Log In

Team Overview: TARTELETTO - ISOREX

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

cross Eeklo (Sep 8 2019)

Kim Van de steene Women Elite 12 / 30
Thomas Mein Men Elite 27 / 46
Jenko Bonne Men Elite 38 / 46

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 24 2019)

Niels Derveaux Men Under 23 8 / 47
Arne Vrachten Men Under 23 17 / 47
Thomas Mein Men Under 23 22 / 47
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 24 / 43

GP Leuven (Feb 23 2019)

Arne Vrachten Men Elite 20 / 30

Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 16 2019)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 27 / 61
Jenko Bonne Men Elite 43 / 61

Telenet Superprestige Hoogstraten (Feb 10 2019)

Thomas Mein Men Elite 33 / 64
Arne Vrachten Men Elite 39 / 64

DVV verzekeringen trofee - Krawatencross (Feb 9 2019)

Niels Derveaux Men Under 23 6 / 65
Arne Vrachten Men Under 23 19 / 65
Jenko Bonne Men Under 23 20 / 65
Thibaut De smet Men Under 23 36 / 65
Vince Van den eynde Men Under 23 39 / 65
Gerben Kuypers Men Under 23 43 / 65
Thomas Mein Men Under 23 63 / 65
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 21 / 50

Parkcross Maldegem (Feb 6 2019)

Thibaut De smet Men Elite 31 / 47

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 26 2019)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 11 / 47
Jenko Bonne Men Elite 15 / 47
Thibaut De smet Men Elite 23 / 47

Cyclocross Otegem (Jan 14 2019)

Niels Derveaux Men Elite 13 / 30
Jenko Bonne Men Elite 14 / 30
Thibaut De smet Men Elite 29 / 30

British National Championships (Jan 12 2019)

Thomas Mein Men Elite 3 / 88

Belgian National Championships (Jan 12 2019)

Kim Van de steene Women Elite 30 / 31
Niels Derveaux Men Under 23 10 / 54
Jenko Bonne Men Under 23 22 / 54
Arne Vrachten Men Under 23 24 / 54
Thibaut De smet Men Under 23 25 / 54
Vince Van den eynde Men Under 23 28 / 54
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 20 / 45

DVV verzekeringen trofee - Brussels Universities Cyclocross (Jan 6 2019)

Niels Derveaux Men Under 23 4 / 36
Jenko Bonne Men Under 23 7 / 36
Arne Vrachten Men Under 23 29 / 36
Kim Van de steene Women Elite 34 / 36

Cyclocross Gullegem (Jan 5 2019)

Jenko Bonne Men Under 23 8 / 29
Arne Vrachten Men Under 23 12 / 29
Thibaut De smet Men Under 23 17 / 29
Thomas Mein Men Under 23 23 / 29
Vince Van den eynde Men Under 23 25 / 29
Niels Derveaux Men Under 23 28 / 29

DVV - GP Sven Nys (Jan 1 2019)

Thomas Mein Men Under 23 4 / 60
Niels Derveaux Men Under 23 5 / 60
Jenko Bonne Men Under 23 20 / 60
Arne Vrachten Men Under 23 22 / 60
Vince Van den eynde Men Under 23 29 / 60

Cyclocross Bredene (Dec 29 2018)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 15 / 73
Kenneth Van compernolle Men Elite 26 / 73
Gerben Kuypers Men Elite 37 / 73
Thibaut De smet Men Elite 38 / 73
Nick Van de kerckhove Men Elite 49 / 73

DVV - Azencross (Dec 28 2018)

Thomas Mein Men Under 23 4 / 79
Jenko Bonne Men Under 23 10 / 79
Niels Derveaux Men Under 23 13 / 79
Vince Van den eynde Men Under 23 55 / 79
Arne Vrachten Men Under 23 77 / 79

Waaslandcross (Dec 22 2018)

Thibaut De smet Men Elite 20 / 43

Telenet Superprestige Zonhoven (Dec 16 2018)

Thomas Mein Men Elite 20 / 51

DVV verzekeringen trofee - Scheldecross (Dec 15 2018)

Niels Derveaux Men Under 23 6 / 64
Thomas Mein Men Under 23 15 / 64
Jenko Bonne Men Under 23 17 / 64
Arne Vrachten Men Under 23 18 / 64
Thibaut De smet Men Under 23 21 / 64
Vince Van den eynde Men Under 23 36 / 64

National Trophy Series Round 5: Ipswich (Dec 9 2018)

Arne Vrachten Men Elite 3 / 48

Vlaamse Druivencross (Dec 9 2018)

Niels Derveaux Men Under 23 4 / 45
Vince Van den eynde Men Under 23 21 / 45
Thibaut De smet Men Under 23 23 / 45
Kenneth Van compernolle Men Elite 19 / 32

IKO cyclocross - Essen (Dec 8 2018)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 13 / 28
Kenneth Van compernolle Men Elite 18 / 28

Lampiris Zilvermeercross (Dec 2 2018)

Kim Van de steene Women Elite 5 / 44
Thomas Mein Men Elite 13 / 63
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 17 / 63
Kenneth Van compernolle Men Elite 20 / 63
Thibaut De smet Men Elite 22 / 63
Arne Vrachten Men Elite 24 / 63
Vince Van den eynde Men Elite 33 / 63
Gerben Kuypers Men Elite 36 / 63
Stefano Museeuw Men Elite 44 / 63

GP Hasselt (Dec 1 2018)

Jenko Bonne Men Elite 17 / 49
Thomas Mein Men Elite 23 / 49
Arne Vrachten Men Elite 28 / 49

National Trophy Series Round 4: York (Nov 25 2018)

Arne Vrachten Men Elite 7 / 59

Ambiancecross (Nov 24 2018)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 14 / 61
Jenko Bonne Men Elite 21 / 61
Thibaut De smet Men Elite 32 / 61
Kenneth Van compernolle Men Elite 37 / 61
Gerben Kuypers Men Elite 52 / 61
Nick Van de kerckhove Men Elite 60 / 61

DVV verzekeringen trofee - Flandriencross (Nov 18 2018)

Kim Van de steene Women Elite 14 / 39
Jenko Bonne Men Under 23 3 / 51
Niels Derveaux Men Under 23 12 / 51
Arne Vrachten Men Under 23 22 / 51
Thibaut De smet Men Under 23 29 / 51
Thomas Mein Men Under 23 34 / 51

Telenet Superprestige Gavere (Nov 11 2018)

Kim Van de steene Women Elite 9 / 38
Niels Derveaux Men Elite 29 / 51
Jenko Bonne Men Elite 33 / 51
Kenneth Van compernolle Men Elite 39 / 51

DVV verzekeringen trofee - Jaarmarktcross (Nov 10 2018)

Kim Van de steene Women Elite 4 / 38
Jenko Bonne Men Under 23 11 / 50
Niels Derveaux Men Under 23 12 / 50
Arne Vrachten Men Under 23 27 / 50
Thibaut De smet Men Under 23 43 / 50

DVV verzekeringen trofee - Koppenbergcross (Nov 1 2018)

Kim Van de steene Women Elite 1 / 30
Niels Derveaux Men Under 23 6 / 58
Jenko Bonne Men Under 23 19 / 58
Vince Van den eynde Men Under 23 28 / 58
Arne Vrachten Men Under 23 30 / 58
Thibaut De smet Men Under 23 53 / 58

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 28 2018)

Kim Van de steene Women Elite 3 / 40
Jenko Bonne Men Elite 35 / 55
Kenneth Van compernolle Men Elite 39 / 55

Toi Toi Cup - Slany (Oct 27 2018)

Arne Vrachten Men Elite 12 / 49

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Oct 20 2018)

Kim Van de steene Women Elite 1 / 40
Niels Derveaux Men Elite 29 / 49

Kermiscross (Oct 18 2018)

Kim Van de steene Women Elite 5 / 27
Thibaut De smet Men Elite 20 / 43
Niels Derveaux Men Elite 27 / 43
Jenko Bonne Men Elite 28 / 43
Kenneth Van compernolle Men Elite 31 / 43
Nick Van de kerckhove Men Elite 40 / 43

Lokeren (Oct 13 2018)

Niels Derveaux Men Under 23 4 / 44
Thibaut De smet Men Under 23 20 / 44
Jenko Bonne Men Under 23 26 / 44
Arne Vrachten Men Under 23 29 / 44
Vince Van den eynde Men Under 23 37 / 44
Kim Van de steene Women Elite 8 / 31
Kenneth Van compernolle Men Elite 23 / 32
Nick Van de kerckhove Men Elite 25 / 32

Hotondcross (Oct 7 2018)

Kim Van de steene Women Elite 6 / 23
Niels Derveaux Men Under 23 11 / 39
Vince Van den eynde Men Under 23 24 / 39
Gerben Kuypers Men Under 23 37 / 39

Berencross (Oct 6 2018)

Niels Derveaux Men Elite 18 / 38
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 24 / 38
Gerben Kuypers Men Elite 31 / 38
Kenneth Van compernolle Men Elite 32 / 38
Nick Van de kerckhove Men Elite 37 / 38

Geraardsbergen (Sep 16 2018)

Niels Derveaux Men Under 23 3 / 37
Arne Vrachten Men Under 23 26 / 37
Stefano Museeuw Men Under 23 30 / 37
Thibaut De smet Men Under 23 32 / 37
Kim Van de steene Women Elite 8 / 34
Kenneth Van compernolle Men Elite 21 / 29

Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 17 2018)

Kenneth Van compernolle Men Elite 31 / 45
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 35 / 45
Kim Van de steene Women Elite 6 / 36
Jenko Bonne Men Under 23 8 / 49
Niels Derveaux Men Under 23 15 / 49
Arne Vrachten Men Under 23 36 / 49
Stefano Museeuw Men Under 23 37 / 49
Nick Van de kerckhove Men Under 23 42 / 49

Telenet Superprestige Hoogstraten (Feb 11 2018)

Kim Van de steene Women Elite 7 / 42

DVV verzekeringen trofee - Krawatencross (Feb 10 2018)

Ingmar Uytdewilligen Men Elite 22 / 55
Kenneth Van compernolle Men Elite 30 / 55
Kim Van de steene Women Elite 15 / 56
Jenko Bonne Men Under 23 9 / 57
Niels Derveaux Men Under 23 13 / 57
Arne Vrachten Men Under 23 29 / 57
Nick Van de kerckhove Men Under 23 32 / 57

Parkcross Maldegem (Feb 7 2018)

Kim Van de steene Women Elite 10 / 34
Jenko Bonne Men Elite 23 / 38
Nick Van de kerckhove Men Elite 35 / 38

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 20 2018)

Niels Derveaux Men Elite 19 / 51
Nick Van de kerckhove Men Elite 33 / 51
Jenko Bonne Men Elite 46 / 51
Kenneth Van compernolle Men Elite 47 / 51

Cyclocross Otegem (Jan 15 2018)

Jenko Bonne Men Elite 12 / 40
Kenneth Van compernolle Men Elite 17 / 40
Niels Derveaux Men Elite 23 / 40
Nick Van de kerckhove Men Elite 25 / 40

Belgian National Championships (Jan 13 2018)

Kenneth Van compernolle Men Elite 20 / 46
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 28 / 46
Kim Van de steene Women Elite 5 / 37
Niels Derveaux Men Under 23 15 / 57
Jenko Bonne Men Under 23 16 / 57
Nick Van de kerckhove Men Under 23 18 / 57
Stefano Museeuw Men Under 23 31 / 57
Arne Vrachten Men Under 23 32 / 57

GP Leuven (Jan 7 2018)

Arne Vrachten Men Elite 21 / 32

GP Sven Nys (Jan 1 2018)

Kim Van de steene Women Elite 8 / 42
Niels Derveaux Men Under 23 11 / 45
Nick Van de kerckhove Men Under 23 17 / 45

Telenet Superprestige Diegem (Dec 30 2017)

Niels Derveaux Men Under 23 13 / 65
Arne Vrachten Men Under 23 25 / 65

Azencross (Dec 28 2017)

Kim Van de steene Women Elite 10 / 69
Niels Derveaux Men Under 23 18 / 74
Arne Vrachten Men Under 23 34 / 74

Waaslandcross (Dec 23 2017)

Kim Van de steene Women Elite 11 / 52

Cyclo-Cross Internacional Ciudad de Valencia (Dec 17 2017)

Jonas Degroote Men Elite 13 / 58

Scheldecross (Dec 16 2017)

Kenneth Van compernolle Men Elite 21 / 28
Kim Van de steene Women Elite 7 / 52
Jenko Bonne Men Under 23 8 / 55
Arne Vrachten Men Under 23 14 / 55
Niels Derveaux Men Under 23 17 / 55

Vlaamse Druivencross (Dec 10 2017)

Kenneth Van compernolle Men Elite 19 / 25
Jonas Degroote Men Elite 25 / 25
Kim Van de steene Women Elite 10 / 39
Niels Derveaux Men Under 23 6 / 43
Jenko Bonne Men Under 23 19 / 43
Arne Vrachten Men Under 23 31 / 43

EKZ CrossTour Eschenbach (Dec 10 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 24 / 45

DVV Essen (Dec 9 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 17 / 24
Kenneth Van compernolle Men Elite 19 / 24
Kim Van de steene Women Elite 10 / 48
Niels Derveaux Men Under 23 14 / 51

3ème manche de la Coupe de France (Dec 3 2017)

Jonas Degroote Men Elite 12 / 80
Kenneth Van compernolle Men Elite 35 / 80
Jenko Bonne Men Under 23 11 / 85
Niels Derveaux Men Under 23 31 / 85
Stefano Museeuw Men Under 23 80 / 85

Zilvermeercross (Dec 3 2017)

Arne Vrachten Men Elite 18 / 46
Nick Van de kerckhove Men Elite 34 / 46
Kim Van de steene Women Elite 2 / 40

GP Hasselt (Dec 2 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 18 / 41

DVV - Flandriencross (Nov 26 2017)

Jonas Degroote Men Elite 19 / 31
Gosse Van der meer Men Elite 23 / 31
Kim Van de steene Women Elite 43 / 43
Niels Derveaux Men Under 23 19 / 59
Jenko Bonne Men Under 23 24 / 59
Arne Vrachten Men Under 23 54 / 59

World Cup #4 (Nov 19 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 39 / 63

Telenet Superprestige Gavere (Nov 12 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 23 / 33
Kenneth Van compernolle Men Elite 25 / 33
Kim Van de steene Women Elite 3 / 32
Niels Derveaux Men Under 23 17 / 63
Arne Vrachten Men Under 23 32 / 63
Jenko Bonne Men Under 23 37 / 63
Stefano Museeuw Men Under 23 39 / 63
Nick Van de kerckhove Men Under 23 45 / 63

Koppenbergcross (Nov 1 2017)

Jonas Degroote Men Elite 16 / 38
Gosse Van der meer Men Elite 19 / 38
Kim Van de steene Women Elite 5 / 31
Niels Derveaux Men Under 23 13 / 59
Nick Van de kerckhove Men Under 23 18 / 59
Jenko Bonne Men Under 23 36 / 59

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 29 2017)

Kenneth Van compernolle Men Elite 35 / 36
Kim Van de steene Women Elite 7 / 35
Niels Derveaux Men Under 23 20 / 64
Nick Van de kerckhove Men Under 23 36 / 64
Arne Vrachten Men Under 23 39 / 64
Jenko Bonne Men Under 23 40 / 64
Stefano Museeuw Men Under 23 50 / 64

EKZ CrossTour Hittnau (Oct 29 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 14 / 36

World Cup #3: Koksijde (Oct 22 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 34 / 49
Kim Van de steene Women Elite 24 / 46

Cyclo-cross de Balan Ardennes (Oct 22 2017)

Kim Van de steene Women Elite 22 / 22
Jonas Degroote Men Elite 2 / 41
Niels Derveaux Men Elite 12 / 41
Arne Vrachten Men Elite 20 / 41

Telenet Superprestige Niels Albert CX (Oct 21 2017)

Kim Van de steene Women Elite 7 / 28
Arne Vrachten Men Under 23 16 / 58
Nick Van de kerckhove Men Under 23 38 / 58
Stefano Museeuw Men Under 23 41 / 58

Kermiscross (Oct 19 2017)

Kim Van de steene Women Elite 4 / 25
Jonas Degroote Men Elite 18 / 46
Niels Derveaux Men Elite 21 / 46
Nick Van de kerckhove Men Elite 29 / 46
Kenneth Van compernolle Men Elite 32 / 46

EKZ CrossTour Aigle (Oct 15 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 15 / 42

Telenet Superprestige Zonhoven (Oct 15 2017)

Niels Derveaux Men Under 23 28 / 73
Arne Vrachten Men Under 23 35 / 73
Jenko Bonne Men Under 23 69 / 73
Nick Van de kerckhove Men Under 23 73 / 73

Polderscross (Oct 14 2017)

Jonas Degroote Men Elite 19 / 46
Niels Derveaux Men Elite 21 / 46
Kenneth Van compernolle Men Elite 23 / 46
Kim Van de steene Women Elite 8 / 32

Cyclo-Cross International de la Solidarité de Lutterbach (Oct 8 2017)

Jonas Degroote Men Elite 11 / 24

DVV verzekeringen trofee - Hotondcross (Oct 8 2017)

Kim Van de steene Women Elite 10 / 32
Nick Van de kerckhove Men Under 23 20 / 57
Jenko Bonne Men Under 23 37 / 57
Niels Derveaux Men Under 23 55 / 57

Berencross (Oct 7 2017)

Jonas Degroote Men Elite 24 / 42
Kenneth Van compernolle Men Elite 29 / 42
Jenko Bonne Men Elite 30 / 42
Kim Van de steene Women Elite 7 / 33

EKZ CrossTour Bern (Oct 1 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 17 / 45

GP Neerpelt (Sep 30 2017)

Kenneth Van compernolle Men Elite 20 / 30
Jonas Degroote Men Elite 21 / 30
Kim Van de steene Women Elite 8 / 28

Radcross Illnau (Sep 24 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 43 / 49

EKZ CrossTour Baden (Sep 17 2017)

Gosse Van der meer Men Elite 33 / 59

Cross Eeklo (Sep 10 2017)

Jenko Bonne Men Elite 31 / 56
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 38 / 56
Kenneth Van compernolle Men Elite 39 / 56
Nick Van de kerckhove Men Elite 42 / 56
Niels Derveaux Men Elite 55 / 56
Kim Van de steene Women Elite 8 / 37