Log In

Team Overview: TELENET FIDEA LIONS

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 24 2019)

Ellen Van loy Women Elite 14 / 48
Marthe Truyen Women Elite 16 / 48
Andreas Goeman Men Under 23 11 / 47
Yentl Bekaert Men Under 23 21 / 47
Toon Aerts Men Elite 2 / 43
Lars Van der haar Men Elite 4 / 43
Jim Aernouts Men Elite 8 / 43
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 43
Thijs Aerts Men Elite 11 / 43
Corne Van kessel Men Elite 13 / 43

GP Leuven (Feb 23 2019)

Ellen Van loy Women Elite 4 / 29
Toon Aerts Men Elite 1 / 30
Lars Van der haar Men Elite 3 / 30
Jim Aernouts Men Elite 5 / 30
Corne Van kessel Men Elite 10 / 30

Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 16 2019)

Fleur Nagengast Women Elite 11 / 38
Marthe Truyen Women Elite 19 / 38
Ellen Van loy Women Elite 36 / 38
Toon Aerts Men Elite 3 / 61
Lars Van der haar Men Elite 4 / 61
Quinten Hermans Men Elite 5 / 61
Nicolas Cleppe Men Elite 12 / 61
Jim Aernouts Men Elite 13 / 61
Thijs Aerts Men Elite 22 / 61
Yentl Bekaert Men Elite 46 / 61

Telenet Superprestige Hoogstraten (Feb 10 2019)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 53
Marthe Truyen Women Elite 28 / 53
Toon Aerts Men Elite 2 / 64
Corne Van kessel Men Elite 3 / 64
Quinten Hermans Men Elite 6 / 64
Lars Van der haar Men Elite 7 / 64
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 64
Thijs Aerts Men Elite 22 / 64
Jim Aernouts Men Elite 56 / 64

DVV verzekeringen trofee - Krawatencross (Feb 9 2019)

Ellen Van loy Women Elite 6 / 56
Marthe Truyen Women Elite 18 / 56
Andreas Goeman Men Under 23 9 / 65
Yentl Bekaert Men Under 23 32 / 65
Toon Aerts Men Elite 3 / 50
Lars Van der haar Men Elite 4 / 50
Corne Van kessel Men Elite 7 / 50
Quinten Hermans Men Elite 9 / 50
Jim Aernouts Men Elite 10 / 50
Thijs Aerts Men Elite 16 / 50
Nicolas Cleppe Men Elite 18 / 50

Parkcross Maldegem (Feb 6 2019)

Ellen Van loy Women Elite 8 / 29
Toon Aerts Men Elite 3 / 47
Lars Van der haar Men Elite 4 / 47
Thijs Aerts Men Elite 13 / 47
Yentl Bekaert Men Elite 27 / 47

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 26 2019)

Ellen Van loy Women Elite 4 / 30
Nicolas Cleppe Men Elite 7 / 47
Yentl Bekaert Men Elite 28 / 47

Cyclocross Otegem (Jan 14 2019)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 25
Toon Aerts Men Elite 3 / 30
Nicolas Cleppe Men Elite 8 / 30
Thijs Aerts Men Elite 12 / 30
Yentl Bekaert Men Elite 17 / 30

Belgian National Championships (Jan 12 2019)

Ellen Van loy Women Elite 4 / 31
Marthe Truyen Women Elite 8 / 31
Andreas Goeman Men Under 23 11 / 54
Yentl Bekaert Men Under 23 30 / 54
Toon Aerts Men Elite 1 / 45
Thijs Aerts Men Elite 5 / 45
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 45
Quinten Hermans Men Elite 11 / 45
Jim Aernouts Men Elite 13 / 45

DVV verzekeringen trofee - Brussels Universities Cyclocross (Jan 6 2019)

Andreas Goeman Men Under 23 5 / 36
Ellen Van loy Women Elite 9 / 36
Marthe Truyen Women Elite 12 / 36
Fleur Nagengast Women Elite 18 / 36
Toon Aerts Men Elite 2 / 29
Lars Van der haar Men Elite 4 / 29
Corne Van kessel Men Elite 7 / 29

Cyclo-cross La Meziere (Jan 6 2019)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 61
Nicolas Cleppe Men Elite 7 / 61

Cyclocross Gullegem (Jan 5 2019)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 41
Fleur Nagengast Women Elite 6 / 41
Thijs Aerts Men Elite 6 / 30

EKZ CrossTour - Meilen (Jan 2 2019)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 50
Nicolas Cleppe Men Elite 6 / 50

DVV - GP Sven Nys (Jan 1 2019)

Ellen Van loy Women Elite 12 / 48
Andreas Goeman Men Under 23 13 / 60
Toon Aerts Men Elite 2 / 34
Corne Van kessel Men Elite 6 / 34
Lars Van der haar Men Elite 10 / 34
Thijs Aerts Men Elite 16 / 34
Jim Aernouts Men Elite 19 / 34

Telenet Superprestige Diegem (Dec 30 2018)

Fleur Nagengast Women Elite 12 / 62
Ellen Van loy Women Elite 17 / 62
Marthe Truyen Women Elite 18 / 62
Toon Aerts Men Elite 3 / 72
Lars Van der haar Men Elite 4 / 72
Quinten Hermans Men Elite 7 / 72
Nicolas Cleppe Men Elite 14 / 72

Cyclocross Bredene (Dec 29 2018)

Fleur Nagengast Women Elite 7 / 56
Quinten Hermans Men Elite 2 / 73
Nicolas Cleppe Men Elite 7 / 73
Thijs Aerts Men Elite 8 / 73
Jim Aernouts Men Elite 9 / 73

DVV - Azencross (Dec 28 2018)

Ellen Van loy Women Elite 9 / 61
Andreas Goeman Men Under 23 15 / 79
Toon Aerts Men Elite 3 / 50
Corne Van kessel Men Elite 6 / 50
Lars Van der haar Men Elite 15 / 50
Jim Aernouts Men Elite 16 / 50
Thijs Aerts Men Elite 17 / 50

Waaslandcross (Dec 22 2018)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 43
Nicolas Cleppe Men Elite 6 / 43

Telenet Superprestige Zonhoven (Dec 16 2018)

Marthe Truyen Women Elite 46 / 47
Toon Aerts Men Elite 3 / 51
Lars Van der haar Men Elite 4 / 51
Quinten Hermans Men Elite 13 / 51
Nicolas Cleppe Men Elite 16 / 51

DVV verzekeringen trofee - Scheldecross (Dec 15 2018)

Andreas Goeman Men Under 23 8 / 64
Yentl Bekaert Men Under 23 11 / 64
Toon Aerts Men Elite 3 / 28
Corne Van kessel Men Elite 6 / 28
Lars Van der haar Men Elite 7 / 28
Jim Aernouts Men Elite 14 / 28
Thijs Aerts Men Elite 18 / 28

EKZ CrossTour Eschenbach (Dec 9 2018)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 26

Vlaamse Druivencross (Dec 9 2018)

Ellen Van loy Women Elite 18 / 22
Andreas Goeman Men Under 23 2 / 45
Yentl Bekaert Men Under 23 3 / 45
Toon Aerts Men Elite 1 / 32
Corne Van kessel Men Elite 3 / 32
Lars Van der haar Men Elite 6 / 32
Thijs Aerts Men Elite 11 / 32
Jim Aernouts Men Elite 12 / 32
Nicolas Cleppe Men Elite 15 / 32

IKO cyclocross - Essen (Dec 8 2018)

Ellen Van loy Women Elite 6 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 7 / 40
Marthe Truyen Women Elite 15 / 40
Jim Aernouts Men Elite 4 / 28
Thijs Aerts Men Elite 9 / 28
Nicolas Cleppe Men Elite 25 / 28

Radcross Grandprix (Dec 2 2018)

Nicolas Cleppe Men Elite 3 / 32

Lampiris Zilvermeercross (Dec 2 2018)

Corne Van kessel Men Elite 1 / 63
Jim Aernouts Men Elite 2 / 63
Thijs Aerts Men Elite 3 / 63

GP Hasselt (Dec 1 2018)

Ellen Van loy Women Elite 1 / 39
Marthe Truyen Women Elite 6 / 39
Corne Van kessel Men Elite 6 / 49
Nicolas Cleppe Men Elite 9 / 49
Jim Aernouts Men Elite 10 / 49
Thijs Aerts Men Elite 12 / 49

Ambiancecross (Nov 24 2018)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 42
Toon Aerts Men Elite 6 / 61

DVV verzekeringen trofee - Flandriencross (Nov 18 2018)

Ellen Van loy Women Elite 3 / 39
Yentl Bekaert Men Under 23 2 / 51
Andreas Goeman Men Under 23 18 / 51
Corne Van kessel Men Elite 7 / 28
Toon Aerts Men Elite 8 / 28
Lars Van der haar Men Elite 9 / 28
Jim Aernouts Men Elite 12 / 28
Thijs Aerts Men Elite 16 / 28

EKZ CrossTour - Hittnau (Nov 18 2018)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 49
Nicolas Cleppe Men Elite 3 / 49

National Trophy Series Round 3: Crawley (Nov 11 2018)

Yentl Bekaert Men Elite 8 / 84

Telenet Superprestige Gavere (Nov 11 2018)

Fleur Nagengast Women Elite 12 / 38
Ellen Van loy Women Elite 13 / 38
Marthe Truyen Women Elite 25 / 38
Toon Aerts Men Elite 2 / 51
Lars Van der haar Men Elite 5 / 51
Quinten Hermans Men Elite 7 / 51
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 51
Thijs Aerts Men Elite 11 / 51

DVV verzekeringen trofee - Jaarmarktcross (Nov 10 2018)

Ellen Van loy Women Elite 3 / 38
Andreas Goeman Men Under 23 6 / 50
Yentl Bekaert Men Under 23 14 / 50
Toon Aerts Men Elite 2 / 29
Lars Van der haar Men Elite 4 / 29
Corne Van kessel Men Elite 8 / 29
Jim Aernouts Men Elite 10 / 29
Thijs Aerts Men Elite 16 / 29

DVV verzekeringen trofee - Koppenbergcross (Nov 1 2018)

Ellen Van loy Women Elite 4 / 30
Andreas Goeman Men Under 23 9 / 58
Yentl Bekaert Men Under 23 18 / 58
Toon Aerts Men Elite 1 / 42
Lars Van der haar Men Elite 4 / 42
Quinten Hermans Men Elite 5 / 42
Corne Van kessel Men Elite 14 / 42
Jim Aernouts Men Elite 15 / 42
Thijs Aerts Men Elite 23 / 42

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 28 2018)

Ellen Van loy Women Elite 8 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 12 / 40
Marthe Truyen Women Elite 24 / 40
Toon Aerts Men Elite 3 / 55
Lars Van der haar Men Elite 8 / 55
Quinten Hermans Men Elite 11 / 55
Nicolas Cleppe Men Elite 19 / 55
Yentl Bekaert Men Elite 25 / 55

Elorrioko Basqueland Ziklokrosa (Oct 28 2018)

Thijs Aerts Men Elite 4 / 78

GP Neerpelt (Oct 27 2018)

Quinten Hermans Men Elite 7 / 35
Corne Van kessel Men Elite 8 / 35

Toi Toi Cup - Slany (Oct 27 2018)

Jim Aernouts Men Elite 1 / 49

Ziklokross Laudio (Oct 27 2018)

Thijs Aerts Men Elite 4 / 86

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 23 2018)

Ellen Van loy Women Elite 2 / 57
Lars Van der haar Men Elite 1 / 42
Corne Van kessel Men Elite 2 / 42

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Oct 20 2018)

Ellen Van loy Women Elite 6 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 13 / 40
Toon Aerts Men Elite 2 / 49
Quinten Hermans Men Elite 4 / 49
Lars Van der haar Men Elite 6 / 49
Andreas Goeman Men Elite 24 / 49

Kermiscross (Oct 18 2018)

Ellen Van loy Women Elite 2 / 27
Toon Aerts Men Elite 3 / 43
Jim Aernouts Men Elite 7 / 43
Nicolas Cleppe Men Elite 9 / 43
Thijs Aerts Men Elite 10 / 43

Lokeren (Oct 13 2018)

Andreas Goeman Men Under 23 24 / 44
Yentl Bekaert Men Under 23 34 / 44
Ellen Van loy Women Elite 5 / 31
Toon Aerts Men Elite 3 / 32
Jim Aernouts Men Elite 7 / 32
Thijs Aerts Men Elite 9 / 32
Corne Van kessel Men Elite 11 / 32

Hotondcross (Oct 7 2018)

Ellen Van loy Women Elite 5 / 23
Fleur Nagengast Women Elite 22 / 23
Yentl Bekaert Men Under 23 3 / 39
Andreas Goeman Men Under 23 13 / 39
Lars Van der haar Men Elite 5 / 25
Nicolas Cleppe Men Elite 8 / 25
Thijs Aerts Men Elite 17 / 25

EKZ CrossTour - Aigle (Oct 7 2018)

Corne Van kessel Men Elite 3 / 49

Berencross (Oct 6 2018)

Ellen Van loy Women Elite 2 / 38
Marthe Truyen Women Elite 15 / 38
Quinten Hermans Men Elite 3 / 38
Jim Aernouts Men Elite 7 / 38
Lars Van der haar Men Elite 10 / 38
Nicolas Cleppe Men Elite 35 / 38

Jingle Cross Day 3 (Sep 30 2018)

Nicolas Cleppe Men Open Pro 1 / 40
Jim Aernouts Men Open Pro 4 / 40
Thijs Aerts Men Open Pro 5 / 40
Fleur Nagengast Women Pro 110 / 56

Trek CX Cup (Sep 21 2018)

Ellen Van loy Women UCI C2 Cat 1/2 3 / 50
Fleur Nagengast Women UCI C2 Cat 1/2 5 / 50
Quinten Hermans Men UCI C2 Cat 1/2 1 / 37
Corne Van kessel Men UCI C2 Cat 1/2 3 / 37
Thijs Aerts Men UCI C2 Cat 1/2 6 / 37
Jim Aernouts Men UCI C2 Cat 1/2 7 / 37

Geraardsbergen (Sep 16 2018)

Yentl Bekaert Men Under 23 4 / 37
Andreas Goeman Men Under 23 6 / 37
Ellen Van loy Women Elite 6 / 34
Marthe Truyen Women Elite 21 / 34
Lars Van der haar Men Elite 1 / 29
Toon Aerts Men Elite 4 / 29
Quinten Hermans Men Elite 7 / 29
Jim Aernouts Men Elite 8 / 29
Corne Van kessel Men Elite 10 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 16 / 29

Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 17 2018)

Lars Van der haar Men Elite 5 / 45
Toon Aerts Men Elite 7 / 45
Jim Aernouts Men Elite 10 / 45
Quinten Hermans Men Elite 14 / 45
Corne Van kessel Men Elite 16 / 45
Daan Soete Men Elite 18 / 45
Ellen Van loy Women Elite 7 / 36
Fleur Nagengast Women Elite 34 / 36
Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 49
Thijs Aerts Men Under 23 5 / 49
Andreas Goeman Men Under 23 17 / 49
Yentl Bekaert Men Under 23 22 / 49

Telenet Superprestige Hoogstraten (Feb 11 2018)

Ellen Van loy Women Elite 11 / 42
Fleur Nagengast Women Elite 13 / 42

DVV verzekeringen trofee - Krawatencross (Feb 10 2018)

Lars Van der haar Men Elite 5 / 55
Toon Aerts Men Elite 6 / 55
Corne Van kessel Men Elite 7 / 55
Jim Aernouts Men Elite 11 / 55
Nicolas Cleppe Men Elite 13 / 55
Daan Soete Men Elite 48 / 55
Ellen Van loy Women Elite 8 / 56
Fleur Nagengast Women Elite 13 / 56
Thijs Aerts Men Under 23 2 / 57
Andreas Goeman Men Under 23 15 / 57

Parkcross Maldegem (Feb 7 2018)

Toon Aerts Men Elite 5 / 38
Lars Van der haar Men Elite 7 / 38
Quinten Hermans Men Elite 8 / 38
Daan Soete Men Elite 9 / 38
Thijs Aerts Men Elite 16 / 38

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 20 2018)

Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 51
Andreas Goeman Men Elite 17 / 51
Yentl Bekaert Men Elite 30 / 51
Ellen Van loy Women Elite 3 / 26

Cyclocross Otegem (Jan 15 2018)

Ellen Van loy Women Elite 3 / 24
Toon Aerts Men Elite 3 / 40
Daan Soete Men Elite 7 / 40
Thijs Aerts Men Elite 8 / 40
Nicolas Cleppe Men Elite 10 / 40
Yentl Bekaert Men Elite 13 / 40

British National Championships (Jan 13 2018)

Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 35

Belgian National Championships (Jan 13 2018)

Daan Soete Men Elite 3 / 46
Toon Aerts Men Elite 4 / 46
Quinten Hermans Men Elite 10 / 46
Jim Aernouts Men Elite 13 / 46
Nicolas Cleppe Men Elite 14 / 46
Ellen Van loy Women Elite 2 / 37
Thijs Aerts Men Under 23 1 / 57
Andreas Goeman Men Under 23 6 / 57
Yentl Bekaert Men Under 23 9 / 57

GP Leuven (Jan 7 2018)

Corne Van kessel Men Elite 1 / 32
Daan Soete Men Elite 6 / 32
Jim Aernouts Men Elite 10 / 32
Quinten Hermans Men Elite 13 / 32
Thijs Aerts Men Elite 14 / 32
Ellen Van loy Women Elite 4 / 30

EKZ CrossTour Meilen (Jan 2 2018)

Quinten Hermans Men Elite 1 / 38
Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 38

GP Sven Nys (Jan 1 2018)

Corne Van kessel Men Elite 3 / 25
Toon Aerts Men Elite 4 / 25
Jim Aernouts Men Elite 13 / 25
Ellen Van loy Women Elite 9 / 42
Thomas Pidcock Men Under 23 3 / 45
Andreas Goeman Men Under 23 14 / 45

Telenet Superprestige Diegem (Dec 30 2017)

Toon Aerts Men Elite 4 / 38
Quinten Hermans Men Elite 10 / 38
Lars Van der haar Men Elite 13 / 38
Nicolas Cleppe Men Elite 16 / 38
Ellen Van loy Women Elite 15 / 64
Fleur Nagengast Women Elite 20 / 64
Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 65
Thijs Aerts Men Under 23 62 / 65

Cyclocross Bredene (Dec 29 2017)

Fleur Nagengast Women Elite 10 / 50

Azencross (Dec 28 2017)

Toon Aerts Men Elite 3 / 40
Daan Soete Men Elite 8 / 40
Jim Aernouts Men Elite 14 / 40
Lars Van der haar Men Elite 17 / 40
Corne Van kessel Men Elite 19 / 40
Ellen Van loy Women Elite 11 / 69
Thomas Pidcock Men Under 23 2 / 74
Thijs Aerts Men Under 23 4 / 74
Yentl Bekaert Men Under 23 12 / 74
Andreas Goeman Men Under 23 23 / 74

Waaslandcross (Dec 23 2017)

Toon Aerts Men Elite 2 / 54
Quinten Hermans Men Elite 3 / 54
Thijs Aerts Men Elite 9 / 54
Ellen Van loy Women Elite 10 / 52

Scheldecross (Dec 16 2017)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 28
Toon Aerts Men Elite 6 / 28
Corne Van kessel Men Elite 7 / 28
Daan Soete Men Elite 10 / 28
Jim Aernouts Men Elite 26 / 28
Ellen Van loy Women Elite 9 / 52

Vlaamse Druivencross (Dec 10 2017)

Corne Van kessel Men Elite 2 / 25
Daan Soete Men Elite 7 / 25
Quinten Hermans Men Elite 9 / 25
Jim Aernouts Men Elite 12 / 25
Ellen Van loy Women Elite 12 / 39
Fleur Nagengast Women Elite 15 / 39
Thijs Aerts Men Under 23 2 / 43
Yentl Bekaert Men Under 23 26 / 43

EKZ CrossTour Eschenbach (Dec 10 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 45

DVV Essen (Dec 9 2017)

Toon Aerts Men Elite 3 / 24
Corne Van kessel Men Elite 4 / 24
Lars Van der haar Men Elite 5 / 24
Jim Aernouts Men Elite 10 / 24
Daan Soete Men Elite 12 / 24
Ellen Van loy Women Elite 7 / 48
Fleur Nagengast Women Elite 12 / 48
Thijs Aerts Men Under 23 2 / 51
Andreas Goeman Men Under 23 12 / 51

3čme manche de la Coupe de France (Dec 3 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 6 / 80

Zilvermeercross (Dec 3 2017)

Corne Van kessel Men Elite 2 / 46
Jim Aernouts Men Elite 6 / 46
Andreas Goeman Men Elite 20 / 46
Ellen Van loy Women Elite 5 / 40

GP Hasselt (Dec 2 2017)

Corne Van kessel Men Elite 1 / 41
Toon Aerts Men Elite 2 / 41
Quinten Hermans Men Elite 6 / 41
Nicolas Cleppe Men Elite 11 / 41
Jim Aernouts Men Elite 13 / 41
Ellen Van loy Women Elite 2 / 37

DVV - Flandriencross (Nov 26 2017)

Corne Van kessel Men Elite 4 / 31
Lars Van der haar Men Elite 7 / 31
Toon Aerts Men Elite 10 / 31
Daan Soete Men Elite 12 / 31
Jim Aernouts Men Elite 16 / 31
Ellen Van loy Women Elite 4 / 43
Andreas Goeman Men Under 23 12 / 59

National Trophy Series: Cyclopark (Nov 26 2017)

Yentl Bekaert Men Elite 2 / 60

World Cup #4 (Nov 19 2017)

Toon Aerts Men Elite 3 / 63
Lars Van der haar Men Elite 4 / 63
Corne Van kessel Men Elite 6 / 63
Quinten Hermans Men Elite 8 / 63
Jim Aernouts Men Elite 18 / 63
Daan Soete Men Elite 20 / 63
Nicolas Cleppe Men Elite 22 / 63
Ellen Van loy Women Elite 5 / 57
Fleur Nagengast Women Elite 16 / 57

Telenet Superprestige Gavere (Nov 12 2017)

Toon Aerts Men Elite 2 / 33
Lars Van der haar Men Elite 6 / 33
Quinten Hermans Men Elite 7 / 33
Nicolas Cleppe Men Elite 13 / 33
Ellen Van loy Women Elite 1 / 32
Fleur Nagengast Women Elite 14 / 32
Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 63
Thijs Aerts Men Under 23 3 / 63
Yentl Bekaert Men Under 23 10 / 63
Andreas Goeman Men Under 23 13 / 63

Jaarmarktcross (Nov 11 2017)

Toon Aerts Men Elite 1 / 28
Corne Van kessel Men Elite 3 / 28
Jim Aernouts Men Elite 13 / 28
Thijs Aerts Men Elite 19 / 28
Ellen Van loy Women Elite 3 / 25

Toi Toi Cup - Unicov (Nov 11 2017)

Daan Soete Men Elite 1 / 40

Koppenbergcross (Nov 1 2017)

Toon Aerts Men Elite 2 / 38
Lars Van der haar Men Elite 3 / 38
Corne Van kessel Men Elite 7 / 38
Daan Soete Men Elite 12 / 38
Jim Aernouts Men Elite 22 / 38
Ellen Van loy Women Elite 7 / 31
Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 59
Andreas Goeman Men Under 23 7 / 59
Yentl Bekaert Men Under 23 17 / 59

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 29 2017)

Lars Van der haar Men Elite 3 / 36
Toon Aerts Men Elite 4 / 36
Quinten Hermans Men Elite 13 / 36
Nicolas Cleppe Men Elite 24 / 36
Ellen Van loy Women Elite 5 / 35
Fleur Nagengast Women Elite 10 / 35
Andreas Goeman Men Under 23 8 / 64
Yentl Bekaert Men Under 23 12 / 64

National Trophy Series: Abergavenny (Oct 29 2017)

Thomas Pidcock Men Elite 1 / 61
Jim Aernouts Men Elite 3 / 61

World Cup #3: Koksijde (Oct 22 2017)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 49
Daan Soete Men Elite 6 / 49
Quinten Hermans Men Elite 7 / 49
Toon Aerts Men Elite 11 / 49
Corne Van kessel Men Elite 14 / 49
Jim Aernouts Men Elite 23 / 49
Nicolas Cleppe Men Elite 26 / 49
Ellen Van loy Women Elite 12 / 46
Fleur Nagengast Women Elite 18 / 46

Telenet Superprestige Niels Albert CX (Oct 21 2017)

Lars Van der haar Men Elite 3 / 30
Quinten Hermans Men Elite 6 / 30
Toon Aerts Men Elite 7 / 30
Nicolas Cleppe Men Elite 17 / 30
Ellen Van loy Women Elite 4 / 28
Fleur Nagengast Women Elite 10 / 28
Thomas Pidcock Men Under 23 1 / 58
Thijs Aerts Men Under 23 6 / 58

Kermiscross (Oct 19 2017)

Ellen Van loy Women Elite 2 / 25
Toon Aerts Men Elite 2 / 46
Jim Aernouts Men Elite 14 / 46
Nicolas Cleppe Men Elite 17 / 46

Telenet Superprestige Zonhoven (Oct 15 2017)

Lars Van der haar Men Elite 3 / 40
Quinten Hermans Men Elite 6 / 40
Toon Aerts Men Elite 8 / 40
Nicolas Cleppe Men Elite 18 / 40
Ellen Van loy Women Elite 5 / 42
Fleur Nagengast Women Elite 23 / 42
Thomas Pidcock Men Under 23 4 / 73
Thijs Aerts Men Under 23 7 / 73
Yentl Bekaert Men Under 23 16 / 73
Andreas Goeman Men Under 23 23 / 73

Polderscross (Oct 14 2017)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 46
Corne Van kessel Men Elite 4 / 46
Thomas Pidcock Men Elite 9 / 46
Daan Soete Men Elite 10 / 46
Jim Aernouts Men Elite 16 / 46
Ellen Van loy Women Elite 3 / 32

Cyclo-Cross International de la Solidarité de Lutterbach (Oct 8 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 8 / 24

DVV verzekeringen trofee - Hotondcross (Oct 8 2017)

Lars Van der haar Men Elite 1 / 23
Toon Aerts Men Elite 5 / 23
Corne Van kessel Men Elite 10 / 23
Daan Soete Men Elite 14 / 23
Jim Aernouts Men Elite 16 / 23
Ellen Van loy Women Elite 8 / 32
Fleur Nagengast Women Elite 12 / 32
Yentl Bekaert Men Under 23 15 / 57
Andreas Goeman Men Under 23 19 / 57

Berencross (Oct 7 2017)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 42
Daan Soete Men Elite 13 / 42
Jim Aernouts Men Elite 14 / 42
Thijs Aerts Men Elite 23 / 42
Ellen Van loy Women Elite 2 / 33

EKZ CrossTour Bern (Oct 1 2017)

Corne Van kessel Men Elite 3 / 45

GP Neerpelt (Sep 30 2017)

Quinten Hermans Men Elite 2 / 30
Daan Soete Men Elite 11 / 30
Jim Aernouts Men Elite 14 / 30
Ellen Van loy Women Elite 1 / 28

Toi Toi Cup - Slaný (Sep 28 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 59

World Cup #2: Trek CXC Cup (Sep 24 2017)

Ellen Van loy Women Elite 7 / 44
Fleur Nagengast Women Elite 18 / 44
Corne Van kessel Men Elite 2 / 54
Daan Soete Men Elite 3 / 54
Toon Aerts Men Elite 8 / 54
Quinten Hermans Men Elite 9 / 54
Lars Van der haar Men Elite 17 / 54
Jim Aernouts Men Elite 19 / 54
Thijs Aerts Men Elite 25 / 54

Radcross Illnau (Sep 24 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 5 / 49

World Cup #1: Jingle Cross (Sep 17 2017)

Ellen Van loy Women Elite 12 / 40
Fleur Nagengast Women Elite 24 / 40
Quinten Hermans Men Elite 3 / 53
Lars Van der haar Men Elite 5 / 53
Toon Aerts Men Elite 7 / 53
Daan Soete Men Elite 11 / 53
Corne Van kessel Men Elite 12 / 53
Jim Aernouts Men Elite 13 / 53
Thijs Aerts Men Elite 32 / 53

EKZ CrossTour Baden (Sep 17 2017)

Nicolas Cleppe Men Elite 3 / 59

Cross Eeklo (Sep 10 2017)

Corne Van kessel Men Elite 7 / 56
Daan Soete Men Elite 8 / 56
Toon Aerts Men Elite 9 / 56
Quinten Hermans Men Elite 12 / 56
Jim Aernouts Men Elite 13 / 56
Nicolas Cleppe Men Elite 21 / 56
Thijs Aerts Men Elite 24 / 56
Ellen Van loy Women Elite 2 / 37