Log In

Team Overview: Cycle U

Team News Ticker Embed This

Team Race History

Cross Revolution #4 (Nov 16 2014)

Sam Zivin Junior Boys 15-16 1 / 3
Hayden Gizinski Cat. 4 Women 5 / 10
Hayden Gizinski Junior Girls 15-16 1 / 1
Parker Casazza Junior Boys 10-12 3 / 8
Itai Malakoff Junior Boys 10-12 7 / 8
Clayton Hulme Junior Boys 10-12 8 / 8

Deschutes River Cyclocross (Nov 15 2014)

Matt Adolf Men Junior 15-16 10 / 15
Sam Zivin Men Junior 15-16 13 / 15
Hayden Gizinski Women Senior Cat 4 11 / 12
Craig Undem Men Senior Cat 1/2 9 / 10
Connor Gizinski Men Junior 13-14 4 / 5

Subaru Woodland Park GP (MFG #6) (Nov 9 2014)

Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 3 / 26
Itai Malakoff Junior Boys 2003-2005 24 / 26
Clayton Hulme Junior Boys 2003-2005 26 / 26
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 14
Annika Alving Junior Girls 2003-2005 3 / 14
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 3 / 14
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 4 / 14
Alastair Magun Junior Boys 1999-2000 6 / 14
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 5 / 30
Winston Hackett Junior Boys 2001-2002 8 / 15

SCCA/Starbucks GP (MFG #5) (Nov 2 2014)

Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 2 / 32
Itai Malakoff Junior Boys 2003-2005 25 / 32
Clayton Hulme Junior Boys 2003-2005 31 / 32
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 1 / 21
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 3 / 10
Alastair Magun Junior Boys 1999-2000 5 / 10
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 9 / 10
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 6
Annika Alving Junior Girls 2003-2005 4 / 6
Winston Hackett Junior Boys 2001-2002 7 / 10

Cross Revolution #3 (Oct 26 2014)

Connor Gizinski Junior Boys 13-14 10 / 14
Sam Zivin Junior Boys 15-16 1 / 4
Hayden Gizinski Cat. 4 Women 5 / 13
Hayden Gizinski Junior Girls 15-16 1 / 1
Michael Freeman Junior Boys 10-12 3 / 11
Parker Casazza Junior Boys 10-12 5 / 11
Itai Malakoff Junior Boys 10-12 11 / 11

Magnuson Park 'Cross (MFG #4) (Oct 19 2014)

Stuart Steele Pre-Junior Boys and Girls 2006-2007 30 / 32
Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 3 / 28
Parker Casazza Junior Boys 2003-2005 12 / 28
Itai Malakoff Junior Boys 2003-2005 26 / 28
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 7
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 2 / 16
Alastair Magun Junior Boys 1999-2000 4 / 16
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 6 / 16
Winston Hackett Junior Boys 2001-2002 5 / 12

CrosstoberFest @ St. Edwards (Oct 18 2014)

Matt Adolf Men Juniors 15-16 7 / 8
Sam Zivin Men Juniors 15-16 8 / 8
Connor Gizinski Men Juniors 13-14 3 / 3

Cross Revolution #2 (Oct 12 2014)

Cole Gar-aouy Junior Boys 13-14 3 / 12
Connor Gizinski Junior Boys 13-14 7 / 12
Winston Hackett Junior Boys 13-14 9 / 12
Alastair Magun Junior Boys 15-16 1 / 3
Sam Zivin Junior Boys 15-16 2 / 3
Stuart Steele Junior Boys & Girls 1-lap race 13 / 16
Hayden Gizinski Cat. 4 Women 11 / 15
Hayden Gizinski Junior Girls 15-16 1 / 1
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 5 / 23
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 10-12 1 / 2

MFG #3: The Super Duper (Oct 5 2014)

Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 3 / 24
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 9
Annika Alving Junior Girls 2003-2005 3 / 9
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 4 / 7
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 7 / 7
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 18 / 22

MFG #2 - South Sound Super Prestige (Sep 28 2014)

Brennan Hodgins Cat. 4 Men 46 / 69
Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 4 / 26
Alastair Magun Junior Boys 1999-2000 4 / 11
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 6 / 11
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 7 / 11
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 7
Annika Alving Junior Girls 2003-2005 3 / 7
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 26 / 32

Cross Revolution #1 (Sep 21 2014)

Alastair Magun Junior Boys 15-16 1 / 3
Sam Zivin Junior Boys 15-16 2 / 3
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 10-12 1 / 7
Cole Gar-aouy Junior Boys 10-12 1 / 11

Brad Lewis Memorial Cyclocross Race (Sep 14 2014)

Alastair Magun Men Junior 15-16 2 / 6
Matt Adolf Men Junior 15-16 3 / 6
Sam Zivin Men Junior 15-16 5 / 6
Adrian Magun Men Junior 13-14 2 / 4
Connor Gizinski Men Junior 13-14 4 / 4
Craig Undem Men Master 45+ Cat 1/2 3 / 15
Hayden Gizinski Women Senior Cat 4 3 / 9
Hayden Gizinski Women Junior 15-16 1 / 2

Subaru STARCROSSED (Sep 13 2014)

Annika Alving Junior Girls 10-12 4 / 4
Cole Gar-aouy Junior Boys 10-12 3 / 16
Matt Adolf Junior Boys 15-16 3 / 5
Sam Zivin Junior Boys 15-16 4 / 5
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 2 / 29

Lake Sammamish GP (MFG #1) (Sep 7 2014)

Cole Gar-aouy Junior Boys 2003-2005 3 / 33
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 2003-2005 2 / 15
Amanda Heep Beginning Women 5 / 30
Matt Adolf Junior Boys 1999-2000 3 / 11
Alastair Magun Junior Boys 1999-2000 4 / 11
Sam Zivin Junior Boys 1999-2000 8 / 11
Winston Hackett Junior Boys 2001-2002 9 / 13

Cross Nationals Day 3 (Jan 10 2014)

Hayden Gizinski Women Junior 13-14 18 / 23

SCX #6: Enumclaw (Dec 15 2013)

Sam Zivin Junior Boys 13-14 8 / 11
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 2 / 4
Eleanor James Cat. 4 Women 10 / 15
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 14
Virginia Puritt Junior Girls 6-9 4 / 4

SCX #5: Steilacoom (Dec 1 2013)

Brenan Hodgins Junior Boys 13-14 6 / 12
Sam Zivin Junior Boys 13-14 8 / 12
Mikey Munoz Junior Boys 13-14 12 / 12
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 13
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 1 / 3
Eleanor James Junior Girls 15-16 1 / 1

Washington State Cyclocross Championship (Nov 23 2013)

Adrian Magun Men Cat 1/2/3/4/5 Juniors 10-12 1 / 13
Brennan Hodgins Men Cat 1/2/3/4/5 Juniors 13-14 5 / 9
Sam Zivin Men Cat 1/2/3/4/5 Juniors 13-14 7 / 9
Hayden Gizinski Women Cat 1/2/3/4/5 Juniors 13-14 1 / 3
Ella James Women Cat 1/2/3/4/5 Juniors 15-16 1 / 2

NCCX #6 (Nov 17 2013)

Kristen Walker Women CX 4 17 / 20

SCX #4: Sprinkler (Nov 17 2013)

Brenan Hodgins Junior Boys 13-14 6 / 16
Sam Zivin Junior Boys 13-14 9 / 16
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 1 / 2
Anna Munoz Junior Girls 10-12 5 / 7
Eleanor James Cat. 4 Women 12 / 20
Eleanor James Junior Girls 15-16 1 / 1
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 7
Kristen Kelsey Cat. 1/2 Women 5 / 16

NCCX #7 (Nov 16 2013)

Kristen Walker Women CX 4 15 / 19

MFG #6: Woodland Park (Nov 10 2013)

Rob Green Cat. 4 Master Men 45+ 66 / 85
Chris Way Cat. 4 Master Men 45+ 69 / 85
Cole Gar-aouy Junior Boys 2002-2004 6 / 46
Alex Bennett Junior Boys 2002-2004 10 / 46
Eleanor James Junior Girls 1998-1999 1 / 4
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 3 / 16
Eleanor James Cat. 4 Women 49 / 52
Sam Zivin Junior Boys 2000-2001 9 / 22
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 12 / 22
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 21 / 22
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 5
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 9 / 36
Travis Biechele Cat. 4 Master Men 35+ 9 / 116
Chris Kunin Cat. 4 Master Men 35+ 74 / 116
Bob Agopsowicz Master Men 55+ 10 / 123
Hayden Gizinski Junior Boys 1996-1997 44 / 89
Travis Biechele Cat. 4 Men 30 / 161
Brennan Hodgins Cat. 4 Men 88 / 161

SCX #3: Silver Lake (Nov 3 2013)

Brenan Hodgins Junior Boys 13-14 6 / 12
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 1 / 3
Anna Munoz Junior Girls 10-12 5 / 7
Eleanor James Junior Girls 15-16 1 / 1
Don Perry Cat. 3 Master Men 55+ 13 / 13
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 14
Kristen Kelsey Cat. 1/2 Women 4 / 13

SCCA/Starbuck Gran Prix (Oct 27 2013)

Bob Agopsowicz Master Men 55+ 31 / 31
Cole Gar-aouy Junior Boys 2002-2004 6 / 36
Sam Zivin Junior Boys 2000-2001 5 / 19
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 16 / 19
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 18 / 19
Chris Way Cat. 4 Master Men 45+ 62 / 69
Hayden Gizinski Beginning Women 9 / 36
Brennan Hodgins Cat. 4 Men 78 / 109
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 3 / 11
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 4
Chris Kunin Cat. 4 Master Men 35+ 68 / 95
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 19 / 30

Cascade Cross Series 2013: Woolley Cross (Oct 26 2013)

Ella James Women B 9 / 11

MFG #4: Magnusson Park (Oct 20 2013)

Bob Agopsowicz Master Men 55+ 4 / 33
Cole Gar-aouy Junior Boys 2002-2004 6 / 36
Alex Bennett Junior Boys 2002-2004 8 / 36
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 4 / 15
Sam Zivin Junior Boys 2000-2001 5 / 15
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 14 / 15
Hayden Gizinski Beginning Women 12 / 40
Travis Biechele Cat. 4 Men 9 / 118
Brennan Hodgins Cat. 4 Men 73 / 118
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 3 / 9
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 15 / 31
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 4
Chris Kunin Cat. 4 Master Men 35+ 79 / 107

Crosstoberfest @ St Edward (Oct 19 2013)

Brennan Hodgins Men M 4/5 19 / 33
Adrian Magun Men Jr 10-12 1 / 6
Brennan Hodgins Men Jr 13-14 2 / 4
Hayden Gizinski Men Jr 13-14 4 / 4
Ella James Women W4 3 / 11
Hayden Gizinski Women W4 6 / 11
Carroll-novack Layton Men Jr 15-16 2 / 2

SCX #2 - Tall Chief Golf Course (Oct 13 2013)

Kristen Kelsey Cat. 1/2 Women 1 / 16
Anna Munoz Junior Girls 10-12 4 / 6
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 1 / 1
Eleanor James Junior Girls 15-16 1 / 1
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 17
Brenan Hodgins Junior Boys 13-14 5 / 21
Sam Zivin Junior Boys 13-14 10 / 21
Mikey Munoz Junior Boys 13-14 21 / 21
Layton Carroll-novack Junior Boys 15-16 3 / 8
Eleanor Jolmes Cat. 4 Women 24 / 30
Brennan Hodgins Cat. 4/5 Men 25 / 89

MFG #3: GP Robert Trombley (Oct 6 2013)

Cole Gar-aouy Junior Boys 2002-2004 4 / 24
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 3 / 12
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 4 / 12
Sam Zivin Junior Boys 2000-2001 6 / 12
Victor Alhadeff Junior Boys 2000-2001 10 / 12
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 2
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 18 / 30
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 3 / 7
Bob Agopsowicz Master Men 55+ 8 / 25
Chris Way Junior Boys 1996-1997 30 / 71
Hayden Gizinski Junior Boys 1996-1997 57 / 71

MFG #2: Lake Sammamish GP (Sep 29 2013)

Bob Agopsowicz Master Men 55+ 9 / 34
Alex Bennett Junior Boys 2002-2004 5 / 33
Cole Gar-aouy Junior Boys 2002-2004 27 / 33
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 4 / 14
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 5 / 14
Sam Zivin Junior Boys 2000-2001 7 / 14
Chris Way Beginning Men 44 / 53
Hayden Gizinski Beginning Women 11 / 33
Eleanor James Junior Girls 1998-1999 1 / 4
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 4 / 7
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 6

SCX #1: McCollum Park (Sep 22 2013)

Layton Carroll- novack Cat. 4/5 Men 52 / 98
Brennan Hodgins Cat. 4/5 Men 78 / 98
Brenan Hodgins Junior Boys 13-14 7 / 21
Sam Zivin Junior Boys 13-14 10 / 21
Mikey Munoz Junior Boys 13-14 17 / 21
Hayden Gizinski Junior Girls 13-14 1 / 3
Anna Munoz Junior Girls 10-12 3 / 7
Eleanor Jolmes Cat. 4 Women 20 / 33
Eleanor James Junior Girls 15-16 2 / 2
Adrian Magun Junior Boys 10-12 1 / 16
Kristen Kelsey Cat. 1/2 Women 5 / 23

StarCrossed CX (Sep 14 2013)

Ella James Junior Girls U17 4 / 7
Hayden Gizinski Junior Girls U17 7 / 7
Hayden Gizinski Women Cat 4 40 / 50
Alex Bennett Junior Boys U17 25 / 40
Sam Zivin Junior Boys U17 28 / 40
Craig Undem Men 50+ 4 / 62

MFG #1: Kick-Off Cross (Sep 8 2013)

Bob Agopsowicz Master Men 55+ 3 / 37
Cole Garaouy Junior Boys 2002-2004 4 / 25
Alex Bennett Junior Boys 2002-2004 9 / 25
Brennan Hodgins Junior Boys 2000-2001 4 / 13
Alastair Magun Junior Boys 2000-2001 6 / 13
Hayden Gizinski Beginning Women 12 / 28
Bronwynn Garaouy Junior Girls 2002-2004 2 / 6
Craig Undem Cat. 1/2 Master Men 45+ 21 / 30
Hayden Gizinski Junior Girls 2000-2001 1 / 5

Labor Day CX Championships (Sep 2 2013)

Bob Agopsowicz Cat 3 45+ 10 / 22
Craig Undem Cat 3 45+ 11 / 22
Kristi Berg Women Cat 1/2 9 / 9

Cross Nationals Day 3 (Jan 11 2013)

Brennan Hodgins Men Junior 10-12 27 / 34

USGP #8: Deschutes Brewery Cup (Dec 9 2012)

Hayden Gizinski Junior Women 10-14 8 / 9

USGP #7: Deschutes Brewery Cup (Dec 8 2012)

Hayden Gizinski Junior Women 10-14 7 / 9

Washington State Cyclocross Championship (Dec 2 2012)

Brennan Hodgins Men Junior 10-12 2 / 11
Holden Berg Men Junior 10-12 7 / 11
Lee Newkirk Men Cat 4 Master 35+ 6 / 42
Alastair Magun Men Junior 13-14 17 / 17
Marta Medcalf Women Single Speed 7 / 7
Stacey Giuffre Women Junior 15-16 2 / 3
Hayden Gizinski Women Junior 13-14 2 / 3
Adrian Magun Mixed Junior 6-9 1 / 15

SCX #7: Monroe (Nov 25 2012)

Stacey Giuffre Junior Girls 1516 1 / 1
Hayden Gizinski Junior Girls 1314 3 / 3
Marta Medcalf SinglespeedWm 11 / 11
Adrian Magun Junior Boys 1012 1 / 20
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 4 / 20
Holden Berg Junior Boys 1012 9 / 20
Alastair Magun Junior Boys 1314 6 / 17
Lee Newkirk Master Men4 35+ 7 / 61

SCX #6 Steilacoom (Nov 18 2012)

Hayden Gizinski Junior Girls 1314 2 / 3
Adrian Magun Junior Boys 1012 1 / 15
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 3 / 15
Holden Berg Junior Boys 1012 9 / 15
Alastair Magun Junior Boys 1314 7 / 17

MFG #6: Woodlawn Park (Nov 11 2012)

Stacey Giuffre CAT 4 WOMEN 47 / 51
Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 1 / 29
Cole Gar-aouy JR. BOYS - GRADES 3-5 4 / 29
Hayden Gizinski JR. GIRLS - GRADES 6-7 1 / 4
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 4 / 21
Dustin Lind JR. BOYS - GRADES 6-7 10 / 21
Brennan Hodgins JR. BOYS - GRADES 6-7 12 / 21
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 11 / 17
Chris Kunin CAT 4 MASTER MEN 35+ 70 / 121
Bronwynn Gar-aouy JR. GIRLS - GRADES 3-5 6 / 7

SCX #5 - Enumclaw (Nov 4 2012)

Stacey Giuffre Junior Girls 1516 1 / 1
Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 1012 3 / 5
Hayden Gizinski Junior Girls 1314 2 / 5
Marta Medcalf SinglespeedWm 8 / 10
Adrian Magun Junior Boys 1012 1 / 19
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 2 / 19
Cole Gar-aouy Junior Boys 1012 6 / 19
Holden Berg Junior Boys 1012 19 / 19
Bronwynn Gar-aouy Jr 6-9 14 / 15
Alastair Magun Junior Boys 1314 9 / 16
Stacey Giuffre Women4 11 / 13

SCX #4: Sprinkler (Oct 28 2012)

Adrian Magun Men Junior 10-12 1 / 13
Brennan Hodgins Men Junior 10-12 2 / 13
Cole Garaouy Men Junior 10-12 4 / 13
Holden Berg Men Junior 10-12 11 / 13
Alastair Magun Men Junior 13-14 6 / 18
Marta Medcalf Women Singlespeed 9 / 10
Hayden Gizinski Women Junior 13-14 2 / 3
Stacey Giuffre Women Cat 4 11 / 12

MFG #5: SCCA Starbucks GP (Oct 27 2012)

Stacey Giuffre CAT 4 WOMEN 27 / 27
Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 2 / 11
Cole Gar-aouy JR. BOYS - GRADES 3-5 3 / 11
Hayden Gizinski JR. GIRLS - GRADES 6-7 1 / 3
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 6 / 11
Brennan Hodgins JR. BOYS - GRADES 6-7 8 / 11
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 5 / 9
Chris Kunin CAT 4 MASTER MEN 35+ 63 / 68
Bronwynn Gar-aouy JR. GIRLS - GRADES 3-5 2 / 5

MFG #4: Magnuson Park (Oct 21 2012)

Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 1 / 24
Cole Gar-aouy JR. BOYS - GRADES 3-5 4 / 24
Hayden Gizinski JR. GIRLS - GRADES 6-7 1 / 4
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 3 / 18
Brennan Hodgins JR. BOYS - GRADES 6-7 17 / 18
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 8 / 13
Craig Undem CAT 1/2 MASTER MEN 45+ 12 / 23
Lee Newkirk CAT 4 MASTER MEN 35+ 1 / 91
Chris Kunin CAT 4 MASTER MEN 35+ 52 / 91
Bronwynn Gar-aouy JR. GIRLS - GRADES 3-5 1 / 3

Cascade Cross Series 2012: Wooley Cross (Oct 20 2012)

Jason Bogan Men B 13 / 15

SCX #3 - Silver Lake (Oct 14 2012)

Bronwynn Gar-aouy Junior Girls 1012 2 / 6
Hayden Gizinski Junior Girls 1314 2 / 2
Marta Medcalf SinglespeedWm 11 / 11
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 2 / 15
Adrian Magun Junior Boys 1012 3 / 15
Cole Gar-aouy Junior Boys 1012 5 / 15
Holden Berg Junior Boys 1012 15 / 15
Alastair Magun Junior Boys 1314 6 / 18
Dustin Lind Junior Boys 1314 9 / 18
Stacey Giuffre Women4 14 / 16
Lee Newkirk Master Men4 35+ 3 / 71
Jason Bogan Master Men4 35+ 58 / 71
Craig Undem (cover boy) Master Men1/2 45+ 14 / 24

MFG #3: Starcrossed (Oct 6 2012)

Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 1 / 20
Cole Gar-aouy JR. BOYS - GRADES 3-5 3 / 20
Hayden Gizinski JR. GIRLS - GRADES 6-7 1 / 4
Bronwynn Gar-aouy JR. GIRLS - GRADES 8-9 1 / 5
Brennan Hodgins JR. BOYS - GRADES 6-7 4 / 21
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 7 / 21
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 3 / 20
Craig Undem CAT 1/2 MASTER MEN 45+ 22 / 23
Lee Newkirk CAT 4 MASTER MEN 35+ 11 / 98
Shawn Harrington CAT 4 MASTER MEN 35+ 60 / 98
Jason Bogan CAT 4 MASTER MEN 35+ 72 / 98
Bronwynn Gar-aouy JR. GIRLS - GRADES 3-5 1 / 6

SCX#2 - Arlington (Sep 30 2012)

Craig Undem (cover boy) Master Men1/2 45+ 13 / 25

MFG #2: Lake Sammamish GP (Sep 23 2012)

Stacey Giuffre CAT 4 WOMEN 34 / 34
Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 1 / 20
Colem Gar-aovy JR. BOYS - GRADES 3-5 5 / 20
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 2 / 22
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 6 / 21
Bronwynn Gar-aovy JR. GIRLS - GRADES 3-5 2 / 8
Miranda Scott JR. GIRLS - GRADES 3-5 3 / 8

SCX #1 - Steilacoom (Sep 16 2012)

Melanie Lewis Wm 1/2 2 / 10
Stacey Giliffre Junior Girls 1516 1 / 2
Evan Renwick Men 1/2 23 / 27
Hayden Gizinski Junior Girls 1314 2 / 4
Marta Medcalf SinglespeedWm 14 / 16
Jason Jablonski Master Men1/2 35+ 2 / 21
Chad Berg Master Men1/2 35+ 15 / 21
Alastair Magun Junior Boys 1314 5 / 19
Stacey Giuffre Women4 15 / 22
Lee Newkirk Master Men4 35+ 71 / 79
Michael Hodgins Master Men4 45+ 15 / 62

MFG #1: Kick-Off Cross (Sep 9 2012)

Stacey Giuffre CAT 4 WOMEN 24 / 28
Adrian Magun JR. BOYS - GRADES 3-5 3 / 17
Hayden Gizinski JR. GIRLS - GRADES 6-7 1 / 7
Alastair Magun JR. BOYS - GRADES 6-7 2 / 24
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 55+ 7 / 20
Craig Undem CAT 1/2 MASTER MEN 45+ 19 / 25
Lee Newkirk CAT 4 MASTER MEN 35+ 1 / 85
Bronroynn Gar-aovy JR. GIRLS - GRADES 3-5 1 / 5
Brad Loetel CAT 3 MASTER MEN 35+ 67 / 71
Matt Pavlovich CAT 3 MEN 40 / 48

Labor Day Cyclocross Championships (Sep 3 2012)

Stacey Giuffre Women 4 10 / 13
Kennith Ramirez MstrMen4 35+ 16 / 29
Alastair Magun JrBoy 1012 1 / 13
Adrian Magun JrBoy 1012 7 / 13
Holden Berg JrBoy 1012 8 / 13
Dustin Lind JrBoy 1012 13 / 13
Hayden Gizinski JrGril 1012 1 / 3

Washington State Cyclocross Championships (Dec 4 2011)

Michael Hodgins Master 4Men45+ 17 / 31
Bob Agopsowicz Master Men 3 45+ 23 / 32
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 11 / 18
Nicole Weiss Master Wm4 5 / 13
Nicole Weiss Master Wm4 13 / 13

Seattle Cyclocross: Monroe (Nov 27 2011)

Michael Hodgins Master 4Men45+ 23 / 40
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 13 / 20
Nicole Weiss Master Wm4 6 / 16

Rodeo Cross #6 (Nov 23 2011)

Chris Kunia Avery 14 / 14

Seattle Cyclocross: Sprinkler Rec Center (Nov 20 2011)

Michael Hodgins Master 4Men45+ 20 / 43
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 16 / 24

MFG #6 Woodland Park (Nov 13 2011)

Chris Kunin CAT 3 MASTER MEN 35+ 60 / 63
Dustin Lind JR BOYS 10-12 9 / 24
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 27 / 44

Steeliacoom V2 2011 (Nov 6 2011)

Michael Hodgins Master 4Men45+ 24 / 44
Marta Metcalf SinglespeedWm 4 / 6
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 12 / 23
Nicole Weiss Master Wm4 4 / 18

MFG #5 Magnuson Park (Oct 30 2011)

John Wendl CAT 4 MASTER MEN 45+ 28 / 60
Travis Biechele CAT 4 MEN 27 / 77
Sher Johnson-agopsowicz CAT 4 WOMEN 31 / 32
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 20 / 30
Brad Loetel CAT 4 MASTER MEN 35+ 66 / 79
Mark Augustyniewicz CAT 4 MASTER MEN 35+ 76 / 79

Seattle Cyclocross: Enumclaw (Oct 29 2011)

Nicole Weiss Master Wm4 6 / 15
Kennith Ramirez Master Men4 35+ 25 / 43

Raceway CX (Oct 23 2011)

Travis Dougan CAT 4 MASTER MEN 45+ 21 / 54
John Wendl CAT 4 MASTER MEN 45+ 23 / 54
Dustin Lind JR BOYS 10-12 5 / 25
Alexandra Mckay CAT 4 WOMEN 20 / 40
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 24 / 47
Brad Loetel CAT 4 MASTER MEN 35+ 83 / 83

Woolley Cross (Oct 22 2011)

Niki Weiss Women B 3 / 6
Kennith Ramirez Master Men C 40+ 6 / 15

Silver Lake 2011 (Oct 16 2011)

Brennan Hodgins JrBoy1012 24 / 24
Michael Hodgins Master 4Men45+ 36 / 55
Kennith Ramirez Master Men4 35+ 50 / 87

Steeliacoom 2011 (Oct 9 2011)

Brennan Hodgins JrBoy1012 13 / 25
Chris Kunin Master Men4 35+ 40 / 67
Kennith Ramirez Master Men4 35+ 41 / 67

SCCA/Starbucks GP (Oct 2 2011)

Travis Dougan CAT 4 MASTER MEN 45+ 19 / 59
John Wendl CAT 4 MASTER MEN 45+ 22 / 59
Geoff Levy CAT 4 MASTER MEN 45+ 25 / 59
Sher Johnsonagopsowicz BEGINNERS WOMEN 11 / 16
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 29 / 45

Marymoor 2011 (Sep 25 2011)

Michael Hodgins Master 4Men45+ 36 / 55
Brennan Hodgins Junior Boys 1012 17 / 21
Chris Kunin Master Men4 35+ 24 / 86
Brad Loetel Master Men4 35+ 64 / 86

Rapha-Focus GP (Sep 18 2011)

Travis Dougan CAT 4 MASTER MEN 45+ 18 / 48
Geoff Levy CAT 4 MASTER MEN 45+ 32 / 48
Mark Augustyniewicz CAT 4 MEN 79 / 81
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 25 / 55
John Wendl CAT 4 MASTER MEN 35+ 41 / 72
Chris Kunin CAT 4 MASTER MEN 35+ 42 / 72

StarCrossed Cyclocross (Sep 17 2011)

Chris Kunin Men 4 35+ 36 / 62
Craig Undem Men 1-2 30+ 43 / 55

Cycle-U Kick-Off Cross (Sep 11 2011)

Christian Schmalz CAT 3 MASTER MEN 35+ 31 / 72
Travis Dougan CAT 4 MASTER MEN 45+ 18 / 51
Geoff Levy CAT 4 MASTER MEN 45+ 26 / 51
Craig Undem CAT 3 MASTER MEN 45+ 19 / 39
Bob Agopsowicz CAT 3 MASTER MEN 45+ 24 / 39
John Wendl CAT 4 MASTER MEN 35+ 41 / 91
Brad Loetel CAT 4 MASTER MEN 35+ 54 / 91
Shawn Harrington CAT 4 MASTER MEN 35+ 69 / 91

2011 Labor Day Cyclocross Championships (Sep 5 2011)

Mark Augustynieicz Men 4 39 / 46
Craig Undem Master Men1/2 45+ 7 / 10
Bob Agopsowicz Master Men3 45+ 8 / 23

USGP Portland Cup Day 2 (Dec 5 2010)

Alex Telitsine Men Master 35+ 35-99 65 / 80
Christian Schmalz Men Master 35+ 35-99 79 / 80

USGP Portland Cup Day 1 (Dec 4 2010)

Alex Telitsine Men Master 35+ 35-99 62 / 98
Christian Schmalz Men Master 35+ 35-99 83 / 98

USGP of Cyclocross Day One (Dec 4 2010)

Karyn Abraham Cat B Women 2 / 24

Evergreen Fairgrounds (Nov 21 2010)

Christian Schmalz MstrMen3 35+ 25 / 47
Jed Barden SglSpd 25 / 38
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 7 / 50
Travis Dougan Mstr4Men35+ 70 / 79
Allan Macinnis Mstr4Men35+ 72 / 79

Sprinker Cyclocross (Nov 21 2010)

Christian Schmalz MstrMen3 35+ 22 / 40
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 9 / 46
Travis Dougan Mstr4Men35+ 41 / 74
Allan Macinnis Mstr4Men35+ 67 / 74

Kruger's Crossing Cyclocross (Nov 21 2010)

Jed Barden Category C 18 / 45

2010 Washington State Cyclocross Championships (Nov 20 2010)

Mandy Lund Women Cat 4 12 / 12

Woodlawn Park GP (Nov 14 2010)

Brad Loetel CAT 3 MASTER MEN 35+ 51 / 54
Craig Undem CAT 1/2 MASTER MEN 45+ 19 / 20
Jed Bardern Singlespeed Men 56 / 68
Karyn Abraham CAT 3 WOMEN 4 / 27
Mandy Lund CAT 4 WOMEN 31 / 51

Maris Farms (Nov 7 2010)

Christian Schmalz MstrMen3 35+ 38 / 39
Jed Barden SglSpd 27 / 47
Craig Undem MstrMen3 45+ 29 / 36
Mandy Lund Women4 15 / 29
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 2 / 51
Travis Dougan Mstr4Men35+ 35 / 78
Allan Macinnis Mstr4Men35+ 72 / 78

Raceway Cross (Oct 31 2010)

Brad Loetel CAT 3 MASTER MEN 35+ 31 / 35
Christian Schmalz CAT 3 MASTER MEN 35+ 35 / 35
Karyn Abraham CAT 3 WOMEN 1 / 20
Mandy Lund CAT 4 WOMEN 29 / 31
Allan Macinnis CAT 4 MASTER MEN 35+ 11 / 61

Steilacoom (Oct 31 2010)

Christian Schmalz MstrMen3 35+ 21 / 43
Mandy Lund Women4 20 / 30
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 12 / 45
Travis Dougan Mstr4Men35+ 48 / 62
Richard Mayer Mstr4Men35+ 61 / 62

King County Cross (Oct 30 2010)

Brad Loetel CAT 3 MASTER MEN 35+ 26 / 28
Allan Macinnis CAT 4 MASTER MEN 35+ 21 / 55

Seattle CX: Silver Lake (Oct 17 2010)

Allan Macinnis Mstr4Men35+ 18 / 88
Travis Dougan Mstr4Men35+ 48 / 88
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 16 / 55
Mandy Lund Women4 25 / 38

Seattle CX: Beverly Park (Oct 10 2010)

Allan Macinnis Mstr4Men35+ 19 / 82
Travis Dougan Mstr4Men35+ 45 / 82
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 6 / 52
Shawn Harrington Cat 4 Men 44 / 75
Christian Schmalz MstrMen3 35+ 46 / 58

SCCA/Starbucks Gran Prix (Oct 3 2010)

Allan Macinnis Cat 4 Master Men 35+ 13 / 71
John Wendl Cat 4 Master Men 35+ 70 / 71
Brad Loetel Cat 3 Master Men 35+ 38 / 44
Mandy Lund Cat 4 Women 26 / 36
Karyn Abraham Cat 3 Women 1 / 7

Seattle CX: Evergreen HS (Sep 26 2010)

Jon Carignan SglSpd 39 / 47
Christian Schmalz MstrMen3 35+ 30 / 57
Bob Agopsowicz Mstr4Men45+ 6 / 49
Allan Macinnis Mstr4Men35+ 20 / 84
Travis Dougan Mstr4Men35+ 42 / 84
Mandy Lund Women4 34 / 35
Shawn Harrington Cat 4 Men 47 / 72
Brad Loetel Mstr1/2Men35+ 33 / 33

MFG #2 -Rad Racing GP (Sep 19 2010)

Allan Macinnis Cat 4 Master Men 35+ 16 / 74
John Wendl Cat 4 Master Men 35+ 18 / 74
Travis Dougan Cat 4 Master Men 35+ 38 / 74
Brad Loetel Cat 3 Master Men 35+ 45 / 58
Jon Carignan Single Speed Men 46 / 50
Mandy Lund Cat 4 Women 19 / 27
Karyn Abraham Cat 3 Women 2 / 20

Starcrossed (Sep 19 2010)

Brad Loetel Cat 3 Men 35+ 69 / 76

MFG #1 - Kickoff Cross (Sep 18 2010)

Tim Whiteaker Cat 4 Men 26 / 69
Shawn Harrington Cat 4 Men 39 / 69
Allan Macinnis Cat 4 Master Men 35+ 8 / 61
John Wendl Cat 4 Master Men 35+ 14 / 61
Brad Loetel Cat 3 Master Men 35+ 38 / 44
Jon Carignan Single Speed Men 55 / 58
Mandy Lund Cat 4 Women 14 / 30
Marta Medcalf Cat 4 Women 24 / 30
Karyn Abraham Cat 3 Women 4 / 28

Double Check (Sep 6 2010)

Bob Agopsowicz Master Men4 45+ 6 / 32
Kristi Berg Women 1/2 5 / 5
Leigh Sellari Women 4 23 / 35
Karyn Abraham Women 3 4 / 20
Allan Macinnis Master Men4 35+ 10 / 53
Shawn Harrington Master Men4 35+ 35 / 53
Rich Mayer Master Men4 35+ 46 / 53
Shawn Harrington Master Men4 35+ 52 / 53

Cross Nationals Day 2 (Dec 11 2009)

Karyn Abraham Women Master 30-34 31 / 45

Seattle Cyclocross - Monroe (Nov 29 2009)

Thom De buys MstrMen55+ 8 / 14
Mandy Lund Women 4 15 / 18
Christian Schmalz Cat 4 GrpA 10 / 35
Jed Barden Cat 4 GrpA 15 / 35
Rolland Jurgens Men 3 23 / 122
Karyn Abrahma Women3 4 / 18
Diane Conway MstrWm123 2 / 10

Seattle Cyclocross - Sedro Woolley (Nov 22 2009)

Thom De buys MstrMen55+ 8 / 16
Mandy Lund Women 4 13 / 14
Christian Schmalz Cat 4 GrpA 12 / 24
Diane Conway MstrWm123 4 / 13

Kruger's Crossing CCX (Nov 22 2009)

Jed Barder Beginner Men CCX 2 / 62

MFG #6 - Woodland Park GP (Nov 15 2009)

Rolland Jurgens Cat 3 Men 16 / 54
Matt Dressler Cat 4 Men 52 / 70
Shawn Harrington Cat 4 Master Men 35+ 21 / 63
John Wendl Cat 4 Master Men 35+ 35 / 63
Diane Conway Master Women 3 / 16
Kenton Berg Single Speed Men 37 / 52
Mandy Lund Cat 4 Women 26 / 33

Washington State Cyclocross Championships (Nov 15 2009)

Jed Barden Cat 4 GrpA 11 / 16

Seattle Cyclocross - Sprinkler Park (Nov 8 2009)

Thom De buys MstrMen55+ 8 / 16
Mandy Lund Women 4 24 / 26
Christian Schmalz Cat 4 GrpA 7 / 46
Jed Barden Cat 4 GrpA 20 / 46
Diane Conway MstrWm123 4 / 14
Karyn Abrahma Women3 6 / 23
John Wendl MstrMen4 35+ 41 / 65

Seattle Cyclocross - Maris Farms (Nov 1 2009)

Thom De buys MstrMen55+ 6 / 16
Christian Schmalz Cat 4 GrpA 11 / 40
Jed Barden Cat 4 GrpA 24 / 40
Diane Conway MstrWm123 2 / 14
Karyn Abrahma Women3 5 / 17

Seattle Cyclocross - Steilacoom (Oct 25 2009)

Christian Schmalz Cat 4 GrpA 9 / 34
Jed Barden Cat 4 GrpA 34 / 34
Diane Conway MstrWm123 13 / 15
Rolland Jurgens Men 3 16 / 61
Jed Barden Cat 4 GrpB 17 / 22

Seattle Cyclocross - Silver Lake (Oct 18 2009)

Thom De buys MstrMen55+ 4 / 14
Taraneh Shafii MstrWomen 15 / 15
Mandy Lund Women 4 17 / 21
Diane Conway MstrWm123 3 / 14
Jed Barden Cat 4 GrpB 20 / 30
Ryan Carroll Cat 4 GrpB 23 / 30
Shawn Harrington Cat 4 GrpB 29 / 30

Seattle Cyclocross - Beverly Park (Oct 11 2009)

Taraneh Shafii MstrWomen 13 / 16
Christian Schmalz Cat 4 GrpA 11 / 30
Patti Quirk Women 4 27 / 32
Thom De buys MstrMen4 55+ 13 / 18
Jed Barden Cat 4 GrpB 23 / 28
Shawn Harrington Cat 4 GrpB 28 / 28
Diane Conway MstrWm123 6 / 14

MFG #4 - Cross Clash (Oct 10 2009)

Kenton Berg Single Speed Men 19 / 41
Mandy Lund Cat 4 Women 9 / 12

Starbucks Gran Prix (Oct 4 2009)

Rolland Jurgens Cat 3 Men 14 / 41
Shawn Harrington Cat 4 Master Men 35+ 32 / 63
John Wendl Cat 4 Master Men 35+ 38 / 63
Travis Dougan Cat 4 Master Men 35+ 43 / 63
Kenton Berg Single Speed Men 16 / 44
Taraneh Shafii Cat 4 Women 23 / 29
Mandy Lund Cat 4 Women 25 / 29
Karyn Abraham Cat 3 Women 15 / 15

North Seatac Park (Oct 3 2009)

Rolland Jurgens Cat 3 Men 8 / 16

Seattle Cyclocross - Evergreen High (Sep 27 2009)

Christian Schmalz Cat 4A 32 / 32
Patti Quirk Women 4 24 / 29
Thom De buys MstrMen4 55+ 6 / 12
Diane Conway Master Women 1/2/3 4 / 12
John Wendl MstrMen4 35+ 47 / 94
Shawn Harrington MstrMen4 35+ 61 / 94
Karyn Abrahma Women 3 3 / 18
Ryan Carroll Cat 4B 27 / 33

Rad Racing GP (Sep 20 2009)

Rolland Jurgens Cat 4 Men 47 / 48
Karyn Abraham CAT 3 WOMEN 8 / 14
Shawn Harrington MASTER MEN 35+ CAT 4 50 / 53
Thom De buys MASTER MEN 45+ CAT 4 31 / 34

Starcrossed (Sep 19 2009)

Samuel Park Master Men 4 35+ 35 / 35
Rolland Jurgens Men 4 11 / 70

MFG Cross Race #1 (Sep 13 2009)

Chris Schmalz CAT 4 MEN 18 / 56
Karyn Abraham CAT 3 WOMEN 8 / 20
Travis Dougan CAT 4 MASTER MEN 35+ 25 / 44
Shawn Harrington CAT 4 MASTER MEN 35+ 34 / 44
Craig Undem CAT 1 / 2 MASTER MEN 45+ 3 / 5

Labor Day Cyclocross Championships (Sep 7 2009)

Rolland Julgens Men4 3 / 46
John Wendl MstrMen4 35+ 13 / 39
Travis Dougan MstrMen4 35+ 30 / 39
Karyn Abraham Women 3 2 / 17
Diane Conway Women 3 12 / 17

Portland Cup (USGP) (Dec 7 2008)

Alex Telitsine Category B 50 / 83

Portland Cup (USGP) (Dec 6 2008)

Alex Telitsine Men B 47 / 94

Seattle Cyclocross Series - Sprinker Recreation Center (Nov 30 2008)

Eric Mamroth Master Men4 45+ 33 / 34
Alex Telitsine Cat 3 Men 38 / 43
Cameron Mallory Master 3Men 35+ 30 / 42
Craig Undem Master 1/2Men35+ 20 / 27

Seattle Cyclocross Series - Monroe Fairgrounds (Nov 23 2008)

Eric Mamroth Master Men 4 45+ 10 / 40
Cameron Mallory Master 3 Men 35+ 25 / 39
Aaron Rimmer Cat 4 Men 66 / 74
Leigh Kilcline Women 4 11 / 26
Taraneh Shafii Women 4 17 / 26

Washington State Cyclocross Championships (Nov 16 2008)

Alex Telitsine Cat 3 Men 19 / 26
Taraneh Shafii Women 4 12 / 14

Seattle Cyclocross Series - Bremerton Fairgrounds (Nov 9 2008)

Alex Telitsine Cat 3 Men 36 / 51
Leigh Kilcline Women 4 4 / 23
Taraneh Shafii Women 4 17 / 23
Travis Dougan MstrMen4 35+ 41 / 50

Seattle Cyclocross Series - Donida Farms (Nov 2 2008)

Eric Mamroth Master Men4 45+ 7 / 33
Cameron Mallory Cat 4 Men 27 / 70
Alex Telitsine Cat 3 Men 38 / 67
Leigh Kilcline Women 4 25 / 29
Travis Dougan Master Men4 35+ 44 / 64

Seattle Cyclocross Series - Ft. Steilacoom (Oct 26 2008)

Eric Mamroth Master Men4 45+ 5 / 44
Cameron Mallory Cat 4 Men 15 / 97
Alex Telitsine Cat 4 Men 36 / 97
Chris Seymour Cat 4 Men 44 / 97
Leigh Kilcline Women 4 18 / 37
Taraneh Shafii Women 4 26 / 37
Craig Undem Master 1/2Men35+ 18 / 21
Diane Conway Women 3 13 / 24
Sam Park Master Men4 35+ 46 / 65

Belly Cross (Oct 25 2008)

Alex Telitsine Men C 4 / 13
Alex Telitsine Singlespeed 9 / 9

Seattle Cyclocross Series - South Seatac (Oct 19 2008)

Eric Mamroth Master Men4 45+ 7 / 42
Cameron Mallory Cat 4 Men 16 / 94
Alex Telitsine Cat 4 Men 40 / 94
Mike Inocencio Cat 4 Men 59 / 94
Thad O'sullivan Cat 4 Men 83 / 94
Taraneh Shafii Women 4 16 / 28

Seattle Cyclocross Series - South Seatac (Oct 12 2008)

Craig Undem Master 1/2 Men 35+ 26 / 32
Eric Mamroth Master Men 4 45+ 21 / 48
Cameron Mallory Cat 4 Men 22 / 91
Alex Telitsine Cat 4 Men 35 / 91
Thad O'sullivan Cat 4 Men 63 / 91
Leigh Kilcline Women 4 17 / 40
Marta Medcalf Women 4 26 / 40
Taraneh Shafii Women 4 28 / 40
Diane Conway Women 3 9 / 21

DocKore Cross (Oct 11 2008)

Alex Telitsine Men C 4 / 9

Seattle Cyclocross - Evergreen High (Sep 28 2008)

Eric Mamroth Master Men4 45+ 9 / 44
Cameron Mallory Cat 4 Men 21 / 115
Chris Seymour Cat 4 Men 78 / 115
Thomas Kelley Cat 4 Men 94 / 115
Aaron Rimmer Cat 4 Men 98 / 115
Alex Telitsine Cat 4 Men 101 / 115
Leigh Kilcline Women 4 12 / 36
Taraneh Shafii Women 4 28 / 36
Craig Undem Master 1/2Men35+ 19 / 32
Diane Conway Women 3 16 / 24

Rad Racing GP (Sep 21 2008)

Eric Mamroth Cat 4 Men 35+ 31 / 50

USGP Toyota Portland Cup (Dec 1 2007)

Monica Dewald B Women 28 7 / 16
Brad Loetel C Men 102 52 / 94

Busiest Racers

in last months
Hayden Gizinski 48
Brennan Hodgins 33
Bob Agopsowicz 29
Craig Undem 28
Alastair Magun 28
Sam Zivin 26
Adrian Magun 22
Cole Gar-aouy 20
Mandy Lund 17
Christian Schmalz 17
Travis Dougan 17
Bronwynn Gar-aouy 16
Alex Telitsine 15
Brad Loetel 14
Shawn Harrington 14
John Wendl 13
Diane Conway 13
Karyn Abraham 12
Stacey Giuffre 12
Allan Macinnis 12
Jed Barden 11
Chris Kunin 11
Eleanor James 10
Matt Adolf 10
Taraneh Shafii 10
Eric Mamroth 8
Thom De buys 8
Marta Medcalf 8
Lee Newkirk 7
Michael Hodgins 7
Holden Berg 7
Cameron Mallory 7
Rolland Jurgens 7
Leigh Kilcline 6
Bronwynn Garaouy 6
Alex Bennett 5
Winston Hackett 5
Connor Gizinski 5
Kennith Ramirez 5
Brenan Hodgins 5
Nicole Weiss 5
Dustin Lind 5
Annika Alving 5
Itai Malakoff 5
Kristen Kelsey 4
Ella James 4
Karyn Abrahma 4
Travis Biechele 4
Chris Way 4
Anna Munoz 4
Mikey Munoz 3
Geoff Levy 3
Jason Bogan 3
Jon Carignan 3
Kenton Berg 3
Parker Casazza 3
Clayton Hulme 3
Kristi Berg 2
Thad O'sullivan 2
Aaron Rimmer 2
Ryan Carroll 2
Mark Augustyniewicz 2
Patti Quirk 2
Cole Garaouy 2
Craig Undem (cover boy) 2
Eleanor Jolmes 2
Kristen Walker 2
Stuart Steele 2
Chris Seymour 2
Rob Green 1
Michael Freeman 1
Layton Carroll- novack 1
Victor Alhadeff 1
Carroll-novack Layton 1
Miranda Scott 1
Bronwynn Gar-aovy 1
Stacey Giliffre 1
Colem Gar-aovy 1
Bronroynn Gar-aovy 1
Layton Carroll-novack 1
Chris Kunia 1
Marta Metcalf 1
Sher Johnson-agopsowicz 1
Alexandra Mckay 1
Sher Johnsonagopsowicz 1
Mark Augustynieicz 1
Jed Bardern 1
Richard Mayer 1
Niki Weiss 1
Matt Pavlovich 1
Leigh Sellari 1
Jed Barder 1
Jason Jablonski 1
Samuel Park 1
Chris Schmalz 1
Rolland Julgens 1
Don Perry 1
Evan Renwick 1
Sam Park 1
Mike Inocencio 1