Log In

Team Overview: BALOISE TREK LIONS

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2022)

Thibau Nys Men Elite 3 / 60
Ward Huybs Men Elite 8 / 60
Yentl Bekaert Men Elite 10 / 60
Thijs Aerts Men Elite 26 / 60

Waaslandcross (Feb 19 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 41
Thijs Aerts Men Elite 11 / 51
Yentl Bekaert Men Elite 13 / 51
Thibau Nys Men Elite 21 / 51

X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclocross (Feb 13 2022)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 42
Pim Ronhaar Men Under 23 1 / 28
Ward Huybs Men Under 23 4 / 28
Lars Van der haar Men Elite 4 / 39
Thijs Aerts Men Elite 7 / 39
Toon Aerts Men Elite 9 / 39

Telenet Superprestige Gavere (Feb 12 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 39
Lars Van der haar Men Elite 1 / 40
Toon Aerts Men Elite 3 / 40
Yentl Bekaert Men Elite 11 / 40
Thijs Aerts Men Elite 14 / 40
Pim Ronhaar Men Elite 16 / 40

X²O Badkamers Trofee Krawatencross (Feb 6 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 46
Pim Ronhaar Men Under 23 1 / 38
Thibau Nys Men Under 23 3 / 38
Ward Huybs Men Under 23 6 / 38
Toon Aerts Men Elite 1 / 45
Lars Van der haar Men Elite 3 / 45
Thijs Aerts Men Elite 7 / 45
Yentl Bekaert Men Elite 22 / 45

Parkcross Maldegem (Feb 5 2022)

Lars Van der haar Men Elite 3 / 55
Thibau Nys Men Elite 10 / 55
Thijs Aerts Men Elite 26 / 55
Yentl Bekaert Men Elite 27 / 55

X²O Badkamers Trofee Flandriencross (Jan 22 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 57
Shirin Van anrooij Women Elite 2 / 57
Pim Ronhaar Men Under 23 4 / 40
Thibau Nys Men Under 23 5 / 40
Ward Huybs Men Under 23 9 / 40
Toon Aerts Men Elite 2 / 37
Lars Van der haar Men Elite 4 / 37
Thijs Aerts Men Elite 14 / 37
Yentl Bekaert Men Elite 16 / 37

Belgian National Championships (Jan 8 2022)

Ward Huybs Men Under 23 12 / 63
Thibau Nys Men Under 23 57 / 63
Toon Aerts Men Elite 7 / 44
Thijs Aerts Men Elite 12 / 44
Yentl Bekaert Men Elite 19 / 44

X²O Badkamers Trofee Herentals Cross (Jan 5 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 31
Thibau Nys Men Under 23 1 / 52
Pim Ronhaar Men Under 23 2 / 52
Toon Aerts Men Elite 3 / 33
Lars Van der haar Men Elite 5 / 33
Yentl Bekaert Men Elite 17 / 33

Hexia cyclocross Gullegem (Jan 4 2022)

Shirin Van anrooij Women Elite 1 / 36
Yentl Bekaert Men Elite 16 / 51

X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys (Jan 1 2022)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 53
Thibau Nys Men Under 23 1 / 57
Pim Ronhaar Men Under 23 3 / 57
Ward Huybs Men Under 23 20 / 57
Toon Aerts Men Elite 4 / 43
Lars Van der haar Men Elite 7 / 43
Yentl Bekaert Men Elite 17 / 43

8eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Dec 12 2021)

Thijs Aerts Men Elite 4 / 74
Yentl Bekaert Men Elite 69 / 74

Robotland Cyclocross Essen (Dec 11 2021)

Thijs Aerts Men Elite 2 / 49
Pim Ronhaar Men Elite 3 / 49
Ward Huybs Men Elite 21 / 49

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Dec 4 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 63
Toon Aerts Men Elite 2 / 78
Lars Van der haar Men Elite 3 / 78
Pim Ronhaar Men Elite 5 / 78
Thijs Aerts Men Elite 9 / 78
Thibau Nys Men Elite 20 / 78
Yentl Bekaert Men Elite 31 / 78
Ward Huybs Men Elite 40 / 78

World Cup #8 (Nov 28 2021)

Toon Aerts Men Elite 2 / 50
Pim Ronhaar Men Elite 3 / 50
Lucinda Brand Women Elite 1 / 47
Shirin Van anrooij Women Elite 8 / 47

X²O Badkamers Trofee Caps Urban Cross (Nov 27 2021)

Pim Ronhaar Men Under 23 1 / 70
Thibau Nys Men Under 23 6 / 70
Ward Huybs Men Under 23 14 / 70
Lucinda Brand Women Elite 1 / 54
Toon Aerts Men Elite 1 / 27
Thijs Aerts Men Elite 7 / 27
Yentl Bekaert Men Elite 12 / 27

Vlaamse Duinencross Koksijde Juniors & U23 (Nov 21 2021)

Ward Huybs Men Under 23 9 / 35

Telenet Superprestige Merksplas (Nov 20 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 45
Toon Aerts Men Elite 4 / 57
Lars Van der haar Men Elite 5 / 57
Thijs Aerts Men Elite 18 / 57
Ward Huybs Men Elite 21 / 57
Yentl Bekaert Men Elite 23 / 57
Thibau Nys Men Elite 26 / 57

World Cup #6 (Nov 14 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 49
Shirin Van anrooij Women Elite 7 / 49

GP Leuven (Nov 13 2021)

Yentl Bekaert Men Elite 11 / 37
Ward Huybs Men Elite 13 / 37
Thijs Aerts Men Elite 32 / 37

Telenet Superprestige Jaarmarktcross (Nov 11 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 48
Toon Aerts Men Elite 2 / 45
Lars Van der haar Men Elite 4 / 45
Thijs Aerts Men Elite 15 / 45
Thibau Nys Men Elite 21 / 45
Yentl Bekaert Men Elite 23 / 45

X²O Badkamers Trofee Koppenbergcross (Nov 1 2021)

Lucinda Brand Women Elite 5 / 50
Pim Ronhaar Men Under 23 1 / 67
Thibau Nys Men Under 23 3 / 67
Ward Huybs Men Under 23 18 / 67
Toon Aerts Men Elite 2 / 27
Lars Van der haar Men Elite 3 / 27
Thijs Aerts Men Elite 10 / 27
Yentl Bekaert Men Elite 11 / 27

World Cup #4 (Oct 24 2021)

Toon Aerts Men Elite 1 / 43
Lars Van der haar Men Elite 2 / 43
Pim Ronhaar Men Elite 10 / 43
Thijs Aerts Men Elite 22 / 43
Lucinda Brand Women Elite 2 / 49
Shirin Van anrooij Women Elite 6 / 49

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 23 2021)

Lucinda Brand Women Elite 5 / 59
Toon Aerts Men Elite 3 / 66
Lars Van der haar Men Elite 4 / 66
Yentl Bekaert Men Elite 16 / 66
Ward Huybs Men Elite 21 / 66

Kermiscross (Oct 21 2021)

Yentl Bekaert Men Elite 12 / 55
Ward Huybs Men Elite 33 / 55

Jingle Cross Cyclocross and Gravel Festival (Oct 15 2021)

Shirin Van anrooij Women Open Pro 1 / 40
Thijs Aerts Men Open Pro 2 / 56

Brumath Cross Days (Oct 9 2021)

Ward Huybs Men Elite 3 / 42
Yentl Bekaert Men Elite 4 / 42

Trek CX Cup (Oct 8 2021)

Thijs Aerts Men C2 2 / 49

2eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 3 2021)

Ward Huybs Men Under 23 28 / 102

Telenet Superprestige Gieten (Oct 3 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 40
Shirin Van anrooij Women Elite 9 / 40
Toon Aerts Men Elite 1 / 57
Lars Van der haar Men Elite 5 / 57
Pim Ronhaar Men Elite 6 / 57
Thibau Nys Men Elite 12 / 57
Thijs Aerts Men Elite 19 / 57
Yentl Bekaert Men Elite 20 / 57

Berencross (Oct 2 2021)

Toon Aerts Men Elite 3 / 49
Thijs Aerts Men Elite 6 / 49
Yentl Bekaert Men Elite 12 / 49

1ere Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 2 2021)

Ward Huybs Men Elite 13 / 149

Toi Toi Cup (Sep 28 2021)

Ward Huybs Men Elite 3 / 40

Cyclo-cross international de Boulzicourt Ardennes (Sep 26 2021)

Yentl Bekaert Men Elite 6 / 47
Ward Huybs Men Elite 19 / 47

Cyclocross Bredene (Sep 25 2021)

Shirin Van anrooij Women Elite 4 / 40
Lars Van der haar Men Elite 5 / 48
Thijs Aerts Men Elite 11 / 48
Pim Ronhaar Men Elite 13 / 48
Yentl Bekaert Men Elite 21 / 48

Beringen (Sep 18 2021)

Shirin Van anrooij Women Elite 2 / 25
Lars Van der haar Men Elite 2 / 27
Toon Aerts Men Elite 5 / 27
Pim Ronhaar Men Elite 8 / 27
Ward Huybs Men Elite 15 / 27

Le Grand CX (Sep 18 2021)

Yentl Bekaert Men Elite 10 / 63
Thijs Aerts Men Elite 19 / 63

Rapencross (Sep 11 2021)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 46
Toon Aerts Men Elite 7 / 46
Ward Huybs Men Elite 15 / 46

4 Bikes Festival Cyclocross Race (Sep 11 2021)

Thijs Aerts Men Elite 2 / 49
Yentl Bekaert Men Elite 8 / 49

Internationale Sluitingsprijs Ostmalle (Feb 21 2021)

Marthe Truyen Women Elite 10 / 29
Ellen Van loy Women Elite 13 / 29
Lars Van der haar Men Elite 3 / 55
Toon Aerts Men Elite 4 / 55
Jim Aernouts Men Elite 8 / 55
Ward Huybs Men Elite 29 / 55
Thijs Aerts Men Elite 32 / 55
Yentl Bekaert Men Elite 37 / 55
Thibau Nys Men Elite 52 / 55

Waaslandcross (Feb 20 2021)

Ellen Van loy Women Elite 9 / 30
Marthe Truyen Women Elite 12 / 30
Toon Aerts Men Elite 2 / 45
Lars Van der haar Men Elite 6 / 45
Thibau Nys Men Elite 18 / 45
Ward Huybs Men Elite 31 / 45
Jim Aernouts Men Elite 38 / 45
Yentl Bekaert Men Elite 42 / 45

X²0 badkamers Trofee - Brussels Universities Cyclocross (Feb 14 2021)

Lucinda Brand Women Elite 5 / 30
Ellen Van loy Women Elite 12 / 30
Marthe Truyen Women Elite 21 / 30
Toon Aerts Men Elite 1 / 46
Lars Van der haar Men Elite 7 / 46
Thibau Nys Men Elite 18 / 46
Yentl Bekaert Men Elite 20 / 46
Jim Aernouts Men Elite 22 / 46
Ward Huybs Men Elite 28 / 46

cross Eeklo (Feb 13 2021)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 32
Ellen Van loy Women Elite 10 / 32
Marthe Truyen Women Elite 15 / 32
Toon Aerts Men Elite 2 / 49
Thibau Nys Men Elite 8 / 49
Yentl Bekaert Men Elite 18 / 49
Jim Aernouts Men Elite 20 / 49
Ward Huybs Men Elite 27 / 49
Lars Van der haar Men Elite 43 / 49

X²0 badkamers Trofee - Krawatencross (Feb 7 2021)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 34
Marthe Truyen Women Elite 13 / 34
Ellen Van loy Women Elite 15 / 34
Toon Aerts Men Elite 6 / 54
Lars Van der haar Men Elite 8 / 54
Jim Aernouts Men Elite 16 / 54
Yentl Bekaert Men Elite 23 / 54
Thibau Nys Men Elite 26 / 54
Ward Huybs Men Elite 34 / 54

Telenet Superprestige - Middelkerke (Feb 6 2021)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 32
Ellen Van loy Women Elite 16 / 32
Lars Van der haar Men Elite 5 / 50
Toon Aerts Men Elite 6 / 50
Jim Aernouts Men Elite 13 / 50
Yentl Bekaert Men Elite 23 / 50
Thibau Nys Men Elite 34 / 50
Ward Huybs Men Elite 42 / 50

World Cup #5 - Overijse (Jan 24 2021)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 61
Ellen Van loy Women Elite 31 / 61
Marthe Truyen Women Elite 41 / 61
Toon Aerts Men Elite 5 / 64
Lars Van der haar Men Elite 6 / 64

X²0 badkamers Trofee - Flandriencross (Jan 23 2021)

Toon Aerts Men Elite 5 / 54
Lars Van der haar Men Elite 10 / 54
Thibau Nys Men Elite 14 / 54
Jim Aernouts Men Elite 19 / 54
Yentl Bekaert Men Elite 24 / 54
Lucinda Brand Women Elite 4 / 41
Ellen Van loy Women Elite 18 / 41

Lampiris Zilvermeercross (Jan 16 2021)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 44
Marthe Truyen Women Elite 13 / 44
Ellen Van loy Women Elite 16 / 44
Lars Van der haar Men Elite 3 / 71
Thibau Nys Men Elite 16 / 71
Yentl Bekaert Men Elite 17 / 71
Jim Aernouts Men Elite 23 / 71
Ward Huybs Men Elite 39 / 71

Belgian National Championships (Jan 9 2021)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 22
Marthe Truyen Women Elite 6 / 22
Toon Aerts Men Elite 2 / 47
Jim Aernouts Men Elite 9 / 47
Yentl Bekaert Men Elite 18 / 47
Ward Huybs Men Elite 23 / 47
Thibau Nys Men Elite 40 / 47
Thijs Aerts Men Elite 45 / 47
Andreas Goeman Men Elite 46 / 47

World Cup #4 - Hulst (Jan 3 2021)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 52
Ellen Van loy Women Elite 25 / 52
Marthe Truyen Women Elite 33 / 52
Toon Aerts Men Elite 5 / 52
Lars Van der haar Men Elite 6 / 52
Thijs Aerts Men Elite 14 / 52
Yentl Bekaert Men Elite 19 / 52

Cyclocross Gullegem (Jan 2 2021)

Thibau Nys Men Elite 9 / 38
Jim Aernouts Men Elite 10 / 38

X²0 badkamers Trofee - GP Sven Nys (Jan 1 2021)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 32
Marthe Truyen Women Elite 16 / 32
Toon Aerts Men Elite 6 / 44
Lars Van der haar Men Elite 7 / 44
Thijs Aerts Men Elite 11 / 44
Thibau Nys Men Elite 18 / 44
Jim Aernouts Men Elite 23 / 44
Yentl Bekaert Men Elite 25 / 44
Ward Huybs Men Elite 27 / 44