Log In

Team Overview: STEYLAERTS - 777

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 24 2019)

Annemarie Worst Women Elite 2 / 48
Yara Kastelijn Women Elite 4 / 48
Alice maria Arzuffi Women Elite 12 / 48
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 7 / 47
Gert Smets Men Under 23 14 / 47
Timo Kielich Men Under 23 18 / 47

GP Leuven (Feb 23 2019)

Annemarie Worst Women Elite 3 / 29
Yara Kastelijn Women Elite 5 / 29
Alice maria Arzuffi Women Elite 9 / 29

Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 16 2019)

Yara Kastelijn Women Elite 7 / 38
Annemarie Worst Women Elite 8 / 38
Alice maria Arzuffi Women Elite 12 / 38
Gianni Vermeersch Men Elite 7 / 61
Timo Kielich Men Elite 39 / 61

Telenet Superprestige Hoogstraten (Feb 10 2019)

Annemarie Worst Women Elite 2 / 53
Alice maria Arzuffi Women Elite 10 / 53
Yara Kastelijn Women Elite 14 / 53
Gert Smets Men Elite 36 / 64
Gianni Vermeersch Men Elite 53 / 64

DVV verzekeringen trofee - Krawatencross (Feb 9 2019)

Annemarie Worst Women Elite 9 / 56
Alice maria Arzuffi Women Elite 10 / 56
Yara Kastelijn Women Elite 13 / 56
Gert Smets Men Under 23 26 / 65
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 29 / 65

Parkcross Maldegem (Feb 6 2019)

Annemarie Worst Women Elite 3 / 29
Yara Kastelijn Women Elite 4 / 29
Alice maria Arzuffi Women Elite 5 / 29
Gianni Vermeersch Men Elite 14 / 47

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 26 2019)

Gert Smets Men Elite 18 / 47

Cyclocross Otegem (Jan 14 2019)

Alice maria Arzuffi Women Elite 6 / 25
Gianni Vermeersch Men Elite 6 / 30

Italian National Championships (Jan 12 2019)

Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 10

Belgian National Championships (Jan 12 2019)

Timo Kielich Men Under 23 1 / 54
Gert Smets Men Under 23 29 / 54
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 45 / 54
Gianni Vermeersch Men Elite 7 / 45

DVV verzekeringen trofee - Brussels Universities Cyclocross (Jan 6 2019)

Pieter-jan Vliegen Men Under 23 15 / 36
Timo Kielich Men Under 23 18 / 36
Alice maria Arzuffi Women Elite 6 / 36

Cyclo-cross La Meziere (Jan 6 2019)

Yara Kastelijn Women Elite 2 / 21
Gianni Vermeersch Men Elite 5 / 61

Cyclocross Gullegem (Jan 5 2019)

Annemarie Worst Women Elite 2 / 41
Yara Kastelijn Women Elite 4 / 41
Gianni Vermeersch Men Elite 2 / 30

EKZ CrossTour - Meilen (Jan 2 2019)

Yara Kastelijn Women Elite 7 / 42

DVV - GP Sven Nys (Jan 1 2019)

Timo Kielich Men Under 23 15 / 60
Gianni Vermeersch Men Elite 30 / 34

Telenet Superprestige Diegem (Dec 30 2018)

Annemarie Worst Women Elite 2 / 62
Alice maria Arzuffi Women Elite 15 / 62
Gianni Vermeersch Men Elite 12 / 72

Cyclocross Bredene (Dec 29 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 4 / 56
Alice maria Arzuffi Women Elite 5 / 56
Gianni Vermeersch Men Elite 5 / 73
Pieter-jan Vliegen Men Elite 46 / 73

DVV - Azencross (Dec 28 2018)

Timo Kielich Men Under 23 2 / 79
Gert Smets Men Under 23 35 / 79

Waaslandcross (Dec 22 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 4 / 35
Pieter-jan Vliegen Men Elite 18 / 43

Telenet Superprestige Zonhoven (Dec 16 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 5 / 47
Annemarie Worst Women Elite 9 / 47
Gianni Vermeersch Men Elite 8 / 51
Timo Kielich Men Elite 30 / 51

Toi Toi Cup (Dec 15 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 1 / 19
Gianni Vermeersch Men Elite 2 / 37

DVV verzekeringen trofee - Scheldecross (Dec 15 2018)

Timo Kielich Men Under 23 2 / 64
Gert Smets Men Under 23 9 / 64
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 62 / 64

Vlaamse Druivencross (Dec 9 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 4 / 22
Timo Kielich Men Under 23 1 / 45
Gert Smets Men Under 23 38 / 45
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 40 / 45
Gianni Vermeersch Men Elite 7 / 32

IKO cyclocross - Essen (Dec 8 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 8 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 2 / 28
Gert Smets Men Elite 26 / 28

Lampiris Zilvermeercross (Dec 2 2018)

Gert Smets Men Elite 11 / 63

GP Hasselt (Dec 1 2018)

Pieter-jan Vliegen Men Elite 48 / 49

Ambiancecross (Nov 24 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 42
Annemarie Worst Women Elite 3 / 42
Gianni Vermeersch Men Elite 5 / 61
Gert Smets Men Elite 28 / 61

DVV verzekeringen trofee - Flandriencross (Nov 18 2018)

Annemarie Worst Women Elite 1 / 39
Alice maria Arzuffi Women Elite 4 / 39
Yara Kastelijn Women Elite 9 / 39
Timo Kielich Men Under 23 1 / 51
Gert Smets Men Under 23 9 / 51
Gianni Vermeersch Men Elite 4 / 28
Wietse Bosmans Men Elite 27 / 28

Telenet Superprestige Gavere (Nov 11 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 1 / 38
Annemarie Worst Women Elite 4 / 38
Gianni Vermeersch Men Elite 9 / 51
Adam Toupalík Men Elite 18 / 51
Timo Kielich Men Elite 35 / 51
Wietse Bosmans Men Elite 49 / 51

DVV verzekeringen trofee - Jaarmarktcross (Nov 10 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 15 / 38
Timo Kielich Men Under 23 2 / 50
Wietse Bosmans Men Elite 11 / 29
Adam Toupalík Men Elite 21 / 29

DVV verzekeringen trofee - Koppenbergcross (Nov 1 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 30
Annemarie Worst Women Elite 3 / 30

Telenet Superprestige Ruddervoorde (Oct 28 2018)

Annemarie Worst Women Elite 2 / 40
Alice maria Arzuffi Women Elite 7 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 16 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 14 / 55
Wietse Bosmans Men Elite 18 / 55
Timo Kielich Men Elite 20 / 55
Adam Toupalík Men Elite 31 / 55
Gert Smets Men Elite 49 / 55
Pieter-jan Vliegen Men Elite 54 / 55

GP Neerpelt (Oct 27 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 6 / 21
Wietse Bosmans Men Elite 10 / 35
Gert Smets Men Elite 16 / 35

Toi Toi Cup - Slany (Oct 27 2018)

Adam Toupalík Men Elite 7 / 49

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 23 2018)

Yara Kastelijn Women Elite 7 / 57

Telenet Superprestige De Schorre Boom (Oct 20 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 40
Annemarie Worst Women Elite 4 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 3 / 49
Adam Toupalík Men Elite 17 / 49
Timo Kielich Men Elite 18 / 49
Wietse Bosmans Men Elite 21 / 49

Kermiscross (Oct 18 2018)

Gianni Vermeersch Men Elite 2 / 43
Gert Smets Men Elite 18 / 43
Wietse Bosmans Men Elite 25 / 43

Lokeren (Oct 13 2018)

Pieter-jan Vliegen Men Under 23 6 / 44
Timo Kielich Men Under 23 10 / 44
Gert Smets Men Under 23 38 / 44
Alice maria Arzuffi Women Elite 4 / 31
Gianni Vermeersch Men Elite 5 / 32

Toi Toi Cup - Jicin (Oct 13 2018)

Wietse Bosmans Men Elite 2 / 49

National Trophy Series Round 1: Derby (Oct 7 2018)

Wietse Bosmans Men Elite 3 / 85

Hotondcross (Oct 7 2018)

Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 23
Annemarie Worst Women Elite 3 / 23
Gert Smets Men Under 23 12 / 39
Pieter-jan Vliegen Men Under 23 15 / 39
Timo Kielich Men Under 23 20 / 39
Gianni Vermeersch Men Elite 4 / 25

Berencross (Oct 6 2018)

Gianni Vermeersch Men Elite 6 / 38
Wietse Bosmans Men Elite 13 / 38

Grand Prix Poprad (Sep 29 2018)

Gianni Vermeersch Men Elite 9 / 50
Wietse Bosmans Men Elite 49 / 50

Radcross Illnau (Sep 23 2018)

Wietse Bosmans Men Elite 17 / 34
Pieter-jan Vliegen Men Elite 29 / 34

Geraardsbergen (Sep 16 2018)

Timo Kielich Men Under 23 2 / 37
Alice maria Arzuffi Women Elite 2 / 34
Annemarie Worst Women Elite 32 / 34
Gianni Vermeersch Men Elite 27 / 29
Wietse Bosmans Men Elite 28 / 29