Log In

Team Overview: TELENET BALOISE LIONS

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

World Cup #3 - Dendermonde (Dec 27 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 63
Marthe Truyen Women Elite 34 / 63
Ellen Van loy Women Elite 37 / 63
Toon Aerts Men Elite 3 / 66
Thijs Aerts Men Elite 9 / 66
Lars Van der haar Men Elite 61 / 66

Telenet Superprestige - Heusden-Zolder (Dec 26 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 44
Ellen Van loy Women Elite 22 / 44
Lars Van der haar Men Elite 3 / 65
Toon Aerts Men Elite 7 / 65
Nicolas Cleppe Men Elite 20 / 65
Thibau Nys Men Elite 22 / 65
Thijs Aerts Men Elite 27 / 65
Yentl Bekaert Men Elite 28 / 65
Jim Aernouts Men Elite 29 / 65
Ward Huybs Men Elite 41 / 65

X≤0 badkamers Trofee - Azencross (Dec 23 2020)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 56
Ellen Van loy Women Elite 21 / 56
Marthe Truyen Women Elite 26 / 56
Toon Aerts Men Elite 4 / 65
Lars Van der haar Men Elite 8 / 65
Thijs Aerts Men Elite 20 / 65
Jim Aernouts Men Elite 27 / 65
Nicolas Cleppe Men Elite 30 / 65
Thibau Nys Men Elite 33 / 65

Robotland†Cyclocross†Essen (Dec 22 2020)

Toon Aerts Men Elite 5 / 60
Jim Aernouts Men Elite 8 / 60
Nicolas Cleppe Men Elite 9 / 60
Thijs Aerts Men Elite 14 / 60
Yentl Bekaert Men Elite 15 / 60
Ward Huybs Men Elite 17 / 60
Thibau Nys Men Elite 25 / 60

World Cup #2 - Namur (Dec 20 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 65
Ellen Van loy Women Elite 29 / 65
Marthe Truyen Women Elite 40 / 65
Lars Van der haar Men Elite 6 / 65
Toon Aerts Men Elite 7 / 65
Thijs Aerts Men Elite 14 / 65

Telenet Superprestige - Gavere (Dec 13 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 50
Ellen Van loy Women Elite 25 / 50
Toon Aerts Men Elite 3 / 56
Lars Van der haar Men Elite 5 / 56
Nicolas Cleppe Men Elite 12 / 56
Yentl Bekaert Men Elite 18 / 56
Thijs Aerts Men Elite 24 / 56
Jim Aernouts Men Elite 51 / 56

X≤0 badkamers Trofee - Scheldecross (Dec 12 2020)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 55
Marthe Truyen Women Elite 19 / 55
Ellen Van loy Women Elite 32 / 55
Toon Aerts Men Elite 4 / 59
Lars Van der haar Men Elite 5 / 59
Thijs Aerts Men Elite 15 / 59
Jim Aernouts Men Elite 20 / 59
Ward Huybs Men Elite 30 / 59
Nicolas Cleppe Men Elite 54 / 59
Thibau Nys Men Elite 57 / 59

Telenet Superprestige - De Schorre Boom (Dec 6 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 47
Ellen Van loy Women Elite 18 / 47
Marthe Truyen Women Elite 23 / 47
Toon Aerts Men Elite 3 / 60
Lars Van der haar Men Elite 8 / 60
Thijs Aerts Men Elite 12 / 60
Yentl Bekaert Men Elite 14 / 60
Thibau Nys Men Elite 15 / 60
Nicolas Cleppe Men Elite 19 / 60
Jim Aernouts Men Elite 22 / 60
Ward Huybs Men Elite 45 / 60

World Cup #1 - Tabor (Nov 29 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 52
Marthe Truyen Women Elite 22 / 52
Ellen Van loy Women Elite 23 / 52
Shirin Van anrooij Women Elite 49 / 52
Toon Aerts Men Elite 4 / 38
Lars Van der haar Men Elite 5 / 38
Thijs Aerts Men Elite 13 / 38

X≤0 badkamers Trofee - Urban Cross (Nov 28 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 31
Ellen Van loy Women Elite 11 / 31
Lars Van der haar Men Elite 2 / 47
Toon Aerts Men Elite 8 / 47
Thijs Aerts Men Elite 15 / 47
Jim Aernouts Men Elite 17 / 47
Nicolas Cleppe Men Elite 21 / 47
Andreas Goeman Men Elite 26 / 47
Ward Huybs Men Elite 28 / 47
Yentl Bekaert Men Elite 44 / 47
Thibau Nys Men Elite 45 / 47

Telenet Superprestige - Cyclocross Merksplas (Nov 22 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 55
Ellen Van loy Women Elite 17 / 55
Shirin Van anrooij Women Elite 18 / 55
Marthe Truyen Women Elite 28 / 55
Toon Aerts Men Elite 4 / 70
Lars Van der haar Men Elite 6 / 70
Thijs Aerts Men Elite 14 / 70
Jim Aernouts Men Elite 15 / 70
Yentl Bekaert Men Elite 22 / 70
Thibau Nys Men Elite 28 / 70
Nicolas Cleppe Men Elite 48 / 70
Ward Huybs Men Elite 50 / 70
Andreas Goeman Men Elite 65 / 70

GP Leuven (Nov 14 2020)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 58
Ellen Van loy Women Elite 13 / 58
Marthe Truyen Women Elite 27 / 58
Toon Aerts Men Elite 2 / 71
Lars Van der haar Men Elite 5 / 71
Thijs Aerts Men Elite 14 / 71
Jim Aernouts Men Elite 20 / 71
Thibau Nys Men Elite 23 / 71
Yentl Bekaert Men Elite 26 / 71
Ward Huybs Men Elite 33 / 71
Nicolas Cleppe Men Elite 35 / 71

Telenet Superprestige - Jaarmarktcross (Nov 11 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 57
Ellen Van loy Women Elite 14 / 57
Shirin Van anrooij Women Elite 15 / 57
Marthe Truyen Women Elite 26 / 57
Toon Aerts Men Elite 3 / 70
Lars Van der haar Men Elite 4 / 70
Thijs Aerts Men Elite 15 / 70
Nicolas Cleppe Men Elite 20 / 70
Andreas Goeman Men Elite 21 / 70
Jim Aernouts Men Elite 23 / 70
Yentl Bekaert Men Elite 31 / 70
Ward Huybs Men Elite 51 / 70
Thibau Nys Men Elite 67 / 70

X≤0 badkamers Trofee - Koppenbergcross (Oct 31 2020)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 70
Toon Aerts Men Elite 3 / 70
Thijs Aerts Men Elite 14 / 70
Andreas Goeman Men Elite 15 / 70
Nicolas Cleppe Men Elite 23 / 70
Jim Aernouts Men Elite 28 / 70
Ward Huybs Men Elite 41 / 70
Thibau Nys Men Elite 66 / 70

Telenet Superprestige - Ruddervoorde (Oct 24 2020)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 74
Shirin Van anrooij Women Elite 11 / 74
Marthe Truyen Women Elite 23 / 74
Ellen Van loy Women Elite 68 / 74
Toon Aerts Men Elite 2 / 81
Lars Van der haar Men Elite 3 / 81
Jim Aernouts Men Elite 14 / 81
Thijs Aerts Men Elite 21 / 81
Thibau Nys Men Elite 23 / 81
Yentl Bekaert Men Elite 27 / 81
Ward Huybs Men Elite 45 / 81
Nicolas Cleppe Men Elite 70 / 81

EKZ CrossTour Bern (Oct 18 2020)

Thijs Aerts Men Elite 4 / 69
Nicolas Cleppe Men Elite 59 / 69
Ellen Van loy Women Elite 12 / 61

Beringen (Oct 17 2020)

Shirin Van anrooij Women Elite 5 / 41
Marthe Truyen Women Elite 15 / 41
Toon Aerts Men Elite 1 / 61
Lars Van der haar Men Elite 3 / 61
Nicolas Cleppe Men Elite 11 / 61
Thibau Nys Men Elite 15 / 61
Jim Aernouts Men Elite 17 / 61
Yentl Bekaert Men Elite 26 / 61
Ward Huybs Men Elite 35 / 61

Telenet Superprestige - Gieten (Oct 11 2020)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 61
Shirin Van anrooij Women Elite 9 / 61
Ellen Van loy Women Elite 15 / 61
Marthe Truyen Women Elite 22 / 61
Toon Aerts Men Elite 1 / 72
Lars Van der haar Men Elite 5 / 72
Thijs Aerts Men Elite 10 / 72
Jim Aernouts Men Elite 14 / 72
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 72
Yentl Bekaert Men Elite 17 / 72
Andreas Goeman Men Elite 20 / 72
Thibau Nys Men Elite 69 / 72

Polderscross (Oct 3 2020)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 50
Ellen Van loy Women Elite 9 / 50
Marthe Truyen Women Elite 16 / 50
Shirin Van anrooij Women Elite 47 / 50
Toon Aerts Men Elite 1 / 66
Lars Van der haar Men Elite 4 / 66
Thibau Nys Men Elite 5 / 66
Thijs Aerts Men Elite 8 / 66
Jim Aernouts Men Elite 11 / 66
Nicolas Cleppe Men Elite 20 / 66
Andreas Goeman Men Elite 21 / 66
Yentl Bekaert Men Elite 22 / 66
Ward Huybs Men Elite 27 / 66

Rapencross (Sep 26 2020)

Lucinda Brand Women Elite 3 / 49
Shirin Van anrooij Women Elite 8 / 49
Ellen Van loy Women Elite 10 / 49
Marthe Truyen Women Elite 16 / 49
Toon Aerts Men Elite 2 / 76
Lars Van der haar Men Elite 7 / 76
Jim Aernouts Men Elite 9 / 76
Thijs Aerts Men Elite 14 / 76
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 76
Thibau Nys Men Elite 18 / 76
Yentl Bekaert Men Elite 19 / 76
Andreas Goeman Men Elite 20 / 76
Ward Huybs Men Elite 31 / 76

EKZ CrossTour Baden (Sep 13 2020)

Thibau Nys Men Elite 13 / 59

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 23 2020)

Toon Aerts Men Elite 2 / 71
Lars Van der haar Men Elite 5 / 71
Jim Aernouts Men Elite 16 / 71
Thijs Aerts Men Elite 19 / 71
Nicolas Cleppe Men Elite 20 / 71
Andreas Goeman Men Elite 49 / 71

GP Leuven (Feb 22 2020)

Ellen Van loy Women Elite 6 / 28
Toon Aerts Men Elite 1 / 38
Lars Van der haar Men Elite 3 / 38
Thijs Aerts Men Elite 5 / 38
Jim Aernouts Men Elite 7 / 38
Nicolas Cleppe Men Elite 12 / 38
Yentl Bekaert Men Elite 16 / 38
Andreas Goeman Men Elite 34 / 38

Telenet Superprestige Middelkerke (Feb 15 2020)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 47
Marthe Truyen Women Elite 22 / 47
Toon Aerts Men Elite 2 / 78
Lars Van der haar Men Elite 4 / 78
Thijs Aerts Men Elite 12 / 78
Jim Aernouts Men Elite 18 / 78
Nicolas Cleppe Men Elite 19 / 78
Yentl Bekaert Men Elite 29 / 78
Andreas Goeman Men Elite 35 / 78

DVV Verzekeringen trofee Krawatencross (Feb 8 2020)

Ellen Van loy Women Elite 17 / 63
Marthe Truyen Women Elite 27 / 63
Toon Aerts Men Elite 3 / 48
Lars Van der haar Men Elite 7 / 48
Thijs Aerts Men Elite 13 / 48
Jim Aernouts Men Elite 14 / 48
Nicolas Cleppe Men Elite 23 / 48
Andreas Goeman Men Under 23 10 / 56
Yentl Bekaert Men Under 23 19 / 56

Parkcross Maldegem (Feb 5 2020)

Toon Aerts Men Elite 3 / 41
Lars Van der haar Men Elite 5 / 41
Jim Aernouts Men Elite 14 / 41
Nicolas Cleppe Men Elite 17 / 41

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 25 2020)

Ellen Van loy Women Elite 3 / 39
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 63
Jim Aernouts Men Elite 11 / 63
Andreas Goeman Men Elite 14 / 63

Cyclocross Otegem (Jan 13 2020)

Ellen Van loy Women Elite 2 / 24
Toon Aerts Men Elite 5 / 29
Jim Aernouts Men Elite 6 / 29
Thijs Aerts Men Elite 8 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 29
Yentl Bekaert Men Elite 12 / 29

Belgian National Championships (Jan 11 2020)

Ellen Van loy Women Elite 3 / 32
Marthe Truyen Women Elite 9 / 32
Andreas Goeman Men Under 23 7 / 62
Yentl Bekaert Men Under 23 12 / 62
Toon Aerts Men Elite 3 / 53
Thijs Aerts Men Elite 8 / 53
Jim Aernouts Men Elite 12 / 53
Nicolas Cleppe Men Elite 45 / 53

DVV Verzekeringen trofee Brussels Universities Cyclocross (Jan 5 2020)

Ellen Van loy Women Elite 9 / 42
Marthe Truyen Women Elite 39 / 42
Lars Van der haar Men Elite 9 / 25
Thijs Aerts Men Elite 12 / 25
Jim Aernouts Men Elite 13 / 25
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 25
Yentl Bekaert Men Under 23 9 / 50
Andreas Goeman Men Under 23 10 / 50

Cyclocross Gullegem (Jan 4 2020)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 9 / 33
Jim Aernouts Men Elite 11 / 33

DVV Verzekeringen trofee GP Sven Nys (Jan 1 2020)

Lucinda Brand Women Elite 2 / 48
Ellen Van loy Women Elite 8 / 48
Thijs Aerts Men Elite 13 / 27
Jim Aernouts Men Elite 16 / 27
Yentl Bekaert Men Under 23 3 / 58
Andreas Goeman Men Under 23 8 / 58

Cyclocross Bredene (Dec 30 2019)

Jim Aernouts Men Elite 6 / 59
Thijs Aerts Men Elite 7 / 59
Andreas Goeman Men Elite 15 / 59

Telenet Superprestige Diegem (Dec 29 2019)

Lars Van der haar Men Elite 5 / 83
Corne Van kessel Men Elite 7 / 83
Quinten Hermans Men Elite 8 / 83

DVV Verzekeringen trofee Azencross (Dec 27 2019)

Ellen Van loy Women Elite 11 / 71
Lucinda Brand Women Elite 65 / 71
Corne Van kessel Men Elite 3 / 58
Jim Aernouts Men Elite 9 / 58
Lars Van der haar Men Elite 10 / 58
Thijs Aerts Men Elite 14 / 58
Yentl Bekaert Men Under 23 5 / 86
Andreas Goeman Men Under 23 17 / 86

Waaslandcross (Dec 21 2019)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 45

Vlaamse Druivencross (Dec 15 2019)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 49
Toon Aerts Men Elite 4 / 49
Thijs Aerts Men Elite 11 / 49
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 49
Lars Van der haar Men Elite 43 / 49
Jim Aernouts Men Elite 45 / 49

DVV Verzekeringen trofee Hotondcross (Dec 14 2019)

Ellen Van loy Women Elite 8 / 28
Toon Aerts Men Elite 1 / 29
Lars Van der haar Men Elite 6 / 29
Corne Van kessel Men Elite 8 / 29
Thijs Aerts Men Elite 9 / 29
Jim Aernouts Men Elite 10 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 11 / 29
Yentl Bekaert Men Under 23 14 / 60
Andreas Goeman Men Under 23 30 / 60

Telenet Superprestige Zonhoven (Dec 8 2019)

Toon Aerts Men Elite 1 / 48
Quinten Hermans Men Elite 4 / 48
Lars Van der haar Men Elite 5 / 48
Corne Van kessel Men Elite 6 / 48

IKO cyclocross - Essen (Dec 7 2019)

Ellen Van loy Women Elite 4 / 50
Quinten Hermans Men Elite 1 / 59
Thijs Aerts Men Elite 4 / 59
Jim Aernouts Men Elite 6 / 59
Nicolas Cleppe Men Elite 7 / 59

Lampiris Zilvermeercross (Dec 1 2019)

Ellen Van loy Women Elite 15 / 43
Thijs Aerts Men Elite 4 / 47
Jim Aernouts Men Elite 6 / 47
Nicolas Cleppe Men Elite 8 / 47

DVV Verzekeringen trofee Kortrijk (Nov 30 2019)

Yentl Bekaert Men Under 23 2 / 51
Andreas Goeman Men Under 23 6 / 51
Lucinda Brand Women Elite 1 / 36
Ellen Van loy Women Elite 12 / 36
Toon Aerts Men Elite 3 / 37
Corne Van kessel Men Elite 4 / 37
Lars Van der haar Men Elite 7 / 37
Jim Aernouts Men Elite 9 / 37
Nicolas Cleppe Men Elite 14 / 37
Thijs Aerts Men Elite 15 / 37

Ambiancecross (Nov 23 2019)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 67
Toon Aerts Men Elite 6 / 67
Jim Aernouts Men Elite 7 / 67

DVV Verzekeringen trofee Flandriencross (Nov 17 2019)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 25
Corne Van kessel Men Elite 9 / 25
Toon Aerts Men Elite 10 / 25
Jim Aernouts Men Elite 13 / 25
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 25
Thijs Aerts Men Elite 18 / 25
Yentl Bekaert Men Under 23 4 / 67
Andreas Goeman Men Under 23 8 / 67

Jaarmarktcross (Nov 11 2019)

Lucinda Brand Women Elite 1 / 33
Ellen Van loy Women Elite 5 / 33
Thijs Aerts Men Elite 3 / 52
Nicolas Cleppe Men Elite 11 / 52
Jim Aernouts Men Elite 12 / 52

National Trophy Series Round 4: Crawley (Nov 10 2019)

Thijs Aerts Men Elite 1 / 79

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Nov 3 2019)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 67
Marthe Truyen Women Elite 26 / 67
Toon Aerts Men Elite 3 / 72
Corne Van kessel Men Elite 7 / 72
Quinten Hermans Men Elite 9 / 72
Lars Van der haar Men Elite 11 / 72
Yentl Bekaert Men Elite 25 / 72
Andreas Goeman Men Elite 32 / 72

DVV Verzekeringen trofee Koppenbergcross (Nov 1 2019)

Toon Aerts Men Elite 4 / 33
Lars Van der haar Men Elite 5 / 33
Corne Van kessel Men Elite 7 / 33
Jim Aernouts Men Elite 10 / 33
Thijs Aerts Men Elite 13 / 33
Nicolas Cleppe Men Elite 31 / 33
Yentl Bekaert Men Under 23 8 / 69
Andreas Goeman Men Under 23 11 / 69

Telenet Superprestige Gavere (Oct 27 2019)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 39
Toon Aerts Men Elite 6 / 39
Corne Van kessel Men Elite 7 / 39
Quinten Hermans Men Elite 8 / 39
Nicolas Cleppe Men Elite 12 / 39

Grand-Prix de la Commune de Contern (Oct 27 2019)

Thijs Aerts Men Elite 1 / 73
Andreas Goeman Men Elite 3 / 73

Grand Prix Topolcianky (Oct 27 2019)

Jim Aernouts Men Elite 1 / 38

Beringen (Oct 26 2019)

Quinten Hermans Men Elite 1 / 37
Toon Aerts Men Elite 2 / 37
Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 37
Thijs Aerts Men Elite 8 / 37
Yentl Bekaert Men Elite 13 / 37

Grand Prix PodbrezovŠ (Oct 26 2019)

Jim Aernouts Men Elite 1 / 44

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Oct 19 2019)

Toon Aerts Men Elite 1 / 33
Quinten Hermans Men Elite 2 / 33
Corne Van kessel Men Elite 4 / 33
Lars Van der haar Men Elite 5 / 33
Yentl Bekaert Men Elite 12 / 33

Kermiscross (Oct 17 2019)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 27
Thijs Aerts Men Elite 4 / 39
Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 39
Jim Aernouts Men Elite 7 / 39

Telenet Superprestige Gieten (Oct 13 2019)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 55
Marthe Truyen Women Elite 20 / 55
Quinten Hermans Men Elite 2 / 66
Corne Van kessel Men Elite 3 / 66
Lars Van der haar Men Elite 4 / 66
Toon Aerts Men Elite 9 / 66
Thijs Aerts Men Elite 12 / 66
Yentl Bekaert Men Elite 26 / 66

Trek CX Cup Day 1 (Sep 20 2019)

Nicolas Cleppe Men Procx C2 Pro/Cat 1/2 2 / 46
Corne Van kessel Men Procx C2 Pro/Cat 1/2 5 / 46
Thijs Aerts Men Procx C2 Pro/Cat 1/2 7 / 46
Ellen Van loy Women Procx C2 Pro/Cat 1/2/3 5 / 44
Marthe Truyen Women Procx C2 Pro/Cat 1/2/3 15 / 44

Jingle Cross Day 3 (Sep 15 2019)

Jim Aernouts Men Pro-Cat 12 3 / 53
Nicolas Cleppe Men Pro-Cat 12 4 / 53
Thijs Aerts Men Pro-Cat 12 5 / 53
Corne Van kessel Men Pro-Cat 12 121 / 53

cross Eeklo (Sep 8 2019)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 30
Marthe Truyen Women Elite 13 / 30
Quinten Hermans Men Elite 3 / 46
Toon Aerts Men Elite 4 / 46
Jim Aernouts Men Elite 9 / 46
Lars Van der haar Men Elite 11 / 46
Corne Van kessel Men Elite 12 / 46
Nicolas Cleppe Men Elite 13 / 46
Thijs Aerts Men Elite 14 / 46
Andreas Goeman Men Elite 16 / 46
Yentl Bekaert Men Elite 20 / 46