Log In
Quad CX 2021 • Sep 12 2021 • Maynard, MA
Series: NECXSS 2021
4.8
2.5
4.1
4.3
4
Clear, 76 degrees, wind 11 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Race RatingCast Vote
4.8
Beers
2.5
Moisture
4.1
Accel
4.3
Tech
4
Elevation
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brett Chenail Team Horst Sports 0:32:25
2 Gregory Finn 0:32:28
3 Brian Massey Minuteman Road Club 0:32:30
4 Anthony Case Minuteman Road Club 0:32:31
5 David Parmelee Team SD 0:32:53
6 Jeremy Blackowicz HUP United 0:33:04
7 Mike Marques Cycling Concepts 0:33:21
8 Robert Hoenick SVCBikeworks 0:33:26
9 Sean Weiss MSC Racing 0:33:57
10 Jeff Dieffenbach 545 Velo 0:34:00
11 Heath Umbach 545 Velo 0:34:01
12 Kris Hopkins Stedman's/MeltSnow Racing 0:34:21
13 Kevin Mcguire HUP United 0:34:45
14 Eric Hallman Grace Bicycles Velo Club 0:34:58
15 Phil Pereira Minuteman Road Club 0:35:39
16 Lars Svenstrup AQCX 0:36:34
17 Dylan Gardner 0:36:39
18 Brian Lawlor 0:36:55
19 Nathan Muehleisen 0:37:06
20 Steven Bird 0:37:30
21 David Lafond Gus' CX 0:29:22
22 Martin Feeney Steve the Bike Guy 0:30:06
Finishers: Cat 4: 21   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daryl Beck NCC 0:33:30
2 Mark Daniels Minuteman Road Club 0:33:47
3 Bill Johnston Bicycle world 0:34:48
4 Bill Sanders Bicycle World 0:35:04
5 Joshua Green pedalpowertraining.com 0:36:13
6 Anthony Craig Fritz?s Bike Shop 0:36:17
7 Curt Cannata 0:36:38
8 Robert Harple Aquidneck Cyclocross 0:37:21
9 John Langevin Competitive Edge Racing 0:37:40
10 Corrigan Luckey Lap
11 Daniel Merrill Fritz?s Bicycle Shop Lap
12 Daniel Kahn Lap
13 Scott Pakenham Aquidneck Cyclocross Lap
Finishers: Cat 5: 8   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jonathan Anderson J MONEYS ELITE FACTORY PROFESSIONAL 0:49:47
2 Jacob Leblanc Competitive Edge Racing 0:50:21
3 Mark Hewitt JAM / NCC 0:50:36
4 Andrew Nicholas GS Savile Road 0:50:52
5 Chris Niesen JAM Fund 0:51:20
6 Adam Myerson Cycle-Smart 0:51:32
7 Jean-Francois Blais Trek Cyclocross Collective 0:51:33
8 Matthew Graham-o'regan Pratt Racing 0:51:34
9 Leigh Quilliams TREK Canada CXXC 0:51:45
10 Patrick Frank JAM / NCC 0:51:57
11 Michael Dietrich Velocio Northeast 0:52:34
12 Kristof Hopkins Stedman's/Meltsnow Racing 0:52:41
13 John Sakalowsky Cycle-Smart + Romeo 0:53:29
14 William Crabtree Community Bicycle Racing 0:53:55
15 James Norris Colavita-Cowbell Racing 0:54:06
16 Ryan Avery AP Junior Development p/b Corner Cy 0:54:09
17 Greg Dolbec Deer Farm CX (DFCX) 0:54:12
18 Gorgi Popstefanov Equipe CMI 0:54:13
19 Zechariah Brewton Colavita-Cowbell Racing 0:54:14
20 Donnie Seib BMB Racing 0:55:25
21 Daniel Mullen The Keystone Boys 0:55:33
22 Justin Scott 0:55:48
23 Nathan Porter Capital Bicycle Racing Club 0:56:30
24 Stephen Hopkins Stedman's/MeltSnow Racing 0:56:51
25 AJ Moran GREEN LINE VELO 0:57:20
26 Erik Carlson 0:57:22
27 Dillon Cosper Lap
28 Daniel Vaughn JAM / NCC Lap
DNF Ethan Delgrosso New England Devo p/b Cadence Wealth DNF
DNF Josh Anthony Cyclocrossworld DNF
DNF Eli Markworth BMB/Lightning Blades DNF
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 13   Cat 3: 9   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Toby Marzot 0:37:04
2 Morgan Macleod B2C2 p/b JRA Cycles 0:37:06
3 Henry Coote Riverside Racing 0:37:23
4 Mike Morse Velocio Northeast 0:37:27
5 Nathaniel Gervez 0:37:30
6 Berk Ozturk B2C2 p/b JRA Cycles 0:38:18
7 Alexander Scopinich-burgel New England Devo P/B Cadence Wealth 0:38:18
8 Derek Clifton 0:38:23
9 Harry Gordenstein B2C2 p/b JRA Cycles 0:38:29
10 Andrew Abou-rjaily Daedalus / Allstonvelo & Somervelo 0:38:40
11 Cosmo Catalano How The Race Was Won® 0:38:58
12 Taylor Dundas 545 Velo 0:38:59
13 Chris Mitchell Minuteman Road Club 0:39:22
14 Tobias Ehrenberger B2C2 p/b JRA Cycles 0:39:45
15 Stephen Hopkins Stedman's/MeltSnow Racing 0:39:54
16 Daniel Kosuk 0:40:06
17 Patrick Zelazek 0:40:36
18 Caleb Frederick Pro Bike + Run PGH p/b Turner's Pre 0:40:46
19 Ian Bachman-sanders Block Island Sport Shop 0:40:58
20 Noah Peduzzi 545 Velo 0:41:32
21 Matthew Pierce O C E A N 0:41:41
22 Matthew Miller Threshold Cycling 0:42:31
23 Jay Glickman 0:42:48
24 Liam Howard pedalpowertraining.com 0:43:08
25 Adam Gould BMB Racing 0:43:32
26 Varoujan Hagopian Minuteman Road Club 0:44:06
27 Anthony Melfi Bike Path Pictures, Inc 0:44:09
28 Steven Hopengarten Mad Alchemy 0:44:30
29 Paul Rosenstrauch Community Bicycle Racing 0:44:48
30 Louis Cote Deer Farm CX 0:45:09
31 Justice Furee Lap
Finishers: Cat 3: 23   Cat 4: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tucker Wetmore Velocio Northeast 0:31:03
2 Noah Peduzzi 545 Velo 0:31:19
3 Michael Weitz 0:31:25
4 Jonathan Foster Donut Velo 0:31:55
5 Michael Chiauzzi Minuteman Road Club 0:32:01
6 Thomas Urbanik pedalpowertraining.com 0:32:03
7 Arun Kabir PEDAL POWER TRAINING 0:32:10
8 Peter O'brien Steve the Bike Guy 0:32:18
9 Alexander Warner BMB pb Lightning Blades Official 0:32:45
10 Niles Kuronen Engine Room Velo 0:33:11
11 Aj Camelio Minuteman Road Club 0:33:14
12 Owen Ballard Killington Mountain School 0:33:16
13 Alexander Duncan B2C2 p/b JRA Cycles 0:33:25
14 Christopher Tully 545 Velo 0:33:30
15 Dmitro Martynowych B2C2 p/b JRA Cycles 0:33:34
16 Luke Kaplan B2C2 p/b JRA Cycles 0:33:45
17 David Jaffe Sunapee/Canary Systems/BUCHIKA?s 0:33:51
18 Kyle Wilson Dirigo 0:34:15
19 Thomas Francisco New England Devo p/b Cadence Wealth 0:34:26
20 Robert Weldon 0:34:27
21 Justice Furee 0:34:33
22 Martin Meterko 0:35:32
23 Christopher Davies Summit Multisport 0:35:34
24 Luke Weitz 0:35:40
25 David Freeman 545 Velo 0:35:50
26 Ryan Zielinski Sunapee/Buchika's/Canary Systems 0:36:09
27 Ryan Zygarowski Competitve Edge Racing 0:36:21
28 Preston Sanford Minuteman Road Club 0:36:34
29 Anthony Castiglia 0:37:21
30 Nicolas Amato 0:37:51
31 Eric Stratton Fritz's Bicycle Shop 0:40:01
32 William Mcelgunn Fi'kir Cycling Club Lap
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 31  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Patrick Woble Stage 1/Airline Cycles 0:30:08
2 Owen Ballard Killington Mountain School 0:30:08
3 Tyler Berman 184 0:30:51
4 Angelo Carbone goodwin NHVT Jr Cycling 0:31:36
5 Beckett Rathbone Riverside Racing 0:32:06
6 Reese Berman 184 0:32:18
7 Boden Chenail Team Horst Junior Squad 0:32:53
8 Jason Sullivan Killington Mountain School 0:33:26
9 Colin Rich Riverside Racing 0:33:34
10 James Langevin Competitive Edge Racing 0:34:33
11 Ari Daube-valois Jam/NCC 0:35:00
12 Keven Figueroa torres 1 PVD Cycling 0:35:33
13 Lars Roti CCAP Team Horst Junior Squad 0:37:00
14 Niklas Svenstrup AQCX Lap
15 Eric Figueroa torres 1 PVD Cycling Lap
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 11  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Miles Billings 545 Velo 0:37:28
2 Greg Dolbec Deer Farm CX (DFCX) 0:37:50
3 Pete Macleod I bet you won't click this 0:37:57
4 Jeff Fairbanks Fritz Bicycle Shop 0:38:27
5 Colm Mcmahon Wheelworks Racing 0:38:33
6 Anthony Giguere BMB RACING 0:38:59
7 R. Michael Mckittrick pedalpowertraining.com 0:39:01
8 Brad Walker 545 Velo 0:39:13
9 Shane Black-Macken pedalpowertraining.com 0:39:33
10 Damien Colfer SHIFT CYCLING 0:39:39
11 Kevin Orlowski Chainline Cycles 0:40:09
12 Peter Miller Unattached 0:40:20
13 Ian Stratton Minuteman Road Club 0:40:36
14 Edward Parsons HUP United 0:40:47
15 Brian Albert Blue Hills Cycling Club 0:41:10
16 Chad Gibson 545 Velo 0:41:20
17 Oscar Purwin Minuteman Road Club 0:41:35
18 Matthew Whiteley SVC/Bikeworks 0:41:42
19 Kyle Smith Boston Racing Independent 0:42:11
20 Sean Casey GREEN LINE VELO 0:44:11
21 Louis Cote Deer Farm CX 0:45:32
22 Andrew Scheufele Hup United Lap
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 4   Cat 3: 15   Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Hildebrand Trek Cyclocross Collective 0:35:44
2 Vincent Bolt Corner Cycle 0:35:46
3 Paul Richard CCB Racing 0:36:15
4 Mike Rowell Bikeway Source Racing 0:36:27
5 Ciaran Mangan Wheelworks 0:36:39
6 Bart Lipinski PROthirteen - Corner Cycle 0:37:29
7 Keith Burgoyne BikeReg 0:37:48
8 John Golden Corner Cycle 0:38:11
9 Tom Prugar Riverside Racing 0:38:16
10 Max Candidus Riverside Racing/Fincraft 0:38:30
11 Nelson Repenning Cycle-Smart 0:38:45
12 John Vogel BMB Racing 0:39:08
13 Tom Haines New England Devo p/b Cadence Wealth 0:39:09
14 Arthur Roti Columbia/Guipago Cycles 0:39:37
15 Jeff Fowler 0:39:45
16 James Carrington Breakaway Athletics 0:39:59
17 Robert Hoenick SVCBikeworks 0:40:05
18 Wilson Martinez 0:40:24
19 Lewis Collins 545 Velo 0:40:30
20 Chris Pappas Landry's Bicycles 0:41:04
21 Tucker Walsh HUP United 0:41:08
22 Chris Demars Team 43/Bicycle World Greenfield 0:41:41
23 Michael Cole Landry's Bicycles 0:33:28
24 Andrew Cooper Sunapee/Buchika?s/Canary Systems 0:33:43
25 Stuart Olsen Riverside Racing 0:33:59
26 Mike O'connor Pedalpowertraining.com 0:34:32
27 Ron Goodwin Colavita-Cowbell Racing 0:35:08
DNF William Shattuck AP Junior Development p/b Corner Cy DNF
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 5   Cat 3: 13   Cat 4: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jay Trojan Arc En Ciel Racing Team 0:32:27
2 John Mosher Wheelworks Racing 0:33:05
3 David Morgan GOM Racing 0:33:06
4 Colman O'connor Riverside Racing 0:33:35
5 Eugene Petrella CCC/Keltic Const./Zanes Cycles 0:33:44
6 David Rustico Team DSO Mfg - ERRACE 0:33:45
7 Derek Griggs Recycled Sports 0:33:45
8 David Goodwin Northampton Cycling Club 0:33:58
9 William Matlack Keep It Tight 0:34:10
10 Steve Arsenault 0:35:09
11 Michael Bradford State 9 Racing p/b Vittoria 0:35:27
12 Ron Dunn BMB RACING 0:35:34
13 Keith Enderle Team Horst Sports 0:35:46
14 Gary Passler Riverside Racing 0:35:58
15 James Paterson 0:36:05
16 David Bancroft Spark 0:36:13
17 Marc Tatar Bikeworks/SVC 0:36:43
18 Scott Kirschner Blue Hills Cycling Club 0:38:23
19 Ron Hines QuadCycles 0:39:33
20 George Griffin SLIJK! Velo Club p/b Woody's Cycler Lap
Finishers: Cat 2: 6   Cat 3: 7   Cat 4: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Wissell B2C2 p/b JRA Cycles 0:36:07
2 Nick Weigel Wellness In Motion Boston 0:36:18
3 Donny Green 1 PVD Cycling 0:36:19
4 Colin Reuter B2C2 p/b JRA Cycles 0:37:14
5 Luke Plummer B2C2 p/b JRA Cycles 0:37:18
6 Matt Good Corner Cycle Cape Cod 0:38:35
7 Shane Black-Macken pedalpowertraining.com 0:38:57
8 Eric Wyzga 0:39:09
9 Kevin Orlowski Chainline Cycles 0:40:48
10 Jonathan Foster Donut Velo 0:41:24
11 Jason Behringer NBX 0:41:45
12 Caleb Frederick Pro Bike + Run PGH p/b Turner's Pre 0:42:04
13 Derek Griggs Recycled Sports 0:42:30
14 Brendan Bernard Hugs team/ Landry?s Bicycles 0:44:05
15 Geoff Williams NBX 0:44:20
16 Joshua Calvi Fritz's Bicycle Shop 0:44:36
17 Anthony Craig Fritz?s Bike Shop 0:45:33
18 Martin Meterko Lap
19 Craig Dionne Fritz?s Lap
20 Eric Stratton Fritz's Bicycle Shop Lap
21 David Howland Fritz's Bicycle Shop Lap
22 David Lafond Gus' CX Lap
23 Skyler Fugelso Lap
24 Kevin Danis Fritz?s bicycle shop Lap
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 2   Cat 3: 9   Cat 4: 6   Cat 5: 4   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Carilli 545 Velo 0:32:45
2 Elliot Irving 0:32:46
3 Nicolas Arango 0:33:48
4 Paul Luttik Minuteman Road Club 0:33:55
5 Ben Kelley Deer Farm CX 0:34:28
6 Samuel Alexander 0:35:06
7 Brendan Bernard Hugs team/ Landry?s Bicycles 0:36:35
8 Weston Asselin Bicycle World 0:39:40
9 Christopher Scanlon Lap
10 Matthew Steinkamp SVC/BikeWorks Lap
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 8   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Beckett Rathbone Riverside Racing 0:12:59
2 Liam Goff AP Junior Development p/b Corner Cy 0:13:20
3 Eli Billings New England Development p/b Cadence 0:13:30
4 Lex Picillo NS Tridents 0:14:12
5 Cormac Nagle New England Development p/b Cadence 0:14:23
6 Elliot Parsons HUP United 0:14:53
7 Eli Svatek Carlisle Veterinary 0:14:59
8 Anderson Norris Colavita-Cowbell Racing 0:15:02
9 Nolan Walker New England Development p/b Cadence 0:15:04
10 Gerig Wittner Riverside Newburyport 0:15:25
11 Finn Morton BMB 0:15:30
12 Tyler Abrams Pedal Power 0:16:18
13 Axl Scheufele 0:16:32
14 Eamon Miller AP Junior Development p/b Corner Cy 0:16:46
15 Breandan Cole Landry's Bicycles 0:17:09
16 Sean Cole Landry's Bicycles 0:17:26
17 Huxley Harple Aquidneck Cyclocross 0:17:30
18 Reid Purwin Minuteman Road Club 0:17:36
19 Rory Buckley-mcmahon LGH / CRA 0:17:37
20 Ian Whiteley SVC/Bikeworks 0:17:39
21 Matthew Berlinger Putney West Hill 0:18:32
22 Jackson Pakenham Aquidneck Cyclocross 0:23:16
DNF Alexander Scheufele DNF
Finishers: Cat 5: 21   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Regina Legge Trek Cyclocross Collective 0:41:06
2 Emily Curley Corner Cycle 0:41:13
3 Danielle Power Corner Cycle 0:41:16
4 Kim Coleman BMB Racing 0:41:20
5 Dana Prey pedalpowertraining.com 0:42:17
6 Leslie Lupien Apex Velo - Velocio 0:42:37
7 Alix Norris Colavita-Cowbell Racing 0:44:14
8 Kelli Montgomery STAGE 1/AirLine Cycles 0:44:30
9 Michele Smith Hup United 0:44:41
10 Stephanie Makoujy Tall Sock Racing 0:44:46
11 Jessica Beck JAM / NCC 0:45:26
12 Deidre Cullen Sunapee/Buchikas/Canary Systems And 0:46:38
13 Molly Dishong Columbia/Guipago Cycles 0:47:18
14 Melissa Seib BMB Racing 0:47:32
15 Rose Long Burlingtron 0:47:47
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 6   Cat 3: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Bridget Wilson AP Junior Development p/b Corner Cy 0:27:25
2 Skyla Mace AP Junior Development p/b Corner Cy 0:27:48
3 Stephanie Aldrich B2C2 p/b JRA Cycles 0:28:22
4 Scarlet Batchelor Keep It Tight 0:28:28
5 Chanah Katz Killington Mountain School 0:28:41
6 Catey Mccann 0:29:11
7 Caitlin Tam The Hustle Hive 0:29:28
8 Samantha Shipman pedalpowertraining.com 0:29:34
9 Taryn Morin BMB RACING 0:30:22
10 Erica Marano pedalpowertraining.com 0:30:27
11 Kristen Turpin The Hustle Hive p/b Somervelo 0:30:29
12 Elizabeth Clark Colavita Cowbell Racing 0:30:44
13 Heather Abrams HUP United 0:32:17
14 Kate Leppanen pedalpowertraining.com 0:37:47
15 Michelle Carilli 0:38:58
Finishers: Cat 4: 10   Cat 5: 4   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Elena Svenstrup AP Junior Development p/b Corner Cy 0:14:24
2 Annabelle Norris Colavita-Cowbell Racing 0:14:55
3 Serefina Krajewska AP Junior Development p/b Corner Cy 0:15:54
4 Tori Svatek Carlisle Veterinary 0:18:15
5 Willa Harple Aquidneck Cyclocross 0:23:22
6 Charlotte Neff 0:25:46
7 Evelyn Scheufele 0:26:17
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kerry Litka Sunapee/Buchika?s/Canary Systems 0:41:33
2 Nicole Vassar BMB Racing 0:42:00
3 Michele Satrowsky Riverside Racing 0:43:22
4 Kim Shattuck AP Junior Development p/b Corner Cy 0:43:33
5 Jennifer Murphy Salty Women Off-Road Bicycle Team 0:43:50
6 Sara Katz Salty Women Off-Road Bicycle Team 0:44:17
7 Cathy Morton BMB Racing 0:44:38
8 Karen Nash Riverside Racing 0:45:49
9 Erin Holmes Colavita-Cowbell Racing 0:45:57
10 Olivia Lord Salty Women off-road bicycle team 0:46:30
11 Joanna Au Blue Hills Cycling Club 0:46:42
12 Katherine Brown Riverside Racing 0:37:37
13 Emily Cole Portland Velo Club 0:38:21
14 Melanie Ryals 545 Velo 0:39:15
15 Anne Melvin 545 Velo 0:39:43
16 Diane Conway 0:40:48
17 Christina Toro 545 Velo Lap
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 10   Cat 4: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Leslie Lupien Apex Velo - Velocio 0:42:23
2 Stephanie Makoujy Tall Sock Racing Lap
3 Cathy Rowell Bikeway Source Racing Lap
4 Lesli Cohen Fritz's Bicycle Shop Lap
5 Katherine Walsh Geekhouse Bikes Lap
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mia Barrus AP Junior Development p/b Corner Cy 0:28:22
Finishers: Cat 5: 1