Log In
Sacramento Cyclocross #4 (Gibson Ranch Park - Sat) • Nov 18 2017
Race uploaded by Anonymous Uploader csv | json
5.6
4.3
3.6
4
3.9
Clear, 57 degrees, wind 2 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:

Instagram used to let us search for a hashtag, but now they don't. Bummer! Here's the 'grams you want: #saccx

Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
5.6
Beers
4.3
Moisture
3.6
Accel
4
Tech
3.9
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Jonathan Baker Touchstone Racing 58:44.7 8
2 Justin Thomas Trainer Road 59:35.7 8
3 Scott Hooper TopClub CX 1:00:26.9 8
4 Kell Mckenzie King Kog 1:00:37.9 8
5 Noah Hayes Rock Lobster 1:01:56.0 8
6 Sage Aldebaran CxNation 1:03:23.9 8
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 1   Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 David Mai Thirsty Bear p/b Akamai 46:53.7 6
2 Matthew Hoffman 47:41.0 6
3 Adam Koch Kinetic Cycles 48:34.0 6
4 Tim Bolton 48:48.7 6
5 Marcus Catano CBRE Racing 49:04.0 6
6 Justin Hintz River City Velo 50:22.0 6
7 Antonio Miranda SGW - OSCAR’S 51:18.7 6
8 Minh Pham CBRE Racing 51:38.0 6
9 Rozel Tupaz CBRE Racing 54:22.0 6
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 5   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 John Mundelius Stix & Stones Mobile Bike Repair 46:07.5 6
2 Brian Staby CX Nation 47:24.0 6
3 Scott Peifer Folsom Bike / Trek 47:31.5 6
4 Steve Ozonion 47:52.0 6
5 Justin Bucktrout DG Big Swingin' Cycles 48:01.8 6
6 George Smith 49:50.0 6
7 Mark Mastoras Dolore Grotta/Big Swingin Cycles 49:50.4 6
8 Rich Maile 50:01.9 6
9 Eric Bustos Nest 50:10.2 6
10 Ilya Cantor TriForce 50:31.8 6
11 Mitch Rohrer Team City CX 50:37.7 6
12 Kyle Schild SGW 50:49.0 6
13 Gus Platis Rio Strada Racing 51:21.0 6
14 James Allen DBCRT 51:22.7 6
15 Steve Offerman Rio Strada Racing 51:40.7 6
16 Kc Mares Clean Power Cycling Team 52:41.0 6
17 James Pavlichek Mike's Velo City 53:12.0 6
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 2   Cat 3: 9   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Mike Warren Velo Fratello 47:32.8 6
2 Robert Meighan Outside Van/ Cycleution 50:41.0 6
3 Mark Henry Paco's Bike & Ski 51:24.7 6
4 Dean Klotz Leadout Racing 52:31.0 6
5 Marty Cunningham Folsom Bike 52:33.0 6
6 Thom Fox Team Roaring Mouse 53:10.0 6
7 Rob Stark Kinetic Cycles 45:39.0 5
8 Dan Hill Pacos 46:26.7 5
9 John Seivert ol'Republic / SERT 47:06.0 4
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 2   Cat 3: 4   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Max Coonley Mikes Bikes 46:54.0 6
2 Jordan Fields 47:13.0 6
3 Aaron Casados Form and Data 49:17.7 6
4 Ian Dapot Box Dog Bikes 49:59.0 6
5 Stefan Fuller FREAKSHOW RED CX 51:20.0 6
6 Matthew Elder Kinetic Cycles 51:25.2 6
7 Brian Ray Team CryNow 51:27.7 6
8 Tommaso Gomez 51:55.0 6
9 Garth Jackson 52:13.5 6
10 Michael Unruh 53:15.0 6
11 Brandon Hayden Genentech 53:18.5 6
12 Matt Anderson NOR-NEV 53:19.0 6
13 Jason Smith Data Driven Athlete p/b Greg Price 53:33.5 6
14 Toby Smith Davis Bike Club Race Team 53:34.7 6
15 Geoffrey Colburn Box Dog Bikes 53:36.0 6
16 Creighton Gruber Team Swift 54:22.0 6
17 Casey Keen Sierra Endurance Sports 54:45.0 6
18 Matthew Bush 46:05.7 5
19 Mark Monaghan orangepedalcycling 46:40.0 5
20 Ben Braxley 47:08.7 5
21 Jody Mccomas Athletic Camps 48:23.0 5
22 Evan Hudelson Bell Real Estate Cycling Team 51:27.0 5
23 Will Beirne RCV.CX 35:07.9 3
24 Scott Orton Velo Fratello 17:18.3 2
25 Joseph Smith Bell Real Estate Cycling 08:54.8 1
Finishers: Cat 3: 5   Cat 4: 10   Cat 5: 4   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Ryan Odell Folsom Bike 40:29.8 5
2 Jeff Bilodeau CBRE Racing 40:39.8 5
3 Antonio Miranda SGW - OSCAR’S 41:10.6 5
4 Lee Murai 41:51.6 5
5 Michael Gleckler Kinetic Cycles 42:18.6 5
6 Ben Moomey CBRE 42:25.8 5
7 Ken Ballard Kinetic Cycles 42:42.8 5
8 Robbie Robertson Veri Good Cookies Racing 42:45.5 5
9 Mike Voss 42:49.8 5
10 Jim Macdonald Team BEER 42:52.5 5
11 James Plummer 43:21.8 5
12 Bryan Gast 44:00.8 5
13 Gary Land NorCal Bike Sport 44:41.8 5
14 Blair Hickman River City Velo CX 45:01.8 5
15 Eric Houston 45:48.6 5
16 Drew Noel Trafiq vs. Traffic 46:08.8 5
17 Noah Campbell ol' Republic/SERT 46:10.8 5
18 Brandon Van cleve DRS 247 47:09.9 5
19 Adam Fresia 47:55.9 5
20 Jay Ruzicka 42:50.9 4
21 Daniel Edge FREAKSHOW RED CX 44:47.8 4
22 Richard Pittman FREAKSHOW RED CX 44:52.8 4
23 Earl Abel 16:33.0 2
Finishers: Cat 3: 6   Cat 4: 4   Cat 5: 3   Cat ?: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Adam Andelin Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F 40:02.9 5
2 Jason Liske 41:53.9 5
3 Anthony Brantley 42:53.8 5
4 ?mark Fellows Kinetic Cycles 43:07.8 5
5 Casey Keen Sierra Endurance Sports 43:31.6 5
6 Charles Himes Velo Fratello 45:32.8 5
7 Gus Platis Rio Strada Racing 45:35.8 5
8 Lance Hooper LeadOut Racing 45:54.6 5
9 Michael Loftesnes cbre racing 46:26.8 5
10 David Billingsley 46:49.8 5
11 Dane Schweitzer 47:51.8 5
12 ?ben French Revs Road Race p/b Kenetic Cycles 49:12.8 5
13 Colby Stott Reno Cycling Team p/b Nature's Bake 49:28.9 5
14 Robert Kimzey TBB CX 49:45.9 5
15 ?kyle Daugherty Ol' Republic 49:59.9 5
16 Evan Billman AmainCycling 41:28.8 4
17 Michael Steyer Kinetic Cycles 42:15.6 4
18 James Smith Fusion Sport 18:25.5 2
DNF Brian Ray Chico Corsa 24:43.0 2
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 8   Cat 5: 1   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Dc Hays Kinetic Cycles 43:18.8 5
2 Ian Milne Victory Velo Racing 44:07.8 5
3 Ben Milikien Paco's Bike 45:18.6 5
4 Alan Bodtker Victory Velo 45:35.4 5
5 Stuart Bratton LeadOut Racing 45:48.6 5
6 Reese Gary Kinetic Cycles 46:15.6 5
7 Michael Arreguin SGW 48:04.8 5
8 Victor Mao Kinetic Cycles 48:19.8 5
9 Michael Oliver Kinetic Cycles 40:13.0 4
10 Bruce Mcgagin Kinetic 44:47.8 4
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 2   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Jan Elsbach Davis Bike Club Race Team 42:15.6 5
2 Ryosei Kaneko ol'Repiblic/SERT 43:26.8 5
3 Stuart Baker Sacramento Golden Wheelmen 44:23.8 5
4 Scot Johnson Divine Electric 44:52.8 5
5 Tim Brown Club Echelon 45:11.8 5
6 Albert Fox Velo Wrench 47:01.6 5
7 Anthony Smith Pasadena Cyclery 48:04.8 5
8 Anthony Parenti Orange Pedal 39:41.8 4
9 Thomas Kellner 40:29.6 4
10 Christopher Cioni SGW 41:10.0 4
11 Joseph Vicencio 49:45.6 4
12 Mike Macdonald Jaeger Wheelmen 39:00.8 3
13 Dan Parkinson 09:22.0 1
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 3   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Joel Hammond Chico Cycling Team 25:11.8 3
2 Josh Young 25:50.6 3
3 Brian Wagner 27:03.8 3
4 Joshua Mott Folsom bike 27:36.8 3
5 Daniel Wallmark FREAKSHOW RED CX 28:57.8 3
6 Evan Hudelson Bell Real Estate Cycling Team 29:16.6 3
7 Kirk Evans 29:35.3 3
8 Jake Sours Team City 31:13.9 3
9 Peter Antognini 32:54.8 3
10 Richard Pittman FREAKSHOW RED CX 33:09.6 3
11 Rick Guevel Kinetic Cycles 33:21.6 3
12 Eric Marquez 35:12.8 3
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 5   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Justin Walstad 25:41.8 3
2 ?glenn Sabot 27:22.8 3
3 Kevin Luft 29:38.8 3
4 Jay Van rein Team City CX 29:58.6 3
5 Ryan Wenker Kinetic Cycles 30:21.8 3
6 Craig Altare 30:56.9 3
7 Roy Hui SGW 31:21.8 3
8 James Wright All Out of Bubblegum Racing 32:06.6 3
9 Josh Flood Sac Bike Fans 33:00.8 3
10 John Simmons Clean Power Cycling pb TESLA 33:06.8 3
11 Mark Nelson Kinetic Cycles 24:13.8 2
12 Brett Edwards Yuba-Sutter Tri Club 25:06.8 2
13 Rudy Alfonso Kinetic Cycles 39:54.0 2
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 5   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Robert Fuller FREAKSHOW RED CX 27:45.6 3
2 Greg Wilson Kinetic 27:52.8 3
3 Mark Myhr 28:06.6 3
4 Colby Stott Reno Cycling Team p/b Nature's Bake 28:32.9 3
5 Michael Arreguin SGW 28:45.9 3
6 Marc Stewart 29:54.4 3
7 Bryant Powell 30:19.8 3
8 Evan Billman AmainCycling 30:28.9 3
9 David Herman Mraz-Bike Guys 30:50.6 3
10 Jack Cauthen Velofix 31:08.4 3
11 Gary Neate REOBCG 31:49.6 3
12 Steve Schwabauer freakshow 31:58.8 3
13 David Porter 32:08.6 3
14 Kirk Keeler Yosemite Velo 32:17.8 3
15 Robert Hughes 33:00.8 3
16 Terry Ervin EPiC Cycling 33:37.9 3
17 Curt Ferguson 23:02.8 2
18 David Pires 23:50.8 2
19 Mike Mundell Genentech 23:56.8 2
20 Matt Martinez FREAKSHOW RED CX 24:56.8 2
22 Jim Mcdonald Rio Strada Racing 11:47.8 1
DNF Kary Grabow 10:22.0 1
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 6   Cat 5: 5   Cat ?: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Bruce Parr 27:18.6 3
2 Dave Ferrell Victory Velo 28:13.8 3
3 Mike Baroni 28:40.8 3
4 David Vincent Audi Reno Tahoe 28:59.6 3
5 Charles Merrill 3RingCircus.us 30:34.8 3
6 Genuino Madruga Roseville Cyclery 30:56.8 3
7 Daniel Parks Folsom Bike 31:17.9 3
8 Lee Mosbrucker 31:33.8 3
9 Tim Patton 33:11.9 3
10 David Iriguchi Iriguchi Ukuleles 33:37.9 3
11 Brian Schyberg Schyberg Engineering 22:43.8 2
12 Gary Murata Alpine Orthopedic Medical Group 24:52.8 2
13 John Hedderson Hedderson Demographic Services 27:56.9 2
DNF Rj Laffins Chico Cycling Team --- 0
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 2   Cat ?: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 George Smith 26:13.6 3
2 Thom Fox Team Roaring Mouse 26:20.8 3
3 Mark Bryson Sacramento Golden Wheelman 27:13.8 3
4 John Slavonic ol' Republic / SERT 28:50.8 3
5 Kurt Barton VICTORY VELO RACING 29:13.7 3
6 Tim Smith Victory Velo Racing 29:31.6 3
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Wyatt Hamilton Western States Realty of Auburn 26:45.6 3
2 John travis Boucher Team Roseville Cyclery 26:45.8 3
3 Giovanni Galeoto Reno Wheelmen 29:41.8 3
4 Ian Schweitzer 31:34.6 3
5 Conner Ramesbottom 21:58.8 2
6 Joshua Sayo 21:59.0 2
6 Jacob Schwabauer freakshow 22:16.8 2
7 Bryan Eickmann 22:35.8 2
8 Stuart Mcdonald Rio Strada 24:25.8 2
9 Nathan Sayo 24:28.6 2
10 Luke Anderson NOR-NEV 25:16.8 2
11 Connor Bilodeau cbre 28:50.8 2
12 Benjamin Landon 29:22.9 2
Finishers: Cat 5: 5   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Creighton Gruber Team Swift 24:59.8 3
2 Alexander Stoltman FREAKSHOW CX RED 27:20.6 3
3 Robby Striegel Cycling Development 28:45.8 3
4 Charlie Longshore-neate 29:39.8 3
5 Jakob Young Bunny death scream racing 31:03.6 3
6 William Olling 31:03.8 3
7 ?henry Chadwick Team City Sacramento 32:19.8 3
8 Sam Flood 23:25.6 2
Finishers: Cat 5: 3   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Daniel Cortopassi DRS/247 1:00:02.7 8
2 Callum Ingram 1:01:45.7 8
3 Clint Claassen Santa Cruz / Fox 1:01:46.9 8
4 Zack Cunningham Squid 1:03:17.2 8
5 Samuel Guzman Victory Velo Racing 1:03:36.9 8
6 Nicholas Terzakis Squid Bicycles Co-Factory Racing 1:05:03.9 8
7 Eric Nelson Rock Lobster 1:05:17.9 8
8 William Youngman 1:06:54.0 8
9 Patrick Dowd King Kog 1:08:11.9 8
Finishers: Cat 1: 4   Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Justin Pitts 51:11.8 6
2 Frank Shoemaker LeadOut Racing / bikenerd 52:09.7 6
3 Steven Chavez Trunetics 52:18.7 6
4 Andrew Moore Sutterville Bike/Two Seeds Coffee/B 52:37.0 6
5 Vee Bhopla Kinetic Cycles/Life Time Fitness 53:01.8 6
6 Jonathan Goergen 44:29.8 5
7 Jonathan Clay Myke's VeloCity 45:29.0 5
8 Will Waggoner River City Velo 45:41.0 5
9 Trace Mcmahon River City Velo 49:35.9 5
10 Hank Mini Team Roseville Cyclery 50:22.0 5
11 Anthony Ordonez River City Velo 50:55.0 5
12 Brian Ray Chico Corsa 49:40.7 4
13 Erik Dubey 31:55.9 3
Finishers: Cat 3: 4   Cat 4: 3   Cat 5: 2   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Julie Young Dai Endurance 40:45.9 5
2 Janie Dalton Lulu's Cyclery 42:21.0 5
3 Colleen Wanty Dolore Grotta 42:47.9 5
4 Aubree Watkins 44:07.9 5
5 Sarah Maile 44:46.8 5
6 Audrey Biehle Dirt Birds 47:18.0 5
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Monica Erdosh Victory Velo 43:50.9 5
2 Marila Alvares Dirt Birds 44:32.9 5
3 Kelly Miller Dirt Birds 46:57.9 5
4 Trinity Gleckler Breakaway Women's Racing p/b Kineti 47:52.9 5
5 Paige Galeoto Reno Wheelmen 48:20.0 5
6 Stacey Gillis Bunny death scream racing 49:11.6 5
7 Asa Shoemaker BABOB! 50:03.9 5
Finishers: Cat 1: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Rebecca Hatt Dirt Birds/Bike Like a Girl 39:45.0 4
2 Anna Poehlmann Dirt Birds 39:50.0 4
3 Shannon Kentera Dirt Birds 40:05.0 4
4 Trudy Roberts Davis bike club 40:13.7 4
5 Lindsey Mckown 40:14.9 4
6 Michele Moreno High Sierra Cycling/Onform Bike Fit 41:03.8 4
7 Karin Austin King Kog 41:11.6 4
8 Mandi Seavers Kinetic Cycles 42:14.7 4
9 Mary Snovel Dirt Birds 42:25.7 4
10 Amy Chatowsky 42:34.9 4
11 Ashley Fruhwirth River City Velo 43:59.9 4
12 Jen Bezrutczyk King Kog 45:56.9 4
13 Kimberly Clements Dirt Birds 39:18.0 3
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Hope Crockell Ventana MTB USA 20:35.7 2
2 Megan Brinkmeyer Team City Sacramento 22:56.0 2
3 Andrea Sanchez Team City Sacramento 23:06.7 2
4 Jen Bezrutczyk King Kog 23:27.0 2
5 Lauren Mckay Dirt Birds 23:31.9 2
6 Christine Foster Dirt Birds 23:43.0 2
7 Jessica Hester dirt birds 24:34.7 2
8 Rachel Warren 24:35.7 2
9 Amber Pearson 25:32.7 2
10 Amy Goad Team City Sactramento 25:36.0 2
11 Stevie Esparza River City Velo 26:03.7 2
12 Kirstin Bedared 27:50.0 2
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Tawni Parr 20:55.0 2
2 Libby Conlin KINETICS 22:49.9 2
3 Michelle Faurot Bike LIke a Girl 23:09.7 2
4 Chris Wilson Kinetic 23:26.0 2
5 Angie Platis Rio Strada Racing 23:37.4 2
6 Marci Wood 27:49.0 2
7 Tina Bilodeau cbre 29:21.0 2
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Teri Reilly 39:53.0 4
2 Debbie Hakansson Pacos 40:20.9 4
3 Michelle Nightengale CA Technologies 41:27.6 4
4 Brenda Hawkins Kinetics 44:07.0 4
5 Margie Lapoint Truckee bike Team 44:16.9 4
6 Susan Butterworth Old and Slow 51:15.6 4
7 ?kari Sumner COLT Racing 40:07.9 3
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 2   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Shantelle Tupaz Rock Lobster 21:48.0 2
2 Samantha White Team Bacon 22:15.0 2
3 Amber Keen Sierra Endurance Sports 24:17.0 2
4 Kennedy Cortopassi Violer/Cliff/HRS/Rock Lobster 25:00.7 2
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime Lap 1
1 Stacey Gillis Bunny death scream racing 19:16.6 2
2 Susan Butterworth Old and Slow 23:40.0 2
3 ?kari Sumner COLT Racing 24:58.0 2
Finishers: Cat 4: 1   Cat ?: 2