Log In

Team Overview: Team Beer

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

West Sacramento Cyclocross Grand Prix Day 1 (Oct 6 2018)

Kevin Ziemke Men Single Speed 39 / 45

Sacramento Cyclocross #8 (Miller Park) (Dec 16 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 13 / 25
Kevin Ziemke Men Single Speed B 9 / 18

Sacramento Cyclocross #7 (Maidu Park) (Dec 9 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 10 / 27
Kevin Ziemke Men Single Speed B 9 / 17

Sacramento Cyclocross #6 (Johnson Springview Park) (Dec 2 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 10 / 26
Kevin Ziemke Men Single Speed B 9 / 14

OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic (Nov 19 2017)

John Howe Singlespeed 48 / 63
Phil Avery Masters 35+ 4 48 / 62

Sacramento Cyclocross #5 (Gibson Ranch Park - Sun) (Nov 19 2017)

Kevin Ziemke Men Single Speed B 10 / 17

Sacramento Cyclocross #4 (Gibson Ranch Park - Sat) (Nov 18 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 10 / 23

Sacramento Cyclocross #3 (Lembi Park) (Nov 5 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 25 / 33

Sacramento Cyclocross #2 (LangeTwins Winery) (Oct 21 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 14 / 26
Kevin Ziemke Men Single Speed B 8 / 16

Sacramento Cyclocross #1 (Bass Lake Golf Course) (Oct 14 2017)

Jim Macdonald Men B35+ 13 / 27
Kevin Ziemke Men Single Speed B 9 / 17

West Sacramento Cyclocross Grand Prix - Day 2 (Oct 1 2017)

Jim Macdonald Men B35+/3-5 29 / 43

West Sacramento Cyclocross Grand Prix - Day 1 (Sep 30 2017)

Kevin Ziemke Men Single Speed Men/1-5 33 / 40
Jim Macdonald Men B35+/3-5 39 / 61

NCNCA District Championship (Dec 11 2016)

Elizabeth Allbut Women B Cat 3/4 4 / 4

River City Bicycles Cyclocross Crusade #8 (Nov 13 2016)

Phil Avery Masters 35+ 4 77 / 86
Phil Avery Men 4 34 / 41

River City Bicycles Cyclocross Crusade #7 (Nov 6 2016)

Danielle Booth Singlespeed Women 28 / 36
Vaughn Aldredge Masters 35+ 4 62 / 118
Jeffrey Johnson Masters 35+ 4 90 / 118
Phil Avery Masters 35+ 4 98 / 118
Phil Avery Men 4 53 / 56
Benjamin Davis Singlespeed 92 / 113

River City Bicycles Cyclocross Crusade #6 (Oct 30 2016)

Phil Avery Masters 35+ 4 51 / 81
Phil Avery Men 4 35 / 40

Rolling Thunder (Oct 22 2016)

Alan Jacob Men Elite Cat 3 11 / 23

River City Bicycles Cyclocross Crusade #4 (Oct 16 2016)

Phil Avery Masters 35+ 4 38 / 63
Benjamin Davis Singlespeed 47 / 62
Vaughn Aldredge Singlespeed 52 / 62

Palouse Cross at Sky Ranch (Oct 9 2016)

Nigel Davies Men Open Cat 3 2 / 2

River City Bicycles Cyclocross Crusade #2 (Oct 9 2016)

Vaughn Aldredge Masters 35+ 4 69 / 111
Jeffrey Johnson Masters 35+ 4 93 / 111
Phil Avery Masters 35+ 4 99 / 111

xXx Racing Jackson Park CX Relay (Aug 28 2016)

Derek Burge-beckley Men Cat 4/5 100 / 100

Kruger's Crossing CX (Nov 22 2015)

John Howe Singlespeed 27 / 32
Phil Avery Masters 35+ C 59 / 84

OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy (Nov 21 2015)

Jeffrey Johnson Singlespeed 13 / 16

Cross Crusade: Portland International Raceway Day Two (Nov 15 2015)

John Howe Singlespeed 33 / 80
Benjamin Davis Singlespeed 45 / 80
Phil Avery Category C 51 / 73
Matt Mavko Masters 35+ C 58 / 103

Cross Crusade: Portland International Raceway Day One (Nov 14 2015)

Phil Avery Category C 66 / 72
Phil Avery Masters 35+ C 87 / 110

Cross Crusade: Barton Park (Nov 8 2015)

John Howe Singlespeed 53 / 58
Phil Avery Category C 52 / 62
Phil Avery Masters 35+ C 85 / 97

Psycho Cross Series #3 (Oct 25 2015)

Phil Avery Men C 6 / 7

Whirlybird 'Cross (Oct 24 2015)

Annette Monnier Women CAT 3/4 28 / 30

Cross Crusade: Cascade Locks (Oct 18 2015)

Matt Mavko Masters 35+ C 47 / 109

HPCX Day 1 (Oct 17 2015)

Annette Monnier Women Cat 3/4 21 / 25

Sacramento CX #2 (Oct 11 2015)

Anthony Ordonez Single Speed B 11 / 17

Cross Crusade: Alpenrose (Oct 11 2015)

Jeffrey Johnson Singlespeed 73 / 80
Phil Avery Category C 58 / 86
Jason Miranda Category B 64 / 66
Phil Avery Masters 35+ C 62 / 109

Sacramento CX #1 (Sep 27 2015)

Anthony Ordonez Single Speed B 11 / 13

Sacramento CX #8 (Jan 17 2015)

Anthony Ordonez Men C35+ 18 / 40
Jesse King Men B 34 / 34

Sacramento CX #5 - Miller Park (Dec 7 2014)

Jesse King Men B 29 / 29
Anthony Ordonez Men C35+ 26 / 26

Kruger's Crossing CX (Nov 23 2014)

John Howe Category B 11 / 16
Benjamin Davis Masters 35+ C 36 / 79
Phil Avery Masters 35+ C 47 / 79
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 55 / 79

Cross Crusade: Barton Park (Nov 16 2014)

Jeffrey Johnson Masters 35+ C 67 / 119
Phil Avery Masters 35+ C 68 / 119
Benjamin Davis Masters 35+ C 77 / 119

Subaru Woodland Park GP (MFG #6) (Nov 9 2014)

Ben Davis Cat. 3 Master Men 35+ 65 / 71

Cross Crusade: PIR Infield (Nov 9 2014)

John Howe Singlespeed 70 / 96
Phil Avery Category C 37 / 88
Phil Avery Masters 35+ C 80 / 135
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 104 / 135

Sacramento Cyclocross #3, Lembi Park (Nov 2 2014)

Anthony Ordonez Men C35+ 18 / 32
Jesse King Men B 38 / 38

Sandy/Boring Corn Cross (Nov 1 2014)

Phil Avery Men Category C 18 / 19

Cross Crusade: WA County Fairgrounds (Oct 26 2014)

Phil Avery Category C 53 / 82
Phil Avery Masters 35+ C 79 / 143

Sacramento CX #2 (Oct 19 2014)

Anthony Ordonez Men C35+ 20 / 29
Jesse King Men B 38 / 38

Cross Crusade: Heron Lakes (Oct 19 2014)

Jeffrey Johnson Masters 35+ C 121 / 168
Phil Avery Masters 35+ C 142 / 168

Cross Crusade: Alpenrose Dairy Day Two (Oct 12 2014)

Jeffrey Johnson Singlespeed 63 / 71
John Howe Singlespeed 70 / 71

Cross Crusade: Alpenrose Dairy Day One (Oct 11 2014)

Phil Avery Category C 69 / 82

Kruger's Crossing Cyclocross Classic (Nov 24 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 28 / 60
John Howe Singlespeed 35 / 60
Jeffrey Johnson Singlespeed 48 / 60
Phil Avery Masters 35+ C 93 / 135

Cross Crusade: Barton Park (Nov 17 2013)

Phil Avery Category C 55 / 62
Phil Avery Masters 35+ C 132 / 146

Fazio Farms CX Part Deux (Nov 16 2013)

Jeffrey Johnson Master 35+ C 21 / 28
John Howe Singlespeed 6 / 15
Benjamin Davis Singlespeed 14 / 15
Kevin Ziemke Singlespeed 15 / 15

MFG #6: Woodland Park (Nov 10 2013)

Lucius Davis Junior Boys 2002-2004 27 / 46
Ben Davis Single Speed Men 73 / 101

Cross Crusade: PIR Infield (Nov 10 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 73 / 93
Phil Avery Category C 73 / 77
John Howe Masters 35+ C 28 / 161
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 141 / 161

Cross Crusade: Washington County Fair Complex (Nov 3 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 71 / 99
John Howe Masters 35+ C 53 / 163
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 125 / 163

Sandy/Boring Corn Cross (Nov 2 2013)

Phil Avery Category C 17 / 26
Phil Avery Masters 35+ C 24 / 29

Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 (Oct 26 2013)

Kevin Ziemke Category B 11 / 14

Cross Crusade: PIR Heron Lakes (Oct 20 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 76 / 109
John Howe Masters 35+ C 49 / 201
Vaugh Aldredge Masters 35+ C 93 / 201
Phil Avery Masters 35+ C 123 / 201

Cross Crusade: Rainier (Oct 13 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 51 / 67
John Howe Masters 35+ C 34 / 152
Phil Avery Masters 35+ C 115 / 152

Cross Crusade #1: Alpenrose Dairy (Oct 6 2013)

Kevin Ziemke Singlespeed 78 / 97
John Howe Singlespeed 85 / 97
Phil Avery Masters 35+ C 101 / 200

Battle At Barlow (Sep 29 2013)

Jade Koide Category C 21 / 38

2013 Cyclebration Cyclocross Results (Sep 7 2013)

Paul Droubay Men B 6 / 11

Sacramento CX #8 (Dec 16 2012)

Jesse King Single Speed B 11 / 11

Bay Area Superprestige #5 (Dec 9 2012)

Jade Koicle Elite Women 10 / 11

Sacramento CX #6 (Nov 18 2012)

Jesse King Single Speed B 16 / 16
Jesse King Men C 7 / 13
Zach Waddle Men B35+ 24 / 25

Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) (Nov 18 2012)

Jade Koide Women A 21 / 34
John Howe Singlespeed 55 / 97
Benjamin Davis Singlespeed 66 / 97
Barnaby Casey Singlespeed 67 / 97
Jeffrey Johnson Singlespeed 86 / 97
Vaughn Aldredge Singlespeed 92 / 97

Cross Crusade: Washington County Fair Complex (Nov 11 2012)

John Howe Singlespeed 35 / 65
Barnaby Casey Singlespeed 59 / 65

GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield (Nov 10 2012)

Jade Koide Women A 10 / 17
Taylor Shekell Women A 16 / 17

Sacramento CX #5 (Nov 4 2012)

Jesse King Single Speed B 16 / 16
Jesse King Men C 17 / 17

Cross Crusade: Barton Park (Nov 4 2012)

Taylor Shekell Women A 26 / 35
John Howe Singlespeed 51 / 88
Vaughn Aldredge Singlespeed 65 / 88
Richard Hall Singlespeed 70 / 88
Jeffrey Johnson Singlespeed 74 / 88
Jade Koide Category C 43 / 74

Cross Crusade: Deschutes Brewery #2 (Oct 28 2012)

Jade Koide Women A 27 / 34

Cross Crusade: Deschutes Brewery (Oct 27 2012)

Jade Koide Women A 23 / 37
John Howe Singlespeed 63 / 85
Richard Hall Singlespeed 83 / 85

Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) (Oct 21 2012)

Jade Koide Women A 31 / 44
John Howe Singlespeed 48 / 114
Benjamin Davis Singlespeed 96 / 114
Jeffrey Johnson Singlespeed 97 / 114

Sacramento CX #3 (Oct 21 2012)

Jesse King Single Speed B 19 / 20
Paul Droubay Men B 5 / 20
Zach Waddle Men B35+ 21 / 27

Cross Crusade: Rainier (Oct 14 2012)

Jade Koide Women A 24 / 40
Taylor Shekell Women A 31 / 40
John Howe Singlespeed 42 / 70

Sacramento CX #2 (Oct 7 2012)

Mike Macdonald Men B55+ 7 / 9

Cross Crusade #1: Alpenrose Dairy (Oct 7 2012)

Jade Koide Women A 24 / 37
John Howe Singlespeed 68 / 100
Jeffrey Johnson Singlespeed 77 / 100

MFG #3: Starcrossed (Oct 6 2012)

Clint Culpepper CAT 1/2 MEN 21 / 34

Blind Date at the Dairy #3 (Oct 3 2012)

Jade Koide Women A 6 / 11

Battle at Barlow (Sep 30 2012)

Jade Koide Women A 13 / 23
Jeffrey Johnson Singlespeed 43 / 55
Vaughn Aldredge Category C 40 / 51

Sacramento CX #1 (Sep 23 2012)

Mike Macdonald Men B55+ 8 / 9
Paul Droubay Men B 9 / 26

Double Cross Day Two (Sep 16 2012)

Jade Koide Women A 9 / 15

GPTB: Het Meer CX Race (Sep 9 2012)

Vaughn Aldredge Category C 30 / 40

Sacramento CX #8 (Dec 17 2011)

Tony Simoni Men C35+ 1 / 14
Christopher Learned Men C35+ 6 / 14
Christopher Shultz Men C35+ 11 / 14
Mark Sheffield Men B35+ 13 / 29
Clint Williams Men B 2 / 12
Paul Droubay Men B 10 / 12

USGP of Cyclocross Round #8 (Dec 11 2011)

Alex Accetta Men Master 35 39 / 44

USGP of Cyclocross (Dec 10 2011)

Alex Accetta Men Master 35+ 38 / 65
John Howe Singlespeed 26 / 28

Sacramento CX #7 (Dec 3 2011)

Tony Simoni Men C35+ 2 / 21
Christopher Learned Men C35+ 7 / 21
Christopher Shultz Men C35+ 14 / 21
Mark Sheffield Men B35+ 7 / 30
Tony Simoni Men B35+ 29 / 30
Clint Williams Men B 2 / 17
Paul Droubay Men B 10 / 17

Kruger's Crossing CX Classic (Nov 20 2011)

Amber Clark Women B 7 / 18
Jade Koide Women B 11 / 18
Jade Koide Women A 4 / 12
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 86 / 128
Danielle Machon Masters Women 35+ B 10 / 14
John Howe Singlespeed 29 / 52
Vaughn Aldredge Singlespeed 39 / 52
Benjamin Davis Singlespeed 40 / 52
Kevin Ziemke Singlespeed 47 / 52
Richard Hall Category B 15 / 37

Sacramento CX #6 (Nov 19 2011)

Mark Sheffield Men B35+ 11 / 24
Clint Williams Men B 2 / 19
Paul Droubay Men B 13 / 19

Cross Crusade #8 (Nov 13 2011)

Amber Clark Women B 12 / 50
Jade Koide Women A 22 / 30
Benjamin Davis Masters 35+ C 69 / 192
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 150 / 192
Alex Accetta Masters 35+ A 26 / 69
Danielle Machon Masters Women 35+ B 25 / 29
John Howe Singlespeed 60 / 95
Kevin Ziemke Singlespeed 72 / 95
Richard Hall Category B 61 / 81

BASP 2, Sierra Point (Nov 12 2011)

Clint Williams Cat B Men 39 / 92
Mark Sheffield Cat B Men 70 / 92

Rodeo Cross #4 (Nov 9 2011)

Clint Williams Men B 6 / 23

Sacramento CX #5 (Nov 6 2011)

Tony Simoni Men C35+ 1 / 11
Christopher Learned Men C35+ 4 / 11
Christopher Shultz Men C35+ 10 / 11
Mark Sheffield Men B35+ 11 / 29
Paul Droubay Men B 13 / 19
Clint Williams Men B 14 / 19

Cross Crusade #7 (Nov 6 2011)

Jade Koide Women A 23 / 28
Taylor Shekell Women A 28 / 28
Benjamin Davis Masters 35+ C 82 / 156
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 121 / 156
Josh Bartlemay Category A 55 / 60
Alex Accetta Masters 35+ A 27 / 48
Danielle Machon Masters Women 35+ B 22 / 24
Tony Pereira Singlespeed 45 / 92
Kevin Ziemke Singlespeed 73 / 92

Sacramento CX #4 (Nov 5 2011)

Sage Bauers Single Speed 4 / 25
Tony Simoni Men C35+ 1 / 23
Christopher Learned Men C35+ 8 / 23
Christopher Shultz Men C35+ 18 / 23
Mark Sheffield Men B35+ 10 / 36
Clint Williams Men B 5 / 38

Rodeo cx #3 (Nov 2 2011)

Mark Sheffield Men B35+ 13 / 22
Clint Williams Men B 21 / 24

Cross Crusade #6 (Oct 30 2011)

Amber Clark Women B 17 / 44
Taylor Shekell Women A 26 / 30
Jade Koide Women A 27 / 30
Alex Accetta Masters 35+ A 30 / 58
Danielle Machon Masters Women 35+ B 30 / 32

Cross Crusade #5 (Oct 29 2011)

Amber Clark Women B 16 / 41
Taylor Shekell Women A 9 / 34
Jade Koide Women A 15 / 34
Danielle Machon Masters Women 35+ B 36 / 37

Rodeo Cross #2 (Oct 26 2011)

Mark Sheffield Men B35+ 9 / 19

Blind Date #5 (Oct 26 2011)

Matthew Case Singlespeed 33 / 36

Sacramento CX #3 (Oct 23 2011)

Tony Simoni Men C35+ 4 / 12
Christopher Learned Men C35+ 7 / 12
Paul Droubay Men C 14 / 14
Mark Sheffield Men B35+ 9 / 21
Paul Droubay Men B 13 / 22
Clint Williams Men B 16 / 22

Cross Crusade #4 (Oct 23 2011)

Jade Koide Women A 15 / 22
Benjamin Davis Masters 35+ C 97 / 182
Alex Accetta Masters 35+ A 22 / 67
Tony Pereira Singlespeed 38 / 88
John Howe Singlespeed 71 / 88
Nate Turpen Category C 106 / 108

GPMC: Het Meer CX Race (Oct 22 2011)

Jade Koide Women A 9 / 11
Taylor Shekell Women A 11 / 11

Rodeo cx #1 (Oct 19 2011)

Mark Sheffield Men C40+ 1 / 8

Cross Crusade #3 (Oct 16 2011)

Jade Koide Women B 2 / 60
Amber Clark Women B 16 / 60
Taylor Shekell Women A 19 / 30
Benjamin Davis Masters 35+ C 108 / 197
Alex Accetta Masters 35+ A 25 / 78
Danielle Machon Masters Women 35+ B 29 / 31
John Howe Singlespeed 77 / 130
Kevin Ziemke Singlespeed 83 / 130
Tony Pereira Singlespeed 118 / 130
Richard Hall Category B 77 / 93
Vaughn Aldredge Category C 51 / 133

GPMC: Ninkrossi (Oct 15 2011)

Taylor Shekell Women A 10 / 10

Cross Crusade #2 (Oct 9 2011)

Jade Koide Women B 4 / 44
Amber Clark Women B 21 / 44
Kevin Ziemke Singlespeed 39 / 78
Tony Pereira Singlespeed 40 / 78
John Howe Singlespeed 53 / 78
Vaughn Aldredge Category C 22 / 79

GPMC: Heiser CX (Oct 8 2011)

Taylor Shekell Women A 3 / 7

Sacramento CX #2 (Oct 8 2011)

Elizabeth Allbut Single Speed 39 / 42
Christopher Learned Men C35+ 4 / 21
Christopher Shultz Men C35+ 16 / 21
Chris Leone Men C 5 / 23
Chris Leone Men B 26 / 32

Blind Date #2 (Oct 5 2011)

Jade Koide Women B 1 / 23
Alex Accetta Men A 10 / 11

Cross Crusade #1 (Oct 2 2011)

Jade Koide Women B 7 / 60
Amber Clark Women B 16 / 60
Benjamin Davis Masters 35+ C 82 / 217
Jeffrey Johnson Masters 35+ C 141 / 217
Alex Accetta Masters 35+ A 42 / 84
Kevin Ziemke Singlespeed 67 / 122
Tony Pereira Singlespeed 94 / 122
John Howe Singlespeed 95 / 122
Richard Hall Category B 75 / 94
Vaughn Aldredge Category C 41 / 126
Nate Turpen Category C 105 / 126

Sacramento CX #1 (Sep 24 2011)

Sage Bauers Single Speed 9 / 27
Tony Simoni Men C35+ 4 / 16
Christopher Learned Men C35+ 8 / 16
Chris Leone Men C 1 / 18
Mark Sheffield Men B35+ 8 / 43
Christopher Shultz Men B35+ 33 / 43
Clint Williams Men B 20 / 35
Paul Droubay Men B 26 / 35

Battle at Barlow (Sep 24 2011)

Jade Koide Women B 12 / 30
Taylor Shekey Women A 8 / 12
Alex Accetta Masters 35+ A 15 / 36
Danielle Machon Masters Women 35+ B 15 / 18
Kevin Ziemke Singlespeed 38 / 58
John Howe Singlespeed 39 / 58
Matthew Case Singlespeed 49 / 58
Vaughn Aldredge Category C 29 / 60

Hood River Double Cross Day Two (Sep 18 2011)

Danielle Machon Masters Women 35+ B 12 / 12

GPMC: Hood River Double Cross (Sep 17 2011)

Taylor Shekey Women A 5 / 9

Webcyclery Thrilla Cross Series (Sep 15 2011)

Amber Clark Women B 10 / 15

Webcyclery Thrilla Cross Series (Sep 8 2011)

Amber Clark Women B 15 / 15
Taylor Shekell Women A 4 / 5

BASP 5 CCCP (Dec 5 2010)

Gary Land Single Speed B 11 / 26

BASP 4, Golden Gate Park (Nov 28 2010)

Gary Land Single Speed B 5 / 38

Crossaflixion Cup (Nov 27 2010)

Clark Amber Women B 1 / 3

Kruger's Crossing Cyclocross (Nov 21 2010)

Matthew Case Singlespeed 38 / 52
Benjamin Davis Singlespeed 45 / 52
John Howe Singlespeed 49 / 52
Danielle Machon Masters Women 35+ B 11 / 11
Kevin Ziemke Category C 21 / 45
Jeffrey Johnson Category C 22 / 45
Richard Hall Category C 37 / 45

Cross Crusade: Barton Park (Nov 14 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 37 / 46
John Howe Singlespeed 46 / 90
Clint Culpepper Category A 34 / 56
Taylor Shekell Women A 17 / 22
Jeffrey Johnson Category C 44 / 84
Benjamin Davis Category C 65 / 84

BASP 3, Sierra Pt (Nov 13 2010)

Gary Land SingleSpeed B 6 / 34

BASP 2, Coyote Pt (Nov 7 2010)

Gary Land Cat B Single Speed Results 10 / 21

Cross Crusade: Washington County Fair Complex (Nov 7 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 28 / 52
John Howe Singlespeed 45 / 98
Matthew Case Singlespeed 76 / 98
Kevin Ziemke Singlespeed 77 / 98
Danielle Machon Masters Women 35+ B 19 / 23
Clint Culpepper Category A 41 / 55
Brad Ross Clydesdale 62 / 63
Taylor Shekell Women A 20 / 21

Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Day Two (Oct 31 2010)

Kevin Ziemke Singlespeed 73 / 72

Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds (Oct 30 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 40 / 41
John Howe Singlespeed 53 / 55
Kevin Ziemke Singlespeed 54 / 55
Amber Clark Women B 23 / 39
Danielle Machon Masters Women 35+ B 22 / 23
Clint Culpepper Category A 45 / 46
Brad Ross Clydesdale 36 / 36
Taylor Shekell Women A 17 / 20

Sacramento Cx #2 (Oct 24 2010)

Anthony Ordonez Men B35+ 15 / 30

Cross Crusade: Portland International Raceway (Oct 24 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 49 / 54
John Howe Singlespeed 42 / 105
Josh Bartlemay Category B 56 / 88
James Buckroyd Category B 83 / 88
Danielle Machon Masters Women 35+ B 22 / 24
Clint Culpepper Category A 34 / 51
Taylor Shekell Women A 16 / 18
Jeffrey Johnson Category C 54 / 108
Benjamin Davis Category C 86 / 108

BASP 1, Merritt College (Oct 17 2010)

Gary Land SingleSpeed B 9 / 24
Heather Cambell C Women 2 / 19

Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center (Oct 17 2010)

Clint Culpepper Category A 47 / 59
John Howe Singlespeed 47 / 91
Alex Accetta Masters 35+ A 25 / 57
Taylor Shekell Women B 3 / 52
Vaughn Aldredge Category C 41 / 112
Jeffrey Johnson Category C 67 / 112
Benjamin Davis Category C 88 / 112
Richard Hall Category C 94 / 112

Ninkrossi CX (Oct 16 2010)

Kevin Ziemke Singlespeed 10 / 26
John Howe Singlespeed 12 / 26
Sharon Anderson Masters Women 35+ B 2 / 3

Blind Date at the Dairy #3 (Oct 13 2010)

Clint Culpepper Cat B Men (Power Dating Men) 2 / 60
Taylor Shekell Women Cat B (Women Power Daters) 4 / 33
Sharon Anderson Women Cat B (Women Power Daters) 32 / 33

Cross Crusade: Rainier High School (Oct 10 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 28 / 56
John Howe Singlespeed 54 / 84
Matthew Case Singlespeed 82 / 84
Taylor Shekell Women B 3 / 40
Vaughn Aldredge Category C 28 / 94

Sacramento Cyclocross #1 (Oct 9 2010)

Anthony Ordonez Men B35+ 25 / 44

Blind Date at the Dairy #2 (Oct 6 2010)

Clint Culpepper Cat B Men (Power Dating Men) 2 / 76

Cross Crusade: Alpenrose Dairy (Oct 3 2010)

Alex Accetta Masters 35+ A 34 / 71
Matthew Case Singlespeed 101 / 132
Amber Clark Women B 9 / 68
Taylor Shekell Women B 12 / 68
Sharon Anderson Women B 28 / 68
Clint Culpepper Category B 11 / 117
Josh Bartlemay Category B 28 / 117
Richard Hall Category C 48 / 125
Vaughn Aldredge Category C 54 / 125
Jeffrey Johnson Category C 58 / 125

Blind Date at the Dairy (Sep 29 2010)

Taylor Shekell Women Cat B (Women Power Daters) 5 / 41
Sharon Anderson Women Cat B (Women Power Daters) 40 / 41
Matt Minjares Master Men 35+ C (Still on the Market) 19 / 85

Battle at Barlow (Sep 26 2010)

John Howe Singlespeed 39 / 56
James Buckroyd Category B 22 / 41
Taylor Shekell Women B 11 / 22
Vaughn Alderedge Category C 17 / 53
Richard Hall Category C 25 / 53
Jeffrey Johnson Category C 31 / 53

Rad Racing GP (Sep 19 2010)

Elizabeth Allbut Elite women 20 / 21

Hood River Double Cross Day Two (Sep 19 2010)

Brad Ross Masters 35+ B 46 / 46
John Howe Singlespeed 12 / 25
Clint Culpepper Category B 4 / 29
Alex Accetta Masters 35+ A 19 / 27
Sharon Anderson Women B 7 / 14

Hood River Double Cross Day One (Sep 18 2010)

Clint Culpepper Category B 30 / 31
Amber Clark Women B 5 / 13
Sharon Anderson Women B 8 / 13

WebCyclery Thrilla CX Series (Sep 16 2010)

Taylor Shekell Women 5 / 22
Amber Clark Women 18 / 22

WebCyclery Thrilla CX Series #2 (Sep 9 2010)

Clark Amber Women 18 / 23

WebCyclery Thrilla CX Series #1 (Sep 2 2010)

Clark Amber Women 10 / 16

Cross Nationals Day 2 (Dec 11 2009)

Kristie Hamilton Women Master 35-39 31 / 36

BASP #5 CCCP (Dec 6 2009)

Gary Land Single Speed B 9 / 16

USGP #7 Masters 35+ (Dec 5 2009)

Alex Accetta Masters 35+ 73 / 98

BASP #4 Golden Gate Park (Nov 29 2009)

Kristie Hamilton B Women 14 / 23
Elizabeth Allbut A Women 19 / 23
Gary Land Single Speed B 9 / 24

Kruger's Crossing CCX (Nov 22 2009)

John Howe Singlespeed 31 / 69
Kevin Ziemke Category C 16 / 68
Corey Cartwright Category C 31 / 68
Benjamin Davis Category C 50 / 68
Barnaby Casey Category C 52 / 68
Richard Hall Category C 53 / 68

Cross Crusade #8 (Nov 15 2009)

Alex Accetta Masters 35+ A 36 / 46
John Howe Singlespeed 45 / 101
Josh Bartlemay Singlespeed 96 / 101
Clint Culpepper Category B 11 / 69
Danielle Booth Women B 24 / 44
Sharon Anderson Women B 30 / 44
Amber Clark Women B 34 / 44
Richard Hall Category C 24 / 105
Corey Cartwright Category C 53 / 105
Kevin Ziemke Category C 68 / 105
Jeffrey Johnson Category C 81 / 105
Barnaby Casey Category C 84 / 105

Cross Crusade #7 (Nov 8 2009)

Sage Bavers Singlespeed 31 / 136
Clint Culpepper Singlespeed 42 / 136
Jim Macdonald Singlespeed 58 / 136
Josh Bartlemay Singlespeed 62 / 136
John Howe Singlespeed 84 / 136
Kevin Ziemke Singlespeed 98 / 136
Benjamin Davis Singlespeed 120 / 136
Danielle Booth Women B 17 / 52
Danielle Machon Masters Women 35+ B 25 / 25
Richard Hall Category C 12 / 125
Kevin Ziemke Category C 66 / 125
Barnaby Casey Category C 81 / 125
Jeffrey Johnson Category C 125 / 125

SSCXWC (Nov 8 2009)

Clint Culpepper Men SSCXWC 34 / 213
John Howe Men SSCXWC 61 / 213
Tony Tapay Men SSCXWC 62 / 213
Kevin Ziemke Men SSCXWC 118 / 213
Jeffrey Johnson Men SSCXWC 122 / 213
Matt Case o' beer Men SSCXWC 165 / 213
Sharon Anderson Women SSCXWC 15 / 38

Cross Crusade #6 (Nov 1 2009)

Kevin Ziemke Singlespeed 66 / 90
John Howe Singlespeed 82 / 90
Tony Pereira Singlespeed 85 / 90
Clint Culpepper Category B 53 / 78
Amber Clark Women B 32 / 40
Danielle Machon Masters Women 35+ B 20 / 23
Kevin Ziemke Category C 60 / 70
Richard Hall Category C 61 / 70
Jeffrey Johnson Category C 62 / 70

Cross Crusade #5 (Oct 31 2009)

Kevin Ziemke Singlespeed 55 / 81
John Howe Singlespeed 63 / 81
Tony Pereira Singlespeed 75 / 81
Alex Accetta Masters 35+ B 2 / 73
Danielle Booth Women B 16 / 40
Amber Clark Women B 28 / 40
Brad Ross Clydesdale 11 / 27
Danielle Machon Masters Women 35+ B 18 / 18

Surf City Cyclocross - Halloween Race (Oct 31 2009)

Elizabeth Allbut A Women 15 / 25

Pilarcitos BASP Cyclocross #2, Coyote Point (Oct 25 2009)

Elizabeth Allbut Cat A Women 16 / 25
Kristie Hamilton Cat B Women 18 / 24

Cross Crusade #4 (Oct 25 2009)

John Howe Singlespeed 44 / 117
Tony Tapay Singlespeed 61 / 117
Alex Accetta Masters 35+ B 1 / 115
Clint Culpepper Category B 30 / 100
Amber Clark Women B 29 / 50
Jeffrey Johnson Category C 77 / 127
Benjamin Davis Category C 89 / 127
Burnaby Casey Category C 98 / 127

Willamette Valley Cross Series (Oct 24 2009)

Sharon Anderson Women B 16 / 16

Lion of Fairfax (Oct 17 2009)

Heather Campbell Women's B 6 / 10

Blind Date at the Dairy #4 (Oct 14 2009)

Sharon Anderson Women B 7 / 28
John Howe Singlespeed 20 / 23

Cross Crusade #2 (Oct 11 2009)

Tony Pereira Singlespeed 60 / 113
Kevin Ziemke Singlespeed 62 / 113
John Howe Singlespeed 108 / 113
Alex Accetta Masters 35+ B 15 / 107
Clint Culpepper Category B 51 / 99
Danielle Booth Women B 31 / 56
Amber Clark Women B 35 / 56
Sharon Anderson Women B 37 / 56
Danielle Machon Masters Women 35+ B 25 / 25
Richard Hall Category C 29 / 125
Corey Cartwright Category C 53 / 125

Bay Area Super Prestige #1 (Oct 4 2009)

Kristie Hamilton Cat B Women 15 / 23
Heather Campbell Cat B Women 21 / 23
Elizabeth Allbut Cat A Women 11 / 19

Cross Crusade #1 (Oct 4 2009)

John Howe Singlespeed 59 / 127
Kevin Ziemke Singlespeed 74 / 127
Alex Acceita Masters 35+ B 11 / 126
Clint Culpepper Category B 41 / 116
Danielle Booth Women B 16 / 53
Amber Clark Women B 36 / 53
Dan ielle Machon Masters Women 35+ B 27 / 29
Richard Hall Category C 31 / 159
Corey Cartwright Category C 53 / 159
Kevin Ziemke Category C 81 / 159
Benjamin Davis Category C 84 / 159
Jeffrey Johnson Category C 99 / 159

Great Brewer's Gran Prix of Gloucester Day 2 (Oct 4 2009)

Sharon Anderson Cat 3/4 Women 20 / 59

Great Brewer's Gran Prix of Gloucester Day 1 (Oct 3 2009)

Sharon Anderson Cat 3/4 Women 22 / 75

Blind Date at the Dairy (Sep 30 2009)

Tiffany Severson Women B 15 / 22
Clint Culpepper Men B 15 / 70

Battle at Barlow (Sep 27 2009)

Clint Culpepper Men B 51 / 58
Richard Hall Men C 14 / 66
John Howe Singlespeed 23 / 54
Kevin Ziemke Singlespeed 41 / 54
Matthew Case Singlespeed 47 / 54
Sharon Anderson Women B 8 / 20

Blind Date at the Dairy (Sep 23 2009)

Tiffany Severson Women B 24 / 24
Clint Culpepper Men B 7 / 49
John Howe Singlespeed 14 / 32
Josh Bartlemay Singlespeed 28 / 32

Hood River Double Cross Day Two (Sep 20 2009)

Sharon Anderson WomenB 4 / 6
Clint Culpepper Men B 22 / 30
Brad Ross Master Men B 25 / 33

Starcrossed (Sep 19 2009)

Sharon Anderson Master Women 35+ 33 / 33

Hood River Double Cross (Sep 19 2009)

Sharon Anderson Women B 6 / 7

Livermore #2 (Sep 12 2009)

Heather Campbell Women - 03 3 / 6

Thrilla Cross Series (Sep 10 2009)

Amber Clark Women 15 / 20

Thrilla Cross Series (Sep 3 2009)

Amber Clark Women 12 / 15

BASP #5 - Coyote Point (Dec 7 2008)

Mike Macdonald Master 55+ 34:49 8 / 8

USGP #5 - Portland Cup (Dec 6 2008)

Alex Accetta Elite Masters 49 / 89

Portland Cup (USGP) (Dec 6 2008)

Kevin Ziemke Single Speed 46 / 60

Bay Area Super Prestige #4 (Nov 30 2008)

Kristie Hamilton Master Women 35+ A 40:10 11 / 11
Mike Macdonald Master 55+ 37:05 9 / 9
Jeffrey Rosenhall Master 35+ B 35:11 69 / 73
David Allbut Cat B Men 41:24 48 / 82

Kruger's Crossing Cyclocross (Nov 23 2008)

Danielle Machon Women Masters 35+ 10 / 11
Josh Bartlemay Singlespeed 27 / 69
John Howe Singlespeed 34 / 69
Clint Culpepper Singlespeed 35 / 69
Amber Clark Women B 5 / 19
Jeffrey Johnson Category C 39 / 62
Kevin Ziemke Category C 40 / 62
Richard Hall Category C 41 / 62

Cross Crusade #8/OBRA Championships (Nov 16 2008)

Alex Accetta Masters 35+ B 38 / 90
Dan Rohlf Masters 35+ B 55 / 90
Josh Bartlemay Singlespeed 44 / 104
John Howe Singlespeed 86 / 104
Nathan Frechen Singlespeed 94 / 104
Danielle Machon Masters Women 35+ 21 / 28
Amber Clark Women B 23 / 51
Heather Campbell Women B 38 / 51
Danielle Booth Women B 48 / 51
Richard Hall Category C 60 / 125
Benjamin Davis Category C 72 / 125

Cross Crusade #7 (Nov 9 2008)

Danielle Machon Women Masters 35+ 20 / 22
Tony Pereira Singlespeed 46 / 88
Josh Bartlemay Singlespeed 47 / 88
Dan Rohlf Masters 35+ B 51 / 91
Amber Clark Women B 19 / 45
Sharon Anderson Women B 25 / 45
Heather Campbell Women B 33 / 45
Danielle Booth Women B 36 / 45
Richard Hall Category C 40 / 121
Corey Cartwright Category C 42 / 121
Jeffrey Johnson Category C 83 / 121

Bay Area Super Prestige #2 (Nov 2 2008)

David Allbut Cat B Men, 41:49 34 / 85
Mike Macdonald Master 55+, 36:15 8 / 9

Cross Crusade #6 (Nov 2 2008)

Josh Bartlemay Singlespeed 38 / 94
Tony Pereira Singlespeed 40 / 94
John Howe Singlespeed 61 / 94
Alex Accetta Masters 35+ B 15 / 84
Dan Rohlf Masters 35+ B 46 / 84
Clint Culpepper Category B 28 / 98
Amber Clark Women B 21 / 45
Danielle Booth Women B 25 / 45
Sharon Anderson Women B 26 / 45
Richard Hall Category C 25 / 115
Cory Cartwright Category C 43 / 115
Benjamin Davis Category C 49 / 115
Jeffrey Johnson Category C 79 / 115

Cross Crusade #4 (Oct 25 2008)

Alex Accetta Masters 35+ B 5 / 56
Heather Campbell Women Beginner 10 / 48
Tony Pereira Singlespeed 24 / 58
John Howe Singlespeed 43 / 58
Danielle Booth Women B 28 / 42
Sharon Anderson Women B 29 / 42
Amber Clark Women B 33 / 42

Cross Crusade #3 (Oct 19 2008)

Alex Accetta Masters 35+ B 6 / 92
Dan Rohlf Masters 35+ B 48 / 92
Tony Pereira Singlespeed 40 / 97
John Howe Singlespeed 61 / 97
Tony Tapay Singlespeed 62 / 97
Clint Culpepper Category B 16 / 96
Amber Clark Women B 23 / 38
Sharon Anderson Women B 35 / 38
Kevin Ziemke Category C 32 / 137
Richard Hall Category C 44 / 137
Cory Cartwright Category C 47 / 137
Jeffrey Johnson Category C 97 / 137
Ben Parsons Category C 134 / 137

Bay Area Super Prestige Cyclocross - Mclaren Park (Oct 19 2008)

David Albert A Men 51 / 51
Mike Macdonald Master 55+ 6 / 7

Cross Crusade #1 (Oct 5 2008)

Joshua Bartlemay Singlespeed 46 / 111
John Howe Singlespeed 52 / 111
Kevin Ziemke Singlespeed 83 / 111
Tony Pereira Singlespeed 108 / 111
Heather Campbell Beginner Women 29 / 74
Alex Accetta Masters 35+ B 37 / 112
Mark Reinecke Masters 35+ B 50 / 112
Clint Culpepper Category B 34 / 104
Danielle Booth Women B 23 / 49
Sharon Anderson Women B 25 / 49
Amber Clark Women B 41 / 49
Richard Hall Category C 33 / 134
Corey Cartwright Category C 51 / 134
Benjamin Davis Category C 59 / 134
Jeffrey Johnson Category C 68 / 134
Ben Parsons Category C 101 / 134
Matthew Case Category C 109 / 134

Battle at Barlow (Sep 28 2008)

Kevin Ziemke Singlespeed 30 / 48
John Howe Singlespeed 35 / 48
Drew Wilson Singlespeed 47 / 48
Heather Campbell Beginner Women 9 / 21
Alex Accetta Category B 11 / 41
Clint Culpepper Category B 28 / 41
Amber Clark Women B 17 / 18

Veloshop Rickreall Rampage (Sep 27 2008)

Tony Pereira Singlespeed 7 / 32
John Howe Singlespeed 23 / 32
Sharon Anderson Women B 7 / 8

Hood River Double Cross #2 (Sep 21 2008)

Clint Culpepper Men B 22 / 35
Amber Clark Women B 12 / 17
John Howe Sgl Speed 17 / 24
Heather Campbell Wmn Beg 7 / 14

Kruger's Kermesse Farm Crit (Sep 14 2008)

John Howe Men C 24 / 44
Drew Wilson Men C 42 / 44

USGP Toyota Portland Cup Day Two (Dec 2 2007)

Alex Accetay Masters 35+ 73 62 / 69

Kruger's Crossing CX Classic (Nov 25 2007)

John Howe Men C 17 / 46
Corey Cartwright Men C 21 / 46
Ben Davis Men C 24 / 46
Jeffrey Johnson Men C 26 / 46

Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro (Nov 18 2007)

Clint Culpepper Men B 48 / 73
Richard Hall Men C 49 / 101
Ben Davis Men C 61 / 101
John Howe Men C 70 / 101
Jeffrey Johnson Men C 91 / 101
Amber Clark Women B 22 / 29
Alex Accetta Mst B 35+ 16 / 73

World Single Speed CX Championship (Nov 11 2007)

Clint Culpepper Men SS 54 / 87
John Howe Men SS 71 / 87

Cross Crusade - Estacada (Nov 11 2007)

Richard Hall Men C 60 / 102
Corey Cartwright Men C 64 / 102
Jeffrey Johnson Men C 93 / 102
Amber Clark Women B 24 / 28
Alex Accetta Mst B 35+ 58 / 84

Cross Crusade - Barton Park (Nov 4 2007)

Clint Culpepper Men B 61 / 75
Richard Hall Men C 40 / 99
John Howe Men C 53 / 99
Corey Cartwright Men C 54 / 99
Ben Davis Men C 73 / 99
Drew Wilson Men C 84 / 99
Matt Minjares Beg Men CCX 18 / 74
Alex Accetta Mst B 35+ 29 / 69

Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds (Oct 28 2007)

John Howe Men C 16 / 80
Corey Cartwright Men C 35 / 80
Richard Hall Men C 52 / 80
Jeffrey Johnson Men C 65 / 80
Ben Davis Men C 69 / 80
Amber Clark Women B 28 / 32
Alex Accetta Mst B 35+ 37 / 61

Cross Crusade - Rainier HS (Oct 21 2007)

Clint Culpepper Men C 10 / 93
John Howe Men C 32 / 93
Richard Hall Men C 51 / 93
Drew Wilson Men C 74 / 93
Jeffrey Johnson Men C 86 / 93
Matt Minjares Beg Men CCX 22 / 75
Alex Accetta Mst B 35+ 45 / 72

Cross Crusade - Horning's Hideout (Oct 14 2007)

Clint Culpepper Men C 8 / 115
Richard Hall Men C 61 / 115
Ben Davis Men C 66 / 115
John Howe Men C 109 / 115
Barnaby Casey Beg Men CCX 42 / 104
Matt Minjares Beg Men CCX 103 / 104
Amber Clark Women B 26 / 32
Alex Accetta Mst B 35+ 32 / 67

Cross Crusade - Alpenrose (Oct 7 2007)

Clint Culpepper Men C 9 / 129
Richard Hall Men C 59 / 129
John Howe Men C 62 / 129
Ben Davis Men C 85 / 129
Jeffrey Johnson Men C 101 / 129
Matt Minjares Beg MenCCX 27 / 131
Barnaby Casey Beg MenCCX 106 / 131
Amber Clark Women B 26 / 28
Alex Accetta Mst B 35+ 25 / 74

Battle at Barlow CCX (Sep 30 2007)

Richard Hall Men C 31 / 56
Clint Culpepper Men C 44 / 56

Kruger's Kermesse (Sep 15 2007)

Amber Clark Women B 7 / 8
Jeffrey Johnson Men C 49 / 57
Drew Wilson Men C 54 / 57
Matt Minjares Beginner Men CX 22 / 46
John Howe Single Speed 26 / 33
Alex Accetta Master B 19 / 28

Kruger's Crossing (Dec 3 2006)

John Howe Men C 11 / 50
Curt Culpepper Men C 24 / 50
Richard Hall Men C 29 / 50
Jeffrey Johnson Men C 32 / 50
Ben Davis Men C 38 / 50
Morgan Anderson Men C 40 / 50

Cross Crusade (USGP Finale) (Nov 19 2006)

John Howe Men C 28 / 58
Drew Wilson Men C 46 / 58
Barnaby Casey Men C 47 / 58
Morgan Anderson Men C 52 / 58
Jeffrey Johnson Mst C 72 / 73
Joshua Bartlemay Sgl Spd 33 / 41

Cross Crusade - Estacada (Nov 11 2006)

Morgan Anderson Men C 45 / 51
Jeffrey Johnson Beg Men 56 / 88
Barnaby Casey Beg Men 86 / 88
John Home Mst C 44 / 68
Corey Cartwright Mst C 68 / 68
Joshua Bartlemay Sgl Spd 42 / 58
Clint Culpepper Sgl Spd 52 / 58

Cross Crusade - Barton Park (Nov 5 2006)

Joshua Bartlemay Sgl Spd 34 / 45
Clint Culpepper Sgl Spd 36 / 45
Barnaby Casey Beg Men 43 / 85
Richard Hall Men C 50 / 65
Morgan Anderson Men C 56 / 65

Cross Crusade - Flying M (Oct 29 2006)

Drew Wilson Beg Men 44 / 94
Benjamin Davis Beg Men 53 / 94
Barnaby Casey Beg Men 82 / 94
John Home Mst C 48 / 67
Morgan Anderson Men C 50 / 63
Richard Hall Men C 62 / 63
Joshua Bartlemay Sgl Speed 32 / 57
Clint Culpepper Sgl Speed 48 / 57

Cross Crusade - Horning's Hideout (Oct 22 2006)

John Howe Sgl Spd 51 / 66
Clint Culpepper Sgl Spd 58 / 66
Drew Wilson Beg Men 45 / 109
Barnaby Casey Beg Men 60 / 109
Josh Bartleman Men C 24 / 73
Richard Hall Men C 60 / 73
Morgan Anderson Men C 66 / 73

Cross Crusade - Hillsboro Stadium (Oct 15 2006)

John Howe Sgl Spd 48 / 69
Clint Culpepper Sgl Spd 68 / 69
Benjamin Davis Beg Men 47 / 107
Drew Wilson Beg Men 99 / 107
John Home Mst C 91 / 93
Richard Hall Men C 42 / 75
Morgan Anderson Men C 56 / 75
Josh Bartleman Men C 59 / 75

Veloce's Battle at Barlow CCX (Oct 8 2006)

Clint Culpepper Sgl Spd 26 / 33
Richard Hall Men C 28 / 44

Cross Crusade - Alpenrose (Oct 1 2006)

John Home Mst C 55 / 85
Josh Bartleman Men C 39 / 69
Clint Culpepper Single Speed 56 / 78

Busiest Racers

in last months
John Howe 51
Kevin Ziemke 40
Phil Avery 36
Jeffrey Johnson 34
Jade Koide 25
Alex Accetta 23
Taylor Shekell 22
Clint Culpepper 22
Benjamin Davis 22
Amber Clark 21
Sharon Anderson 17
Richard Hall 17
Danielle Machon 16
Vaughn Aldredge 15
Mark Sheffield 11
Clint Williams 10
Paul Droubay 10
Jesse King 10
Jim Macdonald 10
Anthony Ordonez 8
Tony Pereira 8
Gary Land 7
Elizabeth Allbut 7
Matthew Case 7
Christopher Learned 7
Tony Simoni 7
Josh Bartlemay 6
Christopher Shultz 6
Danielle Booth 6
Brad Ross 5
Barnaby Casey 5
Corey Cartwright 4
Kristie Hamilton 4
Chris Leone 3
Heather Campbell 3
Clark Amber 3
Ben Davis 2
Sage Bauers 2
Mike Macdonald 2
Tony Tapay 2
James Buckroyd 2
Matt Mavko 2
Tiffany Severson 2
Taylor Shekey 2
Nate Turpen 2
Annette Monnier 2
Zach Waddle 2
Nigel Davies 1
Derek Burge-beckley 1
Alan Jacob 1
Lucius Davis 1
Vaugh Aldredge 1
Jade Koicle 1
Heather Cambell 1
Vaughn Alderedge 1
Sage Bavers 1
Matt Case o' beer 1
Burnaby Casey 1
Alex Acceita 1
Dan ielle Machon 1
Jason Miranda 1
Matt Minjares 1