Log In

Team Overview: Group Hens - Maes containers

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Ostmalle (Feb 21 2021)

Mascha Mulder Women Elite 28 / 29
Daan Soete Men Elite 9 / 55
Vincent Baestaens Men Elite 18 / 55
Tom Meeusen Men Elite 23 / 55
Lander Loockx Men Elite 49 / 55
Len Dejonghe Men Elite 50 / 55

Waaslandcross (Feb 20 2021)

Mascha Mulder Women Elite 24 / 30
Lander Loockx Men Elite 12 / 45
Vincent Baestaens Men Elite 15 / 45
Tom Meeusen Men Elite 24 / 45
Len Dejonghe Men Elite 28 / 45

X²0 badkamers Trofee - Brussels Universities Cyclocross (Feb 14 2021)

Mascha Mulder Women Elite 28 / 30
Lander Loockx Men Elite 11 / 46
Vincent Baestaens Men Elite 12 / 46
Daan Soete Men Elite 15 / 46
Len Dejonghe Men Elite 21 / 46

cross Eeklo (Feb 13 2021)

Mascha Mulder Women Elite 25 / 32
Daan Soete Men Elite 7 / 49
Lander Loockx Men Elite 11 / 49
Tom Meeusen Men Elite 17 / 49
Len Dejonghe Men Elite 19 / 49
Vincent Baestaens Men Elite 45 / 49

X²0 badkamers Trofee - Krawatencross (Feb 7 2021)

Daan Soete Men Elite 10 / 54
Vincent Baestaens Men Elite 15 / 54
Tom Meeusen Men Elite 17 / 54
Lander Loockx Men Elite 24 / 54
Len Dejonghe Men Elite 36 / 54

Telenet Superprestige - Middelkerke (Feb 6 2021)

Lander Loockx Men Elite 14 / 50
Daan Soete Men Elite 18 / 50
Tom Meeusen Men Elite 25 / 50
Vincent Baestaens Men Elite 32 / 50
Len Dejonghe Men Elite 37 / 50

World Cup #5 - Overijse (Jan 24 2021)

Daan Soete Men Elite 20 / 64

X²0 badkamers Trofee - Flandriencross (Jan 23 2021)

Tom Meeusen Men Elite 12 / 54
Vincent Baestaens Men Elite 15 / 54
Lander Loockx Men Elite 17 / 54
Len Dejonghe Men Elite 27 / 54

Lampiris Zilvermeercross (Jan 16 2021)

Daan Soete Men Elite 6 / 71
Tom Meeusen Men Elite 9 / 71
Vincent Baestaens Men Elite 13 / 71
Lander Loockx Men Elite 24 / 71
Jetze Van campenhout Men Elite 50 / 71

Belgian National Championships (Jan 9 2021)

Daan Soete Men Elite 10 / 47
Lander Loockx Men Elite 11 / 47
Tom Meeusen Men Elite 13 / 47
Vincent Baestaens Men Elite 19 / 47

World Cup #4 - Hulst (Jan 3 2021)

Daan Soete Men Elite 15 / 52
Vincent Baestaens Men Elite 26 / 52

Cyclocross Gullegem (Jan 2 2021)

Len Dejonghe Men Elite 20 / 38

EKZ CrossTour Hittnau (Jan 2 2021)

Lander Loockx Men Elite 4 / 70

X²0 badkamers Trofee - GP Sven Nys (Jan 1 2021)

Tom Meeusen Men Elite 15 / 44
Lander Loockx Men Elite 16 / 44

World Cup #3 - Dendermonde (Dec 27 2020)

Vincent Baestaens Men Elite 28 / 66
Daan Soete Men Elite 32 / 66

Telenet Superprestige - Heusden-Zolder (Dec 26 2020)

Daan Soete Men Elite 10 / 65
Tom Meeusen Men Elite 16 / 65
Lander Loockx Men Elite 31 / 65
Len Dejonghe Men Elite 45 / 65

X²0 badkamers Trofee - Azencross (Dec 23 2020)

Daan Soete Men Elite 13 / 65
Tom Meeusen Men Elite 24 / 65
Lander Loockx Men Elite 25 / 65
Len Dejonghe Men Elite 46 / 65
Jetze Van campenhout Men Elite 63 / 65

Robotland Cyclocross Essen (Dec 22 2020)

Lander Loockx Men Elite 13 / 60
Tom Meeusen Men Elite 20 / 60
Len Dejonghe Men Elite 33 / 60

World Cup #2 - Namur (Dec 20 2020)

Daan Soete Men Elite 8 / 65

Telenet Superprestige - Gavere (Dec 13 2020)

Daan Soete Men Elite 10 / 56
Tom Meeusen Men Elite 20 / 56
Lander Loockx Men Elite 25 / 56

X²0 badkamers Trofee - Scheldecross (Dec 12 2020)

Daan Soete Men Elite 10 / 59
Vincent Baestaens Men Elite 18 / 59
Tom Meeusen Men Elite 21 / 59
Len Dejonghe Men Elite 41 / 59

Telenet Superprestige - De Schorre Boom (Dec 6 2020)

Daan Soete Men Elite 13 / 60
Tom Meeusen Men Elite 25 / 60
Lander Loockx Men Elite 27 / 60
Len Dejonghe Men Elite 38 / 60
Vincent Baestaens Men Elite 54 / 60
Jetze Van campenhout Men Elite 59 / 60

Podbrezova (Nov 29 2020)

Lander Loockx Men Elite 1 / 23
Len Dejonghe Men Elite 6 / 23

World Cup #1 - Tabor (Nov 29 2020)

Daan Soete Men Elite 8 / 38
Vincent Baestaens Men Elite 11 / 38

X²0 badkamers Trofee - Urban Cross (Nov 28 2020)

Daan Soete Men Elite 13 / 47
Jetze Van campenhout Men Elite 31 / 47
Tom Meeusen Men Elite 43 / 47

Grand Prix Trnava (Nov 28 2020)

Lander Loockx Men Elite 1 / 24
Len Dejonghe Men Elite 4 / 24

Bryksy Cross Gosciecin (Nov 22 2020)

Mascha Mulder Women Elite 11 / 30

Telenet Superprestige - Cyclocross Merksplas (Nov 22 2020)

Daan Soete Men Elite 9 / 70
Vincent Baestaens Men Elite 12 / 70
Lander Loockx Men Elite 41 / 70
Jetze Van campenhout Men Elite 55 / 70
Tom Meeusen Men Elite 62 / 70
Len Dejonghe Men Elite 66 / 70

GP Leuven (Nov 14 2020)

Mascha Mulder Women Elite 35 / 58
Daan Soete Men Elite 6 / 71
Vincent Baestaens Men Elite 7 / 71
Tom Meeusen Men Elite 11 / 71
Lander Loockx Men Elite 29 / 71
Jetze Van campenhout Men Elite 41 / 71
Len Dejonghe Men Elite 67 / 71

Telenet Superprestige - Jaarmarktcross (Nov 11 2020)

Mascha Mulder Women Elite 32 / 57
Daan Soete Men Elite 9 / 70
Tom Meeusen Men Elite 17 / 70
Vincent Baestaens Men Elite 28 / 70
Lander Loockx Men Elite 29 / 70
Len Dejonghe Men Elite 44 / 70
Jetze Van campenhout Men Elite 59 / 70

X²0 badkamers Trofee - Koppenbergcross (Oct 31 2020)

Daan Soete Men Elite 10 / 70
Tom Meeusen Men Elite 18 / 70
Lander Loockx Men Elite 20 / 70
Vincent Baestaens Men Elite 29 / 70
Len Dejonghe Men Elite 56 / 70

Telenet Superprestige - Ruddervoorde (Oct 24 2020)

Mascha Mulder Women Elite 39 / 74
Daan Soete Men Elite 6 / 81
Tom Meeusen Men Elite 10 / 81
Vincent Baestaens Men Elite 13 / 81
Lander Loockx Men Elite 31 / 81
Len Dejonghe Men Elite 39 / 81
Jetze Van campenhout Men Elite 77 / 81

EKZ CrossTour Bern (Oct 18 2020)

Vincent Baestaens Men Elite 2 / 69
Lander Loockx Men Elite 18 / 69
Len Dejonghe Men Elite 61 / 69

Beringen (Oct 17 2020)

Mascha Mulder Women Elite 40 / 41
Daan Soete Men Elite 5 / 61
Tom Meeusen Men Elite 19 / 61
Len Dejonghe Men Elite 37 / 61
Lander Loockx Men Elite 60 / 61

Stockholm cyclocross (Oct 11 2020)

Mascha Mulder Women Elite 2 / 24
Len Dejonghe Men Elite 23 / 36

Telenet Superprestige - Gieten (Oct 11 2020)

Daan Soete Men Elite 7 / 72
Vincent Baestaens Men Elite 9 / 72
Tom Meeusen Men Elite 13 / 72
Lander Loockx Men Elite 21 / 72

CX Täby Park (Oct 10 2020)

Mascha Mulder Women Elite 3 / 24
Len Dejonghe Men Elite 3 / 36

Polderscross (Oct 3 2020)

Mascha Mulder Women Elite 20 / 50
Vincent Baestaens Men Elite 10 / 66
Daan Soete Men Elite 12 / 66
Tom Meeusen Men Elite 14 / 66
Lander Loockx Men Elite 60 / 66

Toi Toi Cup - Holé Vrchy (Sep 27 2020)

Lander Loockx Men Elite 1 / 56

Rapencross (Sep 26 2020)

Tom Meeusen Men Elite 11 / 76
Daan Soete Men Elite 12 / 76
Vincent Baestaens Men Elite 13 / 76
Len Dejonghe Men Elite 25 / 76
Jetze Van campenhout Men Elite 34 / 76

Toi Toi Cup - Mladá Boleslav (Sep 26 2020)

Lander Loockx Men Elite 2 / 56

EKZ CrossTour Baden (Sep 13 2020)

Vincent Baestaens Men Elite 2 / 59
Lander Loockx Men Elite 7 / 59
Len Dejonghe Men Elite 15 / 59
Tom Meeusen Men Elite 46 / 59

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 23 2020)

Tom Meeusen Men Elite 9 / 71
Vincent Baestaens Men Elite 12 / 71

GP Leuven (Feb 22 2020)

Mascha Mulder Women Elite 12 / 28
Vincent Baestaens Men Elite 8 / 38
Lander Loockx Men Elite 19 / 38
Len Dejonghe Men Elite 22 / 38
Tom Meeusen Men Elite 32 / 38

Telenet Superprestige Middelkerke (Feb 15 2020)

Mascha Mulder Women Elite 20 / 47
Tom Meeusen Men Elite 8 / 78
Vincent Baestaens Men Elite 24 / 78
Lander Loockx Men Elite 25 / 78
Len Dejonghe Men Elite 48 / 78

DVV Verzekeringen trofee Krawatencross (Feb 8 2020)

Mascha Mulder Women Elite 35 / 63
Tom Meeusen Men Elite 9 / 48
Vincent Baestaens Men Elite 44 / 48
Len Dejonghe Men Under 23 55 / 56

Parkcross Maldegem (Feb 5 2020)

Tom Meeusen Men Elite 6 / 41
Len Dejonghe Men Elite 27 / 41
Lander Loockx Men Elite 39 / 41

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 25 2020)

Mascha Mulder Women Elite 12 / 39
Vincent Baestaens Men Elite 9 / 63
Lander Loockx Men Elite 12 / 63
Len Dejonghe Men Elite 37 / 63

Belgian National Championships (Jan 11 2020)

Len Dejonghe Men Under 23 60 / 62
Tom Meeusen Men Elite 10 / 53
Lander Loockx Men Elite 19 / 53
Vincent Baestaens Men Elite 46 / 53

DVV Verzekeringen trofee Brussels Universities Cyclocross (Jan 5 2020)

Vincent Baestaens Men Elite 10 / 25

Troyes Cyclocross International (Jan 4 2020)

Mascha Mulder Women Elite 12 / 25
Lander Loockx Men Elite 13 / 49

DVV Verzekeringen trofee GP Sven Nys (Jan 1 2020)

Vincent Baestaens Men Elite 12 / 27
Lander Loockx Men Elite 25 / 27
Len Dejonghe Men Under 23 26 / 58

Cyclocross Bredene (Dec 30 2019)

Mascha Mulder Women Elite 13 / 52

Telenet Superprestige Diegem (Dec 29 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 17 / 83

DVV Verzekeringen trofee Azencross (Dec 27 2019)

Mascha Mulder Women Elite 68 / 71
Vincent Baestaens Men Elite 15 / 58
Lander Loockx Men Elite 19 / 58
Len Dejonghe Men Under 23 47 / 86

Waaslandcross (Dec 21 2019)

Mascha Mulder Women Elite 11 / 49
Vincent Baestaens Men Elite 8 / 45
Lander Loockx Men Elite 13 / 45

Vlaamse Druivencross (Dec 15 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 18 / 49
Lander Loockx Men Elite 19 / 49

DVV Verzekeringen trofee Hotondcross (Dec 14 2019)

Lander Loockx Men Elite 15 / 29
Len Dejonghe Men Under 23 58 / 60

Lampiris Zilvermeercross (Dec 1 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 45 / 47

DVV Verzekeringen trofee Kortrijk (Nov 30 2019)

Len Dejonghe Men Under 23 30 / 51
Vincent Baestaens Men Elite 17 / 37

National Trophy Series Round 5: Pembrey (Nov 24 2019)

Len Dejonghe Men Elite 7 / 43

Ambiancecross (Nov 23 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 27 / 67

EKZ CrossTour Hittnau (Nov 17 2019)

Mascha Mulder Women Elite 21 / 46

DVV Verzekeringen trofee Flandriencross (Nov 17 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 12 / 25
Lander Loockx Men Elite 17 / 25
Len Dejonghe Men Under 23 65 / 67

Jaarmarktcross (Nov 11 2019)

Mascha Mulder Women Elite 17 / 33
Lander Loockx Men Elite 13 / 52
Vincent Baestaens Men Elite 46 / 52
Len Dejonghe Men Elite 50 / 52

National Trophy Series Round 4: Crawley (Nov 10 2019)

Lander Loockx Men Elite 72 / 79

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Nov 3 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 66 / 72

Gran Premi Internacional Ciutat de Vic (Nov 3 2019)

Mascha Mulder Women Elite 5 / 24

Ciclocross Manlleu (Nov 2 2019)

Mascha Mulder Women Elite 5 / 23

DVV Verzekeringen trofee Koppenbergcross (Nov 1 2019)

Lander Loockx Men Elite 14 / 33

Toi Toi Cup (Oct 28 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 1 / 57
Lander Loockx Men Elite 5 / 57

Grand-Prix de la Commune de Contern (Oct 27 2019)

Mascha Mulder Women Elite 33 / 33

Grand Prix Topolcianky (Oct 27 2019)

Lander Loockx Men Elite 5 / 38

Beringen (Oct 26 2019)

Vincent Baestaens Men Elite 17 / 37

Grand Prix Podbrezová (Oct 26 2019)

Lander Loockx Men Elite 4 / 44

Kermiscross (Oct 17 2019)

Mascha Mulder Women Elite 7 / 27

Grand Prix Trnava (Oct 13 2019)

Lander Loockx Men Elite 1 / 33

National Trophy Series Round 1: Derby (Sep 22 2019)

Len Dejonghe Men Elite 9 / 87

Jingle Cross Day 3 (Sep 15 2019)

Vincent Baestaens Men Pro-Cat 12 2 / 53

Rochester Cyclocross Day 2 (Sep 8 2019)

Vincent Baestaens Men UCI Elite 4 / 44
Lander Loockx Men UCI Elite 7 / 44

Rochester Cyclocross Day 1 (Sep 7 2019)

Vincent Baestaens Men UCI Elite 1 / 47
Lander Loockx Men UCI Elite 11 / 47

Busiest Racers

in last months
Lander Loockx 51
Vincent Baestaens 47
Len Dejonghe 40
Tom Meeusen 32
Daan Soete 27
Mascha Mulder 26
Jetze Van campenhout 9