Log In

Team Overview: PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Ostmalle (Feb 21 2021)

Alicia Franck Women Elite 6 / 29
Esther Van der burg Women Elite 15 / 29
Tessa Zwaenepoel Women Elite 21 / 29
Joachim Van looveren Men Elite 38 / 55
Dolf Pemen Men Elite 46 / 55
Ydris Salomez Men Elite 48 / 55
Justin Laevens Men Elite 54 / 55

Waaslandcross (Feb 20 2021)

Alicia Franck Women Elite 10 / 30
Susanne Meistrok Women Elite 15 / 30
Esther Van der burg Women Elite 21 / 30
Tessa Zwaenepoel Women Elite 26 / 30
Dolf Pemen Men Elite 29 / 45
Joachim Van looveren Men Elite 32 / 45
Justin Laevens Men Elite 35 / 45
Ydris Salomez Men Elite 44 / 45

X²0 badkamers Trofee - Brussels Universities Cyclocross (Feb 14 2021)

Susanne Meistrok Women Elite 19 / 30
Joachim Van looveren Men Elite 31 / 46
Dolf Pemen Men Elite 33 / 46
Justin Laevens Men Elite 44 / 46
Ydris Salomez Men Elite 45 / 46

cross Eeklo (Feb 13 2021)

Esther Van der burg Women Elite 22 / 32
Tessa Zwaenepoel Women Elite 28 / 32
Alicia Franck Women Elite 29 / 32
Joachim Van looveren Men Elite 30 / 49
Ydris Salomez Men Elite 40 / 49

X²0 badkamers Trofee - Krawatencross (Feb 7 2021)

Alicia Franck Women Elite 12 / 34
Susanne Meistrok Women Elite 20 / 34
Tessa Zwaenepoel Women Elite 26 / 34
Joachim Van looveren Men Elite 37 / 54
Dolf Pemen Men Elite 41 / 54
Ydris Salomez Men Elite 44 / 54
Justin Laevens Men Elite 52 / 54

Telenet Superprestige - Middelkerke (Feb 6 2021)

Alicia Franck Women Elite 14 / 32
Dolf Pemen Men Elite 41 / 50
Justin Laevens Men Elite 45 / 50
Ydris Salomez Men Elite 47 / 50

World Cup #5 - Overijse (Jan 24 2021)

Alicia Franck Women Elite 19 / 61
Ruby West Women Elite 32 / 61

X²0 badkamers Trofee - Flandriencross (Jan 23 2021)

Joachim Van looveren Men Elite 33 / 54
Dolf Pemen Men Elite 43 / 54
Ydris Salomez Men Elite 45 / 54
Justin Laevens Men Elite 53 / 54
Alicia Franck Women Elite 13 / 41
Susanne Meistrok Women Elite 19 / 41
Ruby West Women Elite 23 / 41
Esther Van der burg Women Elite 25 / 41
Tessa Zwaenepoel Women Elite 29 / 41

Lampiris Zilvermeercross (Jan 16 2021)

Susanne Meistrok Women Elite 24 / 44
Tessa Zwaenepoel Women Elite 34 / 44
Esther Van der burg Women Elite 36 / 44
Joachim Van looveren Men Elite 38 / 71
Dolf Pemen Men Elite 57 / 71
Ydris Salomez Men Elite 62 / 71

Belgian National Championships (Jan 9 2021)

Alicia Franck Women Elite 3 / 22
Tessa Zwaenepoel Women Elite 16 / 22
Dolf Pemen Men Elite 31 / 47
Joachim Van looveren Men Elite 33 / 47
Elio Clarysse Men Elite 37 / 47
Ydris Salomez Men Elite 38 / 47
Justin Laevens Men Elite 39 / 47

World Cup #4 - Hulst (Jan 3 2021)

Alicia Franck Women Elite 19 / 52

Cyclocross Gullegem (Jan 2 2021)

Joachim Van looveren Men Elite 19 / 38
Dolf Pemen Men Elite 25 / 38
Ydris Salomez Men Elite 32 / 38
Elio Clarysse Men Elite 33 / 38
Justin Laevens Men Elite 34 / 38

X²0 badkamers Trofee - GP Sven Nys (Jan 1 2021)

Esther Van der burg Women Elite 24 / 32
Tessa Zwaenepoel Women Elite 25 / 32
Dolf Pemen Men Elite 34 / 44
Elio Clarysse Men Elite 38 / 44
Ydris Salomez Men Elite 39 / 44
Justin Laevens Men Elite 42 / 44

Cyclocross Bredene (Dec 30 2020)

Alicia Franck Women Elite 3 / 40
Susanne Meistrok Women Elite 22 / 40

World Cup #3 - Dendermonde (Dec 27 2020)

Alicia Franck Women Elite 28 / 63
Ruby West Women Elite 31 / 63
Susanne Meistrok Women Elite 52 / 63

Telenet Superprestige - Heusden-Zolder (Dec 26 2020)

Alicia Franck Women Elite 8 / 44
Ruby West Women Elite 20 / 44
Esther Van der burg Women Elite 24 / 44
Tessa Zwaenepoel Women Elite 35 / 44
Justin Laevens Men Elite 64 / 65

X²0 badkamers Trofee - Azencross (Dec 23 2020)

Susanne Meistrok Women Elite 29 / 56
Esther Van der burg Women Elite 36 / 56
Tessa Zwaenepoel Women Elite 52 / 56
Ydris Salomez Men Elite 55 / 65
Justin Laevens Men Elite 56 / 65
Dolf Pemen Men Elite 64 / 65

Robotland Cyclocross Essen (Dec 22 2020)

Alicia Franck Women Elite 10 / 51
Ruby West Women Elite 22 / 51
Tessa Zwaenepoel Women Elite 39 / 51
Joachim Van looveren Men Elite 37 / 60
Dolf Pemen Men Elite 38 / 60
Ydris Salomez Men Elite 58 / 60
Justin Laevens Men Elite 59 / 60

World Cup #2 - Namur (Dec 20 2020)

Alicia Franck Women Elite 21 / 65
Ruby West Women Elite 23 / 65
Susanne Meistrok Women Elite 48 / 65

Telenet Superprestige - Gavere (Dec 13 2020)

Alicia Franck Women Elite 15 / 50
Ruby West Women Elite 24 / 50
Joachim Van looveren Men Elite 42 / 56
Ydris Salomez Men Elite 47 / 56
Dolf Pemen Men Elite 55 / 56

X²0 badkamers Trofee - Scheldecross (Dec 12 2020)

Alicia Franck Women Elite 24 / 55
Susanne Meistrok Women Elite 30 / 55
Ruby West Women Elite 33 / 55
Tessa Zwaenepoel Women Elite 43 / 55
Esther Van der burg Women Elite 45 / 55
Joachim Van looveren Men Elite 45 / 59
Dolf Pemen Men Elite 46 / 59
Ydris Salomez Men Elite 51 / 59

Telenet Superprestige - De Schorre Boom (Dec 6 2020)

Alicia Franck Women Elite 20 / 47
Ruby West Women Elite 25 / 47
Susanne Meistrok Women Elite 31 / 47
Dolf Pemen Men Elite 46 / 60
Joachim Van looveren Men Elite 48 / 60
Ydris Salomez Men Elite 53 / 60

World Cup #1 - Tabor (Nov 29 2020)

Alicia Franck Women Elite 13 / 52

X²0 badkamers Trofee - Urban Cross (Nov 28 2020)

Ruby West Women Elite 13 / 31
Susanne Meistrok Women Elite 15 / 31
Esther Van der burg Women Elite 18 / 31
Tessa Zwaenepoel Women Elite 27 / 31
Joachim Van looveren Men Elite 30 / 47
Dolf Pemen Men Elite 38 / 47
Ydris Salomez Men Elite 41 / 47
Justin Laevens Men Elite 42 / 47

Bryksy Cross Gosciecin (Nov 22 2020)

Justin Laevens Men Elite 21 / 46

Telenet Superprestige - Cyclocross Merksplas (Nov 22 2020)

Ruby West Women Elite 21 / 55
Alicia Franck Women Elite 24 / 55
Susanne Meistrok Women Elite 26 / 55
Esther Van der burg Women Elite 35 / 55
Tessa Zwaenepoel Women Elite 45 / 55
Joachim Van looveren Men Elite 49 / 70
Dolf Pemen Men Elite 68 / 70
Ydris Salomez Men Elite 69 / 70

GP Leuven (Nov 14 2020)

Alicia Franck Women Elite 12 / 58
Susanne Meistrok Women Elite 29 / 58
Esther Van der burg Women Elite 32 / 58
Tessa Zwaenepoel Women Elite 42 / 58
Ruby West Women Elite 55 / 58
Dolf Pemen Men Elite 47 / 71
Joachim Van looveren Men Elite 51 / 71
Justin Laevens Men Elite 62 / 71
Ydris Salomez Men Elite 63 / 71

Telenet Superprestige - Jaarmarktcross (Nov 11 2020)

Alicia Franck Women Elite 18 / 57
Susanne Meistrok Women Elite 24 / 57
Ruby West Women Elite 27 / 57
Esther Van der burg Women Elite 34 / 57
Tessa Zwaenepoel Women Elite 40 / 57
Joachim Van looveren Men Elite 41 / 70
Dolf Pemen Men Elite 52 / 70
Ydris Salomez Men Elite 61 / 70
Justin Laevens Men Elite 69 / 70

Telenet Superprestige - Ruddervoorde (Oct 24 2020)

Alicia Franck Women Elite 24 / 74
Susanne Meistrok Women Elite 27 / 74
Ruby West Women Elite 35 / 74
Tessa Zwaenepoel Women Elite 41 / 74
Esther Van der burg Women Elite 51 / 74

Beringen (Oct 17 2020)

Alicia Franck Women Elite 10 / 41
Tessa Zwaenepoel Women Elite 34 / 41

Telenet Superprestige - Gieten (Oct 11 2020)

Alicia Franck Women Elite 23 / 61
Susanne Meistrok Women Elite 24 / 61
Tessa Zwaenepoel Women Elite 37 / 61
Esther Van der burg Women Elite 60 / 61

Polderscross (Oct 3 2020)

Susanne Meistrok Women Elite 17 / 50
Tessa Zwaenepoel Women Elite 30 / 50
Esther Van der burg Women Elite 33 / 50

Rapencross (Sep 26 2020)

Susanne Meistrok Women Elite 20 / 49
Tessa Zwaenepoel Women Elite 24 / 49