Log In

Team Overview: (Ned)

Team News Ticker Embed This

Team Race History

Download

Zilvermeercross (Dec 4 2016)

Mees Hendrikx Men Juniors 6 / 36
Thymen Arensman Men Juniors 7 / 36
Kyle Agterberg Men Juniors 9 / 36
Perry Frijters Men Juniors 16 / 36
Jurgen Aarssen Men Juniors 21 / 36
Remco De jong Men Juniors 29 / 36
Lars Mastebroek Men Juniors 31 / 36
Frank De jong Men Juniors 32 / 36
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 29
Corne Van kessel Men Elite 6 / 29
David Van der poel Men Elite 8 / 29
Marvin Runhaar Men Elite 29 / 29
Lucinda Brand Women Elite 2 / 31
Yara Kastelijn Women Elite 5 / 31
Lindy Anrooij Women Elite 8 / 31
Ceylin Carmen alvarado Women Elite 9 / 31
Veerle Goossens Women Elite 11 / 31
Mascha Mulder Women Elite 13 / 31
Reza Hormes-ravenstijn Women Elite 14 / 31
Susanne Meistrok Women Elite 17 / 31
Demi Jong Women Elite 22 / 31

Trofeo San Andres de Ciclo-cross (Dec 4 2016)

Patrick Leeuwen Men Elite 5 / 56

GGEW Grand Prix (Dec 3 2016)

Kyle Agterberg Men Juniors 4 / 24
Demiz Hebing Men Juniors 21 / 24
Lindy Anrooij Women Elite 2 / 18
Esther Burg Women Elite 6 / 18
Linda Beek Women Elite 7 / 18
Laura Krans Women Elite 8 / 18

Hansgrohe Superprestige #5 - Spa-Francorchamps (Dec 3 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 4 / 26
Ryan Kamp Men Juniors 10 / 26
Bart Artz Men Juniors 15 / 26
Koen Helvoirt Men Juniors 19 / 26
Carlo Berg Men Juniors 20 / 26
Kyro Geurts Men Juniors 22 / 26
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 19
Thijs Amerongen Men Elite 11 / 19
David Van der poel Men Elite 12 / 19
Stan Godrie Men Elite 14 / 19
Thalita De jong Women Elite 1 / 21
Geerte Hoeke Women Elite 6 / 21
Bianca Hoek Women Elite 11 / 21
Julia Boschker Women Elite 14 / 21
Irene Gerritsen Women Elite 17 / 21
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 3 / 31
Sieben Wouters Men Under 23 5 / 31
Gosse Meer Men Under 23 6 / 31
Maik Heijden Men Under 23 9 / 31
Roel Stegen Men Under 23 11 / 31
Wesley Floren Men Under 23 16 / 31
Mart Muskens Men Under 23 18 / 31
Erik Boer Men Under 23 22 / 31
Koen Dijke Men Under 23 23 / 31
Kevin Bennekom Men Under 23 27 / 31
Niels Verbruggen Men Under 23 31 / 31

British Cycling National Trophy #4 - Ipswich (Nov 27 2016)

Roel Stegen Men Elite 3 / 61
Thijs Al Men Elite 11 / 61

DVV verzekeringen trofee #3 - Flandriencross (Nov 27 2016)

Ryan Kamp Men Juniors 20 / 41
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 27
Corne Van kessel Men Elite 5 / 27
David Van der poel Men Elite 12 / 27
Maud Kaptheijns Women Elite 2 / 33
Thalita De jong Women Elite 3 / 33
Sophie De boer Women Elite 7 / 33
Lindy Anrooij Women Elite 14 / 33
Monique Ree Women Elite 19 / 33
Julia Boschker Women Elite 24 / 33
Kelvin Bakx Men Under 23 7 / 37
Gosse Meer Men Under 23 26 / 37
Wesley Floren Men Under 23 27 / 37

Telenet UCI World Cup #4 - Zeven (Nov 26 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 8 / 55
Bart Hazekamp Men Juniors 11 / 55
Mees Hendrikx Men Juniors 12 / 55
Koen Helvoirt Men Juniors 18 / 55
Bart Artz Men Juniors 21 / 55
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 64
Corne Van kessel Men Elite 7 / 64
David Van der poel Men Elite 14 / 64
Stan Godrie Men Elite 24 / 64
Thijs Amerongen Men Elite 27 / 64
Patrick Leeuwen Men Elite 37 / 64
Niels Wubben Men Elite 40 / 64
Sophie De boer Women Elite 4 / 52
Thalita De jong Women Elite 5 / 52
Maud Kaptheijns Women Elite 6 / 52
Manon Bakker Women Elite 12 / 52
Inge Heijden Women Elite 23 / 52
Bianca Hoek Women Elite 29 / 52
Geerte Hoeke Women Elite 34 / 52
Ceylin Carmen alvarado Women Elite 40 / 52
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 1 / 44
Jens Dekker Men Under 23 8 / 44
Maik Heijden Men Under 23 9 / 44
Richard Jansen Men Under 23 20 / 44
Gosse Meer Men Under 23 21 / 44
Sieben Wouters Men Under 23 22 / 44

Soudal Classics Hasselt (Nov 19 2016)

Luca Vreeswijk Men Juniors 10 / 33
Luuk Herben Men Juniors 31 / 33
Corne Van kessel Men Elite 3 / 37
Stan Godrie Men Elite 14 / 37
Roel Stegen Men Elite 27 / 37
Monique Ree Women Elite 7 / 32
Veerle Goossens Women Elite 8 / 32
Linda Beek Women Elite 9 / 32
Esther Burg Women Elite 12 / 32
Floor Weerink Women Elite 18 / 32
Zoë Mulder Women Elite 25 / 32

Toi Toi Cup #5 - Slaný (Nov 17 2016)

David Van der poel Men Elite 1 / 43
Anne Terpstra Women Elite 6 / 27

Hansgrohe Superprestige #4 - Gavere (Nov 13 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 2 / 31
Mees Hendrikx Men Juniors 8 / 31
Lars Berghen Men Juniors 25 / 31
Jurgen Aarssen Men Juniors 27 / 31
Jochem Kerckhaert Men Juniors 30 / 31
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 28
David Van der poel Men Elite 8 / 28
Thijs Amerongen Men Elite 15 / 28
Stan Godrie Men Elite 19 / 28
Sophie Boer Women Elite 6 / 23
Fleur Nagengast Women Elite 11 / 23
Geerte Hoeke Women Elite 12 / 23
Ceylin Carmen alvarado Women Elite 14 / 23
Monique Ree Women Elite 20 / 23
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 3 / 38
Sieben Wouters Men Under 23 9 / 38
Gosse Meer Men Under 23 10 / 38
Maik Heijden Men Under 23 15 / 38
Richard Jansen Men Under 23 18 / 38
Jens Dekker Men Under 23 19 / 38
Kelvin Bakx Men Under 23 27 / 38
Perry Bos Men Under 23 29 / 38
Wesley Floren Men Under 23 30 / 38

De Grote Prijs van Brabant (Nov 12 2016)

Bart Hazekamp Men Juniors 1 / 38
Bart Artz Men Juniors 2 / 38
Luca Vreeswijk Men Juniors 3 / 38
Koen Helvoirt Men Juniors 5 / 38
Kyro Geurts Men Juniors 6 / 38
Lars Loohuis Men Juniors 7 / 38
Carlo Berg Men Juniors 10 / 38
Lars Mastebroek Men Juniors 11 / 38
Joren Bloem Men Juniors 12 / 38
Lars Berghen Men Juniors 13 / 38
Jurgen Aarssen Men Juniors 14 / 38
Robin Blummel Men Juniors 15 / 38
Perry Frijters Men Juniors 16 / 38
Remco De jong Men Juniors 17 / 38
Victor Broex Men Juniors 18 / 38
Demiz Hebing Men Juniors 19 / 38
Jeldert Withag Men Juniors 20 / 38
Sam Gademan Men Juniors 21 / 38
Frank De jong Men Juniors 22 / 38
Joris Van der straaten Men Juniors 23 / 38
Tom Merkerk Men Juniors 24 / 38
Menno Capel Men Juniors 25 / 38
Mitchell Vink Men Juniors 27 / 38
Sjors Van zandbeek Men Juniors 28 / 38
Rick De vries Men Juniors 29 / 38
Tom Van den berg Men Juniors 30 / 38
Mika Van gestel Men Juniors 31 / 38
Gijs Pennings Men Juniors 32 / 38
Menno Broex Men Juniors 33 / 38
Marten Hanegraaf Men Juniors 34 / 38
Jarno Esch Men Juniors 35 / 38
Luuk Van der eijnden Men Juniors 36 / 38
Matthew Van der linden Men Juniors 37 / 38
Berko Dorussen Men Juniors 38 / 38
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 43
Corne Van kessel Men Elite 2 / 43
Joris Nieuwenhuis Men Elite 3 / 43
Twan Brand Men Elite 7 / 43
David Van der poel Men Elite 8 / 43
Maik Heijden Men Elite 10 / 43
Stan Godrie Men Elite 11 / 43
Patrick Leeuwen Men Elite 15 / 43
Jens Dekker Men Elite 16 / 43
Niels Wubben Men Elite 17 / 43
Richard Jansen Men Elite 18 / 43
Sieben Wouters Men Elite 19 / 43
Kelvin Bakx Men Elite 20 / 43
Roel Stegen Men Elite 21 / 43
Bjorn Heijden Men Elite 22 / 43
Pim Klundert Men Elite 23 / 43
Yannick Vrielink Men Elite 24 / 43
Erik Boer Men Elite 25 / 43
Marc Bouwmeester Men Elite 26 / 43
Koen Dijke Men Elite 27 / 43
Martin Mijnten Men Elite 28 / 43
Roderik Egberink Men Elite 29 / 43
Bart Barkhuis Men Elite 30 / 43
Carlos Schreuder Men Elite 31 / 43
Koen Klundert Men Elite 32 / 43
Douwe Verberne Men Elite 33 / 43
Mario Poldervaart Men Elite 34 / 43
Mart Muskens Men Elite 35 / 43
Joep Gennip Men Elite 36 / 43
Niels Verbruggen Men Elite 37 / 43
Bart Pennings Men Elite 38 / 43
Thijs Kool Men Elite 39 / 43
Jeroen Janssen Men Elite 40 / 43
Rowan Bergmans Men Elite 41 / 43
Joost Wijngaarden Men Elite 43 / 43
Sophie De boer Women Elite 1 / 44
Maud Kaptheijns Women Elite 2 / 44
Manon Bakker Women Elite 3 / 44
Bianca Hoek Women Elite 6 / 44
Inge Heijden Women Elite 7 / 44
Lindy Anrooij Women Elite 8 / 44
Fleur Nagengast Women Elite 9 / 44
Monique Ree Women Elite 10 / 44
Susanne Meistrok Women Elite 12 / 44
Denise Betsema Women Elite 13 / 44
Veerle Goossens Women Elite 14 / 44
Linda Beek Women Elite 15 / 44
Maaike Heij Women Elite 16 / 44
Aniek Alphen Women Elite 17 / 44
Floor Weerink Women Elite 18 / 44
Reza Hormes-ravenstijn Women Elite 19 / 44
Irene Gerritsen Women Elite 21 / 44
Rozemarijn Ammerlaan Women Elite 22 / 44
Laura Krans Women Elite 23 / 44
Esther Burg Women Elite 24 / 44
Lana Verberne Women Elite 25 / 44
Anouk Spies Women Elite 26 / 44
Sylvie Swinkels Women Elite 27 / 44
Kim Banga Women Elite 28 / 44
Zoë Mulder Women Elite 29 / 44
Marieke Witzenburg Women Elite 30 / 44
Elodie Kuijper Women Elite 31 / 44
Anne Van rooijen Women Elite 32 / 44
Gaby Gieskens Women Elite 33 / 44
Lisette Schoon Women Elite 34 / 44
Fanny Van maanen Women Elite 35 / 44
Britt Knaven Women Elite 36 / 44
Marianne Vegt Women Elite 37 / 44
Isa Pieterse Women Elite 38 / 44
Yvet Schoonewille Women Elite 39 / 44
Cynthia Van der ham Women Elite 40 / 44
Lora Bonthuis Women Elite 41 / 44
Lieke Draaij Women Elite 42 / 44
Charlotte Graaf Women Elite 43 / 44
Femke Kuijpers Women Elite 44 / 44

Soudal Classics Jaarmarktcross (Nov 11 2016)

Corne Van kessel Men Elite 3 / 25
Stan Godrie Men Elite 10 / 25
Twan Brand Men Elite 14 / 25
Patrick Leeuwen Men Elite 16 / 25
Mascha Mulder Women Elite 10 / 22
Julia Boschker Women Elite 15 / 22

EKZ CrossTour #3 - Hittnau (Nov 6 2016)

Manon Bakker Women Elite 4 / 32
Corne Van kessel Men Elite 3 / 41

Hansgrohe Superprestige #3 - Ruddervoorde (Nov 6 2016)

Bart Artz Men Juniors 12 / 43
Hendrik Mees Men Juniors 14 / 43
Koen Van helvoirt Men Juniors 15 / 43
Bart Hazekamp Men Juniors 22 / 43
Kyro Geurts Men Juniors 23 / 43
Jurgen Van den aarssen Men Juniors 26 / 43
Lars Loohuis Men Juniors 29 / 43
Lars Van den berghen Men Juniors 31 / 43
Carlo Van den berg Men Juniors 32 / 43
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 39 / 43
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 33
David Van der poel Men Elite 7 / 33
Stan Godrie Men Elite 17 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 20 / 33
Niels Wubben Men Elite 26 / 33
Sophie De boer Women Elite 1 / 35
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 35
Inge Van der heijden Women Elite 15 / 35
Lindy Van anrooij Women Elite 16 / 35
Fleur Nagengast Women Elite 17 / 35
Julia Boschker Women Elite 19 / 35
Monique Van de ree Women Elite 23 / 35
Irene Gerritsen Women Elite 24 / 35
Simone Cornelisse Women Elite 30 / 35
Maud Kaptheijns Women Elite 34 / 35
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 3 / 44
Maik Van der heijden Men Under 23 6 / 44
Jens Dekker Men Under 23 8 / 44
Sieben Wouters Men Under 23 10 / 44
Gosse Van der meer Men Under 23 13 / 44
Kelvin Bakx Men Under 23 20 / 44
Richard Jansen Men Under 23 21 / 44
Wesley Floren Men Under 23 23 / 44
Koen Van dijke Men Under 23 26 / 44
Erik Boer Men Under 23 30 / 44
Roel Van der stegen Men Under 23 32 / 44
Perry Van den bos Men Under 23 34 / 44
Martin Mijnten Men Under 23 41 / 44

Soudal Classics Waaslandcross (Nov 5 2016)

Bart Hazekamp Men Juniors 3 / 24
Luca Vreeswijk Men Juniors 15 / 24
David Van der poel Men Elite 7 / 29
Stan Godrie Men Elite 17 / 29
Erik Boer Men Elite 23 / 29
Geerte Hoeke Women Elite 8 / 17
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 17
Bianca Van den hoek Women Elite 10 / 17
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 17

Cross-Race GP Luzern Pfaffnau (Nov 5 2016)

Manon Bakker Women Elite 4 / 32
Corne Van kessel Men Elite 3 / 41

Koppenbergcross (Nov 1 2016)

Carlo Van den berg Men Juniors 18 / 43
Maarten De nijs Men Juniors 36 / 43
Lars Van der haar Men Elite 3 / 36
Corne Van kessel Men Elite 7 / 36
Mathieu Van der poel Men Elite 15 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 21 / 36
David Van der poel Men Elite 23 / 36
Thalita De jong Women Elite 2 / 40
Sophie De boer Women Elite 3 / 40
Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 40
Geerte Hoeke Women Elite 10 / 40
Lindy Van anrooij Women Elite 19 / 40
Bianca Van den hoek Women Elite 20 / 40
Senna Feron Women Elite 23 / 40
Mascha Mulder Women Elite 25 / 40
Veerle Goossens Women Elite 31 / 40
Jens Dekker Men Under 23 2 / 45
Gosse Van der meer Men Under 23 3 / 45
Koen Van dijke Men Under 23 20 / 45
Kelvin Bakx Men Under 23 22 / 45
Wesley Floren Men Under 23 31 / 45

Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti AM (Nov 1 2016)

Koen Van helvoirt Men Juniors 8 / 42
Luuk Van der eijnden Men Juniors 34 / 42
Bjorn Van der heijden Men Elite 17 / 63
Dylan Bouwmans Men Elite 30 / 63
Bryan Bouwmans Men Elite 39 / 63
Manon Bakker Women Elite 4 / 35
Inge Van der heijden Women Elite 7 / 35

UEC Cyclo-cross European Championships (Oct 30 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 14 / 51
Hendrik Mees Men Juniors 16 / 51
Bart Hazekamp Men Juniors 17 / 51
Kyle Agterberg Men Juniors 19 / 51
Perry Frijters Men Juniors 23 / 51
Bart Artz Men Juniors 29 / 51
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 23
Lars Van der haar Men Elite 7 / 23
Corne Van kessel Men Elite 10 / 23
David Van der poel Men Elite 11 / 23
Twan Van den brand Men Elite 12 / 23
Thalita De jong Women Elite 1 / 19
Lucinda Brand Women Elite 2 / 19
Sophie De boer Women Elite 8 / 19
Maud Kaptheijns Women Elite 12 / 19
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 2 / 41
Sieben Wouters Men Under 23 3 / 41
Jens Dekker Men Under 23 11 / 41
Gosse Van der meer Men Under 23 14 / 41
Maik Van der heijden Men Under 23 19 / 41
Kelvin Bakx Men Under 23 26 / 41

16e Kiremko Nacht van Woerden (Oct 25 2016)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 48
Maud Kaptheijns Women Elite 3 / 48
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 5 / 48
Sophie De boer Women Elite 7 / 48
Bianca Van den hoek Women Elite 8 / 48
Julia Boschker Women Elite 10 / 48
Floor Weerink Women Elite 11 / 48
Fleur Nagengast Women Elite 12 / 48
Susanne Meistrok Women Elite 13 / 48
Yara Kastelijn Women Elite 14 / 48
Veerle Goossens Women Elite 15 / 48
Esther Van der burg Women Elite 16 / 48
Maaike De heij Women Elite 17 / 48
Aniek Van alphen Women Elite 18 / 48
Anouk Spies Women Elite 19 / 48
Geerte Hoeke Women Elite 20 / 48
Rozemarijn Ammerlaan Women Elite 21 / 48
Lorena Wiebes Women Elite 22 / 48
Marieke Van witzenburg Women Elite 24 / 48
Mascha Mulder Women Elite 25 / 48
Anne Van rooijen Women Elite 27 / 48
Irene Gerritsen Women Elite 28 / 48
Delore Stougje Women Elite 30 / 48
Fanny Van maanen Women Elite 31 / 48
Sanne Tent Women Elite 32 / 48
Kim Banga Women Elite 33 / 48
Judith Van maanen Women Elite 35 / 48
Ingeborg Bremmers Women Elite 36 / 48
Inez Beijer Women Elite 37 / 48
Floortje Mackaij Women Elite 38 / 48
Marianne De vegt Women Elite 39 / 48
Isa Pieterse Women Elite 40 / 48
Lisanne Nauta Women Elite 41 / 48
Lora Bonthuis Women Elite 42 / 48
Anne De ruiter Women Elite 43 / 48
Lieke Van der draaij Women Elite 44 / 48
Sophie Arends Women Elite 45 / 48
Cynthia Van der ham Women Elite 46 / 48
Linda Schimandl Women Elite 47 / 48
Claudie Peels Women Elite 48 / 48
Lars Van der haar Men Elite 1 / 44
Stan Godrie Men Elite 2 / 44
Twan Van den brand Men Elite 5 / 44
Maik Van der heijden Men Elite 9 / 44
Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 44
Patrick Van leeuwen Men Elite 13 / 44
Erik Boer Men Elite 17 / 44
Niels Wubben Men Elite 19 / 44
Bjorn Van der heijden Men Elite 22 / 44
Richard Jansen Men Elite 24 / 44
Thijs Al Men Elite 25 / 44
Per Wiggers Men Elite 27 / 44
Wesley Floren Men Elite 28 / 44
Roderik Egberink Men Elite 29 / 44
Martin Mijnten Men Elite 30 / 44
Teun Mouris Men Elite 33 / 44
Lars Van uum Men Elite 34 / 44
Carlos Schreuder Men Elite 35 / 44
Patrick Van nunen Men Elite 37 / 44
Max Van hoorne Men Elite 38 / 44
Maikel Kleiboer Men Elite 39 / 44
Niels Verbruggen Men Elite 40 / 44
Olaf Remmerswaal Men Elite 41 / 44
Tim Putman Men Elite 42 / 44
Thijs Kool Men Elite 43 / 44

World Cup #3 - Valkenburg (Oct 23 2016)

Kyle Agterberg Men Juniors 16 / 60
Bart Artz Men Juniors 17 / 60
Hendrik Mees Men Juniors 18 / 60
Perry Frijters Men Juniors 23 / 60
Bart Hazekamp Men Juniors 24 / 60
Thymen Arensman Men Juniors 28 / 60
Koen Van helvoirt Men Juniors 33 / 60
Carlo Van den berg Men Juniors 34 / 60
Kyro Geurts Men Juniors 38 / 60
Jurgen Van den aarssen Men Juniors 47 / 60
Luca Vreeswijk Men Juniors 51 / 60
Sven Nijzingh Men Juniors 52 / 60
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 56
Lars Van der haar Men Elite 7 / 56
Corne Van kessel Men Elite 8 / 56
Stan Godrie Men Elite 14 / 56
Twan Van den brand Men Elite 21 / 56
David Van der poel Men Elite 26 / 56
Thijs Van amerongen Men Elite 27 / 56
Patrick Van leeuwen Men Elite 30 / 56
Thalita De jong Women Elite 1 / 53
Sophie De boer Women Elite 2 / 53
Lucinda Brand Women Elite 4 / 53
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 53
Annemarie Worst Women Elite 12 / 53
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 22 / 53
Inge Van der heijden Women Elite 28 / 53
Bianca Van den hoek Women Elite 35 / 53
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 2 / 45
Sieben Wouters Men Under 23 5 / 45
Jens Dekker Men Under 23 12 / 45
Maik Van der heijden Men Under 23 18 / 45
Kelvin Bakx Men Under 23 20 / 45
Gosse Van der meer Men Under 23 21 / 45
Wesley Floren Men Under 23 26 / 45
Richard Jansen Men Under 23 27 / 45
Roel Van der stegen Men Under 23 30 / 45
Perry Van den bos Men Under 23 33 / 45
Koen Van dijke Men Under 23 34 / 45
Bjorn Van der heijden Men Under 23 42 / 45

Cyclo-cross de Balan Ardennes (Oct 23 2016)

Lindy Van anrooij Women Elite 1 / 12

Niels Albert CX (Oct 22 2016)

Victor Broex Men Juniors 32 / 39
Ruben Van der pijl Men Juniors 34 / 39
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 24
David Van der poel Men Elite 5 / 24
Niels Verbruggen Men Elite 22 / 24
Marvin Runhaar Men Elite 24 / 24
Geerte Hoeke Women Elite 5 / 22
Manon Bakker Women Elite 6 / 22
Lindy Van anrooij Women Elite 7 / 22
Fleur Nagengast Women Elite 11 / 22
Esther Van der burg Women Elite 13 / 22
Yara Kastelijn Women Elite 16 / 22

Kermiscross (Oct 20 2016)

Thalita De jong Women Elite 2 / 24
Manon Bakker Women Elite 9 / 24
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 10 / 24
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 24
Linda Ter beek Women Elite 15 / 24
Julia Boschker Women Elite 18 / 24
Corne Van kessel Men Elite 6 / 44
Patrick Van leeuwen Men Elite 14 / 44
Gosse Van der meer Men Elite 25 / 44
Niels Wubben Men Elite 31 / 44

Hansgrohe Superprestige #2 - Zonhoven (Oct 16 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 2 / 63
Kyle Agterberg Men Juniors 11 / 63
Mees Hendrikx Men Juniors 14 / 63
Bart Artz Men Juniors 18 / 63
Bart Hazekamp Men Juniors 27 / 63
Kyro Geurts Men Juniors 28 / 63
Jurgen Van den aarssen Men Juniors 30 / 63
Koen Van helvoirt Men Juniors 34 / 63
Luca Vreeswijk Men Juniors 36 / 63
Carlo Van den berg Men Juniors 38 / 63
Sven Nijzingh Men Juniors 39 / 63
Lars Van den berghen Men Juniors 43 / 63
Rick De vries Men Juniors 51 / 63
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 25
Lars Van der haar Men Elite 4 / 25
David Van der poel Men Elite 9 / 25
Twan Van den brand Men Elite 13 / 25
Niels Wubben Men Elite 21 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 6 / 30
Annemarie Worst Women Elite 9 / 30
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 10 / 30
Inge Van der heijden Women Elite 12 / 30
Bianca Van den hoek Women Elite 13 / 30
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 30
Denise Betsema Women Elite 16 / 30
Julia Boschker Women Elite 19 / 30
Veerle Goossens Women Elite 20 / 30
Maaike De heij Women Elite 24 / 30
Esther Van der burg Women Elite 25 / 30
Rozemarijn Ammerlaan Women Elite 26 / 30
Irene Gerritsen Women Elite 27 / 30
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 2 / 47
Sieben Wouters Men Under 23 4 / 47
Maik Van der heijden Men Under 23 9 / 47
Gosse Van der meer Men Under 23 11 / 47
Kelvin Bakx Men Under 23 14 / 47
Bjorn Van der heijden Men Under 23 19 / 47
Richard Jansen Men Under 23 22 / 47
Wesley Floren Men Under 23 26 / 47
Roel Van der stegen Men Under 23 32 / 47
Perry Van den bos Men Under 23 36 / 47
Mart Muskens Men Under 23 38 / 47
Erik Boer Men Under 23 41 / 47
Niels Verbruggen Men Under 23 46 / 47

Grand-Prix de la Commune de Contern (Oct 16 2016)

Perry Frijters Men Juniors 3 / 23
Patrick Van leeuwen Men Elite 5 / 46
Thalita De jong Women Elite 1 / 19
Lucinda Brand Women Elite 2 / 19
Linda Ter beek Women Elite 5 / 19
Suzanne Verhoeven Women Elite 6 / 19
Laura Krans Women Elite 10 / 19

Polderscross (Oct 15 2016)

Corne Van kessel Men Elite 3 / 51
Stan Godrie Men Elite 6 / 51
Thijs Van amerongen Men Elite 11 / 51
Gosse Van der meer Men Elite 25 / 51
Maud Kaptheijns Women Elite 2 / 33
Geerte Hoeke Women Elite 9 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 33

Coupe de France #1 - Erôme Gervans (Oct 9 2016)

Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 55

EKZ CrossTour #2 - Cyclo-cross International d'Aigle (Oct 2 2016)

Milou Meeuse Women Elite 22 / 28

Hansgrohe Superprestige #1 - Gieten (Oct 2 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 3 / 56
Kyle Agterberg Men Juniors 7 / 56
Bart Hazekamp Men Juniors 8 / 56
Ryan Kamp Men Juniors 9 / 56
Perry Frijters Men Juniors 12 / 56
Koen Van helvoirt Men Juniors 15 / 56
Bart Artz Men Juniors 16 / 56
Sven Nijzingh Men Juniors 17 / 56
Carlo Van den berg Men Juniors 19 / 56
Mees Hendrikx Men Juniors 22 / 56
Kyro Geurts Men Juniors 23 / 56
Lars Loohuis Men Juniors 29 / 56
Demiz Hebing Men Juniors 30 / 56
Jurgen Van den aarssen Men Juniors 31 / 56
Luca Vreeswijk Men Juniors 32 / 56
Lars Mastebroek Men Juniors 33 / 56
Lars Van den berghen Men Juniors 34 / 56
Luuk Van gestel Men Juniors 36 / 56
Mark Dillema Men Juniors 37 / 56
Mitchel Steenhof Men Juniors 38 / 56
Joren Bloem Men Juniors 39 / 56
Jelle Bootsveld Men Juniors 40 / 56
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 41 / 56
Jord Baak Men Juniors 42 / 56
Sam Gademan Men Juniors 43 / 56
Marco Ehlert Men Juniors 44 / 56
Stefan Appelman Men Juniors 45 / 56
Rick De vries Men Juniors 46 / 56
Jeroen Killaars Men Juniors 47 / 56
Martijn Meeuws Men Juniors 48 / 56
Thomas Arends Men Juniors 49 / 56
Niels Bakker Men Juniors 50 / 56
Mike Hooiveld Men Juniors 51 / 56
Jobbe Krijnsen Men Juniors 53 / 56
Gerben De sain Men Juniors 54 / 56
Roy Harms Men Juniors 55 / 56
Arno Tellegen Men Juniors 56 / 56
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 32
David Van der poel Men Elite 9 / 32
Lars Van der haar Men Elite 10 / 32
Corne Van kessel Men Elite 15 / 32
Twan Van den brand Men Elite 17 / 32
Patrick Van leeuwen Men Elite 20 / 32
Stan Godrie Men Elite 22 / 32
Gert-jan Bosman Men Elite 23 / 32
Niels Wubben Men Elite 24 / 32
Thijs Al Men Elite 27 / 32
Michiel Van der heijden Men Elite 28 / 32
Bart Barkhuis Men Elite 32 / 32
Lucinda Brand Women Elite 2 / 41
Sophie De boer Women Elite 3 / 41
Yara Kastelijn Women Elite 9 / 41
Annemarie Worst Women Elite 10 / 41
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 11 / 41
Maud Kaptheijns Women Elite 13 / 41
Geerte Hoeke Women Elite 14 / 41
Manon Bakker Women Elite 15 / 41
Inge Van der heijden Women Elite 17 / 41
Lizzy Witlox Women Elite 18 / 41
Lindy Van anrooij Women Elite 20 / 41
Denise Betsema Women Elite 21 / 41
Bianca Van den hoek Women Elite 23 / 41
Suzanne Verhoeven Women Elite 24 / 41
Maaike De heij Women Elite 25 / 41
Julia Boschker Women Elite 26 / 41
Esther Van der burg Women Elite 27 / 41
Floor Weerink Women Elite 28 / 41
Linda Ter beek Women Elite 29 / 41
Evy Kuijpers Women Elite 30 / 41
Anouk Spies Women Elite 31 / 41
Rozemarijn Ammerlaan Women Elite 32 / 41
Kiki Van asselt Women Elite 34 / 41
Laura Krans Women Elite 35 / 41
Marianne De vegt Women Elite 37 / 41
Marieke Van witzenburg Women Elite 38 / 41
Romy Berends Women Elite 39 / 41
Sophie Arends Women Elite 40 / 41
Yvet Schoonewille Women Elite 41 / 41
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 1 / 45
Sieben Wouters Men Under 23 4 / 45
Jens Dekker Men Under 23 8 / 45
Maik Van der heijden Men Under 23 10 / 45
Gosse Van der meer Men Under 23 11 / 45
Koen Van dijke Men Under 23 15 / 45
Bjorn Van der heijden Men Under 23 17 / 45
Kelvin Bakx Men Under 23 20 / 45
Mart Muskens Men Under 23 22 / 45
Richard Jansen Men Under 23 25 / 45
Wesley Floren Men Under 23 26 / 45
Erik Boer Men Under 23 27 / 45
Roel Van der stegen Men Under 23 28 / 45
Perry Van den bos Men Under 23 30 / 45
Pim Van den klundert Men Under 23 31 / 45
Per Wiggers Men Under 23 35 / 45
Kevin Van bennekom Men Under 23 38 / 45
Tim Janssen Men Under 23 39 / 45
Martin Mijnten Men Under 23 40 / 45
Robbert Wagenmakers Men Under 23 41 / 45
Thijs Kool Men Under 23 43 / 45
Niels Verbruggen Men Under 23 44 / 45
Marvin Runhaar Men Under 23 45 / 45

Soudal Classics Neerpelt (Oct 1 2016)

Mees Hendrikx Men Juniors 12 / 44
Joris Van der straaten Men Juniors 40 / 44
Thijs Van amerongen Men Elite 5 / 28
Stan Godrie Men Elite 10 / 28
Patrick Van leeuwen Men Elite 12 / 28
Gosse Van der meer Men Elite 21 / 28
Sophie De boer Women Elite 1 / 23
Maud Kaptheijns Women Elite 5 / 23
Veerle Goossens Women Elite 15 / 23
Lana Verberne Women Elite 19 / 23

Toi Toi Cup #1 - Tabor (Sep 28 2016)

Stan Godrie Men Elite 8 / 58
Geerte Hoeke Women Elite 3 / 30

World Cup #2 - Jingle Cross (Sep 25 2016)

Sophie De boer Women Elite 7 / 35
Corne Van kessel Men Elite 6 / 53
Thijs Van amerongen Men Elite 16 / 53
David Van der poel Men Elite 21 / 53

Radcross Illnau (Sep 25 2016)

Linda Ter beek Women Elite 5 / 20
Lana Verberne Women Elite 15 / 20

CLIF Bar CrossVegas (Sep 21 2016)

Sophie De boer Women Elite 1 / 34
Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 58
David Van der poel Men Elite 48 / 58

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 18 2016)

Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 32
Linda Ter beek Women Elite 12 / 32
Lana Verberne Women Elite 26 / 32
Stan Godrie Men Elite 16 / 46

Brico Cross Geraardsbergen (Sep 11 2016)

Thymen Arensman Men Juniors 2 / 36
Perry Frijters Men Juniors 16 / 36
Carlo Van den berg Men Juniors 19 / 36
Corne Van kessel Men Elite 5 / 39
Thijs Van amerongen Men Elite 13 / 39
Gosse Van der meer Men Elite 22 / 39
David Van der poel Men Elite 31 / 39
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 9 / 25
Linda Ter beek Women Elite 10 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 12 / 25
Geerte Hoeke Women Elite 13 / 25
Esther Van der burg Women Elite 16 / 25
Simone Cornelisse Women Elite 22 / 25

Qiansen Trophy Cyclocross Fengtai Station (Sep 3 2016)

Richard Jansen Elite Men 5 / 59
Thijs Al Elite Men 7 / 59
Ceylin Del carmen alvarado Elite Women 1 / 28
Bianca Van den hoek Elite Women 3 / 28
Reza Hormes Elite Women 7 / 28

Qiansen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 31 2016)

Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 2 / 29
Bianca Van den hoek Women Elite 3 / 29
Reza Hormes Women Elite 8 / 29
Thijs Al Men Elite 4 / 60
Richard Jansen Men Elite 35 / 60

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 21 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 48
Mitch Groot Men Juniors 2 / 48
Thymen Arensman Men Juniors 8 / 48
Thijs Wolsink Men Juniors 13 / 48
Koen Van helvoirt Men Juniors 21 / 48
Niels Verbruggen Men Juniors 33 / 48
Joery Nijkamp Men Juniors 45 / 48
Mathieu Van der poel Men Elite 4 / 37
Lars Van der haar Men Elite 5 / 37
David Van der poel Men Elite 13 / 37
Corne Van kessel Men Elite 16 / 37
Thijs Van amerongen Men Elite 17 / 37
Twan Van den brand Men Elite 18 / 37
Stan Godrie Men Elite 19 / 37
Niels Wubben Men Elite 21 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 3 / 42
Sophie De boer Women Elite 4 / 42
Sanne Van paassen Women Elite 7 / 42
Lindy Van anrooij Women Elite 11 / 42
Manon Bakker Women Elite 14 / 42
Linda Ter beek Women Elite 15 / 42
Inge Van der heijden Women Elite 16 / 42
Suzanne Verhoeven Women Elite 18 / 42
Lana Verberne Women Elite 23 / 42
Lorena Peterman Women Elite 24 / 42
Laura Krans Women Elite 28 / 42
Martijn Budding Men Under 23 5 / 37
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 6 / 37
Maik Van der heijden Men Under 23 10 / 37
Kelvin Bakx Men Under 23 13 / 37
Sieben Wouters Men Under 23 15 / 37
Bjorn Van der heijden Men Under 23 24 / 37
Marvin Runhaar Men Under 23 37 / 37

G.P. Stad Eeklo (Feb 14 2016)

Lindy Van anrooij Women Elite 7 / 20
Suzanne Verhoeven Women Elite 9 / 20
Esther Van der burg Women Elite 12 / 20

Hansgrohe Superprestige #8 - Noordzeecross Middelkerke (Feb 13 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 35
Mitch Groot Men Juniors 10 / 35
Thijs Wolsink Men Juniors 14 / 35
Thymen Arensman Men Juniors 17 / 35
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 20 / 35
Niels Verbruggen Men Juniors 29 / 35
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 39
Lars Van der haar Men Elite 6 / 39
Corne Van kessel Men Elite 8 / 39
Twan Van den brand Men Elite 16 / 39
Thijs Van amerongen Men Elite 20 / 39
David Van der poel Men Elite 22 / 39
Niels Wubben Men Elite 23 / 39
Stan Godrie Men Elite 28 / 39
Sophie De boer Women Elite 2 / 35
Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 35
Sanne Van paassen Women Elite 10 / 35
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 35
Manon Bakker Women Elite 15 / 35
Linda Ter beek Women Elite 16 / 35
Suzanne Verhoeven Women Elite 18 / 35
Inge Van der heijden Women Elite 22 / 35
Esther Van der burg Women Elite 26 / 35
Gosse Van der meer Men Under 23 6 / 44
Sieben Wouters Men Under 23 7 / 44
Martijn Budding Men Under 23 8 / 44
Kelvin Bakx Men Under 23 10 / 44
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 12 / 44
Maik Van der heijden Men Under 23 18 / 44
Bjorn Van der heijden Men Under 23 22 / 44
Per Wiggers Men Under 23 26 / 44
Tim Janssen Men Under 23 31 / 44

Hansgrohe Superprestige #7 - Hoogstraten (Feb 7 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 28
Thymen Arensman Men Juniors 5 / 28
Thijs Wolsink Men Juniors 9 / 28
Mitch Groot Men Juniors 10 / 28
Koen Van helvoirt Men Juniors 21 / 28
Joery Nijkamp Men Juniors 22 / 28
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 26 / 28
Lars Van uum Men Juniors 28 / 28
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 34
Lars Van der haar Men Elite 7 / 34
David Van der poel Men Elite 8 / 34
Thijs Van amerongen Men Elite 18 / 34
Corne Van kessel Men Elite 19 / 34
Stan Godrie Men Elite 21 / 34
Sophie De boer Women Elite 2 / 38
Sanne Van paassen Women Elite 5 / 38
Maud Kaptheijns Women Elite 10 / 38
Manon Bakker Women Elite 12 / 38
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 38
Bianca Van den hoek Women Elite 15 / 38
Inge Van der heijden Women Elite 18 / 38
Linda Ter beek Women Elite 19 / 38
Geerte Hoeke Women Elite 20 / 38
Lorena Peterman Women Elite 26 / 38
Irene Gerritsen Women Elite 27 / 38
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 6 / 29
Martijn Budding Men Under 23 7 / 29
Sieben Wouters Men Under 23 9 / 29
Gosse Van der meer Men Under 23 10 / 29
Maik Van der heijden Men Under 23 13 / 29
Kelvin Bakx Men Under 23 14 / 29
Bjorn Van der heijden Men Under 23 18 / 29
Per Wiggers Men Under 23 21 / 29
Tim Janssen Men Under 23 25 / 29
Marvin Runhaar Men Under 23 29 / 29

Waaslandcross (Feb 6 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 36
Lars Van der haar Men Elite 8 / 31
Corne Van kessel Men Elite 11 / 31
Twan Van den brand Men Elite 20 / 31
Niels Wubben Men Elite 21 / 31
Mathieu Van der poel Men Elite 22 / 31
Thalita De jong Women Elite 1 / 33
Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 9 / 33
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 33
Suzanne Verhoeven Women Elite 16 / 33
Geerte Hoeke Women Elite 18 / 33
Esther Van der burg Women Elite 21 / 33
Sabine Hey Women Elite 29 / 33
Richard Jansen Men Under 23 18 / 38
Erik Boer Men Under 23 23 / 38
Tim Janssen Men Under 23 29 / 38
Wesley Floren Men Under 23 31 / 38

Parkcross Maldegem (Feb 3 2016)

Sophie De boer Women Elite 2 / 23
Maud Kaptheijns Women Elite 5 / 23
Bianca Van den hoek Women Elite 9 / 23
Manon Bakker Women Elite 10 / 23
Suzanne Verhoeven Women Elite 11 / 23
Sabine Hey Women Elite 19 / 23
David Van der poel Men Elite 16 / 30

World Championships (Jan 30 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 64
Thymen Arensman Men Juniors 11 / 64
Mitch Groot Men Juniors 13 / 64
Marino Noordam Men Juniors 15 / 64
Thijs Wolsink Men Juniors 28 / 64
Lars Van der haar Men Elite 2 / 59
Mathieu Van der poel Men Elite 5 / 59
David Van der poel Men Elite 6 / 59
Stan Godrie Men Elite 13 / 59
Lars Boom Men Elite 14 / 59
Thijs Van amerongen Men Elite 17 / 59
Corne Van kessel Men Elite 18 / 59
Niels Wubben Men Elite 25 / 59
Thalita De jong Women Elite 1 / 38
Sophie De boer Women Elite 4 / 38
Sabrina Stultiens Women Elite 6 / 38
Sanne Van paassen Women Elite 10 / 38
Martijn Budding Men Under 23 8 / 52
Sieben Wouters Men Under 23 9 / 52
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 14 / 52
Gosse Van der meer Men Under 23 19 / 52
Maik Van der heijden Men Under 23 29 / 52

World Cup #6 - Hoogerheide (Jan 24 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 68
Thijs Wolsink Men Juniors 3 / 68
Mitch Groot Men Juniors 9 / 68
Thymen Arensman Men Juniors 12 / 68
Yannick Vrielink Men Juniors 33 / 68
Kyle Agterberg Men Juniors 35 / 68
Koen Van helvoirt Men Juniors 50 / 68
Bryan Bouwmans Men Juniors 52 / 68
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 64 / 68
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 71
Lars Van der haar Men Elite 7 / 71
Thijs Van amerongen Men Elite 17 / 71
Corne Van kessel Men Elite 18 / 71
Niels Wubben Men Elite 23 / 71
Twan Van den brand Men Elite 25 / 71
David Van der poel Men Elite 26 / 71
Stan Godrie Men Elite 42 / 71
Sophie De boer Women Elite 1 / 65
Thalita De jong Women Elite 2 / 65
Sabrina Stultiens Women Elite 10 / 65
Sanne Van paassen Women Elite 18 / 65
Maud Kaptheijns Women Elite 19 / 65
Esmee Oosterman Women Elite 37 / 65
Fleur Nagengast Women Elite 41 / 65
Lizzy Witlox Women Elite 43 / 65
Martijn Budding Men Under 23 12 / 50
Gosse Van der meer Men Under 23 17 / 50
Maik Van der heijden Men Under 23 22 / 50
Koen Van dijke Men Under 23 24 / 50
Bjorn Van der heijden Men Under 23 27 / 50
Richard Jansen Men Under 23 28 / 50
Kelvin Bakx Men Under 23 37 / 50
Wesley Floren Men Under 23 44 / 50

Internationale Cyclo-Cross Rucphen (Jan 23 2016)

Kyle Agterberg Men Juniors 6 / 21
Yannick Vrielink Men Juniors 11 / 21
Lars Mastebroek Men Juniors 15 / 21
Niels Verbruggen Men Juniors 17 / 21
Demiz Hebing Men Juniors 18 / 21
Jeldert Withag Men Juniors 19 / 21
Tom Van merkerk Men Juniors 20 / 21
Joery Nijkamp Men Juniors 21 / 21
Stan Godrie Men Elite 7 / 35
Niels Wubben Men Elite 11 / 35
Patrick Van leeuwen Men Elite 13 / 35
Michiel Van der heijden Men Elite 15 / 35
Sieben Wouters Men Elite 16 / 35
Erik Boer Men Elite 22 / 35
Per Wiggers Men Elite 23 / 35
Douwe Verberne Men Elite 28 / 35
Martin Mijnten Men Elite 30 / 35
Thijs Kool Men Elite 31 / 35
Tjardo Withag Men Elite 34 / 35
Marvin Runhaar Men Elite 35 / 35
Sanne Van paassen Women Elite 3 / 47
Bianca Van den hoek Women Elite 7 / 47
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 8 / 47
Floor Weerink Women Elite 9 / 47
Manon Bakker Women Elite 11 / 47
Inge Van der heijden Women Elite 12 / 47
Suzanne Verhoeven Women Elite 13 / 47
Esther Van der burg Women Elite 14 / 47
Lindy Van anrooij Women Elite 16 / 47
Maaike De heij Women Elite 17 / 47
Veerle Goossens Women Elite 19 / 47
Kiki Van asselt Women Elite 20 / 47
Laura Van der zwaan Women Elite 22 / 47
Julia Boschker Women Elite 23 / 47
Lana Verberne Women Elite 24 / 47
Susanne Meistrok Women Elite 25 / 47
Yara Kastelijn Women Elite 27 / 47
Laura Krans Women Elite 28 / 47
Judith Van maanen Women Elite 29 / 47
Lorena Wiebes Women Elite 30 / 47
Rozemarijn Ammerlaan Women Elite 32 / 47
Eva Bijwaard Women Elite 33 / 47
Irene Gerritsen Women Elite 36 / 47
Dorien Hoog antink Women Elite 37 / 47
Maaike Meistrok Women Elite 38 / 47
Pam Schutten Women Elite 39 / 47
Rose Kloese Women Elite 40 / 47
Romy Berends Women Elite 41 / 47
Iris Hoog antink Women Elite 42 / 47
Marlies Vos Women Elite 43 / 47
Lisa Dorussen Women Elite 44 / 47
Sylvie Swinkels Women Elite 45 / 47
Florence De graven Women Elite 46 / 47
Lisanne Bouwmeester Women Elite 47 / 47

World Cup #5 - Lignières-en-Berry (Jan 17 2016)

Mitch Groot Men Juniors 1 / 39
Thijs Wolsink Men Juniors 5 / 39
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 59
Lars Van der haar Men Elite 3 / 59
Corne Van kessel Men Elite 13 / 59
David Van der poel Men Elite 14 / 59
Stan Godrie Men Elite 21 / 59
Thijs Van amerongen Men Elite 22 / 59
Twan Van den brand Men Elite 28 / 59
Niels Wubben Men Elite 37 / 59
Sophie De boer Women Elite 6 / 47
Maud Kaptheijns Women Elite 17 / 47
Bianca Van den hoek Women Elite 31 / 47
Esmee Oosterman Women Elite 37 / 47
Lizzy Witlox Women Elite 42 / 47
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 3 / 34
Martijn Budding Men Under 23 10 / 34
Maik Van der heijden Men Under 23 18 / 34
Sieben Wouters Men Under 23 20 / 34
Gosse Van der meer Men Under 23 22 / 34

Grand Prix Möbel Alvisse (Jan 17 2016)

Patrick Van leeuwen Men Elite 4 / 25
Inge Van der heijden Women Elite 1 / 13
Veerle Goossens Women Elite 3 / 13
Manon Bakker Women Elite 4 / 13
Suzanne Verhoeven Women Elite 5 / 13
Lindy Van anrooij Women Elite 6 / 13

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 16 2016)

Kyle Agterberg Men Juniors 9 / 34
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 42
Thijs Van amerongen Men Elite 9 / 42
Patrick Van leeuwen Men Elite 13 / 42
Maud Kaptheijns Women Elite 3 / 26
Julia Boschker Women Elite 5 / 26
Veerle Goossens Women Elite 14 / 26

Cyclocross Otegem (Jan 11 2016)

Maud Kaptheijns Women Elite 6 / 22
Bianca Van den hoek Women Elite 8 / 22
Lindy Van anrooij Women Elite 12 / 22
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 51
David Van der poel Men Elite 7 / 51
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 51
Niels Wubben Men Elite 30 / 51

Dutch National Championships (Jan 10 2016)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 49
Marino Noordam Men Juniors 2 / 49
Mitch Groot Men Juniors 3 / 49
Thijs Wolsink Men Juniors 4 / 49
Kyle Agterberg Men Juniors 5 / 49
Yannick Vrielink Men Juniors 6 / 49
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 7 / 49
Koen Van helvoirt Men Juniors 8 / 49
Bryan Bouwmans Men Juniors 9 / 49
Mario Poldervaart Men Juniors 10 / 49
David Dekker Men Juniors 11 / 49
Joren Bloem Men Juniors 12 / 49
Teus Ruijter Men Juniors 13 / 49
Guus Olde monnikhof Men Juniors 14 / 49
Kyro Geurts Men Juniors 15 / 49
Niels Verbruggen Men Juniors 16 / 49
Teun Mouris Men Juniors 17 / 49
Demiz Hebing Men Juniors 18 / 49
Lars Olde meierink Men Juniors 19 / 49
Lars Mastebroek Men Juniors 20 / 49
Jeldert Withag Men Juniors 21 / 49
Bas Van dinther Men Juniors 22 / 49
Menno Van capel Men Juniors 24 / 49
Jelle Bootsveld Men Juniors 25 / 49
Rob Gambon Men Juniors 26 / 49
Lars Van uum Men Juniors 27 / 49
Noah Van horen Men Juniors 28 / 49
Thijs Bijwaard Men Juniors 29 / 49
Viktor Hoog antink Men Juniors 30 / 49
Martijn Meeuws Men Juniors 31 / 49
Sander Jeunink Men Juniors 32 / 49
Joery Nijkamp Men Juniors 33 / 49
Daan Dijkstra Men Juniors 34 / 49
Emiel Jansman Men Juniors 35 / 49
Mitchel Steenhof Men Juniors 36 / 49
Jesse De haan Men Juniors 37 / 49
Alex Molenaar Men Juniors 38 / 49
Tim Putman Men Juniors 39 / 49
Rav Schoormans Men Juniors 40 / 49
Patrick Van benthem Men Juniors 41 / 49
Niels Rotman Men Juniors 42 / 49
Koen Paalman Men Juniors 43 / 49
Jarno Van esch Men Juniors 44 / 49
Sten Harmeling Men Juniors 45 / 49
Stijn Van der wal Men Juniors 46 / 49
Lars Van den berghen Men Juniors 47 / 49
Mathijs Valk Men Juniors 48 / 49
Melvin Schiphorst Men Juniors 49 / 49
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 21
Lars Van der haar Men Elite 2 / 21
David Van der poel Men Elite 3 / 21
Corne Van kessel Men Elite 4 / 21
Thijs Van amerongen Men Elite 5 / 21
Stan Godrie Men Elite 6 / 21
Gert-jan Bosman Men Elite 7 / 21
Michiel Van der heijden Men Elite 8 / 21
Niels Wubben Men Elite 9 / 21
Twan Van den brand Men Elite 10 / 21
Mike Teunissen Men Elite 11 / 21
Patrick Van leeuwen Men Elite 12 / 21
Kobus Hereijgers Men Elite 13 / 21
Bart Barkhuis Men Elite 14 / 21
Douwe Verberne Men Elite 15 / 21
Roderik Egberink Men Elite 16 / 21
Marcel Lommers Men Elite 17 / 21
Coen Vermeltfoort Men Elite 18 / 21
Patrick Van nunen Men Elite 19 / 21
Philip Kootstra Men Elite 20 / 21
Jos Feiken Men Elite 21 / 21
Thalita De jong Women Elite 1 / 36
Sabrina Stultiens Women Elite 2 / 36
Maud Kaptheijns Women Elite 3 / 36
Sophie De boer Women Elite 4 / 36
Sanne Van paassen Women Elite 5 / 36
Bianca Van den hoek Women Elite 6 / 36
Anna Van der breggen Women Elite 7 / 36
Annemarie Worst Women Elite 8 / 36
Lizzy Witlox Women Elite 9 / 36
Esmee Oosterman Women Elite 10 / 36
Lindy Van anrooij Women Elite 11 / 36
Linda Ter beek Women Elite 12 / 36
Monique Van de ree Women Elite 13 / 36
Geerte Hoeke Women Elite 14 / 36
Reza Hormes Women Elite 15 / 36
Suzanne Verhoeven Women Elite 16 / 36
Veerle Goossens Women Elite 17 / 36
Mascha Mulder Women Elite 18 / 36
Irene Gerritsen Women Elite 19 / 36
Senna Feron Women Elite 20 / 36
Lyan Rensen Women Elite 21 / 36
Lana Verberne Women Elite 22 / 36
Milou Meeuse Women Elite 23 / 36
Annet Eendhuizen Women Elite 24 / 36
Judith Van maanen Women Elite 25 / 36
Anne Huinen Women Elite 26 / 36
Tessa Hoogma Women Elite 27 / 36
Elleke Claessen Women Elite 28 / 36
Mady Kleeven Women Elite 29 / 36
Sanne Tent Women Elite 30 / 36
Daniëlle Sluijter Women Elite 31 / 36
Ingrid Marges Women Elite 32 / 36
Linda Schimandl Women Elite 33 / 36
Eveline Schildmeijer Women Elite 34 / 36
Claudie Peels Women Elite 35 / 36
Eltina Van wijk Women Elite 36 / 36
Sieben Wouters Men Under 23 1 / 35
Martijn Budding Men Under 23 2 / 35
Gosse Van der meer Men Under 23 3 / 35
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 4 / 35
Maik Van der heijden Men Under 23 5 / 35
Richard Jansen Men Under 23 6 / 35
Kelvin Bakx Men Under 23 7 / 35
Koen Van dijke Men Under 23 8 / 35
Bjorn Van der heijden Men Under 23 9 / 35
Milan Vader Men Under 23 10 / 35
Dylan Bouwmans Men Under 23 11 / 35
Wesley Floren Men Under 23 12 / 35
Koen Weijers Men Under 23 13 / 35
Willem Ariesen Men Under 23 14 / 35
Roel Van der stegen Men Under 23 15 / 35
Stan Wijkel Men Under 23 16 / 35
Rob Van broekhoven Men Under 23 17 / 35
Tim Janssen Men Under 23 18 / 35
David Nordeman Men Under 23 19 / 35
Per Wiggers Men Under 23 20 / 35
Mart Muskens Men Under 23 21 / 35
Erik Boer Men Under 23 22 / 35
Martin Mijnten Men Under 23 23 / 35
Perry Van den bos Men Under 23 24 / 35
Bart Pennings Men Under 23 25 / 35
Kevin Van bennekom Men Under 23 26 / 35
Sven Burger Men Under 23 27 / 35
Thijs Kool Men Under 23 28 / 35
Erik Kramer Men Under 23 29 / 35
Tommy Oude elferink Men Under 23 30 / 35
Carlos Schreuder Men Under 23 31 / 35
Joost Van wijngaarden Men Under 23 32 / 35
Bart De veer Men Under 23 33 / 35
Jochem Paalman Men Under 23 34 / 35
Marvin Runhaar Men Under 23 35 / 35

SOUDAL Classics - Cyclocross Leuven (Jan 3 2016)

Thijs Wolsink Men Juniors 6 / 33
Mitch Groot Men Juniors 9 / 33
Niels Wubben Men Elite 13 / 34
Sophie De boer Women Elite 1 / 30
Sabrina Stultiens Women Elite 7 / 30
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 30

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 2 2016)

Anna Van der breggen Women Elite 1 / 28
Lizzy Witlox Women Elite 4 / 28
Fleur Nagengast Women Elite 5 / 28
Esmee Oosterman Women Elite 6 / 28
Karlijn Swinkels Women Elite 7 / 28
Geerte Hoeke Women Elite 8 / 28
Monique Van de ree Women Elite 9 / 28
Inge Van der heijden Women Elite 10 / 28
Manon Bakker Women Elite 11 / 28
Evy Kuijpers Women Elite 13 / 28
Lana Verberne Women Elite 14 / 28
Laura Krans Women Elite 15 / 28
Linda Ter beek Women Elite 16 / 28
Julia Boschker Women Elite 17 / 28
Anouska Koster Women Elite 18 / 28
Annet Eendhuizen Women Elite 19 / 28
Kiki Van asselt Women Elite 20 / 28
Susanne Meistrok Women Elite 22 / 28
Irene Gerritsen Women Elite 23 / 28
Sanne Bouwmeester Women Elite 24 / 28
Maaike Meistrok Women Elite 25 / 28
Sanne Tent Women Elite 26 / 28
Anouk Hof Women Elite 27 / 28
Celine Klootwijk Women Elite 28 / 28
Corne Van kessel Men Elite 1 / 35
Twan Van den brand Men Elite 3 / 35
Martijn Budding Men Elite 5 / 35
Stan Godrie Men Elite 6 / 35
Lars Boom Men Elite 7 / 35
Patrick Van leeuwen Men Elite 8 / 35
Joris Nieuwenhuis Men Elite 9 / 35
Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 35
Gert-jan Bosman Men Elite 11 / 35
Mike Teunissen Men Elite 12 / 35
Gosse Van der meer Men Elite 13 / 35
Niels Wubben Men Elite 16 / 35
Richard Jansen Men Elite 17 / 35
Boy Van poppel Men Elite 18 / 35
Maik Van der heijden Men Elite 20 / 35
Kobus Hereijgers Men Elite 22 / 35
Willem Ariesen Men Elite 23 / 35
Sieben Wouters Men Elite 26 / 35
Coen Vermeltfoort Men Elite 28 / 35
Bart Barkhuis Men Elite 31 / 35
Kevin Van bennekom Men Elite 32 / 35
Martin Mijnten Men Elite 33 / 35

BPost Bank Trofee #7 - G.P. Sven Nys (Jan 1 2016)

Lars Van der haar Men Elite 7 / 32
Corne Van kessel Men Elite 8 / 32
Thijs Van amerongen Men Elite 16 / 32
Twan Van den brand Men Elite 19 / 32
Niels Wubben Men Elite 22 / 32
Sophie De boer Women Elite 4 / 29
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 29
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 29
Linda Ter beek Women Elite 15 / 29
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 16 / 29
Wesley Floren Men Under 23 20 / 32

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2016)

Thalita De jong Women Elite 1 / 10
Suzanne Verhoeven Women Elite 4 / 10

Versluys Cyclocross (Dec 30 2015)

Marino Noordam Men Juniors 2 / 29
Stan Godrie Men Elite 8 / 35
Thalita De jong Women Elite 1 / 30
Bianca Van den hoek Women Elite 5 / 30
Lindy Van anrooij Women Elite 6 / 30
Esther Van der burg Women Elite 7 / 30
Monique Van de ree Women Elite 8 / 30
Suzanne Verhoeven Women Elite 16 / 30

Azencross / Cross des as (Dec 29 2015)

Thijs Wolsink Men Juniors 1 / 56
Antonie Van noppen Men Juniors 10 / 56
Mario Poldervaart Men Juniors 22 / 56
David Dekker Men Juniors 25 / 56
Noah Van horen Men Juniors 34 / 56
Tom Van merkerk Men Juniors 38 / 56
Kyle Agterberg Men Juniors 39 / 56
Martijn Meeuws Men Juniors 45 / 56
Raoul Suijkerbuijk Men Juniors 52 / 56
Jesse Huijbregts Men Juniors 53 / 56
Rav Schoormans Men Juniors 54 / 56
Mathieu Van der poel Men Elite 7 / 52
Corne Van kessel Men Elite 8 / 52
Lars Van der haar Men Elite 14 / 52
David Van der poel Men Elite 15 / 52
Twan Van den brand Men Elite 17 / 52
Thijs Van amerongen Men Elite 23 / 52
Niels Wubben Men Elite 25 / 52
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 52
Lars Boom Men Elite 31 / 52
Lucinda Brand Women Elite 6 / 58
Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 58
Sophie De boer Women Elite 14 / 58
Bianca Van den hoek Women Elite 16 / 58
Esmee Oosterman Women Elite 17 / 58
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 22 / 58
Linda Ter beek Women Elite 23 / 58
Floor Weerink Women Elite 28 / 58
Fleur Nagengast Women Elite 31 / 58
Veerle Goossens Women Elite 33 / 58
Maaike De heij Women Elite 41 / 58
Nicolle Van opijnen-leijten Women Elite 49 / 58
Kelvin Bakx Men Under 23 12 / 56
Wesley Floren Men Under 23 19 / 56
Gosse Van der meer Men Under 23 24 / 56
Richard Jansen Men Under 23 26 / 56
Mart Muskens Men Under 23 37 / 56
Rob Van broekhoven Men Under 23 44 / 56
Marvin Runhaar Men Under 23 55 / 56

Hansgrohe Superprestige #6 - Diegem (Dec 27 2015)

Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 56
Lars Van der haar Men Elite 3 / 56
Corne Van kessel Men Elite 8 / 56
Niels Wubben Men Elite 20 / 56
Stan Godrie Men Elite 21 / 56
Thijs Van amerongen Men Elite 22 / 56
David Van der poel Men Elite 26 / 56
Raoul Poortvliet Men Elite 54 / 56

UCI World Cup #5 - Heusden-Zolder (Dec 26 2015)

Thymen Arensman Men Juniors 9 / 63
Mitch Groot Men Juniors 13 / 63
Thijs Wolsink Men Juniors 14 / 63
Marino Noordam Men Juniors 19 / 63
Yannick Vrielink Men Juniors 43 / 63
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 61
Lars Van der haar Men Elite 3 / 61
Corne Van kessel Men Elite 9 / 61
Stan Godrie Men Elite 15 / 61
Niels Wubben Men Elite 29 / 61
Thijs Van amerongen Men Elite 32 / 61
Lars Boom Men Elite 43 / 61
Thalita De jong Women Elite 4 / 63
Sabrina Stultiens Women Elite 7 / 63
Sophie De boer Women Elite 9 / 63
Sanne Van paassen Women Elite 11 / 63
Maud Kaptheijns Women Elite 15 / 63
Esmee Oosterman Women Elite 34 / 63
Bianca Van den hoek Women Elite 40 / 63
Fleur Nagengast Women Elite 46 / 63
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 1 / 55
Martijn Budding Men Under 23 8 / 55
Sieben Wouters Men Under 23 10 / 55
Maik Van der heijden Men Under 23 20 / 55
Gosse Van der meer Men Under 23 26 / 55
Kelvin Bakx Men Under 23 33 / 55

World Cup #3 - Namur (Dec 20 2015)

Jens Dekker Men Juniors 2 / 65
Marino Noordam Men Juniors 12 / 65
Thymen Arensman Men Juniors 14 / 65
Mitch Groot Men Juniors 16 / 65
Thijs Wolsink Men Juniors 21 / 65
Kyle Agterberg Men Juniors 40 / 65
Koen Van helvoirt Men Juniors 42 / 65
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 70
Lars Van der haar Men Elite 5 / 70
Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 70
Stan Godrie Men Elite 20 / 70
Niels Wubben Men Elite 33 / 70
Twan Van den brand Men Elite 37 / 70
Sophie De boer Women Elite 6 / 63
Maud Kaptheijns Women Elite 10 / 63
Thalita De jong Women Elite 13 / 63
Sanne Van paassen Women Elite 15 / 63
Sabrina Stultiens Women Elite 16 / 63
Bianca Van den hoek Women Elite 43 / 63
Esmee Oosterman Women Elite 45 / 63
Manon Bakker Women Elite 50 / 63
Sieben Wouters Men Under 23 8 / 48
Martijn Budding Men Under 23 10 / 48
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 11 / 48
Gosse Van der meer Men Under 23 28 / 48
Kelvin Bakx Men Under 23 32 / 48
Roel Van der stegen Men Under 23 36 / 48

Scheldecross Antwerpen (Dec 19 2015)

David Dekker Men Juniors 11 / 47
Antonie Van noppen Men Juniors 12 / 47
Martijn Meeuws Men Juniors 39 / 47
Bob Kerkhofs Men Juniors 40 / 47
Jesse Huijbregts Men Juniors 41 / 47
Raoul Suijkerbuijk Men Juniors 42 / 47
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 33
Lars Van der haar Men Elite 3 / 33
David Van der poel Men Elite 8 / 33
Niels Wubben Men Elite 19 / 33
Corne Van kessel Men Elite 20 / 33
Thijs Van amerongen Men Elite 21 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 33
Sophie De boer Women Elite 3 / 51
Maud Kaptheijns Women Elite 4 / 51
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 51
Lucinda Brand Women Elite 14 / 51
Fleur Nagengast Women Elite 15 / 51
Karlijn Swinkels Women Elite 16 / 51
Julia Boschker Women Elite 17 / 51
Floor Weerink Women Elite 18 / 51
Esther Van der burg Women Elite 19 / 51
Lindy Van anrooij Women Elite 20 / 51
Suzanne Verhoeven Women Elite 21 / 51
Veerle Goossens Women Elite 22 / 51
Mascha Mulder Women Elite 27 / 51
Lana Verberne Women Elite 29 / 51
Evy Kuijpers Women Elite 33 / 51
Sabine Hey Women Elite 39 / 51
Maik Van der heijden Men Under 23 14 / 43
Koen Van dijke Men Under 23 17 / 43
Dylan Bouwmans Men Under 23 23 / 43
Milan Vader Men Under 23 24 / 43
Erik Boer Men Under 23 29 / 43
Wesley Floren Men Under 23 30 / 43

Hansgrohe Superprestige #5 - Spa-Francorchamps (Dec 13 2015)

Thymen Arensman Men Juniors 3 / 29
Jens Dekker Men Juniors 4 / 29
Mitch Groot Men Juniors 6 / 29
Thijs Wolsink Men Juniors 13 / 29
Kyle Agterberg Men Juniors 17 / 29
Yannick Vrielink Men Juniors 18 / 29
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 23 / 29
Maikel Kleiboer Men Juniors 24 / 29
Noah Van horen Men Juniors 25 / 29
Demiz Hebing Men Juniors 27 / 29
Corne Van kessel Men Elite 5 / 23
Thijs Van amerongen Men Elite 7 / 23
Lars Van der haar Men Elite 8 / 23
Mathieu Van der poel Men Elite 12 / 23
David Van der poel Men Elite 13 / 23
Stan Godrie Men Elite 17 / 23
Niels Wubben Men Elite 19 / 23
Michiel Van der heijden Men Elite 22 / 23
Sanne Van paassen Women Elite 3 / 21
Maud Kaptheijns Women Elite 10 / 21
Bianca Van den hoek Women Elite 13 / 21
Julia Boschker Women Elite 14 / 21
Inge Van der heijden Women Elite 15 / 21
Senna Feron Women Elite 17 / 21
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 7 / 33
Martijn Budding Men Under 23 8 / 33
Gosse Van der meer Men Under 23 9 / 33
Sieben Wouters Men Under 23 10 / 33
Roel Van der stegen Men Under 23 13 / 33
Kelvin Bakx Men Under 23 14 / 33
Milan Vader Men Under 23 17 / 33
Maik Van der heijden Men Under 23 19 / 33
Per Wiggers Men Under 23 26 / 33
Mart Muskens Men Under 23 28 / 33
Thijs Kool Men Under 23 32 / 33

EKZ CrossTour #4 - Eschenbach (Dec 13 2015)

Hielke Elferink Women Elite 22 / 33
Milou Meeuse Women Elite 29 / 33

Zilvermeercross (Dec 12 2015)

Jens Dekker Men Juniors 7 / 36
Marino Noordam Men Juniors 8 / 36
Raoul Suijkerbuijk Men Juniors 34 / 36
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 37
Lars Van der haar Men Elite 7 / 37
David Van der poel Men Elite 8 / 37
Sabrina Stultiens Women Elite 2 / 36
Sanne Van paassen Women Elite 3 / 36
Bianca Van den hoek Women Elite 9 / 36
Esmee Oosterman Women Elite 12 / 36
Fleur Nagengast Women Elite 13 / 36
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 36
Karlijn Swinkels Women Elite 15 / 36
Suzanne Verhoeven Women Elite 16 / 36
Esther Van der burg Women Elite 19 / 36
Judith Visser Women Elite 23 / 36
Lana Verberne Women Elite 27 / 36
Chantal Verstraten Women Elite 35 / 36

Flandriencross Hamme (Nov 29 2015)

Mitch Groot Men Juniors 7 / 39
Lars Van der haar Men Elite 4 / 36
Mathieu Van der poel Men Elite 5 / 36
Corne Van kessel Men Elite 10 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 19 / 36
Twan Van den brand Men Elite 24 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 36
Niels Wubben Men Elite 30 / 36
Sophie De boer Women Elite 6 / 40
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 40
Bianca Van den hoek Women Elite 13 / 40
Linda Ter beek Women Elite 16 / 40
Lindy Van anrooij Women Elite 18 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 19 / 40
Suzanne Verhoeven Women Elite 26 / 40
Veerle Goossens Women Elite 28 / 40
Erik Boer Men Under 23 31 / 39

Tage des Querfeldeinsports (Nov 29 2015)

Gosse Van der meer Men Elite 3 / 22

UCI World Cup #3 - Koksijde (Nov 22 2015)

Sophie De boer Women Elite 5 / 40
Sanne Van paassen Women Elite 11 / 40
Maud Kaptheijns Women Elite 12 / 40
Esmee Oosterman Women Elite 23 / 40
Bianca Van den hoek Women Elite 24 / 40
Inge Van der heijden Women Elite 29 / 40
Lizzy Witlox Women Elite 31 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 3 / 20
Lars Van der haar Men Elite 4 / 20
Corne Van kessel Men Elite 9 / 20
Thijs Van amerongen Men Elite 11 / 20
David Van der poel Men Elite 15 / 20
Niels Wubben Men Elite 19 / 20

Val d'Ille Intermarché Cyclo-cross Tour (Nov 22 2015)

Suzanne Verhoeven Women Elite 5 / 14
Patrick Van leeuwen Men Elite 6 / 40
Micki Van empel Men Elite 26 / 40

SOUDAL Classics - GP Hasselt (Nov 21 2015)

Tom Peters Men Juniors 15 / 24
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 28
David Van der poel Men Elite 9 / 28
Niels Wubben Men Elite 15 / 28
Michiel Van der heijden Men Elite 19 / 28
Maud Kaptheijns Women Elite 2 / 23
Bianca Van den hoek Women Elite 5 / 23
Manon Bakker Women Elite 6 / 23
Floor Weerink Women Elite 7 / 23
Lindy Van anrooij Women Elite 8 / 23
Linda Ter beek Women Elite 9 / 23
Veerle Goossens Women Elite 12 / 23
Maaike De heij Women Elite 13 / 23
Evy Kuijpers Women Elite 14 / 23
Senna Feron Women Elite 15 / 23
Demi De jong Women Elite 20 / 23
Judith Visser Women Elite 21 / 23

Cyclo-cross International de Pierric (Nov 21 2015)

Suzanne Verhoeven Women Elite 6 / 14
Patrick Van leeuwen Men Elite 5 / 34
Micki Van empel Men Elite 27 / 34

Hansgrohe Superprestige #4 - Gavere (Nov 15 2015)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 37
Mitch Groot Men Juniors 3 / 37
Thymen Arensman Men Juniors 9 / 37
Thijs Wolsink Men Juniors 15 / 37
Yannick Vrielink Men Juniors 22 / 37
Kyle Agterberg Men Juniors 25 / 37
Lars Van der haar Men Elite 4 / 32
Corne Van kessel Men Elite 11 / 32
Thijs Van amerongen Men Elite 14 / 32
David Van der poel Men Elite 24 / 32
Niels Wubben Men Elite 25 / 32
Stan Godrie Men Elite 27 / 32
Sanne Van paassen Women Elite 7 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 8 / 25
Sophie De boer Women Elite 10 / 25
Esmee Oosterman Women Elite 13 / 25
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 25
Floor Weerink Women Elite 18 / 25
Martijn Budding Men Under 23 7 / 35
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 9 / 35
Sieben Wouters Men Under 23 12 / 35
Gosse Van der meer Men Under 23 15 / 35
Maik Van der heijden Men Under 23 16 / 35
Kelvin Bakx Men Under 23 27 / 35
Wesley Floren Men Under 23 31 / 35

Flückiger Cross Madiswil (Nov 15 2015)

Hielke Elferink Women Elite 5 / 11

SOUDAL Classics - Jaarmarktcross Niel (Nov 11 2015)

Yannick Vrielink Men Juniors 12 / 34
Mario Poldervaart Men Juniors 13 / 34
Thijs Van amerongen Men Elite 13 / 31
David Van der poel Men Elite 14 / 31
Niels Wubben Men Elite 18 / 31
Sophie De boer Women Elite 4 / 21
Lindy Van anrooij Women Elite 9 / 21
Linda Ter beek Women Elite 11 / 21
Maaike De heij Women Elite 14 / 21
Esther Van der burg Women Elite 15 / 21
Judith Visser Women Elite 19 / 21

GGEW City Cross Cup (Nov 8 2015)

Hielke Elferink Women Elite 12 / 25
Laura Krans Women Elite 15 / 25
Kelvin Bakx Men Elite 10 / 51

Hansgrohe Superprestige #3 - Ruddervoorde (Nov 8 2015)

Thijs Wolsink Men Juniors 2 / 64
Jens Dekker Men Juniors 4 / 64
Thymen Arensman Men Juniors 25 / 64
Kyle Agterberg Men Juniors 29 / 64
Yannick Vrielink Men Juniors 31 / 64
Koen Van helvoirt Men Juniors 39 / 64
Jarno Zuidweg Men Juniors 52 / 64
Lars Van der haar Men Elite 6 / 41
Corne Van kessel Men Elite 7 / 41
Stan Godrie Men Elite 15 / 41
Thijs Van amerongen Men Elite 18 / 41
Niels Wubben Men Elite 21 / 41
David Van der poel Men Elite 25 / 41
Patrick Van leeuwen Men Elite 28 / 41
Maud Kaptheijns Women Elite 5 / 38
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 38
Fleur Nagengast Women Elite 16 / 38
Floor Weerink Women Elite 19 / 38
Suzanne Verhoeven Women Elite 25 / 38
Sabine Hey Women Elite 32 / 38
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 6 / 58
Martijn Budding Men Under 23 7 / 58
Maik Van der heijden Men Under 23 18 / 58
Gosse Van der meer Men Under 23 19 / 58
Koen Van dijke Men Under 23 20 / 58
Wesley Floren Men Under 23 24 / 58
Bjorn Van der heijden Men Under 23 26 / 58
Tim Janssen Men Under 23 28 / 58
Erik Boer Men Under 23 37 / 58
Koen Weijers Men Under 23 42 / 58
Mart Muskens Men Under 23 49 / 58
Pim Van den klundert Men Under 23 53 / 58

Koppenbergcross (Nov 1 2015)

Thijs Wolsink Men Juniors 2 / 56
Mitch Groot Men Juniors 4 / 56
Thymen Arensman Men Juniors 6 / 56
Yannick Vrielink Men Juniors 22 / 56
Mario Poldervaart Men Juniors 24 / 56
Luca Vreeswijk Men Juniors 28 / 56
Bryan Bouwmans Men Juniors 34 / 56
Lars Van der haar Men Elite 3 / 28
Thijs Van amerongen Men Elite 5 / 28
Corne Van kessel Men Elite 9 / 28
Niels Wubben Men Elite 19 / 28
Thalita De jong Women Elite 5 / 43
Sanne Van paassen Women Elite 8 / 43
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 43
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 43
Lizzy Witlox Women Elite 14 / 43
Linda Ter beek Women Elite 15 / 43
Reza Hormes Women Elite 25 / 43
Senna Feron Women Elite 31 / 43
Julia Boschker Women Elite 32 / 43
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 3 / 51
Martijn Budding Men Under 23 7 / 51
Sieben Wouters Men Under 23 14 / 51
Maik Van der heijden Men Under 23 17 / 51
Kelvin Bakx Men Under 23 22 / 51
Roel Van der stegen Men Under 23 24 / 51
Koen Van dijke Men Under 23 25 / 51
Per Wiggers Men Under 23 26 / 51
Wesley Floren Men Under 23 29 / 51
Yannick Runhart Men Under 23 44 / 51

EKZ CrossTour #3 - Hittnau (Nov 1 2015)

Milou Meeuse Women Elite 29 / 32
David Van der poel Men Elite 1 / 39

Cyclo-cross International de Marle (Nov 1 2015)

Suzanne Verhoeven Women Elite 3 / 10
Stan Godrie Men Elite 3 / 55
Patrick Van leeuwen Men Elite 6 / 55
Micki Van empel Men Elite 37 / 55

Niels Albert Cyclo-cross (Oct 31 2015)

Lars Van der haar Men Elite 1 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 2 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 7 / 33
Lindy Van anrooij Women Elite 11 / 33

Toi Toi Cup #4 - Tabor (Oct 28 2015)

David Van der poel Men Elite 1 / 58

Hansgrohe Superprestige #2 - Zonhoven (Oct 25 2015)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 65
Mitch Groot Men Juniors 9 / 65
Thijs Wolsink Men Juniors 11 / 65
Marino Noordam Men Juniors 20 / 65
Luca Vreeswijk Men Juniors 25 / 65
Thymen Arensman Men Juniors 27 / 65
Bryan Bouwmans Men Juniors 28 / 65
Kyle Agterberg Men Juniors 32 / 65
David Dekker Men Juniors 37 / 65
Koen Van helvoirt Men Juniors 39 / 65
Yannick Vrielink Men Juniors 43 / 65
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 47 / 65
Noah Van horen Men Juniors 48 / 65
Jordy Smal Men Juniors 63 / 65
Lars Van der haar Men Elite 5 / 30
David Van der poel Men Elite 7 / 30
Thijs Van amerongen Men Elite 13 / 30
Stan Godrie Men Elite 20 / 30
Niels Wubben Men Elite 22 / 30
Sanne Van paassen Women Elite 4 / 31
Maud Kaptheijns Women Elite 6 / 31
Bianca Van den hoek Women Elite 8 / 31
Manon Bakker Women Elite 10 / 31
Fleur Nagengast Women Elite 11 / 31
Lizzy Witlox Women Elite 12 / 31
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 31
Karlijn Swinkels Women Elite 14 / 31
Floor Weerink Women Elite 15 / 31
Inge Van der heijden Women Elite 16 / 31
Julia Boschker Women Elite 19 / 31
Judith Visser Women Elite 20 / 31
Martijn Budding Men Under 23 5 / 42
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 9 / 42
Gosse Van der meer Men Under 23 11 / 42
Sieben Wouters Men Under 23 13 / 42
Richard Jansen Men Under 23 14 / 42
Maik Van der heijden Men Under 23 15 / 42
Roel Van der stegen Men Under 23 16 / 42
Kelvin Bakx Men Under 23 17 / 42
Koen Van dijke Men Under 23 22 / 42
Tim Janssen Men Under 23 24 / 42
Bjorn Van der heijden Men Under 23 26 / 42
Kevin Van bennekom Men Under 23 28 / 42
Wesley Floren Men Under 23 29 / 42
Per Wiggers Men Under 23 30 / 42
Yannick Runhart Men Under 23 31 / 42

Grand-Prix de la Commune de Contern (Oct 25 2015)

Patrick Van leeuwen Men Elite 5 / 39

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 20 2015)

Sanne Van paassen Women Elite 3 / 51
Maud Kaptheijns Women Elite 5 / 51
Yara Kastelijn Women Elite 9 / 51
Manon Bakker Women Elite 10 / 51
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 51
Linda Ter beek Women Elite 12 / 51
Inge Van der heijden Women Elite 13 / 51
Anne De ruiter Women Elite 14 / 51
Esmee Oosterman Women Elite 16 / 51
Julia Boschker Women Elite 17 / 51
Esther Van der burg Women Elite 19 / 51
Fleur Nagengast Women Elite 20 / 51
Maaike De heij Women Elite 22 / 51
Mascha Mulder Women Elite 23 / 51
Karlijn Swinkels Women Elite 24 / 51
Anouk Spies Women Elite 26 / 51
Lana Verberne Women Elite 27 / 51
Maaike Meistrok Women Elite 28 / 51
Lorena Wiebes Women Elite 29 / 51
Geerte Hoeke Women Elite 30 / 51
Irene Gerritsen Women Elite 31 / 51
Judith Visser Women Elite 32 / 51
Ingeborg Bremmers Women Elite 33 / 51
Sabine Hey Women Elite 34 / 51
Floortje Mackaij Women Elite 35 / 51
Mady Kleeven Women Elite 36 / 51
Anne Huinen Women Elite 37 / 51
Melanie Van putten Women Elite 38 / 51
Mariska Krudenier Women Elite 39 / 51
Romy Berends Women Elite 40 / 51
Tessa Hoogma Women Elite 41 / 51
Myrthe Willemsen Women Elite 42 / 51
Sanne Tent Women Elite 43 / 51
Anne Peer Women Elite 44 / 51
Rylana Soepenberg Women Elite 45 / 51
Kiki Van asselt Women Elite 46 / 51
Aniek Muskens Women Elite 47 / 51
Laura De brouwer Women Elite 48 / 51
Ingrid Marges Women Elite 49 / 51
Claudie Peels Women Elite 50 / 51
Eveline Schildmeijer Women Elite 51 / 51
Lars Van der haar Men Elite 1 / 41
Stan Godrie Men Elite 3 / 41
Corne Van kessel Men Elite 5 / 41
Niels Wubben Men Elite 7 / 41
Gert-jan Bosman Men Elite 11 / 41
Joris Nieuwenhuis Men Elite 13 / 41
Martijn Budding Men Elite 14 / 41
Thijs Van amerongen Men Elite 15 / 41
Maik Van der heijden Men Elite 18 / 41
Bjorn Van der heijden Men Elite 22 / 41
Sieben Wouters Men Elite 23 / 41
Wesley Floren Men Elite 26 / 41
Mart Muskens Men Elite 29 / 41
Martin Mijnten Men Elite 31 / 41
Thijs Kool Men Elite 33 / 41
Olaf Remmerswaal Men Elite 34 / 41
Tommy Oude elferink Men Elite 35 / 41
Yannick Runhart Men Elite 36 / 41
Bart De veer Men Elite 37 / 41
Nicky Gieskens Men Elite 39 / 41
Carlos Schreuder Men Elite 40 / 41

World Cup #2 - Valkenburg (Oct 18 2015)

Jens Dekker Men Juniors 2 / 57
Mitch Groot Men Juniors 5 / 57
Thijs Wolsink Men Juniors 6 / 57
Thymen Arensman Men Juniors 18 / 57
Marino Noordam Men Juniors 25 / 57
Koen Van helvoirt Men Juniors 34 / 57
Yannick Vrielink Men Juniors 36 / 57
David Dekker Men Juniors 42 / 57
Luca Vreeswijk Men Juniors 45 / 57
Kyle Agterberg Men Juniors 53 / 57
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 54 / 57
Lars Van der haar Men Elite 1 / 64
Corne Van kessel Men Elite 7 / 64
Thijs Van amerongen Men Elite 14 / 64
Stan Godrie Men Elite 20 / 64
Niels Wubben Men Elite 21 / 64
David Van der poel Men Elite 28 / 64
Gert-jan Bosman Men Elite 32 / 64
Patrick Van leeuwen Men Elite 47 / 64
Sanne Van paassen Women Elite 10 / 51
Maud Kaptheijns Women Elite 15 / 51
Lizzy Witlox Women Elite 23 / 51
Yara Kastelijn Women Elite 26 / 51
Inge Van der heijden Women Elite 30 / 51
Esmee Oosterman Women Elite 37 / 51
Manon Bakker Women Elite 39 / 51
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 6 / 46
Martijn Budding Men Under 23 11 / 46
Gosse Van der meer Men Under 23 15 / 46
Richard Jansen Men Under 23 20 / 46
Kelvin Bakx Men Under 23 22 / 46
Sieben Wouters Men Under 23 25 / 46
Maik Van der heijden Men Under 23 26 / 46
Roel Van der stegen Men Under 23 29 / 46
Koen Van dijke Men Under 23 35 / 46
Wesley Floren Men Under 23 36 / 46
Bjorn Van der heijden Men Under 23 39 / 46
Erik Boer Men Under 23 41 / 46

bpost bank trofee #1 - Ronse-Kluisbergen (Oct 11 2015)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 43
Mitch Groot Men Juniors 4 / 43
Thijs Wolsink Men Juniors 6 / 43
Thymen Arensman Men Juniors 14 / 43
Koen Van helvoirt Men Juniors 24 / 43
Marino Noordam Men Juniors 27 / 43
Kyle Agterberg Men Juniors 28 / 43
Bryan Bouwmans Men Juniors 29 / 43
Tom Peters Men Juniors 32 / 43
Niels Verbruggen Men Juniors 35 / 43
Paul Gruithuijzen Men Juniors 39 / 43
Bas Van dinther Men Juniors 41 / 43
Lars Van den berghen Men Juniors 42 / 43
Lars Van der haar Men Elite 3 / 31
Thijs Van amerongen Men Elite 8 / 31
Stan Godrie Men Elite 14 / 31
Niels Wubben Men Elite 21 / 31
David Van der poel Men Elite 26 / 31
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 31
Thalita De jong Women Elite 7 / 34
Bianca Van den hoek Women Elite 10 / 34
Lizzy Witlox Women Elite 12 / 34
Linda Ter beek Women Elite 13 / 34
Manon Bakker Women Elite 15 / 34
Lindy Van anrooij Women Elite 18 / 34
Monique Van de ree Women Elite 19 / 34
Esmee Oosterman Women Elite 21 / 34
Floor Weerink Women Elite 23 / 34
Yara Kastelijn Women Elite 26 / 34
Fleur Nagengast Women Elite 27 / 34
Esther Van der burg Women Elite 30 / 34
Martijn Budding Men Under 23 7 / 42
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 8 / 42
Sieben Wouters Men Under 23 15 / 42
Richard Jansen Men Under 23 18 / 42
Maik Van der heijden Men Under 23 19 / 42
Koen Van dijke Men Under 23 22 / 42
Kelvin Bakx Men Under 23 26 / 42
Erik Boer Men Under 23 28 / 42
Wesley Floren Men Under 23 30 / 42
Bjorn Van der heijden Men Under 23 32 / 42
Tim Janssen Men Under 23 33 / 42
Mart Muskens Men Under 23 35 / 42
Kevin Van bennekom Men Under 23 38 / 42
Thijs Kool Men Under 23 40 / 42

GP 5 Sterne Region (Oct 11 2015)

Gosse Van der meer Men Elite 12 / 24

Hansgrohe Superprestige #1 - Gieten (Oct 4 2015)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 57
Thijs Wolsink Men Juniors 3 / 57
Mitch Groot Men Juniors 11 / 57
Marino Noordam Men Juniors 13 / 57
Luca Vreeswijk Men Juniors 15 / 57
Thymen Arensman Men Juniors 16 / 57
Bryan Bouwmans Men Juniors 20 / 57
David Dekker Men Juniors 21 / 57
Koen Van helvoirt Men Juniors 23 / 57
Kyle Agterberg Men Juniors 24 / 57
Stijn Kalvenhaar Men Juniors 28 / 57
Marc Bouwmeester Men Juniors 30 / 57
Joren Bloem Men Juniors 32 / 57
Lars Mastebroek Men Juniors 33 / 57
Noah Van horen Men Juniors 34 / 57
Sven Nijzingh Men Juniors 35 / 57
Teun Mouris Men Juniors 36 / 57
Jelle Bootsveld Men Juniors 37 / 57
Niels Verbruggen Men Juniors 38 / 57
Guus Olde monnikhof Men Juniors 39 / 57
Daan Van meeuwen Men Juniors 41 / 57
Demiz Hebing Men Juniors 42 / 57
Viktor Hoog antink Men Juniors 43 / 57
Sander Jeunink Men Juniors 45 / 57
Bas Van dinther Men Juniors 46 / 57
Paul Gruithuijzen Men Juniors 47 / 57
Koen Frens Men Juniors 48 / 57
Martijn Meeuws Men Juniors 49 / 57
Lars Van den berghen Men Juniors 50 / 57
Thomas Arends Men Juniors 51 / 57
Jeldert Withag Men Juniors 52 / 57
Chiel Schulten Men Juniors 53 / 57
Teun Teulings Men Juniors 54 / 57
Roy Harms Men Juniors 55 / 57
Meindert Weulink Men Juniors 56 / 57
Koop Ketellapper Men Juniors 57 / 57
Lars Van der haar Men Elite 2 / 33
Niels Wubben Men Elite 13 / 33
Corne Van kessel Men Elite 15 / 33
Gert-jan Bosman Men Elite 17 / 33
Stan Godrie Men Elite 20 / 33
David Van der poel Men Elite 22 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 33
Bart Barkhuis Men Elite 31 / 33
Roderik Egberink Men Elite 33 / 33
Maud Kaptheijns Women Elite 5 / 40
Sanne Van paassen Women Elite 7 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 10 / 40
Esmee Oosterman Women Elite 12 / 40
Inge Van der heijden Women Elite 13 / 40
Manon Bakker Women Elite 14 / 40
Linda Ter beek Women Elite 16 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 17 / 40
Monique Van de ree Women Elite 18 / 40
Bianca Van den hoek Women Elite 19 / 40
Suzanne Verhoeven Women Elite 20 / 40
Lindy Van anrooij Women Elite 21 / 40
Karlijn Swinkels Women Elite 24 / 40
Floor Weerink Women Elite 26 / 40
Geerte Hoeke Women Elite 27 / 40
Lotte Jacobs Women Elite 29 / 40
Maaike De heij Women Elite 30 / 40
Lorena Peterman Women Elite 31 / 40
Irene Gerritsen Women Elite 33 / 40
Iris Ton Women Elite 34 / 40
Laura Krans Women Elite 35 / 40
Kiki Van asselt Women Elite 36 / 40
Sanne Tent Women Elite 37 / 40
Romy Berends Women Elite 38 / 40
Iris Van der pol Women Elite 39 / 40
Martijn Budding Men Under 23 4 / 45
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 7 / 45
Maik Van der heijden Men Under 23 15 / 45
Richard Jansen Men Under 23 18 / 45
Koen Van dijke Men Under 23 21 / 45
Kelvin Bakx Men Under 23 23 / 45
Gosse Van der meer Men Under 23 24 / 45
Bjorn Van der heijden Men Under 23 28 / 45
Tim Janssen Men Under 23 30 / 45
Erik Boer Men Under 23 31 / 45
Sieben Wouters Men Under 23 32 / 45
Mart Muskens Men Under 23 33 / 45
Per Wiggers Men Under 23 34 / 45
Yannick Runhart Men Under 23 35 / 45
Kevin Van bennekom Men Under 23 36 / 45
Wesley Floren Men Under 23 38 / 45
Martin Mijnten Men Under 23 39 / 45
Thijs Kool Men Under 23 40 / 45
Olaf Remmerswaal Men Under 23 41 / 45
Nicky Gieskens Men Under 23 42 / 45
Bart De veer Men Under 23 43 / 45
Carlos Schreuder Men Under 23 45 / 45

Toi Toi Cup #1 - Slaný (Sep 28 2015)

David Van der poel Men Elite 9 / 55

Steenbergcross (Sep 27 2015)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 30
Thijs Wolsink Men Juniors 8 / 30
Thijs Van amerongen Men Elite 12 / 28
Stan Godrie Men Elite 16 / 28
Niels Wubben Men Elite 18 / 28

SOUDAL Classics - GP Neerpelt (Sep 26 2015)

Thijs Wolsink Men Juniors 2 / 32
Mitch Groot Men Juniors 10 / 32
Thymen Arensman Men Juniors 12 / 32
Tom Peters Men Juniors 25 / 32
Jordy Smal Men Juniors 30 / 32
David Van der poel Men Elite 7 / 25
Corne Van kessel Men Elite 13 / 25
Thijs Van amerongen Men Elite 17 / 25
Niels Wubben Men Elite 19 / 25
Sanne Van paassen Women Elite 1 / 30
Maud Kaptheijns Women Elite 3 / 30
Bianca Van den hoek Women Elite 8 / 30
Esmee Oosterman Women Elite 10 / 30
Linda Ter beek Women Elite 12 / 30
Manon Bakker Women Elite 13 / 30
Lizzy Witlox Women Elite 14 / 30
Floor Weerink Women Elite 16 / 30
Maaike De heij Women Elite 18 / 30
Judith Visser Women Elite 26 / 30

CLIF® Bar CrossVegas (Sep 16 2015)

Sanne Van paassen Women Elite 6 / 45
Sophie De boer Women Elite 25 / 45
Lars Van der haar Men Elite 4 / 67
Corne Van kessel Men Elite 9 / 67
Niels Wubben Men Elite 14 / 67
Thijs Van amerongen Men Elite 21 / 67
Stan Godrie Men Elite 33 / 67
David Van der poel Men Elite 44 / 67

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 13 2015)

Maud Kaptheijns Women Elite 7 / 32
Linda Ter beek Women Elite 10 / 32
David Van der poel Men Elite 6 / 49
Patrick Van leeuwen Men Elite 23 / 49

Qiansen Trophy Cyclocross Qiongzhong Station (Sep 2 2015)

Thijs Al Men Elite 4 / 51
Gosse Van der meer Men Elite 7 / 51

Qiansen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 30 2015)

Thijs Al Men Elite 5 / 47
Gosse Van der meer Men Elite 8 / 47

World Championships (Jan 31 2015)

Max Gulickx Men Juniors 3 / 71
Thijs Wolsink Men Juniors 5 / 71
Roel Van der stegen Men Juniors 10 / 71
Jens Dekker Men Juniors 26 / 71
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 52
Lars Van der haar Men Elite 3 / 52
Thijs Van amerongen Men Elite 15 / 52
Niels Wubben Men Elite 26 / 52
David Van der poel Men Elite 33 / 52
Marianne Vos Women Elite 3 / 45
Sophie De boer Women Elite 10 / 45
Sabrina Stultiens Women Elite 15 / 45
Sanne Van paassen Women Elite 17 / 45
Stan Godrie Men Under 23 3 / 49
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 5 / 49
Martijn Budding Men Under 23 12 / 49

World Cup #6 (Jan 25 2015)

Roel Van der stegen Men Juniors 2 / 71
Jens Dekker Men Juniors 8 / 71
Max Gulickx Men Juniors 10 / 71
Maik Van der heijden Men Juniors 11 / 71
Mitch Groot Men Juniors 15 / 71
Thijs Wolsink Men Juniors 16 / 71
Mart Muskens Men Juniors 21 / 71
Per Wiggers Men Juniors 25 / 71
Yannick Vrielink Men Juniors 36 / 71
Wesley Floren Men Juniors 38 / 71
Dylan Bouwmans Men Juniors 48 / 71
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 65
Lars Van der haar Men Elite 5 / 65
Twan Van den brand Men Elite 16 / 65
Gert-jan Bosman Men Elite 20 / 65
Niels Wubben Men Elite 21 / 65
Thijs Van amerongen Men Elite 26 / 65
Corne Van kessel Men Elite 27 / 65
David Van der poel Men Elite 28 / 65
Sabrina Stultiens Women Elite 5 / 52
Sophie De boer Women Elite 11 / 52
Marianne Vos Women Elite 12 / 52
Sanne Van paassen Women Elite 18 / 52
Reza Hormes Women Elite 26 / 52
Bianca Van den hoek Women Elite 36 / 52
Esmee Oosterman Women Elite 38 / 52
Lizzy Witlox Women Elite 41 / 52
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 10 / 49
Martijn Budding Men Under 23 12 / 49
Stan Godrie Men Under 23 15 / 49
Gosse Van der meer Men Under 23 23 / 49
Koen Weijers Men Under 23 25 / 49
Richard Jansen Men Under 23 29 / 49
Koen Van dijke Men Under 23 33 / 49
Bjorn Van der heijden Men Under 23 42 / 49

Cyclo-cross International de Nommay (Jan 18 2015)

David Van der poel Men Elite 8 / 28

Grand Prix Möbel Alvisse (Jan 18 2015)

Patrick Van leeuwen Men Elite 9 / 23

Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti AM (Jan 17 2015)

Dylan Bouwmans Men Juniors 5 / 18
Bryan Bouwmans Men Juniors 12 / 18
Stan Godrie Men Elite 1 / 33
Martijn Budding Men Elite 3 / 33
Joris Nieuwenhuis Men Elite 4 / 33
Robbie Van bakel Men Elite 17 / 33
Sieben Wouters Men Elite 19 / 33
Karlijn Swinkels Women Elite 5 / 17

Cyclocross Otegem (Jan 12 2015)

Esmee Oosterman Women Elite 8 / 20
Patrick Van leeuwen Men Elite 17 / 31
Niels Wubben Men Elite 18 / 31

Dutch National Championships (Jan 11 2015)

Max Gulickx Men Juniors 1 / 35
Roel Van der stegen Men Juniors 2 / 35
Jens Dekker Men Juniors 3 / 35
Perry Van den bos Men Juniors 4 / 35
Wesley Floren Men Juniors 5 / 35
Maik Van der heijden Men Juniors 6 / 35
Yannick Vrielink Men Juniors 7 / 35
Thijs Wolsink Men Juniors 8 / 35
Per Wiggers Men Juniors 9 / 35
Mitch Groot Men Juniors 10 / 35
Kevin Van bennekom Men Juniors 11 / 35
Mart Muskens Men Juniors 12 / 35
Marino Noordam Men Juniors 13 / 35
David Nordeman Men Juniors 14 / 35
Bob Olieslager Men Juniors 15 / 35
Dylan Bouwmans Men Juniors 16 / 35
Thijs Kool Men Juniors 17 / 35
Sjoerd Meijer Men Juniors 18 / 35
Robbert Wagenmakers Men Juniors 19 / 35
David Hockx Men Juniors 20 / 35
Erik Boer Men Juniors 21 / 35
Wout Van elzakker Men Juniors 22 / 35
David Dekker Men Juniors 23 / 35
Bart De veer Men Juniors 24 / 35
Martin Mijnten Men Juniors 25 / 35
Teun Teulings Men Juniors 26 / 35
Bart Pennings Men Juniors 27 / 35
Teus Ruijter Men Juniors 28 / 35
Niels Verbruggen Men Juniors 29 / 35
Thijs Bijwaard Men Juniors 30 / 35
Brett Van klaveren Men Juniors 31 / 35
Patrick Van benthem Men Juniors 32 / 35
Jelmer Van der hoek Men Juniors 33 / 35
Quinten Van kappel Men Juniors 34 / 35
Viktor Hoog antink Men Juniors 35 / 35
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 17
David Van der poel Men Elite 2 / 17
Lars Van der haar Men Elite 3 / 17
Twan Van den brand Men Elite 4 / 17
Niels Wubben Men Elite 5 / 17
Patrick Van leeuwen Men Elite 6 / 17
Corne Van kessel Men Elite 7 / 17
Gert-jan Bosman Men Elite 8 / 17
Kobus Hereijgers Men Elite 9 / 17
Hans Becking Men Elite 10 / 17
Micki Van empel Men Elite 11 / 17
Bart Barkhuis Men Elite 12 / 17
Marcel Lommers Men Elite 13 / 17
Joost Spring in t veld Men Elite 14 / 17
Jeroen Janssen Men Elite 15 / 17
Bas Van dalen Men Elite 16 / 17
Gijs Vierling Men Elite 17 / 17
Marianne Vos Women Elite 1 / 28
Sophie De boer Women Elite 2 / 28
Sabrina Stultiens Women Elite 3 / 28
Sanne Van paassen Women Elite 4 / 28
Lucinda Brand Women Elite 5 / 28
Anna Van der breggen Women Elite 6 / 28
Reza Hormes Women Elite 7 / 28
Esmee Oosterman Women Elite 8 / 28
Bianca Van den hoek Women Elite 9 / 28
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 28
Annemarie Worst Women Elite 11 / 28
Maud Kaptheijns Women Elite 12 / 28
Lotte Eikelenboom Women Elite 13 / 28
Veerle Goossens Women Elite 15 / 28
Geerte Hoeke Women Elite 16 / 28
Lindy Van anrooij Women Elite 17 / 28
Annet Eendhuizen Women Elite 18 / 28
Milou Meeuse Women Elite 19 / 28
Mascha Mulder Women Elite 20 / 28
Evy Kuijpers Women Elite 21 / 28
Ingeborg Bremmers Women Elite 22 / 28
Laura Krans Women Elite 23 / 28
Tessa Neefjes Women Elite 24 / 28
Linda Ter beek Women Elite 25 / 28
Irene Gerritsen Women Elite 26 / 28
Mady Kleeven Women Elite 27 / 28
Marieke Van witzenburg Women Elite 28 / 28
Stan Godrie Men Under 23 1 / 20
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 2 / 20
Sieben Wouters Men Under 23 3 / 20
Richard Jansen Men Under 23 4 / 20
Martijn Budding Men Under 23 5 / 20
Gosse Van der meer Men Under 23 6 / 20
Milan Vader Men Under 23 7 / 20
Jeroen Meijers Men Under 23 8 / 20
Bjorn Van der heijden Men Under 23 9 / 20
Nicky Gieskens Men Under 23 10 / 20
Kelvin Bakx Men Under 23 11 / 20
Jaap De man Men Under 23 12 / 20
Tim Janssen Men Under 23 13 / 20
Koen Van dijke Men Under 23 14 / 20
Wiebe Scholten Men Under 23 15 / 20
Peter Lenderink Men Under 23 16 / 20
Vincent Kip Men Under 23 17 / 20
Sjoerd Van der stelt Men Under 23 18 / 20
Tommy Oude elferink Men Under 23 19 / 20
Jeroen Vegter Men Under 23 20 / 20

Soudal Cyclo-cross Leuven (Jan 4 2015)

Thijs Wolsink Men Juniors 3 / 28
Max Gulickx Men Juniors 4 / 28
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 32
Corne Van kessel Men Elite 8 / 32
Niels Wubben Men Elite 14 / 32
David Van der poel Men Elite 16 / 32
Patrick Van leeuwen Men Elite 20 / 32
Sabrina Stultiens Women Elite 1 / 23
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 23
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 23

Lutterbach (Jan 3 2015)

David Van der poel Men Elite 3 / 31

Radquer Bussnang (Jan 2 2015)

David Van der poel Men Elite 1 / 29

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 2 2015)

Marianne Vos Women Elite 1 / 19
Lucinda Brand Women Elite 2 / 19
Anna Van der breggen Women Elite 3 / 19
Lizzy Witlox Women Elite 4 / 19
Esmee Oosterman Women Elite 5 / 19
Reza Hormes Women Elite 7 / 19
Monique Van de ree Women Elite 8 / 19
Annet Eendhuizen Women Elite 11 / 19
Karen Brouwer Women Elite 12 / 19
Laura Krans Women Elite 13 / 19
Tessa Neefjes Women Elite 14 / 19
Danielle Meijering Women Elite 16 / 19
Irene Lako Women Elite 17 / 19
Ivana Tiessens Women Elite 18 / 19
Grytsje De vries Women Elite 19 / 19
Lars Van der haar Men Elite 1 / 27
Corne Van kessel Men Elite 2 / 27
Stan Godrie Men Elite 3 / 27
Twan Van den brand Men Elite 4 / 27
Gert-jan Bosman Men Elite 5 / 27
Niels Wubben Men Elite 6 / 27
Patrick Van leeuwen Men Elite 7 / 27
Martijn Budding Men Elite 10 / 27
Ramon Sinkeldam Men Elite 13 / 27
Gosse Van der meer Men Elite 14 / 27
Bjorn Van der heijden Men Elite 17 / 27
Sieben Wouters Men Elite 18 / 27
Bart Barkhuis Men Elite 20 / 27
Nicky Gieskens Men Elite 24 / 27
Tommy Oude elferink Men Elite 26 / 27
Martijn Knol Men Elite 27 / 27

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2015)

David Van der poel Men Elite 1 / 30

G.P. Sven Nys (Jan 1 2015)

Jens Dekker Men Juniors 2 / 33
Wesley Floren Men Juniors 4 / 33
Mart Muskens Men Juniors 11 / 33
Lars Van der haar Men Elite 2 / 34
Niels Wubben Men Elite 15 / 34
Twan Van den brand Men Elite 21 / 34
Patrick Van leeuwen Men Elite 22 / 34

bpost bank trofee #6 - Azencross (Dec 30 2014)

Roel Van der stegen Men Juniors 1 / 59
Mitch Groot Men Juniors 4 / 59
Wesley Floren Men Juniors 6 / 59
Yannick Vrielink Men Juniors 11 / 59
Thijs Wolsink Men Juniors 21 / 59
Antonie Van noppen Men Juniors 23 / 59
Erik Boer Men Juniors 29 / 59
Thijs Kool Men Juniors 33 / 59
Wout Van elzakker Men Juniors 34 / 59
Dylan Bouwmans Men Juniors 36 / 59
Mario Poldervaart Men Juniors 39 / 59
David Dekker Men Juniors 41 / 59
Thomas Bartelen Men Juniors 42 / 59
Daan Van meeuwen Men Juniors 43 / 59
Marvin Runhaar Men Juniors 56 / 59
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 47
Niels Wubben Men Elite 17 / 47
Twan Van den brand Men Elite 19 / 47
Gert-jan Bosman Men Elite 23 / 47
Ramon Sinkeldam Men Elite 30 / 47
Marianne Vos Women Elite 2 / 43
Sophie De boer Women Elite 9 / 43
Anna Van der breggen Women Elite 12 / 43
Lucinda Brand Women Elite 18 / 43
Esmee Oosterman Women Elite 22 / 43
Lizzy Witlox Women Elite 24 / 43
Lindy Van anrooij Women Elite 29 / 43
Maaike De heij Women Elite 38 / 43
Iris Van der pol Women Elite 43 / 43
Gosse Van der meer Men Under 23 23 / 43
Kelvin Bakx Men Under 23 27 / 43

Superprestige #5 - Diegem (Dec 28 2014)

Max Gulickx Men Juniors 5 / 45
Maik Van der heijden Men Juniors 7 / 45
Jens Dekker Men Juniors 9 / 45
Mitch Groot Men Juniors 12 / 45
Mart Muskens Men Juniors 16 / 45
Dylan Bouwmans Men Juniors 20 / 45
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 47
Lars Van der haar Men Elite 4 / 47
David Van der poel Men Elite 5 / 47
Corne Van kessel Men Elite 8 / 47
Niels Wubben Men Elite 21 / 47
Twan Van den brand Men Elite 22 / 47
Gert-jan Bosman Men Elite 23 / 47
Patrick Van leeuwen Men Elite 31 / 47
Marianne Vos Women Elite 1 / 50
Sanne Van paassen Women Elite 12 / 50
Lizzy Witlox Women Elite 17 / 50
Esmee Oosterman Women Elite 28 / 50
Fleur Nagengast Women Elite 30 / 50
Evy Kuijpers Women Elite 32 / 50
Lotte Eikelenboom Women Elite 42 / 50
Stan Godrie Men Under 23 2 / 54
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 9 / 54
Sieben Wouters Men Under 23 15 / 54
Gosse Van der meer Men Under 23 28 / 54
Bjorn Van der heijden Men Under 23 35 / 54
Koen Van dijke Men Under 23 36 / 54

World Cup #5 (Dec 26 2014)

Jens Dekker Men Juniors 2 / 60
Max Gulickx Men Juniors 3 / 60
Maik Van der heijden Men Juniors 6 / 60
Mitch Groot Men Juniors 7 / 60
Thijs Wolsink Men Juniors 9 / 60
Wesley Floren Men Juniors 45 / 60
Lars Van der haar Men Elite 1 / 53
Corne Van kessel Men Elite 3 / 53
David Van der poel Men Elite 6 / 53
Niels Wubben Men Elite 21 / 53
Gert-jan Bosman Men Elite 31 / 53
Twan Van den brand Men Elite 35 / 53
Marianne Vos Women Elite 1 / 51
Sabrina Stultiens Women Elite 4 / 51
Sophie De boer Women Elite 8 / 51
Sanne Van paassen Women Elite 16 / 51
Lizzy Witlox Women Elite 26 / 51
Maud Kaptheijns Women Elite 27 / 51
Reza Hormes Women Elite 29 / 51
Mathieu Van der poel Men Under 23 3 / 41
Stan Godrie Men Under 23 7 / 41
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 11 / 41
Sieben Wouters Men Under 23 25 / 41
Koen Van dijke Men Under 23 30 / 41
Richard Jansen Men Under 23 31 / 41

Grand-Prix GEBA (Dec 26 2014)

Patrick Van leeuwen Men Elite 5 / 19

World Cup #4 (Dec 21 2014)

Jens Dekker Men Juniors 4 / 63
Max Gulickx Men Juniors 9 / 63
Wesley Floren Men Juniors 15 / 63
Mitch Groot Men Juniors 21 / 63
Maik Van der heijden Men Juniors 22 / 63
Thijs Wolsink Men Juniors 25 / 63
Lars Van der haar Men Elite 2 / 57
Corne Van kessel Men Elite 5 / 57
David Van der poel Men Elite 12 / 57
Gert-jan Bosman Men Elite 19 / 57
Niels Wubben Men Elite 28 / 57
Thijs Van amerongen Men Elite 31 / 57
Twan Van den brand Men Elite 41 / 57
Marianne Vos Women Elite 2 / 54
Sabrina Stultiens Women Elite 10 / 54
Sophie De boer Women Elite 13 / 54
Sanne Van paassen Women Elite 18 / 54
Bianca Van den hoek Women Elite 32 / 54
Reza Hormes Women Elite 38 / 54
Lizzy Witlox Women Elite 49 / 54
Maud Kaptheijns Women Elite 51 / 54
Mathieu Van der poel Men Under 23 2 / 42
Stan Godrie Men Under 23 10 / 42
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 17 / 42
Richard Jansen Men Under 23 26 / 42
Sieben Wouters Men Under 23 28 / 42

Noordvlees Van Gool Cyclocross Essen (Dec 20 2014)

Roel Van der stegen Men Juniors 1 / 40
Yannick Vrielink Men Juniors 6 / 40
Mart Muskens Men Juniors 12 / 40
Robbert Wagenmakers Men Juniors 15 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 17 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 19 / 40
Erik Boer Men Juniors 20 / 40
Per Wiggers Men Juniors 21 / 40
Mario Poldervaart Men Juniors 25 / 40
Thomas Bartelen Men Juniors 28 / 40
Wout Van elzakker Men Juniors 30 / 40
Lars Akkermans Men Juniors 33 / 40
David Dekker Men Juniors 35 / 40
Bas Sitters Men Juniors 37 / 40
Lars Van der haar Men Elite 15 / 29
Patrick Van leeuwen Men Elite 20 / 29
Niels Wubben Men Elite 21 / 29
Sophie De boer Women Elite 1 / 33
Lucinda Brand Women Elite 9 / 33
Esmee Oosterman Women Elite 12 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 14 / 33
Lotte Eikelenboom Women Elite 22 / 33
Laura Krans Women Elite 25 / 33
Chantal Verstraten Women Elite 30 / 33
Gosse Van der meer Men Under 23 19 / 36
Kelvin Bakx Men Under 23 26 / 36

Cyclocross van het Waasland (Dec 17 2014)

Sophie De boer Women Elite 2 / 26
Maud Kaptheijns Women Elite 8 / 26
Maaike De heij Women Elite 17 / 26
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 40
David Van der poel Men Elite 8 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 24 / 40

EKZ CrossTour #4 - Eschenbach (Dec 14 2014)

Lizzy Witlox Women Elite 19 / 23
David Van der poel Men Elite 3 / 35

Zilvermeercross (Dec 14 2014)

Jens Dekker Men Juniors 1 / 34
Mathieu Van der poel Men Elite 4 / 33
Corne Van kessel Men Elite 7 / 33
Thijs Van amerongen Men Elite 19 / 33
Sabrina Stultiens Women Elite 1 / 28
Maud Kaptheijns Women Elite 6 / 28
Lotte Eikelenboom Women Elite 10 / 28

Scheldecross Antwerpen (Dec 13 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 3 / 40
Jens Dekker Men Juniors 4 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 7 / 40
Wesley Floren Men Juniors 9 / 40
Mitch Groot Men Juniors 10 / 40
Mart Muskens Men Juniors 13 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 16 / 40
Erik Boer Men Juniors 20 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 25 / 40
David Dekker Men Juniors 30 / 40
Wout Van elzakker Men Juniors 33 / 40
Mario Poldervaart Men Juniors 35 / 40
Thijs Kool Men Juniors 37 / 40
Marvin Runhaar Men Juniors 39 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 38
Corne Van kessel Men Elite 6 / 38
David Van der poel Men Elite 7 / 38
Stan Godrie Men Elite 18 / 38
Maud Kaptheijns Women Elite 4 / 27
Esmee Oosterman Women Elite 10 / 27
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 27
Karlijn Swinkels Women Elite 15 / 27
Chantal Verstraten Women Elite 24 / 27

Vlaamse Druivencross (Dec 7 2014)

Jens Dekker Men Juniors 2 / 17
Wesley Floren Men Juniors 3 / 17
Per Wiggers Men Juniors 6 / 17
Mathieu Van der poel Men Elite 3 / 34
Corne Van kessel Men Elite 5 / 34
David Van der poel Men Elite 14 / 34
Niels Wubben Men Elite 18 / 34
Patrick Van leeuwen Men Elite 23 / 34
Sophie De boer Women Elite 3 / 22
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 22
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 22
Lindy Van anrooij Women Elite 17 / 22
Lotte Eikelenboom Women Elite 20 / 22

GP Hasselt (Dec 6 2014)

Thijs Wolsink Men Juniors 1 / 26
Max Gulickx Men Juniors 8 / 26
Mitch Groot Men Juniors 9 / 26
Erik Boer Men Juniors 10 / 26
Yannick Vrielink Men Juniors 11 / 26
Dylan Bouwmans Men Juniors 15 / 26
Per Wiggers Men Juniors 17 / 26
Bram Welten Men Juniors 20 / 26
Lars Van der haar Men Elite 5 / 30
Corne Van kessel Men Elite 6 / 30
Gert-jan Bosman Men Elite 17 / 30
Patrick Van leeuwen Men Elite 24 / 30
Sophie De boer Women Elite 3 / 26
Lizzy Witlox Women Elite 11 / 26
Maud Kaptheijns Women Elite 12 / 26
Bianca Van den hoek Women Elite 15 / 26
Karlijn Swinkels Women Elite 19 / 26
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 6 / 25
Stan Godrie Men Under 23 11 / 25
Martijn Budding Men Under 23 12 / 25
Sieben Wouters Men Under 23 15 / 25
Koen Van dijke Men Under 23 20 / 25
Richard Jansen Men Under 23 21 / 25

bpost bank trofee #3 - Hamme-Zogge (Nov 30 2014)

Thijs Wolsink Men Juniors 2 / 40
Mitch Groot Men Juniors 9 / 40
Jens Dekker Men Juniors 13 / 40
Erik Boer Men Juniors 14 / 40
Wesley Floren Men Juniors 16 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 36
Lars Van der haar Men Elite 6 / 36
Niels Wubben Men Elite 15 / 36
Twan Van den brand Men Elite 21 / 36
Gert-jan Bosman Men Elite 23 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 30 / 36
Sophie De boer Women Elite 5 / 36
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 36
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 36
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 16 / 36
Robbie Van bakel Men Under 23 23 / 40

Tage des Querfeldeinsports (Nov 30 2014)

Gosse Van der meer Men Elite 6 / 21

World Cup #3 (Nov 29 2014)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 40
Corne Van kessel Men Elite 6 / 40
David Van der poel Men Elite 21 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 22 / 40
Niels Wubben Men Elite 30 / 40
Twan Van den brand Men Elite 35 / 40
Sabrina Stultiens Women Elite 11 / 38
Sophie De boer Women Elite 16 / 38
Reza Hormes Women Elite 20 / 38
Sanne Van paassen Women Elite 21 / 38
Bianca Van den hoek Women Elite 24 / 38
Lizzy Witlox Women Elite 29 / 38

Cyclo-cross International Podbrezova (Nov 29 2014)

Gosse Van der meer Men Elite 4 / 28

National Trophy Series #4 - Milton Keynes (Nov 29 2014)

David Van der poel Men Elite 2 / 40

Superprestige #4 - Spa-Francorchamps (Nov 23 2014)

Maik Van der heijden Men Juniors 5 / 38
Mart Muskens Men Juniors 6 / 38
Per Wiggers Men Juniors 7 / 38
Jens Dekker Men Juniors 8 / 38
Mitch Groot Men Juniors 9 / 38
Wesley Floren Men Juniors 15 / 38
Robbert Wagenmakers Men Juniors 17 / 38
Thijs Wolsink Men Juniors 18 / 38
Dylan Bouwmans Men Juniors 23 / 38
Thijs Kool Men Juniors 28 / 38
Lars Van der haar Men Elite 2 / 33
Mathieu Van der poel Men Elite 4 / 33
Corne Van kessel Men Elite 7 / 33
Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 33
Twan Van den brand Men Elite 17 / 33
Niels Wubben Men Elite 18 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 21 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 14 / 25
Milou Meeuse Women Elite 18 / 25
Stan Godrie Men Under 23 7 / 31
Martijn Budding Men Under 23 11 / 31
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 12 / 31
Sieben Wouters Men Under 23 18 / 31
Richard Jansen Men Under 23 20 / 31
Gosse Van der meer Men Under 23 21 / 31
Bjorn Van der heijden Men Under 23 26 / 31

World Cup #2 (Nov 22 2014)

Erik Boer Men Juniors 9 / 23
Mathieu Van der poel Men Elite 3 / 40
Corne Van kessel Men Elite 7 / 40
Niels Wubben Men Elite 14 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 21 / 40
David Van der poel Men Elite 22 / 40
Twan Van den brand Men Elite 30 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 36 / 40
Sabrina Stultiens Women Elite 2 / 37
Sophie De boer Women Elite 3 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 11 / 37
Reza Hormes Women Elite 21 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 24 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 32 / 37

Superprestige #3 - Gavere (Nov 16 2014)

Thijs Wolsink Men Juniors 3 / 26
Maik Van der heijden Men Juniors 4 / 26
Wesley Floren Men Juniors 6 / 26
Per Wiggers Men Juniors 13 / 26
Yannick Vrielink Men Juniors 20 / 26
Erik Boer Men Juniors 22 / 26
Lars Van der haar Men Elite 5 / 35
Mathieu Van der poel Men Elite 6 / 35
David Van der poel Men Elite 11 / 35
Corne Van kessel Men Elite 12 / 35
Thijs Van amerongen Men Elite 17 / 35
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 20 / 35
Niels Wubben Men Elite 21 / 35
Twan Van den brand Men Elite 23 / 35
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 35
Gert-jan Bosman Men Elite 27 / 35
Sophie De boer Women Elite 5 / 28
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 28
Esmee Oosterman Women Elite 13 / 28
Lindy Van anrooij Women Elite 16 / 28
Monique Van de ree Women Elite 19 / 28
Stan Godrie Men Under 23 5 / 35
Martijn Budding Men Under 23 8 / 35
Sieben Wouters Men Under 23 12 / 35
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 20 / 35
Gosse Van der meer Men Under 23 24 / 35
Koen Van dijke Men Under 23 26 / 35

Jaarmarkcross (Nov 11 2014)

Bianca Van den hoek Women Elite 10 / 33
Lizzy Witlox Women Elite 13 / 33
Lindy Van anrooij Women Elite 15 / 33
Evy Kuijpers Women Elite 22 / 33
Corne Van kessel Men Elite 15 / 23
Patrick Van leeuwen Men Elite 18 / 23
David Van der poel Men Elite 19 / 23
Twan Van den brand Men Elite 21 / 23

Superprestige #2 - Ruddervoorde (Nov 9 2014)

Maik Van der heijden Men Juniors 3 / 40
Wesley Floren Men Juniors 8 / 40
Mart Muskens Men Juniors 24 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 26 / 40
Thijs Bijwaard Men Juniors 36 / 40
Daan Van meeuwen Men Juniors 37 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 33
Lars Van der haar Men Elite 5 / 33
Corne Van kessel Men Elite 8 / 33
Twan Van den brand Men Elite 16 / 33
Gert-jan Bosman Men Elite 19 / 33
Thijs Van amerongen Men Elite 20 / 33
Niels Wubben Men Elite 21 / 33
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 26 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 28 / 33
Monique Van de ree Women Elite 8 / 34
Reza Hormes Women Elite 9 / 34
Martijn Budding Men Under 23 4 / 40
Stan Godrie Men Under 23 5 / 40
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 11 / 40
Sieben Wouters Men Under 23 16 / 40
Gosse Van der meer Men Under 23 25 / 40
Richard Jansen Men Under 23 26 / 40
Bjorn Van der heijden Men Under 23 27 / 40
Koen Van dijke Men Under 23 28 / 40
Robbie Van bakel Men Under 23 31 / 40
Kelvin Bakx Men Under 23 35 / 40

GGEW City Cross Cup (Nov 8 2014)

David Van der poel Men Elite 4 / 36

EKZ CrossTour #3 - Hittnau (Nov 2 2014)

Lizzy Witlox Women Elite 12 / 21
David Van der poel Men Elite 4 / 38

Superprestige #2 - Zonhoven (Nov 2 2014)

Sabrina Stultiens Women Elite 5 / 28
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 28
Monique Van de ree Women Elite 13 / 28
Lindy Van anrooij Women Elite 14 / 28
Karlijn Swinkels Women Elite 18 / 28
Laura Krans Women Elite 26 / 28
Lars Van der haar Men Elite 3 / 29
Mathieu Van der poel Men Elite 5 / 29
Niels Wubben Men Elite 8 / 29
Corne Van kessel Men Elite 9 / 29
Thijs Van amerongen Men Elite 19 / 29
Twan Van den brand Men Elite 20 / 29
Gert-jan Bosman Men Elite 22 / 29
Patrick Van leeuwen Men Elite 23 / 29
Bart Barkhuis Men Elite 29 / 29

Cyclo-cross International de Marle (Nov 1 2014)

Eddy Van ijzendoorn Men Elite 4 / 40

Koppenbergcross (Nov 1 2014)

Jens Dekker Men Juniors 3 / 40
Mario Poldervaart Men Juniors 25 / 40
Dennis Van der horst Men Juniors 31 / 40
Lars Van der haar Men Elite 6 / 34
Thijs Van amerongen Men Elite 8 / 34
Niels Wubben Men Elite 9 / 34
Twan Van den brand Men Elite 17 / 34
Gert-jan Bosman Men Elite 19 / 34
Patrick Van leeuwen Men Elite 26 / 34
Sophie De boer Women Elite 1 / 40
Sanne Van paassen Women Elite 4 / 40
Bianca Van den hoek Women Elite 14 / 40
Reza Hormes Women Elite 15 / 40
Monique Van de ree Women Elite 17 / 40
Esmee Oosterman Women Elite 25 / 40
Lotte Eikelenboom Women Elite 27 / 40
Stan Godrie Men Under 23 6 / 39

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 21 2014)

Sophie De boer Women Elite 5 / 30
Bianca Van den hoek Women Elite 7 / 30
Lizzy Witlox Women Elite 9 / 30
Monique Van de ree Women Elite 10 / 30
Maud Kaptheijns Women Elite 13 / 30
Lindy Van anrooij Women Elite 15 / 30
Lotte Eikelenboom Women Elite 18 / 30
Mady Kleeven Women Elite 23 / 30
Nike Beckeringh Women Elite 24 / 30
Channah Brandsema Women Elite 25 / 30
Mariska Jetten Women Elite 26 / 30
Helena Van leijen Women Elite 27 / 30
Floortje Mackaij Women Elite 28 / 30
Rylana Soepenberg Women Elite 29 / 30
Sabrina Riethof Women Elite 30 / 30
Thijs Van amerongen Men Elite 1 / 33
Lars Van der haar Men Elite 2 / 33
Corne Van kessel Men Elite 3 / 33
Niels Wubben Men Elite 4 / 33
Martijn Budding Men Elite 6 / 33
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 9 / 33
Twan Van den brand Men Elite 10 / 33
Richard Jansen Men Elite 12 / 33
Koen Weijers Men Elite 13 / 33
Bjorn Van der heijden Men Elite 15 / 33
Nicky Gieskens Men Elite 23 / 33
Sjoerd Van der stelt Men Elite 24 / 33
Daan Van den berg Men Elite 25 / 33
Tommy Oude elferink Men Elite 26 / 33
Jurrien Bakker Men Elite 27 / 33
Etienne Lenting Men Elite 28 / 33
Stan Godrie Men Elite 29 / 33
Robbie Van bakel Men Elite 30 / 33
Gert-jan Bosman Men Elite 31 / 33
Jeffrey Vink Men Elite 32 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 33 / 33

UCI World Cup #1 - Valkenburg (Oct 19 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 9 / 40
Wesley Floren Men Juniors 13 / 40
Jens Dekker Men Juniors 14 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 21 / 40
Mart Muskens Men Juniors 23 / 40
Mitch Groot Men Juniors 24 / 40
Erik Boer Men Juniors 25 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 27 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 31 / 40
Per Wiggers Men Juniors 32 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 37 / 40
Lars Van der haar Men Elite 1 / 40
Corne Van kessel Men Elite 3 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 40
Niels Wubben Men Elite 15 / 40
Twan Van den brand Men Elite 19 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 26 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 37 / 40
Sophie De boer Women Elite 3 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 9 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 26 / 37
Reza Hormes Women Elite 29 / 37
Stan Godrie Men Under 23 4 / 37
Mathieu Van der poel Men Under 23 6 / 37
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 15 / 37
Martijn Budding Men Under 23 19 / 37
Sieben Wouters Men Under 23 20 / 37
Richard Jansen Men Under 23 22 / 37
Koen Van dijke Men Under 23 27 / 37
Gosse Van der meer Men Under 23 29 / 37
Koen Weijers Men Under 23 30 / 37
Bjorn Van der heijden Men Under 23 35 / 37

Kermiscross (Oct 16 2014)

Niels Wubben Men Elite 8 / 33
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 24 / 33

bpost bank trofee #1 - Ronse (Oct 12 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 5 / 40
Jens Dekker Men Juniors 9 / 40
Mitch Groot Men Juniors 17 / 40
Erik Boer Men Juniors 18 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 24 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 28 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 36
Lars Van der haar Men Elite 5 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 9 / 36
Niels Wubben Men Elite 20 / 36
Twan Van den brand Men Elite 21 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 32 / 36
Sophie De boer Women Elite 1 / 34
Bianca Van den hoek Women Elite 13 / 34
Lizzy Witlox Women Elite 15 / 34
Monique Van de ree Women Elite 16 / 34
Lindy Van anrooij Women Elite 17 / 34
Maud Kaptheijns Women Elite 19 / 34
Lotte Eikelenboom Women Elite 23 / 34
Stan Godrie Men Under 23 8 / 31
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 9 / 31
Sieben Wouters Men Under 23 14 / 31
Richard Jansen Men Under 23 18 / 31
Nicky Gieskens Men Under 23 29 / 31

Grote Prijs van Brabant (Oct 11 2014)

Pascal Eenkhoorn Men Juniors 1 / 37
Max Gulickx Men Juniors 2 / 37
Maik Van der heijden Men Juniors 3 / 37
Jens Dekker Men Juniors 4 / 37
Dylan Bouwmans Men Juniors 5 / 37
Mart Muskens Men Juniors 6 / 37
Thijs Wolsink Men Juniors 7 / 37
Bryan Bouwmans Men Juniors 8 / 37
Per Wiggers Men Juniors 9 / 37
Robbert Wagenmakers Men Juniors 10 / 37
Antonie Van noppen Men Juniors 11 / 37
Wesley Floren Men Juniors 12 / 37
Erik Boer Men Juniors 13 / 37
Yannick Vrielink Men Juniors 14 / 37
Daan Van meeuwen Men Juniors 15 / 37
David Nordeman Men Juniors 17 / 37
David Dekker Men Juniors 18 / 37
Thijs Kool Men Juniors 19 / 37
Thijs Bijwaard Men Juniors 20 / 37
Emiel Jansman Men Juniors 21 / 37
Mario Poldervaart Men Juniors 22 / 37
Viktor Hoog antink Men Juniors 23 / 37
Teun Teulings Men Juniors 24 / 37
Jochem Paalman Men Juniors 25 / 37
Niels Gort Men Juniors 26 / 37
Paul Gruithuijzen Men Juniors 27 / 37
Mike Van nunspeet Men Juniors 28 / 37
Bart De veer Men Juniors 29 / 37
Jarno Zuidweg Men Juniors 30 / 37
Kleiboer Maikel Men Juniors 31 / 37
Marvin Runhaar Men Juniors 32 / 37
Menzo Grobbink Men Juniors 33 / 37
Patrick Van benthem Men Juniors 35 / 37
Jordi Steenbakkers Men Juniors 37 / 37
Lars Van der haar Men Elite 1 / 36
Corne Van kessel Men Elite 2 / 36
David Van der poel Men Elite 6 / 36
Stan Godrie Men Elite 7 / 36
Twan Van den brand Men Elite 11 / 36
Martijn Budding Men Elite 12 / 36
Niels Wubben Men Elite 14 / 36
Michiel Van der heijden Men Elite 16 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 17 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 18 / 36
Gosse Van der meer Men Elite 25 / 36
Richard Jansen Men Elite 27 / 36
Koen Van dijke Men Elite 30 / 36
Bjorn Van der heijden Men Elite 31 / 36
Kelvin Bakx Men Elite 32 / 36
Mike Verhoeven Men Elite 33 / 36
Sjoerd Van der stelt Men Elite 35 / 36
Sophie De boer Women Elite 2 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 5 / 37
Reza Hormes Women Elite 8 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 37
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 13 / 37
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 37
Monique Van de ree Women Elite 16 / 37
Linda Ter beek Women Elite 18 / 37
Milou Meeuse Women Elite 19 / 37
Floor Weerink Women Elite 20 / 37
Lotte Eikelenboom Women Elite 21 / 37
Karlijn Swinkels Women Elite 22 / 37
Fleur Nagengast Women Elite 23 / 37
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 24 / 37
Maaike De heij Women Elite 27 / 37
Lotte Jacobs Women Elite 28 / 37
Lana Verberne Women Elite 30 / 37
Claudie Peels Women Elite 31 / 37
Eltina Van wijk Women Elite 32 / 37
Laura Krans Women Elite 33 / 37
Geerte Hoeke Women Elite 34 / 37
Lina Van der straten Women Elite 35 / 37
Kim Lahaije Women Elite 36 / 37
Rachelle Van kappel Women Elite 37 / 37

Superprestige #1 - Gieten (Oct 5 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Jens Dekker Men Juniors 5 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 6 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 8 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 10 / 40
Wesley Floren Men Juniors 11 / 40
Per Wiggers Men Juniors 16 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 17 / 40
Robbert Wagenmakers Men Juniors 19 / 40
Mart Muskens Men Juniors 20 / 40
Erik Boer Men Juniors 21 / 40
Tom Wijkel Men Juniors 23 / 40
Yannick Vrielink Men Juniors 24 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 26 / 40
Thijs Bijwaard Men Juniors 30 / 40
Teun Mouris Men Juniors 31 / 40
David Dekker Men Juniors 32 / 40
Emiel Jansman Men Juniors 33 / 40
Thijs Kool Men Juniors 36 / 40
Dennis Van der horst Men Juniors 37 / 40
Patrick Van benthem Men Juniors 38 / 40
Daan Dijkstra Men Juniors 39 / 40
Carlos Schreuder Men Juniors 40 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 35
Lars Van der haar Men Elite 2 / 35
David Van der poel Men Elite 4 / 35
Corne Van kessel Men Elite 7 / 35
Niels Wubben Men Elite 15 / 35
Thijs Van amerongen Men Elite 19 / 35
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 22 / 35
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 35
Tijmen Eising Men Elite 27 / 35
Twan Van den brand Men Elite 29 / 35
Bart Barkhuis Men Elite 33 / 35
Sophie De boer Women Elite 3 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 4 / 37
Reza Hormes Women Elite 8 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 37
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 12 / 37
Monique Van de ree Women Elite 13 / 37
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 37
Julia Boschker Women Elite 15 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 16 / 37
Fleur Nagengast Women Elite 17 / 37
Manon Bakker Women Elite 18 / 37
Floor Weerink Women Elite 19 / 37
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 20 / 37
Lindy Van anrooij Women Elite 21 / 37
Karlijn Swinkels Women Elite 22 / 37
Inge Van der heijden Women Elite 23 / 37
Lotte Eikelenboom Women Elite 24 / 37
Eva Bijwaard Women Elite 26 / 37
Maaike De heij Women Elite 27 / 37
Lorena Peterman Women Elite 28 / 37
Gaby Gieskens Women Elite 29 / 37
Laura Krans Women Elite 30 / 37
Claudie Peels Women Elite 31 / 37
Sylvie Swinkels Women Elite 33 / 37
Sabine Snoeijer Women Elite 34 / 37
Iris Van der pol Women Elite 35 / 37
Aniek Muskens Women Elite 36 / 37
Lisette Schoon Women Elite 37 / 37
Stan Godrie Men Under 23 7 / 33
Martijn Budding Men Under 23 14 / 33
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 19 / 33
Gosse Van der meer Men Under 23 22 / 33
Richard Jansen Men Under 23 23 / 33
Bjorn Van der heijden Men Under 23 25 / 33
Koen Van dijke Men Under 23 26 / 33
Sieben Wouters Men Under 23 27 / 33
Kelvin Bakx Men Under 23 28 / 33
Mike Verhoeven Men Under 23 30 / 33
Nicky Gieskens Men Under 23 31 / 33
Martijn Veenhoven Men Under 23 33 / 33

SOUDAL GP Neerpelt (Sep 27 2014)

Sophie De boer Women Elite 5 / 25
Lizzy Witlox Women Elite 8 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 10 / 25
Lindy Van anrooij Women Elite 12 / 25
Esmee Oosterman Women Elite 13 / 25
Milou Meeuse Women Elite 15 / 25
Lars Van der haar Men Elite 3 / 37
David Van der poel Men Elite 8 / 37
Corne Van kessel Men Elite 9 / 37
Thijs Van amerongen Men Elite 13 / 37
Gert-jan Bosman Men Elite 22 / 37
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 24 / 37
Patrick Van leeuwen Men Elite 29 / 37
Twan Van den brand Men Elite 34 / 37
Nicky Gieskens Men Elite 37 / 37

Steenbergcross (Sep 21 2014)

Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 40
Corne Van kessel Men Elite 11 / 40
Lars Van der haar Men Elite 12 / 40
David Van der poel Men Elite 18 / 40
Twan Van den brand Men Elite 22 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 32 / 40
Niels Wubben Men Elite 35 / 40
Micki Van empel Men Elite 39 / 40

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 14 2014)

Lizzy Witlox Women Elite 6 / 20
Reza Hormes Women Elite 9 / 20
David Van der poel Men Elite 14 / 43
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 43
Richard Jansen Men Elite 31 / 43

QianSen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 30 2014)

Thijs Al Men Elite 1 / 40

Boels Classic Internationale Cyclo-cross Heerlen (Feb 16 2014)

Yara Kastelijn Women Elite 7 / 19
Reza Hormes Women Elite 10 / 19
Esmee Oosterman Women Elite 11 / 19
Ilona Meter Women Elite 12 / 19
Lotte Eikelenboom Women Elite 13 / 19
Linda Ter beek Women Elite 14 / 19
Milou Meeuse Women Elite 16 / 19
Laura Krans Women Elite 18 / 19
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 23
Thijs Van amerongen Men Elite 2 / 23
Lars Van der haar Men Elite 6 / 23
David Van der poel Men Elite 7 / 23
Corne Van kessel Men Elite 8 / 23
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 9 / 23
Stan Godrie Men Elite 10 / 23
Gert-jan Bosman Men Elite 12 / 23
Thijs Al Men Elite 13 / 23
Micki Van empel Men Elite 14 / 23
Niels Wubben Men Elite 15 / 23
Twan Van den brand Men Elite 16 / 23
Martijn Budding Men Elite 17 / 23
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 23
Bjorn Van der heijden Men Elite 21 / 23
Pim Van de swaluw Men Elite 22 / 23

Superprestige Middelkerke (Feb 15 2014)

Sieben Wouters Men Juniors 10 / 30
Koen Van dijke Men Juniors 14 / 30
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 30
Jordi Van nobelen Men Juniors 26 / 30
David Hockx Men Juniors 27 / 30
Lars Van der haar Men Elite 4 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 36
Corne Van kessel Men Elite 13 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 18 / 36
Niels Wubben Men Elite 20 / 36
Micki Van empel Men Elite 24 / 36
Thijs Al Men Elite 25 / 36
Twan Van den brand Men Elite 26 / 36
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 23
Mathieu Van der poel Men Under 23 8 / 31
Stan Godrie Men Under 23 11 / 31
Gert-jan Bosman Men Under 23 12 / 31
David Van der poel Men Under 23 17 / 31
Martijn Budding Men Under 23 20 / 31

Superprestige Hoogstraten (Feb 9 2014)

Kelvin Bakx Men Juniors 10 / 27
Sieben Wouters Men Juniors 11 / 27
Maik Van der heijden Men Juniors 18 / 27
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 27
Koen Van dijke Men Juniors 21 / 27
Dylan Bouwmans Men Juniors 23 / 27
Jordi Van nobelen Men Juniors 26 / 27
Thijs Van amerongen Men Elite 4 / 37
Corne Van kessel Men Elite 8 / 37
Patrick Van leeuwen Men Elite 15 / 37
Twan Van den brand Men Elite 17 / 37
Micki Van empel Men Elite 20 / 37
Niels Wubben Men Elite 22 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 7 / 29
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 29
Esmee Oosterman Women Elite 10 / 29
Lotte Eikelenboom Women Elite 21 / 29
Mathieu Van der poel Men Under 23 5 / 30
Martijn Budding Men Under 23 12 / 30
Gert-jan Bosman Men Under 23 14 / 30
Stan Godrie Men Under 23 17 / 30
Richard Jansen Men Under 23 20 / 30
Bjorn Van der heijden Men Under 23 27 / 30
Pim Van de swaluw Men Under 23 30 / 30

Krawatencross (Feb 8 2014)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 40
Corne Van kessel Men Elite 6 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 14 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 15 / 40
Twan Van den brand Men Elite 17 / 40
Niels Wubben Men Elite 20 / 40
Thijs Al Men Elite 21 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 40
Micki Van empel Men Elite 34 / 40
Marianne Vos Women Elite 2 / 40
Sophie De boer Women Elite 6 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 7 / 40
Reza Hormes Women Elite 12 / 40
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 40
Maud Kaptheijns Women Elite 16 / 40
Lotte Eikelenboom Women Elite 19 / 40
Kim Banga Women Elite 20 / 40
Ilona Meter Women Elite 23 / 40
Laura Krans Women Elite 36 / 40
Koen Van dijke Men Under 23 12 / 40
Maik Van der heijden Men Under 23 21 / 40
Kevin Van bennekom Men Under 23 25 / 40
David Hockx Men Under 23 31 / 40
Jordi Van nobelen Men Under 23 35 / 40

Parkcross Maldegem (Feb 5 2014)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 33
Corne Van kessel Men Elite 5 / 33

World Championships (Feb 1 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 4 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 9 / 40
Kelvin Bakx Men Juniors 13 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 14 / 40
Lars Van der haar Men Elite 6 / 40
Corne Van kessel Men Elite 12 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 16 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 19 / 40
Niels Wubben Men Elite 23 / 40
Thijs Al Men Elite 26 / 40
Marianne Vos Women Elite 1 / 40
Thalita De jong Women Elite 8 / 40
Sabrina Stultiens Women Elite 18 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 21 / 40
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 29 / 40
Mathieu Van der poel Men Under 23 3 / 40
David Van der poel Men Under 23 6 / 40
Gert-jan Bosman Men Under 23 9 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 11 / 40
Martijn Budding Men Under 23 15 / 40
Stan Godrie Men Under 23 16 / 40

Grand Prix Möbel Alvisse (Jan 19 2014)

Patrick Van leeuwen Men Elite 12 / 34

Cyclo-cross International du Mingant Lanarvily (Jan 19 2014)

Thijs Al Men Elite 6 / 25

Soudal Cyclo-cross Leuven (Jan 19 2014)

Marianne Vos Women Elite 1 / 23
Lindy Van anrooij Women Elite 12 / 23
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 31
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 18 / 31

Internationale Cyclo-Cross Rucphen (Jan 18 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 3 / 21
Kelvin Bakx Men Juniors 5 / 21
Pim Van den klundert Men Juniors 6 / 21
Maik Van der heijden Men Juniors 7 / 21
Erik Boer Men Juniors 8 / 21
Koen Van dijke Men Juniors 9 / 21
Kevin Van bennekom Men Juniors 10 / 21
Jordi Van nobelen Men Juniors 12 / 21
Mitchel Vrielink Men Juniors 15 / 21
Nick Van helvoirt Men Juniors 16 / 21
Olaf Remmerswaal Men Juniors 17 / 21
Bart De veer Men Juniors 18 / 21
Marvin Runhaar Men Juniors 19 / 21
Kenneth Van de sande Men Juniors 21 / 21
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 3 / 30
Micki Van empel Men Elite 5 / 30
Thijs Van amerongen Men Elite 7 / 30
Patrick Van leeuwen Men Elite 9 / 30
Jordy Luisman Men Elite 12 / 30
Dennis Eikelenboom Men Elite 17 / 30
Pim Van de swaluw Men Elite 21 / 30
Jerry Kallenfels Men Elite 23 / 30
Joep Van gennip Men Elite 24 / 30

Cyclocross Otegem (Jan 13 2014)

Sophie De boer Women Elite 3 / 19
Patrick Van leeuwen Men Elite 13 / 35
Niels Wubben Men Elite 14 / 35

Dutch National Championships (Jan 12 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 1 / 40
Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 3 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 4 / 40
Kelvin Bakx Men Juniors 5 / 40
Pim Van den klundert Men Juniors 6 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 7 / 40
Roel Van der stegen Men Juniors 8 / 40
Fabio Jakobsen Men Juniors 9 / 40
Robbert Wagenmakers Men Juniors 10 / 40
Wiebe Scholten Men Juniors 11 / 40
Tom Wijkel Men Juniors 12 / 40
Koen Van dijke Men Juniors 13 / 40
David Hockx Men Juniors 14 / 40
Bram Welten Men Juniors 15 / 40
Erik Boer Men Juniors 16 / 40
Vincent Kip Men Juniors 17 / 40
Bob Olieslager Men Juniors 18 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 40
Ruben Bekkers Men Juniors 20 / 40
Tim Janssen Men Juniors 21 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 22 / 40
Mart Muskens Men Juniors 23 / 40
Joaquim Boels Men Juniors 24 / 40
Dennis Van de kruisweg Men Juniors 25 / 40
Henk Weerman Men Juniors 26 / 40
Bart Pennings Men Juniors 27 / 40
Thijs Kool Men Juniors 28 / 40
Jordi Van nobelen Men Juniors 29 / 40
Nick Van helvoirt Men Juniors 30 / 40
Per Wiggers Men Juniors 31 / 40
Mitchel Vrielink Men Juniors 32 / 40
Marvin Bovendorp Men Juniors 33 / 40
Martin Mijnten Men Juniors 34 / 40
Wouter Deems Men Juniors 35 / 40
Sjoerd Meijer Men Juniors 36 / 40
Ruben De goede Men Juniors 37 / 40
Bart De veer Men Juniors 38 / 40
Julius Van den berg Men Juniors 39 / 40
Stijn Oost Men Juniors 40 / 40
Lars Van der haar Men Elite 1 / 26
Corne Van kessel Men Elite 2 / 26
Thijs Van amerongen Men Elite 3 / 26
Thijs Al Men Elite 4 / 26
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 5 / 26
Twan Van den brand Men Elite 6 / 26
Niels Wubben Men Elite 7 / 26
Patrick Van leeuwen Men Elite 8 / 26
Rudi Van houts Men Elite 9 / 26
Micki Van empel Men Elite 10 / 26
Maurits Lammertink Men Elite 11 / 26
Jeroen Boelen Men Elite 12 / 26
Kobus Hereijgers Men Elite 13 / 26
Harm Van der sanden Men Elite 14 / 26
Bart Barkhuis Men Elite 15 / 26
Jasper Ockeloen Men Elite 16 / 26
Mitchell Huenders Men Elite 17 / 26
Niels Luisman Men Elite 18 / 26
Rik Van ijzendoorn Men Elite 19 / 26
Jordy Luisman Men Elite 20 / 26
Liwald Doornbos Men Elite 21 / 26
Joep Van gennip Men Elite 22 / 26
Joost Spring in t veld Men Elite 23 / 26
Ruurd-jan Zwarts Men Elite 24 / 26
Tim Nederlof Men Elite 25 / 26
Marcel Lommers Men Elite 26 / 26
Marianne Vos Women Elite 1 / 33
Sophie De boer Women Elite 2 / 33
Sabrina Stultiens Women Elite 3 / 33
Thalita De jong Women Elite 4 / 33
Reza Hormes Women Elite 5 / 33
Lucinda Brand Women Elite 6 / 33
Anna Van der breggen Women Elite 7 / 33
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 8 / 33
Karen Brouwer Women Elite 9 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 10 / 33
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 33
Ilona Meter Women Elite 12 / 33
Monique Van de ree Women Elite 13 / 33
Femke Van kessel Women Elite 14 / 33
Veerle Goossens Women Elite 15 / 33
Annemarie Worst Women Elite 16 / 33
Mirre Stallen Women Elite 17 / 33
Mascha Mulder Women Elite 18 / 33
Linda Ter beek Women Elite 19 / 33
Lizzy Witlox Women Elite 20 / 33
Anne Peer Women Elite 21 / 33
Annet Eendhuizen Women Elite 22 / 33
Lyan Rensen Women Elite 23 / 33
Ilona Hoeksma Women Elite 24 / 33
Lotte Jacobs Women Elite 25 / 33
Danielle Meijering Women Elite 26 / 33
Geerte Hoeke Women Elite 27 / 33
Djoeke Donkers Women Elite 28 / 33
Lina Tibbe Women Elite 29 / 33
Laura Krans Women Elite 30 / 33
Grytsje De vries Women Elite 31 / 33
Mady Kleeven Women Elite 32 / 33
Tessa Nederhoff Women Elite 33 / 33
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 24
David Van der poel Men Under 23 2 / 24
Mike Teunissen Men Under 23 3 / 24
Michiel Van der heijden Men Under 23 4 / 24
Stan Godrie Men Under 23 5 / 24
Martijn Budding Men Under 23 6 / 24
Gert-jan Bosman Men Under 23 7 / 24
Tim Ariesen Men Under 23 8 / 24
Koen Weijers Men Under 23 9 / 24
Richard Jansen Men Under 23 10 / 24
Gosse Van der meer Men Under 23 11 / 24
Bjorn Van der heijden Men Under 23 12 / 24
Robbie Van bakel Men Under 23 13 / 24
Nicky Gieskens Men Under 23 14 / 24
Mike Verhoeven Men Under 23 15 / 24
Dennis Eikelenboom Men Under 23 16 / 24
Dylan Groenewegen Men Under 23 17 / 24
Daan Schouten Men Under 23 18 / 24
Pjotr Van beek Men Under 23 19 / 24
Pim Van de swaluw Men Under 23 20 / 24
Raymond Van de kruisweg Men Under 23 21 / 24
Mats Lammertink Men Under 23 22 / 24
Ewoud Hartemink Men Under 23 23 / 24
Rafaël Spier Men Under 23 24 / 24

German National Championships (Jan 12 2014)

Bryan Borowski Men Under 23 19 / 21

World Cup #6 (Jan 5 2014)

Pascal Eenkhoorn Men Juniors 5 / 40
Joris Nieuwenhuis Men Juniors 8 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 17 / 40
Max Gulickx Men Juniors 23 / 40
Lars Van der haar Men Elite 2 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 7 / 40
Corne Van kessel Men Elite 9 / 40
Twan Van den brand Men Elite 18 / 40
Niels Wubben Men Elite 19 / 40
Thijs Al Men Elite 20 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 31 / 40
Micki Van empel Men Elite 36 / 40
Marianne Vos Women Elite 2 / 28
Sophie De boer Women Elite 8 / 28
Sabrina Stultiens Women Elite 12 / 28
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 17 / 28
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 40
David Van der poel Men Under 23 7 / 40
Stan Godrie Men Under 23 9 / 40
Martijn Budding Men Under 23 16 / 40
Gert-jan Bosman Men Under 23 17 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 18 / 40

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2014)

Michiel Van der heijden Men Elite 2 / 34
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 6 / 34

Superprestige Diegem (Dec 29 2013)

Sieben Wouters Men Juniors 9 / 40
Max Gulickx Men Juniors 14 / 40
Koen Van dijke Men Juniors 20 / 40
Pim Van den klundert Men Juniors 28 / 40
Lars Van der haar Men Elite 6 / 33
Niels Wubben Men Elite 12 / 33
Twan Van den brand Men Elite 14 / 33
Micki Van empel Men Elite 15 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 21 / 33
Lizzy Witlox Women Elite 15 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 18 / 37
Ilona Meter Women Elite 20 / 37
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 40
David Van der poel Men Under 23 4 / 40
Stan Godrie Men Under 23 11 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 15 / 40
Martijn Budding Men Under 23 17 / 40

Azencross (Dec 27 2013)

Twan Van den brand Men Elite 11 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 14 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 15 / 40
Micki Van empel Men Elite 20 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 40

Cyclocross Essen (Dec 21 2013)

Lizzy Witlox Elite Women 23 / 39
Annemarie Worst Elite Women 28 / 39
Chantal Verstraten Elite Women 34 / 39
Jorinda De heer Elite Women 37 / 39
Lars Akkermans Elite Juniors 31 / 38

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Dec 15 2013)

Monique Van de ree Elite women 6 / 26

Soudal Scheldecross Antwerpen (Dec 7 2013)

Mats Lammertink Elite Men 31 / 41
Niels Luisman Elite Men 32 / 41
Maud Kaptheyns Elite Women 17 / 36
Lyan Rensen Elite Women 27 / 36

Superprestige Gieten (Nov 24 2013)

Monique Van de ree Elite women 11 / 21
Bianca Van den hoek Elite women 14 / 21
Karen Brouwer Elite women 15 / 21
Lizzy Witlox Elite women 17 / 21
Veerle Goossens Elite women 18 / 21
Maud Kaptheijns Elite women 20 / 21

GP Mario De Clerq (Oct 13 2013)

Micki Van empel Elite Men 35 / 38
Esmee Oosterman Elite Women 9 / 24
Lotte Eikelenboom Elite Women 10 / 24
Bianca Van den hoek Elite Women 11 / 24

Grote Prijs van Brabant (Oct 12 2013)

Koen Weijers Elite Men 22 / 51
Jordy Luisman Elite Men 28 / 51
Tim Ariesen Elite Men 31 / 51
Harm Van der sanden Elite Men 32 / 51
Rik Van ijzendoorn Elite Men 34 / 51
Bjorn Van der heijden Elite Men 37 / 51
Gosse Van der meer Elite Men 38 / 51
Niels Luisman Elite Men 40 / 51
Peter Woestenberg Elite Men 41 / 51
Dennis Eikelenboom Elite Men 42 / 51
Atse Ten brinke Elite Men 43 / 51
Daan Schouten Elite Men 44 / 51
Kees Van noppen Elite Men 45 / 51
Sem Huitema Elite Men 46 / 51
Mats Lammertink Elite Men 47 / 51
Raymond Van de kruisweg Elite Men 48 / 51
Joep Van gennip Elite Men 49 / 51
Jeroen Vegter Elite Men 50 / 51
Ruurd-jan Zwarts Elite Men 51 / 51
Annefleur Kalvenhaar Elite Women 8 / 20
Yara Kastelijn Elite Women 11 / 20
Esmee Oosterman Elite Women 13 / 20
Monique Van de ree Elite Women 14 / 20
Jamie Bierens Elite Women 15 / 20
Bianca Van den hoek Elite Women 16 / 20
Lindy Van anrooij Elite Women 17 / 20
Evy Kuijpers Elite Women 19 / 20

Soudal GP Neerpelt (Sep 28 2013)

Micki Van empel Elite Men 28 / 38
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 6 / 29
Yara Kastelijn Elite Women GvA 7 / 29
Jamie Bierens Elite Women GvA 12 / 29
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 13 / 29
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 16 / 29
Lizzy Witlox Elite Women GvA 24 / 29
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 29 / 29

World Cup #8 (Jan 20 2013)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 22 / 38
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 24 / 38
Esmee Oosterman Elite Women GvA 34 / 38

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 3 2013)

Marianne Vos Elite Women GvA 1 / 29
Anna Van der breggen Elite Women GvA 3 / 29
Yara Kastelijn Elite Women GvA 4 / 29
Reza Hormes Elite Women GvA 5 / 29
Evy Kuijpers Elite Women GvA 6 / 29
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 8 / 29
Lucinda Brand Elite Women GvA 10 / 29
Esmee Oosterman Elite Women GvA 11 / 29
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 12 / 29
Ilona Meter Elite Women GvA 14 / 29
Jamie Bierens Elite Women GvA 15 / 29
Anne Peer Elite Women GvA 16 / 29
Mascha Mulder Elite Women GvA 17 / 29
Karlijn Swinkels Elite Women GvA 18 / 29
Wendy Oosterwoud Elite Women GvA 19 / 29
Hannah Welter Elite Women GvA 20 / 29
Annemarie Worst Elite Women GvA 21 / 29
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 22 / 29
Joyce Van der peet Elite Women GvA 23 / 29
Fleur Nagengast Elite Women GvA 24 / 29
Jet Wildeman Elite Women GvA 26 / 29
Melissa Steenhof Elite Women GvA 27 / 29
Anouska Koster Elite Women GvA 28 / 29
Tessa Neefjes Elite Women GvA 29 / 29
Hans Becking Elite Men GvA 19 / 23
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 22 / 23
Bart Barkhuis Elite Men GvA 23 / 23

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Mike Teunissen U23 Men 1 / 55
David Van der poel U23 Men 2 / 55
Stan Godrie U23 Men 4 / 55
Corne Van kessel U23 Men 5 / 55
Gert-jan Bosman U23 Men 6 / 55
Emiel Dolfsma U23 Men 8 / 55
Michiel Van der heijden U23 Men 9 / 55
Mathieu Van der poel Junior Men 1 / 70
Stan Wijkel Junior Men 8 / 70
Richard Jansen Junior Men 12 / 70
Rafael Spier Junior Men 63 / 70
Mathieu Van der poel Overall standings 1 / 36
Martijn Budding Overall standings 5 / 36
Richard Jansen Overall standings 8 / 36
Stan Wijkel Overall standings 19 / 36
Bjorn Van der heijden Overall standings 23 / 36
Lehvi Braam Overall standings 27 / 36
Mats Lammertink Overall standings 31 / 36
Sieben Wouters Overall standings 35 / 36
Evy Luijkers Elite Women GvA 21 / 50
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 28 / 50
Kim Banga Elite Women GvA 32 / 50
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 41 / 50

GP Sven Nys (Jan 1 2013)

Mathieu Van der poel Junior Men 1 / 41
Richard Jansen Junior Men 5 / 41
Wouter Been Elite Men GvA 29 / 36
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 14 / 26
Ilona Meter Elite Women GvA 22 / 26
Corne Van kessel U23 Men 3 / 31

Azencross (Dec 28 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 27 / 46
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 28 / 49
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 34 / 49
Mascha Mulder Elite Women GvA 37 / 49
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 40 / 49

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Lotte Eikelenboom Elite women GvA 30 / 49
Bianca Van den hoek Elite women GvA 38 / 49
Evy Kuijpers Elite women GvA 39 / 49

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Arenda Grimberg Elite women GvA 25 / 47
Evy Kuijpers Elite women GvA 45 / 47

GP Rouwmoer (Dec 22 2012)

Mathieu Van der poel Junior men GvA 1 / 48
Martijn Budding Junior men GvA 2 / 48
Stan Wijkel Junior men GvA 5 / 48
Richard Jansen Junior men GvA 10 / 48
Bjorn Van der heijden Junior men GvA 16 / 48
Sieben Wouters Junior men GvA 18 / 48
Braam Lehvi Junior men GvA 27 / 48
Rob Van broekhoven Junior men GvA 29 / 48
Tim Janssen Junior men GvA 36 / 48
Wesley Van steen Junior men GvA 46 / 48
Mitchell Huenders Elite men GvA 18 / 31
Erik Kramer U23 men 27 / 33
Mike Castel U23 men 31 / 33
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 38
Bianca Van den hoek Elite women GvA 15 / 38
Lotte Eikelenboom Elite women GvA 17 / 38
Thalita De jong Elite women GvA 19 / 38
Esmee Oosterman Elite women GvA 20 / 38
Ilona Meter Elite women GvA 29 / 38

Vlaamse Druivenveldrit 2012 (Dec 9 2012)

Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 11 / 14
Ilona Meter Elite Women GvA 12 / 14

Fidea Scheldecross Antwerpen (Dec 8 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 9 / 28

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Arenda Grimberg Elite women GvA 14 / 37
Evy Kuijpers Elite women GvA 30 / 37

Superprestige Gieten (Nov 25 2012)

Yara Kastelijn Elite Women 9 / 20
Bianca Van den hoek Elite Women 11 / 20
Ilona Meter Elite Women 12 / 20
Lotte Eikelenboom Elite Women 13 / 20
Karlijn Swinkels Elite Women 14 / 20
Evy Kuijpers Elite Women 15 / 20
Esmee Oosterman Elite Women 16 / 20
Pernilla Van rozelaar Elite Women 18 / 20
Fleur Nagengast Elite Women 19 / 20
Anne Peer Elite Women 20 / 20
Mitchell Huenders Elite Men GvA 20 / 38
Jordy Luisman Elite Men GvA 32 / 38
Bart Barkhuis Elite Men GvA 35 / 38
Paul Timmer Elite Men GvA 36 / 38
Paul Heij Elite Men GvA 38 / 38

World Cup #3 (Nov 24 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 28 / 34

Superprestige Gavere (Nov 18 2012)

Sabrina Stultiens Elite Women Gva 6 / 27
Evy Kuijpers Elite Women Gva 15 / 27
Lindy Van anrooij Elite Women Gva 17 / 27
Ilona Meter Elite Women Gva 18 / 27
Marjolein Wijkel Elite Women Gva 24 / 27
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 16 / 35

GP Hasselt (Nov 17 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 22 / 30

Superprestige Hamme-Zogge (Nov 11 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 15 / 28
Hannah Welter Elite Women GvA 19 / 28
Mitchell Huenders Elite Men GvA 29 / 40

Fidea Jaarmarktcross Niel (Nov 10 2012)

Ilona Meter Elite Women GvA 11 / 15
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 13 / 15

Superprestige Zonhoven (Nov 4 2012)

Nicky Gieskens U23 Men 33 / 38
Mitchell Huenders Elite Men GvA 32 / 37
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 23
Kim Banga Elite Women GvA 17 / 23
Hannah Welter Elite Women GvA 19 / 23

Koppenbergcross (Nov 1 2012)

Bianca Van den hoek Elite Women GvA 15 / 28
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 27 / 28

World Cup #2 (Oct 28 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 30 / 52

Nacht van Worden (Oct 23 2012)

Bianca Van den hoek Elite Women GvA 9 / 25
Evy Kuijpers Elite Women GvA 10 / 25
Mascha Mulder Elite Women GvA 12 / 25
Hannah Welter Elite Women GvA 13 / 25
Kim Banga Elite Women GvA 14 / 25
Annemarie Worst Elite Women GvA 15 / 25
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 17 / 25
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 18 / 25
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 19 / 25
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 20 / 25
Irene Gerritsen Elite Women GvA 21 / 25
Rylana Soepenberg Elite Women GvA 23 / 25
Tamara Pijpers Elite Women GvA 24 / 25
Sabrina Riethof Elite Women GvA 25 / 25
Mitchell Huenders Elite Men GvA 18 / 37
Geert Van der horst Elite Men GvA 24 / 37
Jasper Ockeloen Elite Men GvA 25 / 37
Jaap De man Elite Men GvA 28 / 37
Nicky Gieskens Elite Men GvA 29 / 37
Erjan Ten hove Elite Men GvA 31 / 37
Wouter Been Elite Men GvA 32 / 37
Dirk Van de craats Elite Men GvA 33 / 37
Rick Van de helder Elite Men GvA 35 / 37
Romario Riethof Elite Men GvA 36 / 37
Peter Van de put Elite Men GvA 37 / 37

Bpost Bank Trofee - Ronse 2012 (Oct 14 2012)

Corne Van kessel U23 men 3 / 35
Mike Teunissen U23 men 6 / 35
Emiel Dolfsma U23 men 13 / 35
Gert-jan Bosman U23 men 15 / 35
David Van der poel U23 men 19 / 35
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 51
Martijn Budding Junior men 3 / 51
Richard Jansen Junior men 16 / 51
Bjorn Van der heijden Junior men 18 / 51
Stan Wijkel Junior men 24 / 51
Mats Lammertink Junior men 29 / 51
Tim Janssen Junior men 37 / 51
Fabio Jakobsen Junior men 39 / 51
Olaf Remmerswaal Junior men 42 / 51

Superprestige Ruddervoorde (Oct 7 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 40 / 47

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Mike Teunissen U23 men 3 / 39
Gertjan Bosman U23 men 5 / 39
Corne Van kessel U23 men 6 / 39
Tijmen Eising U23 men 7 / 39
David Van der poel U23 men 24 / 39
Pjotr Van beek U23 men 33 / 39
Hannah Welter Elite Women GvA 17 / 23
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 39
Martijn Budding Junior men 4 / 39
Stan Wijkel Junior men 9 / 39
Bjorn Van der heijden Junior men 11 / 39

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 19 2012)

Daphny Van den brand Elite women GvA 1 / 33
Marianne Vos Elite women GvA 2 / 33
Sanne Van paassen Elite women GvA 3 / 33
Sabrina Stultiens Elite women GvA 6 / 33
Arenda Grimberg Elite women GvA 7 / 33
Sophie De boer Elite women GvA 12 / 33
Evy Kuijpers Elite women GvA 15 / 33
Iris Ockeloen Elite women GvA 16 / 33
Lana Verberne Elite women GvA 18 / 33
Gerben De knegt Elite men GvA 13 / 39
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 22 / 39
Thijs Van amerongen Elite men GvA 25 / 39
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 28 / 39
Roy Van heeswijk Elite men GvA 39 / 39

Heerlen GP Heuts (Feb 12 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 21
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 21 / 21
Kaj Slenter Elite Men GvA 20 / 27
Bart Barkhuis Elite Men GvA 23 / 27
Paul Schuurmans Elite Men GvA 24 / 27
Thomas Rieff Elite Men GvA 25 / 27
Bryan Van den hoek Elite Men GvA 27 / 27

Superprestige Middelkerke (Feb 11 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 4 / 14

Superprestige Hoogstraten (Feb 5 2012)

Iris Ockeloen Elite Women GvA 9 / 15

Krawatencross (Feb 4 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 29
Lana Verberne Elite Women GvA 17 / 29
Iris Ockeloen Elite Women GvA 20 / 29

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 21 / 45
Lana Verberne Elite Women GvA 26 / 45

World Cup #7 (Jan 15 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 12 / 39

GP Sven Nys (Dec 31 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 12 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 17 / 21

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Arenda Grimberg Elite women GvA 21 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite women GvA 34 / 39
David Van der poel Under 23 men 7 / 29
Emiel Dolfsma Under 23 men 8 / 29
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 23
Stan Wijkel Junior men 4 / 23
Erik Kramer Junior men 7 / 23
Martijn Budding Junior men 10 / 23

Superprestige Diegem (Dec 23 2011)

Michiel Van der heijden U23 Men 4 / 57
Bart Barkhuis U23 Men 38 / 57
Harm Van der sanden U23 Men 48 / 57
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 73
Koen Weijers Junior men 6 / 73
Pjotr Van beek Junior men 13 / 73
Martijn Budding Junior men 14 / 73
Erik Kramer Junior men 15 / 73
Tim Ariesen Junior men 17 / 73
Nicky Gieskens Junior men 31 / 73
Jasper Van dijk Junior men 51 / 73
Mike Verhoeven Junior men 57 / 73
Glenn Havermans Junior men 60 / 73
Robbie Van bakel Junior men 69 / 73
Lana Verberne Elite Women GvA 11 / 27
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 13 / 27

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 27 / 43
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 29 / 43

GP Rouwmoer 2011 (Dec 17 2011)

Mitchell Huenders Elite men GvA 13 / 29
Marianne Vos Elite women GvA 1 / 19
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 19
Evy Kuypers Elite women GvA 12 / 19
Monique Van de ree Elite women GvA 15 / 19
Lana Verberne Elite women GvA 17 / 19

Scheldecross (Dec 11 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 7 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 13 / 21

Vlaamse Druivenveldrit 2011 (Dec 11 2011)

Arenda Grimberg Elite Women 6 / 17
Iris Ockeloen Elite Women 15 / 17
Rudy Van houts Elite Men 20 / 40

Superprestige Gieten (Nov 27 2011)

Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 14 / 36
Niels Wubben Elite Men GvA 18 / 38
Mitchell Huenders Elite Men GvA 20 / 38
Jordy Luisman Elite Men GvA 33 / 38
Bas Stamsnijder Elite Men GvA 36 / 38
Andre Kip Elite Men GvA 38 / 38

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 16 / 45
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 32 / 45

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 13 / 26
Lana Verberne Elite Women GvA 15 / 26
Ilona Meter Elite Women GvA 16 / 26

Fidea Jaarmarktcross (Nov 11 2011)

Micki Van empel Elite Men GvA 17 / 29

Koppenburgcross (Nov 1 2011)

Sabrina Stultiens Elite Women GvA 6 / 31
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 31
Sophie De boer Elite Women GvA 14 / 31
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 15 / 31
Ilona Meter Elite Women GvA 18 / 31
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 26 / 31
Caren Commissaris Elite Women GvA 28 / 31

Superprestige Zonhoven (Oct 30 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 13 / 27
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 15 / 27
Ilona Meter Elite Women GvA 19 / 27
Evy Kuijpers Elite Women GvA 20 / 27
Iris Ockeloen Elite Women GvA 21 / 27
Gerben De knegt Elite Men GvA 12 / 35
Thijs Van amerongen Elite Men GvA 16 / 35
Niels Wubben Elite Men GvA 19 / 35
Thijs Al Elite Men GvA 20 / 35
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 22 / 35
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 23 / 35
Twan Van den brand Elite Men GvA 25 / 35

Nacht Van Worden (Oct 25 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 4 / 40
Arenda Grimberg Elite Women GvA 9 / 40
Evy Kuijpers Elite Women GvA 11 / 40
Lana Verberne Elite Women GvA 14 / 40
Lot Van opstal Elite Women GvA 37 / 40
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 40 / 40

World Cup #2 (Oct 23 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 11 / 41
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 23 / 41

World Cup #1 (Oct 16 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 12 / 38
Arenda Grimberg Elite Women GvA 15 / 38
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 24 / 38

Superprestige Ruddervoorde 2011 (Oct 9 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 32
Arenda Grimberg Elite Women GvA 13 / 32
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 19 / 32
Ilona Meter Elite Women GvA 20 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 21 / 32
Iris Ockeloen Elite Women GvA 24 / 32
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 25 / 32
Marquerite De neve Elite Women GvA 27 / 32
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 19 / 39
Twan Van den brand Elite Men GvA 21 / 39
Kobus Hereijgers Elite Men GvA 27 / 39
Niels Wubben Elite Men GvA 31 / 39
Mitchell Huenders Elite Men GvA 33 / 39
Jordy Luisman Elite Men GvA 37 / 39

Fidea Grote Prijs Neerpelt 2011 (Sep 24 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 7 / 20
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 20

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Bryan Borowski Elite Men GvA 35 / 35

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2011)

Patrick Van leeuwen Elite men GvA 29 / 40
Arenda Grimberg Elite women GvA 8 / 33
Tessa Van nieuwpoort Elite women GvA 13 / 33
Lana Verberne Elite women GvA 16 / 33

Cauberg Cyclocross (Feb 19 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 13 / 29
Marianne Vos Elite Women GvA 1 / 25
Arenda Grimberg Elite Women GvA 9 / 25
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 25
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 16 / 25
Lana Verberne Elite Women GvA 18 / 25
Evy Kuijpers Elite Women GvA 19 / 25
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 24 / 25

Internationale Cyclo-cross Heerlen GP Heuts (Feb 13 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 14 / 32
Wilant Van gils Elite Men GvA 24 / 32
Bart Barkhuis Elite Men GvA 30 / 32
Edwin Arts Elite Men GvA 32 / 32
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 10 / 17
Iris Ockeloen Elite Women GvA 13 / 17
Linda Van rijen Elite Women GvA 14 / 17
Evy Kuijpers Elite Women GvA 15 / 17
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 17 / 17

Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 12 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 22 / 28

Superprestige Hoogstraten (Feb 6 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 23 / 26

World Cup #7 (Jan 16 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 38 / 45
Arenda Grimberg Elite Women GvA 14 / 27
Linda Van rijen Elite Women GvA 19 / 27

Azencross (Dec 29 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 29 / 66
Arenda Grimberg Elite Women GvA 15 / 50
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 17 / 50
Lana Verberne Elite Women GvA 29 / 50
Iris Ockeloen Elite Women GvA 36 / 50
Monique Van de ree Elite Women GvA 39 / 50
Anouk Rockx Elite Women GvA 43 / 50
Linda Van rijen Elite Women GvA 48 / 50

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 31 / 64
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 39
Arenda Grimberg Elite Women GvA 22 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 39
Helena Van leijen Elite Women GvA 34 / 39

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 33 / 66
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 47
Linda Van rijen Elite Women GvA 16 / 47
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 47
Lana Verberne Elite Women GvA 46 / 47

Scheldecross (Dec 18 2010)

Moreno Hofland Elite Men GvA 46 / 53
Iris Ockeloen Elite Women GvA 17 / 21

World Cup #4 (Dec 17 2010)

Geert Van der horst Elite Men GvA 33 / 36

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 12 2010)

Lars Boom Elite Men GvA 7 / 35
Gerben De knegt Elite Men GvA 10 / 35
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 23 / 35
Wilant Van gils Elite Men GvA 33 / 35

34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten 2010 Date range: November 28 2010 * 34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten (Nov 28 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 27 / 35
Tim Ottens Elite Men GvA 29 / 35
Frank Huisman Elite Men GvA 32 / 35
Jos Feiken Elite Men GvA 33 / 35

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 57
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 39
Arenda Grimberg Elite Women GvA 21 / 39
Helena Van leijen Elite Women GvA 26 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 39 / 39

Superprestige Gavere (Nov 21 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 31
Linda Van rijen Elite Women GvA 8 / 35
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 15 / 35
Helena Van leijen Elite Women GvA 17 / 35
Lana Verberne Elite Women GvA 23 / 35
Iris Ockeloen Elite Women GvA 26 / 35

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 27 / 40
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 7 / 32
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 32
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 14 / 32
Linda Van rijen Elite Women GvA 15 / 32
Helena Van leijen Elite Women GvA 16 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 24 / 32

Superprestige Zonhoven (Oct 31 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 32
Helena Van leijen Elite Women GvA 15 / 28
Sophie De boer Elite Women GvA 28 / 28

10e Kiremko Nacht van Woerden (Oct 26 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 7 / 43
Maurits Lammertink Elite Men GvA 27 / 43
Nils Van kooij Elite Men GvA 30 / 43
Jeffrey Vink Elite Men GvA 42 / 43
Robin Huizinga Elite Men GvA 43 / 43
Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 43
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 7 / 43
Sophie De boer Elite Women GvA 8 / 43
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 43
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 12 / 43
Lana Verberne Elite Women GvA 15 / 43
Evy Kuijpers Elite Women GvA 16 / 43
Hielke Elferink Elite Women GvA 17 / 43
Britt Jochems Elite Women GvA 18 / 43
Dirkje Bazuin Elite Women GvA 19 / 43
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 21 / 43
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 23 / 43
Iris Ockeloen Elite Women GvA 24 / 43
Kim Banga Elite Women GvA 25 / 43
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 26 / 43
Julia Schobben Elite Women GvA 27 / 43
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 28 / 43
Lizzy Witlox Elite Women GvA 29 / 43
Nadine Liebe Elite Women GvA 30 / 43
Joyce Van der peet Elite Women GvA 31 / 43
Marjolein Claessen Elite Women GvA 32 / 43
Ilona Valkenburg Elite Women GvA 33 / 43
Romy Adegeest Elite Women GvA 36 / 43
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 37 / 43
Yulia Van der lee Elite Women GvA 38 / 43
Anne Peer Elite Women GvA 39 / 43
Reza Hormes Elite Women GvA 40 / 43
Veerle Goossens Elite Women GvA 43 / 43

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 25 / 53
Sophie De boer Elite Women GvA 8 / 33
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 33
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 33
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 12 / 33
Reza Hormes Elite Women GvA 18 / 33
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 33

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 21 / 61
Sophie De boer Elite Women GvA 10 / 40
Arenda Grimberg Elite Women GvA 11 / 40
Linda Van rijen Elite Women GvA 15 / 40
Reza Hormes Elite Women GvA 17 / 40
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 23 / 40
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 31 / 40

Kermiscross (Oct 14 2010)

Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 17 / 40
Wilant Van gils Elite Men GvA 28 / 40
Rikke Dijkxhoorn Elite Men GvA 33 / 40

Superprestige Ruddervoorde (Oct 10 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 26 / 48
Rudi Van houts Elite Men GvA 37 / 48
Rikke Dijkxhoorn Elite Men GvA 42 / 48
Wilant Van gils Elite Men GvA 46 / 48
Bram Schmitz Elite Men GvA 47 / 48

GVA Trofee - Cyclo-cross International de la Ville de Namur (Oct 3 2010)

Lars Van der haar Under 23 men 5 / 44
Twan Van den brand Under 23 men 13 / 44
Emiel Dolfsma Under 23 men 15 / 44
Geert Van der horst Under 23 men 20 / 44
David Van der poel Under 23 men 22 / 44
Kobus Hereijgers Under 23 men 24 / 44
Micki Van empel Under 23 men 26 / 44
Gerben De knegt Elite men GvA 9 / 33
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 20 / 33
Thijs Van amerongen Elite men GvA 26 / 33
Sanne Van paassen Elite women GvA 1 / 21
Daphny Van den brand Elite women GvA 2 / 21
Sophie De boer Elite women GvA 6 / 21
Linda Van rijen Elite women GvA 7 / 21
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 21
Arenda Grimberg Elite women GvA 11 / 21
Sabrina Stultiens Elite women GvA 15 / 21
Ilona Meter Elite women GvA 19 / 21

GP Neerpelt (Sep 27 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 15 / 20
Sophie De boer Elite Women GvA 5 / 10
Reza Hormes Elite Women GvA 6 / 10
Arenda Grimberg Elite Women GvA 8 / 10

Superprestige Zonhoven (Feb 7 2010)

Lars Van der haar Under 23 men 4 / 41
Michi Vanempel Under 23 men 8 / 41
Mitchell Huenders Under 23 men 14 / 41
Corne Van kessel Under 23 men 18 / 41
Twan Van den brand Under 23 men 20 / 41
Tijmen Eising Under 23 men 25 / 41
Geert Van der horst Under 23 men 27 / 41
Bart Barkhuis Under 23 men 35 / 41
David Van der poel Junior men 1 / 42
Michiel Van der heyden Junior men 4 / 42
Gert-jan Bosman Junior men 6 / 42
Mike Theunisse Junior men 8 / 42
Emiel Dolfsman Junior men 10 / 42
Joey Van rhee Junior men 18 / 42
Douwe Verberne Junior men 19 / 42
Nick Van dijke Junior men 26 / 42
Bryan Borowski Junior men 30 / 42
Baert Van dongen Junior men 40 / 42
Gerben De knegt Elite men GvA 11 / 29
Thijs Al Elite men GvA 12 / 29
Thijs Van amerongen Elite men GvA 19 / 29
Winant Van gils Elite men GvA 20 / 29
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 21 / 29

Krawatencross (Feb 6 2010)

Gerben De knegt Elite men GvA 10 / 38
Thijs Van amerongen Elite men GvA 14 / 38
Thijs Al Elite men GvA 15 / 38
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 21 / 38

World Cup #8 (Jan 17 2010)

Wilant Van gils Elite men GvA 16 / 59
Thijs Van amerongen Elite men GvA 23 / 59
Thijs Al Elite men GvA 24 / 59
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 31 / 59
Ivar Hartogs Elite men GvA 48 / 59
Roy Van heeswijk Elite men GvA 50 / 59
Daphny Van den brand Elite women GvA 4 / 41
Sanne Van paassen Elite women GvA 5 / 41
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 41
Sophie De boer Elite women GvA 16 / 41
Linda Van rijen Elite women GvA 19 / 41
Arenda Grimberg Elite women GvA 24 / 41

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 13 2010)

Lars Van der haar Elite Men GvA 11 / 24
Jordy Luisman Elite Men GvA 21 / 24
Kaj Slenter Elite Men GvA 23 / 24
Sophie De boer Elite Women GvA 7 / 20
Iris Ockeloen Elite Women GvA 9 / 20
Rebecca Talen Elite Women GvA 10 / 20
Lana Verberne Elite Women GvA 13 / 20
Helena Van leijen Elite Women GvA 14 / 20
Karen Brouwer Elite Women GvA 15 / 20
Lizzy Witlox Elite Women GvA 16 / 20
Mascha Mulder Elite Women GvA 18 / 20
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 20 / 20

International Cyclo-cross Tervuren (Jan 3 2010)

Linda Van rijen Elite Women GvA 19 / 19

Grand Prix Groenendaal (Jan 3 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 12 / 67
Rudi Van houts Elite Men GvA 13 / 67
Wilant Van gils Elite Men GvA 20 / 67
Micha De vries Elite Men GvA 29 / 67
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 31 / 67
Roel Van houtum Elite Men GvA 34 / 67
Jorn Van veen Elite Men GvA 39 / 67
Kevin Smit Elite Men GvA 43 / 67
Rob Van der heijden Elite Men GvA 45 / 67
Tim Ottens Elite Men GvA 46 / 67
Guus Smits Elite Men GvA 49 / 67
Tommy Van beem Elite Men GvA 51 / 67
Nard Louws Elite Men GvA 53 / 67
Rick Van deursen Elite Men GvA 54 / 67
Mark Smit Elite Men GvA 56 / 67
Hans Becking Elite Men GvA 57 / 67
Bart Barkhuis Elite Men GvA 59 / 67
Casper Fransen Elite Men GvA 60 / 67
Bram Wind Elite Men GvA 62 / 67
Marcel Lommers Elite Men GvA 63 / 67
Kaey Van rij Elite Men GvA 64 / 67
Rick Van de helder Elite Men GvA 66 / 67
Geert Kuit Elite Men GvA 67 / 67

Fidea Cyclo-cross Tervuren (Jan 2 2010)

Ramon Sinkeldam Elite Men Gva 21 / 46
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 4 / 32
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 6 / 32
Linda Van rijen Elite Women GvA 10 / 32
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 18 / 32
Iris Ockeloen Elite Women GvA 20 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 28 / 32
Monique Van de ree Elite Women GvA 30 / 32

Grote Prijs De Ster (Jan 2 2010)

Gerben De knegt Elite men GvA 7 / 51
Thijs Al Elite men GvA 11 / 51
Bart Barkhuis Elite men GvA 41 / 51
Albert Van der leeuw Masters C 25 / 29

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Lars Boom Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 27 / 37
Patrick Van leeuwen Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 37 / 37

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Tijmen Eising U23 Men 9 / 53
Corne Van kessel U23 Men 11 / 53
Kobus Hereygers U23 Men 23 / 53
Jasper Ockeloen U23 Men 25 / 53
Bart Barkhuis U23 Men 40 / 53
Manuel Timmermans U23 Men 52 / 53
Nick Van dijke Elite Juniors GvA 11 / 21
Bryan Borowski Elite Juniors GvA 17 / 21

World Cup #7 (Dec 26 2009)

Thijs Al Elite Men GvA 13 / 65
Wilant Van gils Elite Men GvA 33 / 65
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 41 / 65
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 46 / 65
Ivar Hartogs Elite Men GvA 55 / 65
Daphny Van den brand Elite Women GvA 3 / 46
Sanne Van paassen Elite Women GvA 5 / 46
Linda Van rijen Elite Women GvA 12 / 46
Arenda Grimberg Elite Women GvA 16 / 46
Sophie De boer Elite Women GvA 17 / 46
Reza Hormes Elite Women GvA 21 / 46
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 25 / 46
Rebecca Talen Elite Women GvA 40 / 46

World Cup #6 (Dec 21 2009)

Daphny Van den brand Elite Women GvA 1 / 44
Marianne Vos Elite Women GvA 2 / 44
Sanne Van paassen Elite Women GvA 7 / 44
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 44
Reza Hormes Elite Women GvA 16 / 44
Arenda Grimberg Elite Women GvA 17 / 44
Sophie De boer Elite Women GvA 19 / 44
Rebecca Talen Elite Women GvA 27 / 44
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 34 / 44
David Van der poel Elite Juniors GvA 1 / 37
Mike Teunissen Elite Juniors GvA 2 / 37
Danny Van poppel Elite Juniors GvA 4 / 37
Michiel Van der heyden Elite Juniors GvA 11 / 37
Dennis Stultiens Elite Juniors GvA 20 / 37
Nick Van dijke Elite Juniors GvA 23 / 37
Ricardo Van de klundert Elite Juniors GvA 32 / 37
Fausto Hofland Elite Juniors GvA 33 / 37

Scheldecross (Dec 19 2009)

Corne Van kessel Elite Men GvA 40 / 51
Sophie De boer Elite Women GvA 9 / 29

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 13 2009)

Patrick Van leeuwen Elite men GvA 25 / 42

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Gerben De knegt Elite Men GvA 7 / 47
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 28 / 47
Ivar Hartogs Elite Men GvA 41 / 47
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 44 / 47

Superprestige Gavere (Nov 15 2009)

Thijs Van amerongen Elite men GvA 17 / 33
Wilant Van gils Elite men GvA 24 / 33
Marianne Vos Elite women GvA 2 / 29
Linda Van rijen Elite women GvA 6 / 29
Sophie De boer Elite women GvA 9 / 29
Sabrina Stultiens Elite women GvA 13 / 29
Lana Verberne Elite women GvA 15 / 29
Iris Ockeloen Elite women GvA 18 / 29
Rebecca Talen Elite women GvA 20 / 29
Sophie Borra Elite women GvA 22 / 29

Niel Jaarmarktcross (Nov 11 2009)

Sophie De boer Elite Women GvA 6 / 22
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 11 / 22

World Cup #3 (Nov 8 2009)

Marianne Vos Elite Women GvA 2 / 38
Linda Van rijen Elite Women GvA 14 / 38
Saskia Elemans Elite Women GvA 16 / 38
Arenda Grimberg Elite Women GvA 18 / 38
Sophie De boer Elite Women GvA 21 / 38
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 27 / 38

GVA Trofee - Koppenbergcross (Oct 25 2009)

Michi Van empel Under 23 men 11 / 52
Tijmen Eising Under 23 men 13 / 52
Lars Van der haar Under 23 men 16 / 52
Twan Van den brand Under 23 men 18 / 52
Maurits Lammertink Under 23 men 20 / 52
Geert Van der horst Under 23 men 21 / 52
Mitchell Huenders Under 23 men 36 / 52
Bart Barkhuis Under 23 men 41 / 52
Cees De ridder Under 23 men 47 / 52
Michiel Van der heyden Junior men 1 / 71
Mike Teunissen Junior men 3 / 71
David Van der poel Junior men 4 / 71
Gert-jan Bosman Junior men 6 / 71
Danny Van poppel Junior men 9 / 71
Emiel Dolfsma Junior men 11 / 71
Douwe Verberne Junior men 14 / 71
Jeroen Meijers Junior men 22 / 71
Kenny Kastelijn Junior men 23 / 71
Stan Godrie Junior men 28 / 71
Jaap De man Junior men 33 / 71
Twan Brusselman Junior men 37 / 71
Joey Van rhee Junior men 38 / 71
Wilco Van beusekom Junior men 39 / 71
Dennis Heering Junior men 47 / 71
Robert De jong Junior men 52 / 71
Bart Van dongen Junior men 54 / 71
Lars Van der zijden Junior men 58 / 71
Bryan Borowski Junior men 60 / 71
Gerben De knegt Elite men GvA 9 / 32
Wilant Van gils Elite men GvA 21 / 32
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 23 / 32
Thijs Van amerongen Elite men GvA 28 / 32
Sophie De boer Elite women GvA 3 / 30
Saskia Elemans Elite women GvA 4 / 30
Linda Van rijen Elite women GvA 7 / 30
Reza Hormes-ravenstijn Elite women GvA 8 / 30
Arenda Grimberg Elite women GvA 9 / 30
Sanne Van paassen Elite women GvA 10 / 30
Ilona Meter Elite women GvA 15 / 30
Lana Verberne Elite women GvA 20 / 30
Marion Meerkerk Elite women GvA 25 / 30
Marianne Vos Elite women GvA 28 / 30

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 20 2009)

Lars Van der haar Elite Men GvA 12 / 36
Corne Van kessel Elite Men GvA 20 / 36
Kaj Slenter Elite Men GvA 21 / 36
Maurits Lammertink Elite Men GvA 22 / 36
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 23 / 36
Edwin Arts Elite Men GvA 25 / 36
Tommy Van beem Elite Men GvA 29 / 36
Cees De ridder Elite Men GvA 30 / 36
Luuk Van vliet Elite Men GvA 31 / 36
Bas Oude elfrink Elite Men GvA 32 / 36
Bram Wind Elite Men GvA 33 / 36
Christiaan De rijk Elite Men GvA 35 / 36
Rick Van deursen Elite Men GvA 36 / 36

Openingsveldrit van Harderwijk (Sep 27 2009)

Kobus Hereijgers Elite Men 14 / 42
Corne Van kessel Elite Men 17 / 42
Jordy Luisman Elite Men 22 / 42
Lars Van der haar Elite Men 23 / 42
Tijmen Eising Elite Men 25 / 42
Maurits Lammertink Elite Men 27 / 42
Kaj Slenter Elite Men 30 / 42
Rik Van ijzendoorn Elite Men 33 / 42
Bart Barkhuis Elite Men 34 / 42
Kevin Smit Elite Men 36 / 42
Edwin Arts Elite Men 37 / 42
Tommy Van beem Elite Men 38 / 42
Eric Zoomers Elite Men 39 / 42
Lucien Volleberg Elite Men 40 / 42
Jan-willem Kamphof Elite Men 41 / 42
Cees De ridder Elite Men 42 / 42

GP Neerpelt Wisseltrofee Eric Vanderaerden (Sep 20 2009)

Bram Wind Elite Men 27 / 33

Steenbergcross (Sep 13 2009)

Gerben