Log In
CCC Hilton Indian Lakes Resort Day 1 • Nov 10 2012
4.7
6.2
3.6
4.5
3.3
Rain, 57 degrees, wind 8 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
4.7
Beers
6.2
Moisture
3.6
Accel
4.5
Tech
3.3
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Hemme SRAM Factory
2 David Reyes Bloomington Cycle Racing Team
3 Paul Mumford Chicago Cuttin Crew
4 Scott Mclaughlin SRAM Factory
5 Kevin Klug The Pony Shop
6 Brian Conant The Pony Shop
7 Louis Kuhn The Pony Shop
8 John Kurtz Flatlandia Cycling Team
9 William Pankonin xXx Racing
10 Anthony Dust Dogfish Racing Team
11 Jason Rassi PSIMET Racing
12 Daniel Eiten AXLETREE
13 Walid Abu ghazaleh The Pony Shop
14 Jason Knauff Burnham Racing
15 Innokenty Zavyalov Omnium Racing
16 Paul Swinand Club Bicicletta
17 Howard Smith The Pony Shop
18 Dustin Morici Sammy's Bike
19 Nicholas Ramirez Bloomington Cycle Racing Team
20 James Nowak ABD Cycling Team
21 Alex Nemeth Tower Racing
22 Robert Schrank Team Type 1
23 Kevin Pietka Mill Race Cyclery Racing Team
24 Brandon Feehery Astella Oncology p/b ABD Cycling
25 Kyle Selph Sammy's Bike
26 Eric Blankinship Rhythm Racing
27 Christopher Curran Bloomington Cycle Racing Team
28 Sean Metz Sammy's Bike
29 Shawn Delk Project 5 Racing
30 Anthony Rienks Beverly Bike/VeePak
31 Robert Murray Beverly Bike/VeePak
32 Stephen Feehery South Chicago Wheelmen
DNF Kevin Clark ROBOTS <
DNF Matthew Kelley South Chicago Wheelmen
DNF Robert Kelley Bicycle Heaven
DNF John Lionberger The Pony Shop
Finishers: Cat 1: 11   Cat 2: 9   Cat 3: 14   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eric Drummer Alberto's Sport
2 John Gatto
3 Tim Boundy Verdigris-Village CX
4 Matt Silvia Club Bicicletta
5 Evan Jahn Rhythm Racing
6 John Whipple ENZO'S Cycling
7 Sven Stoltz
8 Tom Driver Burnham Racing
9 Ryan Gingerich
10 Troy Crady Mox Multisport
11 Nathan Gayeski Iron Cycles
12 Mark Feary The Pony Shop
13 Jan Vanmieghem Union Cycling Team
14 Isaiah Jay Tenspeed Hero / J.P. Graziano
15 Hayes Sanborn Spidermonkey Cycling
16 Kevin Clark ROBOTS <
17 Eric Refvik Verdigris-Village CX
18 Pj Cavoto jr Spidermonkey Cycling
19 Michael Newman
20 James Kime EMC2 / Elmhurst Masters
21 Andrew Anderson xXx Racing
22 Brandon Murphy Kinky Llama Racing
23 Richard Potter Half Acre Cycling
24 Corwin Spaetti Alberto's Sport
25 Michael Jividen
26 John Boggs xXx Racing
27 David Capretto Mox Multisport
28 Erik Didriksen xXx Racing
29 Andrew Zens Rhythm Racing
30 Regan Thomson
31 Daniel Ortiz
32 Alex Koch Spin Doctor Cyclewerks
33 Michael Rasmussen Higher Gear Chicago Cycling Club
34 Juan Victoria
35 Eric Shivvers Half Acre Cycling
36 Steve Swartz
37 Kenneth Mitchell Spidermonkey Cycling
38 Robert Murray Beverly Bike/VeePak
39 Marc Sorel
DNF David Cushman Roscoe Village Bike Racing
DNF Thomas Kramer Verdigris-Village CX
DNF Luke Seemann xXx Racing
DNF Marie Couris Verdigris-Village CX
DNF Joe Bippus South Chicago Wheelmen
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 7   Cat 3: 20   Cat 4: 14   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mike Scalise Verdigris-Village CX
2 Ed Bernal
3 Newt Cole The Pony Shop
4 David Schrauth The Pony Shop
5 Bryan Rheude The Pony Shop
6 John paul Mccarthy SRAM Factory
7 Brian Karlow ENZO'S Cycling
8 Peter Rolewicz Club Bicicletta
9 Michael Seguin Beverly Bike/VeePak
10 Patrick Myers Team TATI
11 Dominic Casey Iron Cycles
12 Pat White Verdigris-Village CX
13 Mike Norman The Pony Shop
14 Brad Dash ABD Cycling Team
15 Tom Sybert Velo Club Roubaix Inc
16 Randy Myers Velosmith Bicycle Studio
17 Henning Gerke Iowa City Cycling Club
18 Omar Patalinghug Higher Gear Chicago Cycling Club
19 Marc Moeller Team Bicycle Heaven
20 James Brady The Pony Shop
21 Michael Thomas
22 James Kime EMC2 / Elmhurst Masters
23 Christopher Sherpitis xXx Racing
24 Christopher Macfarland xXx Racing
25 Ken Krebs Verdigris-Village CX
26 Dan Mallek Verdigris-Village CX
27 Michael Newman
28 John Stonebarger Mass Bay Road Club
29 Geoffrey Scott Spidermonkey Cycling
30 Duane Higgs Verdigris-Village CX
31 Matt Howley EMC2 / Elmhurst Masters
32 Anthony Bustamante Velosmith Bicycle Studio
33 James Depkon
34 Frank Lofrano Verdigris-Village CX
35 Timothy Denman Verdigris-Village CX
36 Bob Mazursky Verdigris-Village CX
37 Randy Koren
38 Robert Paetsch Northbrook Garner Bicycle Club
39 Michael Angus Spin Doctor Cyclewerks
40 Steven Ohlhaber Northbrook Garner Bicycle Club
41 Charles Rulich Flatlandia Cycling Team
42 Ernest Wang Velosmith Bicycle Studio
43 J Timothy radcliff EMC2 / Elmhurst Masters
44 William Perry Bloomington Cycle Racing Team
45 James Obrien Alberto's Sport
46 Brian Hellweg Verdigris-Village CX
47 Jason White
48 Mases Movsessian Spin Doctor Cyclewerks Cycling Club
49 Frank Snyder Club Bicicletta
50 Steve Biedron Mox Multisport
51 Eric Shivvers Half Acre Cycling
52 Mark Ick
53 Gregory Molnar Flatlandia Cycling Team
DNF Ron Cook Project 5 Racing
DNF Thomas Rees Pact- DISH Network Cycling
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 5   Cat 3: 31   Cat 4: 18  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Danny Warner Verdigris-Village CX
2 David Luczynski Spin Doctor Cyclewerks
3 John Shull Alberto's Sport
4 Gregory Anderson Spin Doctor Cyclewerks
5 Alfonso Reyes Bloomington Cycle Racing Team
6 Randal Warren xXx Racing
7 Allan Thom Half Acre Cycling
8 Scott Ross
9 James Linn December Cyclo-Cross NFP
10 Vincent Boyer Verdigris-Village CX
11 William Waters South Chicago Wheelmen
12 Mike Grimm Flatlandia Cycling Team
13 Matt Howley EMC2 / Elmhurst Masters
14 Joel Roth Team TATI
15 Thomas Rees Pact- DISH Network Cycling
16 Brian Kavanagh The Pony Shop
17 Thomas Kramer Verdigris-Village CX
18 Jeff Biedka Verdigris-Village CX
19 John Bucksbaum Vision Quest LLC
20 Thomas Carlson Unattached
21 George Lambros Flatlandia Cycling Team
22 Dan Rudrud The Pony Shop
23 Brian Hellweg Verdigris-Village CX
24 Chuck Judy Turin DCX
25 Craig Mckenzie ABD Cycling Team
26 Ludwig Montfort
27 Steve Bast EMC2/Elmhurst Masters
28 Gary Kula ABD Cycling Club
29 Michael Kelly South Chicago Wheelmen
30 Don Mcintosh
31 John Amato The Pony Shop
32 Richard Kryszak South Chicago Wheelmen
33 Thomas Johnson
34 Richard Aycock
DNF Bob Maganini Sammy's Bike
DNF Kevin Mitchell
DNF Stewart Seaholm Cyclocrossracing.com
DNF Robert Berg Tower Racing
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 16   Cat 4: 18   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Landon Beachy Twisted Spokes Racing Team
2 John Craychee Team Bicycle Heaven
3 Albert Weigel Verdigris-Village CX
4 Walter Stoops ABD Cycling Club
5 Michael Kurtz Team Army-USAC
6 Julian Coupland Verdigris-Village CX
7 David Mcfadden Spin Doctor Cyclewerks
DNF Richard Moellering XXX Racing
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 4   Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Forest Hynes Johnny Sprockets
2 Mike Conroy Mox Multisport
3 Matthew Kelley South Chicago Wheelmen
4 Richard Mezo Rbikes.com / FleetTruckParts.com
5 Gareth Reeves EMC2 / Elmhurst Masters
6 Ian Byrd Team ROG
7 Thomas Babinski Iron Cycles
8 Brad Dash ABD Cycling Team
9 Joe Berlyoung Johnny Sprockets
10 Benjamin Demong ABD Cycling Team
11 Peter Monko Spidermonkey Cycling
12 Jon Suyko The Pony Shop
13 Giordano Guagliardo W2 Racing
14 Michael Page Verdigris-Village CX
15 Cliff Golz The Pony Shop
16 Andre Odendaal Team Higher Gear
17 Matt Daniel
18 Brent Wegscheid Johnny Sprockets
19 Dominic Bosco Rbikes.com / FleetTruckParts.com
20 Mike Morell Chicago Cuttin Crew
21 Kurt Schauwecker
22 Jim Groenhof Verdigris-Village CX
23 Eric Blankinship Rhythm Racing
24 Philip Szyjka Johnny Sprockets
25 Paul-brian Mcinerney Half Acre Cycling
26 Adrian Redd Team Pegasus
27 Konrad Witt ABD Cycling Team
28 Gerrit Sinclair Bloomington Cycle Racing Team
29 Jeff Holland
30 Cory Brown PSIMET Racing
31 Justice Leppanen The Pony Shop
32 Christopher Sholl Tuxedo Thunder Cycling
33 Anthony Rienks Beverly Bike/VeePak
34 Mark Zalewski Spidermonkey Cycling
35 Mark Tank Bloomington Cycle Racing Team
36 Scott Larson Tuxedo Thunder Cycling
37 Joel Roth Team TATI
38 Bryan Lee The Pony Shop
39 Michael Keach Mox Multisport
40 Sean Kennedy Johnny Sprockets
41 Trent Williams Spidermonkey Cycling
42 Elizabeth So Les Petites Victoires
43 Matthew Paradis Team Bicycle Heaven
44 Chad Mueller
45 Chris Hammer Wheel Fast Racing
46 Steven Ohlhaber Northbrook Garner Bicycle Club
47 William Jackson
48 John Craychee Team Bicycle Heaven
49 Jason Fergurson Chicago Cuttin Crew
50 William Burkholder Team Mack Racing Assoc. LTD
DNF Jostein Alvestad EMC2 / Elmhurst Masters
DNF Ted Burger Flatlandia Cycling Team
DNF Matthew Schmitz
DNF Harlan Thompson The Pony Shop
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 50   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ryan Giuliano Verdigris-Village CX
2 Maxx Hall Verdigris-Village CX
3 Brian Kulak
4 Michael Bucholtz Beverly Bike/VeePak
5 Christopher Rodriguez
6 Karson Glass Johnny Sprockets
7 Ken Krebs Verdigris-Village CX
8 Patrick Cebrzynski xXx Racing
9 Andrew Lowe Tread Head Cycling
10 Pj Cavoto jr Spidermonkey Cycling
11 Vesselin Velev
12 Lucas Seibel Spidermonkey Cycling
13 Brian Piotrowski xXx Racing
14 Neil Fortner Wild Card Cycling
15 Corwin Spaetti Alberto's Sport
16 Sam Lefebre xXx Racing
17 Jim Cannella ABD Cycling Club
18 John Neal xXx Racing
19 John Castro Spidermonkey Cycling
20 Frederick Hayden Rbikes.com / FleetTruckParts.com
21 Andre Van vuren
22 Joshua Haines Tuxedo Thunder Cycling
23 Cooper Langanis Verdigris-Village CX
24 Nikos Hessert xXx Racing
25 William Guy Half Acre Cycling
26 Rory Polk Bloomington Cycle Racing Team
27 Kyle Mindick xXx Racing
28 Chris Patterson
29 Eugenijus Skibarka Team UPB / ultimateprobikes.com
30 Jon Skaggs Tuxedo Thunder Cycling
31 Robin Forrest
32 Derek Oberg Verdigris-Village CX
33 Geoffrey Pomerantz Spidermonkey Cycling
34 Nick Wright
35 Kevin Herman
36 Otto Hansen Team TATI
37 Ben Riefe
38 Joseph Waterman
39 Roderick Dejesus Tuxedo Thunder Cycling
40 Kevin Crow
41 Rick Schopp INTENT
42 James Obrien Alberto's Sport
43 Mark Witthoefft
44 Jesse Hautau ROBOTS <
45 Adam Pah Tuxedo Thunder Cycling
46 Michael Kelly South Chicago Wheelmen
47 Mark Ick
48 George Keppler
49 Ben Miller Johnny Sprockets
50 Micah Lautenbacher
51 Martin Bell Colavita Racing Inc.
52 Ludwig Montfort
53 Daniel Kurowski EMC2 / Elmhurst Masters
54 Juan Victoria
55 Michael Guido
56 Daniel Ortiz
57 Justin Givot
58 Micah Ariel
59 Alexander Aguilar
60 Justin Lebb Iron Cycles
61 Jonathan Markel Iron Cycles
62 Rudolph Zarate xXx Racing
63 Andy Baran
64 William Swearingen Turin Bicycle/Barker+Nestor
65 Fred Wu Spidermonkey Cycling
66 Jeff Franson
67 Daryus Patel xXx Racing
68 Scott Van maldegiam Giant Cycling Team
69 Julie Didomenico
70 Mark Didomenico
71 Richard Johnson ABD Cycling Team
DNF Alan Treuthart xXx Racing
DNF Evan Strandquist Tuxedo Thunder
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 64   Cat 5: 3   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Arianna Schafer Verdigris-Village CX
2 Alijah Beatty Twisted Spokes Racing Team
3 Blake Mezo
4 Mitchell Dutczak South Chicago Wheelmen
5 Diego Arana Beverly Bike/VeePak
6 Danielle Krebs Verdigris-Village CX
7 Alx Thomas Verdigris-Village CX Team
8 Sumner Feary The Pony Shop
9 Justin Lorenz Verdigris-Village CX
10 Ella Neurohr Chicago Cuttin Crew
11 Amelia Van maldegiam Spin Doctor Cyclewerks
12 Olvia Lomax Actiator cycle
13 Tess Anderson Spin Doctor Cyclewerks
14 Jack Norman The Pony Shop
15 Lincoln Scheer xXx Racing
16 Katherine Schafer Verdigris-Village CX
17 Juan Gonzalez
18 Peter Swinand Club Bicicletta
19 Aiden Riefe
20 Victor De avila
DNF Savanah Van vuren Bee Line
DNF Jake Bartalone
DNF Tom Rudrub POny Shop
DNF Jake Bartalone
DNF Pamela Gonzalez bloomington cycle racing team
DNF Jessica Groenhof Verdigris-Village CX
DNF Alyssa Mallek verdigris-village cx
DNF Michael Odonnell
DNF Bella Schopp INTENT
DNF Nick Schopp Intent
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 21   Cat 5: 2   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ryan Ramirez
2 Maxx Hall Verdigris-Village CX
3 Thomas Elliott Higher Gear Chicago Cycling Club
4 Cooper Langanis Verdigris-Village CX
5 Gina Johnson Verdigris-Village CX
6 Noah Anderson Spin Doctor Cyclewerks
7 Carter Kleiman Vision Quest
8 Nikos Hessert xXx Racing
9 Kyle Mindick xXx Racing
10 Robert Isaacson xXx Racing
11 Jacob Thom Half Acre Cycling
12 Jackson Waters South Chicago Wheelmen
13 Daryus Patel xXx Racing
14 Katie Paradis Team Bicycle Heaven
15 Alex Christofalos Activator Cycle Club
DNF Isaac Drew Verdigris-Village CX
DNF Jannette Gonzalez
DNF Alex Mazursky Verdigris-Village CX
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brad Keyes CarboRocket
2 Michael Naughton WheelWerks/Gore
3 Brandon Elliott Iron Cycles
4 Peter Chrapkowski
5 Robert Higgins Johnny Sprockets
6 Thomas Flynn
7 Russ Kuryk Iron Cycles
8 Brandon Scheiner Team Pegasus
9 Joshua Arends
10 J Brooks porter
11 Andy Oleson Fat-Bike.com
12 Steve Biedron Mox Multisport
13 David Capretto Mox Multisport
14 Erin Young
15 Brian Boyle Region Racing
16 German Flores
DNF Andrew Scheyer Team TATI
Finishers: Cat 3: 15   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christopher Rodriguez
2 Vesselin Velev
3 Corwin Spaetti Alberto's Sport
4 Lucas Seibel Spidermonkey Cycling
5 Andre Van vuren
6 Ian Ziarko rbikes.com
7 John Lorenz PSIMET Racing
8 Luther Gulseth
9 Jesse Hautau ROBOTS <
10 William Guy Half Acre Cycling
11 Geoffrey Pomerantz Spidermonkey Cycling
12 John Castro Spidermonkey Cycling
13 Mark Baranowski xXx Racing
14 Mason Switzer
15 Steve Hardman PSIMET Racing
16 Frederick Hayden Rbikes.com / FleetTruckParts.com
17 Matthew Suchomel Unattached
18 Kevin Crow
19 Gene Flanagan
20 Tom Keller Bloomington Cycle Racing Team
21 Martin Bell Colavita Racing Inc.
22 Nick Wright
23 James Sneddon PSIMET Racing
24 Ben Laforce CDW
25 Michael Dutczak South Chicago Wheelmen
26 Caleb Drew
27 Isaac Drew Verdigris-Village CX
28 Scott Aitchison
29 Juan Gonzalez
30 John Rutkowski Sammy's Bike
31 Michael Eastway
32 Rick Schopp INTENT
33 Thomas Johnson
34 Chris Reed
35 Jaun Van vuren Bee Line Construction
36 Jennifer Groen Half Acre Cycling
37 Christopher Callahan
38 James Mceneaney
39 Aaron Johnson
40 George Keppler
41 Kelly Clarke Spidermonkey Cycling
42 Kevin Brown
43 Mark Calvert
44 Erik Ewert
45 Mitchell Dutczak South Chicago Wheelmen
46 Ben Wuellner
47 Mulubwa Munkanta SRAM Factory
48 Andrew Carolus
49 Fred Wu Spidermonkey Cycling
50 Russ Hoefer Team Higher Gear
51 Danielle Krebs Verdigris-Village CX
52 Jack Schmiege
53 Robert Regan
54 Michael O'Brien
55 Kevin Whitford CDW
56 Sumner Feary The Pony Shop
57 Dan Porzel
58 Annie Byrne Half Acre Cycling
59 Jennifer Wilson Kinky Llama Racing
60 Diego Arana Beverly Bike/VeePak
61 Scott Van maldegiam Giant Cycling Team
62 Ben Seymour
63 Elizabeth Markel Iron Cycles
64 James Hoefer Team Higher Gear
65 Jeffrey Folsom Higher Gear Chicago Cycling Club
66 Lincoln Scheer xXx Racing
67 Tiber Scheer
68 Stacie Jackson-mcgarr
69 Scott Witt ABD
DNF Richard Johnson ABD Cycling Team
DNF Justin Lebb Iron Cycles
DNF Richard Moellering XXX Racing
DNF Dani Witt ABD
Finishers: Cat 3: 4   Cat 4: 56   Cat 5: 4   Cat ?: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Elizabeth So Les Petites Victoires
2 Jessica Hill The Pony Shop
3 Alyssa Severn My Wife Inc
4 Kim Brokhof Spidermonkey Cycling
5 Erin Woloszyn Verdigris-Village CX
6 Katie Tomarelli Kinky Llama Racing
7 Lindsay Knight Team TATI
8 Wendy Gaddey Alberto's Sport
9 Kelli Richter PSIMET Racing
10 Desiree Galeski
11 Eleanor Blick Johnny Sprockets
12 Marie Couris Verdigris-Village CX
13 Nancy Heymann Higher Gear Chicago Cycling Club
14 Gina Kenny PSIMET Racing
15 Kathleen Porter Twisted Spokes Racing Team
16 Christina Peck Chicago Cuttin Crew
17 Sue Semaszczuk PSIMET Racing
DNF Marne Smiley Bob&#39;s Red Mill
Finishers: Cat 2: 6   Cat 3: 12  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jessica Whiton
2 Tricia Fleischer
3 Jennifer Groen Half Acre Cycling
4 Rachel Baber
5 Annette Stahelin Half Acre Cycling
6 Nicole Falk Half Acre Cycling
7 Sarah Lu ROBOTS <
8 Kelly Lein xXx Racing
9 Monica Rice
10 Jenna Rutkowski Sammy's Bike
11 Ashley Korol Team Bicycle Heaven
12 Andrea Devine
13 Kelly Clarke Spidermonkey Cycling
14 Erica Chianese Half Acre Cycling
15 Jeannie Ryan Alberto's Sport
16 Laurie Chipps Half Acre Cycling
17 Elizabeth Markel Iron Cycles
18 Tara Coady
19 Mara Baltabols Team Bicycle Heaven
20 Christine Tejada
21 Jennifer Wilson Kinky Llama Racing
22 Anne Barnes
23 Hanna Goc Team TATI
24 Annie Byrne Half Acre Cycling
25 Stewart Chapman Spidermonkey Cycling
26 Kaitlyn Bowden
27 April Whitworth xXx Racing
28 Mary Ann sedor Sammy's Bike
29 Meghan Murphy
Finishers: Cat 4: 28   Cat ?: 1