Log In
CCC Hilton Indian Lakes Resort Day 2 • Nov 11 2012
4.6
4
3.7
3.7
3.1
Windy and Partly Cloudy, 66 degrees, wind 27 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
4.6
Beers
4
Moisture
3.7
Accel
3.7
Tech
3.1
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brian Conant The Pony Shop
2 David Reyes Bloomington Cycle Racing Team
3 Kevin Mcconnell Mercy-Specialized
4 Kevin Klug The Pony Shop
5 William Pankonin xXx Racing
6 Anthony Dust Dogfish Racing Team
7 Michael Hemme SRAM Factory
8 Paul Mumford Chicago Cuttin Crew
9 Daniel Eiten AXLETREE
10 Scott Mclaughlin SRAM Factory
11 Jason Knauff Burnham Racing
12 Evan Jahn Rhythm Racing
13 Brandon Feehery Astella Oncology p/b ABD Cycling
14 Mark Bowers
15 Nicholas Ramirez Bloomington Cycle Racing Team
16 Christopher Curran Bloomington Cycle Racing Team
17 John Lionberger The Pony Shop
18 Paul Swinand Club Bicicletta
19 Andrew Haala Tuxedo Thunder Cycling
20 Eric Christ Bicycle Heaven
21 Philip Szyjka Johnny Sprockets
22 Walid Abu ghazaleh The Pony Shop
23 James Nowak ABD Cycling Team
24 Sean Metz Sammy's Bike
25 Howard Smith The Pony Shop
26 Gregory Anderson Spin Doctor Cyclewerks
27 Allan Thom Half Acre Cycling
28 Sean Bjork xXx Racing
29 Alex Nemeth Tower Racing
30 Sean Kennedy Johnny Sprockets
31 Stephen Feehery South Chicago Wheelmen
DNF Innokenty Zavyalov Omnium Racing
DNF Jason Rassi PSIMET Racing
DNF Adrian Redd Team Pegasus
Finishers: Cat 1: 11   Cat 2: 9   Cat 3: 13   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Louis Kuhn The Pony Shop
2 Matt Silvia Club Bicicletta
3 Luke Seemann xXx Racing
4 John Gatto
5 Tim Boundy Verdigris-Village CX
6 Eric Drummer Alberto's Sport
7 John Whipple ENZO'S Cycling
8 Jason Rassi PSIMET Racing
9 Ryan Gingerich
10 Teodoro Ramos Iron Cycles
11 Nathan Gayeski Iron Cycles
12 Sven Stoltz
13 Thomas Babinski Iron Cycles
14 Kansas Waugh Tenspeed Hero / J.P. Graziano
15 Tom Driver Burnham Racing
16 Tim Yuska Iron Cycles
17 Eric Refvik Verdigris-Village CX
18 Troy Crady Mox Multisport
19 Brandon Elliott Iron Cycles
20 Mark Feary The Pony Shop
21 Kevin Clark ROBOTS <
22 Jan Vanmieghem Union Cycling Team
23 Hayes Sanborn Spidermonkey Cycling
24 Brandon Murphy Kinky Llama Racing
25 Philippe Lunardelli Team TATI
26 Andrew Anderson xXx Racing
27 Michael Jividen
28 Pj Cavoto jr Spidermonkey Cycling
29 Richard Potter Half Acre Cycling
30 Andy Walker ABD Cycling Club
31 Michael Newman
32 Christopher Sholl Tuxedo Thunder Cycling
33 Patrick Myers Team TATI
34 John Boggs xXx Racing
35 Christopher Berthold Velosmith Bicycle Studio
36 Brian Parker xXx Racing
37 Michael Kirby xXx Racing
38 Alex Rams Alberto's Sport
39 Brad Rainko Johnny Sprockets
40 Ben Riefe
41 Paolo Urizar
42 Chris Fellows
43 Randall Taylor
44 Bob Ryan
45 James Kime EMC2 / Elmhurst Masters
46 Grzegorz Monko
47 Jeff Rastatter Velosmith Bicycle Studio
48 Mike Sealey Rbikes.com / FleetTruckParts.com
49 Alex Koch Spin Doctor Cyclewerks
50 Regan Thomson
51 Mark Witthoefft
52 Richard Prodans Alberto's Sport
53 Robert Richard 2CC/Second City Cyclists
54 Jeff Golden Bicycle Heaven
55 Michael Shea Rhythm Racing
56 Jason Para Cycle-Smart Inc.
57 Gregory Molnar Flatlandia Cycling Team
58 Fred Wu Spidermonkey Cycling
DNF Ken Muszynski PSIMET Racing
DNF Marie Couris Verdigris-Village CX
DNF Thomas Kramer Verdigris-Village CX
DNF Kenneth Mitchell Spidermonkey Cycling
DNF Justin Lebb Iron Cycles
DNF Anthony Bustamante Velosmith Bicycle Studio
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 9   Cat 3: 29   Cat 4: 22   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mike Scalise Verdigris-Village CX
2 Brian Karlow ENZO'S Cycling
3 Ed Bernal
4 Newt Cole The Pony Shop
5 David Schrauth The Pony Shop
6 Bryan Rheude The Pony Shop
7 Peter Rolewicz Club Bicicletta
8 John paul Mccarthy SRAM Factory
9 Pat White Verdigris-Village CX
10 Matthew Stewart Bicycle Heaven
11 Patrick Myers Team TATI
12 Marc Moeller Team Bicycle Heaven
13 Tom Sybert Velo Club Roubaix Inc
14 Dominic Casey Iron Cycles
15 Jim Groenhof Verdigris-Village CX
16 Michael Thomas
17 John Stonebarger Mass Bay Road Club
18 James Brady The Pony Shop
19 Randy Myers Velosmith Bicycle Studio
20 Michael Seguin Beverly Bike/VeePak
21 Henning Gerke Iowa City Cycling Club
22 Ken Krebs Verdigris-Village CX
23 Richard Prodans Alberto's Sport
24 Gerrit Sinclair Bloomington Cycle Racing Team
25 Frank Lofrano Verdigris-Village CX
26 Omar Patalinghug Higher Gear Chicago Cycling Club
27 Matt Howley EMC2 / Elmhurst Masters
28 Randy Koren
29 Brad Dash ABD Cycling Team
30 Dan Mallek Verdigris-Village CX
31 Michael Newman
32 Christopher Macfarland xXx Racing
33 James Kime EMC2 / Elmhurst Masters
34 Geoffrey Scott Spidermonkey Cycling
35 Michael Chiang Alberto's Sport
36 Will Frame
37 Anthony Bustamante Velosmith Bicycle Studio
38 Christopher Sherpitis xXx Racing
39 Timothy Denman Verdigris-Village CX
40 Michael Angus Spin Doctor Cyclewerks
41 Chris Fellows
42 Jose Barraza
43 Terry Mcintyre
44 William Perry Bloomington Cycle Racing Team
45 Jason White
46 Geoffrey Sutter Vision Quest
47 Robert Richard 2CC/Second City Cyclists
48 Mases Movsessian Spin Doctor Cyclewerks Cycling Club
49 Brian Hellweg Verdigris-Village CX
50 William Jackson
51 Peter Bosma
52 Barry Batson
53 Gregory Molnar Flatlandia Cycling Team
54 Graeme Muirhead
DNF Mark Olson xXx Racing
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 7   Cat 3: 28   Cat 4: 18   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Danny Warner Verdigris-Village CX
2 Alfonso Reyes Bloomington Cycle Racing Team
3 John Shull Alberto's Sport
4 Gregory Anderson Spin Doctor Cyclewerks
5 David Luczynski Spin Doctor Cyclewerks
6 Scott Ross
7 Vincent Boyer Verdigris-Village CX
8 Nick Christofalos Activator Cycle Club
9 James Linn December Cyclo-Cross NFP
10 Mike Grimm Flatlandia Cycling Team
11 Thomas Kramer Verdigris-Village CX
12 Brian Kavanagh The Pony Shop
13 Mark Tank Bloomington Cycle Racing Team
14 Thomas Rees Pact- DISH Network Cycling
15 Robert Berg Tower Racing
16 John Bucksbaum Vision Quest LLC
17 Jeff Biedka Verdigris-Village CX
18 Craig Mckenzie ABD Cycling Team
19 Rich Whitman Cycle-Smart Inc.
20 Gary Kula ABD Cycling Club
21 Chuck Judy Turin DCX
22 Brian Hellweg Verdigris-Village CX
23 Ken Muszynski PSIMET Racing
24 John Amato The Pony Shop
25 Don Mcintosh
26 Michael Kelly South Chicago Wheelmen
27 Richard Kryszak South Chicago Wheelmen
28 Thomas Johnson
29 Kevin Mitchell
30 Eric Puetz
31 Voytek Glinkowski WDT-Allvoi International Cycling Te
DNF Ludwig Montfort
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 15   Cat 4: 16  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Kurtz Team Army-USAC
2 Walter Stoops ABD Cycling Club
3 Albert Weigel Verdigris-Village CX
4 John Stainthorp xXx Racing
5 E Michael ozment Team Mack Racing Assn
6 Julian Coupland Verdigris-Village CX
7 David Mcfadden Spin Doctor Cyclewerks
8 Norman Wellings
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mike Conroy Mox Multisport
2 Jostein Alvestad EMC2 / Elmhurst Masters
3 Ian Byrd Team ROG
4 Forest Hynes Johnny Sprockets
5 Michael Dutczak South Chicago Wheelmen
6 Kyle Fleener Jimmy John's Racing Team
7 Gareth Reeves EMC2 / Elmhurst Masters
8 Mark Johnson
9 Kurt Schauwecker
10 Philip Szyjka Johnny Sprockets
11 Matthew Kelley South Chicago Wheelmen
12 Brent Wegscheid Johnny Sprockets
13 Sam Cohen
14 Andre Odendaal Team Higher Gear
15 Joe Berlyoung Johnny Sprockets
16 John Wolters Rhythm Racing
17 Thomas Babinski Iron Cycles
18 Dominic Bosco Rbikes.com / FleetTruckParts.com
19 Jon Suyko The Pony Shop
20 Cory Brown PSIMET Racing
21 Peter Monko Spidermonkey Cycling
22 Jeff Holland
23 Bryan Lee The Pony Shop
24 Adrian Redd Team Pegasus
25 Mike Morell Chicago Cuttin Crew
26 Paul-brian Mcinerney Half Acre Cycling
27 Ted Burger Flatlandia Cycling Team
28 Troy Crady Mox Multisport
29 Michael Page Verdigris-Village CX
30 Cliff Golz The Pony Shop
31 Brad Dash ABD Cycling Team
32 Alan Stoughton PSIMET Racing
33 Jason Addante Flatlandia Cycling Team
34 Rob Capps
35 Matt Daniel
36 Konrad Witt ABD Cycling Team
37 Trent Williams Spidermonkey Cycling
38 Shon Zeller Team Bicycle Heaven
39 Mark Zalewski Spidermonkey Cycling
40 Harlan Thompson The Pony Shop
41 Chris Enockson Bicycle Heaven
42 William Burkholder Team Mack Racing Assoc. LTD
43 Philippe Lunardelli Team TATI
44 Justice Leppanen The Pony Shop
45 Sean Kennedy Johnny Sprockets
46 Louis Fernandez Team TATI
47 Christopher Sholl Tuxedo Thunder Cycling
48 Scott Larson Tuxedo Thunder Cycling
49 Michael Keach Mox Multisport
50 Chad Mueller
51 Derek Lewis Johnny Sprockets
52 Elizabeth So Les Petites Victoires
53 Erik Eiseman
54 Chris Hammer Wheel Fast Racing
55 Gina Kenny PSIMET Racing
56 Andy Walker ABD Cycling Club
57 Matthew Schmitz
58 Jason Williams Johnny Sprockets
59 Daniel Houle Team TATI
60 Brian Boyle Region Racing
61 Jason Fergurson Chicago Cuttin Crew
DNF Christopher Berthold Velosmith Bicycle Studio
DNF Matthew Paradis Team Bicycle Heaven
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 59   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Giniat
2 Ryan Giuliano Verdigris-Village CX
3 Michael Bucholtz Beverly Bike/VeePak
4 Seyamack Afzali
5 Brian Kulak
6 Maxx Hall Verdigris-Village CX
7 Patrick Cebrzynski xXx Racing
8 Lucas Seibel Spidermonkey Cycling
9 Karson Glass Johnny Sprockets
10 Pj Cavoto jr Spidermonkey Cycling
11 Rawny Semba ROBOTS <
12 Sage Hahn ROBOTS <
13 Andrew Lowe Tread Head Cycling
14 Timothy Fiedler Tread Head Cycling
15 Chris Harold Activator Cycle Club
16 Kevin Seibert
17 Mike Slade Higher Gear Chicago Cycling Club
18 Caleb Spencer PSIMET Racing
19 Sam Lefebre xXx Racing
20 Brandon Ortiz
21 Russell Miller ROBOTS <
22 Brandon Emery ROBOTS <
23 Brian Piotrowski xXx Racing
24 Briant Kelly KS Energy Services / Team Wisconsin
25 Rory Polk Bloomington Cycle Racing Team
26 Andre Van vuren
27 William Guy Half Acre Cycling
28 Rt Zelm
29 Jim Cannella ABD Cycling Club
30 Richard Baisa RegionRacing p/b Strack & Van Til
31 Rick Schopp INTENT
32 Mike Radlicz W2 Racing
33 Eugenijus Skibarka Team UPB / ultimateprobikes.com
34 Kellen Mulford Higher Gear Chicago Cycling Club
35 John Coyle Wolverine Sports Club
36 Cooper Langanis Verdigris-Village CX
37 Nikos Hessert xXx Racing
38 Brett Ratner
39 Derek Oberg Verdigris-Village CX
40 Jeremy Treister Half Acre Cycling
41 Randall Taylor
42 Timothy Mcgovern
43 Eric Shivvers Half Acre Cycling
44 James Obrien Alberto's Sport
45 Vicken Chalian
46 Barron Gira PSIMET Racing
47 Robert Ringle U of Wisconsin/Madison Cycling Team
48 Brian Rojek
49 Ben Miller Johnny Sprockets
50 Arthur Oneil
51 Kyle Kershasky Spidermonkey Cycling
52 Freddy Bernabe
53 Gary Goebel
54 Ryan Handley PSIMET Racing
55 Blake Schraft
56 Mark Ick
57 Mark Baranowski xXx Racing
58 Geoffrey Pomerantz Spidermonkey Cycling
59 Albert Mcmillen
60 Kevin Crow
61 Eric Alexander
62 Scott Byram
63 Huey Lewis xXx Racing
64 John Casey Half Acre Cycling
65 Adam Pah Tuxedo Thunder Cycling
66 Roderick Dejesus Tuxedo Thunder Cycling
67 Micah Lautenbacher
68 Otto Hansen Team TATI
69 Michael Kelly South Chicago Wheelmen
70 Graham Bolkema
71 Sergio Moreno Beverly Bike/VeePak
72 Natan Daughterty
73 Ben Wuellner
74 Dana Wall
75 Patrick Smithray
76 Andy Baran
77 William Swearingen Turin Bicycle/Barker+Nestor
78 John Rockwell
79 Dan Kalny
80 Jeff Franson
81 Max Hertz
82 Daryus Patel xXx Racing
83 Kyle Kalny
84 Richard Johnson ABD Cycling Team
DNF Christopher Rodriguez
DNF Ken Krebs Verdigris-Village CX
DNF Jonathan Markel Iron Cycles
DNF Carter Kleiman Vision Quest
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 81   Cat 5: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jack Warner Verdigris-Village CX
2 Alijah Beatty Twisted Spokes Racing Team
3 Diego Arana Beverly Bike/VeePak
4 Juan Gonzalez
5 Arianna Schafer Verdigris-Village CX
6 Chris Heuser Team Bicycle Heaven
7 Solomon Treister Half Acre Cycling
8 Audrey Ernst Verdigris-Village CX
9 Ella Neurohr Chicago Cuttin Crew
10 Amelia Van maldegiam Spin Doctor Cyclewerks
11 Sumner Feary The Pony Shop
12 Peter Swinand Club Bicicletta
13 Lincoln Scheer xXx Racing
14 Eric Palmquist Cyclocrossracing.com
15 Katherine Schafer Verdigris-Village CX
16 Nick Schopp Intent
17 Michael Odonnell
18 Conner Boyer Verdigris-Village CX Team
19 Edward Williams Blackstone Bikes
20 Aiden Riefe
21 Christian Denman Verdigris-Village CX Team
22 Victor De avila
23 Bella Schopp INTENT
DNF Tess Anderson Spin Doctor Cyclewerks
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 19   Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Maxx Hall Verdigris-Village CX
2 Ryan Ramirez
3 Kyle Mindick xXx Racing
4 Cooper Langanis Verdigris-Village CX
5 Thomas Elliott Higher Gear Chicago Cycling Club
6 Carter Kleiman Vision Quest
7 Noah Anderson Spin Doctor Cyclewerks
8 Kellen Mulford Higher Gear Chicago Cycling Club
9 Andy Heuser Bicycle-Heaven
10 Nikos Hessert xXx Racing
11 Jacob Thom Half Acre Cycling
12 Brian Karlow ENZO'S Cycling
13 Gina Johnson Verdigris-Village CX
14 Alex Mazursky Verdigris-Village CX
15 Isaac Drew Verdigris-Village CX
16 Katie Paradis Team Bicycle Heaven
17 Donald Witt
18 Alex Thomas
19 Daryus Patel xXx Racing
20 Erin Paradis Team Bicycle Heaven
21 Jay Blake
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 16   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Johnson
2 Brad Keyes CarboRocket
3 Peter Chrapkowski
4 Thomas Flynn
5 Michael Curtes Twin Six
6 Brandon Scheiner Team Pegasus
7 Robert Higgins Johnny Sprockets
8 Joshua Arends
9 Juozas Martynaitis Team UPB / ultimateprobikes.com
10 Chase Wreyford Tuxedo Thunder Cycling
11 Steve Schafer Verdigris-Village CX
12 Duane Higgs Verdigris-Village CX
13 Brian Boyle Region Racing
14 Otto Hansen Team TATI
DNF Jim Drummond Activator Cycle Club
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 11   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Lucas Seibel Spidermonkey Cycling
2 Carter Kleiman Vision Quest
3 Samuel Oreilly
4 Caleb Spencer PSIMET Racing
5 Mike Slade Higher Gear Chicago Cycling Club
6 Brandon Emery ROBOTS <
7 Briant Kelly KS Energy Services / Team Wisconsin
8 Andre Van vuren
9 Stephen Parkes
10 William Guy Half Acre Cycling
11 Luther Gulseth
12 Mike Radlicz W2 Racing
13 John McGrath
14 Geoffrey Pomerantz Spidermonkey Cycling
15 Brett Ratner
16 Arthur Miles Vision Quest
17 Jason Knight Team Bicycle Heaven
18 Steve Hardman PSIMET Racing
19 Caleb Drew
20 Gene Flanagan
21 Jacob Cramer Half Acre Cycling
22 Rick Schopp INTENT
23 Isaac Drew Verdigris-Village CX
24 Albert Mcmillen
25 Noah Anderson Spin Doctor Cyclewerks
26 Jon Labok
27 Dan Lucas
28 Scott Lotz
29 Ryan Handley PSIMET Racing
30 Daniel Conybeare University of Illinois-Chicago
31 Dana Wall
32 John Orleans
33 Kevin Crow
34 John Rutkowski Sammy's Bike
35 Jacob Thom Half Acre Cycling
36 Eric Shivvers Half Acre Cycling
37 Diego Arana Beverly Bike/VeePak
38 John Conley
39 Robert Chinn Team Bicycle Heaven
40 Kyle Kershasky Spidermonkey Cycling
41 Brian Dunlavy
42 Jenna Rutkowski Sammy's Bike
43 Michael Dutczak South Chicago Wheelmen
44 Jon Burmeister
45 Nathan Daugherty
46 Jon Smail
47 Jonathan Harris Higher Gear
48 Graham Bolkema
49 Mulubwa Munkanta SRAM Factory
50 Kelly Clarke Spidermonkey Cycling
51 Kevin Wick
52 Mark Calvert
53 Scott Van maldegiam Giant Cycling Team
54 Chris Willard
55 Brian Knowles Turin DCX
56 Patrick Jenkins
57 Robert Regan
58 Stephen Drew
59 Paul Wollenberg Bicycle Heaven
60 Mitchell Dutczak South Chicago Wheelmen
61 Toby Schmidt
62 Brock Thompson
63 Brent Brokhof
64 Mary Roe
65 Amelia Van maldegiam Spin Doctor Cyclewerks
66 Michael Pawlik
67 Peter Swinand Club Bicicletta
68 Christopher Gierek
69 Richard Johnson ABD Cycling Team
DNF Eric Alexander
DNF Jaun Van vuren Bee Line Construction
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 55   Cat 5: 4   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Heidi Beck Twin Six
2 Elizabeth So Les Petites Victoires
3 Erin Woloszyn Verdigris-Village CX
4 Alyssa Severn My Wife Inc
5 Kelli Richter PSIMET Racing
6 Lindsay Knight Team TATI
7 Katie Tomarelli Kinky Llama Racing
8 Gina Johnson Verdigris-Village CX
9 Katie Mann Team TATI
10 Desiree Galeski
11 Marie Couris Verdigris-Village CX
12 Eleanor Blick Johnny Sprockets
13 Cady Chintis Les Petites Victoires
14 Nancy Heymann Higher Gear Chicago Cycling Club
15 Gina Kenny PSIMET Racing
16 Claire Pettersen My Wife Inc
17 Catherine Watkins Team Higher Gear
18 Kathleen Porter Twisted Spokes Racing Team
19 Sue Semaszczuk PSIMET Racing
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 14   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kelly Lein xXx Racing
2 Jenna Rutkowski Sammy's Bike
3 Kelly Clarke Spidermonkey Cycling
4 Adrienne Amman
5 Jennifer Groen Half Acre Cycling
6 Annette Stahelin Half Acre Cycling
7 Ashley Korol Team Bicycle Heaven
8 Nicole Falk Half Acre Cycling
9 Andrea Devine
10 Colleen Hughes Team TATI
11 Annie Byrne Half Acre Cycling
12 Carrie Smith
13 Jessica Whiton xXx Racing
14 Christine Tejada
15 Sheena Enriquez Team TATI
16 Alex Christofalos Activator Cycle Club
17 Erica Chianese Half Acre Cycling
18 Tara Coady
19 Kathryn Maser Kinky Llama Racing
20 Kelly Perry
21 Jennifer Wilson Kinky Llama Racing
22 Hanna Goc Team TATI
23 Elizabeth Markel Iron Cycles
24 Anne Barnes
25 Maryann Sedor Sammy's Bike
26 Tatyana Choolkova PSIMET Racing
27 Stewart Chapman Spidermonkey Cycling
28 April Whitworth xXx Racing
DNF Yasmeen Schuller
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 27   Cat ?: 1