
Lekuona Lierni 1
Lierni Lekuona etxebeste 1
Carral Fernandes 1
Jaime Juncal martinez 1
Felipe Orts 1
Michel Vuelta 1
Jon Intxausti 1
Jon Insausti 1
Gotzon Martin sanz 1
Jon Gil ranero 1
Agustin Navarro vidal 1
Pablo Trabadelo villabrille 1
David Lozano riba 1
Javier Candelas 1
David Juarez alday 1
Jose Antonio hermida ramos 1
Xabier Garcia irazola 1