Log In

Team Overview: (Ned)

Team News Ticker Embed This

Team Race History

UCI World Cup #1 - Valkenburg (Oct 19 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 9 / 40
Wesley Floren Men Juniors 13 / 40
Jens Dekker Men Juniors 14 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 21 / 40
Mart Muskens Men Juniors 23 / 40
Mitch Groot Men Juniors 24 / 40
Erik Boer Men Juniors 25 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 27 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 31 / 40
Per Wiggers Men Juniors 32 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 37 / 40
Lars Van der haar Men Elite 1 / 40
Corne Van kessel Men Elite 3 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 40
Niels Wubben Men Elite 15 / 40
Twan Van den brand Men Elite 19 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 26 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 37 / 40
Sophie De boer Women Elite 3 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 9 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 26 / 37
Reza Hormes Women Elite 29 / 37
Stan Godrie Men Under 23 4 / 37
Mathieu Van der poel Men Under 23 6 / 37
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 15 / 37
Martijn Budding Men Under 23 19 / 37
Sieben Wouters Men Under 23 20 / 37
Richard Jansen Men Under 23 22 / 37
Koen Van dijke Men Under 23 27 / 37
Gosse Van der meer Men Under 23 29 / 37
Koen Weijers Men Under 23 30 / 37
Bjorn Van der heijden Men Under 23 35 / 37

Kermiscross (Oct 16 2014)

Niels Wubben Men Elite 8 / 33
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 24 / 33

bpost bank trofee #1 - Ronse (Oct 12 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 5 / 40
Jens Dekker Men Juniors 9 / 40
Mitch Groot Men Juniors 17 / 40
Erik Boer Men Juniors 18 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 24 / 40
Bryan Bouwmans Men Juniors 28 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 2 / 36
Lars Van der haar Men Elite 5 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 9 / 36
Niels Wubben Men Elite 20 / 36
Twan Van den brand Men Elite 21 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 32 / 36
Sophie De boer Women Elite 1 / 34
Bianca Van den hoek Women Elite 13 / 34
Lizzy Witlox Women Elite 15 / 34
Monique Van de ree Women Elite 16 / 34
Lindy Van anrooij Women Elite 17 / 34
Maud Kaptheijns Women Elite 19 / 34
Lotte Eikelenboom Women Elite 23 / 34
Stan Godrie Men Under 23 8 / 31
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 9 / 31
Sieben Wouters Men Under 23 14 / 31
Richard Jansen Men Under 23 18 / 31
Nicky Gieskens Men Under 23 29 / 31

Grote Prijs van Brabant (Oct 11 2014)

Pascal Eenkhoorn Men Juniors 1 / 37
Max Gulickx Men Juniors 2 / 37
Maik Van der heijden Men Juniors 3 / 37
Jens Dekker Men Juniors 4 / 37
Dylan Bouwmans Men Juniors 5 / 37
Mart Muskens Men Juniors 6 / 37
Thijs Wolsink Men Juniors 7 / 37
Bryan Bouwmans Men Juniors 8 / 37
Per Wiggers Men Juniors 9 / 37
Robbert Wagenmakers Men Juniors 10 / 37
Antonie Van noppen Men Juniors 11 / 37
Wesley Floren Men Juniors 12 / 37
Erik Boer Men Juniors 13 / 37
Yannick Vrielink Men Juniors 14 / 37
Daan Van meeuwen Men Juniors 15 / 37
David Nordeman Men Juniors 17 / 37
David Dekker Men Juniors 18 / 37
Thijs Kool Men Juniors 19 / 37
Thijs Bijwaard Men Juniors 20 / 37
Emiel Jansman Men Juniors 21 / 37
Mario Poldervaart Men Juniors 22 / 37
Viktor Hoog antink Men Juniors 23 / 37
Teun Teulings Men Juniors 24 / 37
Jochem Paalman Men Juniors 25 / 37
Niels Gort Men Juniors 26 / 37
Paul Gruithuijzen Men Juniors 27 / 37
Mike Van nunspeet Men Juniors 28 / 37
Bart De veer Men Juniors 29 / 37
Jarno Zuidweg Men Juniors 30 / 37
Kleiboer Maikel Men Juniors 31 / 37
Marvin Runhaar Men Juniors 32 / 37
Menzo Grobbink Men Juniors 33 / 37
Patrick Van benthem Men Juniors 35 / 37
Jordi Steenbakkers Men Juniors 37 / 37
Lars Van der haar Men Elite 1 / 36
Corne Van kessel Men Elite 2 / 36
David Van der poel Men Elite 6 / 36
Stan Godrie Men Elite 7 / 36
Twan Van den brand Men Elite 11 / 36
Martijn Budding Men Elite 12 / 36
Niels Wubben Men Elite 14 / 36
Michiel Van der heijden Men Elite 16 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 17 / 36
Patrick Van leeuwen Men Elite 18 / 36
Gosse Van der meer Men Elite 25 / 36
Richard Jansen Men Elite 27 / 36
Koen Van dijke Men Elite 30 / 36
Bjorn Van der heijden Men Elite 31 / 36
Kelvin Bakx Men Elite 32 / 36
Mike Verhoeven Men Elite 33 / 36
Sjoerd Van der stelt Men Elite 35 / 36
Sophie De boer Women Elite 2 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 5 / 37
Reza Hormes Women Elite 8 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 37
Bianca Van den hoek Women Elite 12 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 13 / 37
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 37
Monique Van de ree Women Elite 16 / 37
Linda Ter beek Women Elite 18 / 37
Milou Meeuse Women Elite 19 / 37
Floor Weerink Women Elite 20 / 37
Lotte Eikelenboom Women Elite 21 / 37
Karlijn Swinkels Women Elite 22 / 37
Fleur Nagengast Women Elite 23 / 37
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 24 / 37
Maaike De heij Women Elite 27 / 37
Lotte Jacobs Women Elite 28 / 37
Lana Verberne Women Elite 30 / 37
Claudie Peels Women Elite 31 / 37
Eltina Van wijk Women Elite 32 / 37
Laura Krans Women Elite 33 / 37
Geerte Hoeke Women Elite 34 / 37
Lina Van der straten Women Elite 35 / 37
Kim Lahaije Women Elite 36 / 37
Rachelle Van kappel Women Elite 37 / 37

Superprestige #1 - Gieten (Oct 5 2014)

Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Jens Dekker Men Juniors 5 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 6 / 40
Thijs Wolsink Men Juniors 8 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 10 / 40
Wesley Floren Men Juniors 11 / 40
Per Wiggers Men Juniors 16 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 17 / 40
Robbert Wagenmakers Men Juniors 19 / 40
Mart Muskens Men Juniors 20 / 40
Erik Boer Men Juniors 21 / 40
Tom Wijkel Men Juniors 23 / 40
Yannick Vrielink Men Juniors 24 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 26 / 40
Thijs Bijwaard Men Juniors 30 / 40
Teun Mouris Men Juniors 31 / 40
David Dekker Men Juniors 32 / 40
Emiel Jansman Men Juniors 33 / 40
Thijs Kool Men Juniors 36 / 40
Dennis Van der horst Men Juniors 37 / 40
Patrick Van benthem Men Juniors 38 / 40
Daan Dijkstra Men Juniors 39 / 40
Carlos Schreuder Men Juniors 40 / 40
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 35
Lars Van der haar Men Elite 2 / 35
David Van der poel Men Elite 4 / 35
Corne Van kessel Men Elite 7 / 35
Niels Wubben Men Elite 15 / 35
Thijs Van amerongen Men Elite 19 / 35
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 22 / 35
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 35
Tijmen Eising Men Elite 27 / 35
Twan Van den brand Men Elite 29 / 35
Bart Barkhuis Men Elite 33 / 35
Sophie De boer Women Elite 3 / 37
Sanne Van paassen Women Elite 4 / 37
Reza Hormes Women Elite 8 / 37
Lizzy Witlox Women Elite 10 / 37
Bianca Van den hoek Women Elite 11 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 12 / 37
Monique Van de ree Women Elite 13 / 37
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 37
Julia Boschker Women Elite 15 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 16 / 37
Fleur Nagengast Women Elite 17 / 37
Manon Bakker Women Elite 18 / 37
Floor Weerink Women Elite 19 / 37
Ceylin Del carmen alvarado Women Elite 20 / 37
Lindy Van anrooij Women Elite 21 / 37
Karlijn Swinkels Women Elite 22 / 37
Inge Van der heijden Women Elite 23 / 37
Lotte Eikelenboom Women Elite 24 / 37
Eva Bijwaard Women Elite 26 / 37
Maaike De heij Women Elite 27 / 37
Lorena Peterman Women Elite 28 / 37
Gaby Gieskens Women Elite 29 / 37
Laura Krans Women Elite 30 / 37
Claudie Peels Women Elite 31 / 37
Sylvie Swinkels Women Elite 33 / 37
Sabine Snoeijer Women Elite 34 / 37
Iris Van der pol Women Elite 35 / 37
Aniek Muskens Women Elite 36 / 37
Lisette Schoon Women Elite 37 / 37
Stan Godrie Men Under 23 7 / 33
Martijn Budding Men Under 23 14 / 33
Joris Nieuwenhuis Men Under 23 19 / 33
Gosse Van der meer Men Under 23 22 / 33
Richard Jansen Men Under 23 23 / 33
Bjorn Van der heijden Men Under 23 25 / 33
Koen Van dijke Men Under 23 26 / 33
Sieben Wouters Men Under 23 27 / 33
Kelvin Bakx Men Under 23 28 / 33
Mike Verhoeven Men Under 23 30 / 33
Nicky Gieskens Men Under 23 31 / 33
Martijn Veenhoven Men Under 23 33 / 33

SOUDAL GP Neerpelt (Sep 27 2014)

Sophie De boer Women Elite 5 / 25
Lizzy Witlox Women Elite 8 / 25
Maud Kaptheijns Women Elite 10 / 25
Lindy Van anrooij Women Elite 12 / 25
Esmee Oosterman Women Elite 13 / 25
Milou Meeuse Women Elite 15 / 25
Lars Van der haar Men Elite 3 / 37
David Van der poel Men Elite 8 / 37
Corne Van kessel Men Elite 9 / 37
Thijs Van amerongen Men Elite 13 / 37
Gert-jan Bosman Men Elite 22 / 37
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 24 / 37
Patrick Van leeuwen Men Elite 29 / 37
Twan Van den brand Men Elite 34 / 37
Nicky Gieskens Men Elite 37 / 37

Steenbergcross (Sep 21 2014)

Thijs Van amerongen Men Elite 10 / 40
Corne Van kessel Men Elite 11 / 40
Lars Van der haar Men Elite 12 / 40
David Van der poel Men Elite 18 / 40
Twan Van den brand Men Elite 22 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 32 / 40
Niels Wubben Men Elite 35 / 40
Micki Van empel Men Elite 39 / 40

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 14 2014)

Lizzy Witlox Women Elite 6 / 20
Reza Hormes Women Elite 9 / 20
David Van der poel Men Elite 14 / 43
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 43
Richard Jansen Men Elite 31 / 43

QianSen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 30 2014)

Thijs Al Men Elite 1 / 40

Boels Classic Internationale Cyclo-cross Heerlen (Feb 16 2014)

Yara Kastelijn Women Elite 7 / 19
Reza Hormes Women Elite 10 / 19
Esmee Oosterman Women Elite 11 / 19
Ilona Meter Women Elite 12 / 19
Lotte Eikelenboom Women Elite 13 / 19
Linda Ter beek Women Elite 14 / 19
Milou Meeuse Women Elite 16 / 19
Laura Krans Women Elite 18 / 19
Mathieu Van der poel Men Elite 1 / 23
Thijs Van amerongen Men Elite 2 / 23
Lars Van der haar Men Elite 6 / 23
David Van der poel Men Elite 7 / 23
Corne Van kessel Men Elite 8 / 23
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 9 / 23
Stan Godrie Men Elite 10 / 23
Gert-jan Bosman Men Elite 12 / 23
Thijs Al Men Elite 13 / 23
Micki Van empel Men Elite 14 / 23
Niels Wubben Men Elite 15 / 23
Twan Van den brand Men Elite 16 / 23
Martijn Budding Men Elite 17 / 23
Patrick Van leeuwen Men Elite 19 / 23
Bjorn Van der heijden Men Elite 21 / 23
Pim Van de swaluw Men Elite 22 / 23

Superprestige Middelkerke (Feb 15 2014)

Sieben Wouters Men Juniors 10 / 30
Koen Van dijke Men Juniors 14 / 30
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 30
Jordi Van nobelen Men Juniors 26 / 30
David Hockx Men Juniors 27 / 30
Lars Van der haar Men Elite 4 / 36
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 36
Corne Van kessel Men Elite 13 / 36
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 18 / 36
Niels Wubben Men Elite 20 / 36
Micki Van empel Men Elite 24 / 36
Thijs Al Men Elite 25 / 36
Twan Van den brand Men Elite 26 / 36
Lindy Van anrooij Women Elite 13 / 23
Mathieu Van der poel Men Under 23 8 / 31
Stan Godrie Men Under 23 11 / 31
Gert-jan Bosman Men Under 23 12 / 31
David Van der poel Men Under 23 17 / 31
Martijn Budding Men Under 23 20 / 31

Superprestige Hoogstraten (Feb 9 2014)

Kelvin Bakx Men Juniors 10 / 27
Sieben Wouters Men Juniors 11 / 27
Maik Van der heijden Men Juniors 18 / 27
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 27
Koen Van dijke Men Juniors 21 / 27
Dylan Bouwmans Men Juniors 23 / 27
Jordi Van nobelen Men Juniors 26 / 27
Thijs Van amerongen Men Elite 4 / 37
Corne Van kessel Men Elite 8 / 37
Patrick Van leeuwen Men Elite 15 / 37
Twan Van den brand Men Elite 17 / 37
Micki Van empel Men Elite 20 / 37
Niels Wubben Men Elite 22 / 37
Yara Kastelijn Women Elite 7 / 29
Maud Kaptheijns Women Elite 9 / 29
Esmee Oosterman Women Elite 10 / 29
Lotte Eikelenboom Women Elite 21 / 29
Mathieu Van der poel Men Under 23 5 / 30
Martijn Budding Men Under 23 12 / 30
Gert-jan Bosman Men Under 23 14 / 30
Stan Godrie Men Under 23 17 / 30
Richard Jansen Men Under 23 20 / 30
Bjorn Van der heijden Men Under 23 27 / 30
Pim Van de swaluw Men Under 23 30 / 30

Krawatencross (Feb 8 2014)

Lars Van der haar Men Elite 2 / 40
Corne Van kessel Men Elite 6 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 14 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 15 / 40
Twan Van den brand Men Elite 17 / 40
Niels Wubben Men Elite 20 / 40
Thijs Al Men Elite 21 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 27 / 40
Micki Van empel Men Elite 34 / 40
Marianne Vos Women Elite 2 / 40
Sophie De boer Women Elite 6 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 7 / 40
Reza Hormes Women Elite 12 / 40
Esmee Oosterman Women Elite 14 / 40
Maud Kaptheijns Women Elite 16 / 40
Lotte Eikelenboom Women Elite 19 / 40
Kim Banga Women Elite 20 / 40
Ilona Meter Women Elite 23 / 40
Laura Krans Women Elite 36 / 40
Koen Van dijke Men Under 23 12 / 40
Maik Van der heijden Men Under 23 21 / 40
Kevin Van bennekom Men Under 23 25 / 40
David Hockx Men Under 23 31 / 40
Jordi Van nobelen Men Under 23 35 / 40

Parkcross Maldegem (Feb 5 2014)

Lars Van der haar Men Elite 4 / 33
Corne Van kessel Men Elite 5 / 33

World Championships (Feb 1 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 4 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 9 / 40
Kelvin Bakx Men Juniors 13 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 14 / 40
Lars Van der haar Men Elite 6 / 40
Corne Van kessel Men Elite 12 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 16 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 19 / 40
Niels Wubben Men Elite 23 / 40
Thijs Al Men Elite 26 / 40
Marianne Vos Women Elite 1 / 40
Thalita De jong Women Elite 8 / 40
Sabrina Stultiens Women Elite 18 / 40
Yara Kastelijn Women Elite 21 / 40
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 29 / 40
Mathieu Van der poel Men Under 23 3 / 40
David Van der poel Men Under 23 6 / 40
Gert-jan Bosman Men Under 23 9 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 11 / 40
Martijn Budding Men Under 23 15 / 40
Stan Godrie Men Under 23 16 / 40

Grand Prix Möbel Alvisse (Jan 19 2014)

Patrick Van leeuwen Men Elite 12 / 34

Cyclo-cross International du Mingant Lanarvily (Jan 19 2014)

Thijs Al Men Elite 6 / 25

Soudal Cyclo-cross Leuven (Jan 19 2014)

Marianne Vos Women Elite 1 / 23
Lindy Van anrooij Women Elite 12 / 23
Thijs Van amerongen Men Elite 6 / 31
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 18 / 31

Internationale Cyclo-Cross Rucphen (Jan 18 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 3 / 21
Kelvin Bakx Men Juniors 5 / 21
Pim Van den klundert Men Juniors 6 / 21
Maik Van der heijden Men Juniors 7 / 21
Erik Boer Men Juniors 8 / 21
Koen Van dijke Men Juniors 9 / 21
Kevin Van bennekom Men Juniors 10 / 21
Jordi Van nobelen Men Juniors 12 / 21
Mitchel Vrielink Men Juniors 15 / 21
Nick Van helvoirt Men Juniors 16 / 21
Olaf Remmerswaal Men Juniors 17 / 21
Bart De veer Men Juniors 18 / 21
Marvin Runhaar Men Juniors 19 / 21
Kenneth Van de sande Men Juniors 21 / 21
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 3 / 30
Micki Van empel Men Elite 5 / 30
Thijs Van amerongen Men Elite 7 / 30
Patrick Van leeuwen Men Elite 9 / 30
Jordy Luisman Men Elite 12 / 30
Dennis Eikelenboom Men Elite 17 / 30
Pim Van de swaluw Men Elite 21 / 30
Jerry Kallenfels Men Elite 23 / 30
Joep Van gennip Men Elite 24 / 30

Cyclocross Otegem (Jan 13 2014)

Sophie De boer Women Elite 3 / 19
Patrick Van leeuwen Men Elite 13 / 35
Niels Wubben Men Elite 14 / 35

Dutch National Championships (Jan 12 2014)

Joris Nieuwenhuis Men Juniors 1 / 40
Max Gulickx Men Juniors 2 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 3 / 40
Pascal Eenkhoorn Men Juniors 4 / 40
Kelvin Bakx Men Juniors 5 / 40
Pim Van den klundert Men Juniors 6 / 40
Dylan Bouwmans Men Juniors 7 / 40
Roel Van der stegen Men Juniors 8 / 40
Fabio Jakobsen Men Juniors 9 / 40
Robbert Wagenmakers Men Juniors 10 / 40
Wiebe Scholten Men Juniors 11 / 40
Tom Wijkel Men Juniors 12 / 40
Koen Van dijke Men Juniors 13 / 40
David Hockx Men Juniors 14 / 40
Bram Welten Men Juniors 15 / 40
Erik Boer Men Juniors 16 / 40
Vincent Kip Men Juniors 17 / 40
Bob Olieslager Men Juniors 18 / 40
Kevin Van bennekom Men Juniors 19 / 40
Ruben Bekkers Men Juniors 20 / 40
Tim Janssen Men Juniors 21 / 40
Maik Van der heijden Men Juniors 22 / 40
Mart Muskens Men Juniors 23 / 40
Joaquim Boels Men Juniors 24 / 40
Dennis Van de kruisweg Men Juniors 25 / 40
Henk Weerman Men Juniors 26 / 40
Bart Pennings Men Juniors 27 / 40
Thijs Kool Men Juniors 28 / 40
Jordi Van nobelen Men Juniors 29 / 40
Nick Van helvoirt Men Juniors 30 / 40
Per Wiggers Men Juniors 31 / 40
Mitchel Vrielink Men Juniors 32 / 40
Marvin Bovendorp Men Juniors 33 / 40
Martin Mijnten Men Juniors 34 / 40
Wouter Deems Men Juniors 35 / 40
Sjoerd Meijer Men Juniors 36 / 40
Ruben De goede Men Juniors 37 / 40
Bart De veer Men Juniors 38 / 40
Julius Van den berg Men Juniors 39 / 40
Stijn Oost Men Juniors 40 / 40
Lars Van der haar Men Elite 1 / 26
Corne Van kessel Men Elite 2 / 26
Thijs Van amerongen Men Elite 3 / 26
Thijs Al Men Elite 4 / 26
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 5 / 26
Twan Van den brand Men Elite 6 / 26
Niels Wubben Men Elite 7 / 26
Patrick Van leeuwen Men Elite 8 / 26
Rudi Van houts Men Elite 9 / 26
Micki Van empel Men Elite 10 / 26
Maurits Lammertink Men Elite 11 / 26
Jeroen Boelen Men Elite 12 / 26
Kobus Hereijgers Men Elite 13 / 26
Harm Van der sanden Men Elite 14 / 26
Bart Barkhuis Men Elite 15 / 26
Jasper Ockeloen Men Elite 16 / 26
Mitchell Huenders Men Elite 17 / 26
Niels Luisman Men Elite 18 / 26
Rik Van ijzendoorn Men Elite 19 / 26
Jordy Luisman Men Elite 20 / 26
Liwald Doornbos Men Elite 21 / 26
Joep Van gennip Men Elite 22 / 26
Joost Spring in t veld Men Elite 23 / 26
Ruurd-jan Zwarts Men Elite 24 / 26
Tim Nederlof Men Elite 25 / 26
Marcel Lommers Men Elite 26 / 26
Marianne Vos Women Elite 1 / 33
Sophie De boer Women Elite 2 / 33
Sabrina Stultiens Women Elite 3 / 33
Thalita De jong Women Elite 4 / 33
Reza Hormes Women Elite 5 / 33
Lucinda Brand Women Elite 6 / 33
Anna Van der breggen Women Elite 7 / 33
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 8 / 33
Karen Brouwer Women Elite 9 / 33
Bianca Van den hoek Women Elite 10 / 33
Maud Kaptheijns Women Elite 11 / 33
Ilona Meter Women Elite 12 / 33
Monique Van de ree Women Elite 13 / 33
Femke Van kessel Women Elite 14 / 33
Veerle Goossens Women Elite 15 / 33
Annemarie Worst Women Elite 16 / 33
Mirre Stallen Women Elite 17 / 33
Mascha Mulder Women Elite 18 / 33
Linda Ter beek Women Elite 19 / 33
Lizzy Witlox Women Elite 20 / 33
Anne Peer Women Elite 21 / 33
Annet Eendhuizen Women Elite 22 / 33
Lyan Rensen Women Elite 23 / 33
Ilona Hoeksma Women Elite 24 / 33
Lotte Jacobs Women Elite 25 / 33
Danielle Meijering Women Elite 26 / 33
Geerte Hoeke Women Elite 27 / 33
Djoeke Donkers Women Elite 28 / 33
Lina Tibbe Women Elite 29 / 33
Laura Krans Women Elite 30 / 33
Grytsje De vries Women Elite 31 / 33
Mady Kleeven Women Elite 32 / 33
Tessa Nederhoff Women Elite 33 / 33
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 24
David Van der poel Men Under 23 2 / 24
Mike Teunissen Men Under 23 3 / 24
Michiel Van der heijden Men Under 23 4 / 24
Stan Godrie Men Under 23 5 / 24
Martijn Budding Men Under 23 6 / 24
Gert-jan Bosman Men Under 23 7 / 24
Tim Ariesen Men Under 23 8 / 24
Koen Weijers Men Under 23 9 / 24
Richard Jansen Men Under 23 10 / 24
Gosse Van der meer Men Under 23 11 / 24
Bjorn Van der heijden Men Under 23 12 / 24
Robbie Van bakel Men Under 23 13 / 24
Nicky Gieskens Men Under 23 14 / 24
Mike Verhoeven Men Under 23 15 / 24
Dennis Eikelenboom Men Under 23 16 / 24
Dylan Groenewegen Men Under 23 17 / 24
Daan Schouten Men Under 23 18 / 24
Pjotr Van beek Men Under 23 19 / 24
Pim Van de swaluw Men Under 23 20 / 24
Raymond Van de kruisweg Men Under 23 21 / 24
Mats Lammertink Men Under 23 22 / 24
Ewoud Hartemink Men Under 23 23 / 24
Rafaël Spier Men Under 23 24 / 24

German National Championships (Jan 12 2014)

Bryan Borowski Men Under 23 19 / 21

World Cup #6 (Jan 5 2014)

Pascal Eenkhoorn Men Juniors 5 / 40
Joris Nieuwenhuis Men Juniors 8 / 40
Sieben Wouters Men Juniors 17 / 40
Max Gulickx Men Juniors 23 / 40
Lars Van der haar Men Elite 2 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 7 / 40
Corne Van kessel Men Elite 9 / 40
Twan Van den brand Men Elite 18 / 40
Niels Wubben Men Elite 19 / 40
Thijs Al Men Elite 20 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 31 / 40
Micki Van empel Men Elite 36 / 40
Marianne Vos Women Elite 2 / 28
Sophie De boer Women Elite 8 / 28
Sabrina Stultiens Women Elite 12 / 28
Annefleur Kalvenhaar Women Elite 17 / 28
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 40
David Van der poel Men Under 23 7 / 40
Stan Godrie Men Under 23 9 / 40
Martijn Budding Men Under 23 16 / 40
Gert-jan Bosman Men Under 23 17 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 18 / 40

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2014)

Michiel Van der heijden Men Elite 2 / 34
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 6 / 34

Superprestige Diegem (Dec 29 2013)

Sieben Wouters Men Juniors 9 / 40
Max Gulickx Men Juniors 14 / 40
Koen Van dijke Men Juniors 20 / 40
Pim Van den klundert Men Juniors 28 / 40
Lars Van der haar Men Elite 6 / 33
Niels Wubben Men Elite 12 / 33
Twan Van den brand Men Elite 14 / 33
Micki Van empel Men Elite 15 / 33
Patrick Van leeuwen Men Elite 21 / 33
Lizzy Witlox Women Elite 15 / 37
Maud Kaptheijns Women Elite 18 / 37
Ilona Meter Women Elite 20 / 37
Mathieu Van der poel Men Under 23 1 / 40
David Van der poel Men Under 23 4 / 40
Stan Godrie Men Under 23 11 / 40
Mike Teunissen Men Under 23 15 / 40
Martijn Budding Men Under 23 17 / 40

Azencross (Dec 27 2013)

Twan Van den brand Men Elite 11 / 40
Thijs Van amerongen Men Elite 14 / 40
Eddy Van ijzendoorn Men Elite 15 / 40
Micki Van empel Men Elite 20 / 40
Patrick Van leeuwen Men Elite 25 / 40

Cyclocross Essen (Dec 21 2013)

Lizzy Witlox Elite Women 23 / 39
Annemarie Worst Elite Women 28 / 39
Chantal Verstraten Elite Women 34 / 39
Jorinda De heer Elite Women 37 / 39
Lars Akkermans Elite Juniors 31 / 38

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Dec 15 2013)

Monique Van de ree Elite women 6 / 26

Soudal Scheldecross Antwerpen (Dec 7 2013)

Mats Lammertink Elite Men 31 / 41
Niels Luisman Elite Men 32 / 41
Maud Kaptheyns Elite Women 17 / 36
Lyan Rensen Elite Women 27 / 36

Superprestige Gieten (Nov 24 2013)

Monique Van de ree Elite women 11 / 21
Bianca Van den hoek Elite women 14 / 21
Karen Brouwer Elite women 15 / 21
Lizzy Witlox Elite women 17 / 21
Veerle Goossens Elite women 18 / 21
Maud Kaptheijns Elite women 20 / 21

GP Mario De Clerq (Oct 13 2013)

Micki Van empel Elite Men 35 / 38
Esmee Oosterman Elite Women 9 / 24
Lotte Eikelenboom Elite Women 10 / 24
Bianca Van den hoek Elite Women 11 / 24

Grote Prijs van Brabant (Oct 12 2013)

Koen Weijers Elite Men 22 / 51
Jordy Luisman Elite Men 28 / 51
Tim Ariesen Elite Men 31 / 51
Harm Van der sanden Elite Men 32 / 51
Rik Van ijzendoorn Elite Men 34 / 51
Bjorn Van der heijden Elite Men 37 / 51
Gosse Van der meer Elite Men 38 / 51
Niels Luisman Elite Men 40 / 51
Peter Woestenberg Elite Men 41 / 51
Dennis Eikelenboom Elite Men 42 / 51
Atse Ten brinke Elite Men 43 / 51
Daan Schouten Elite Men 44 / 51
Kees Van noppen Elite Men 45 / 51
Sem Huitema Elite Men 46 / 51
Mats Lammertink Elite Men 47 / 51
Raymond Van de kruisweg Elite Men 48 / 51
Joep Van gennip Elite Men 49 / 51
Jeroen Vegter Elite Men 50 / 51
Ruurd-jan Zwarts Elite Men 51 / 51
Annefleur Kalvenhaar Elite Women 8 / 20
Yara Kastelijn Elite Women 11 / 20
Esmee Oosterman Elite Women 13 / 20
Monique Van de ree Elite Women 14 / 20
Jamie Bierens Elite Women 15 / 20
Bianca Van den hoek Elite Women 16 / 20
Lindy Van anrooij Elite Women 17 / 20
Evy Kuijpers Elite Women 19 / 20

Soudal GP Neerpelt (Sep 28 2013)

Micki Van empel Elite Men 28 / 38
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 6 / 29
Yara Kastelijn Elite Women GvA 7 / 29
Jamie Bierens Elite Women GvA 12 / 29
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 13 / 29
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 16 / 29
Lizzy Witlox Elite Women GvA 24 / 29
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 29 / 29

World Cup #8 (Jan 20 2013)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 22 / 38
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 24 / 38
Esmee Oosterman Elite Women GvA 34 / 38

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 3 2013)

Marianne Vos Elite Women GvA 1 / 29
Anna Van der breggen Elite Women GvA 3 / 29
Yara Kastelijn Elite Women GvA 4 / 29
Reza Hormes Elite Women GvA 5 / 29
Evy Kuijpers Elite Women GvA 6 / 29
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 8 / 29
Lucinda Brand Elite Women GvA 10 / 29
Esmee Oosterman Elite Women GvA 11 / 29
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 12 / 29
Ilona Meter Elite Women GvA 14 / 29
Jamie Bierens Elite Women GvA 15 / 29
Anne Peer Elite Women GvA 16 / 29
Mascha Mulder Elite Women GvA 17 / 29
Karlijn Swinkels Elite Women GvA 18 / 29
Wendy Oosterwoud Elite Women GvA 19 / 29
Hannah Welter Elite Women GvA 20 / 29
Annemarie Worst Elite Women GvA 21 / 29
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 22 / 29
Joyce Van der peet Elite Women GvA 23 / 29
Fleur Nagengast Elite Women GvA 24 / 29
Jet Wildeman Elite Women GvA 26 / 29
Melissa Steenhof Elite Women GvA 27 / 29
Anouska Koster Elite Women GvA 28 / 29
Tessa Neefjes Elite Women GvA 29 / 29
Hans Becking Elite Men GvA 19 / 23
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 22 / 23
Bart Barkhuis Elite Men GvA 23 / 23

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Mike Teunissen U23 Men 1 / 55
David Van der poel U23 Men 2 / 55
Stan Godrie U23 Men 4 / 55
Corne Van kessel U23 Men 5 / 55
Gert-jan Bosman U23 Men 6 / 55
Emiel Dolfsma U23 Men 8 / 55
Michiel Van der heijden U23 Men 9 / 55
Mathieu Van der poel Junior Men 1 / 70
Stan Wijkel Junior Men 8 / 70
Richard Jansen Junior Men 12 / 70
Rafael Spier Junior Men 63 / 70
Mathieu Van der poel Overall standings 1 / 36
Martijn Budding Overall standings 5 / 36
Richard Jansen Overall standings 8 / 36
Stan Wijkel Overall standings 19 / 36
Bjorn Van der heijden Overall standings 23 / 36
Lehvi Braam Overall standings 27 / 36
Mats Lammertink Overall standings 31 / 36
Sieben Wouters Overall standings 35 / 36
Evy Luijkers Elite Women GvA 21 / 50
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 28 / 50
Kim Banga Elite Women GvA 32 / 50
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 41 / 50

GP Sven Nys (Jan 1 2013)

Mathieu Van der poel Junior Men 1 / 41
Richard Jansen Junior Men 5 / 41
Wouter Been Elite Men GvA 29 / 36
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 14 / 26
Ilona Meter Elite Women GvA 22 / 26
Corne Van kessel U23 Men 3 / 31

Azencross (Dec 28 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 27 / 46
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 28 / 49
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 34 / 49
Mascha Mulder Elite Women GvA 37 / 49
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 40 / 49

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Lotte Eikelenboom Elite women GvA 30 / 49
Bianca Van den hoek Elite women GvA 38 / 49
Evy Kuijpers Elite women GvA 39 / 49

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Arenda Grimberg Elite women GvA 25 / 47
Evy Kuijpers Elite women GvA 45 / 47

GP Rouwmoer (Dec 22 2012)

Mathieu Van der poel Junior men GvA 1 / 48
Martijn Budding Junior men GvA 2 / 48
Stan Wijkel Junior men GvA 5 / 48
Richard Jansen Junior men GvA 10 / 48
Bjorn Van der heijden Junior men GvA 16 / 48
Sieben Wouters Junior men GvA 18 / 48
Braam Lehvi Junior men GvA 27 / 48
Rob Van broekhoven Junior men GvA 29 / 48
Tim Janssen Junior men GvA 36 / 48
Wesley Van steen Junior men GvA 46 / 48
Mitchell Huenders Elite men GvA 18 / 31
Erik Kramer U23 men 27 / 33
Mike Castel U23 men 31 / 33
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 38
Bianca Van den hoek Elite women GvA 15 / 38
Lotte Eikelenboom Elite women GvA 17 / 38
Thalita De jong Elite women GvA 19 / 38
Esmee Oosterman Elite women GvA 20 / 38
Ilona Meter Elite women GvA 29 / 38

Vlaamse Druivenveldrit 2012 (Dec 9 2012)

Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 11 / 14
Ilona Meter Elite Women GvA 12 / 14

Fidea Scheldecross Antwerpen (Dec 8 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 9 / 28

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Arenda Grimberg Elite women GvA 14 / 37
Evy Kuijpers Elite women GvA 30 / 37

Superprestige Gieten (Nov 25 2012)

Yara Kastelijn Elite Women 9 / 20
Bianca Van den hoek Elite Women 11 / 20
Ilona Meter Elite Women 12 / 20
Lotte Eikelenboom Elite Women 13 / 20
Karlijn Swinkels Elite Women 14 / 20
Evy Kuijpers Elite Women 15 / 20
Esmee Oosterman Elite Women 16 / 20
Pernilla Van rozelaar Elite Women 18 / 20
Fleur Nagengast Elite Women 19 / 20
Anne Peer Elite Women 20 / 20
Mitchell Huenders Elite Men GvA 20 / 38
Jordy Luisman Elite Men GvA 32 / 38
Bart Barkhuis Elite Men GvA 35 / 38
Paul Timmer Elite Men GvA 36 / 38
Paul Heij Elite Men GvA 38 / 38

World Cup #3 (Nov 24 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 28 / 34

Superprestige Gavere (Nov 18 2012)

Sabrina Stultiens Elite Women Gva 6 / 27
Evy Kuijpers Elite Women Gva 15 / 27
Lindy Van anrooij Elite Women Gva 17 / 27
Ilona Meter Elite Women Gva 18 / 27
Marjolein Wijkel Elite Women Gva 24 / 27
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 16 / 35

GP Hasselt (Nov 17 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 22 / 30

Superprestige Hamme-Zogge (Nov 11 2012)

Evy Kuijpers Elite Women GvA 15 / 28
Hannah Welter Elite Women GvA 19 / 28
Mitchell Huenders Elite Men GvA 29 / 40

Fidea Jaarmarktcross Niel (Nov 10 2012)

Ilona Meter Elite Women GvA 11 / 15
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 13 / 15

Superprestige Zonhoven (Nov 4 2012)

Nicky Gieskens U23 Men 33 / 38
Mitchell Huenders Elite Men GvA 32 / 37
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 23
Kim Banga Elite Women GvA 17 / 23
Hannah Welter Elite Women GvA 19 / 23

Koppenbergcross (Nov 1 2012)

Bianca Van den hoek Elite Women GvA 15 / 28
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 27 / 28

World Cup #2 (Oct 28 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 30 / 52

Nacht van Worden (Oct 23 2012)

Bianca Van den hoek Elite Women GvA 9 / 25
Evy Kuijpers Elite Women GvA 10 / 25
Mascha Mulder Elite Women GvA 12 / 25
Hannah Welter Elite Women GvA 13 / 25
Kim Banga Elite Women GvA 14 / 25
Annemarie Worst Elite Women GvA 15 / 25
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 17 / 25
Lindy Van anrooij Elite Women GvA 18 / 25
Marjolein Wijkel Elite Women GvA 19 / 25
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 20 / 25
Irene Gerritsen Elite Women GvA 21 / 25
Rylana Soepenberg Elite Women GvA 23 / 25
Tamara Pijpers Elite Women GvA 24 / 25
Sabrina Riethof Elite Women GvA 25 / 25
Mitchell Huenders Elite Men GvA 18 / 37
Geert Van der horst Elite Men GvA 24 / 37
Jasper Ockeloen Elite Men GvA 25 / 37
Jaap De man Elite Men GvA 28 / 37
Nicky Gieskens Elite Men GvA 29 / 37
Erjan Ten hove Elite Men GvA 31 / 37
Wouter Been Elite Men GvA 32 / 37
Dirk Van de craats Elite Men GvA 33 / 37
Rick Van de helder Elite Men GvA 35 / 37
Romario Riethof Elite Men GvA 36 / 37
Peter Van de put Elite Men GvA 37 / 37

Bpost Bank Trofee - Ronse 2012 (Oct 14 2012)

Corne Van kessel U23 men 3 / 35
Mike Teunissen U23 men 6 / 35
Emiel Dolfsma U23 men 13 / 35
Gert-jan Bosman U23 men 15 / 35
David Van der poel U23 men 19 / 35
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 51
Martijn Budding Junior men 3 / 51
Richard Jansen Junior men 16 / 51
Bjorn Van der heijden Junior men 18 / 51
Stan Wijkel Junior men 24 / 51
Mats Lammertink Junior men 29 / 51
Tim Janssen Junior men 37 / 51
Fabio Jakobsen Junior men 39 / 51
Olaf Remmerswaal Junior men 42 / 51

Superprestige Ruddervoorde (Oct 7 2012)

Mitchell Huenders Elite Men GvA 40 / 47

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Mike Teunissen U23 men 3 / 39
Gertjan Bosman U23 men 5 / 39
Corne Van kessel U23 men 6 / 39
Tijmen Eising U23 men 7 / 39
David Van der poel U23 men 24 / 39
Pjotr Van beek U23 men 33 / 39
Hannah Welter Elite Women GvA 17 / 23
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 39
Martijn Budding Junior men 4 / 39
Stan Wijkel Junior men 9 / 39
Bjorn Van der heijden Junior men 11 / 39

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 19 2012)

Daphny Van den brand Elite women GvA 1 / 33
Marianne Vos Elite women GvA 2 / 33
Sanne Van paassen Elite women GvA 3 / 33
Sabrina Stultiens Elite women GvA 6 / 33
Arenda Grimberg Elite women GvA 7 / 33
Sophie De boer Elite women GvA 12 / 33
Evy Kuijpers Elite women GvA 15 / 33
Iris Ockeloen Elite women GvA 16 / 33
Lana Verberne Elite women GvA 18 / 33
Gerben De knegt Elite men GvA 13 / 39
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 22 / 39
Thijs Van amerongen Elite men GvA 25 / 39
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 28 / 39
Roy Van heeswijk Elite men GvA 39 / 39

Heerlen GP Heuts (Feb 12 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 21
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 21 / 21
Kaj Slenter Elite Men GvA 20 / 27
Bart Barkhuis Elite Men GvA 23 / 27
Paul Schuurmans Elite Men GvA 24 / 27
Thomas Rieff Elite Men GvA 25 / 27
Bryan Van den hoek Elite Men GvA 27 / 27

Superprestige Middelkerke (Feb 11 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 4 / 14

Superprestige Hoogstraten (Feb 5 2012)

Iris Ockeloen Elite Women GvA 9 / 15

Krawatencross (Feb 4 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 29
Lana Verberne Elite Women GvA 17 / 29
Iris Ockeloen Elite Women GvA 20 / 29

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 21 / 45
Lana Verberne Elite Women GvA 26 / 45

World Cup #7 (Jan 15 2012)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 12 / 39

GP Sven Nys (Dec 31 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 12 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 17 / 21

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Arenda Grimberg Elite women GvA 21 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite women GvA 34 / 39
David Van der poel Under 23 men 7 / 29
Emiel Dolfsma Under 23 men 8 / 29
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 23
Stan Wijkel Junior men 4 / 23
Erik Kramer Junior men 7 / 23
Martijn Budding Junior men 10 / 23

Superprestige Diegem (Dec 23 2011)

Michiel Van der heijden U23 Men 4 / 57
Bart Barkhuis U23 Men 38 / 57
Harm Van der sanden U23 Men 48 / 57
Mathieu Van der poel Junior men 1 / 73
Koen Weijers Junior men 6 / 73
Pjotr Van beek Junior men 13 / 73
Martijn Budding Junior men 14 / 73
Erik Kramer Junior men 15 / 73
Tim Ariesen Junior men 17 / 73
Nicky Gieskens Junior men 31 / 73
Jasper Van dijk Junior men 51 / 73
Mike Verhoeven Junior men 57 / 73
Glenn Havermans Junior men 60 / 73
Robbie Van bakel Junior men 69 / 73
Lana Verberne Elite Women GvA 11 / 27
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 13 / 27

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 27 / 43
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 29 / 43

GP Rouwmoer 2011 (Dec 17 2011)

Mitchell Huenders Elite men GvA 13 / 29
Marianne Vos Elite women GvA 1 / 19
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 19
Evy Kuypers Elite women GvA 12 / 19
Monique Van de ree Elite women GvA 15 / 19
Lana Verberne Elite women GvA 17 / 19

Scheldecross (Dec 11 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 7 / 21
Evy Kuijpers Elite Women GvA 13 / 21

Vlaamse Druivenveldrit 2011 (Dec 11 2011)

Arenda Grimberg Elite Women 6 / 17
Iris Ockeloen Elite Women 15 / 17
Rudy Van houts Elite Men 20 / 40

Superprestige Gieten (Nov 27 2011)

Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 14 / 36
Niels Wubben Elite Men GvA 18 / 38
Mitchell Huenders Elite Men GvA 20 / 38
Jordy Luisman Elite Men GvA 33 / 38
Bas Stamsnijder Elite Men GvA 36 / 38
Andre Kip Elite Men GvA 38 / 38

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 16 / 45
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 32 / 45

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 13 / 26
Lana Verberne Elite Women GvA 15 / 26
Ilona Meter Elite Women GvA 16 / 26

Fidea Jaarmarktcross (Nov 11 2011)

Micki Van empel Elite Men GvA 17 / 29

Koppenburgcross (Nov 1 2011)

Sabrina Stultiens Elite Women GvA 6 / 31
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 31
Sophie De boer Elite Women GvA 14 / 31
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 15 / 31
Ilona Meter Elite Women GvA 18 / 31
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 26 / 31
Caren Commissaris Elite Women GvA 28 / 31

Superprestige Zonhoven (Oct 30 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 13 / 27
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 15 / 27
Ilona Meter Elite Women GvA 19 / 27
Evy Kuijpers Elite Women GvA 20 / 27
Iris Ockeloen Elite Women GvA 21 / 27
Gerben De knegt Elite Men GvA 12 / 35
Thijs Van amerongen Elite Men GvA 16 / 35
Niels Wubben Elite Men GvA 19 / 35
Thijs Al Elite Men GvA 20 / 35
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 22 / 35
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 23 / 35
Twan Van den brand Elite Men GvA 25 / 35

Nacht Van Worden (Oct 25 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 4 / 40
Arenda Grimberg Elite Women GvA 9 / 40
Evy Kuijpers Elite Women GvA 11 / 40
Lana Verberne Elite Women GvA 14 / 40
Lot Van opstal Elite Women GvA 37 / 40
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 40 / 40

World Cup #2 (Oct 23 2011)

Arenda Grimberg Elite Women GvA 11 / 41
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 23 / 41

World Cup #1 (Oct 16 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 12 / 38
Arenda Grimberg Elite Women GvA 15 / 38
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 24 / 38

Superprestige Ruddervoorde 2011 (Oct 9 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 32
Arenda Grimberg Elite Women GvA 13 / 32
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 19 / 32
Ilona Meter Elite Women GvA 20 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 21 / 32
Iris Ockeloen Elite Women GvA 24 / 32
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 25 / 32
Marquerite De neve Elite Women GvA 27 / 32
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 19 / 39
Twan Van den brand Elite Men GvA 21 / 39
Kobus Hereijgers Elite Men GvA 27 / 39
Niels Wubben Elite Men GvA 31 / 39
Mitchell Huenders Elite Men GvA 33 / 39
Jordy Luisman Elite Men GvA 37 / 39

Fidea Grote Prijs Neerpelt 2011 (Sep 24 2011)

Linda Van rijen Elite Women GvA 7 / 20
Evy Kuijpers Elite Women GvA 14 / 20

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Bryan Borowski Elite Men GvA 35 / 35

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2011)

Patrick Van leeuwen Elite men GvA 29 / 40
Arenda Grimberg Elite women GvA 8 / 33
Tessa Van nieuwpoort Elite women GvA 13 / 33
Lana Verberne Elite women GvA 16 / 33

Cauberg Cyclocross (Feb 19 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 13 / 29
Marianne Vos Elite Women GvA 1 / 25
Arenda Grimberg Elite Women GvA 9 / 25
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 25
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 16 / 25
Lana Verberne Elite Women GvA 18 / 25
Evy Kuijpers Elite Women GvA 19 / 25
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 24 / 25

Internationale Cyclo-cross Heerlen GP Heuts (Feb 13 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 14 / 32
Wilant Van gils Elite Men GvA 24 / 32
Bart Barkhuis Elite Men GvA 30 / 32
Edwin Arts Elite Men GvA 32 / 32
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 10 / 17
Iris Ockeloen Elite Women GvA 13 / 17
Linda Van rijen Elite Women GvA 14 / 17
Evy Kuijpers Elite Women GvA 15 / 17
Marianne Alleleijn-ten haaf Elite Women GvA 17 / 17

Superprestige Noordzeecross Middelkerke (Feb 12 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 22 / 28

Superprestige Hoogstraten (Feb 6 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 23 / 26

World Cup #7 (Jan 16 2011)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 38 / 45
Arenda Grimberg Elite Women GvA 14 / 27
Linda Van rijen Elite Women GvA 19 / 27

Azencross (Dec 29 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 29 / 66
Arenda Grimberg Elite Women GvA 15 / 50
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 17 / 50
Lana Verberne Elite Women GvA 29 / 50
Iris Ockeloen Elite Women GvA 36 / 50
Monique Van de ree Elite Women GvA 39 / 50
Anouk Rockx Elite Women GvA 43 / 50
Linda Van rijen Elite Women GvA 48 / 50

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 31 / 64
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 39
Arenda Grimberg Elite Women GvA 22 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 39
Helena Van leijen Elite Women GvA 34 / 39

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 33 / 66
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 47
Linda Van rijen Elite Women GvA 16 / 47
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 47
Lana Verberne Elite Women GvA 46 / 47

Scheldecross (Dec 18 2010)

Moreno Hofland Elite Men GvA 46 / 53
Iris Ockeloen Elite Women GvA 17 / 21

World Cup #4 (Dec 17 2010)

Geert Van der horst Elite Men GvA 33 / 36

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 12 2010)

Lars Boom Elite Men GvA 7 / 35
Gerben De knegt Elite Men GvA 10 / 35
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 23 / 35
Wilant Van gils Elite Men GvA 33 / 35

34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten 2010 Date range: November 28 2010 * 34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclo-cross Gieten (Nov 28 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 27 / 35
Tim Ottens Elite Men GvA 29 / 35
Frank Huisman Elite Men GvA 32 / 35
Jos Feiken Elite Men GvA 33 / 35

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 57
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 39
Arenda Grimberg Elite Women GvA 21 / 39
Helena Van leijen Elite Women GvA 26 / 39
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 39 / 39

Superprestige Gavere (Nov 21 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 31
Linda Van rijen Elite Women GvA 8 / 35
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 15 / 35
Helena Van leijen Elite Women GvA 17 / 35
Lana Verberne Elite Women GvA 23 / 35
Iris Ockeloen Elite Women GvA 26 / 35

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 27 / 40
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 7 / 32
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 32
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 14 / 32
Linda Van rijen Elite Women GvA 15 / 32
Helena Van leijen Elite Women GvA 16 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 24 / 32

Superprestige Zonhoven (Oct 31 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 24 / 32
Helena Van leijen Elite Women GvA 15 / 28
Sophie De boer Elite Women GvA 28 / 28

10e Kiremko Nacht van Woerden (Oct 26 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 7 / 43
Maurits Lammertink Elite Men GvA 27 / 43
Nils Van kooij Elite Men GvA 30 / 43
Jeffrey Vink Elite Men GvA 42 / 43
Robin Huizinga Elite Men GvA 43 / 43
Arenda Grimberg Elite Women GvA 6 / 43
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 7 / 43
Sophie De boer Elite Women GvA 8 / 43
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 43
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 12 / 43
Lana Verberne Elite Women GvA 15 / 43
Evy Kuijpers Elite Women GvA 16 / 43
Hielke Elferink Elite Women GvA 17 / 43
Britt Jochems Elite Women GvA 18 / 43
Dirkje Bazuin Elite Women GvA 19 / 43
Maud Kaptheijns Elite Women GvA 21 / 43
Bianca Van den hoek Elite Women GvA 23 / 43
Iris Ockeloen Elite Women GvA 24 / 43
Kim Banga Elite Women GvA 25 / 43
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 26 / 43
Julia Schobben Elite Women GvA 27 / 43
Lotte Eikelenboom Elite Women GvA 28 / 43
Lizzy Witlox Elite Women GvA 29 / 43
Nadine Liebe Elite Women GvA 30 / 43
Joyce Van der peet Elite Women GvA 31 / 43
Marjolein Claessen Elite Women GvA 32 / 43
Ilona Valkenburg Elite Women GvA 33 / 43
Romy Adegeest Elite Women GvA 36 / 43
Pernilla Van rozelaar Elite Women GvA 37 / 43
Yulia Van der lee Elite Women GvA 38 / 43
Anne Peer Elite Women GvA 39 / 43
Reza Hormes Elite Women GvA 40 / 43
Veerle Goossens Elite Women GvA 43 / 43

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 25 / 53
Sophie De boer Elite Women GvA 8 / 33
Arenda Grimberg Elite Women GvA 10 / 33
Linda Van rijen Elite Women GvA 11 / 33
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 12 / 33
Reza Hormes Elite Women GvA 18 / 33
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 27 / 33

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 21 / 61
Sophie De boer Elite Women GvA 10 / 40
Arenda Grimberg Elite Women GvA 11 / 40
Linda Van rijen Elite Women GvA 15 / 40
Reza Hormes Elite Women GvA 17 / 40
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 23 / 40
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 31 / 40

Kermiscross (Oct 14 2010)

Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 17 / 40
Wilant Van gils Elite Men GvA 28 / 40
Rikke Dijkxhoorn Elite Men GvA 33 / 40

Superprestige Ruddervoorde (Oct 10 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 26 / 48
Rudi Van houts Elite Men GvA 37 / 48
Rikke Dijkxhoorn Elite Men GvA 42 / 48
Wilant Van gils Elite Men GvA 46 / 48
Bram Schmitz Elite Men GvA 47 / 48

GVA Trofee - Cyclo-cross International de la Ville de Namur (Oct 3 2010)

Lars Van der haar Under 23 men 5 / 44
Twan Van den brand Under 23 men 13 / 44
Emiel Dolfsma Under 23 men 15 / 44
Geert Van der horst Under 23 men 20 / 44
David Van der poel Under 23 men 22 / 44
Kobus Hereijgers Under 23 men 24 / 44
Micki Van empel Under 23 men 26 / 44
Gerben De knegt Elite men GvA 9 / 33
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 20 / 33
Thijs Van amerongen Elite men GvA 26 / 33
Sanne Van paassen Elite women GvA 1 / 21
Daphny Van den brand Elite women GvA 2 / 21
Sophie De boer Elite women GvA 6 / 21
Linda Van rijen Elite women GvA 7 / 21
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 21
Arenda Grimberg Elite women GvA 11 / 21
Sabrina Stultiens Elite women GvA 15 / 21
Ilona Meter Elite women GvA 19 / 21

GP Neerpelt (Sep 27 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 15 / 20
Sophie De boer Elite Women GvA 5 / 10
Reza Hormes Elite Women GvA 6 / 10
Arenda Grimberg Elite Women GvA 8 / 10

Superprestige Zonhoven (Feb 7 2010)

Lars Van der haar Under 23 men 4 / 41
Michi Vanempel Under 23 men 8 / 41
Mitchell Huenders Under 23 men 14 / 41
Corne Van kessel Under 23 men 18 / 41
Twan Van den brand Under 23 men 20 / 41
Tijmen Eising Under 23 men 25 / 41
Geert Van der horst Under 23 men 27 / 41
Bart Barkhuis Under 23 men 35 / 41
David Van der poel Junior men 1 / 42
Michiel Van der heyden Junior men 4 / 42
Gert-jan Bosman Junior men 6 / 42
Mike Theunisse Junior men 8 / 42
Emiel Dolfsman Junior men 10 / 42
Joey Van rhee Junior men 18 / 42
Douwe Verberne Junior men 19 / 42
Nick Van dijke Junior men 26 / 42
Bryan Borowski Junior men 30 / 42
Baert Van dongen Junior men 40 / 42
Gerben De knegt Elite men GvA 11 / 29
Thijs Al Elite men GvA 12 / 29
Thijs Van amerongen Elite men GvA 19 / 29
Winant Van gils Elite men GvA 20 / 29
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 21 / 29

Krawatencross (Feb 6 2010)

Gerben De knegt Elite men GvA 10 / 38
Thijs Van amerongen Elite men GvA 14 / 38
Thijs Al Elite men GvA 15 / 38
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 21 / 38

World Cup #8 (Jan 17 2010)

Wilant Van gils Elite men GvA 16 / 59
Thijs Van amerongen Elite men GvA 23 / 59
Thijs Al Elite men GvA 24 / 59
Patrick Van leeuwen Elite men GvA 31 / 59
Ivar Hartogs Elite men GvA 48 / 59
Roy Van heeswijk Elite men GvA 50 / 59
Daphny Van den brand Elite women GvA 4 / 41
Sanne Van paassen Elite women GvA 5 / 41
Reza Hormes Elite women GvA 8 / 41
Sophie De boer Elite women GvA 16 / 41
Linda Van rijen Elite women GvA 19 / 41
Arenda Grimberg Elite women GvA 24 / 41

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 13 2010)

Lars Van der haar Elite Men GvA 11 / 24
Jordy Luisman Elite Men GvA 21 / 24
Kaj Slenter Elite Men GvA 23 / 24
Sophie De boer Elite Women GvA 7 / 20
Iris Ockeloen Elite Women GvA 9 / 20
Rebecca Talen Elite Women GvA 10 / 20
Lana Verberne Elite Women GvA 13 / 20
Helena Van leijen Elite Women GvA 14 / 20
Karen Brouwer Elite Women GvA 15 / 20
Lizzy Witlox Elite Women GvA 16 / 20
Mascha Mulder Elite Women GvA 18 / 20
Annefleur Kalvenhaar Elite Women GvA 20 / 20

International Cyclo-cross Tervuren (Jan 3 2010)

Linda Van rijen Elite Women GvA 19 / 19

Grand Prix Groenendaal (Jan 3 2010)

Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 12 / 67
Rudi Van houts Elite Men GvA 13 / 67
Wilant Van gils Elite Men GvA 20 / 67
Micha De vries Elite Men GvA 29 / 67
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 31 / 67
Roel Van houtum Elite Men GvA 34 / 67
Jorn Van veen Elite Men GvA 39 / 67
Kevin Smit Elite Men GvA 43 / 67
Rob Van der heijden Elite Men GvA 45 / 67
Tim Ottens Elite Men GvA 46 / 67
Guus Smits Elite Men GvA 49 / 67
Tommy Van beem Elite Men GvA 51 / 67
Nard Louws Elite Men GvA 53 / 67
Rick Van deursen Elite Men GvA 54 / 67
Mark Smit Elite Men GvA 56 / 67
Hans Becking Elite Men GvA 57 / 67
Bart Barkhuis Elite Men GvA 59 / 67
Casper Fransen Elite Men GvA 60 / 67
Bram Wind Elite Men GvA 62 / 67
Marcel Lommers Elite Men GvA 63 / 67
Kaey Van rij Elite Men GvA 64 / 67
Rick Van de helder Elite Men GvA 66 / 67
Geert Kuit Elite Men GvA 67 / 67

Fidea Cyclo-cross Tervuren (Jan 2 2010)

Ramon Sinkeldam Elite Men Gva 21 / 46
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 4 / 32
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 6 / 32
Linda Van rijen Elite Women GvA 10 / 32
Tessa Van nieuwpoort Elite Women GvA 18 / 32
Iris Ockeloen Elite Women GvA 20 / 32
Lana Verberne Elite Women GvA 28 / 32
Monique Van de ree Elite Women GvA 30 / 32

Grote Prijs De Ster (Jan 2 2010)

Gerben De knegt Elite men GvA 7 / 51
Thijs Al Elite men GvA 11 / 51
Bart Barkhuis Elite men GvA 41 / 51
Albert Van der leeuw Masters C 25 / 29

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Lars Boom Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 27 / 37
Patrick Van leeuwen Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 37 / 37

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Tijmen Eising U23 Men 9 / 53
Corne Van kessel U23 Men 11 / 53
Kobus Hereygers U23 Men 23 / 53
Jasper Ockeloen U23 Men 25 / 53
Bart Barkhuis U23 Men 40 / 53
Manuel Timmermans U23 Men 52 / 53
Nick Van dijke Elite Juniors GvA 11 / 21
Bryan Borowski Elite Juniors GvA 17 / 21

World Cup #7 (Dec 26 2009)

Thijs Al Elite Men GvA 13 / 65
Wilant Van gils Elite Men GvA 33 / 65
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 41 / 65
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 46 / 65
Ivar Hartogs Elite Men GvA 55 / 65
Daphny Van den brand Elite Women GvA 3 / 46
Sanne Van paassen Elite Women GvA 5 / 46
Linda Van rijen Elite Women GvA 12 / 46
Arenda Grimberg Elite Women GvA 16 / 46
Sophie De boer Elite Women GvA 17 / 46
Reza Hormes Elite Women GvA 21 / 46
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 25 / 46
Rebecca Talen Elite Women GvA 40 / 46

World Cup #6 (Dec 21 2009)

Daphny Van den brand Elite Women GvA 1 / 44
Marianne Vos Elite Women GvA 2 / 44
Sanne Van paassen Elite Women GvA 7 / 44
Linda Van rijen Elite Women GvA 9 / 44
Reza Hormes Elite Women GvA 16 / 44
Arenda Grimberg Elite Women GvA 17 / 44
Sophie De boer Elite Women GvA 19 / 44
Rebecca Talen Elite Women GvA 27 / 44
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 34 / 44
David Van der poel Elite Juniors GvA 1 / 37
Mike Teunissen Elite Juniors GvA 2 / 37
Danny Van poppel Elite Juniors GvA 4 / 37
Michiel Van der heyden Elite Juniors GvA 11 / 37
Dennis Stultiens Elite Juniors GvA 20 / 37
Nick Van dijke Elite Juniors GvA 23 / 37
Ricardo Van de klundert Elite Juniors GvA 32 / 37
Fausto Hofland Elite Juniors GvA 33 / 37

Scheldecross (Dec 19 2009)

Corne Van kessel Elite Men GvA 40 / 51
Sophie De boer Elite Women GvA 9 / 29

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 13 2009)

Patrick Van leeuwen Elite men GvA 25 / 42

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Gerben De knegt Elite Men GvA 7 / 47
Patrick Van leeuwen Elite Men GvA 28 / 47
Ivar Hartogs Elite Men GvA 41 / 47
Eddy Van ijzendoorn Elite Men GvA 44 / 47

Superprestige Gavere (Nov 15 2009)

Thijs Van amerongen Elite men GvA 17 / 33
Wilant Van gils Elite men GvA 24 / 33
Marianne Vos Elite women GvA 2 / 29
Linda Van rijen Elite women GvA 6 / 29
Sophie De boer Elite women GvA 9 / 29
Sabrina Stultiens Elite women GvA 13 / 29
Lana Verberne Elite women GvA 15 / 29
Iris Ockeloen Elite women GvA 18 / 29
Rebecca Talen Elite women GvA 20 / 29
Sophie Borra Elite women GvA 22 / 29

Niel Jaarmarktcross (Nov 11 2009)

Sophie De boer Elite Women GvA 6 / 22
Sabrina Stultiens Elite Women GvA 11 / 22

World Cup #3 (Nov 8 2009)

Marianne Vos Elite Women GvA 2 / 38
Linda Van rijen Elite Women GvA 14 / 38
Saskia Elemans Elite Women GvA 16 / 38
Arenda Grimberg Elite Women GvA 18 / 38
Sophie De boer Elite Women GvA 21 / 38
Reza Hormes-ravenstijn Elite Women GvA 27 / 38

GVA Trofee - Koppenbergcross (Oct 25 2009)

Michi Van empel Under 23 men 11 / 52
Tijmen Eising Under 23 men 13 / 52
Lars Van der haar Under 23 men 16 / 52
Twan Van den brand Under 23 men 18 / 52
Maurits Lammertink Under 23 men 20 / 52
Geert Van der horst Under 23 men 21 / 52
Mitchell Huenders Under 23 men 36 / 52
Bart Barkhuis Under 23 men 41 / 52
Cees De ridder Under 23 men 47 / 52
Michiel Van der heyden Junior men 1 / 71
Mike Teunissen Junior men 3 / 71
David Van der poel Junior men 4 / 71
Gert-jan Bosman Junior men 6 / 71
Danny Van poppel Junior men 9 / 71
Emiel Dolfsma Junior men 11 / 71
Douwe Verberne Junior men 14 / 71
Jeroen Meijers Junior men 22 / 71
Kenny Kastelijn Junior men 23 / 71
Stan Godrie Junior men 28 / 71
Jaap De man Junior men 33 / 71
Twan Brusselman Junior men 37 / 71
Joey Van rhee Junior men 38 / 71
Wilco Van beusekom Junior men 39 / 71
Dennis Heering Junior men 47 / 71
Robert De jong Junior men 52 / 71
Bart Van dongen Junior men 54 / 71
Lars Van der zijden Junior men 58 / 71
Bryan Borowski Junior men 60 / 71
Gerben De knegt Elite men GvA 9 / 32
Wilant Van gils Elite men GvA 21 / 32
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 23 / 32
Thijs Van amerongen Elite men GvA 28 / 32
Sophie De boer Elite women GvA 3 / 30
Saskia Elemans Elite women GvA 4 / 30
Linda Van rijen Elite women GvA 7 / 30
Reza Hormes-ravenstijn Elite women GvA 8 / 30
Arenda Grimberg Elite women GvA 9 / 30
Sanne Van paassen Elite women GvA 10 / 30
Ilona Meter Elite women GvA 15 / 30
Lana Verberne Elite women GvA 20 / 30
Marion Meerkerk Elite women GvA 25 / 30
Marianne Vos Elite women GvA 28 / 30

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 20 2009)

Lars Van der haar Elite Men GvA 12 / 36
Corne Van kessel Elite Men GvA 20 / 36
Kaj Slenter Elite Men GvA 21 / 36
Maurits Lammertink Elite Men GvA 22 / 36
Rik Van ijzendoorn Elite Men GvA 23 / 36
Edwin Arts Elite Men GvA 25 / 36
Tommy Van beem Elite Men GvA 29 / 36
Cees De ridder Elite Men GvA 30 / 36
Luuk Van vliet Elite Men GvA 31 / 36
Bas Oude elfrink Elite Men GvA 32 / 36
Bram Wind Elite Men GvA 33 / 36
Christiaan De rijk Elite Men GvA 35 / 36
Rick Van deursen Elite Men GvA 36 / 36

Openingsveldrit van Harderwijk (Sep 27 2009)

Kobus Hereijgers Elite Men 14 / 42
Corne Van kessel Elite Men 17 / 42
Jordy Luisman Elite Men 22 / 42
Lars Van der haar Elite Men 23 / 42
Tijmen Eising Elite Men 25 / 42
Maurits Lammertink Elite Men 27 / 42
Kaj Slenter Elite Men 30 / 42
Rik Van ijzendoorn Elite Men 33 / 42
Bart Barkhuis Elite Men 34 / 42
Kevin Smit Elite Men 36 / 42
Edwin Arts Elite Men 37 / 42
Tommy Van beem Elite Men 38 / 42
Eric Zoomers Elite Men 39 / 42
Lucien Volleberg Elite Men 40 / 42
Jan-willem Kamphof Elite Men 41 / 42
Cees De ridder Elite Men 42 / 42

GP Neerpelt Wisseltrofee Eric Vanderaerden (Sep 20 2009)

Bram Wind Elite Men 27 / 33

Steenbergcross (Sep 13 2009)

Gerben De knegt Elite Men 6 / 45
Corne Van kessel Elite Men 31 / 45

Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 22 2009)

Lana Verberne Women 13 / 22

GP de Ster (Jan 2 2009)

Wilco Van beusekom Elite Juniors 11 / 40

Scheldecross (Dec 19 2008)

Jan Willem kamphof Elite Men 46 / 46
Daphny Van den brand Elite Women 4 / 34

GP Hasselt (Nov 22 2008)

Roy Van heeswijk Elite Men 26 / 33

Nacht van Woerden (Oct 21 2008)

Daphny Van den brand Elite Women 1 / 29
Saskia Elemans Elite Women 2 / 29
Arenda Grimberg Elite Women 3 / 29
Sanne Van paassen Elite Women 4 / 29
Linda Van rijen Elite Women 5 / 29
Tessa Van nieuwpoort Elite Women 6 / 29
Rebecca Talen Elite Women 7 / 29
Abke Francissen Elite Women 8 / 29
Francis Keizer Elite Women 9 / 29
Sabrina Stultiens Elite Women 10 / 29
Kirsten Peetoom Elite Women 11 / 29
Ilona Meter Elite Women 12 / 29
Lana Verberne Elite Women 13 / 29
Melanie Woering Elite Women 14 / 29
Hannah Welter Elite Women 15 / 29
Ilona Valkenburg Elite Women 16 / 29
Helena Van leijen Elite Women 17 / 29
Dirkje Bazuin Elite Women 18 / 29
Britt Jochems Elite Women 19 / 29
Sharon Van essen Elite Women 20 / 29
Sophie Borra Elite Women 21 / 29
Joyce Van der peet Elite Women 22 / 29
Klara Van der vaart Elite Women 23 / 29
Masha Pijpers Elite Women 24 / 29
Rylana Soepenberg Elite Women 25 / 29
Nicole Van lith Elite Women 26 / 29
Thamara Pijpers Elite Women 27 / 29
Yulia Van der lee Elite Women 28 / 29
Irene Van lith Elite Women 29 / 29
Roy Van heeswijk Men elite 13 / 33
Geert Van der horst Men elite 20 / 33
Julian Van dijk Men elite 21 / 33
Rik Van ijzendoorn Men elite 22 / 33
Edwin Arts Men elite 26 / 33
Mark Smit Men elite 29 / 33
Steven Van leijen Men elite 31 / 33
Luuk Van vliet Men elite 32 / 33
Cees De ridder Men elite 33 / 33

Superprestige #1 (Oct 12 2008)

Roy Van heeswijk Elite Men 24 / 40
Wilant Van gils Elite Men 25 / 40

Grand Prix de la Région Wallonne (Oct 11 2008)

Eddy Van ijzendoorn Elite Men 20 / 38

Steenbergcross - C2 (Sep 14 2008)

Patrick Van leeuwen Elite men 29 / 40

Busiest Racers

in last months
Patrick Van leeuwen 50
Arenda Grimberg 39
Linda Van rijen 26
Sophie De boer 26
Corne Van kessel 23
Eddy Van ijzendoorn 23
Thijs Van amerongen 23
Evy Kuijpers 23
Tessa Van nieuwpoort 22
Lana Verberne 22
Lars Van der haar 20
David Van der poel 19
Twan Van den brand 19
Reza Hormes 18
Ilona Meter 18
Niels Wubben 18
Lotte Eikelenboom 18
Mathieu Van der poel 18
Sabrina Stultiens 17
Bianca Van den hoek 16
Martijn Budding 16
Mitchell Huenders 15
Thijs Al 14
Micki Van empel 14
Iris Ockeloen 14
Marianne Vos 13
Bart Barkhuis 13
Stan Godrie 13
Lizzy Witlox 13
Maud Kaptheijns 13
Esmee Oosterman 12
Richard Jansen 12
Gert-jan Bosman 11
Lindy Van anrooij 11
Bjorn Van der heijden 11
Sieben Wouters 11
Gerben De knegt 10
Wilant Van gils 10
Sanne Van paassen 10
Monique Van de ree 10
Yara Kastelijn 10
Mike Teunissen 9
Koen Van dijke 9
Jordy Luisman 8
Annefleur Kalvenhaar 8
Daphny Van den brand 7
Rik Van ijzendoorn 7
Helena Van leijen 7
Nicky Gieskens 7
Joris Nieuwenhuis 7
Max Gulickx 7
Maik Van der heijden 7
Hannah Welter 6
Geert Van der horst 6
Tijmen Eising 6
Stan Wijkel 6
Pascal Eenkhoorn 6
Kelvin Bakx 6
Kevin Van bennekom 6
Erik Boer 6
Dylan Bouwmans 6
Emiel Dolfsma 5
Maurits Lammertink 5
Mascha Mulder 5
Michiel Van der heijden 5
Reza Hormes-ravenstijn 5
Roy Van heeswijk 5
Rebecca Talen 5
Bryan Borowski 5
Kim Banga 5
Marjolein Wijkel 5
Mats Lammertink 5
Gosse Van der meer 5
Laura Krans 5
Jordi Van nobelen 5
Edwin Arts 4
Cees De ridder 4
Anne Peer 4
Kaj Slenter 4
Kobus Hereijgers 4
Pernilla Van rozelaar 4
Koen Weijers 4
Mike Verhoeven 4
Annemarie Worst 4
Karlijn Swinkels 4
Fleur Nagengast 4
Pim Van de swaluw 4
Mart Muskens 4
Per Wiggers 4
Jens Dekker 4
Thijs Wolsink 4
Tommy Van beem 3
Michiel Van der heyden 3
Harm Van der sanden 3
Jasper Ockeloen 3
Bram Wind 3
Nick Van dijke 3
Joyce Van der peet 3
Ivar Hartogs 3
Saskia Elemans 3