Log In

Team Overview: CROSS TEAM LEGENDRE

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2022)

David Menut Men Elite 21 / 60
Timon Rüegg Men Elite 30 / 60
Mickaël Crispin Men Elite 32 / 60
Gilles Mottiez Men Elite 45 / 60

Waaslandcross (Feb 19 2022)

Timon Rüegg Men Elite 6 / 51
David Menut Men Elite 17 / 51
Mickaël Crispin Men Elite 27 / 51
Gilles Mottiez Men Elite 29 / 51

X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclocross (Feb 13 2022)

Noé Castille Men Under 23 9 / 28
Antoine Huby Men Under 23 11 / 28
Timon Rüegg Men Elite 6 / 39
David Menut Men Elite 14 / 39
Steve Chainel Men Elite 20 / 39
Mickaël Crispin Men Elite 24 / 39
Gilles Mottiez Men Elite 30 / 39

Telenet Superprestige Gavere (Feb 12 2022)

Timon Rüegg Men Elite 7 / 40
David Menut Men Elite 13 / 40
Gilles Mottiez Men Elite 15 / 40
Antoine Huby Men Elite 22 / 40
Mickaël Crispin Men Elite 27 / 40
Noé Castille Men Elite 38 / 40

X²O Badkamers Trofee Krawatencross (Feb 6 2022)

Noé Castille Men Under 23 16 / 38
Timon Rüegg Men Elite 14 / 45
David Menut Men Elite 21 / 45
Mickaël Crispin Men Elite 28 / 45
Steve Chainel Men Elite 32 / 45

Parkcross Maldegem (Feb 5 2022)

Timon Rüegg Men Elite 8 / 55
David Menut Men Elite 23 / 55
Steve Chainel Men Elite 28 / 55
Noé Castille Men Elite 29 / 55
Ugo Ananie Men Elite 33 / 55
Mickaël Crispin Men Elite 43 / 55

X²O Badkamers Trofee Flandriencross (Jan 22 2022)

Loris Rouiller Men Under 23 7 / 40
Timon Rüegg Men Elite 11 / 37
Ugo Ananie Men Elite 21 / 37

Radquer Schweizermeisteschaft (Jan 9 2022)

Timon Rüegg Men Elite 3 / 16
Gilles Mottiez Men Elite 6 / 16
Loris Rouiller Men Under 23 2 / 20

Cyclocross Meilen (Jan 2 2022)

Timon Rüegg Men Elite 1 / 38
David Menut Men Elite 4 / 38
Gilles Mottiez Men Elite 8 / 38
Antoine Huby Men Elite 11 / 38
Rémi Lelandais Men Elite 23 / 38
Mickaël Crispin Men Elite 30 / 38

8eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Dec 12 2021)

Rémi Lelandais Men Under 23 3 / 101
Noé Castille Men Under 23 7 / 101
Ugo Ananie Men Under 23 8 / 101
Lilian Schneider Men Under 23 29 / 101
Gauthier Rouxel Men Under 23 52 / 101
Timon Rüegg Men Elite 2 / 74
Steve Chainel Men Elite 6 / 74
Gilles Mottiez Men Elite 27 / 74

7eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Dec 11 2021)

Timon Rüegg Men Elite 2 / 152
Steve Chainel Men Elite 7 / 152
Ugo Ananie Men Elite 9 / 152
Rémi Lelandais Men Elite 12 / 152
Noé Castille Men Elite 23 / 152
Gauthier Rouxel Men Elite 45 / 152
Gilles Mottiez Men Elite 50 / 152
Lilian Schneider Men Elite 60 / 152

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Dec 4 2021)

Antoine Huby Men Elite 33 / 78
David Menut Men Elite 39 / 78
Ugo Ananie Men Elite 42 / 78
Rémi Lelandais Men Elite 56 / 78
Steve Chainel Men Elite 72 / 78

World Cup #8 (Nov 28 2021)

David Menut Men Elite 20 / 50
Antoine Huby Men Elite 25 / 50
Steve Chainel Men Elite 27 / 50
Rémi Lelandais Men Elite 32 / 50
Gilles Mottiez Men Elite 33 / 50
Noé Castille Men Elite 41 / 50

X²O Badkamers Trofee Caps Urban Cross (Nov 27 2021)

Ugo Ananie Men Under 23 17 / 70

Radquer Hittnau (Nov 21 2021)

Timon Rüegg Men Elite 5 / 29
Gilles Mottiez Men Elite 12 / 29
Rémi Lelandais Men Elite 18 / 29
Gauthier Rouxel Men Elite 26 / 29

Telenet Superprestige Merksplas (Nov 20 2021)

Antoine Huby Men Elite 27 / 57

6eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Nov 14 2021)

Rémi Lelandais Men Under 23 1 / 90
Noé Castille Men Under 23 5 / 90
Lilian Schneider Men Under 23 12 / 90
Ugo Ananie Men Under 23 14 / 90
Gauthier Rouxel Men Under 23 30 / 90
Timon Rüegg Men Elite 2 / 52
Steve Chainel Men Elite 6 / 52

5eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Nov 13 2021)

Timon Rüegg Men Elite 1 / 128
Noé Castille Men Elite 4 / 128
Rémi Lelandais Men Elite 5 / 128
Steve Chainel Men Elite 6 / 128
Ugo Ananie Men Elite 14 / 128
Gauthier Rouxel Men Elite 36 / 128
Lilian Schneider Men Elite 64 / 128

Cyclo-cross International de la Solidarité (Nov 11 2021)

David Menut Men Elite 3 / 43
Antoine Huby Men Elite 7 / 43
Steve Chainel Men Elite 9 / 43
Gauthier Rouxel Men Elite 28 / 43
Lilian Schneider Men Elite 31 / 43
Gilles Mottiez Men Elite 38 / 43

Cyclo-cross International de Dijon (Nov 1 2021)

Lilian Schneider Men Elite 12 / 48

4eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 24 2021)

Antoine Huby Men Under 23 7 / 109
Noé Castille Men Under 23 10 / 109
Rémi Lelandais Men Under 23 11 / 109
Ugo Ananie Men Under 23 16 / 109
Gauthier Rouxel Men Under 23 34 / 109
Lilian Schneider Men Under 23 101 / 109
Timon Rüegg Men Elite 2 / 55
Steve Chainel Men Elite 5 / 55
David Menut Men Elite 7 / 55
Gilles Mottiez Men Elite 13 / 55

3eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 23 2021)

Timon Rüegg Men Elite 4 / 157
Steve Chainel Men Elite 6 / 157
David Menut Men Elite 10 / 157
Antoine Huby Men Elite 19 / 157
Ugo Ananie Men Elite 23 / 157
Noé Castille Men Elite 24 / 157
Gilles Mottiez Men Elite 31 / 157
Gauthier Rouxel Men Elite 58 / 157
Lilian Schneider Men Elite 146 / 157
Rémi Lelandais Men Elite 147 / 157

Stockholm Cyclocross Weekend - Stockholm CX UCI Cat 2 (Oct 10 2021)

Timon Rüegg Men Elite 1 / 20
Ugo Ananie Men Elite 3 / 20
Gilles Mottiez Men Elite 5 / 20
Antoine Huby Men Elite 9 / 20

Stockholm Cyclocross Weekend - CX Täby Park UCI Cat 2 (Oct 9 2021)

Timon Rüegg Men Elite 1 / 20
Ugo Ananie Men Elite 3 / 20
Gilles Mottiez Men Elite 6 / 20
Antoine Huby Men Elite 9 / 20

Brumath Cross Days (Oct 9 2021)

David Menut Men Elite 2 / 42
Noé Castille Men Elite 5 / 42
Rémi Lelandais Men Elite 18 / 42
Gauthier Rouxel Men Elite 21 / 42
Lilian Schneider Men Elite 26 / 42
Titouan Savignoni Men Elite 38 / 42

2eme Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 3 2021)

Noé Castille Men Under 23 2 / 102
Lilian Schneider Men Under 23 11 / 102
Ugo Ananie Men Under 23 23 / 102
Rémi Lelandais Men Under 23 24 / 102
Gauthier Rouxel Men Under 23 41 / 102
David Menut Men Elite 2 / 53
Timon Rüegg Men Elite 4 / 53
Steve Chainel Men Elite 7 / 53
Gilles Mottiez Men Elite 8 / 53
Titouan Savignoni Men Elite 39 / 53

1ere Manche Coupe de France Cyclo-cross (Oct 2 2021)

Rémi Lelandais Men Elite 5 / 149
Steve Chainel Men Elite 7 / 149
Timon Rüegg Men Elite 9 / 149
Lilian Schneider Men Elite 27 / 149
Noé Castille Men Elite 31 / 149
Gilles Mottiez Men Elite 33 / 149
Ugo Ananie Men Elite 45 / 149
Gauthier Rouxel Men Elite 65 / 149
Titouan Savignoni Men Elite 131 / 149
David Menut Men Elite 138 / 149

Cyclo-cross international de Boulzicourt Ardennes (Sep 26 2021)

Ugo Ananie Men Elite 2 / 47
Noé Castille Men Elite 3 / 47

Radcross Illnau (Sep 26 2021)

Timon Rüegg Men Elite 2 / 33
Rémi Lelandais Men Elite 5 / 33
Gilles Mottiez Men Elite 7 / 33
Gauthier Rouxel Men Elite 21 / 33

Le Grand CX (Sep 18 2021)

David Menut Men Elite 5 / 63
Ugo Ananie Men Elite 7 / 63
Steve Chainel Men Elite 8 / 63
Rémi Lelandais Men Elite 11 / 63
Gilles Mottiez Men Elite 17 / 63
Noé Castille Men Elite 18 / 63
Gauthier Rouxel Men Elite 36 / 63
Lilian Schneider Men Elite 38 / 63
Titouan Savignoni Men Elite 55 / 63
Timon Rüegg Men Elite 62 / 63

4 Bikes Festival Cyclocross Race (Sep 11 2021)

Timon Rüegg Men Elite 3 / 49
Steve Chainel Men Elite 6 / 49
Ugo Ananie Men Elite 15 / 49
Gilles Mottiez Men Elite 17 / 49
Gauthier Rouxel Men Elite 31 / 49
Rémi Lelandais Men Elite 33 / 49

Internationale Sluitingsprijs Ostmalle (Feb 21 2021)

Timon Rüegg Men Elite 13 / 55
Mickaël Crispin Men Elite 44 / 55

Waaslandcross (Feb 20 2021)

Timon Rüegg Men Elite 10 / 45
Mickaël Crispin Men Elite 40 / 45

X²0 badkamers Trofee - Brussels Universities Cyclocross (Feb 14 2021)

Timon Rüegg Men Elite 13 / 46

cross Eeklo (Feb 13 2021)

Timon Rüegg Men Elite 10 / 49

X²0 badkamers Trofee - Krawatencross (Feb 7 2021)

Timon Rüegg Men Elite 18 / 54
David Menut Men Elite 47 / 54
Steve Chainel Men Elite 48 / 54

Telenet Superprestige - Middelkerke (Feb 6 2021)

Timon Rüegg Men Elite 15 / 50
David Menut Men Elite 22 / 50
Steve Chainel Men Elite 24 / 50

World Cup #5 - Overijse (Jan 24 2021)

Timon Rüegg Men Elite 26 / 64

Lampiris Zilvermeercross (Jan 16 2021)

Steve Chainel Men Elite 21 / 71
David Menut Men Elite 28 / 71
Mickaël Crispin Men Elite 41 / 71
Florian Richard andrade Men Elite 47 / 71
Ugo Ananie Men Elite 49 / 71
Antoine Huby Men Elite 59 / 71
Rémi Lelandais Men Elite 60 / 71
Noé Castille Men Elite 61 / 71

Crossquer (Jan 10 2021)

Timon Rüegg Men Elite 3 / 18

Championnats de France de Cyclo-cross (Jan 9 2021)

Antoine Huby Men Under 23 1 / 40
Florian Richard andrade Men Under 23 3 / 40
Rémi Lelandais Men Under 23 5 / 40
Noé Castille Men Under 23 16 / 40
Lilian Schneider Men Under 23 30 / 40
Ugo Ananie Men Under 23 35 / 40
David Menut Men Elite 3 / 35
Mickaël Crispin Men Elite 15 / 35
Steve Chainel Men Elite 16 / 35

World Cup #4 - Hulst (Jan 3 2021)

Timon Rüegg Men Elite 23 / 52
David Menut Men Elite 24 / 52
Ugo Ananie Men Elite 31 / 52
Mickaël Crispin Men Elite 41 / 52

EKZ CrossTour Hittnau (Jan 2 2021)

Timon Rüegg Men Elite 2 / 70

Troyes Cyclocross International (Jan 2 2021)

Ugo Ananie Men Elite 3 / 96
Steve Chainel Men Elite 4 / 96
Mickaël Crispin Men Elite 9 / 96
Noé Castille Men Elite 11 / 96
Florian Richard andrade Men Elite 14 / 96
Rémi Lelandais Men Elite 20 / 96
Antoine Huby Men Elite 24 / 96
Lilian Schneider Men Elite 40 / 96
David Menut Men Elite 82 / 96

World Cup #3 - Dendermonde (Dec 27 2020)

Steve Chainel Men Elite 39 / 66
Mickaël Crispin Men Elite 42 / 66
David Menut Men Elite 64 / 66

Telenet Superprestige - Heusden-Zolder (Dec 26 2020)

David Menut Men Elite 30 / 65
Steve Chainel Men Elite 32 / 65
Mickaël Crispin Men Elite 43 / 65
Florian Richard andrade Men Elite 50 / 65
Lilian Schneider Men Elite 55 / 65

Robotland Cyclocross Essen (Dec 22 2020)

Mickaël Crispin Men Elite 23 / 60
Ugo Ananie Men Elite 29 / 60
Noé Castille Men Elite 41 / 60
Antoine Huby Men Elite 48 / 60
Lilian Schneider Men Elite 52 / 60

World Cup #2 - Namur (Dec 20 2020)

David Menut Men Elite 25 / 65
Rémi Lelandais Men Elite 35 / 65
Florian Richard andrade Men Elite 42 / 65
Steve Chainel Men Elite 62 / 65

Cyclocross Internacional ciudad Valencia (Dec 13 2020)

David Menut Men Elite 4 / 80

Ciclo-cross Ciudad de Xàtiva (Dec 12 2020)

David Menut Men Elite 3 / 82

Telenet Superprestige - De Schorre Boom (Dec 6 2020)

Antoine Huby Men Elite 40 / 60

Podbrezova (Nov 29 2020)

Noé Castille Men Elite 2 / 23
Lilian Schneider Men Elite 22 / 23

World Cup #1 - Tabor (Nov 29 2020)

Florian Richard andrade Men Under 23 6 / 27
Rémi Lelandais Men Under 23 9 / 27
Ugo Ananie Men Under 23 10 / 27
David Menut Men Elite 12 / 38
Steve Chainel Men Elite 21 / 38
Mickaël Crispin Men Elite 35 / 38

Grand Prix Trnava (Nov 28 2020)

Noé Castille Men Elite 2 / 24
Lilian Schneider Men Elite 23 / 24

Telenet Superprestige - Cyclocross Merksplas (Nov 22 2020)

Steve Chainel Men Elite 24 / 70
David Menut Men Elite 26 / 70
Florian Richard andrade Men Elite 37 / 70
Rémi Lelandais Men Elite 38 / 70
Lilian Schneider Men Elite 58 / 70
Antoine Huby Men Elite 60 / 70
Ugo Ananie Men Elite 67 / 70

Toi Toi Cup - Jičín (Nov 22 2020)

Mickaël Crispin Men Elite 4 / 23
Noé Castille Men Elite 9 / 23

GP Leuven (Nov 14 2020)

David Menut Men Elite 18 / 71
Steve Chainel Men Elite 21 / 71
Rémi Lelandais Men Elite 46 / 71
Noé Castille Men Elite 50 / 71
Antoine Huby Men Elite 58 / 71
Lilian Schneider Men Elite 70 / 71

Telenet Superprestige - Jaarmarktcross (Nov 11 2020)

Steve Chainel Men Elite 24 / 70
Ugo Ananie Men Elite 40 / 70
Florian Richard andrade Men Elite 54 / 70
Noé Castille Men Elite 55 / 70
David Menut Men Elite 62 / 70
Mickaël Crispin Men Elite 64 / 70

Telenet Superprestige - Ruddervoorde (Oct 24 2020)

David Menut Men Elite 37 / 81
Rémi Lelandais Men Elite 43 / 81
Florian Richard andrade Men Elite 44 / 81
Antoine Huby Men Elite 53 / 81
Noé Castille Men Elite 59 / 81
Lilian Schneider Men Elite 61 / 81

EKZ CrossTour Bern (Oct 18 2020)

David Menut Men Elite 17 / 69
Steve Chainel Men Elite 31 / 69
Mickaël Crispin Men Elite 45 / 69

Stockholm cyclocross (Oct 11 2020)

Steve Chainel Men Elite 1 / 36
David Menut Men Elite 4 / 36
Ugo Ananie Men Elite 5 / 36
Florian Richard andrade Men Elite 6 / 36
Lilian Schneider Men Elite 8 / 36
Noé Castille Men Elite 11 / 36
Rémi Lelandais Men Elite 21 / 36
Mickaël Crispin Men Elite 22 / 36
Antoine Huby Men Elite 27 / 36

CX Täby Park (Oct 10 2020)

David Menut Men Elite 2 / 36
Rémi Lelandais Men Elite 4 / 36
Mickaël Crispin Men Elite 5 / 36
Steve Chainel Men Elite 6 / 36
Florian Richard andrade Men Elite 7 / 36
Noé Castille Men Elite 10 / 36
Ugo Ananie Men Elite 13 / 36
Antoine Huby Men Elite 14 / 36
Lilian Schneider Men Elite 19 / 36

Toi Toi Cup - Holé Vrchy (Sep 27 2020)

Steve Chainel Men Elite 4 / 56
Rémi Lelandais Men Elite 6 / 56
Mickaël Crispin Men Elite 8 / 56
Ugo Ananie Men Elite 9 / 56
Noé Castille Men Elite 10 / 56
Florian Richard andrade Men Elite 17 / 56
Lilian Schneider Men Elite 26 / 56
David Menut Men Elite 54 / 56

Toi Toi Cup - Mladá Boleslav (Sep 26 2020)

Mickaël Crispin Men Elite 3 / 56
David Menut Men Elite 6 / 56
Ugo Ananie Men Elite 8 / 56
Florian Richard andrade Men Elite 11 / 56
Rémi Lelandais Men Elite 17 / 56
Steve Chainel Men Elite 20 / 56
Noé Castille Men Elite 28 / 56
Lilian Schneider Men Elite 30 / 56