Log In

Team Overview: Hutch's-Eugene

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park (Nov 18 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 6 / 16

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) (Nov 11 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 7 / 17

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 (Nov 4 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 4 / 15

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 (Nov 3 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 4 / 18

River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes (Oct 14 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 6 / 20
Timothy Shreve Masters 50+ 66 / 93

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 (Oct 7 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 5 / 23

River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 (Oct 6 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 9 / 24
Timothy Shreve Masters 50+ 44 / 89
Ian Shreve Elite Junior Men 3 / 4

Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm (Sep 29 2018)

Chris Sarrett Men 2/3 4 / 37
Timothy Shreve Masters 50+ 28 / 40
Karlee Sarrett Junior Women 3/4/5 13 / 18
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 46 / 53

Twilight Cyclocross Race 4 (Sep 25 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 1 / 1
Chris Sarrett Masters Men 35+ 1/2 1 / 2

Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi (Sep 22 2018)

Chris Sarrett Men 2/3 37 / 38
Timothy Shreve Masters 50+ 34 / 45
Aspynn Westby Junior Women 3/4/5 9 / 18
Karlee Sarrett Junior Women 3/4/5 14 / 18
Aspynn Westby Junior Women 13-14 3 / 4
Karlee Sarrett Junior Women 10-12 4 / 7
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 44 / 45
Israel Jr. melson Junior Men 10-12 11 / 12

Twilight Cyclocross Race 3 (Sep 18 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 1 / 1
Jeff Thomas Masters Men 35+ 3/4/5 2 / 9
Chris Sarrett Masters Men 35+ 1/2 2 / 4

Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross (Sep 15 2018)

Jordan Barber Men 1/2 23 / 27
Timothy Shreve Masters 50+ 32 / 42

Twilight Cyclocross Race 2 (Sep 11 2018)

Jeff Thomas Men 4/5 4 / 26
Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 1 / 1
Scott Damon Masters Men 60+ 7 / 7
Chris Sarrett Masters Men 35+ 1/2 1 / 2

Corn Cross (Sep 9 2018)

Chris Sarrett Men 2/3 6 / 22
Timothy Shreve Masters 50+ 19 / 19
Aspynn Westby Junior Women 3/4/5 2 / 12
Karlee Melson Junior Women 3/4/5 10 / 12
Aspynn Westby Junior Women 13-14 2 / 5
Karlee Melson Junior Women 10-12 3 / 5
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 29 / 37
Israel Jr. melson Junior Men 10-12 11 / 14
Ian Shreve Elite Junior Men 2 / 2

Grand Prix Carl Decker: Het Meer (Sep 8 2018)

Chris Sarrett Men 2/3 8 / 43
Timothy Shreve Masters 50+ 25 / 39
Ian Shreve Elite Junior Men 2 / 2

Twilight Cyclocross Race 1 (Sep 4 2018)

Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 1 / 1
Scott Damon Masters Men 60+ 6 / 6
Chris Sarrett Masters Men 35+ 1/2 1 / 2

Grand Prix Carl Decker: David Douglas (Sep 1 2018)

Sal Collura Singlespeed 22 / 40
Chris Sarrett Men 2/3 24 / 35

Psychocross (Nov 26 2017)

Mark Lipchick Men 4 2 / 3
Alexander Lehnert Masters Men 50+ 3 / 7

OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic (Nov 19 2017)

Sal Collura Singlespeed 26 / 63
Perry Lund Masters 50+ 10 / 51
Chris Sarrett Masters 35+ Category 3 1 / 63
Aspynn Westby Junior Women 3/4/5 6 / 16
Aspynn Westby Junior Women 10-12 2 / 6
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 3 / 51
Ian Shreve Junior Men 13-14 2 / 18

MBSEF Thrilla Cyclocross Series Race #5 (Oct 4 2017)

Chris Sarrett Cat 3 Men 8 / 8

OBRA State Champs at Corn Cross (Nov 19 2016)

Brendan Sheerin Men 1/2 16 / 22
Timothy Shreve Masters 50+ 20 / 39
Gabrielle Lehnert Junior Women 15-16 2 / 4
Israel Melson Junior Men 9 3/4/5 4 / 10
Israel Melson Junior Men 9 4 / 10
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 8 / 52
Israel Melson Junior Men 3/4/5 41 / 52
Ian Shreve Junior Men 13-14 3/4/5 4 / 14
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 15-16 2 / 4
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 2 / 4

River City Bicycles Cyclocross Crusade #8 (Nov 13 2016)

Ian Shreve Junior Men 3/4/5 4 / 67
Jordan Barber Men 1/2 29 / 40
Brendan Sheerin Men 1/2 32 / 40
Aspynn Westley Junior Women 10-12 4 / 4
Ian Shreve Junior Men 13-14 3 / 22
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 1 / 2
Timothy Shreve Masters 50+ 15 / 68
Chris Sarrett Men 4 10 / 41
Aspynn Westley Junior Women 3/4/5 9 / 13
Alexander Lehnert Singlespeed 34 / 94
Dan Sheerin Singlespeed 57 / 94

Corvallis Cross Classic (Nov 12 2016)

Ian Shreve Junior Men 2 / 31
Israel Jr. melson Junior Men 29 / 31
Timothy Shreve Masters 50+ 6 / 16
Chris Sarrett Category 4 Men 4 / 19

River City Bicycles Cyclocross Crusade #7 (Nov 6 2016)

Ian Shreve Junior Men 3/4/5 2 / 64
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 50 / 64
Jordan Barber Men 1/2 24 / 36
Aspynn Westley Junior Women 10-12 3 / 9
Ian Shreve Junior Men 13-14 2 / 17
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 2 / 4
Israel Jr. melson Junior Men 9 6 / 13
Timothy Shreve Masters 50+ 16 / 71
Mark Damon Masters 50+ 69 / 71
Aspynn Westley Junior Women 3/4/5 7 / 22
Alexander Lehnert Singlespeed 32 / 113
Brendan Sheerin Men 2/3 2 / 84

Peddlers at Edgefield (Nov 5 2016)

Ian Shreve Junior Men 13-14 2 / 4
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 3 / 7

Psycho Cross: Pyscho Cross #2 (Nov 5 2016)

Brendan Sheerin Men Category 3 1 / 3
Sal Collura Singlespeed 2 / 5
Quincy Gill Singlespeed 3 / 5

River City Bicycles Cyclocross Crusade #6 (Oct 30 2016)

Lokai Johnson Junior Men 3/4/5 53 / 76
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 66 / 76
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 74 / 76
Leslie Thomas Women 5 22 / 31
Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 6 / 27
Ian Shreve Junior Men 13-14 19 / 19
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 3 / 3
Israel Jr. melson Junior Men 9 8 / 10
Timothy Shreve Masters 50+ 22 / 58
Mark Lipchick Masters 50+ 52 / 58
Lokai Johnson Junior Men 10-12 27 / 38
Chris Sarrett Men 4 15 / 40
Martin Lisk Men 5 60 / 62
Sal Collura Singlespeed 30 / 74
Quincy Gill Singlespeed 49 / 74
Brendan Sheerin Men 2/3 20 / 73

Luscher Farm Crosstoberfest (Oct 29 2016)

Jordan Barber Men 2/3 2 / 12

River City Bicycles Cyclocross Crusade #5 (Oct 29 2016)

Ian Shreve Junior Men 3/4/5 4 / 71
Israel Jr. melson Junior Men 3/4/5 58 / 71
Leslie Thomas Women 5 20 / 31
Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 7 / 28
Ian Shreve Junior Men 13-14 3 / 20
Gabrielle Lehnert Elite Junior Women 3 / 5
Alexander Lehnert Masters 35+ 1/2 35 / 51
Israel Jr. melson Junior Men 9 5 / 11
Timothy Shreve Masters 50+ 13 / 70
Mark Lipchick Masters 50+ 52 / 70
Chris Sarrett Men 4 17 / 45
Martin Lisk Men 5 32 / 71
Quincy Gill Singlespeed 74 / 87
Brendan Sheerin Men 2/3 12 / 84
Dan Sheerin Men 2/3 68 / 84

Psycho Cross #1 (Oct 23 2016)

Mark Lipchick Men 4 4 / 4
Martin Lisk Men 5 4 / 6
Marty Lisk Clydesdale 1 / 2
Alexander Lehnert Masters 35+ 1/2 2 / 2
Micah Sardell Men 2 5 / 6
Timothy Shreve Masters 50+ 3 / 7
Gabrielle Lehnert Women 1/2 1 / 1
Ian Shreve Junior Men 13-14 1 / 1
Sal Collura Singlespeed 2 / 4
Leslie Thomas Women 4 3 / 3

CrossWord CX Challenge (Oct 22 2016)

Ian Shreve Junior Men 13-14 1 / 11
Jordan Barber Men 2/3 1 / 27
Timothy Shreve Masters 50+ 9 / 38
Mark Damon Masters 50+ 31 / 38
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 1 / 26
Sal Collura Singlespeed 13 / 26

River City Bicycles Cyclocross Crusade #4 (Oct 16 2016)

Ian Shreve Junior Men 3/4/5 6 / 37
Ian Shreve Junior Men 13-14 3 / 12
Mark Damon Masters 50+ 45 / 55

River City Bicycles Cyclocross Crusade #3 (Oct 15 2016)

Gabrielle Lehnert Women 1/2 12 / 19
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 9 / 52
Ian Shreve Junior Men 13-14 4 / 15
Alexander Lehnert Masters 35+ 1/2 29 / 37
Timothy Shreve Masters 50+ 30 / 49
Mark Damon Masters 50+ 41 / 49
Brendan Sheerin Men 2/3 10 / 56

River City Bicycles Cyclocross Crusade #2 (Oct 9 2016)

Gabrielle Lehnert Women 1/2 10 / 16
Ian Shreve Junior Men 3/4/5 4 / 51
Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 9 / 22
Ian Shreve Junior Men 13-14 4 / 14
Brendan Sheerin Men 2/3 14 / 77
Timothy Shreve Masters 50+ 26 / 71
Mark Damon Masters 50+ 47 / 71

River City Bicycles Cyclocross Crusade #1 (Oct 8 2016)

Gabrielle Lehnert Women 1/2 12 / 19
Meg Hamilton Masters Women 35+ 1/2 2 / 32
Mark Damon Masters 50+ 68 / 83
Sal Collura Singlespeed 43 / 93
Brendan Sheerin Men 2/3 18 / 83

Blind Date at the Dairy (Oct 5 2016)

Mark Damon Masters Men 3/4 40+ 42 / 67

MBSEF Thrilla Cyclocross Series #5 (Sep 28 2016)

John Frey Masters 35+ 3 4 / 23

Blind Date at the Dairy #4 (Sep 28 2016)

Mark Damon Masters Men 3/4 40+ 41 / 79

Portland Trophy Cup #4 (Sep 27 2016)

Mark Damon Masters Men 3/4 32 / 42

Twilight Bike Racing Series Cross #4 (Sep 27 2016)

Leslie Thomas Women 4/5 2 / 4
Sal Collura Singlespeed 3 / 6
Gabrielle Lehnert Women 1/2/3 1 / 1
Jordan Barber Men 3 1 / 6
Gregg Magnus Men 3 4 / 6
Mark Lipchick Men 4/5 3 / 16
Martin Lisk Men 4/5 6 / 16

Battle at Barlow (Sep 25 2016)

Mark Damon Masters 50+ 33 / 37
Sal Collura Singlespeed 22 / 44

Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi (Sep 24 2016)

Brendan Sheerin Men 2/3 3 / 39
Jordan Barber Men 2/3 4 / 39
Mark Damon Masters 50+ 45 / 48

Portland Trophy Cup #3 (Sep 20 2016)

Mark Damon Masters Men 3/4 38 / 43

Twilight Bike Racing Series Cross #3 (Sep 20 2016)

Alexander Lehnert Men 40+ 1 / 8
Mark Lipchick Men 40+ 6 / 8
Sal Collura Singlespeed 3 / 4
Gabrielle Lehnert Women 2/3 3 / 3
Nick Skenzick Men 2 6 / 7
Gregg Magnus Men 3 8 / 13
Jordan Barber Men 3 12 / 13
Brendan Sheerin Men 3 13 / 13
Ian Shreve Junior 1 / 6
Timothy Shreve Men 50+ 3 / 13
Martin Lisk Men 4/5 7 / 13
Mark Lipchick Men 4/5 13 / 13
Leslie Thomas Women 4/5 3 / 5

Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross (Sep 17 2016)

Gabrielle Lehnert Women 1/2 9 / 12
Leslie Thomas Women 5 6 / 10
Jordan Barber Men 2/3 22 / 38
Alexander Lehnert Masters 35+ 1/2 27 / 27
Martin Lisk Men 5 15 / 18

MBSEF Thrilla Cyclocross Series #3 (Sep 14 2016)

Michelle Thorstrom Masters Women 50+ 3 / 4

Twilight Bike Racing Series Cross #2 (Sep 13 2016)

Leslie Thomas Women 4/5 2 / 3
Alexander Lehnert Men 40+ 1 / 12
Mark Lipchick Men 40+ 10 / 12
Sal Collura Singlespeed 3 / 5
Nick Skenzick Men 2 6 / 6
Jordan Barber Men 3 1 / 12
Brendan Sheerin Men 3 4 / 12
Dan Sheerin Men 3 11 / 12
Mark Lipchick Men 4/5 4 / 14
Martin Lisk Men 4/5 8 / 14
Gabrielle Lehnert Women 2 1 / 2
Meg Hamilton Women 2 2 / 2

Portland Trophy Cup (Sep 13 2016)

Mark Damon Men 3/4 32 / 37
Mark Damon Masters Men 3/4 39 / 39

GP Het Meer CX (Sep 10 2016)

Mark Lipchick Masters 35+ 4 21 / 61
Jordan Barber Men 2/3 8 / 46
Brendan Sheerin Men 2/3 23 / 46
Sal Collura Singlespeed 20 / 38

Portland Trophy Cup (Sep 6 2016)

Mark Damon Masters Men 3/4 34 / 35

Twilight Bike Racing Series Cross (Sep 6 2016)

Leslie Thomas Women 4/5 2 / 3
Jessica Frink Women 4/5 3 / 3
Alexander Lehnert Men 40+ 2 / 9
Sal Collura Singlespeed 2 / 4
Nick Skenzick Men 2 6 / 6
Micah Sardell Men 3 2 / 11
Brendan Sheerin Men 3 4 / 11
Dan Sheerin Men 3 8 / 11
Ian Shreve Junior 1 / 5
Lokai Thomas Junior 3 / 5
Timothy Shreve Masters 50+ 3 / 10
Jordan Barber Men 4/5 1 / 12
Gregg Magnus Men 4/5 2 / 12
Mark Lipchick Men 4/5 5 / 12
Marty Lisk Men 4/5 8 / 12
Gabrielle Lehnert Women 2 1 / 2
Meg Hamilton Women 2 2 / 2

GP David Douglas CX (Sep 3 2016)

Sal Collura Singlespeed 18 / 42

USGP of Cyclocross Round #8 (Dec 11 2011)

Eric Taylor Cat B Men 63 / 69
Adam Oliver Junior Men 15-16 14 / 16

USGP of Cyclocross (Dec 10 2011)

Adam Oliver Junior Men 15-16 15 / 17

Psycho Cross (Nov 27 2011)

Clara Terrell Women B 2 / 3
James Murez Men Beg. 5 / 7
Clara Terrell SS 9 / 11
Eric Taylor Men B 4 / 5
Adam Oliver Juniors 2 / 6

Psycho Cross (Nov 26 2011)

James Murez Men B 5 / 6
Adam Oliver Junior Men 3 / 12

Kruger's Crossing CX Classic (Nov 20 2011)

Clara Terrell Women B 17 / 18
Eric Taylor Category B 29 / 37

GPMC: OBRA CX Champs/Psycho (Nov 19 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 11 / 24
Adam Oliver Junior Men 15-16 14 / 21
Quincy Gill Junior Men 15-16 15 / 21
Lee Ordonez Category B 14 / 19
Samuel Rosenberg Juniors Men 13-14 1 / 12
Clara Terrell Singlespeed Women 4 / 5

Cross Crusade #8 (Nov 13 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 37 / 58
Kristina Hughes Masters Women 35+ B 5 / 29
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 44
Adam Oliver Junior Men 28 / 44
Samuel Rosenberg Category B 1 / 81
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 12
Adam Oliver Category C 77 / 117

CrossAflixion Cup (Nov 12 2011)

Jurgen Fennerl Masters 35+ B 11 / 23
Jurgen Fennerl Category B 4 / 7
Doug Perrin Category A Men - Masters 35+ 10 / 10

Cross Crusade #7 (Nov 6 2011)

Clara Terrell Women B 29 / 43
Michael Rosenberg Masters 50+ 20 / 60
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 73
Adam Oliver Junior Men 24 / 73
Samuel Rosenberg Category B 19 / 59
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 6
Adam Oliver Category C 78 / 103

Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield (Nov 5 2011)

Samuel Rosenberg Category B 3 / 15
Michael Rosenberg Category B 12 / 15

Cross Crusade #6 (Oct 30 2011)

Samuel Rosenberg Junior Men 3 / 34
Adam Oliver Junior Men 18 / 34
Samuel Rosenberg Category B 18 / 67

Cross Crusade #5 (Oct 29 2011)

Samuel Rosenberg Junior Men 13-14 3 / 15
Adam Oliver Junior Men 15-16 12 / 12
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 10
Michael Rosenberg Masters 50+ 33 / 51
Ed King Category B 80 / 86

Cross Crusade #4 (Oct 23 2011)

Clara Terrell Women B 31 / 46
Michael Rosenberg Masters 50+ 31 / 65
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 37
Adam Oliver Junior Men 14 / 37
Samuel Rosenberg Category B 4 / 78
Eric Taylor Category B 55 / 78
Samuel Rosenberg Unicycle 2 / 10

Psycho Cross (Oct 22 2011)

Adam Burwell Men B 7 / 7
Samuel Rosenberg Men Jr 13-14 1 / 10
Adam Oliver Men Jr 15-16 8 / 11

Cross Crusade #3 (Oct 16 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 17 / 72
Mark Damon Masters 35+ B 87 / 119
Samuel Rosenberg Junior Men 4 / 59
Adam Oliver Junior Men 21 / 59
Samuel Rosenberg Category B 15 / 93
Eric Taylor Category B 67 / 93
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 10

GPMC: Ninkrossi (Oct 15 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 18 / 21
Samuel Rosenberg Junior Men 4 / 17

CrossAflixion Cup (Oct 9 2011)

Chris Murray Singlespeed 6 / 6
Doug Perrin Masters 50+ 2 / 11
Jake Perrin Junior Men 5 / 8

Cross Crusade #2 (Oct 9 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 18 / 54
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 30
Adam Oliver Junior Men 9 / 30
Samuel Rosenberg Category B 30 / 60
Eric Taylor Category B 53 / 60
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 6

GPMC: Heiser CX (Oct 8 2011)

Samuel Rosenberg Junior Men 13-14 2 / 16
Adam Oliver Junior Men 15-16 6 / 18
Quincy Gill Junior Men 15-16 10 / 18
Michael Rosenberg Masters 50+ 12 / 22

Cross Crusade #1 (Oct 2 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 34 / 70
Mark Damon Masters 35+ B 105 / 137
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 44
Adam Oliver Junior Men 15 / 44
Samuel Rosenberg Category B 10 / 94
Robert Campbell Category B 22 / 94
Eric Taylor Category B 63 / 94
Samuel Rosenberg Unicycle 1 / 8

Canby Cross-Word Cyclocross Challenge (Oct 1 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 2 / 11
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 14

Hutch's Cyclocross #4 (Sep 27 2011)

Samuel Rosenberg Men B 1 / 12
Eric Taylor Men B 12 / 12
Adam Oliver Men C 10 / 21
Michael Rosenberg Men Masters 50+ 9 / 9
Clara Terrell Singlespeed 4 / 7
Chris Murray Singlespeed 5 / 7
Quincy Gill Beginner 2 / 12
Ian Best Beginner 12 / 12

Battle at Barlow (Sep 24 2011)

Mark Damon Masters 35+ B 67 / 76
Robert Campbell Category B 21 / 43

CrossAflixion Cup (Sep 24 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 6 / 11

Webcyclery Thrilla Cross Series (Sep 22 2011)

King Ed Men B 40+ 22 / 22

Hutch's Cyclocross (Sep 20 2011)

Samuel Rosenberg Men B 1 / 14
Lee Ordonez Men B 6 / 14
Eric Taylor Men B 11 / 14
Adam Oliver Men C 18 / 18
David Donielson Men Mas 50+ 5 / 9
Michael Rosenberg Men Mas 50+ 6 / 9
Ian Best Beginner 11 / 13

Hood River Double Cross Day Two (Sep 18 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 27 / 35
Mark Damon Masters 35+ B 29 / 45
Samuel Rosenberg Category B 26 / 27
Samuel Rosenberg Jr Men 1 / 42

GPMC: Hood River Double Cross (Sep 17 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 23 / 29
Samuel Rosenberg Junior Men 1 / 18

Hutch's Cyclocross (Sep 13 2011)

Samuel Rosenberg Men B 2 / 13
Eric Taylor Men B 9 / 13
Adam Oliver Men C 11 / 15
Dan Fitzpatrick Men C 13 / 15
David Donielson Men Masters 50+ 3 / 7
Michael Rosenberg Men Masters 50+ 7 / 7
Ian Best Beginner 5 / 15

Pain and Suffer'n CX (Sep 11 2011)

Michael Rosenberg Masters 50+ 7 / 12
Mark Damon Masters 35+ B 24 / 28
Samuel Rosenberg Junior Men 2 / 11
Samuel Rosenberg Category B 7 / 19
Eric Taylor Category B 16 / 19

Psycho Cross (Sep 10 2011)

Adam Oliver Junior Men 15-16 3 / 6
Emma Rosenberg Junior Women 10-12 2 / 2
Michael Rosenberg Men Masters 50+ 4 / 9
Samuel Rosenberg Junior Men 14-15 1 / 1

Hutch's Cyclocross (Sep 6 2011)

Clara Terrell Women B 3 / 3
Samuel Rosenberg Men B 5 / 12
James Murez Men Beg 3 / 10

GPMC: David Douglas CX #1 (Sep 3 2011)

Mark Damon Masters 35+ B 36 / 58

Hutch's Twilight CCX Series #2 (Sep 14 2010)

Adam Oliver Men C 17 / 26

Busiest Racers

in last months
Samuel Rosenberg 38
Ian Shreve 29
Adam Oliver 22
Mark Damon 21
Michael Rosenberg 20
Timothy Shreve 19
Meg Hamilton 17
Gabrielle Lehnert 16
Chris Sarrett 15
Sal Collura 14
Brendan Sheerin 14
Israel Jr. melson 12
Jordan Barber 12
Mark Lipchick 11
Eric Taylor 11
Alexander Lehnert 10
Leslie Thomas 8
Clara Terrell 8
Martin Lisk 7
Aspynn Westby 6
Quincy Gill 6
Dan Sheerin 4
Aspynn Westley 4
Karlee Sarrett 3
Israel Melson 3
Nick Skenzick 3
Ian Best 3
Gregg Magnus 3
James Murez 3
Robert Campbell 2
Doug Perrin 2
Chris Murray 2
David Donielson 2
Jurgen Fennerl 2
Lee Ordonez 2
Marty Lisk 2
Micah Sardell 2
Scott Damon 2
Jeff Thomas 2
Karlee Melson 2
Lokai Johnson 2
Lokai Thomas 1
Jessica Frink 1
Perry Lund 1
Michelle Thorstrom 1
King Ed 1
Kristina Hughes 1
Ed King 1
Jake Perrin 1
Adam Burwell 1
Emma Rosenberg 1
Dan Fitzpatrick 1
John Frey 1