Log In
Winchester AppleCross • Nov 19 2017
Race uploaded by Anonymous Uploader csv | json
5.1
4.1
4.4
5.5
5.5
Mostly Cloudy, 44 degrees, wind 5 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
5.1
Beers
4.1
Moisture
4.4
Accel
5.5
Tech
5.5
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Joshua Olsen Stage 1 Cycling/fusionTHINK / VOSS 0:38:34.3
2 Tyler Kirkwood Unattached 0:38:53.4
3 Mark Lewis Bayside Velo/Bike Doctor/Team Bike 0:38:59.1
4 Sean Price Whole Wheel Velo Club 0:39:11.8
5 Jonathan Carney Crosshairs Cycling 0:39:14.3
6 Samuel Kristy Crosshairs Cycling 0:39:49.6
7 Shannon Field Ascent Concept Team 0:40:19.9
8 Curtis Alia NCVC/UnitedHealthcare 0:40:51.3
9 Craig Snydal Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 0:41:11.9
10 Jason Dempsey National Capital Velo Club/UnitedHe 0:41:49.8
11 Marcus Provine Bayside Velo/Bike Doctor 0:42:19.2
12 Ryan Bowen National Capital Velo Club/UnitedHe 0:43:49.5
13 Hans Manzke Route 1 Velo/Arrow Bicycle 0:43:56.3
14 Bo Rider Rock Creek Velo 0:44:07.4
15 Aidan Dixon Rock Creek Velo 0:47:25.8
16 Knight Elsberry National Capital Velo Club/UnitedHe 0:48:21.8
DNF Jay Schrum Unattached DNF
Finishers: Cat 3: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Shaun Braithwaite Unattached 0:39:59.4
2 Jimmy Sosinski Unattached 0:40:59.7
3 Dylan Stagner Great Eskape 0:41:44.4
4 Jeffrey Meyer Pink Rhino Racing 0:41:58.5
5 Alexander Hinton Unattached 0:42:01.8
6 Jason Cooper The Bike Rack/Bike Rack Racing 0:42:02.2
7 Lucas Beirne National Capital Velo Club/UnitedHe 0:42:47.2
8 Conor Dancy HPC Cycling 0:42:56.8
9 Christopher Grengs Squadra Coppi 0:43:29.8
10 Matt Jorgenson Baltimore Bicycle Club/Team BBC 0:43:38.8
11 Matt Holmes Team Bikenetic 0:43:46.3
12 Brett Showalter Unattached 0:43:57.5
13 Marco Scuriatti Rock Creek Velo 0:44:04.7
14 Dane Paris Team Bikenetic 0:44:05.4
15 Brenden Leavitt Unattached 0:44:13.9
16 Chris Howell Bike Doctor / Visit Frederick 0:44:14.4
17 Parker Feierbach Unattached 0:44:18.2
18 Adam Ward Unattached 0:44:24.2
19 Christopher Yesmant Bluemont Connection 0:44:31.0
20 Nicholas Wood Bluemont Connection 0:44:52.7
21 Chris Spurrier US Military Endurance Sports 0:45:12.7
22 Jesse Adkison US Military Endurance Sports 0:45:13.7
23 Erik Argueta Unattached 0:45:36.8
24 Kevin Gallo Squadra Coppi 0:45:47.7
25 Chris Boland Unattached 0:46:01.8
26 Ian Buggey Team Bikenetic 0:46:55.2
27 Sean Mcknight Unattached 0:47:26.8
28 George Lewis Team Bikenetic 0:47:28.2
29 Mark Gisler Bluemont Connection 0:47:35.3
30 Kevin Tan Charlottesville Racing Club 1 Lap
31 Nathan Ayers Bad Cat Racing/Full Spectrum Racing 1 Lap
32 David Centers Bluemont Connection 1 Lap
33 Patrick Dennis The Bike Rack/Bike Rack Racing 1 Lap
34 Noe Cuadra Phoenix Bikes 1 Lap
35 Dan Doggett Unattached 1 Lap
36 Jesse Godby Unattached 1 Lap
37 Alexander Fowler Unattached 1 Lap
38 Alex Harisiadis Baltimore Bicycle Club/Team BBC 1 Lap
39 Andrew Karr Great Eskape 1 Lap
40 Michael Minnis Unattached 1 Lap
41 Clinton Hamilton Unattached 1 Lap
42 Matthew Huisman The Bike Rack/Bike Rack Racing 1 Lap
DNF Christopher Tank Bluemont Connection DNF
Finishers: Cat 4: 43  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 William Wagstaff Unattached 0:31:45.8
2 Jack Lanier Unattached 0:32:02.4
3 Ian Bucala DistrictTaco Racing 0:33:44.3
4 Parker Agan Unattached 0:34:09.2
5 Charles Coffey GMU Cycking 0:34:24.6
6 Douglas Hackelton Unattached 0:35:54.8
7 Chris Malloy Unattached 0:36:05.2
8 Bryce Mcnitt Bluemont Connection 0:36:10.3
9 Ray Visconti Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 0:36:38.6
10 Daniel Riddle Bad Cat Racing/Full Spectrum Racing 0:38:23.4
11 Tim Vandish National Capital Velo Club/UnitedHe 0:41:05.3
12 Robert Kurtts Unattached 0:43:30.0
13 Daniel Engel Unattached 1 Lap
14 Simon Andrews Unattached 1 Lap
15 Connor Stemple Unattached 1 Lap
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 14  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Greg Wittwer Sweet Spot Cycling 1:02:37.1
2 Christopher Rabadi Unattached 1:03:13.5
3 Ryan Knight Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20c 1:03:28.6
4 Andrew Strohmeyer Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 1:04:09.2
5 Joe Thomas S'Ville Bikes/Lee & Associates Race 1:05:47.6
6 Craig Etheridge Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20c 1:07:10.2
7 Gentry Jefferson Monticello Velo Club 1:08:46.0
8 August Milliken Rock Creek Velo 1:09:37.3
9 Ian Spivack Unattached 1:09:44.1
10 Jon Fields Monticello Velo Club 1:10:09.6
11 Elwood Glass Unattached 1 Lap
12 Connor Bell Rocktown Racing 1 Lap
DNF Andrew Nelson National Capital Velo Club/UnitedHe DNF
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 4   Cat 3: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jared Nieters SEAVS/Haymarket pb Van Dessel 0:46:36.2
2 Daniel Proulx Unattached 0:47:01.4
3 Eric Sorensen VeloWorks-Spokes Etc 0:48:19.2
4 Abe Ehlers Artemis Racing 0:48:34.0
5 Ken Bell Unattached 0:48:52.5
6 Kimani Nielsen SEAVS/Haymarket 0:48:57.3
7 Francisco Covas National Capital Velo Club/UnitedHe 0:49:39.8
8 Matthew Parse Crosshairs Cycling 0:49:55.8
9 Jonathan Houghton Adventures for the Cure 0:50:18.5
10 Christopher Petsko Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 0:50:54.8
11 Joshua Delmanzo Unattached 0:51:40.8
12 Jason Aytes SEAVS/Haymarket 0:52:01.0
13 Michael Burris Charlottesville Racing Club/Blue Ri 0:52:08.8
14 James Wiedhahn Team Bikenetic 0:53:15.6
15 Patrick Dolan District Velocity Racing/District V 0:53:29.4
16 Christian Sheridan Charlottesville Racing Club/Blue Ri 1 Lap
DNF Eric Blomquist Squadra Coppi DNF
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 9   Cat 3: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ian Cameron Unattached 0:41:58.8
2 Dirk Martin Antietam Velo Club Inc/AVC/Team Hag 0:42:00.0
3 Samuel Guzman PTS Racing 0:42:33.5
4 Ryan Newill Crosshairs Cycling 0:42:52.2
5 Bilal Zia The Bike Rack/Bike Rack Racing 0:43:15.5
6 Spike Mclaughlin Squadra Coppi 0:43:42.0
7 Michael Scardaville DCMTB 0:43:53.0
8 Clemens Arnold SEAVS/Haymarket 0:43:54.5
9 Dan Underwood Evolution Cycling Club p/b Long & F 0:44:22.1
10 David Gates National Capital Velo Club/UnitedHe 0:45:03.0
11 Guilherme Roschke Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 0:45:44.5
12 Che Hale Unattached 0:46:34.6
13 Jeffrey Sheehan Unattached 0:48:15.1
14 Douglas Hackelton Unattached 0:48:26.3
15 Karl Liebert Unattached 0:48:33.1
16 James Kohler Unattached 0:49:04.5
17 Robert Yarlott Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 0:50:20.5
18 Paul Espanol Unattached 0:51:06.1
19 Richard Mcafee The Bike Lane 0:51:42.6
20 Jonathan Levine Team Bikenetic 0:52:07.8
21 Clark Purcell Unattached 0:54:32.2
22 Glenn Stevens Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 1 Lap
23 Kevin Dillard Unattached 1 Lap
24 Cully Macdonald Unattached 1 Lap
25 Bryan Diederich Whole Wheel Velo Club 1 Lap
26 Donald Hulver Woodstock Brewhouse 1 Lap
27 Peter Dragon Unattached 1 Lap
28 Chris Huller Unattached 1 Lap
29 Brian Ezzelle Sweet Spot Cycling 1 Lap
30 Wade Zirkle Woodstock Brewhouse 1 Lap
31 Vince Tassa Unattached 2 Laps
DNF Aaron Richardson V-DAY DNF
Finishers: Cat 3: 8   Cat 4: 13   Cat 5: 6   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gunnar Shogren PATHFINDER of WV Race Team 0:48:52.4
2 Scott Paisley Monticello Velo Club/TriDim/Blue Wh 0:49:32.4
3 David Howell Prince William Elite Racing (PoWER) 0:49:32.5
4 Stokely Samuel Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 0:49:58.6
5 David Kay DC Velo Limited/Team Beyer Auto 0:50:00.0
6 Brian Shields Team CBC 0:51:41.3
7 Peter Schultz Team Bikenetic 0:51:51.3
8 Scott Thompson Squadra Coppi 0:51:56.5
9 Cory Smith Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 0:52:58.1
10 Gregory Butler Squadra Coppi 0:53:20.6
11 Mike Shaw Unattached 0:54:08.5
12 Eric Sloman Bicycle Outfitters Racing Team 0:54:37.5
13 John Pimblett Unattached 0:54:58.1
14 Jonathan Hanson Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 0:55:33.5
15 John Mclaughlin J Mac Cycling LLC 1 Lap
16 Todd Hardin Rock Creek Velo 1 Lap
17 Doug Keim Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 1 Lap
18 Lachlan Murdoch macneil National Capital Velo Club/UnitedHe 1 Lap
19 Robert Cannon Team Bikenetic 1 Lap
20 Scott Bean Sportif Coaching Group/Blue Ridge B 1 Lap
21 Brian Ezzelle Sweet Spot Cycling 2 Laps
DNF Tim Powell Team Novo Nordisk/Team Novo Nordisk DNF
Finishers: Cat 2: 6   Cat 3: 9   Cat 4: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Fred Wittwer SEAVS/Haymarket 0:54:42.4
2 David Wolfel Squadra Coppi 1 Lap
3 Frank Smith Mad Alchemy | Zanconato 1 Lap
4 Thomas Fulcher Rock Creek Velo 1 Lap
5 Russ Baxter Unattached 1 Lap
6 James Carlson Potomac Velo Club 2 Laps
7 Randall Nixon Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 2 Laps
8 James Wagner DC Velo Limited/Team Beyer Auto 2 Laps
9 Myron Segal Route 1 Velo/Arrow Bicycle 2 Laps
DNF Thomas Craney Mad Alchemy | Zanconato DNF
DNF Jeffrey Beall National Capital Velo Club/UnitedHe DNF
Finishers: Cat 1: 1   Cat 3: 9   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luke Mccaffery Baltimore Youth Cycling 0:36:59.9
2 Gus Lynott Baltimore Youth Cycling 0:38:03.4
3 Oliver Snydal Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 0:39:03.4
4 Dmitriy Osipov Rock Creek Velo 0:39:27.5
5 Adrian Groman Rock Creek Velo 0:42:03.6
6 Liam Mclaughlin Rock Creek Velo 1 Lap
7 Mason Baturka Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 1 Lap
8 Daniel Gates Unattached 1 Lap
9 Mateo Castro-luna Rock Creek Velo 1 Lap
Finishers: Cat 5: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ansel Casper HPC Cycling/HPC/LIST 0:34:04.5
2 Presley Evans Endorphin Fitness 0:34:38.3
3 Andre Gates National Capital Velo Club/UnitedHe 0:34:57.3
4 Asher Tilghman Rock Creek Velo 0:35:31.9
5 Nathan Cusack Rock Creek Velo 0:36:18.2
6 Pushkin Crocker Rock Creek Velo 0:37:16.4
7 Joseph Yarlott Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 0:38:02.8
8 Jack Levine National Capital Velo Club/UnitedHe 0:38:30.9
9 Everett Mclaughlin Rock Creek Velo 0:38:45.3
10 Lance Provine Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 0:43:04.9
11 Santiago Castro-luna Rock Creek Velo 1 Lap
12 Tristan Raab Northern Virginia Composite 1 Lap
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jasper Estes Unattached 0:36:57.9
2 William Yarlott Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 1 Lap
3 Mitchell Baturka Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 1 Lap
4 Miles Provine Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 1 Lap
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Craig Etheridge Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20c 0:46:29.9
2 Peter Tyson Team Bikenetic 0:46:55.7
3 Kevin Ellsworth Team Novo Nordisk/Team Novo Nordisk 0:47:33.4
4 Brian Kearns Bicycle Outfitters Racing Team 0:48:54.0
5 Grant Fanning All City|Black Hand Coffee 0:49:14.0
6 John Dove SEAVS/Haymarket 0:50:30.0
7 Jay Schrum Unattached 0:51:23.9
8 Taylor Jones Crosshairs Cycling 0:51:54.8
9 Brad Hawk Team Bikenetic 0:52:39.9
10 Matt Jorgenson Baltimore Bicycle Club/Team BBC 1 Lap
11 George Lewis Team Bikenetic 1 Lap
12 Hamilton Hardman Team Bikenetic 1 Lap
13 Matt Holmes Team Bikenetic 1 Lap
14 Marcus Provine Bayside Velo/Bike Doctor 1 Lap
15 Bill Wheeler Unattached 1 Lap
16 Alex Harisiadis Baltimore Bicycle Club/Team BBC 1 Lap
17 Dan Doggett Unattached 1 Lap
18 Andrew Karr Great Eskape 1 Lap
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 7   Cat 4: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luca Scuriatti Rock Creek Velo 0:40:58.4
2 Brandon Carboni Rock Creek Velo 0:41:33.3
3 Christopher Hardee Rock Creek Velo 0:42:19.8
4 Jack Dempsey National Capital Velo Club/UnitedHe 0:43:33.8
5 George Provine Sportif Coaching Group/Patapsco Bic 0:44:25.5
6 Alexander Alfano Crosshairs Cycling 0:45:21.8
7 William Heschl Baltimore Youth Cycling 0:45:37.4
8 Colter Purcell Unattached 0:45:51.9
9 Ze-nable Adisalem Squadra Coppi 1 Lap
10 Edwin Sloman HPC Cycling 1 Lap
11 Darius Tucker Phoenix Bikes 2 Laps
DNF Justin Free Unattached DNF
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 3   Cat 5: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Erin Conner Team Sticky Fingers 0:46:45.7
2 Erin Bougie National Capital Velo Club/UnitedHe 0:47:21.0
3 Natasha Calderwood The Bike Rack/Bike Rack Racing 0:47:39.2
4 Julia Slejko Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20c 0:48:25.5
5 Florence Lamirand Unattached 0:48:49.2
6 Laura Norris Baltimore Bicycle Club/Team BBC 1 Lap
7 Lauren Peterson National Capital Velo Club/UnitedHe 1 Lap
8 Grace Sheehy Unattached 1 Lap
9 Amanda Gilbert PizzaPoloCat 1 Lap
10 Stacie Truszkowski J Mac Cycling LLC 1 Lap
Finishers: Cat 3: 9   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Cassie Bopf Rock Creek Velo 0:47:27.3
2 Amanda Gravenhorst The Bike Rack/Bike Rack Racing 1 Lap
3 Holli Finneren Unattached 1 Lap
4 Jessie Parker Baltimore Bicycle Club/Team BBC 1 Lap
5 Jenny Bourque Unattached 1 Lap
6 Casey Bailey Team Bikenetic 1 Lap
7 Arden Sperty Team Bikenetic 1 Lap
8 Christine Feldt Team Bikenetic 1 Lap
9 Cassandra Bowen National Capital Velo Club/UnitedHe 1 Lap
DNF Samantha Brann Unattached DNF
Finishers: Cat 4: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Libbey Sheldon Crosshairs Cycling 0:40:54.9
2 Alexandra Campbellforte Vanderkitten/Vanderkitten CX (VKCX) 0:40:55.5
3 Avanell Schmitz Celerity Cycling/Mermaid Winery 0:42:26.5
4 Karen Talley SEAVS/Haymarket 0:42:33.2
5 Simona Vincenciova Team Bikenetic 0:43:08.8
6 Katherine Sarkisov Rock Creek Velo 0:44:55.1
7 Stephanie Swan PATHFINDER of WV Race Team 0:47:16.4
8 Jamie Morton VeloWorks-Spokes Etc 0:47:56.7
DNF Lindsey Crifasi Team Sticky Fingers DNF
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 5   Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Holli Finneren Unattached 0:39:03.3
2 Elizabeth Gibbons Bluemont Connection 0:39:21.1
3 Rachel Storey Unattached 1 Lap
4 Rhonda Mclaughlin Squadra Coppi 1 Lap
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Rachel Weaver J Mac Cycling LLC 0:48:10.7
2 Paula Smith River CIty Women's Racing 0:50:39.7
3 Cara Schultz Team Bikenetic 1 Lap
4 Adrien Arnold River CIty Women's Racing 1 Lap
5 Sharon Squassoni Rock Creek Velo 1 Lap
6 Evelyn Egizi Team Sticky Fingers 1 Lap
7 Anne Sheehy Unattached 1 Lap
8 Rebecca Irwin kennedy Rock Creek Velo 1 Lap
9 Rachel Faulise Unattached 1 Lap
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 4   Cat 4: 3   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Beatrix Carter Rock Creek Velo 0:29:28.9
2 Emma Covas Rock Creek Velo 0:32:04.0
3 Sydney Hulver Bryce Bike Park 0:45:00.0
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ava Larkin Endorphin Fitness 0:38:08.9
2 Lidia Cusack Rock Creek Velo 0:39:46.9
3 Ida Mclaughlin Squadra Coppi 1 Lap
4 Emma Weaver Unattached 1 Lap
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Stella Snydal Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene 0:38:31.1
2 Lucia Castro-luna Rock Creek Velo 1 Lap
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Lindsey Crifasi Team Sticky Fingers 0:47:26.3
2 Stephanie Swan PATHFINDER of WV Race Team 0:49:08.1
3 Laura Norris Baltimore Bicycle Club/Team BBC 0:50:51.8
4 Jessie Parker Baltimore Bicycle Club/Team BBC 0:55:01.8
5 Robyn Spann Team Bikenetic 2 Laps
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sade Smith Unattached 0:43:46.6
2 Samara Cathirell Squadra Coppi 1 Lap
3 Keagan Carroll Unattached 1 Lap
Finishers: Cat 4: 3