Log In

Team Overview: TORMANS CYCLO CROSS TEAM

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Ostmalle (Feb 21 2021)

Shana Maes Women Elite 23 / 29
Quinten Hermans Men Elite 2 / 55
Corne Van kessel Men Elite 12 / 55
Thomas Mein Men Elite 15 / 55
Kevin Kuhn Men Elite 19 / 55
Emiel Verstrynge Men Elite 39 / 55

Waaslandcross (Feb 20 2021)

Corne Van kessel Men Elite 4 / 45
Kevin Kuhn Men Elite 13 / 45
Thomas Mein Men Elite 20 / 45
Emiel Verstrynge Men Elite 22 / 45

X²0 badkamers Trofee - Brussels Universities Cyclocross (Feb 14 2021)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 46
Kevin Kuhn Men Elite 8 / 46
Corne Van kessel Men Elite 16 / 46
Thomas Mein Men Elite 19 / 46
Théo Thomas Men Elite 36 / 46

cross Eeklo (Feb 13 2021)

Quinten Hermans Men Elite 1 / 49
Corne Van kessel Men Elite 4 / 49
Emiel Verstrynge Men Elite 16 / 49
Kevin Kuhn Men Elite 44 / 49
Thomas Mein Men Elite 46 / 49

X²0 badkamers Trofee - Krawatencross (Feb 7 2021)

Shana Maes Women Elite 27 / 34
Corne Van kessel Men Elite 3 / 54
Quinten Hermans Men Elite 5 / 54
Thomas Mein Men Elite 13 / 54
Emiel Verstrynge Men Elite 21 / 54
Kevin Kuhn Men Elite 25 / 54
Théo Thomas Men Elite 51 / 54

Telenet Superprestige - Middelkerke (Feb 6 2021)

Corne Van kessel Men Elite 4 / 50
Quinten Hermans Men Elite 8 / 50
Kevin Kuhn Men Elite 10 / 50
Emiel Verstrynge Men Elite 12 / 50
Théo Thomas Men Elite 27 / 50

World Cup #5 - Overijse (Jan 24 2021)

Corne Van kessel Men Elite 8 / 64
Quinten Hermans Men Elite 9 / 64
Kevin Kuhn Men Elite 13 / 64
Thomas Mein Men Elite 21 / 64

X²0 badkamers Trofee - Flandriencross (Jan 23 2021)

Corne Van kessel Men Elite 6 / 54
Quinten Hermans Men Elite 11 / 54
Emiel Verstrynge Men Elite 21 / 54
Thomas Mein Men Elite 26 / 54
Théo Thomas Men Elite 42 / 54
Shana Maes Women Elite 32 / 41

Lampiris Zilvermeercross (Jan 16 2021)

Shana Maes Women Elite 35 / 44
Corne Van kessel Men Elite 8 / 71
Thomas Mein Men Elite 14 / 71
Emiel Verstrynge Men Elite 30 / 71
Théo Thomas Men Elite 36 / 71

Crossquer (Jan 10 2021)

Kevin Kuhn Men Elite 1 / 18

Belgian National Championships (Jan 9 2021)

Shana Maes Women Elite 18 / 22
Quinten Hermans Men Elite 7 / 47
Emiel Verstrynge Men Elite 14 / 47

World Cup #4 - Hulst (Jan 3 2021)

Quinten Hermans Men Elite 7 / 52
Corne Van kessel Men Elite 10 / 52
Kevin Kuhn Men Elite 16 / 52
Thomas Mein Men Elite 50 / 52

Cyclocross Gullegem (Jan 2 2021)

Emiel Verstrynge Men Elite 8 / 38

EKZ CrossTour Hittnau (Jan 2 2021)

Kevin Kuhn Men Elite 1 / 70

X²0 badkamers Trofee - GP Sven Nys (Jan 1 2021)

Corne Van kessel Men Elite 8 / 44
Quinten Hermans Men Elite 10 / 44
Thomas Mein Men Elite 19 / 44

Cyclocross Bredene (Dec 30 2020)

Shana Maes Women Elite 38 / 40

World Cup #3 - Dendermonde (Dec 27 2020)

Corne Van kessel Men Elite 6 / 66
Quinten Hermans Men Elite 7 / 66
Thomas Mein Men Elite 12 / 66
Kevin Kuhn Men Elite 14 / 66

Telenet Superprestige - Heusden-Zolder (Dec 26 2020)

Shana Maes Women Elite 32 / 44
Corne Van kessel Men Elite 6 / 65
Thomas Mein Men Elite 19 / 65
Quinten Hermans Men Elite 21 / 65
Emiel Verstrynge Men Elite 23 / 65

X²0 badkamers Trofee - Azencross (Dec 23 2020)

Shana Maes Women Elite 51 / 56
Quinten Hermans Men Elite 7 / 65
Corne Van kessel Men Elite 9 / 65
Thomas Mein Men Elite 12 / 65
Kevin Kuhn Men Elite 16 / 65
Emiel Verstrynge Men Elite 36 / 65

Robotland Cyclocross Essen (Dec 22 2020)

Shana Maes Women Elite 37 / 51
Quinten Hermans Men Elite 2 / 60
Maurits Lammertink Men Elite 44 / 60

World Cup #2 - Namur (Dec 20 2020)

Quinten Hermans Men Elite 5 / 65
Corne Van kessel Men Elite 9 / 65
Kevin Kuhn Men Elite 15 / 65
Thomas Mein Men Elite 27 / 65

Telenet Superprestige - Gavere (Dec 13 2020)

Quinten Hermans Men Elite 7 / 56
Corne Van kessel Men Elite 8 / 56
Thomas Mein Men Elite 9 / 56
Emiel Verstrynge Men Elite 27 / 56
Kevin Kuhn Men Elite 30 / 56

X²0 badkamers Trofee - Scheldecross (Dec 12 2020)

Shana Maes Women Elite 47 / 55
Quinten Hermans Men Elite 7 / 59
Corne Van kessel Men Elite 9 / 59
Kevin Kuhn Men Elite 14 / 59
Thomas Mein Men Elite 23 / 59
Théo Thomas Men Elite 56 / 59

Telenet Superprestige - De Schorre Boom (Dec 6 2020)

Shana Maes Women Elite 38 / 47
Corne Van kessel Men Elite 5 / 60
Quinten Hermans Men Elite 10 / 60
Kevin Kuhn Men Elite 20 / 60
Thomas Mein Men Elite 24 / 60
Emiel Verstrynge Men Elite 29 / 60

World Cup #1 - Tabor (Nov 29 2020)

Thomas Mein Men Under 23 1 / 27
Théo Thomas Men Under 23 14 / 27
Corne Van kessel Men Elite 6 / 38
Quinten Hermans Men Elite 7 / 38
Kevin Kuhn Men Elite 9 / 38

X²0 badkamers Trofee - Urban Cross (Nov 28 2020)

Shana Maes Women Elite 24 / 31
Quinten Hermans Men Elite 5 / 47
Corne Van kessel Men Elite 7 / 47
Emiel Verstrynge Men Elite 18 / 47

Telenet Superprestige - Cyclocross Merksplas (Nov 22 2020)

Shana Maes Women Elite 42 / 55
Corne Van kessel Men Elite 5 / 70
Quinten Hermans Men Elite 11 / 70
Kevin Kuhn Men Elite 20 / 70
Emiel Verstrynge Men Elite 27 / 70
Théo Thomas Men Elite 31 / 70
Thomas Mein Men Elite 34 / 70

GP Leuven (Nov 14 2020)

Quinten Hermans Men Elite 10 / 71
Thomas Mein Men Elite 16 / 71
Corne Van kessel Men Elite 24 / 71
Théo Thomas Men Elite 36 / 71
Emiel Verstrynge Men Elite 43 / 71

Telenet Superprestige - Jaarmarktcross (Nov 11 2020)

Shana Maes Women Elite 35 / 57
Corne Van kessel Men Elite 5 / 70
Quinten Hermans Men Elite 7 / 70
Kevin Kuhn Men Elite 14 / 70
Thomas Mein Men Elite 30 / 70
Théo Thomas Men Elite 34 / 70
Emiel Verstrynge Men Elite 68 / 70

X²0 badkamers Trofee - Koppenbergcross (Oct 31 2020)

Quinten Hermans Men Elite 4 / 70
Thomas Mein Men Elite 7 / 70
Corne Van kessel Men Elite 8 / 70
Emiel Verstrynge Men Elite 16 / 70
Kevin Kuhn Men Elite 22 / 70
Théo Thomas Men Elite 25 / 70

Telenet Superprestige - Ruddervoorde (Oct 24 2020)

Shana Maes Women Elite 42 / 74
Corne Van kessel Men Elite 8 / 81
Quinten Hermans Men Elite 9 / 81
Kevin Kuhn Men Elite 15 / 81
Emiel Verstrynge Men Elite 40 / 81
Thomas Mein Men Elite 71 / 81

EKZ CrossTour Bern (Oct 18 2020)

Kevin Kuhn Men Elite 7 / 69
Quinten Hermans Men Elite 13 / 69

Beringen (Oct 17 2020)

Thomas Mein Men Elite 7 / 61
Corne Van kessel Men Elite 8 / 61
Quinten Hermans Men Elite 9 / 61
Emiel Verstrynge Men Elite 13 / 61

Internationales Radquer Steinmaur (Oct 11 2020)

Kevin Kuhn Men Elite 1 / 39
Emiel Verstrynge Men Elite 6 / 39

Telenet Superprestige - Gieten (Oct 11 2020)

Shana Maes Women Elite 35 / 61
Corne Van kessel Men Elite 4 / 72
Thomas Mein Men Elite 19 / 72
Quinten Hermans Men Elite 67 / 72

Polderscross (Oct 3 2020)

Corne Van kessel Men Elite 6 / 66
Emiel Verstrynge Men Elite 23 / 66
Thomas Mein Men Elite 65 / 66

Rapencross (Sep 26 2020)

Shana Maes Women Elite 22 / 49
Emiel Verstrynge Men Elite 22 / 76

EKZ CrossTour Baden (Sep 13 2020)

Kevin Kuhn Men Elite 3 / 59

Busiest Racers

in last months
Corne Van kessel 28
Quinten Hermans 28
Thomas Mein 26
Kevin Kuhn 24
Emiel Verstrynge 23
Shana Maes 17
Théo Thomas 11
Maurits Lammertink 1