Log In
OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm • Nov 8 2014
OBRA races uploaded by Chris Bagg csv | json
4.5
4.2
4.1
5.9
6.9
Clear, 51 degrees, wind 0 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
4.5
Beers
4.2
Moisture
4.1
Accel
5.9
Tech
6.9
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Bergstrom
2 Paul Allen
3 Austin Grisham Athletes Lounge Cycling Team
4 Peter Hand
5 Pat Case
6 Scott Decker Athletes Lounge Cycling Team
7 Greg Espinosa
8 Jon Mccauley
9 Mike Baer
10 Eric Hagen
11 Mike Pringle
12 Thomas Tritz
13 Wayne Garrison jr.
14 Matt Jaszkowiak
15 Trevor Cable
16 Steven Powell
17 Heath Hodgert
18 Adrienne Carlson Sappo Hill Soapworks
19 Roderick Pintang
20 Eric Truong
21 Lindsay Jackson Athletes Lounge Cycling Team
22 Julie Deal BeerMongers Cycle Club
23 Mari Little BeerMongers Cycle Club
DNF Adam Bergerson Capitol Velo
DNF Greg Scott BeerMongers Cycle Club
DNF Ed Waters
Finishers: Cat 4: 3   Cat ?: 23  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Heather Winfrey
2 Cindy Werhane Athletes Lounge Cycling Team
Finishers: Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brennan Wodtli Speedvagen Racing Machines
2 Erik Tonkin Team S+M
3 Josh Kelley
4 Andrew Coe Soraz Racing p/b CAPA
5 Seth Patla REN Cycles/Ti Cycles/River City Bic
6 Christopher Bagg Athletes Lounge Cycling Team
7 Christian Buesch Corvallis Cyclery Racing
8 Brian Hart jr. Hapi-Go!
9 Chad Cheeney Murder of Crows
10 Brian Schultz Gründelbrüisers/Stewie Bicycles
11 Richard Machhein
12 Sean Corey Breadwinner Cycles
13 Larry Ehmke
DNF Josiah Zukowski
DNF Patrick Croasdaile CX Pistols p/b Cyclocross.com
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 2   Cat 3: 3   Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Anthony Monteleone Portland Bicycle Studio
2 Daniel Steinle CX Pistols p/b Cyclocross.com
3 Peter Newlands PDX Devo Junior Cycling
4 Sean A carline CX Pistols p/b Cyclocross.com
5 Jeff Johnston Boneyard Cycling
6 Cary Adams Rolf Prima
7 Dennis Stafford CX Pistols p/b Cyclocross.com
8 Joseph Spampinato
9 Rob Thompson Ironclad Cycling Team
10 Emerson Webb Beaverton Bicycle Club
DNF Scott Warren
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brandon Bilyeu Beaverton Bicycle Club
2 Justin Philips Upper Echelon Fitness and Rehabilit
3 Perry Lund Hutch's-Slocum-Co-Motion
4 Brayton Sobolewski Hapi-Go!
5 Andrew Marchington Athletes Lounge Cycling Team
6 Nathaniel Wells Hapi-Go!
7 Kristopher Celtnieks Hammer Velo
8 Marc Heisterkamp Grouptrail Cycling
9 Dan Litwora Athletes Lounge Cycling Team
10 Kiel Fletcher Athletes Lounge Cycling Team
11 Kris Fischer
12 Brett Boyles Therapeutic Associates Racing
13 Dustin Tombleson Boneyard Cycling
14 David George
15 Jared Holm
16 Daniel Truong
17 Thomas Pastor Deschutes Brewery
18 John Berrigan
19 Joseph French Team Lost Highway
20 Nathanael Hart Hapi-Go!
21 Martin Matsumura
22 Nick Besson
23 Riley Combs
24 Brad Davidson
25 Russell Walker
26 Anthony Roberts
27 Brian Hart sr. Hapi-Go!
28 Zach Lang Hapi-Go!
29 Paul Formiller Upper Echelon Fitness and Rehabilit
30 Linus Clark
DNF Jordan Reid
DNF Tommy Smith
DNF Owen Szwaya bicycleattorney.com
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 31  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mike Szwaya bicycleattorney.com
2 David Taylor StudioNINE30-Toyota of Bend Race Te
3 Greg Talbert
4 Jack Trumbull
5 Brian Malloy Therapeutic Associates Racing
6 Mike Reddig Camas Bike and Sport
7 Scott Ahrens
8 Michael Clark
9 Dwayne King bicycleattorney.com
10 Scott Pierce Sappo Hill Soapworks
11 Mark Sather Athletes Lounge Cycling Team
DNF Michael Gasperson
Finishers: Cat 1: 2   Cat 4: 1   Cat ?: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ryder Uetrecht Bend Endurance Academy
2 Nathanael Hart Hapi-Go!
3 Elijah Krause Trusty Switchblade
4 Jacob Smith PDX Devo Junior Cycling
5 Gavin Bowen
6 Walker Hendricks
7 Ian Shreve Hutch's-Slocum-Co-Motion
8 Owen L. rogers bicycleattorney.com
9 Jake Olander Bend Endurance Academy
10 Cole Talmage
11 Parker Green Beaverton Bicycle Club
12 Collin Turner PDX Devo Junior Cycling
13 Jakob Stoller
14 Ian Baer
15 Michael Metz bicycleattorney.com
16 Rohan Wagh Beaverton Bicycle Club
17 Oliver Chapin
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 4   Cat ?: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Henry Jones
2 Max Ritzow Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
3 Joseph Lukens PDX Devo Junior Cycling
4 Brendan Sheerin Hutch's-Slocum-Co-Motion
5 Rowan Boutette Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
6 ? T90 Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
7 Calvin Keane Bend Endurance Academy
8 Kyler Ervin Beaverton Bicycle Club
9 Caleb Trumbull
10 Nicolas Campbell Bend Endurance Academy
11 Daniel Glade
12 Caleb Whiteley
13 Karl Ulrich Bend Endurance Academy
14 Jesse Polay Bend Endurance Academy
15 Lucian Spampinato Bend Endurance Academy
16 Noah Steigerwald
Finishers: Cat 3: 1   Cat 5: 8   Cat ?: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donovan Birky Bend Memorial Clinic Total Care Rac
2 Leif Kytola Hutch's-Slocum-Co-Motion
3 Justin Ziehnert Beaverton Bicycle Club
4 Eben Horacek HiFi Sound Cycling Components
5 Easton Spring Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
6 Nate Lelack Bend Endurance Academy
7 Henry Mong
8 Matt Rech
9 Jack Sullivan Pacific Power Blue Sky
10 Spencer Scott Bend Endurance Academy
11 Paul Furst Camas Bike and Sport
12 Zach Lang Hapi-Go!
13 Ian Cole
14 Ian Steigerwald PDX Devo Junior Cycling
15 Carson Westberg Bend Memorial Clinic Total Care Rac
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 4   Cat ?: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ian Wilson Bend Endurance Academy
2 William Reinking Bend Endurance Academy
3 Jeremy King
4 Chris Rech
5 Peter Puettmann
6 Jd Protiva
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ava Lilley
2 Mckenna Mckee Hapi-Go!
3 Roxanna Hart Hapi-Go!
4 Grace Vickers PDX Devo Junior Cycling
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gabrielle Lehnert Hutch's-Slocum-Co-Motion
2 Jennelle Holmes WebCyclery.com
3 Lauren Ziehnert Beaverton Bicycle Club
4 Leah Pfeiffer Trusty Switchblade
5 Korrie Mcintyre Camas Bike and Sport
6 Ellie Darnall Hapi-Go!
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hannah Mavis Bend Endurance Academy
2 Marie Boragine Pacific Power Blue Sky
3 Aubrey Whitty Pacific Power Blue Sky
4 Ivy Taylor Bend Endurance Academy
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sophie Russenberger Bend Endurance Academy
2 Katie Ryan Bend Endurance Academy
3 Kathryn Ragsdale Fred Meyer/Lakeside Cycling Team
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Bart Bowen Deschutes Brewery
2 Michael Benno Smith&Nephew p/b West End B
3 Mike Henry Evolution Racing Team/River City Bi
4 Jeff Curtes Speedvagen Racing Machines
5 Paul Bourcier Smith&Nephew p/b West End B
6 Jonathan Myers Team S+M
7 Andrew Sargent Evolution Racing Team/River City Bi
8 Owen Murphy Murder of Crows
9 Chad Swanson Team S+M
10 Todd Rosier Therapeutic Associates Racing
11 Robert Uetrecht BendBroadband/WebCyclery.com
12 David Sjogren Sunnyside Sports
13 Jason Pinkerton bicycleattorney.com
14 Tim Butler Evolution Racing Team/River City Bi
15 Ryan Marquardt Portland Velo Racing Team
16 Rick Metz bicycleattorney.com
17 Michael Kosmala Half Fast Velo presented by Ninkasi
18 Joshua Degraff Grouptrail Cycling
19 Shannon Boroff bicycleattorney.com
20 David Krause Trusty Switchblade
21 Webster Wilson Velominati Racing
22 Brian List Bike Central
23 Adam Carroll Boneyard Cycling
24 Brian Nelson TrailRags Cycling Team
25 Ryan Francesconi Team Oregon presented by Laurelwood
26 Dan Werle
27 Brent Casady
28 Bob Jacobs bicycleattorney.com
29 Benjamin Drucker Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles
30 Jason Musengo Portland Bicycle Studio
31 Timothy Shreve Hutch's-Slocum-Co-Motion
32 Eric Lanners Team S+M
33 Matthew Westermeyer
34 Jesse Luckett Cyclepath Racing
35 Kevin Sundberg Showers Pass MTB/CX Team
36 Roger Meier Cyclepath Racing
37 Mike Heenan
38 Danny Weikel River City Bicycles
39 Ian Penner Half Fast Velo presented by Ninkasi
40 Bjorn Clouten Stumptown Cycling Club
41 Jeff Turner
DNF Rob Angelo Therapeutic Associates of Bend/Pine
DNF Michael Girard Evolution Racing Team/River City Bi
DNF John Weathers Sunset Cycles
DNF Joshua Liberles HiFi Sound Cycling Components
DNF Alexander Lehnert Hutch's-Slocum-Co-Motion
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 8   Cat 3: 4   Cat 5: 1   Cat ?: 27  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dolan Halbrook bicycleattorney.com
2 Devin Bailly HCH-RPM Mortgage Cycling Team
3 Bill Richmond Grouptrail Cycling
4 Matt Schwartz Metropolis Cycle Repair
5 Dan Anderson Rebound/Tireless Velo
6 Jordan Norris Joe Bike Racing
7 Sasha Lacey Portland Velo Racing Team
8 Chuck Hood
9 Matt Mallet Pacific Power Blue Sky
10 Josh Gobershock Boneyard Cycling
11 David Marchi Murder of Crows
12 Spencer White Stumptown Cycling Club
13 Tristan Jones
14 Martin Fuss Beaverton Bicycle Club
15 Abram Hernandez BeerMongers Cycle Club
16 Kevin Thompson Half Fast Velo presented by Ninkasi
17 Walter Mcknight Deschutes Brewery
18 Matthew S martel Interurban
19 Brian Little BeerMongers Cycle Club
20 Alexander Roddvik Hood River Velo
21 Greg Shaffer Nossa Familia Coffee Cycling
22 Dennis Starkey Camas Bike and Sport
23 Terry Campbell BeerMongers Cycle Club
24 Eric Lilley
25 Dirk Siverts Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
26 Dan Sheerin Hutch's-Slocum-Co-Motion
27 Jeff Chochon
28 Colin Cunningham
29 Trig Rogers bicycleattorney.com
30 Erik Young Athletes Lounge Cycling Team
31 Robert Jackson Athletes Lounge Cycling Team
32 Jack Trumbull Hood River Velo
33 Chris Roberts Hammer Velo
34 Marcus Marjama Rebound/Tireless Velo
35 Josh Platis
36 John Napier Camas Bike and Sport
37 Todd Klapwyk
38 Drew Holmes WebCyclery.com
39 Dave Metz
40 Mark Ginsberg HCH-RPM Mortgage Cycling Team
41 Eric Hunter Rolling Thunder p/b The Missing Lin
DNF Jay Swavely Camas Bike and Sport
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 4   Cat 5: 1   Cat ?: 34  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Born Grouptrail Cycling
2 Matthew Dial Deschutes Brewery
3 Darin Swan Trusty Switchblade
4 Tom Spofford
5 Nathaniel Wells Hapi-Go!
6 Erik Carlson
7 Richard Lorenz Aeolus Endurance Sport/Cable Huston
8 Sean Kellogg Ruckus Test Team
9 Troy Nelson
10 Aaron Even Velominati Racing
11 Eric Wilson Showers Pass MTB/CX Team
12 Rick Larson
13 Scott Hamness Sprout Cycles/Lucky Lab
14 Chris Zanger Boneyard Cycling
15 Mike Reddig Camas Bike and Sport
16 Mark Vickers Upper Echelon Fitness and Rehabilit
17 Greg Eyerly
18 Jerod Cottrill Rebound/Tireless Velo
19 Steve Kresl
20 Charles Barrett
21 Andrew Duncan
22 Michael Clark
23 Jeffrey Liebert
24 Jason Jones Team Planet X USA
25 James Self
26 Tony Pitone
27 Kyle Mountain
28 James Webb Beaverton Bicycle Club
29 David Smith
30 John Dendiuk
31 Tim Schallberger Sunnyside Sports
32 Ed Waters
33 Joel Sheley Team Lazy Tarantulas
34 Dave Meyer
35 Jon Ragsdale Fred Meyer/Lakeside Cycling Team
DNF Ethan Fuld
Finishers: Cat 4: 3   Cat 5: 4   Cat ?: 29  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeff Otto Sunset Cycles
2 Marcel Russenbarger Deschutes Brewery
3 Phil Randall Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
4 Ted Lamb Rebound/Tireless Velo
5 Johnny Vergis Cyclepath Racing
6 William Goritski Rebound/Tireless Velo
7 Tom Hill Upper Echelon Fitness and Rehabilit
8 Steven Thorne BikeFlights.com
9 Michael Metz
10 Terry Knight
11 Cal Stone
12 Kent Reynolds Murder of Crows
13 Mark Stoller
14 Daniel Rohlf
15 Mark Damon Hutch's-Slocum-Co-Motion
16 Mark Hildebrandt Portland Velo Racing Team
17 David Lofstead Rebound/Tireless Velo
18 Charles Thomas Boneyard Cycling
19 Michael Ryan
20 David Dorocke Deschutes Brewery
21 Jeff Hollister Team Oregon presented by Laurelwood
22 Matt Richmond Stumptown Cycling Club
23 Randy Scott
24 Paul Mautner Veloforma
25 Tim Rathbun
26 Guy Smith Portland Bicycle Studio
27 Darin Hale
28 Greg Eyerly
29 Jon Gornick Interurban
30 Alan Reaume
31 Neil Carpenter Oregon Bike Shop Racing Team
32 Reginald Lee Portland Velo Racing Team
33 Jesse Lopez jr.
Finishers: Cat 1: 1   Cat 5: 2   Cat ?: 30  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Rick Gregory
2 Ken Rodgers Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
3 Mark Schwyhart
4 Dennis Sibilia-young Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
5 Steven Miller
6 Robert Fox Half Penny Cycling Team
7 David Hankins Camas Bike and Sport
8 Russ Patterson Portland Velo Racing Team
9 Tad Hodgert Deschutes Brewery
10 Einar Traa Portland Velo Racing Team
11 Gary Holm
DNF Ron Strasser Team S+M
Finishers: Cat 1: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Stephanie Uetrecht WebCyclery.com
2 Meg Hamilton Hutch's-Slocum-Co-Motion
3 Ann Kennedy bicycleattorney.com
4 Mielle Blomberg Team S+M
5 Joanne Eastwood Deschutes Brewery
6 Carly Heron
7 Anna Saltonstall Team S+M
8 Sarah Tisdale Highfive Cycling
9 Julie Deal BeerMongers Cycle Club
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 4   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Cynthia Engel Deschutes Brewery
2 Patti Wolfe TrailRags Cycling Team
3 Leslie Griffith Boneyard Cycling
4 Tessa Sugahara Highfive Cycling
Finishers: Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Carolyn Daubeny Deschutes Brewery
2 Candida Hart Hapi-Go!
3 Mary Dallas Hutch's/Bend Dental
4 Pam Fairchild Rebound/Tireless Velo
5 Suzy Renn Team Slow
6 Sue Hanna Oregon Bike Shop Racing Team
7 Marsha Ford Boneyard Cycling
8 Donna Rosenberg
9 Norrene Godfrey
10 Bonnie Rosenfeld Sorella Forte p/b St Honoré Bakery
Finishers: Cat 1: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Steven Beardsley Gentle Lovers
2 Lee Ordonez English Cycles
3 Kent Ross PDX Devo Junior Cycling
4 Ryan Garner Team Planet X USA
5 Ryan Weaver Rapha/River City Bicycles
6 Kyle Ireton Rapha/River City Bicycles
7 Nat Johnson Green Submarine Records
8 Machhein Richard
9 Ian Eglitis Team S+M
10 Christian Reed Green Submarine Records
11 Byron Breeden Guinness Cycling Team
12 Marek Litinsky Trusty Switchblade
13 Brian Lynch Dr Will Bar
14 Quincy Gill Hutch's-Slocum-Co-Motion
15 Paul Hamerton-kelly Stumptown Cycling Club
16 Dieter Hoffmann Team S+M
17 Carly Heron
18 Suzy Renn Team Slow
19 Blaine Krueger Oregon Bike Shop Racing Team
20 Brian Puskas
DNF Ian Penner Half Fast Velo presented by Ninkasi
DNF Chuck Hood
DNF Joel Metz
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Serena Bishop gordon
2 Tina Brubaker Speedvagen Racing Machines
3 Laura Trace Upper Echelon Fitness and Rehabilit
4 Susannah Hart Hapi-Go!
5 Bre Rue Fred Meyer/Lakeside Cycling Team
6 Sara Schmitt Athletes Lounge Cycling Team
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kimberly Mccormack
2 Mari Little BeerMongers Cycle Club
3 Katie Monaco
4 Erin Lolich HiFi Sound Cycling Components
5 Sarah Layton Team S+M
6 Kristi Hanson West Coast Women's Cycling p/b Oaks
7 Lindsay Jackson Athletes Lounge Cycling Team
8 Diane Smith
9 Marie Marjama Rebound/Tireless Velo
10 Heather Johnson Beaverton Bicycle Club
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sha-marie Brown Deschutes Brewery
2 Leilani Bentley Therapeutic Associates Racing
3 Molly Cogswell-kelley Boneyard Cycling
4 Traci Smolen
5 Lauren Magalska
6 Sandra Krueger Oregon Bike Shop Racing Team
Finishers: Cat ?: 6