Log In

Team Overview: BKCP-Powerplus

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

World Cup #5 (Dec 26 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 4 / 57

World Cup #4 (Dec 22 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 9 / 59

Cyclocross Essen (Dec 21 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 10 / 44

Cyclocross van het Waasland (Dec 18 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 6 / 46
David Van der poel Elite Men 13 / 46

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Dec 15 2013)

Philipp Walsleben Elite men 10 / 26

Soudal Scheldecross Antwerpen (Dec 7 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 3 / 41
David Van der poel Elite Men 13 / 41

Superprestige Gieten (Nov 24 2013)

Philipp Walsleben Elite men 4 / 46

World Cup #3 (Nov 23 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 3 / 51

Superprestige Gavere (Nov 17 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 2 / 38

GP Hasselt (Nov 16 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 13 / 43

Soudal Jaarmarktcross Niel (Nov 11 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 6 / 30
David Van der poel Elite Men 20 / 30

Superprestige Zonhoven (Nov 3 2013)

Philipp Walsleben Elite men 6 / 33

World Cup #2 (Oct 26 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 2 / 52

World Cup #1 (Oct 20 2013)

Philipp Walsleben Elite men 3 / 47
Niels Albert Elite men 11 / 47
Wietse Bosmans Elite men 24 / 47
Lubomir Petrus Elite men 25 / 47

Kermiscross (Oct 17 2013)

Niels Albert Elite Men 2 / 32
Philipp Walsleben Elite Men 3 / 32
Dieter Vanthourenhout Elite Men 10 / 32
Michael Vanthourenhout Elite Men 15 / 32

Soudal GP Neerpelt (Sep 28 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 3 / 38

Supercross Baden (Sep 15 2013)

Philipp Walsleben Elite Men 1 / 38

Kings International Cyclocross (Jan 26 2013)

Niels Albert Men UCI Elite Men 1 / 39
Wietse Bosmans Men UCI Elite Men 2 / 39

World Cup #7 (Jan 6 2013)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 47
Philipp Walsleben Elite Men GvA 15 / 47
Marcel Meisen Elite Men GvA 22 / 47
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 24 / 47
Lubomir Petrus Elite Men GvA 31 / 47

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 3 2013)

Philipp Walsleben Elite Men GvA 3 / 23

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 50
Radomir Simunek Elite Men GvA 5 / 50
Marcel Meisen Elite Men GvA 8 / 50
Lubomir Petrus Elite Men GvA 21 / 50
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 25 / 50
Philipp Walsleben Elite Men GvA 42 / 50

GP Sven Nys (Jan 1 2013)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 36
Radomir Simunek Elite Men GvA 10 / 36
Marcel Meisen Elite Men GvA 14 / 36
Philipp Walsleben Elite Men GvA 30 / 36
Lubomir Petrus Elite Men GvA 36 / 36

Azencross (Dec 28 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 46
Philipp Walsleben Elite Men GvA 8 / 46
Radomir Simunek Elite Men GvA 10 / 46
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 26 / 46
Marcel Meisen Elite Men GvA 41 / 46
Wietse Bosmans U23 Men 2 / 54

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Niels Albert Elite men GvA 2 / 48
Radomir Simunek Elite men GvA 4 / 48
Marcel Meisen Elite men GvA 10 / 48
Philipp Walsleben Elite men GvA 11 / 48
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 33 / 48
Lubomir Petrus Elite men GvA 34 / 48

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Niels Albert Elite men GvA 3 / 55
Radomir Simunek Elite men GvA 11 / 55
Marcel Meisen Elite men GvA 16 / 55
Lubomir Petrus Elite men GvA 18 / 55
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 27 / 55
Philipp Walsleben Elite men GvA 35 / 55

GP Rouwmoer (Dec 22 2012)

Niels Albert Elite men GvA 3 / 31
Marcel Meisen Elite men GvA 14 / 31
Philipp Walsleben Elite men GvA 15 / 31
Wietse Bosmans U23 men 2 / 33
Gianni Vermeersch U23 men 3 / 33
Michael Vanthourenhout U23 men 5 / 33
Jens Adams U23 men 8 / 33
David Van der poel U23 men 11 / 33

GP de Ster (Dec 19 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 13
Philipp Walsleben Elite Men GvA 5 / 13
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 7 / 13
Wietse Bosmans Elite Men GvA 8 / 13
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 13
Michael Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 13
Marcel Meisen Elite Men GvA 12 / 13

Fidea Cyclo-cross Leuven (Dec 16 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 44
Philipp Walsleben Elite Men GvA 7 / 44
Wietse Bosmans Elite Men GvA 9 / 44
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 14 / 44
Marcel Meisen Elite Men GvA 15 / 44

Vlaamse Druivenveldrit 2012 (Dec 9 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 44
Marcel Meisen Elite Men GvA 5 / 44
Philipp Walsleben Elite Men GvA 11 / 44
Michael Vanthourenhout Elite Men GvA 15 / 44
Lubomir Petrus Elite Men GvA 19 / 44
Radomir Simunek Elite Men GvA 40 / 44
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 42 / 44

Fidea Scheldecross Antwerpen (Dec 8 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 46
Radomir Simunek Elite Men GvA 6 / 46
Wietse Bosmans Elite Men GvA 7 / 46
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 11 / 46
Philipp Walsleben Elite Men GvA 14 / 46
Marcel Meisen Elite Men GvA 40 / 46

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Niels Albert Elite men GvA 3 / 52
Radomir Simunek Elite men GvA 6 / 52
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 9 / 52
Marcel Meisen Elite men GvA 14 / 52
Philipp Walsleben Elite men GvA 26 / 52
Lubomir Petrus Elite men GvA 31 / 52

Superprestige Gieten (Nov 25 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 5 / 38
Philipp Walsleben Elite Men GvA 7 / 38
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 18 / 38
Lubomir Petrus Elite Men GvA 22 / 38
Radomir Simunek Elite Men GvA 23 / 38
Marcel Meisen Elite Men GvA 25 / 38

World Cup #3 (Nov 24 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 51
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 7 / 51
Philipp Walsleben Elite Men GvA 10 / 51
Marcel Meisen Elite Men GvA 11 / 51
Radomir Simunek Elite Men GvA 15 / 51
Lubomir Petrus Elite Men GvA 31 / 51

Superprestige Gavere (Nov 18 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 6 / 35
Lubomir Petrus Elite Men GvA 19 / 35
Philipp Walsleben Elite Men GvA 22 / 35
Radomir Simunek Elite Men GvA 25 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 26 / 35
Marcel Meisen Elite Men GvA 33 / 35

GP Hasselt (Nov 17 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 30
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 30
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 30
Philipp Walsleben Elite Men GvA 14 / 30
Marcel Meisen Elite Men GvA 16 / 30

Superprestige Hamme-Zogge (Nov 11 2012)

Jens Adams Superprestige standings after 3 rounds 2 / 20
David Van der poel Superprestige standings after 3 rounds 5 / 20
Gianni Vermeersch Superprestige standings after 3 rounds 6 / 20
Wietse Bosmans Superprestige standings after 3 rounds 7 / 20
Michael Vanthourenhout Superprestige standings after 3 rounds 9 / 20
Niels Albert Elite Men GvA 2 / 40
Marcel Meisen Elite Men GvA 7 / 40
Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 40
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 40
Philipp Walsleben Elite Men GvA 21 / 40
Lubomir Petrus Elite Men GvA 24 / 40
David Van der poel U23 Men 1 / 46
Gianni Vermeersch U23 Men 4 / 46
Jens Adams U23 Men 6 / 46
Wietse Bosmans U23 Men 10 / 46
Michael Vanthourenhout U23 Men 13 / 46

Fidea Jaarmarktcross Niel (Nov 10 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 30
Philipp Walsleben Elite Men GvA 9 / 30
Radomir Simunek Elite Men GvA 16 / 30
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 27 / 30
Wietse Bosmans Elite Men GvA 28 / 30
Marcel Meisen Elite Men GvA 30 / 30

Superprestige Zonhoven (Nov 4 2012)

Jens Adams U23 Men 2 / 38
David Van der poel U23 Men 3 / 38
Wietse Bosmans U23 Men 5 / 38
Gianni Vermeersch U23 Men 14 / 38
Niels Albert Elite Men GvA 2 / 37
Philipp Walsleben Elite Men GvA 10 / 37
Marcel Meisen Elite Men GvA 11 / 37
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 23 / 37
Radomir Simunek Elite Men GvA 29 / 37
Lubomir Petrus Elite Men GvA 37 / 37

Grand Prix de la Région Wallonne (Nov 3 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 24
Marcel Meisen Elite Men GvA 2 / 24
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 24
Lubomir Petrus Elite Men GvA 10 / 24
Philipp Walsleben Elite Men GvA 14 / 24

Koppenbergcross (Nov 1 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 40
Philipp Walsleben Elite Men GvA 14 / 40
Marcel Meisen Elite Men GvA 15 / 40
Lubomir Petrus Elite Men GvA 19 / 40
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 22 / 40
Radomir Simunek Elite Men GvA 37 / 40
Michael Vanthourenhout U23 Men 1 / 30
Jens Adams U23 Men 3 / 30
David Van der poel U23 Men 4 / 30

World Cup #2 (Oct 28 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 52
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 52
Radomir Simunek Elite Men GvA 14 / 52
Philipp Walsleben Elite Men GvA 26 / 52
Lubomir Petrus Elite Men GvA 39 / 52
Marcel Meisen Elite Men GvA 49 / 52

Nacht van Worden (Oct 23 2012)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 3 / 37
Marcel Meisen Elite Men GvA 4 / 37

World Cup #1 (Oct 21 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 54
Radomir Simunek Elite Men GvA 11 / 54
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 19 / 54
Philipp Walsleben Elite Men GvA 22 / 54
Marcel Meisen Elite Men GvA 24 / 54
Lubomir Petrus Elite Men GvA 31 / 54

Kermiscross (Oct 18 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 29

Bpost Bank Trofee - Ronse 2012 (Oct 14 2012)

Niels Albert Elite men GvA 1 / 44
Philipp Walsleben Elite men GvA 9 / 44
Marcel Meisen Elite men GvA 11 / 44
Lubomir Petrus Elite men GvA 14 / 44
Radomir Simunek Elite men GvA 32 / 44
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 39 / 44

Superprestige Ruddervoorde (Oct 7 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 47
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 47
Philipp Walsleben Elite Men GvA 19 / 47
Lubomir Petrus Elite Men GvA 32 / 47
Radomir Simunek Elite Men GvA 42 / 47
Marcel Meisen Elite Men GvA 46 / 47

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 27
Radomir Simunek Elite Men GvA 7 / 27
Lubomir Petrus Elite Men GvA 14 / 27
Philipp Walsleben Elite Men GvA 15 / 27

Fidea GP Neerpelt (Sep 29 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 34
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 4 / 34
Marcel Meisen Elite Men GvA 9 / 34
Radomir Simunek Elite Men GvA 10 / 34
Wietse Bosmans Elite Men GvA 12 / 34
Philipp Walsleben Elite Men GvA 18 / 34

Supercross Baden (Sep 16 2012)

Philipp Walsleben Elite Men 6 / 39

GP Stad Eeklo (Feb 12 2012)

Marcel Meisen Elite Men GvA 3 / 28
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 28
Niels Albert Elite Men GvA 11 / 28
Gianni Vermeersch Elite Men GvA 12 / 28

Heerlen GP Heuts (Feb 12 2012)

David Van der poel Elite Men GvA 8 / 27
Philipp Walsleben Elite Men GvA 16 / 27

Superprestige Middelkerke (Feb 11 2012)

Radomir Simunek Elite Men GvA 5 / 32
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 32
Niels Albert Elite Men GvA 9 / 32
Philipp Walsleben Elite Men GvA 20 / 32
Marcel Meisen Elite Men GvA 30 / 32

Superprestige Hoogstraten (Feb 5 2012)

Radomir Simunek Elite Men GvA 5 / 29
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 9 / 29
Niels Albert Elite Men GvA 17 / 29

Krawatencross (Feb 4 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 5 / 45
Radomir Simunek Elite Men GvA 6 / 45
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 45

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Niels Albert Elite Men GvA 4 / 57
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 57
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 13 / 57
Marcel Meisen Elite Men GvA 26 / 57
Philipp Walsleben Elite Men GvA 40 / 57

World Cup #7 (Jan 15 2012)

Radomir Simunek Elite Men GvA 3 / 60
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 11 / 60
Niels Albert Elite Men GvA 12 / 60
Philipp Walsleben Elite Men GvA 21 / 60
Marcel Meisen Elite Men GvA 27 / 60

Belgian National Championship (Jan 8 2012)

Niels Albert Elite men GvA 2 / 16
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 6 / 16

GP Sven Nys (Dec 31 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 6 / 42
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 15 / 42
Philipp Walsleben Elite Men GvA 18 / 42
Radomir Simunek Elite Men GvA 36 / 42

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Niels Albert Elite men GvA 8 / 62
Radomir Simunek Elite men GvA 10 / 62
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 20 / 62
Philipp Walsleben Elite men GvA 27 / 62

Superprestige Diegem (Dec 23 2011)

Wietse Bosmans U23 Men 2 / 57
Gianni Vermeersch U23 Men 6 / 57
Jens Adams U23 Men 20 / 57
Niels Albert Elite Men GvA 1 / 45
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 45
Philipp Walsleben Elite Men GvA 14 / 45

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 69
Philipp Walsleben Elite Men GvA 27 / 69
Radomir Simunek Elite Men GvA 30 / 69

GP Rouwmoer 2011 (Dec 17 2011)

Niels Albert Elite men GvA 2 / 29

Scheldecross (Dec 11 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 3 / 35
Wietse Bosmans Elite Men GvA 14 / 35
Jens Adams Elite Men GvA 26 / 35

World Cup #4 (Dec 4 2011)

Radomir Simunek Elite Men GvA 7 / 37
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 37

Superprestige Gieten (Nov 27 2011)

Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 38
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 9 / 38
Marcel Meisen Elite Men GvA 11 / 38

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 15 / 63
Radomir Simunek Elite Men GvA 62 / 63

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 36
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 14 / 36

GVA Trofee - GP Hasselt (Nov 19 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 43
Radomir Simunek Elite Men GvA 42 / 43

Fidea Jaarmarktcross (Nov 11 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 29
Marcel Meisen Elite Men GvA 9 / 29
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 29

GVA Trofee - Ronse (Nov 6 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 31

Koppenburgcross (Nov 1 2011)

Sanne Cant Elite Women GvA 5 / 31
Niels Albert Elite Men GvA 7 / 42
Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 42
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 42
Marcel Meisen Elite Men GvA 34 / 42

Nacht Van Worden (Oct 25 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 3 / 44
David Van der poel Elite Men GvA 22 / 44

World Cup #2 (Oct 23 2011)

Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 62
Enrico Franzoi Elite Men GvA 11 / 62
Niels Albert Elite Men GvA 12 / 62
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 14 / 62
Marcel Meisen Elite Men GvA 30 / 62
Philipp Walsleben Elite Men GvA 57 / 62

World Cup #1 (Oct 16 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 8 / 60
Radomir Simunek Elite Men GvA 11 / 60
David Van der poel Elite Men GvA 58 / 60

Superprestige Ruddervoorde 2011 (Oct 9 2011)

Sanne Cant Elite Women GvA 7 / 32
Niels Albert Elite Men GvA 1 / 39
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 39
Philipp Walsleben Elite Men GvA 24 / 39

Fidea Grote Prijs Neerpelt 2011 (Sep 24 2011)

Niels Albert Elite men GvA 3 / 26
Radomir Simunek Elite men GvA 7 / 26
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 8 / 26
Philipp Walsleben Elite men GvA 9 / 26
Wietse Bosmans Elite men GvA 12 / 26

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 4 / 35
Niels Albert Elite Men GvA 5 / 35
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 35
Philipp Walsleben Elite Men GvA 24 / 35

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2011)

Niels Albert Elite men GvA 1 / 40
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 12 / 40
Enrico Franzoi Elite men GvA 20 / 40
Philipp Walsleben Elite men GvA 27 / 40
Mitchell Huenders Elite men GvA 30 / 40
Sanne Cant Elite women GvA 2 / 33

GP Stad Eeklo (Feb 19 2011)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 3 / 20
Enrico Franzoi Elite Men GvA 9 / 20

Cauberg Cyclocross (Feb 19 2011)

Philipp Walsleben Elite Men GvA 2 / 29
Niels Albert Elite Men GvA 3 / 29
Sanne Cant Elite Women GvA 4 / 25

Internationale Cyclo-cross Heerlen GP Heuts (Feb 13 2011)

Philipp Walsleben Elite Men GvA 2 / 32
David Van der poel Elite Men GvA 22 / 32
Sanne Cant Elite Women GvA 3 / 17

Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 12 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 7 / 28
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 28
Enrico Franzoi Elite Men GvA 18 / 28

Superprestige Hoogstraten (Feb 6 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 26
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 26
Philipp Walsleben Elite Men GvA 19 / 26
Mitchell Huenders Elite Men GvA 25 / 26

Augustijn Parkcross Maldegem (Feb 2 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 4 / 30
Philipp Walsleben Elite Men GvA 11 / 30

World Cup #7 (Jan 16 2011)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 45
Philipp Walsleben Elite Men GvA 7 / 45
Enrico Franzoi Elite Men GvA 10 / 45
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 11 / 45
Sanne Cant Elite Women GvA 8 / 27

Sylvestercross (Dec 30 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 54
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 4 / 54

Azencross (Dec 29 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 66
Philipp Walsleben Elite Men GvA 5 / 66
Enrico Franzoi Elite Men GvA 18 / 66
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 22 / 66
Mitchell Huenders Elite Men GvA 39 / 66
Sanne Cant Elite Women GvA 4 / 50

Superprestige Diegem (Dec 27 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 45
Philipp Walsleben Elite Men GvA 6 / 45
Enrico Franzoi Elite Men GvA 13 / 45

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 64
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 64
Philipp Walsleben Elite Men GvA 24 / 64
Enrico Franzoi Elite Men GvA 26 / 64
Mitchell Huenders Elite Men GvA 40 / 64
Radomir Simunek Elite Men GvA 62 / 64
Sanne Cant Elite Women GvA 13 / 39

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 5 / 66
Radomir Simunek Elite Men GvA 8 / 66
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 9 / 66
Philipp Walsleben Elite Men GvA 11 / 66
Enrico Franzoi Elite Men GvA 16 / 66
Mitchell Huenders Elite Men GvA 20 / 66
Sanne Cant Elite Women GvA 5 / 47

Scheldecross (Dec 18 2010)

Radomir Simunek Elite Men GvA 1 / 53
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 53
Niels Albert Elite Men GvA 9 / 53
Philipp Walsleben Elite Men GvA 20 / 53
Sanne Cant Elite Women GvA 3 / 21

World Cup #4 (Dec 17 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 36
Philipp Walsleben Elite Men GvA 9 / 36
Enrico Franzoi Elite Men GvA 13 / 36
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 14 / 36
Radomir Simunek Elite Men GvA 26 / 36
Mitchell Huenders Elite Men GvA 27 / 36

GP Rouwmoer (Dec 11 2010)

Niels Albert Elite men GvA 5 / 35
Enrico Franzoi Elite men GvA 12 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 14 / 35
Radomir Simunek Elite men GvA 18 / 35
Mitchell Huenders Elite men GvA 33 / 35
Philipp Walsleben Elite men GvA 35 / 35

34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten 2010 Date range: November 28 2010 * 34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten (Nov 28 2010)

Radomir Simunek Elite Men GvA 2 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 3 / 35
Enrico Franzoi Elite Men GvA 10 / 35
Mitchell Huenders Elite Men GvA 18 / 35

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 57
Philipp Walsleben Elite Men GvA 12 / 57
Enrico Franzoi Elite Men GvA 17 / 57
Mitchell Huenders Elite Men GvA 43 / 57
Radomir Simunek Elite Men GvA 55 / 57
Sanne Cant Elite Women GvA 4 / 39

Superprestige Gavere (Nov 21 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 31
Radomir Simunek Elite Men GvA 22 / 31
Mitchell Huenders Elite Men GvA 25 / 31
Sanne Cant Elite Women GvA 4 / 35

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 40
Enrico Franzoi Elite Men GvA 9 / 40
Radomir Simunek Elite Men GvA 22 / 40
Mitchell Huenders Elite Men GvA 33 / 40
Philipp Walsleben Elite Men GvA 34 / 40
Sanne Cant Elite Women GvA 2 / 32

Superprestige Zonhoven (Oct 31 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 5 / 32
Philipp Walsleben Elite Men GvA 8 / 32
Enrico Franzoi Elite Men GvA 10 / 32
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 14 / 32
Sanne Cant Elite Women GvA 4 / 28

10e Kiremko Nacht van Woerden (Oct 26 2010)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 43
Mitchell Huenders Elite Men GvA 10 / 43
Sanne Cant Elite Women GvA 5 / 43

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 53
Philipp Walsleben Elite Men GvA 7 / 53
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 9 / 53
Enrico Franzoi Elite Men GvA 10 / 53
Mitchell Huenders Elite Men GvA 39 / 53
David Van der poel Elite Men GvA 48 / 53
Sanne Cant Elite Women GvA 7 / 33

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 61
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 61
Enrico Franzoi Elite Men GvA 13 / 61
Radomir Simunek Elite Men GvA 14 / 61
Philipp Walsleben Elite Men GvA 15 / 61
Mitchell Huenders Elite Men GvA 32 / 61
David Van der poel Elite Men GvA 51 / 61
Sanne Cant Elite Women GvA 8 / 40

Kermiscross (Oct 14 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 4 / 40
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 40
Jim Aernouts Elite Men GvA 7 / 40

Superprestige Ruddervoorde (Oct 10 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 7 / 48
Enrico Franzoi Elite Men GvA 11 / 48
Philipp Walsleben Elite Men GvA 12 / 48
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 13 / 48
Radomir Simunek Elite Men GvA 20 / 48

GP Neerpelt (Sep 27 2010)

Enrico Franzoi Elite Men GvA 7 / 20
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 20
Jim Aernouts Elite Men GvA 9 / 20
Arnaud Jouffroy Elite Men GvA 12 / 20
Philipp Walsleben Elite Men GvA 13 / 20
Sanne Cant Elite Women GvA 3 / 10

Steenbergcross (Sep 19 2010)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 4 / 43
Philipp Walsleben Elite Men GvA 7 / 43
Enrico Franzoi Elite Men GvA 9 / 43
Jim Aernouts Elite Men GvA 12 / 43
Arnaud Jouffroy Elite Men GvA 16 / 43
Radomir Simunek Elite Men GvA 22 / 43
Jens Adams Elite Men GvA 23 / 43
Gianni Vermeersch Elite Men GvA 34 / 43

Superprestige Vorselaar (Feb 14 2010)

Niels Albert Elite Men 2 / 30
Radomir Simunek Elite Men 3 / 30
Dieter Vanthourenhout Elite Men 5 / 30
Gianni Denolf Elite Men 18 / 30

G.P. de Eecloonaar (Feb 13 2010)

Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 2 / 27
Niels Albert Elite Men GvA 4 / 27
Lubomir Petrus Elite Men GvA 12 / 27
Gianni Denolf Elite Men GvA 15 / 27
Jim Aernouts Elite Men GvA 21 / 27

Parkcross Maldegem (Feb 3 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 19
Gianni Denolf Elite Men GvA 13 / 19

World Cup #9 (Jan 24 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 60
Radomir Simunek Elite Men GvA 10 / 60
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 13 / 60
Enrico Franzoi Elite Men GvA 18 / 60

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 22 2010)

Dieter Vanthourenhout Elite Men 9 / 24

World Cup #8 (Jan 17 2010)

Niels Albert Elite men GvA 8 / 59
Enrico Franzoi Elite men GvA 10 / 59
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 13 / 59
Philipp Walsleben Elite men GvA 14 / 59
Radomir Simunek Elite men GvA 15 / 59

Czech National Championships (Jan 10 2010)

Radomir Simunek Elite men 5 / 34

Belgian National Championships (Jan 10 2010)

Jim Aernouts U23 1 / 47
Wietse Bosmans U23 3 / 47
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 15
Niels Albert Elite Men GvA 9 / 15

Belgian National Championships (Jan 9 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 17
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 17

International Cyclo-cross Tervuren (Jan 3 2010)

Niels Albert Elite Men GvA 5 / 45
Enrico Franzoi Elite Men GvA 9 / 45
Philipp Walsleben Elite Men GvA 15 / 45
Jim Aernouts Elite Men GvA 17 / 45
Arnaud Jouffroy Elite Men GvA 19 / 45
Lubomir Petrus Elite Men GvA 22 / 45
Wietse Bosmans Elite Men GvA 23 / 45
Sanne Cant Elite Women GvA 3 / 19

Fidea Cyclo-cross Tervuren (Jan 2 2010)

Niels Albert Elite Men Gva 1 / 46
Philipp Walsleben Elite Men Gva 5 / 46
Dieter Vanthourenhout Elite Men Gva 10 / 46
Sanne Cant Elite Women GvA 2 / 32

Grote Prijs De Ster (Jan 2 2010)

Radomir Simunek Elite men GvA 2 / 51
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 3 / 51
Enrico Franzoi Elite men GvA 4 / 51

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2010)

Lubomir Petrus Elite Men GvA 4 / 35

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Niels Albert Sprint classification 4 / 6
Niels Albert Elite Men GvA 3 / 34
Enrico Franzoi Elite Men GvA 9 / 34
Philipp Walsleben Elite Men GvA 13 / 34
Niels Albert Belgacom Snelste Ronde: 3 / 3
Niels Albert Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 4 / 37
Enrico Franzoi Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 9 / 37
Philipp Walsleben Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 12 / 37
Dieter Vanthourenhout Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 14 / 37

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Lubomir Petrus U23 Men 7 / 53
Jim Aernouts U23 Men 13 / 53
Niels Albert Elite Men GvA 3 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 13 / 35
Gianni Denolf Elite Men GvA 28 / 35

World Cup #7 (Dec 26 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 65
Radomir Simunek Elite Men GvA 5 / 65
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 65
Philipp Walsleben Elite Men GvA 17 / 65

World Cup #6 (Dec 21 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 3 / 67
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 12 / 67
Philipp Walsleben Elite Men GvA 41 / 67

Scheldecross (Dec 19 2009)

Radomir Simunek Elite Men GvA 4 / 51
Niels Albert Elite Men GvA 7 / 51
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 51
Jim Aernouts Elite Men GvA 15 / 51
Lubomir Petrus Elite Men GvA 28 / 51
Wim Leemans Elite Men GvA 36 / 51
Gianni Denolf Elite Men GvA 39 / 51

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 13 2009)

Niels Albert Elite men GvA 1 / 42
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 7 / 42
Lubomir Petrus Elite men GvA 37 / 42

GVA Trofee - GP Rouwmoer (Dec 12 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 27
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 5 / 27
Radomir Simunek Elite Men GvA 7 / 27

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 47
Radomir Simunek Elite Men GvA 9 / 47

Superprestige Gavere (Nov 15 2009)

Niels Albert Elite men GvA 1 / 33
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 10 / 33
Philipp Walsleben Elite men GvA 11 / 33
Radomir Simunek Elite men GvA 12 / 33
Sanne Cant Elite women GvA 4 / 29

Grand Prix de la Région Wallonne (Nov 14 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 37
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 4 / 37
Radomir Simunek Elite Men GvA 5 / 37
Wim Leemans Elite Men GvA 16 / 37
Gianni Denolf Elite Men GvA 22 / 37

Niel Jaarmarktcross (Nov 11 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 45
Radomir Simunek Elite Men GvA 4 / 45
Jim Aernouts Elite Men GvA 11 / 45

World Cup #3 (Nov 8 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 52
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 13 / 52
Sanne Cant Elite Women GvA 9 / 38

Superprestige Hoogstraten (Nov 1 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 26
Radomir Simunek Elite Men GvA 7 / 26
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 10 / 26

World Cup #2 - Plzen (Oct 18 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 49
Radomir Simunek Elite Men GvA 7 / 49
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 22 / 49

Nissan Superprestige Topsport Vlaanderen Trofee (Oct 11 2009)

Niels Albert Elite Men GvA 2 / 38
Radomir Simunek Elite Men GvA 6 / 38
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 8 / 38
Wim Leemans Elite Men GvA 21 / 38
Gianni Denolf Elite Men GvA 28 / 38

Openingsveldrit van Harderwijk (Sep 27 2009)

Lubomir Petrus Elite Men 7 / 42
Wim Leemans Elite Men 9 / 42
Radomir Simunek Elite Men 11 / 42

GP Neerpelt Wisseltrofee Eric Vanderaerden (Sep 20 2009)

Niels Albert Elite Men 1 / 33
Radomir Simunek Elite Men 4 / 33
Dieter Vanthourenhout Elite Men 8 / 33
Gianni Denolf Elite Men 21 / 33
Wim Leemans Elite Men 33 / 33

Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 22 2009)

Niels Albert Elite Men 2 / 36
Dieter Vanthourenhout Elite Men 11 / 36
Jim Aernouts U 23 2 / 32
Gianni Denolf U 23 13 / 32

Superprestige #7 (Feb 15 2009)

Niels Albert Elite Men 2 / 39
Dieter Vanthourenhout Elite Men 10 / 39
Stijn Huys Elite Men 34 / 39
Philipp Walsleben U23 1 / 36
Jim Aernouts U23 8 / 36
Gianni Denolf U23 15 / 36

Superprestige #6 (Feb 8 2009)

Niels Albert Elite Men 2 / 31
Dieter Vanthourenhout Elite Men 19 / 31

Krawaten Cross (Feb 7 2009)

Niels Albert Elite Men 1 / 40
Dieter Vanthourenhout Elite Men 6 / 40

Parkcross Maldegem (Feb 4 2009)

Radomr imunek jr. Elite Men 7 / 26
Niels Albert Elite Men 10 / 26
Gianni Denolf Elite Men 19 / 26

World Cup #9 (Jan 25 2009)

Niels Albert Elite Men 4 / 50
Dieter Vanthourenhout Elite Men 14 / 50
Radomr imunek jr. Elite Men 50 / 50

World Cup #8 (Jan 18 2009)

Niels Albert Elite Men 5 / 49
Dieter Vanthourenhout Elite Men 29 / 49

Belgian National Championship (Jan 11 2009)

Niels Albert Elite Men 2 / 50
Dieter Vanthourenhout Elite Men 7 / 50

Vlaamse Witloof Veldrit (Jan 4 2009)

Niels Albert Elite Men 1 / 41
Dieter Vanthourenhout Elite Men 12 / 41
Jim Aernouts Elite Men 17 / 41

GP de Ster (Jan 2 2009)

Radomir Simunek Elite Men 3 / 54
Dieter Vanthourenhout Elite Men 5 / 54
Niels Albert Elite Men 10 / 54
Lubomir Petrus Elite Men 17 / 54
Philipp Walsleben Elite Men 34 / 54

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2009)

Niels Albert Elite Men 3 / 36
Radomir Simunek Elite Men 4 / 36
Dieter Vanthourenhout Elite Men 10 / 36
Philipp Walsleben U23 1 / 36
Jim Aernouts U23 6 / 36
Wim Leemans U23 10 / 36
Gianni Denolf U23 12 / 36
Arnaud Van den abeele U23 22 / 36

Kermiscross (Oct 15 2008)

Niels Albert Elite Men GvA 1 / 27
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 27
Lubomir Petrus Elite Men GvA 9 / 27
Jim Aernouts Elite Men GvA 12 / 27
Gianni Denolf Elite Men GvA 19 / 27