Log In

Team Overview: (Bel)

Team News Ticker Embed This

Team Race History

Cyclocross van het Waasland (Dec 17 2014)

Sanne Cant Women Elite 1 / 26
Ellen Van loy Women Elite 4 / 26
Loes Sels Women Elite 5 / 26
Femke Van den driessche Women Elite 6 / 26
Katrien Thijs Women Elite 11 / 26
Meg De bruyne Women Elite 12 / 26
Joyce Vanderbeken Women Elite 13 / 26
Anja Geldhof Women Elite 16 / 26
Aurélie Vermeir Women Elite 18 / 26
Nathalie Nijns Women Elite 20 / 26
Ynske Van tichelt Women Elite 21 / 26
Jessika Timmermans Women Elite 22 / 26
Chris Van dorsselaere Women Elite 23 / 26
Cindy Diericx Women Elite 24 / 26
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 40
Wietse Bosmans Men Elite 3 / 40
Joeri Adams Men Elite 4 / 40
Vincent Baestaens Men Elite 7 / 40
Laurens Sweeck Men Elite 9 / 40
Bart Wellens Men Elite 10 / 40
Rob Peeters Men Elite 13 / 40
Quinten Hermans Men Elite 14 / 40
Vinnie Braet Men Elite 15 / 40
Ben Berden Men Elite 16 / 40
Patrick Gaudy Men Elite 17 / 40
Stijn Huys Men Elite 18 / 40
Kenneth Van compernolle Men Elite 19 / 40
Thomas Joseph Men Elite 25 / 40
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 26 / 40
Tom Van den bosch Men Elite 27 / 40
Jelle Brackman Men Elite 29 / 40
Jens Teirlinck Men Elite 30 / 40
Niels Koyen Men Elite 31 / 40
Bjorn Rondelez Men Elite 32 / 40
Edwin De wit Men Elite 33 / 40
Lorenzo Pepermans Men Elite 34 / 40
Fabrice Mels Men Elite 36 / 40
Gianni Vermeiren Men Elite 39 / 40
Mario Matijevic Men Elite 40 / 40

EKZ CrossTour #4 - Eschenbach (Dec 14 2014)

Sven Vanthourenhout Men Elite 7 / 35
Patrick Gaudy Men Elite 10 / 35

Giro d'Italia Cross #4 - Padova (Dec 14 2014)

Kenneth Van compernolle Men Elite 5 / 40

Cyclo-cross International Ciudad de Valencia (Dec 14 2014)

Dany Lacroix Men Elite 10 / 40

Zilvermeercross (Dec 14 2014)

Tijl Pauwels Men Juniors 2 / 34
Jarne Driesen Men Juniors 3 / 34
Jari De clercq Men Juniors 4 / 34
Briek Hermans Men Juniors 5 / 34
Seppe Rombouts Men Juniors 6 / 34
Lander Loockx Men Juniors 7 / 34
Jarno Liessens Men Juniors 8 / 34
Gianni Siebens Men Juniors 9 / 34
Gert Smets Men Juniors 10 / 34
Jente Tielemans Men Juniors 11 / 34
Mathijs Wuyts Men Juniors 12 / 34
Alex Colman Men Juniors 13 / 34
Reno Bauters Men Juniors 14 / 34
Victor Vandebosch Men Juniors 15 / 34
Thomas Verheyen Men Juniors 16 / 34
Diederik Pemen Men Juniors 17 / 34
Robbert Brughmans Men Juniors 18 / 34
Cedric Beullens Men Juniors 19 / 34
Hakan Proost Men Juniors 20 / 34
Maarten Van staeyen Men Juniors 21 / 34
Stefano Museeuw Men Juniors 22 / 34
Stef Serre Men Juniors 23 / 34
Glenn Eestermans Men Juniors 24 / 34
Jens Roelants Men Juniors 25 / 34
Einar Steegmans Men Juniors 30 / 34
Jasper Philipsen Men Juniors 31 / 34
Diede Mortier Men Juniors 32 / 34
Stan Vandenkerckhove Men Juniors 33 / 34
Bjarne Bertels Men Juniors 34 / 34
Wout Van aert Men Elite 1 / 33
Laurens Sweeck Men Elite 2 / 33
Tom Meeusen Men Elite 3 / 33
Rob Peeters Men Elite 5 / 33
Bart Aernouts Men Elite 6 / 33
Jens Adams Men Elite 9 / 33
Wietse Bosmans Men Elite 10 / 33
Joeri Adams Men Elite 11 / 33
Yannick Peeters Men Elite 12 / 33
Klaas Vantornout Men Elite 13 / 33
Bart Wellens Men Elite 15 / 33
Jan Denuwelaere Men Elite 16 / 33
Dave De cleyn Men Elite 17 / 33
Thijs Aerts Men Elite 18 / 33
Kevin Cant Men Elite 20 / 33
Vincent Baestaens Men Elite 21 / 33
Jelle Schuermans Men Elite 22 / 33
Hendrik Sweeck Men Elite 23 / 33
Matthias Van de velde Men Elite 24 / 33
Niels Koyen Men Elite 25 / 33
Lorenzo Pepermans Men Elite 26 / 33
Edwin De wit Men Elite 27 / 33
Arne Tureluren Men Elite 28 / 33
Lawrence Tibackx Men Elite 31 / 33
Ellen Van loy Women Elite 2 / 28
Sanne Cant Women Elite 3 / 28
Loes Sels Women Elite 4 / 28
Laura Verdonschot Women Elite 5 / 28
Shana Maes Women Elite 7 / 28
Femke Van den driessche Women Elite 8 / 28
Katrien Thijs Women Elite 9 / 28
Joyce Vanderbeken Women Elite 11 / 28
Karen Verhestraeten Women Elite 12 / 28
Joyce Heyns Women Elite 15 / 28
Meg De bruyne Women Elite 16 / 28
Gertie Willems Women Elite 17 / 28
Annelies Van doorslaer Women Elite 19 / 28
Valerie Boonen Women Elite 20 / 28
Marlies Beckers Women Elite 21 / 28
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 22 / 28
Nathalie Nijns Women Elite 23 / 28
Chris Van dorsselaere Women Elite 25 / 28
Yenthe Boons Women Elite 26 / 28

Scheldecross Antwerpen (Dec 13 2014)

Jappe Jaspers Men Juniors 1 / 40
Han Devos Men Juniors 5 / 40
Jari De clercq Men Juniors 6 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 8 / 40
Alex Colman Men Juniors 11 / 40
Diederik Pemen Men Juniors 12 / 40
Lander Loockx Men Juniors 14 / 40
Michiel Breugelmans Men Juniors 15 / 40
Stijn Siemons Men Juniors 17 / 40
Glenn Verbeeck Men Juniors 18 / 40
Robbert Brughmans Men Juniors 19 / 40
Reno Bauters Men Juniors 21 / 40
Jarno Liessens Men Juniors 22 / 40
Dorian De maeght Men Juniors 23 / 40
Maarten Van staeyen Men Juniors 26 / 40
Einar Steegmans Men Juniors 27 / 40
Glenn Eestermans Men Juniors 28 / 40
Tomas Szedelyi Men Juniors 32 / 40
Hakan Proost Men Juniors 34 / 40
Christophe Van dieren Men Juniors 38 / 40
Timon Van hooste Men Juniors 40 / 40
Laurens Sweeck Men Elite 2 / 38
Tom Meeusen Men Elite 3 / 38
Rob Peeters Men Elite 4 / 38
Diether Sweeck Men Elite 8 / 38
Bart Wellens Men Elite 9 / 38
Sven Vanthourenhout Men Elite 10 / 38
Klaas Vantornout Men Elite 12 / 38
Joeri Adams Men Elite 13 / 38
Jens Adams Men Elite 15 / 38
Jim Aernouts Men Elite 16 / 38
Bart Aernouts Men Elite 17 / 38
Jan Denuwelaere Men Elite 19 / 38
Dave De cleyn Men Elite 20 / 38
Kevin Cant Men Elite 22 / 38
Stijn Caluwe Men Elite 25 / 38
Elias Van hecke Men Elite 29 / 38
Niels Koyen Men Elite 30 / 38
Lorenzo Pepermans Men Elite 31 / 38
Yves Coolen Men Elite 32 / 38
Edwin De wit Men Elite 33 / 38
Wouter Goosen Men Elite 35 / 38
Sanne Cant Women Elite 1 / 27
Ellen Van loy Women Elite 2 / 27
Loes Sels Women Elite 3 / 27
Jolien Verschueren Women Elite 5 / 27
Katrien Thijs Women Elite 7 / 27
Shana Maes Women Elite 8 / 27
Joyce Vanderbeken Women Elite 9 / 27
Gertie Willems Women Elite 14 / 27
Eva Maria palm Women Elite 16 / 27
Anja Geldhof Women Elite 18 / 27
Valerie Boonen Women Elite 20 / 27
Tine Verdeyen Women Elite 21 / 27
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 23 / 27
Chris Van dorsselaere Women Elite 25 / 27

Waves for Water CX Collaboration Day 2 (Dec 7 2014)

Ben Berden Men Elite 1 / 33

Vlaamse Druivencross (Dec 7 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 17
Tijl Pauwels Men Juniors 4 / 17
Seppe Rombouts Men Juniors 5 / 17
Louis Overmeire Men Juniors 7 / 17
Jenko Bonne Men Juniors 8 / 17
Stijn Siemons Men Juniors 9 / 17
Gert Smets Men Juniors 10 / 17
Jente Tielemans Men Juniors 12 / 17
Gilles Borra Men Juniors 13 / 17
Cedric Beullens Men Juniors 14 / 17
Jonas De voet Men Juniors 15 / 17
Gregory Quintyn Men Juniors 16 / 17
Tom Meeusen Men Elite 1 / 34
Klaas Vantornout Men Elite 2 / 34
Gianni Vermeersch Men Elite 7 / 34
Rob Peeters Men Elite 8 / 34
Sven Vanthourenhout Men Elite 9 / 34
Jim Aernouts Men Elite 11 / 34
Kevin Pauwels Men Elite 12 / 34
Patrick Gaudy Men Elite 13 / 34
Joeri Adams Men Elite 15 / 34
Bart Aernouts Men Elite 16 / 34
Jan Denuwelaere Men Elite 17 / 34
Dave De cleyn Men Elite 21 / 34
Bart Wellens Men Elite 22 / 34
Kenneth Van compernolle Men Elite 24 / 34
Bart Hofman Men Elite 25 / 34
Berne Vankeirsbilck Men Elite 27 / 34
Niels Koyen Men Elite 28 / 34
Kevin Cant Men Elite 29 / 34
Edwin De wit Men Elite 30 / 34
Sanne Cant Women Elite 1 / 22
Ellen Van loy Women Elite 4 / 22
Jolien Verschueren Women Elite 6 / 22
Karen Verhestraeten Women Elite 8 / 22
Katrien Thijs Women Elite 10 / 22
Femke Van den driessche Women Elite 14 / 22
Cindy Bauwens Women Elite 15 / 22
Kim Van de steene Women Elite 19 / 22
Jessika Timmermans Women Elite 21 / 22
Cindy Diericx Women Elite 22 / 22

Giro d'Italia Cross #3 - Rossano Veneto (Dec 7 2014)

Vincent Baestaens Men Elite 1 / 40
Jens Vandekinderen Men Elite 2 / 40

Waves for Water CX Collaboration (Dec 6 2014)

Ben Berden Men Elite 2 / 35

GP Hasselt (Dec 6 2014)

Alessio Dhoore Men Juniors 2 / 26
Jarne Driesen Men Juniors 3 / 26
Briek Hermans Men Juniors 4 / 26
Han Devos Men Juniors 5 / 26
Reno Bauters Men Juniors 7 / 26
Jarno Liessens Men Juniors 12 / 26
Diederik Pemen Men Juniors 13 / 26
Michiel Breugelmans Men Juniors 14 / 26
Stefano Museeuw Men Juniors 16 / 26
Victor Vandebosch Men Juniors 18 / 26
Dennis Blommen Men Juniors 21 / 26
Einar Steegmans Men Juniors 22 / 26
Robin Lobet Men Juniors 23 / 26
Diede Mortier Men Juniors 25 / 26
Nick Peeters Men Juniors 26 / 26
Kevin Pauwels Men Elite 1 / 30
Wout Van aert Men Elite 2 / 30
Tom Meeusen Men Elite 3 / 30
Sven Nys Men Elite 4 / 30
Sven Vanthourenhout Men Elite 7 / 30
Jim Aernouts Men Elite 9 / 30
Bart Wellens Men Elite 10 / 30
Bart Aernouts Men Elite 11 / 30
Rob Peeters Men Elite 13 / 30
Joeri Adams Men Elite 14 / 30
Gianni Vermeersch Men Elite 16 / 30
Patrick Gaudy Men Elite 19 / 30
Jan Denuwelaere Men Elite 22 / 30
Kenneth Van compernolle Men Elite 26 / 30
Sanne Cant Women Elite 1 / 26
Ellen Van loy Women Elite 4 / 26
Loes Sels Women Elite 6 / 26
Githa Michiels Women Elite 8 / 26
Jolien Verschueren Women Elite 9 / 26
Laura Verdonschot Women Elite 13 / 26
Karen Verhestraeten Women Elite 16 / 26
Shana Maes Women Elite 17 / 26
Meg De bruyne Women Elite 20 / 26
Gertie Willems Women Elite 21 / 26
Marlies Beckers Women Elite 22 / 26
Suzanne Verhoeven Women Elite 23 / 26
Nele Van maldeghem Women Elite 24 / 26
Joyce Heyns Women Elite 25 / 26
Jessika Timmermans Women Elite 26 / 26
Diether Sweeck Men Under 23 1 / 25
Laurens Sweeck Men Under 23 2 / 25
Michael Vanthourenhout Men Under 23 3 / 25
Toon Aerts Men Under 23 4 / 25
Yorben Van tichelt Men Under 23 5 / 25
Jens Vandekinderen Men Under 23 7 / 25
Quinten Hermans Men Under 23 8 / 25
Nicolas Cleppe Men Under 23 9 / 25
Daan Soete Men Under 23 10 / 25
Kobe Goossens Men Under 23 13 / 25
Yannick Peeters Men Under 23 14 / 25
Thomas Joseph Men Under 23 16 / 25
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 17 / 25
Elias Van hecke Men Under 23 18 / 25
Arne Tureluren Men Under 23 19 / 25
Maxim Panis Men Under 23 22 / 25

bpost bank trofee #3 - Hamme-Zogge (Nov 30 2014)

Jappe Jaspers Men Juniors 1 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 3 / 40
Jarne Driesen Men Juniors 4 / 40
Gianni Siebens Men Juniors 5 / 40
Lander Loockx Men Juniors 8 / 40
Jari De clercq Men Juniors 12 / 40
Tijl Pauwels Men Juniors 15 / 40
Michiel Breugelmans Men Juniors 17 / 40
Timo Verberckmoes Men Juniors 18 / 40
Diederik Pemen Men Juniors 20 / 40
Jarno Liessens Men Juniors 21 / 40
Alex Colman Men Juniors 22 / 40
Han Devos Men Juniors 23 / 40
Lauri Van den eede Men Juniors 25 / 40
Stefano Museeuw Men Juniors 26 / 40
Seppe Rombouts Men Juniors 27 / 40
Cedric Beullens Men Juniors 28 / 40
Jordi De beule Men Juniors 29 / 40
Gilles Borra Men Juniors 30 / 40
Victor Vandebosch Men Juniors 31 / 40
Laurens Couckuyt Men Juniors 32 / 40
Seppe Bogaert Men Juniors 34 / 40
Jonas De voet Men Juniors 35 / 40
Andreas Van driessche Men Juniors 36 / 40
Sven Maertens Men Juniors 37 / 40
Niels Willaerts Men Juniors 38 / 40
Thomas D'hooge Men Juniors 39 / 40
Timon Van hooste Men Juniors 40 / 40
Wout Van aert Men Elite 1 / 36
Sven Nys Men Elite 4 / 36
Kevin Pauwels Men Elite 5 / 36
Jens Adams Men Elite 7 / 36
Sven Vanthourenhout Men Elite 9 / 36
Tom Meeusen Men Elite 11 / 36
Joeri Adams Men Elite 12 / 36
Klaas Vantornout Men Elite 13 / 36
Rob Peeters Men Elite 14 / 36
Jim Aernouts Men Elite 16 / 36
Gianni Vermeersch Men Elite 17 / 36
Bart Aernouts Men Elite 18 / 36
Bart Wellens Men Elite 19 / 36
Tim Merlier Men Elite 20 / 36
Patrick Gaudy Men Elite 22 / 36
Jan Denuwelaere Men Elite 24 / 36
Hendrik Sweeck Men Elite 25 / 36
Kevin Eeckhout Men Elite 27 / 36
Kevin Cant Men Elite 31 / 36
Bart Hofman Men Elite 32 / 36
Niels Koyen Men Elite 34 / 36
Sanne Cant Women Elite 1 / 36
Ellen Van loy Women Elite 2 / 36
Loes Sels Women Elite 7 / 36
Jolien Verschueren Women Elite 9 / 36
Githa Michiels Women Elite 14 / 36
Femke Van den driessche Women Elite 15 / 36
Joyce Vanderbeken Women Elite 17 / 36
Shana Maes Women Elite 18 / 36
Meg De bruyne Women Elite 19 / 36
Anja Nobus Women Elite 21 / 36
Anja Geldhof Women Elite 22 / 36
Gertie Willems Women Elite 23 / 36
Tine Verdeyen Women Elite 25 / 36
Axelle Bellaert Women Elite 26 / 36
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 27 / 36
Chris Van dorsselaere Women Elite 28 / 36
Jessika Timmermans Women Elite 29 / 36
Marijke De pauw Women Elite 30 / 36
Jana Dobbelaere Women Elite 31 / 36
Cindy Diericx Women Elite 32 / 36
Mieke Docx Women Elite 33 / 36
Maud Vandenbrande Women Elite 34 / 36
Sandie Verriest Women Elite 35 / 36
Maaike Lanssens Women Elite 36 / 36
Laurens Sweeck Men Under 23 1 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 40
Yorben Van tichelt Men Under 23 3 / 40
Diether Sweeck Men Under 23 5 / 40
Toon Aerts Men Under 23 6 / 40
Jens Vandekinderen Men Under 23 7 / 40
Quinten Hermans Men Under 23 8 / 40
Nicolas Cleppe Men Under 23 9 / 40
Thijs Aerts Men Under 23 10 / 40
Daan Soete Men Under 23 11 / 40
Yannick Peeters Men Under 23 12 / 40
Elias Van hecke Men Under 23 13 / 40
Kobe Goossens Men Under 23 14 / 40
Yves Coolen Men Under 23 15 / 40
Daan Hoeyberghs Men Under 23 16 / 40
Stijn Caluwe Men Under 23 17 / 40
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 18 / 40
Jelle Schuermans Men Under 23 19 / 40
Jens Teirlinck Men Under 23 20 / 40
Thomas Joseph Men Under 23 21 / 40
Matthias Van de velde Men Under 23 22 / 40
Ward Van laer Men Under 23 24 / 40
Tim De schuyter Men Under 23 25 / 40
Nick Van de kerckhove Men Under 23 26 / 40
Lorenzo Pepermans Men Under 23 27 / 40
Kyle De proost Men Under 23 28 / 40
Lawrence Tibackx Men Under 23 29 / 40
Sybren Jacobs Men Under 23 30 / 40
Jens Couckuyt Men Under 23 33 / 40
Dario Kloeck Men Under 23 34 / 40
Jorn Verbraken Men Under 23 35 / 40
Gianni Vermeiren Men Under 23 36 / 40
Niels Buysen Men Under 23 37 / 40
Laurens De jonghe Men Under 23 38 / 40
Kenny Verhulst Men Under 23 39 / 40
Jens Van der borght Men Under 23 40 / 40

Tage des Querfeldeinsports (Nov 30 2014)

Vincent Baestaens Men Elite 1 / 21
Jonas Degroote Men Elite 2 / 21
Bart Verschueren Men Elite 9 / 21
Mario Matijevic Men Elite 16 / 21

World Cup #3 (Nov 29 2014)

Kevin Pauwels Men Elite 1 / 40
Klaas Vantornout Men Elite 2 / 40
Tom Meeusen Men Elite 7 / 40
Sven Nys Men Elite 8 / 40
Bart Aernouts Men Elite 9 / 40
Rob Peeters Men Elite 10 / 40
Laurens Sweeck Men Elite 13 / 40
Bart Wellens Men Elite 15 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 16 / 40
Toon Aerts Men Elite 18 / 40
Jim Aernouts Men Elite 20 / 40
Jens Adams Men Elite 23 / 40
Tim Merlier Men Elite 28 / 40
Sanne Cant Women Elite 1 / 38
Ellen Van loy Women Elite 4 / 38
Githa Michiels Women Elite 18 / 38
Laura Verdonschot Women Elite 27 / 38
Karen Verhestraeten Women Elite 33 / 38
Loes Sels Women Elite 34 / 38
Katrien Thijs Women Elite 35 / 38

Cyclo-cross International Podbrezova (Nov 29 2014)

Vincent Baestaens Men Elite 1 / 28
Jonas Degroote Men Elite 3 / 28

National Trophy Series #4 - Milton Keynes (Nov 29 2014)

Tom Van den bosch Men Elite 12 / 40
Wim Thijs Men Elite 38 / 40

Superprestige #4 - Spa-Francorchamps (Nov 23 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 38
Jarne Driesen Men Juniors 2 / 38
Briek Hermans Men Juniors 4 / 38
Han Devos Men Juniors 10 / 38
Jarno Liessens Men Juniors 11 / 38
Reno Bauters Men Juniors 12 / 38
Jenko Bonne Men Juniors 14 / 38
Dorian De maeght Men Juniors 16 / 38
Diederik Pemen Men Juniors 19 / 38
Yari Crollet Men Juniors 20 / 38
Sylvain Leonard Men Juniors 24 / 38
Stijn Siemons Men Juniors 26 / 38
Gianni Van havermaet Men Juniors 29 / 38
Laurens Couckuyt Men Juniors 33 / 38
Diede Mortier Men Juniors 34 / 38
Adrien Houbben Men Juniors 35 / 38
Ayton Muys Men Juniors 38 / 38
Kevin Pauwels Men Elite 1 / 33
Tom Meeusen Men Elite 3 / 33
Jens Adams Men Elite 5 / 33
Klaas Vantornout Men Elite 6 / 33
Sven Nys Men Elite 8 / 33
Rob Peeters Men Elite 9 / 33
Jim Aernouts Men Elite 11 / 33
Bart Aernouts Men Elite 12 / 33
Gianni Vermeersch Men Elite 14 / 33
Tim Merlier Men Elite 20 / 33
Jan Denuwelaere Men Elite 22 / 33
Patrick Gaudy Men Elite 24 / 33
Dave De cleyn Men Elite 25 / 33
Ellen Van loy Women Elite 3 / 25
Jolien Verschueren Women Elite 4 / 25
Githa Michiels Women Elite 7 / 25
Stephanie De croock Women Elite 15 / 25
Marlies Beckers Women Elite 20 / 25
Suzanne Verhoeven Women Elite 21 / 25
Gertie Willems Women Elite 22 / 25
Tine Verdeyen Women Elite 23 / 25
Eva Maria palm Women Elite 24 / 25
Jessika Timmermans Women Elite 25 / 25
Wout Van aert Men Under 23 1 / 31
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 31
Toon Aerts Men Under 23 3 / 31
Jens Vandekinderen Men Under 23 4 / 31
Yorben Van tichelt Men Under 23 5 / 31
Quinten Hermans Men Under 23 6 / 31
Nicolas Cleppe Men Under 23 8 / 31
Jonas Degroote Men Under 23 9 / 31
Diether Sweeck Men Under 23 10 / 31
Braam Merlier Men Under 23 13 / 31
Daan Hoeyberghs Men Under 23 14 / 31
Kobe Goossens Men Under 23 15 / 31
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 16 / 31
Ward Van laer Men Under 23 19 / 31
Lawrence Tibackx Men Under 23 24 / 31
Jens Couckuyt Men Under 23 27 / 31
Niels Buysen Men Under 23 30 / 31
Yelle Leaerts Men Under 23 31 / 31

Schlosscross (Nov 23 2014)

Kenneth Van compernolle Men Elite 18 / 35

World Cup #2 (Nov 22 2014)

Alessio Dhoore Men Juniors 2 / 23
Stefano Museeuw Men Juniors 3 / 23
Gilles Borra Men Juniors 5 / 23
Alex Colman Men Juniors 6 / 23
Han Devos Men Juniors 7 / 23
Louis Overmeire Men Juniors 10 / 23
Yente Michiels Men Juniors 22 / 23
Angelo Windels Men Juniors 23 / 23
Wout Van aert Men Elite 1 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 40
Tom Meeusen Men Elite 4 / 40
Klaas Vantornout Men Elite 5 / 40
Jens Adams Men Elite 6 / 40
Rob Peeters Men Elite 9 / 40
Bart Wellens Men Elite 10 / 40
Laurens Sweeck Men Elite 11 / 40
Toon Aerts Men Elite 13 / 40
Sven Nys Men Elite 15 / 40
Jim Aernouts Men Elite 16 / 40
Michael Vanthourenhout Men Elite 18 / 40
Bart Aernouts Men Elite 19 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 20 / 40
Tim Merlier Men Elite 33 / 40
Sanne Cant Women Elite 1 / 37
Ellen Van loy Women Elite 8 / 37
Jolien Verschueren Women Elite 13 / 37
Karen Verhestraeten Women Elite 16 / 37
Githa Michiels Women Elite 18 / 37
Loes Sels Women Elite 20 / 37
Laura Verdonschot Women Elite 22 / 37
Katrien Thijs Women Elite 26 / 37
Daan Soete Men Under 23 1 / 27
Diether Sweeck Men Under 23 2 / 27
Quinten Hermans Men Under 23 3 / 27
Jens Vandekinderen Men Under 23 4 / 27
Daan Hoeyberghs Men Under 23 5 / 27
Yorben Van tichelt Men Under 23 7 / 27
Braam Merlier Men Under 23 8 / 27
Yannick Peeters Men Under 23 9 / 27
Kobe Goossens Men Under 23 10 / 27
Stijn Caluwe Men Under 23 11 / 27
Onno Verheyen Men Under 23 12 / 27
Yves Coolen Men Under 23 13 / 27
Robin Alderweireld Men Under 23 15 / 27
Dario Kloeck Men Under 23 16 / 27
Lorenzo Pepermans Men Under 23 18 / 27
Sibe Smets Men Under 23 25 / 27
Gianni Vermeiren Men Under 23 26 / 27
Mathias Moenaert Men Under 23 27 / 27

Superprestige #3 - Gavere (Nov 16 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 26
Jappe Jaspers Men Juniors 2 / 26
Tijl Pauwels Men Juniors 7 / 26
Jenko Bonne Men Juniors 8 / 26
Gianni Siebens Men Juniors 9 / 26
Jarne Driesen Men Juniors 10 / 26
Jarno Liessens Men Juniors 11 / 26
Jente Tielemans Men Juniors 12 / 26
Seppe Rombouts Men Juniors 14 / 26
Stijn Siemons Men Juniors 15 / 26
Alessio Dhoore Men Juniors 16 / 26
Yari Crollet Men Juniors 18 / 26
Lauri Van den eede Men Juniors 21 / 26
Christophe Van dieren Men Juniors 23 / 26
Diego De blaere Men Juniors 24 / 26
Zoran Dhondt Men Juniors 25 / 26
Angelo Windels Men Juniors 26 / 26
Klaas Vantornout Men Elite 1 / 35
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 35
Sven Nys Men Elite 3 / 35
Tom Meeusen Men Elite 4 / 35
Bart Wellens Men Elite 8 / 35
Sven Vanthourenhout Men Elite 9 / 35
Bart Aernouts Men Elite 10 / 35
Rob Peeters Men Elite 13 / 35
Tim Merlier Men Elite 14 / 35
Gianni Vermeersch Men Elite 15 / 35
Joeri Adams Men Elite 16 / 35
Patrick Gaudy Men Elite 18 / 35
Jim Aernouts Men Elite 19 / 35
Jens Adams Men Elite 24 / 35
Kenneth Van compernolle Men Elite 26 / 35
Kevin Van hoovels Men Elite 32 / 35
Sanne Cant Women Elite 1 / 28
Ellen Van loy Women Elite 3 / 28
Jolien Verschueren Women Elite 4 / 28
Githa Michiels Women Elite 9 / 28
Stephanie De croock Women Elite 11 / 28
Joyce Vanderbeken Women Elite 15 / 28
Femke Van den driessche Women Elite 17 / 28
Axelle Bellaert Women Elite 21 / 28
Jessika Timmermans Women Elite 22 / 28
Chris Van dorsselaere Women Elite 23 / 28
Cindy Diericx Women Elite 25 / 28
Wout Van aert Men Under 23 1 / 35
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 35
Laurens Sweeck Men Under 23 3 / 35
Toon Aerts Men Under 23 4 / 35
Jens Vandekinderen Men Under 23 6 / 35
Nicolas Cleppe Men Under 23 7 / 35
Yorben Van tichelt Men Under 23 9 / 35
Thijs Aerts Men Under 23 10 / 35
Jonas Degroote Men Under 23 11 / 35
Braam Merlier Men Under 23 13 / 35
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 15 / 35
Diether Sweeck Men Under 23 16 / 35
Yannick Peeters Men Under 23 17 / 35
Daan Soete Men Under 23 18 / 35
Quinten Hermans Men Under 23 19 / 35
Ward Van laer Men Under 23 21 / 35
Kobe Goossens Men Under 23 22 / 35
Thomas Joseph Men Under 23 23 / 35
Jelle Schuermans Men Under 23 25 / 35
Thomas Van de velde Men Under 23 27 / 35
Sybren Jacobs Men Under 23 28 / 35
Elias Van hecke Men Under 23 29 / 35
Glenn Maes Men Under 23 30 / 35
Mathias Moenaert Men Under 23 32 / 35
Laurens De jonghe Men Under 23 33 / 35
Gianni Vermeiren Men Under 23 34 / 35
Bjarne Van malderghem Men Under 23 35 / 35

Jaarmarkcross (Nov 11 2014)

Sanne Cant Women Elite 1 / 33
Jolien Verschueren Women Elite 2 / 33
Ellen Van loy Women Elite 4 / 33
Githa Michiels Women Elite 5 / 33
Karen Verhestraeten Women Elite 8 / 33
Stephanie De croock Women Elite 9 / 33
Laura Verdonschot Women Elite 12 / 33
Gertie Willems Women Elite 17 / 33
Suzanne Verhoeven Women Elite 18 / 33
Meg De bruyne Women Elite 19 / 33
Helga Sibick Women Elite 20 / 33
Katrien Thijs Women Elite 21 / 33
Marlies Beckers Women Elite 23 / 33
Axelle Bellaert Women Elite 24 / 33
Marijke De pauw Women Elite 25 / 33
Jessika Timmermans Women Elite 26 / 33
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 27 / 33
Tine Verdeyen Women Elite 28 / 33
Chris Van dorsselaere Women Elite 29 / 33
Sven Nys Men Elite 1 / 23
Wout Van aert Men Elite 2 / 23
Kevin Pauwels Men Elite 3 / 23
Dieter Vanthourenhout Men Elite 5 / 23
Rob Peeters Men Elite 6 / 23
Sven Vanthourenhout Men Elite 7 / 23
Tom Meeusen Men Elite 9 / 23
Jim Aernouts Men Elite 10 / 23
Klaas Vantornout Men Elite 11 / 23
Joeri Adams Men Elite 13 / 23
Toon Aerts Men Elite 14 / 23
Gianni Vermeersch Men Elite 16 / 23
Jens Adams Men Elite 17 / 23
Dave De cleyn Men Elite 20 / 23
Kenneth Van compernolle Men Elite 22 / 23
Niels Koyen Men Elite 23 / 23

Superprestige #2 - Ruddervoorde (Nov 9 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 40
Briek Hermans Men Juniors 4 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 5 / 40
Lander Loockx Men Juniors 6 / 40
Seppe Rombouts Men Juniors 7 / 40
Jarne Driesen Men Juniors 9 / 40
Alex Colman Men Juniors 11 / 40
Jarno Liessens Men Juniors 12 / 40
Han Devos Men Juniors 13 / 40
Jari De clercq Men Juniors 14 / 40
Stefano Museeuw Men Juniors 15 / 40
Michiel Breugelmans Men Juniors 16 / 40
Reno Bauters Men Juniors 17 / 40
Gert Smets Men Juniors 19 / 40
Jens Quartier Men Juniors 20 / 40
Louis Overmeire Men Juniors 21 / 40
Stijn Siemons Men Juniors 22 / 40
Jens Roelants Men Juniors 25 / 40
Jorn Montaigne Men Juniors 27 / 40
Diederik Pemen Men Juniors 28 / 40
Simon Jaecques Men Juniors 29 / 40
Migel Bouten Men Juniors 30 / 40
Hakan Proost Men Juniors 31 / 40
Jebbe Maene Men Juniors 32 / 40
Laurens Coudeville Men Juniors 33 / 40
Glenn Verbeeck Men Juniors 34 / 40
Sven Maertens Men Juniors 35 / 40
Laurens Vanackere Men Juniors 38 / 40
Jordy Geukens Men Juniors 39 / 40
Bjarne Bertels Men Juniors 40 / 40
Tom Meeusen Men Elite 1 / 33
Klaas Vantornout Men Elite 3 / 33
Sven Nys Men Elite 4 / 33
Jens Adams Men Elite 6 / 33
Kevin Pauwels Men Elite 7 / 33
Joeri Adams Men Elite 9 / 33
Bart Aernouts Men Elite 10 / 33
Bart Wellens Men Elite 12 / 33
Sven Vanthourenhout Men Elite 13 / 33
Gianni Vermeersch Men Elite 15 / 33
Jim Aernouts Men Elite 17 / 33
Tim Merlier Men Elite 18 / 33
Dieter Vanthourenhout Men Elite 22 / 33
Patrick Gaudy Men Elite 24 / 33
Kenneth Van compernolle Men Elite 29 / 33
Hendrik Sweeck Men Elite 30 / 33
Stijn Huys Men Elite 31 / 33
Niels Koyen Men Elite 32 / 33
Kevin Van hoovels Men Elite 33 / 33
Sanne Cant Women Elite 1 / 34
Ellen Van loy Women Elite 3 / 34
Jolien Verschueren Women Elite 4 / 34
Karen Verhestraeten Women Elite 6 / 34
Katrien Thijs Women Elite 10 / 34
Femke Van den driessche Women Elite 11 / 34
Stephanie De croock Women Elite 14 / 34
Shana Maes Women Elite 16 / 34
Joyce Vanderbeken Women Elite 17 / 34
Suzanne Verhoeven Women Elite 18 / 34
Meg De bruyne Women Elite 19 / 34
Axelle Bellaert Women Elite 20 / 34
Gertie Willems Women Elite 21 / 34
Anja Geldhof Women Elite 22 / 34
Valerie Boonen Women Elite 23 / 34
Anja Nobus Women Elite 24 / 34
Jessika Timmermans Women Elite 25 / 34
Marijke De pauw Women Elite 26 / 34
Chris Van dorsselaere Women Elite 28 / 34
Cindy Diericx Women Elite 30 / 34
Sandra Sintobin Women Elite 31 / 34
Maud Vandenbrande Women Elite 33 / 34
Maaike Lanssens Women Elite 34 / 34
Laurens Sweeck Men Under 23 1 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 40
Diether Sweeck Men Under 23 3 / 40
Jens Vandekinderen Men Under 23 6 / 40
Quinten Hermans Men Under 23 7 / 40
Toon Aerts Men Under 23 8 / 40
Yannick Peeters Men Under 23 9 / 40
Nicolas Cleppe Men Under 23 10 / 40
Daan Hoeyberghs Men Under 23 12 / 40
Thijs Aerts Men Under 23 13 / 40
Daan Soete Men Under 23 14 / 40
Yorben Van tichelt Men Under 23 15 / 40
Jelle Schuermans Men Under 23 17 / 40
Stijn Caluwe Men Under 23 18 / 40
Braam Merlier Men Under 23 19 / 40
Elias Van hecke Men Under 23 20 / 40
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 21 / 40
Jonas Degroote Men Under 23 22 / 40
Thomas Joseph Men Under 23 23 / 40
Ward Van laer Men Under 23 24 / 40
Jens Teirlinck Men Under 23 29 / 40
Yves Coolen Men Under 23 30 / 40
Jorn Verbraken Men Under 23 33 / 40
Lawrence Tibackx Men Under 23 34 / 40
Sybren Jacobs Men Under 23 36 / 40
Nick Van de kerckhove Men Under 23 37 / 40
Thomas Van de velde Men Under 23 38 / 40
Gianni Vermeiren Men Under 23 39 / 40
Senne De meyer Men Under 23 40 / 40

GGEW City Cross Cup Day 2 (Nov 9 2014)

Dave De cleyn Men Elite 7 / 40
Dany Lacroix Men Elite 11 / 40

GGEW City Cross Cup (Nov 8 2014)

Dieter Vanthourenhout Men Elite 1 / 36
Hendrik Sweeck Men Elite 8 / 36
Dave De cleyn Men Elite 9 / 36
Thijs Aerts Men Elite 12 / 36
Dany Lacroix Men Elite 17 / 36
Tom De kort Men Elite 21 / 36

Superprestige #2 - Zonhoven (Nov 2 2014)

Sanne Cant Women Elite 1 / 28
Ellen Van loy Women Elite 3 / 28
Jolien Verschueren Women Elite 7 / 28
Laura Verdonschot Women Elite 9 / 28
Karen Verhestraeten Women Elite 10 / 28
Katrien Thijs Women Elite 12 / 28
Femke Van den driessche Women Elite 15 / 28
Gertie Willems Women Elite 21 / 28
Valerie Boonen Women Elite 22 / 28
Meg De bruyne Women Elite 23 / 28
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 25 / 28
Jessika Timmermans Women Elite 28 / 28
Kevin Pauwels Men Elite 1 / 29
Sven Nys Men Elite 2 / 29
Tom Meeusen Men Elite 4 / 29
Klaas Vantornout Men Elite 6 / 29
Bart Aernouts Men Elite 7 / 29
Jens Adams Men Elite 11 / 29
Gianni Vermeersch Men Elite 12 / 29
Sven Vanthourenhout Men Elite 13 / 29
Joeri Adams Men Elite 15 / 29
Rob Peeters Men Elite 16 / 29
Jim Aernouts Men Elite 18 / 29
Dave De cleyn Men Elite 24 / 29
Patrick Gaudy Men Elite 25 / 29
Hendrik Sweeck Men Elite 26 / 29
Niels Koyen Men Elite 28 / 29

Cyclo-cross International de Marle (Nov 1 2014)

Bart Hofman Men Elite 15 / 40
Pieter Ghyllebert Men Elite 31 / 40
Kris Lapere Men Elite 32 / 40

Koppenbergcross (Nov 1 2014)

Sylvain Leonard Men Juniors 5 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 6 / 40
Jente Tielemans Men Juniors 7 / 40
Han Devos Men Juniors 8 / 40
Seppe Rombouts Men Juniors 9 / 40
Alessio Dhoore Men Juniors 10 / 40
Jarno Liessens Men Juniors 11 / 40
Jari De clercq Men Juniors 12 / 40
Gianni Siebens Men Juniors 13 / 40
Lander Loockx Men Juniors 14 / 40
Andries Baert Men Juniors 15 / 40
Dorian De maeght Men Juniors 16 / 40
Stijn Siemons Men Juniors 18 / 40
Glenn Verbeeck Men Juniors 19 / 40
Louis Overmeire Men Juniors 20 / 40
Bert Van assche Men Juniors 21 / 40
Laurens Coudeville Men Juniors 22 / 40
Kenneth Vanborm Men Juniors 23 / 40
Jonas De voet Men Juniors 26 / 40
Laurens Couckuyt Men Juniors 27 / 40
Glenn Van de meulebroecke Men Juniors 28 / 40
Celestin Leyman Men Juniors 29 / 40
Pieter Giart Men Juniors 30 / 40
Aïden Maes Men Juniors 32 / 40
Sven Maertens Men Juniors 33 / 40
Jens Roelants Men Juniors 34 / 40
Laurens Vanackere Men Juniors 35 / 40
Jesse De veirman Men Juniors 38 / 40
Quinn Cabooter Men Juniors 39 / 40
Tuur Galle Men Juniors 40 / 40
Wout Van aert Men Elite 1 / 34
Sven Nys Men Elite 2 / 34
Kevin Pauwels Men Elite 3 / 34
Klaas Vantornout Men Elite 4 / 34
Tom Meeusen Men Elite 5 / 34
Bart Aernouts Men Elite 7 / 34
Rob Peeters Men Elite 10 / 34
Patrick Gaudy Men Elite 11 / 34
Dieter Vanthourenhout Men Elite 12 / 34
Sven Vanthourenhout Men Elite 13 / 34
Jim Aernouts Men Elite 16 / 34
Joeri Adams Men Elite 20 / 34
Kevin Eeckhout Men Elite 23 / 34
Kevin Van hoovels Men Elite 24 / 34
Vinnie Braet Men Elite 27 / 34
Kenneth Van compernolle Men Elite 28 / 34
Tom Van den bosch Men Elite 30 / 34
Niels Koyen Men Elite 32 / 34
Wouter Goosen Men Elite 34 / 34
Jolien Verschueren Women Elite 2 / 40
Sanne Cant Women Elite 3 / 40
Ellen Van loy Women Elite 7 / 40
Githa Michiels Women Elite 9 / 40
Karen Verhestraeten Women Elite 12 / 40
Laura Verdonschot Women Elite 19 / 40
Katrien Thijs Women Elite 20 / 40
Stephanie De croock Women Elite 23 / 40
Cindy Bauwens Women Elite 26 / 40
Shana Maes Women Elite 28 / 40
Kim Van de steene Women Elite 29 / 40
Gertie Willems Women Elite 30 / 40
Anja Nobus Women Elite 31 / 40
Nele Van maldeghem Women Elite 32 / 40
Anja Geldhof Women Elite 33 / 40
Ilse Vandekinderen Women Elite 34 / 40
Axelle Bellaert Women Elite 36 / 40
Aurélie Vermeir Women Elite 37 / 40
Katleen Fraeye Women Elite 38 / 40
Jessika Timmermans Women Elite 39 / 40
Chris Van dorsselaere Women Elite 40 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 1 / 39
Laurens Sweeck Men Under 23 2 / 39
Toon Aerts Men Under 23 3 / 39
Diether Sweeck Men Under 23 4 / 39
Jens Vandekinderen Men Under 23 5 / 39
Yannick Peeters Men Under 23 7 / 39
Yorben Van tichelt Men Under 23 8 / 39
Quinten Hermans Men Under 23 9 / 39
Nicolas Cleppe Men Under 23 10 / 39
Thomas Joseph Men Under 23 11 / 39
Jonas Degroote Men Under 23 12 / 39
Thijs Aerts Men Under 23 13 / 39
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 14 / 39
Braam Merlier Men Under 23 17 / 39
Jelle Schuermans Men Under 23 18 / 39
Gianni Van donink Men Under 23 20 / 39
Jens Teirlinck Men Under 23 22 / 39
Matthias Van de velde Men Under 23 23 / 39
Lawrence Tibackx Men Under 23 24 / 39
Sybren Jacobs Men Under 23 25 / 39
Brecht Vandenheede Men Under 23 26 / 39
Aaron Vandermeirsch Men Under 23 27 / 39
Thomas Van de velde Men Under 23 29 / 39
Lorenzo Pepermans Men Under 23 30 / 39
Onno Verheyen Men Under 23 31 / 39
Robin Alderweireld Men Under 23 32 / 39
Niels Buysen Men Under 23 34 / 39
Kyle De proost Men Under 23 36 / 39
Spencer Tack Men Under 23 37 / 39
Glenn Maes Men Under 23 38 / 39
Bjarne Van malderghem Men Under 23 39 / 39

Kiremko Nacht van Woerden (Oct 21 2014)

Ellen Van loy Women Elite 1 / 30
Katrien Thijs Women Elite 14 / 30
Joyce Vanderbeken Women Elite 16 / 30
Femke Van den driessche Women Elite 17 / 30
Cindy Bauwens Women Elite 19 / 30
Suzanne Verhoeven Women Elite 22 / 30
Bart Wellens Men Elite 5 / 33
Quinten Hermans Men Elite 7 / 33
Joeri Adams Men Elite 8 / 33
Jim Aernouts Men Elite 11 / 33
Niels Koyen Men Elite 17 / 33

UCI World Cup #1 - Valkenburg (Oct 19 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 40
Jappe Jaspers Men Juniors 5 / 40
Gianni Siebens Men Juniors 11 / 40
Victor Vandebosch Men Juniors 15 / 40
Jarne Driesen Men Juniors 22 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 26 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 40
Klaas Vantornout Men Elite 4 / 40
Tom Meeusen Men Elite 5 / 40
Jens Adams Men Elite 8 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 10 / 40
Tim Merlier Men Elite 11 / 40
Bart Wellens Men Elite 12 / 40
Jim Aernouts Men Elite 14 / 40
Bart Aernouts Men Elite 22 / 40
Rob Peeters Men Elite 24 / 40
Ben Berden Men Elite 40 / 40
Ellen Van loy Women Elite 4 / 37
Sanne Cant Women Elite 7 / 37
Jolien Verschueren Women Elite 10 / 37
Githa Michiels Women Elite 13 / 37
Karen Verhestraeten Women Elite 19 / 37
Laura Verdonschot Women Elite 23 / 37
Katrien Thijs Women Elite 31 / 37
Michael Vanthourenhout Men Under 23 1 / 37
Wout Van aert Men Under 23 2 / 37
Daan Soete Men Under 23 10 / 37
Laurens Sweeck Men Under 23 11 / 37
Toon Aerts Men Under 23 12 / 37
Diether Sweeck Men Under 23 14 / 37
Yannick Peeters Men Under 23 16 / 37

Kermiscross (Oct 16 2014)

Michael Vanthourenhout Men Elite 1 / 33
Tom Meeusen Men Elite 2 / 33
Joeri Adams Men Elite 4 / 33
Tim Merlier Men Elite 5 / 33
Toon Aerts Men Elite 6 / 33
Nicolas Cleppe Men Elite 7 / 33
Bart Wellens Men Elite 9 / 33
Jens Vandekinderen Men Elite 10 / 33
Jan Denuwelaere Men Elite 11 / 33
Thomas Joseph Men Elite 12 / 33
Sven Vanthourenhout Men Elite 13 / 33
Quinten Hermans Men Elite 16 / 33
Vinnie Braet Men Elite 17 / 33
Gianni Vermeersch Men Elite 19 / 33
Kenneth Van compernolle Men Elite 20 / 33
Kevin Van hoovels Men Elite 21 / 33
Hendrik Sweeck Men Elite 22 / 33
Pieter Ghyllebert Men Elite 23 / 33
Ruben Vandevelde Men Elite 25 / 33
Joeri Hofman Men Elite 26 / 33
Kevin Cant Men Elite 27 / 33
Niels Koyen Men Elite 30 / 33
Mathias Declerck Men Elite 31 / 33
Lorenz Couckuyt Men Elite 32 / 33
Mathias Moenaert Men Elite 33 / 33

bpost bank trofee #1 - Ronse (Oct 12 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 40
Jappe Jaspers Men Juniors 3 / 40
Alessio Dhoore Men Juniors 4 / 40
Jarne Driesen Men Juniors 6 / 40
Stefano Museeuw Men Juniors 7 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 8 / 40
Han Devos Men Juniors 10 / 40
Victor Vandebosch Men Juniors 12 / 40
Jente Tielemans Men Juniors 13 / 40
Lander Loockx Men Juniors 14 / 40
Briek Hermans Men Juniors 15 / 40
Gianni Siebens Men Juniors 16 / 40
Nick Verheyen Men Juniors 19 / 40
Jari De clercq Men Juniors 20 / 40
Alex Colman Men Juniors 21 / 40
Jarno Liessens Men Juniors 22 / 40
Reno Bauters Men Juniors 23 / 40
Seppe Rombouts Men Juniors 25 / 40
Michiel Breugelmans Men Juniors 26 / 40
Dorian De maeght Men Juniors 27 / 40
Yari Crollet Men Juniors 29 / 40
Gilles Borra Men Juniors 30 / 40
Celestin Leyman Men Juniors 31 / 40
Sven Maertens Men Juniors 32 / 40
Laurens Vanackere Men Juniors 33 / 40
Glenn Van de meulebroecke Men Juniors 36 / 40
Angelo Windels Men Juniors 37 / 40
Laurens Coudeville Men Juniors 38 / 40
Quinn Cabooter Men Juniors 39 / 40
Jens Roelants Men Juniors 40 / 40
Sven Nys Men Elite 1 / 36
Klaas Vantornout Men Elite 3 / 36
Kevin Pauwels Men Elite 4 / 36
Tom Meeusen Men Elite 6 / 36
Wout Van aert Men Elite 7 / 36
Joeri Adams Men Elite 10 / 36
Jim Aernouts Men Elite 11 / 36
Jens Adams Men Elite 12 / 36
Dieter Vanthourenhout Men Elite 13 / 36
Wietse Bosmans Men Elite 17 / 36
Sven Vanthourenhout Men Elite 18 / 36
Bart Aernouts Men Elite 19 / 36
Patrick Gaudy Men Elite 22 / 36
Bart Wellens Men Elite 23 / 36
Vinnie Braet Men Elite 24 / 36
Kevin Van hoovels Men Elite 25 / 36
Kenneth Van compernolle Men Elite 31 / 36
Hendrik Sweeck Men Elite 33 / 36
Jan Denuwelaere Men Elite 35 / 36
Niels Koyen Men Elite 36 / 36
Jolien Verschueren Women Elite 3 / 34
Ellen Van loy Women Elite 4 / 34
Githa Michiels Women Elite 6 / 34
Karen Verhestraeten Women Elite 10 / 34
Loes Sels Women Elite 11 / 34
Sanne Cant Women Elite 12 / 34
Laura Verdonschot Women Elite 14 / 34
Katrien Thijs Women Elite 18 / 34
Femke Van den driessche Women Elite 22 / 34
Cindy Bauwens Women Elite 24 / 34
Shana Maes Women Elite 25 / 34
Ilse Vandekinderen Women Elite 26 / 34
Anja Geldhof Women Elite 27 / 34
Axelle Bellaert Women Elite 28 / 34
Kim Van de steene Women Elite 29 / 34
Meg De bruyne Women Elite 30 / 34
Jessika Timmermans Women Elite 31 / 34
Chris Van dorsselaere Women Elite 32 / 34
Jana Dobbelaere Women Elite 33 / 34
Cindy Diericx Women Elite 34 / 34
Michael Vanthourenhout Men Under 23 1 / 31
Laurens Sweeck Men Under 23 2 / 31
Toon Aerts Men Under 23 3 / 31
Daan Soete Men Under 23 4 / 31
Diether Sweeck Men Under 23 5 / 31
Yannick Peeters Men Under 23 6 / 31
Nicolas Cleppe Men Under 23 7 / 31
Kobe Goossens Men Under 23 11 / 31
Daan Hoeyberghs Men Under 23 12 / 31
Jelle Schuermans Men Under 23 13 / 31
Thomas Joseph Men Under 23 15 / 31
Matthias Van de velde Men Under 23 16 / 31
Stijn Caluwe Men Under 23 19 / 31
Ward Van laer Men Under 23 20 / 31
Thomas Van de velde Men Under 23 21 / 31
Stijn Hofman Men Under 23 23 / 31
Pieter Van roosbroeck Men Under 23 24 / 31
Lawrence Tibackx Men Under 23 25 / 31
Sibe Smets Men Under 23 26 / 31
Niels Buysen Men Under 23 27 / 31
Glenn Maes Men Under 23 28 / 31
Spencer Tack Men Under 23 30 / 31
Gianni Vermeiren Men Under 23 31 / 31

National Trophy Series #1 - Shrewsbury (Oct 12 2014)

Tom Van den bosch Men Elite 4 / 40

Grote Prijs van Brabant (Oct 11 2014)

Marnix Vankevelaer Men Juniors 36 / 37
Jim Aernouts Men Elite 3 / 36
Kevin Pauwels Men Elite 4 / 36
Sven Nys Men Elite 5 / 36
Bart Wellens Men Elite 8 / 36
Joeri Adams Men Elite 9 / 36
Tom Meeusen Men Elite 10 / 36
Klaas Vantornout Men Elite 13 / 36
Sven Vanthourenhout Men Elite 15 / 36
Bart Aernouts Men Elite 20 / 36
Stijn Huys Men Elite 21 / 36
Kenneth Van compernolle Men Elite 22 / 36
Kevin Cant Men Elite 29 / 36
Ellen Van loy Women Elite 4 / 37
Karen Verhestraeten Women Elite 11 / 37
Katrien Thijs Women Elite 15 / 37
Gertie Willems Women Elite 26 / 37
Suzanne Verhoeven Women Elite 29 / 37

Superprestige #1 - Gieten (Oct 5 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 40
Jappe Jaspers Men Juniors 4 / 40
Nick Verheyen Men Juniors 7 / 40
Gianni Siebens Men Juniors 9 / 40
Jarne Driesen Men Juniors 12 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 13 / 40
Briek Hermans Men Juniors 14 / 40
Victor Vandebosch Men Juniors 15 / 40
Reno Bauters Men Juniors 18 / 40
Yari Crollet Men Juniors 22 / 40
Lander Loockx Men Juniors 25 / 40
Simon Jaecques Men Juniors 29 / 40
Sven Nys Men Elite 3 / 35
Klaas Vantornout Men Elite 5 / 35
Kevin Pauwels Men Elite 6 / 35
Jim Aernouts Men Elite 8 / 35
Dieter Vanthourenhout Men Elite 9 / 35
Tom Meeusen Men Elite 10 / 35
Jens Adams Men Elite 11 / 35
Bart Wellens Men Elite 12 / 35
Bart Aernouts Men Elite 13 / 35
Jan Denuwelaere Men Elite 16 / 35
Rob Peeters Men Elite 17 / 35
Sven Vanthourenhout Men Elite 18 / 35
Joeri Adams Men Elite 20 / 35
Gianni Vermeersch Men Elite 21 / 35
Vinnie Braet Men Elite 24 / 35
Kevin Cant Men Elite 26 / 35
Niels Koyen Men Elite 30 / 35
Hendrik Sweeck Men Elite 31 / 35
Sanne Cant Women Elite 1 / 37
Ellen Van loy Women Elite 2 / 37
Laura Verdonschot Women Elite 6 / 37
Jolien Verschueren Women Elite 7 / 37
Karen Verhestraeten Women Elite 9 / 37
Wout Van aert Men Under 23 1 / 33
Laurens Sweeck Men Under 23 2 / 33
Diether Sweeck Men Under 23 3 / 33
Michael Vanthourenhout Men Under 23 4 / 33
Toon Aerts Men Under 23 5 / 33
Daan Soete Men Under 23 6 / 33
Quinten Hermans Men Under 23 10 / 33
Jens Vandekinderen Men Under 23 11 / 33
Yorben Van tichelt Men Under 23 12 / 33
Daan Hoeyberghs Men Under 23 13 / 33
Nicolas Cleppe Men Under 23 15 / 33
Yannick Peeters Men Under 23 16 / 33
Thomas Joseph Men Under 23 17 / 33
Thijs Aerts Men Under 23 18 / 33
Kobe Goossens Men Under 23 20 / 33
Jelle Schuermans Men Under 23 21 / 33
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 24 / 33

Radcross Illnau (Sep 28 2014)

Tim Merlier Men Elite 1 / 32
Thomas Joseph Men Elite 9 / 32
Kenneth Van compernolle Men Elite 25 / 32

SOUDAL GP Neerpelt (Sep 27 2014)

Sanne Cant Women Elite 1 / 25
Loes Sels Women Elite 2 / 25
Ellen Van loy Women Elite 3 / 25
Laura Verdonschot Women Elite 6 / 25
Jolien Verschueren Women Elite 7 / 25
Karen Verhestraeten Women Elite 9 / 25
Katrien Thijs Women Elite 14 / 25
Shana Maes Women Elite 16 / 25
Gertie Willems Women Elite 17 / 25
Joyce Vanderbeken Women Elite 18 / 25
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 21 / 25
Meg De bruyne Women Elite 22 / 25
Chris Van dorsselaere Women Elite 23 / 25
Helga Sibick Women Elite 24 / 25
Inge Joos Women Elite 25 / 25
Sven Nys Men Elite 1 / 37
Klaas Vantornout Men Elite 2 / 37
Laurens Sweeck Men Elite 4 / 37
Jens Adams Men Elite 5 / 37
Kevin Pauwels Men Elite 6 / 37
Tom Meeusen Men Elite 7 / 37
Diether Sweeck Men Elite 10 / 37
Toon Aerts Men Elite 11 / 37
Bart Aernouts Men Elite 12 / 37
Jens Vandekinderen Men Elite 14 / 37
Daan Soete Men Elite 15 / 37
Quinten Hermans Men Elite 16 / 37
Sven Vanthourenhout Men Elite 17 / 37
Bart Wellens Men Elite 20 / 37
Jim Aernouts Men Elite 21 / 37
Michael Vanthourenhout Men Elite 26 / 37
Joeri Adams Men Elite 27 / 37
Jan Denuwelaere Men Elite 28 / 37
Dieter Vanthourenhout Men Elite 30 / 37
Wietse Bosmans Men Elite 31 / 37
Kenneth Van compernolle Men Elite 32 / 37
Niels Koyen Men Elite 33 / 37

Steenbergcross (Sep 21 2014)

Klaas Vantornout Men Elite 1 / 40
Sven Nys Men Elite 2 / 40
Wietse Bosmans Men Elite 4 / 40
Toon Aerts Men Elite 5 / 40
Jim Aernouts Men Elite 6 / 40
Laurens Sweeck Men Elite 7 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 8 / 40
Bart Aernouts Men Elite 9 / 40
Michael Vanthourenhout Men Elite 13 / 40
Jens Adams Men Elite 14 / 40
Tom Meeusen Men Elite 15 / 40
Tim Merlier Men Elite 16 / 40
Joeri Adams Men Elite 17 / 40
Sven Vanthourenhout Men Elite 19 / 40
Gianni Vermeersch Men Elite 21 / 40
Daan Soete Men Elite 23 / 40
Jens Vandekinderen Men Elite 25 / 40
Bart Wellens Men Elite 26 / 40
Vinnie Braet Men Elite 27 / 40
Patrick Gaudy Men Elite 28 / 40
Dieter Vanthourenhout Men Elite 29 / 40
Diether Sweeck Men Elite 30 / 40
Jan Denuwelaere Men Elite 31 / 40
Quinten Hermans Men Elite 33 / 40
Nicolas Cleppe Men Elite 34 / 40
Berne Vankeirsbilck Men Elite 36 / 40
Kevin Van hoovels Men Elite 37 / 40
Kobe Goossens Men Elite 38 / 40
Thijs Aerts Men Elite 40 / 40

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 14 2014)

Sanne Cant Women Elite 3 / 20
Katrien Thijs Women Elite 5 / 20
Michael Vanthourenhout Men Elite 4 / 43
Jens Adams Men Elite 5 / 43
Dieter Vanthourenhout Men Elite 7 / 43
Joeri Adams Men Elite 11 / 43

QianSen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 30 2014)

Ellen Van loy Women Elite 1 / 25

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 23 2014)

Tom Meeusen Men Elite 1 / 29
Michael Vanthourenhout Men Elite 2 / 29
Wout Van aert Men Elite 3 / 29
Sven Vanthourenhout Men Elite 4 / 29
Toon Aerts Men Elite 5 / 29
Sven Nys Men Elite 6 / 29
Jens Adams Men Elite 7 / 29
Jim Aernouts Men Elite 8 / 29
Laurens Sweeck Men Elite 9 / 29
Tim Merlier Men Elite 10 / 29
Quinten Hermans Men Elite 13 / 29
Jens Vandekinderen Men Elite 14 / 29
Gianni Vermeersch Men Elite 15 / 29
Kenneth Van compernolle Men Elite 16 / 29
Vincent Baestaens Men Elite 17 / 29
Jonas Degroote Men Elite 19 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 21 / 29
Kevin Cant Men Elite 23 / 29
Stef Claeys Men Elite 25 / 29
Tim De schuyter Men Elite 26 / 29

G.P. Stad Eeklo (Feb 16 2014)

Tom Meeusen Men Elite 1 / 29
Michael Vanthourenhout Men Elite 2 / 29
Wout Van aert Men Elite 3 / 29
Sven Vanthourenhout Men Elite 4 / 29
Toon Aerts Men Elite 5 / 29
Sven Nys Men Elite 6 / 29
Jens Adams Men Elite 7 / 29
Jim Aernouts Men Elite 8 / 29
Laurens Sweeck Men Elite 9 / 29
Tim Merlier Men Elite 10 / 29
Quinten Hermans Men Elite 13 / 29
Jens Vandekinderen Men Elite 14 / 29
Gianni Vermeersch Men Elite 15 / 29
Kenneth Van compernolle Men Elite 16 / 29
Vincent Baestaens Men Elite 17 / 29
Jonas Degroote Men Elite 19 / 29
Nicolas Cleppe Men Elite 21 / 29
Kevin Cant Men Elite 23 / 29
Stef Claeys Men Elite 25 / 29
Tim De schuyter Men Elite 26 / 29

Boels Classic Internationale Cyclo-cross Heerlen (Feb 16 2014)

Sanne Cant Women Elite 3 / 19
Ellen Van loy Women Elite 4 / 19
Loes Sels Women Elite 6 / 19
Meg De bruyne Women Elite 17 / 19
Jessika Timmermans Women Elite 19 / 19
Rob Peeters Men Elite 3 / 23
Bart Aernouts Men Elite 4 / 23
Kevin Pauwels Men Elite 11 / 23
Gilles De jaeger Men Elite 23 / 23

Superprestige Middelkerke (Feb 15 2014)

Eli Iserbyt Men Juniors 2 / 30
Kobe Goossens Men Juniors 3 / 30
Thijs Aerts Men Juniors 4 / 30
Jelle Schuermans Men Juniors 5 / 30
Stijn Caluwe Men Juniors 6 / 30
Pieter Van roosbroeck Men Juniors 7 / 30
Gianni Van donink Men Juniors 8 / 30
Thomas Joseph Men Juniors 9 / 30
Jens Teirlinck Men Juniors 11 / 30
Nick Verheyen Men Juniors 12 / 30
Sybren Jacobs Men Juniors 13 / 30
Jenko Bonne Men Juniors 15 / 30
Timo Verberckmoes Men Juniors 16 / 30
Robin Alderweireld Men Juniors 17 / 30
Yari Crollet Men Juniors 18 / 30
Rob Vanden haesevelde Men Juniors 20 / 30
Stijn Hofman Men Juniors 21 / 30
Dorian De maeght Men Juniors 22 / 30
Thomas Van de velde Men Juniors 23 / 30
Nick Van de kerckhove Men Juniors 24 / 30
Lander Loockx Men Juniors 25 / 30
Laurens Coudeville Men Juniors 28 / 30
Laurens De jonghe Men Juniors 29 / 30
Bjarne Van malderghem Men Juniors 30 / 30
Tom Meeusen Men Elite 1 / 36
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 36
Sven Nys Men Elite 3 / 36
Klaas Vantornout Men Elite 5 / 36
Niels Albert Men Elite 7 / 36
Dieter Vanthourenhout Men Elite 8 / 36
Jim Aernouts Men Elite 10 / 36
Joeri Adams Men Elite 11 / 36
Sven Vanthourenhout Men Elite 12 / 36
Vinnie Braet Men Elite 15 / 36
Bart Aernouts Men Elite 19 / 36
Kenneth Van compernolle Men Elite 21 / 36
Rob Peeters Men Elite 22 / 36
Vincent Baestaens Men Elite 23 / 36
Davy Commeyne Men Elite 28 / 36
Kevin Cant Men Elite 29 / 36
Niels Koyen Men Elite 31 / 36
Pieter Ghyllebert Men Elite 33 / 36
Sanne Cant Women Elite 2 / 23
Jolien Verschueren Women Elite 3 / 23
Loes Sels Women Elite 5 / 23
Ellen Van loy Women Elite 6 / 23
Cindy Bauwens Women Elite 9 / 23
Shana Maes Women Elite 10 / 23
Katrien Thijs Women Elite 11 / 23
Stephanie De croock Women Elite 12 / 23
Suzanne Verhoeven Women Elite 15 / 23
Ilse Vandekinderen Women Elite 16 / 23
Meg De bruyne Women Elite 17 / 23
Aurélie Vermeir Women Elite 18 / 23
Katleen Fraeye Women Elite 19 / 23
Jo Blanchaert Women Elite 20 / 23
Jana Dobbelaere Women Elite 21 / 23
Mieke Docx Women Elite 22 / 23
Cindy Diericx Women Elite 23 / 23
Wout Van aert Men Under 23 1 / 31
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 31
Toon Aerts Men Under 23 3 / 31
Tim Merlier Men Under 23 4 / 31
Jens Adams Men Under 23 5 / 31
Laurens Sweeck Men Under 23 6 / 31
Gianni Vermeersch Men Under 23 7 / 31
Diether Sweeck Men Under 23 9 / 31
Quinten Hermans Men Under 23 10 / 31
Yorben Van tichelt Men Under 23 13 / 31
Jens Vandekinderen Men Under 23 14 / 31
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 15 / 31
Jonas Degroote Men Under 23 16 / 31
Daan Soete Men Under 23 18 / 31
Nicolas Cleppe Men Under 23 19 / 31
Arne Tureluren Men Under 23 22 / 31
Matthias Van de velde Men Under 23 23 / 31
Brecht Vandenheede Men Under 23 24 / 31
Lorenzo Pepermans Men Under 23 26 / 31
Jelle Vanden dries Men Under 23 27 / 31
Jonas Schrey Men Under 23 29 / 31
Jonathan Verschueren Men Under 23 30 / 31
Gilles De jaeger Men Under 23 31 / 31

Superprestige Hoogstraten (Feb 9 2014)

Yannick Peeters Men Juniors 1 / 27
Thijs Aerts Men Juniors 3 / 27
Gianni Van donink Men Juniors 4 / 27
Stijn Caluwe Men Juniors 5 / 27
Thomas Joseph Men Juniors 6 / 27
Pieter Van roosbroeck Men Juniors 7 / 27
Kobe Goossens Men Juniors 8 / 27
Sybren Jacobs Men Juniors 9 / 27
Han Devos Men Juniors 12 / 27
Nick Verheyen Men Juniors 13 / 27
Jordi Andries Men Juniors 14 / 27
Elias Van hecke Men Juniors 15 / 27
Jens Teirlinck Men Juniors 16 / 27
Thomas Van de velde Men Juniors 17 / 27
Jorn Verbraken Men Juniors 20 / 27
Senne De meyer Men Juniors 22 / 27
Lennert Van hasselt Men Juniors 24 / 27
Michiel Breugelmans Men Juniors 25 / 27
Gert Smets Men Juniors 27 / 27
Sven Nys Men Elite 1 / 37
Klaas Vantornout Men Elite 2 / 37
Niels Albert Men Elite 3 / 37
Tom Meeusen Men Elite 5 / 37
Rob Peeters Men Elite 6 / 37
Jim Aernouts Men Elite 9 / 37
Sven Vanthourenhout Men Elite 10 / 37
Kevin Pauwels Men Elite 11 / 37
Joeri Adams Men Elite 12 / 37
Kenneth Van compernolle Men Elite 16 / 37
Vinnie Braet Men Elite 19 / 37
Vincent Baestaens Men Elite 23 / 37
Davy Commeyne Men Elite 25 / 37
Bart Hofman Men Elite 27 / 37
Stijn Huys Men Elite 28 / 37
Niels Koyen Men Elite 30 / 37
Kevin Cant Men Elite 31 / 37
Bart Verschueren Men Elite 33 / 37
Sanne Cant Women Elite 2 / 29
Jolien Verschueren Women Elite 3 / 29
Ellen Van loy Women Elite 4 / 29
Loes Sels Women Elite 5 / 29
Cindy Bauwens Women Elite 6 / 29
Karen Verhestraeten Women Elite 8 / 29
Hilde Quintens Women Elite 12 / 29
Katrien Thijs Women Elite 13 / 29
Shana Maes Women Elite 14 / 29
Gertie Willems Women Elite 16 / 29
Suzanne Verhoeven Women Elite 17 / 29
Caren Commissaris Women Elite 20 / 29
Tine Verdeyen Women Elite 22 / 29
Lene Vrijsen Women Elite 23 / 29
Meg De bruyne Women Elite 25 / 29
Aurélie Vermeir Women Elite 26 / 29
Marijke De pauw Women Elite 27 / 29
Jana Dobbelaere Women Elite 28 / 29
Cindy Diericx Women Elite 29 / 29
Wout Van aert Men Under 23 1 / 30
Toon Aerts Men Under 23 2 / 30
Michael Vanthourenhout Men Under 23 3 / 30
Laurens Sweeck Men Under 23 4 / 30
Gianni Vermeersch Men Under 23 6 / 30
Jens Adams Men Under 23 7 / 30
Tim Merlier Men Under 23 8 / 30
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 9 / 30
Yorben Van tichelt Men Under 23 10 / 30
Jonas Degroote Men Under 23 11 / 30
Quinten Hermans Men Under 23 13 / 30
Jens Vandekinderen Men Under 23 15 / 30
Nicolas Cleppe Men Under 23 16 / 30
Daan Hoeyberghs Men Under 23 18 / 30
Hendrik Sweeck Men Under 23 19 / 30
Matthias Van de velde Men Under 23 22 / 30
Arne Tureluren Men Under 23 23 / 30
Lorenzo Pepermans Men Under 23 24 / 30
Jelle Vanden dries Men Under 23 26 / 30
Niels Buysen Men Under 23 29 / 30

Krawatencross (Feb 8 2014)

Sven Nys Men Elite 1 / 40
Tom Meeusen Men Elite 3 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 4 / 40
Niels Albert Men Elite 5 / 40
Dieter Vanthourenhout Men Elite 8 / 40
Bart Aernouts Men Elite 9 / 40
Jim Aernouts Men Elite 10 / 40
Sven Vanthourenhout Men Elite 11 / 40
Rob Peeters Men Elite 12 / 40
Kenneth Van compernolle Men Elite 22 / 40
Vincent Baestaens Men Elite 29 / 40
Dave De cleyn Men Elite 30 / 40
Kevin Cant Men Elite 31 / 40
Stijn Huys Men Elite 32 / 40
Patrick Gaudy Men Elite 33 / 40
Niels Koyen Men Elite 35 / 40
Kevin Eeckhout Men Elite 36 / 40
Jens Gys Men Elite 37 / 40
Bart Verschueren Men Elite 38 / 40
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 40 / 40
Sanne Cant Women Elite 1 / 40
Loes Sels Women Elite 5 / 40
Ellen Van loy Women Elite 8 / 40
Githa Michiels Women Elite 10 / 40
Karen Verhestraeten Women Elite 11 / 40
Jolien Verschueren Women Elite 13 / 40
Laura Verdonschot Women Elite 15 / 40
Katrien Thijs Women Elite 17 / 40
Hilde Quintens Women Elite 18 / 40
Shana Maes Women Elite 22 / 40
Nele Van maldeghem Women Elite 24 / 40
Suzanne Verhoeven Women Elite 26 / 40
Gertie Willems Women Elite 27 / 40
Meg De bruyne Women Elite 28 / 40
Nathalie Nijns Women Elite 30 / 40
Tine Verdeyen Women Elite 31 / 40
Lene Vrijsen Women Elite 32 / 40
Caren Commissaris Women Elite 34 / 40
Valerie Boonen Women Elite 35 / 40
Anja Geldhof Women Elite 37 / 40
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 38 / 40
Yenthe Boons Women Elite 39 / 40
Jessika Timmermans Women Elite 40 / 40
Yannick Peeters Men Under 23 1 / 40
Thijs Aerts Men Under 23 2 / 40
Jelle Schuermans Men Under 23 3 / 40
Eli Iserbyt Men Under 23 4 / 40
Stijn Caluwe Men Under 23 5 / 40
Thomas Joseph Men Under 23 6 / 40
Gianni Van donink Men Under 23 7 / 40
Elias Van hecke Men Under 23 9 / 40
Jorn Verbraken Men Under 23 10 / 40
Sybren Jacobs Men Under 23 11 / 40
Nick Verheyen Men Under 23 13 / 40
Han Devos Men Under 23 14 / 40
Stijn Hofman Men Under 23 15 / 40
Robin Alderweireld Men Under 23 16 / 40
Loïc Hennaux Men Under 23 17 / 40
Jenko Bonne Men Under 23 18 / 40
Briek Hermans Men Under 23 19 / 40
Thomas Verheyen Men Under 23 20 / 40
Thomas Van de velde Men Under 23 22 / 40
Yari Crollet Men Under 23 23 / 40
Lander Loockx Men Under 23 24 / 40
Gert Smets Men Under 23 26 / 40
Timo Verberckmoes Men Under 23 27 / 40
Gianni Vermeiren Men Under 23 28 / 40
Stijn Siemons Men Under 23 29 / 40
Robbert Brughmans Men Under 23 30 / 40
Senne De meyer Men Under 23 32 / 40
Ward Joris Men Under 23 33 / 40
Dorian De maeght Men Under 23 34 / 40
Stijn Deruyter Men Under 23 36 / 40
Jef Van belle Men Under 23 37 / 40
Dario Kloeck Men Under 23 39 / 40
Stefano Museeuw Men Under 23 40 / 40

Parkcross Maldegem (Feb 5 2014)

Sven Nys Men Elite 1 / 33
Tom Meeusen Men Elite 2 / 33
Niels Albert Men Elite 3 / 33
Rob Peeters Men Elite 6 / 33
Joeri Adams Men Elite 8 / 33
Wout Van aert Men Elite 9 / 33
Diether Sweeck Men Elite 10 / 33
Vincent Baestaens Men Elite 11 / 33
Kenneth Van compernolle Men Elite 14 / 33
Hendrik Sweeck Men Elite 17 / 33
Sven Beelen Men Elite 19 / 33
Kevin Eeckhout Men Elite 21 / 33
Lorenzo Pepermans Men Elite 22 / 33
Berne Vankeirsbilck Men Elite 23 / 33
Tim De schuyter Men Elite 24 / 33
Stef Claeys Men Elite 25 / 33
Edwin De wit Men Elite 26 / 33
Bert De wispelaere Men Elite 28 / 33
Maxime Vantomme Men Elite 29 / 33
Kevin Neirynck Men Elite 31 / 33
Gilles De jaeger Men Elite 33 / 33

World Championships (Feb 1 2014)

Thijs Aerts Men Juniors 1 / 40
Yannick Peeters Men Juniors 2 / 40
Jelle Schuermans Men Juniors 3 / 40
Kobe Goossens Men Juniors 5 / 40
Eli Iserbyt Men Juniors 7 / 40
Thomas Joseph Men Juniors 12 / 40
Sven Nys Men Elite 2 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 3 / 40
Klaas Vantornout Men Elite 4 / 40
Tom Meeusen Men Elite 5 / 40
Rob Peeters Men Elite 7 / 40
Wietse Bosmans Men Elite 10 / 40
Niels Albert Men Elite 20 / 40
Sanne Cant Women Elite 4 / 40
Loes Sels Women Elite 7 / 40
Ellen Van loy Women Elite 12 / 40
Githa Michiels Women Elite 20 / 40
Wout Van aert Men Under 23 1 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 2 / 40
Laurens Sweeck Men Under 23 4 / 40
Toon Aerts Men Under 23 5 / 40
Gianni Vermeersch Men Under 23 10 / 40
Jens Adams Men Under 23 26 / 40

Grand Prix Möbel Alvisse (Jan 19 2014)

Loïc Hennaux Men Juniors 3 / 17
Yari Crollet Men Juniors 8 / 17
Laurens Sweeck Men Elite 1 / 34
Yorben Van tichelt Men Elite 2 / 34
Daan Soete Men Elite 3 / 34
Diether Sweeck Men Elite 4 / 34
Quinten Hermans Men Elite 5 / 34
Davy Commeyne Men Elite 7 / 34
Patrick Gaudy Men Elite 8 / 34
Jens Vandekinderen Men Elite 10 / 34
Joeri Hofman Men Elite 11 / 34
Dave De cleyn Men Elite 13 / 34
Berne Vankeirsbilck Men Elite 18 / 34
Hendrik Sweeck Men Elite 20 / 34
Thomas Desonay Men Elite 29 / 34
Samuel Maryns Men Elite 30 / 34
Mario Matijevic Men Elite 34 / 34

Soudal Cyclo-cross Leuven (Jan 19 2014)

Sanne Cant Women Elite 2 / 23
Loes Sels Women Elite 4 / 23
Ellen Van loy Women Elite 6 / 23
Jolien Verschueren Women Elite 7 / 23
Karen Verhestraeten Women Elite 8 / 23
Laura Verdonschot Women Elite 10 / 23
Katrien Thijs Women Elite 11 / 23
Hilde Quintens Women Elite 13 / 23
Shana Maes Women Elite 15 / 23
Meg De bruyne Women Elite 17 / 23
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 18 / 23
Marijke De pauw Women Elite 20 / 23
Lene Vrijsen Women Elite 21 / 23
Tine Verdeyen Women Elite 22 / 23
Cindy Diericx Women Elite 23 / 23
Sven Nys Men Elite 1 / 31
Kevin Pauwels Men Elite 2 / 31
Tom Meeusen Men Elite 3 / 31
Bart Aernouts Men Elite 5 / 31
Wout Van aert Men Elite 8 / 31
Wietse Bosmans Men Elite 9 / 31
Dieter Vanthourenhout Men Elite 10 / 31
Joeri Adams Men Elite 11 / 31
Rob Peeters Men Elite 12 / 31
Jim Aernouts Men Elite 13 / 31
Vincent Baestaens Men Elite 14 / 31
Sven Vanthourenhout Men Elite 15 / 31
Kenneth Van compernolle Men Elite 21 / 31
Niels Koyen Men Elite 25 / 31
Yves Coolen Men Elite 26 / 31
Edwin De wit Men Elite 28 / 31

Internationale Cyclo-Cross Rucphen (Jan 18 2014)

Jelle Schuermans Men Juniors 1 / 21
Pieter Van roosbroeck Men Juniors 2 / 21
Jim Aernouts Men Elite 2 / 30
Daan Soete Men Elite 4 / 30
Yorben Van tichelt Men Elite 6 / 30
Daan Hoeyberghs Men Elite 10 / 30
Niels Koyen Men Elite 13 / 30
Ward Van laer Men Elite 14 / 30
Lorenzo Pepermans Men Elite 15 / 30
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 16 / 30
Wim Thijs Men Elite 20 / 30
Niels Buysen Men Elite 25 / 30
Arno Brocatus Men Elite 27 / 30
Gilles De jaeger Men Elite 30 / 30

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 18 2014)

Sven Nys Men Elite 1 / 38
Tom Meeusen Men Elite 2 / 38
Diether Sweeck Men Elite 3 / 38
Wietse Bosmans Men Elite 4 / 38
Jens Adams Men Elite 5 / 38
Joeri Adams Men Elite 6 / 38
Sven Vanthourenhout Men Elite 7 / 38
Kenneth Van compernolle Men Elite 8 / 38
Niels Albert Men Elite 9 / 38
Tim Merlier Men Elite 11 / 38
Vinnie Braet Men Elite 12 / 38
Stef Boden Men Elite 14 / 38
Nicolas Cleppe Men Elite 16 / 38
Joeri Hofman Men Elite 17 / 38
Bart Hofman Men Elite 19 / 38
Kevin Cant Men Elite 20 / 38
Pieter Ghyllebert Men Elite 22 / 38
Stijn Huys Men Elite 24 / 38
Jonas Degroote Men Elite 25 / 38
Bert De wispelaere Men Elite 26 / 38
Kevin Eeckhout Men Elite 27 / 38
Bjorn Rondelez Men Elite 30 / 38
Kris Lapere Men Elite 31 / 38
Mathieu Willemyns Men Elite 33 / 38
Tim De schuyter Men Elite 35 / 38
Edwin De wit Men Elite 37 / 38

Cyclocross Otegem (Jan 13 2014)

Sanne Cant Women Elite 2 / 19
Ellen Van loy Women Elite 4 / 19
Loes Sels Women Elite 6 / 19
Jolien Verschueren Women Elite 7 / 19
Karen Verhestraeten Women Elite 9 / 19
Cindy Bauwens Women Elite 10 / 19
Hilde Quintens Women Elite 12 / 19
Shana Maes Women Elite 13 / 19
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 15 / 19
Katleen Fraeye Women Elite 16 / 19
Jo Blanchaert Women Elite 17 / 19
Cindy Diericx Women Elite 18 / 19
Sandra Sintobin Women Elite 19 / 19
Wout Van aert Men Elite 1 / 35
Klaas Vantornout Men Elite 2 / 35
Rob Peeters Men Elite 3 / 35
Kevin Pauwels Men Elite 4 / 35
Jim Aernouts Men Elite 5 / 35
Tom Meeusen Men Elite 6 / 35
Tim Merlier Men Elite 7 / 35
Sven Vanthourenhout Men Elite 8 / 35
Dieter Vanthourenhout Men Elite 9 / 35
Bart Aernouts Men Elite 10 / 35
Jens Vandekinderen Men Elite 11 / 35
Gianni Vermeersch Men Elite 12 / 35
Kevin Cant Men Elite 15 / 35
Kenneth Van compernolle Men Elite 16 / 35
Bart Hofman Men Elite 17 / 35
Braam Merlier Men Elite 19 / 35
Kevin Eeckhout Men Elite 20 / 35
Kendric Van grembergen Men Elite 21 / 35
Vinnie Braet Men Elite 22 / 35
Nicolas Cleppe Men Elite 23 / 35
Angelo De clercq Men Elite 25 / 35
Pieter Ghyllebert Men Elite 26 / 35
Stijn Huys Men Elite 27 / 35
Stijn Penne Men Elite 28 / 35
Bjorn Rondelez Men Elite 29 / 35
Niels Koyen Men Elite 30 / 35
Kevin Reynaert Men Elite 31 / 35
Spencer Tack Men Elite 34 / 35

Belgian National Championships (Jan 11 2014)

Jens Adams Men Under 23 1 / 36
Toon Aerts Men Under 23 2 / 36
Laurens Sweeck Men Under 23 3 / 36
Gianni Vermeersch Men Under 23 4 / 36
Tim Merlier Men Under 23 5 / 36
Jens Vandekinderen Men Under 23 6 / 36
Quinten Hermans Men Under 23 7 / 36
Daan Soete Men Under 23 8 / 36
Diether Sweeck Men Under 23 9 / 36
Berne Vankeirsbilck Men Under 23 10 / 36
Nicolas Cleppe Men Under 23 11 / 36
Jonas Degroote Men Under 23 12 / 36
Joeri Hofman Men Under 23 13 / 36
Daan Hoeyberghs Men Under 23 14 / 36
Braam Merlier Men Under 23 15 / 36
Ben Boets Men Under 23 16 / 36
Ward Van laer Men Under 23 17 / 36
Stijn Gielen Men Under 23 18 / 36
Lorenzo Pepermans Men Under 23 19 / 36
Yves Coolen Men Under 23 20 / 36
Niels Van den driessche Men Under 23 21 / 36
Tim De schuyter Men Under 23 22 / 36
Hendrik Sweeck Men Under 23 23 / 36
Kyle De proost Men Under 23 24 / 36
Brecht Vandenheede Men Under 23 25 / 36
Stef Claeys Men Under 23 26 / 36
Jens Couckuyt Men Under 23 27 / 36
Aaron Vandermeirsch Men Under 23 28 / 36
Glenn Maes Men Under 23 29 / 36
Spencer Tack Men Under 23 30 / 36
Niels Buysen Men Under 23 31 / 36
Kenneth Van dessel Men Under 23 32 / 36
Jonathan Verschueren Men Under 23 33 / 36
Yelle Leaerts Men Under 23 34 / 36
Jorne Kockaerts Men Under 23 35 / 36
Gilles De jaeger Men Under 23 36 / 36
Eli Iserbyt Men Juniors 1 / 40
Yannick Peeters Men Juniors 2 / 40
Thijs Aerts Men Juniors 3 / 40
Stijn Caluwe Men Juniors 4 / 40
Thomas Joseph Men Juniors 5 / 40
Pieter Van roosbroeck Men Juniors 6 / 40
Gianni Van donink Men Juniors 7 / 40
Jens Teirlinck Men Juniors 8 / 40
Nick Verheyen Men Juniors 9 / 40
Jelle Schuermans Men Juniors 10 / 40
Elias Van hecke Men Juniors 11 / 40
Lawrence Tibackx Men Juniors 12 / 40
Han Devos Men Juniors 13 / 40
Stijn Hofman Men Juniors 14 / 40
Robin Alderweireld Men Juniors 15 / 40
Jenko Bonne Men Juniors 16 / 40
Timo Verberckmoes Men Juniors 17 / 40
Yari Crollet Men Juniors 18 / 40
Mathias Declerck Men Juniors 19 / 40
Briek Hermans Men Juniors 20 / 40
Bert Eeckman Men Juniors 21 / 40
Thomas Verheyen Men Juniors 22 / 40
Lennert Van hasselt Men Juniors 23 / 40
Jordi Andries Men Juniors 24 / 40
Jorn Verbraken Men Juniors 25 / 40
Simon Jaecques Men Juniors 26 / 40
Jef Van belle Men Juniors 27 / 40
Thomas Van de velde Men Juniors 28 / 40
Stijn Deruyter Men Juniors 29 / 40
Dorian De maeght Men Juniors 30 / 40
Dario Kloeck Men Juniors 31 / 40
Jorn Montaigne Men Juniors 32 / 40
Ward Joris Men Juniors 33 / 40
Tom Diependaele Men Juniors 34 / 40
Jorden Bothuyne Men Juniors 35 / 40
Gert Smets Men Juniors 36 / 40
Mathias Moenaert Men Juniors 37 / 40
Robbert Brughmans Men Juniors 38 / 40
Jorden De haes Men Juniors 39 / 40
Aïden Maes Men Juniors 40 / 40
Sanne Cant Women Elite 1 / 26
Ellen Van loy Women Elite 2 / 26
Githa Michiels Women Elite 3 / 26
Loes Sels Women Elite 4 / 26
Jolien Verschueren Women Elite 5 / 26
Stephanie De croock Women Elite 6 / 26
Karen Verhestraeten Women Elite 7 / 26
Cindy Bouwes Women Elite 8 / 26
Katrien Thijs Women Elite 9 / 26
Hilde Quintens Women Elite 10 / 26
Shana Maes Women Elite 11 / 26
Petra Mermans Women Elite 12 / 26
Gertie Willems Women Elite 13 / 26
Anja Geldhof Women Elite 14 / 26
Brenda Kaczmarczyk Women Elite 15 / 26
Lene Vrijsen Women Elite 16 / 26
Tine Verdeyen Women Elite 17 / 26
Katleen Fraeye Women Elite 18 / 26
Ilse Vandekinderen Women Elite 19 / 26
Aurélie Vermeir Women Elite 20 / 26
Jo Blanchaert Women Elite 21 / 26
Valerie Boonen Women Elite 22 / 26
Cindy Diericx Women Elite 23 / 26
Sandra Sintobin Women Elite 24 / 26
Maaike Lanssens Women Elite 25 / 26
Caitlyn La haye Women Elite 26 / 26
Sven Nys Elite Men 1 / 10
Rob Peeters Elite Men 2 / 10
Bart Wellens Elite Men 3 / 10
Tom Meeusen Elite Men 4 / 10
Jim Aernouts Elite Men 5 / 10
Dieter Vanthourenhout Elite Men 6 / 10
Wietse Bosmans Elite Men 7 / 10
Kevin Pauwels Elite Men 8 / 10
Bart Aernouts Elite Men 9 / 10
Michael Vanthourenhout Elite Men 10 / 10

World Cup #6 (Jan 5 2014)

Kobe Goossens Men Juniors 2 / 40
Eli Iserbyt Men Juniors 3 / 40
Jelle Schuermans Men Juniors 7 / 40
Yannick Peeters Men Juniors 9 / 40
Thomas Joseph Men Juniors 10 / 40
Stijn Caluwe Men Juniors 11 / 40
Thijs Aerts Men Juniors 12 / 40
Niels Albert Men Elite 1 / 40
Sven Nys Men Elite 3 / 40
Rob Peeters Men Elite 6 / 40
Tom Meeusen Men Elite 8 / 40
Bart Wellens Men Elite 10 / 40
Wietse Bosmans Men Elite 12 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 13 / 40
Bart Aernouts Men Elite 14 / 40
Jim Aernouts Men Elite 21 / 40
Sanne Cant Women Elite 5 / 28
Ellen Van loy Women Elite 7 / 28
Loes Sels Women Elite 14 / 28
Wout Van aert Men Under 23 2 / 40
Laurens Sweeck Men Under 23 3 / 40
Jens Adams Men Under 23 4 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 6 / 40
Tim Merlier Men Under 23 10 / 40
Gianni Vermeersch Men Under 23 15 / 40

Grand Prix Hotel Threeland (Jan 1 2014)

Quinten Hermans Men Elite 3 / 34
Daan Soete Men Elite 4 / 34
Stef Boden Men Elite 10 / 34
Stijn Huys Men Elite 11 / 34
Bart Hofman Men Elite 12 / 34
Mike Thielemans Men Elite 19 / 34
Thomas Desonay Men Elite 33 / 34
Mario Matijevic Men Elite 34 / 34

Superprestige Diegem (Dec 29 2013)

Yannick Peeters Men Juniors 1 / 40
Eli Iserbyt Men Juniors 2 / 40
Kobe Goossens Men Juniors 3 / 40
Elias Van hecke Men Juniors 4 / 40
Jelle Schuermans Men Juniors 6 / 40
Thomas Joseph Men Juniors 7 / 40
Jens Teirlinck Men Juniors 8 / 40
Nick Verheyen Men Juniors 10 / 40
Jorn Verbraken Men Juniors 11 / 40
Sybren Jacobs Men Juniors 13 / 40
Pieter Van roosbroeck Men Juniors 15 / 40
Stijn Hofman Men Juniors 18 / 40
Yari Crollet Men Juniors 23 / 40
Han Devos Men Juniors 26 / 40
Thomas Verheyen Men Juniors 27 / 40
Briek Hermans Men Juniors 33 / 40
Gianni Van donink Men Juniors 34 / 40
Nick Van de kerckhove Men Juniors 36 / 40
Senne De meyer Men Juniors 40 / 40
Sven Nys Men Elite 1 / 33
Tom Meeusen Men Elite 2 / 33
Niels Albert Men Elite 3 / 33
Rob Peeters Men Elite 7 / 33
Jim Aernouts Men Elite 10 / 33
Joeri Adams Men Elite 11 / 33
Bart Wellens Men Elite 13 / 33
Dieter Vanthourenhout Men Elite 16 / 33
Patrick Gaudy Men Elite 17 / 33
Kenneth Van compernolle Men Elite 18 / 33
Dave De cleyn Men Elite 19 / 33
Davy Commeyne Men Elite 20 / 33
Sven Vanthourenhout Men Elite 25 / 33
Niels Koyen Men Elite 28 / 33
Ingmar Uytdewilligen Men Elite 30 / 33
Sanne Cant Women Elite 1 / 37
Ellen Van loy Women Elite 4 / 37
Jolien Verschueren Women Elite 9 / 37
Karen Verhestraeten Women Elite 12 / 37
Stephanie De croock Women Elite 13 / 37
Cindy Bouwes Women Elite 16 / 37
Femke Van den driessche Women Elite 19 / 37
Hilde Quintens Women Elite 21 / 37
Ilse Vandekinderen Women Elite 30 / 37
Tine Verdeyen Women Elite 31 / 37
Marijke De pauw Women Elite 33 / 37
Meg De bruyne Women Elite 35 / 37
Sandie Verriest Women Elite 36 / 37
Cindy Diericx Women Elite 37 / 37
Wout Van aert Men Under 23 2 / 40
Laurens Sweeck Men Under 23 3 / 40
Yorben Van tichelt Men Under 23 5 / 40
Tim Merlier Men Under 23 6 / 40
Toon Aerts Men Under 23 7 / 40
Jens Adams Men Under 23 8 / 40
Jens Vandekinderen Men Under 23 9 / 40
Gianni Vermeersch Men Under 23 10 / 40
Quinten Hermans Men Under 23 12 / 40
Michael Vanthourenhout Men Under 23 13 / 40
Diether Sweeck Men Under 23 14 / 40
Daan Soete Men Under 23 16 / 40
Joeri Hofman Men Under 23 19 / 40
Nicolas Cleppe Men Under 23 20 / 40
Daan Hoeyberghs Men Under 23 21 / 40
Braam Merlier Men Under 23 24 / 40
Lorenzo Pepermans Men Under 23 26 / 40
Ward Van laer Men Under 23 31 / 40
Yves Coolen Men Under 23 33 / 40
Jeffrey Mellemans Men Under 23 34 / 40
Maxim Panis Men Under 23 36 / 40
Hendrik Sweeck Men Under 23 37 / 40
Niels Van den driessche Men Under 23 38 / 40
Jelto Veroft Men Under 23 40 / 40

Versluys cyclocross Bredene (Dec 28 2013)

Rob Peeters Men Elite 2 / 36
Dieter Vanthourenhout Men Elite 3 / 36
Joeri Adams Men Elite 5 / 36
Vincent Baestaens Men Elite 8 / 36
Stijn Huys Men Elite 10 / 36
Berne Vankeirsbilck Men Elite 11 / 36
Ben Berden Men Elite 12 / 36
Sven Beelen Men Elite 13 / 36
Bart Hofman Men Elite 14 / 36
Jelle Brackman Men Elite 15 / 36
Vinnie Braet Men Elite 16 / 36
Sven Vanthourenhout Men Elite 17 / 36
Kenneth Van compernolle Men Elite 18 / 36
Bart Verschueren Men Elite 19 / 36
Steven De decker Men Elite 20 / 36
Pieter Ghyllebert Men Elite 22 / 36
Jeffrey Mellemans Men Elite 24 / 36
Jelle Wallays Men Elite 25 / 36
Stef Claeys Men Elite 26 / 36
Maxime Vantomme Men Elite 28 / 36

Azencross (Dec 27 2013)

Sven Nys Men Elite 1 / 40
Rob Peeters Men Elite 2 / 40
Niels Albert Men Elite 3 / 40
Klaas Vantornout Men Elite 4 / 40
Wietse Bosmans Men Elite 7 / 40
Jim Aernouts Men Elite 8 / 40
Bart Wellens Men Elite 10 / 40
Bart Aernouts Men Elite 13 / 40
Kevin Pauwels Men Elite 16 / 40
Sven Vanthourenhout Men Elite 17 / 40
Tom Meeusen Men Elite 18 / 40
Joeri Adams Men Elite 21 / 40
Patrick Gaudy Men Elite 22 / 40
Kevin Cant Men Elite 28 / 40
Davy Commeyne Men Elite 30 / 40
Stef Boden Men Elite 31 / 40
Kevin Eeckhout Men Elite 32 / 40
Niels Koyen Men Elite 33 / 40
Ben Berden Men Elite 34 / 40

Cyclocross Essen (Dec 21 2013)

Cindy Bauwens Elite Women 12 / 39
Femke Van den driessche Elite Women 18 / 39
Kristien Nelen Elite Women 29 / 39
Axelle Dubau prevot Elite Women 31 / 39
Lene Vrijsen Elite Women 33 / 39
Antonin Marecaille U23 Men 28 / 37
Niels Buysen U23 Men 31 / 37
Michiel Breugelmans Elite Juniors 19 / 38
Ingmar Uytdewilligen Elite Men 38 / 44

Cyclocross van het Waasland (Dec 18 2013)

Pieter Vanspeybrouck Elite Men 26 / 46
Ingmar Uytdewilligen Elite Men 33 / 46
Edwin De wit Elite Men 34 / 46
Ben Boets Elite Men 44 / 46

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Dec 15 2013)

Cindy Bauwens Elite women 13 / 26
Femke Van den driessche Elite women 15 / 26
Jelena Eric Elite women 18 / 26
Kristien Nelen Elite women 19 / 26
Silke Baumer Elite women 21 / 26
Meg De bruyne Elite women 22 / 26
Mara Schwager Elite women 24 / 26
Sandie Verriest Elite women 25 / 26
Maaike Lanssens Elite women 26 / 26
Sven Vnthourenhout Elite men 19 / 26
Dany Lacroix Elite men 23 / 26
Stef Boden Elite men 26 / 26

Soudal Scheldecross Antwerpen (Dec 7 2013)

Dave De cleyn Elite Men 23 / 41
Edwin De wit Elite Men 29 / 41
Veerle Goossens Elite Women 23 / 36
Anja Geldhof Elite Women 26 / 36
Kristien Nelen Elite Women 30 / 36
Brenda Kaczmarczyk Elite Women 31 / 36

Superprestige Gieten (Nov 24 2013)

Dieter Vnthourenhout Elite men 11 / 46
Vinnie Braet Elite men 23 / 46
Bart Barkhuis Elite men 29 / 46
Markus Schulte-lunzum Elite men 30 / 46
Emil Hekele Elite men 32 / 46
Fredrik Edin Elite men 33 / 46
Niels Luisman Elite men 35 / 46
Rik Van ijzendoorn Elite men 36 / 46
Tim Rieckmann Elite men 37 / 46
Vladi Riha Elite men 38 / 46
Sebastian Sattler Elite men 40 / 46
Corne Van kesseml Elite men 44 / 46

Superprestige Gavere (Nov 17 2013)

Cindy Bauwens Elite Women 11 / 18
Anja Geldhof Elite Women 17 / 18

GP Hasselt (Nov 16 2013)

Brenda Kazmarczyk Elite Women 29 / 31
Nathalie Nijns Elite Women 30 / 31

Soudal Jaarmarktcross Niel (Nov 11 2013)

Stef Boden Elite Men 22 / 30

Superprestige Zonhoven (Nov 3 2013)

Dave De cleyn Elite men 23 / 33
Kevin Eeckhout Elite men 27 / 33

GP Mario De Clerq (Oct 13 2013)

Githa Michiels Elite Women 8 / 24
Ilse Vandekinderen Elite Women 21 / 24
Cindy Diericx Elite Women 24 / 24

Grand Prix de la Region Wallonne (Oct 12 2013)

Laurent Evrard Elite Men 25 / 34
Kevin Van melsen Elite Men 27 / 34
Baptiste Planckaert Elite Men 32 / 34
Bryan Lievens Elite Men 33 / 34

Soudal GP Neerpelt (Sep 28 2013)

Diether Sweeck Elite Men 18 / 38
Toon Aerts Elite Men 24 / 38
Loes Sels Elite Women GvA 5 / 29
Laura Verdonschot Elite Women GvA 8 / 29
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 9 / 29
Jolien Verschueren Elite Women GvA 10 / 29
Katrien Thijs Elite Women GvA 11 / 29
Cindy Bauwens Elite Women GvA 17 / 29
Stephanie De croock Elite Women GvA 18 / 29
Valerie Boonen Elite Women GvA 21 / 29
Gertie Willems Elite Women GvA 22 / 29
Hilde Quintens Elite Women GvA 23 / 29
Shana Maes Elite Women GvA 25 / 29
Caren Commissaris Elite Women GvA 26 / 29
Keshia Verbeek Elite Women GvA 28 / 29

Steenbergcross (Sep 15 2013)

Kyle De proost Elite Men GvA 38 / 40
Dennis Dictus Elite Men GvA 39 / 40
Steve De schoesitter Elite Men GvA 40 / 40

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 3 2013)

Laura Verdonschot Elite Women GvA 9 / 29
Angelo De clercq Elite Men GvA 13 / 23
Ruben Scheire Elite Men GvA 21 / 23

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Wout Van aert U23 Men 3 / 55
Jens Adams U23 Men 7 / 55
Gianni Vermeersch U23 Men 10 / 55
Tim Merlier U23 Men 11 / 55
Daan Soete U23 Men 12 / 55
Toon Aerts U23 Men 13 / 55
Vinnie Braet U23 Men 14 / 55
Laurens Sweeck U23 Men 17 / 55
Jens Vandekinderen U23 Men 18 / 55
Berne Vankeirsbilck U23 Men 20 / 55
Bart De vocht U23 Men 21 / 55
Yorben Van tichelt U23 Men 25 / 55
Matthias Van de velde U23 Men 26 / 55
Niels Koyen U23 Men 29 / 55
Ingmar Uytdewilligen U23 Men 30 / 55
Lorenzo Pepermans U23 Men 32 / 55
Jeffrey Mellemans U23 Men 33 / 55
Jelto Veroft U23 Men 35 / 55
Niels Van den driessche U23 Men 38 / 55
Valentijn Van de velde U23 Men 41 / 55
Pieter Dewitte U23 Men 42 / 55
Sibe Smets U23 Men 44 / 55
Kevin Neirynck U23 Men 45 / 55
Mike De bie U23 Men 47 / 55
Sieen Veestraeten U23 Men 48 / 55
Tim De schuyter U23 Men 50 / 55
Kenneth Van dessel U23 Men 53 / 55
Jens Vandenhoudt U23 Men 55 / 55
Quinten Hermans Junior Men 3 / 70
Nicolas Cleppe Junior Men 4 / 70
Jonas Degroote Junior Men 5 / 70
Kobe Goossens Junior Men 6 / 70
Ben Boets Junior Men 7 / 70
Ward Van laer Junior Men 9 / 70
Thijs Aerts Junior Men 10 / 70
Din Van den driessche Junior Men 15 / 70
Elias Van hecke Junior Men 17 / 70
Jochen De vocht Junior Men 18 / 70
Alexander Ameel Junior Men 19 / 70
Yves Coolen Junior Men 20 / 70
Sieben Wouters Junior Men 21 / 70
Pieter Van roosbroeck Junior Men 22 / 70
Gianni Van donink Junior Men 25 / 70
Thomas Joseph Junior Men 28 / 70
Massimo Vanderaerden Junior Men 29 / 70
Jorn Verbraken Junior Men 34 / 70
Jens Teirlinck Junior Men 35 / 70
Kyle De proost Junior Men 40 / 70
Thomas Van de velde Junior Men 44 / 70
Joran Mertens Junior Men 45 / 70
Jordi Van dingenen Junior Men 46 / 70
Aaron Vandermeirsch Junior Men 50 / 70
Gianni Quintelier Junior Men 51 / 70
Niels De koster Junior Men 55 / 70
Dieter Jans Junior Men 57 / 70
Brent Van den bosch Junior Men 59 / 70
Soren De clercq Junior Men 60 / 70
Jory Degheldere Junior Men 61 / 70
Lander Jespers Junior Men 62 / 70
Gianni Vermeiren Junior Men 64 / 70
Laurens De jonghe Junior Men 65 / 70
Gilles De jaeger Junior Men 68 / 70
Dieter Fleurackers Junior Men 69 / 70
Gilles Verbist. Junior Men 70 / 70
Patrick Gaudy Elite Men GvA 26 / 50
Dave De cleyn Elite Men GvA 28 / 50
Kevin Eeckhout Elite Men GvA 32 / 50
Davy Commeyne Elite Men GvA 36 / 50
Jerome Baugnies Elite Men GvA 41 / 50
Dany Lacroix Elite Men GvA 49 / 50
Quinten Hermans Overall standings 2 / 36
Ben Boets Overall standings 3 / 36
Nicolas Cleppe Overall standings 4 / 36
Jonas Degroote Overall standings 6 / 36
Kobe Goossens Overall standings 7 / 36
Ward Van laer Overall standings 9 / 36
Yannick Peeters Overall standings 10 / 36
Thomas Joseph Overall standings 11 / 36
Elias Van hecke Overall standings 12 / 36
Alexander Ameel Overall standings 13 / 36
Thijs Aerts Overall standings 16 / 36
Gianni Van donink Overall standings 17 / 36
Stijn Caluwe Overall standings 18 / 36
Jens Teirlinck Overall standings 22 / 36
Jelle Schuermans Overall standings 24 / 36
Seppe Gorrens Overall standings 28 / 36
Robin Delaere Overall standings 33 / 36
Din Van den driesssche Overall standings 36 / 36
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 23 / 50
Annelies Van doorslaer Elite Women GvA 25 / 50
Jolien Verschueren Elite Women GvA 26 / 50
Stephanie De croock Elite Women GvA 27 / 50
Liesbet De vocht Elite Women GvA 30 / 50
Femke Van den driessche Elite Women GvA 31 / 50
Nathalie Nijns Elite Women GvA 35 / 50
Ilse Vandekinderen Elite Women GvA 42 / 50
Meg De bruyne Elite Women GvA 43 / 50
Aurelie Vermeir Elite Women GvA 46 / 50
Katleen Fraeye Elite Women GvA 47 / 50
Sandie Verriest Elite Women GvA 48 / 50

GP Sven Nys (Jan 1 2013)

Kevin Cant Elite Men GvA 23 / 36
Wietse Bosmans U23 Men 1 / 31

Azencross (Dec 28 2012)

Willem Peters Junior Men 56 / 56
Kevin Cant Elite Men GvA 25 / 46
Patrick Gaudy Elite Men GvA 28 / 46
Dave De cleyn Elite Men GvA 31 / 46
Kristof Cop Elite Men GvA 44 / 46
Maaike Lanssens Elite Women GvA 48 / 49

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Ellen Van loy Elite women GvA 9 / 49
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 22 / 49
Katrien Thijs Elite women GvA 42 / 49
Hilde Quintens Elite women GvA 43 / 49
Kim Van de steene Elite women GvA 47 / 49

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Ellen Van loy Elite women GvA 13 / 47
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 31 / 47
Hilde Quintens Elite women GvA 38 / 47
Katrien Thijs Elite women GvA 43 / 47

GP Rouwmoer (Dec 22 2012)

Yannick Peeters Junior men GvA 3 / 48
Jonas Degroote Junior men GvA 4 / 48
Kobe Goossens Junior men GvA 6 / 48
Stijn Caluwe Junior men GvA 7 / 48
Ben Boets Junior men GvA 8 / 48
Kevin Dupont Junior men GvA 9 / 48
Din Van den driessche Junior men GvA 11 / 48
Thijs Aerts Junior men GvA 12 / 48
Ward Van laer Junior men GvA 13 / 48
Alexander Ameel Junior men GvA 14 / 48
Kyle De proost Junior men GvA 17 / 48
Pieter Van roosbroeck Junior men GvA 19 / 48
Vincent Peeters Junior men GvA 20 / 48
Lennert Van hasselt Junior men GvA 21 / 48
Sybren Jaocbs Junior men GvA 22 / 48
Yves Coolen Junior men GvA 23 / 48
Seppe Gorrens Junior men GvA 24 / 48
Jorn Verbraken Junior men GvA 25 / 48
Jens Dierckx Junior men GvA 26 / 48
Jordi Andries Junior men GvA 28 / 48
Joran Mertens Junior men GvA 30 / 48
Jens Dierckx Junior men GvA 34 / 48
Jelle Vanden dries Junior men GvA 35 / 48
Senne De meyer Junior men GvA 38 / 48
Jordi Van dingenen Junior men GvA 40 / 48
Jordi De greef Junior men GvA 41 / 48
Laurens Boden Junior men GvA 43 / 48
Gianni Vermeiren Junior men GvA 44 / 48
Brent Peeters Junior men GvA 47 / 48
Pieter Cools Junior men GvA 48 / 48
Kevin Cant Elite men GvA 23 / 31
Dave De cleyn Elite men GvA 25 / 31
Pieter Ghyllebert Elite men GvA 28 / 31
Daan Hoeyberghs U23 men 16 / 33
Niels Koyen U23 men 18 / 33
Ingmar Uytdewilligen U23 men 20 / 33
Niels Van den driessche U23 men 24 / 33
Arno Brocatus U23 men 28 / 33
Sieen Veestraeten U23 men 29 / 33
Mike De bie U23 men 30 / 33
Niels Verdijck U23 men 32 / 33
Max Wemmers U23 men 33 / 33
Githa Michiels Elite women GvA 7 / 38
Liesbet De vocht Elite women GvA 13 / 38
Stephanie De croock Elite women GvA 22 / 38
Nathalie Nijns Elite women GvA 23 / 38
Caren Commissaris Elite women GvA 31 / 38
Lene Vrijsen Elite women GvA 35 / 38
Sandie Verriest Elite women GvA 37 / 38

Fidea Cyclo-cross Leuven (Dec 16 2012)

Karen Verhestraeten Elite Women GvA 8 / 18
Femke Van den driessche Elite Women GvA 12 / 18
Bart De vocht Elite Men GvA 31 / 44
Patrick Gaudy Elite Men GvA 33 / 44
Davy Commeyne Elite Men GvA 37 / 44
Pieter Ghyllebert Elite Men GvA 38 / 44
Berne Vankeirsbilck Elite Men GvA 39 / 44
Ingmar Uytdewilligen Elite Men GvA 41 / 44
Niels Koyen Elite Men GvA 42 / 44
Lorenzo Pepermans Elite Men GvA 43 / 44

Vlaamse Druivenveldrit 2012 (Dec 9 2012)

Karen Verhestraeten Elite Women GvA 8 / 14
Dave De cleyn Elite Men GvA 24 / 44
Kevin Cant Elite Men GvA 25 / 44
Bart De vocht Elite Men GvA 26 / 44
Niels Koyen Elite Men GvA 31 / 44
Ingmar Uytdewilligen Elite Men GvA 33 / 44
Dany Lacroix Elite Men GvA 34 / 44
Steven De decker Elite Men GvA 44 / 44

Fidea Scheldecross Antwerpen (Dec 8 2012)

Karen Verhestraeten Elite Women GvA 8 / 28
Nathalie Nijns Elite Women GvA 17 / 28
Meg De bruyne Elite Women GvA 22 / 28
Caren Commissaris Elite Women GvA 24 / 28
Lene Vrijsen Elite Women GvA 25 / 28
Sandie Verriest Elite Women GvA 26 / 28
Katleen Fraeye Elite Women GvA 27 / 28
Kevin Cant Elite Men GvA 24 / 46
Dave De cleyn Elite Men GvA 25 / 46
Sean De bie Elite Men GvA 27 / 46
Niels Koyen Elite Men GvA 34 / 46
Ingmar Uytdewilligen Elite Men GvA 35 / 46
Jelle Wallays Elite Men GvA 36 / 46
Kristof Cop Elite Men GvA 42 / 46
Jimmy Tielens Elite Men GvA 44 / 46

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Ellen Van loy Elite women GvA 8 / 37
Kim Van de steene Elite women GvA 21 / 37
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 28 / 37
Katrien Thijs Elite women GvA 35 / 37
Anja Geldhof Elite women GvA 36 / 37

Superprestige Gieten (Nov 25 2012)

Jamie Bierens Elite Women 10 / 20

Superprestige Gavere (Nov 18 2012)

Joyce Vanderbeken Elite Women Gva 9 / 27
Githa Michiels Elite Women Gva 10 / 27
Jolien Verschueren Elite Women Gva 20 / 27
Femke Van den driessche Elite Women Gva 21 / 27
Anja Geldhof Elite Women Gva 25 / 27
Maaike Lanssens Elite Women Gva 27 / 27

GP Hasselt (Nov 17 2012)

Kevin Cant Elite Men GvA 23 / 30

Superprestige Hamme-Zogge (Nov 11 2012)

Femke Van den driessche Elite Women GvA 16 / 28
Jolien Verschueren Elite Women GvA 17 / 28
Caren Commissaris Elite Women GvA 23 / 28
Meg De bruyne Elite Women GvA 24 / 28
Aurelie Vermeir Elite Women GvA 26 / 28
Sandie Verriest Elite Women GvA 28 / 28
Kevin Eeckhout Elite Men GvA 20 / 40
Robby Cobbaert Elite Men GvA 30 / 40
Dave De cleyn Elite Men GvA 32 / 40
Pedro Baelen Elite Men GvA 33 / 40
Toon Devenyns Elite Men GvA 40 / 40
Matthias Van de velde U23 Men 21 / 46
Daan Hoeyberghs U23 Men 24 / 46
Ingmar Uytdewilligen U23 Men 28 / 46
Niels Koyen U23 Men 31 / 46
Berne Vankeirsbilck U23 Men 33 / 46
Ruben Scheire U23 Men 34 / 46
Kevin Neirynck U23 Men 36 / 46
Niels Van den driessche U23 Men 37 / 46
Jens Couckuyt U23 Men 38 / 46
Valentijn Van de velde U23 Men 39 / 46
Tim De schuyter U23 Men 40 / 46
Pieter Dewitte U23 Men 41 / 46
Quinten Vandenbossche U23 Men 42 / 46
Koen Heirman U23 Men 43 / 46
Jonas Schrey U23 Men 44 / 46
Sam Moerman U23 Men 45 / 46

Fidea Jaarmarktcross Niel (Nov 10 2012)

Githa Michiels Elite Women GvA 4 / 15
Kevin Cant Elite Men GvA 19 / 30
Mathieu Willemyns Elite Men GvA 24 / 30

Superprestige Zonhoven (Nov 4 2012)

Daan Hoeyberghs U23 Men 19 / 38
Niels Koyen U23 Men 22 / 38
Jefffrey Mellemans U23 Men 23 / 38
Matthias Van de velde U23 Men 24 / 38
Ruben Scheire U23 Men 27 / 38
Lorenzo Pepermans U23 Men 29 / 38
Jelto Veroft U23 Men 31 / 38
Kenneth Van dessel U23 Men 32 / 38
Valentijn Van de velde U23 Men 34 / 38
Stig Callay U23 Men 35 / 38
Yelle Leaerts U23 Men 36 / 38
John De schutter U23 Men 37 / 38
Dave De cleyn Elite Men GvA 25 / 37
Jimmy Tielens Elite Men GvA 27 / 37
Kevin Cant Elite Men GvA 30 / 37
Lene Vrijsen Elite Women GvA 18 / 23
Caren Commissaris Elite Women GvA 20 / 23
Aurelie Vermeir Elite Women GvA 22 / 23

Grand Prix de la Région Wallonne (Nov 3 2012)

Dany Lacroix Elite Men GvA 17 / 24
Ritchie Denolf Elite Men GvA 19 / 24
Quentin Bertholet Elite Men GvA 23 / 24
Ludovic Vande velde Elite Men GvA 24 / 24

Koppenbergcross (Nov 1 2012)

Kevin Cant Elite Men GvA 28 / 40
Robby Cobbaert Elite Men GvA 29 / 40
Gianni Denolf Elite Men GvA 33 / 40
Jolien Verschueren Elite Women GvA 16 / 28
Braam Merlier U23 Men 13 / 30
Ritchie Denolf U23 Men 16 / 30
Niels Koyen U23 Men 18 / 30
Matthias Van de velde U23 Men 20 / 30
Tim De schuyter U23 Men 25 / 30

Nacht van Worden (Oct 23 2012)

Kevin Cant Elite Men GvA 15 / 37
Ritchie Denolf Elite Men GvA 27 / 37

Kermiscross (Oct 18 2012)

Pieter Ghyllebert Elite Men GvA 22 / 29

Bpost Bank Trofee - Ronse 2012 (Oct 14 2012)

Dave De cleyn Elite men GvA 23 / 44
Kevin Eeckhout Elite men GvA 29 / 44
Mathieu Willemyns Elite men GvA 35 / 44
Kevin Cant Elite men GvA 38 / 44
Michael Vanthourenhout U23 men 1 / 35
Wout Van aert U23 men 2 / 35
Jens Adams U23 men 4 / 35
Jens Vandekinderen U23 men 5 / 35
Toon Aerts U23 men 7 / 35
Vinnie Braet U23 men 8 / 35
Tim Merlier U23 men 9 / 35
Laurens Sweeck U23 men 10 / 35
Wietse Bosmans U23 men 12 / 35
Ritchie Denolf U23 men 14 / 35
Joeri Hofman U23 men 16 / 35
Daan Soete U23 men 17 / 35
Yorben Van tichelt U23 men 18 / 35
Matthias Van de velde U23 men 20 / 35
Daan Hoeyberghs U23 men 21 / 35
Matthias Bossuyt U23 men 23 / 35
Hendrik Sweeck U23 men 24 / 35
Niels Koyen U23 men 25 / 35
Lorenzo Pepermans U23 men 26 / 35
Glenn Maes U23 men 27 / 35
Jens Couckuyt U23 men 28 / 35
Kevin Neirynck U23 men 29 / 35
Pieter Dewitte U23 men 30 / 35
Laudelino Lammens U23 men 31 / 35
Stig Callay U23 men 32 / 35
Kenneth Van dessel U23 men 33 / 35
Jellen Schiettecatte U23 men 34 / 35
Dries De vos U23 men 35 / 35
Quinten Hermans Junior men 2 / 51
Nicolas Cleppe Junior men 4 / 51
Jonas Degroote Junior men 5 / 51
Ben Boets Junior men 6 / 51
Yannick Peeters Junior men 7 / 51
Gianni Van donink Junior men 8 / 51
Stijn Caluwe Junior men 9 / 51
Thomas Joseph Junior men 10 / 51
Elias Van hecke Junior men 11 / 51
Alexander Ameel Junior men 12 / 51
Stef Claeys Junior men 13 / 51
Kobe Goossens Junior men 14 / 51
Ward Van laer Junior men 15 / 51
Thijs Aerts Junior men 17 / 51
Jens Teirlinck Junior men 19 / 51
Seppe Gorrens Junior men 20 / 51
Arne Poelvoorde Junior men 21 / 51
Jelle Schuermans Junior men 22 / 51
Gianni Quintelier Junior men 23 / 51
Yves Coolen Junior men 25 / 51
Din Van den driessche Junior men 26 / 51
Jelle Vanden dries Junior men 27 / 51
Thomas Van de velde Junior men 28 / 51
Brecht Vandenheede Junior men 30 / 51
Sybren Jacobs Junior men 31 / 51
Sieben Wouters Junior men 32 / 51
Aaron Vandermeirsch Junior men 33 / 51
Kyle De proost Junior men 34 / 51
Vincent Peeters Junior men 35 / 51
Wout Alleman Junior men 36 / 51
Rob Vanden haesevelde Junior men 38 / 51
Joran Mertens Junior men 40 / 51
Lander Jespers Junior men 41 / 51
Mathias Moenaert Junior men 43 / 51
Jonas Verstraete Junior men 44 / 51
Laurens De jonghe Junior men 45 / 51
Gilles De jaeger Junior men 46 / 51
Jarno Dedier Junior men 47 / 51
Thibault Copine Junior men 48 / 51
Tjendo De baere Junior men 49 / 51
Brent Peeters Junior men 50 / 51
Stef Teirlinck. Junior men 51 / 51

Superprestige Ruddervoorde (Oct 7 2012)

Dave De cleyn Elite Men GvA 31 / 47
Steven De decker Elite Men GvA 35 / 47

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Michael Vanthourenhout U23 men 1 / 39
Laurens Sweeck U23 men 2 / 39
Gianni Vermeersch U23 men 4 / 39
Wout Van aert U23 men 8 / 39
Jens Adams U23 men 9 / 39
Wietse Bosmans U23 men 10 / 39
Tim Merlier U23 men 11 / 39
Toon Aerts U23 men 12 / 39
Joeri Hofman U23 men 13 / 39
Ritchie Denolf U23 men 14 / 39
Diether Sweeck U23 men 15 / 39
Daan Hoeyberghs U23 men 16 / 39
Ingmar Uytdewilligen U23 men 17 / 39
Matthias Bossuyt U23 men 18 / 39
Jens Vandekinderen U23 men 19 / 39
Yorben Van tichelt U23 men 20 / 39
Daan Soete U23 men 21 / 39
Maxim Panis U23 men 23 / 39
Braam Merlier U23 men 25 / 39
Vinnie Braet U23 men 26 / 39
Lorenzo Pepermans U23 men 27 / 39
Hendrik Sweeck U23 men 29 / 39
Jeffrey Mellemans U23 men 30 / 39
Niels Koyen U23 men 31 / 39
Tim De schuyter U23 men 32 / 39
Sibe Smets U23 men 34 / 39
Glenn Maes U23 men 35 / 39
Yannick Mayer U23 men 37 / 39
Stig Callay U23 men 38 / 39
Rutger La haye U23 men 39 / 39
Quinten Hermans Junior men 2 / 39
Nicolas Cleppe Junior men 3 / 39
Ben Boets Junior men 5 / 39
Kobe Goossens Junior men 6 / 39
Stijn Caluwe Junior men 7 / 39
Jonas De groote Junior men 8 / 39
Jelle Vanden dries Junior men 10 / 39
Thijs Aerts Junior men 12 / 39
Alexander Ameel Junior men 13 / 39
Yannick Peeters Junior men 14 / 39
Gianni Van donink Junior men 15 / 39
Jelle Schuermans Junior men 16 / 39
Jens Teirlinck Junior men 17 / 39
Thomas Joseph Junior men 18 / 39
Jochen De vocht Junior men 19 / 39
Arne Poelvoorde Junior men 20 / 39
Brend De brauwer Junior men 21 / 39
Din Van den driessche Junior men 22 / 39
Lenny Mortier Junior men 23 / 39
Timothy Vanderaerden Junior men 24 / 39
Lennert Van hasselt Junior men 26 / 39
Brecht Vandenheede Junior men 27 / 39
Jordi Andries Junior men 28 / 39
Arno Verberckmoes Junior men 29 / 39
Glenn De visscher Junior men 30 / 39
Gianni Vermeiren Junior men 31 / 39
Jordy Bouts Junior men 32 / 39
Dennis Celen Junior men 33 / 39
Senne De meyer Junior men 34 / 39
Diego Bomere Junior men 35 / 39
Lawrence Tibackx Junior men 36 / 39
Gilles De jaeger Junior men 37 / 39
Brent Peeters Junior men 38 / 39
Pieter Cools Junior men 39 / 39

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 19 2012)

Sanne Cant Elite women GvA 4 / 33
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 10 / 33
Nicolle De bie-leyten Elite women GvA 13 / 33
Ellen Van loy Elite women GvA 17 / 33
Karen Verhestraeten Elite women GvA 19 / 33
Nancy Bober Elite women GvA 20 / 33
Katrien Thijs Elite women GvA 21 / 33
Anja Geldhof Elite women GvA 22 / 33
Katrien Vermeiren Elite women GvA 25 / 33
Nele Van maldeghem Elite women GvA 26 / 33
Janice Geyskens Elite women GvA 28 / 33
Marijke De pauw Elite women GvA 29 / 33
Tine Verdeyen Elite women GvA 30 / 33
Sandie Verriest Elite women GvA 31 / 33
Caitlyn La haye Elite women GvA 32 / 33
Maaike Lanssens Elite women GvA 33 / 33
Niels Albert Elite men GvA 1 / 39
Kevin Pauwels Elite men GvA 3 / 39
Sven Nys Elite men GvA 4 / 39
Tom Meeusen Elite men GvA 5 / 39
Bart Aernouts Elite men GvA 6 / 39
Rob Peeters Elite men GvA 8 / 39
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 9 / 39
Sven Vanthourenhout Elite men GvA 10 / 39
Klaas Vantornout Elite men GvA 11 / 39
Kenneth Van compernolle Elite men GvA 14 / 39
Vincent Baestaens Elite men GvA 15 / 39
Jan Denuwelaere Elite men GvA 16 / 39
Tom Van den bosch Elite men GvA 17 / 39
Kevin Cant Elite men GvA 18 / 39
Jim Aernouts Elite men GvA 19 / 39
Patrick Gaudy Elite men GvA 20 / 39
Joeri Adams Elite men GvA 23 / 39
Bart Hofman Elite men GvA 26 / 39
Stijn Huys Elite men GvA 29 / 39
Dave De cleyn Elite men GvA 30 / 39
Sten Raeymakers Elite men GvA 31 / 39
Kristof Cop Elite men GvA 32 / 39
Bart Verschueren Elite men GvA 33 / 39
Gianni Denolf Elite men GvA 34 / 39
Jimmy Tielens Elite men GvA 35 / 39
Geert Wellens Elite men GvA 36 / 39
Stijn Mortelmans Elite men GvA 37 / 39

GP Stad Eeklo (Feb 12 2012)

Daniel Peeters Elite Men GvA 17 / 28
Bart Hofman Elite Men GvA 21 / 28
Steven De decker Elite Men GvA 23 / 28
Bert De wispelaere Elite Men GvA 24 / 28
Valentijn Van de velde Elite Men GvA 27 / 28
Lorenz Couckuyt Elite Men GvA 28 / 28

Superprestige Middelkerke (Feb 11 2012)

Sandie Verriest Elite Women GvA 14 / 14
Bart Hofman Elite Men GvA 23 / 32
Jelle Wallays Elite Men GvA 28 / 32

Superprestige Hoogstraten (Feb 5 2012)

Katrien Vermeiren Elite Women GvA 13 / 15
Caitlyn La haye Elite Women GvA 15 / 15
Bart Hofman Elite Men GvA 27 / 29
Jelle Wallays Elite Men GvA 28 / 29
Dries Pauwels Elite Men GvA 29 / 29

Krawatencross (Feb 4 2012)

Karen Verhestraeten Elite Women GvA 18 / 29
Anja Geldhof Elite Women GvA 22 / 29
Kim Van de steene Elite Women GvA 24 / 29
Caren Commissaris Elite Women GvA 26 / 29
Shana Maes Elite Women GvA 27 / 29
Janice Geyskens Elite Women GvA 28 / 29
Caitlyn La haye Elite Women GvA 29 / 29
Steven De decker Elite Men GvA 28 / 45
Bart Hofman Elite Men GvA 30 / 45
Jens Gys Elite Men GvA 33 / 45
Kristof Cop Elite Men GvA 37 / 45
Dave De cleyn Elite Men GvA 38 / 45
Sten Raeymakers Elite Men GvA 42 / 45
Lorenz Couckuyt Elite Men GvA 45 / 45

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 14 / 45
Hilde Quintens Elite Women GvA 32 / 45
Kim Van de steene Elite Women GvA 37 / 45
Katrien Thijs Elite Women GvA 42 / 45

Masters Cyclocross World Championships (Jan 15 2012)

Eyndt sven Van Men 30-34 1 / 29

GP Sven Nys (Dec 31 2011)

Githa Michiels Elite Women GvA 15 / 21
Caitlyn La haye Elite Women GvA 21 / 21
Bart Hofman Elite Men GvA 24 / 42
Geert Wellens Elite Men GvA 25 / 42
Jo Pirotte Elite Men GvA 27 / 42
Tom Dernies Elite Men GvA 31 / 42
Mike Thielemans Elite Men GvA 40 / 42
John Spruyt Elite Men GvA 42 / 42

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Ellen Van loy Elite women GvA 19 / 39
Hilde Quintens Elite women GvA 23 / 39
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 30 / 39
Kim Van de steene Elite women GvA 32 / 39
Katrien Thijs Elite women GvA 33 / 39
Shana Maes Elite women GvA 37 / 39
Wietse Bosmans Under 23 men 1 / 29
Tim Merlier Under 23 men 2 / 29
Laurens Sweeck Under 23 men 4 / 29
Jens Adams Under 23 men 5 / 29
Michael Vanthourenhout Under 23 men 9 / 29
Bart De vocht Under 23 men 10 / 29
Ingmar Uytdewilligen Under 23 men 11 / 29
Maxim Panis Under 23 men 13 / 29
Hendrik Sweeck Under 23 men 15 / 29
Raf Risbourg Under 23 men 17 / 29
Jeffrey Mellemans Under 23 men 18 / 29
Lorenzo Pepermans Under 23 men 19 / 29
Jelle Cant Under 23 men 20 / 29
John De schutter Under 23 men 23 / 29
Kenny Maes Under 23 men 24 / 29
Niels Verdijck Under 23 men 28 / 29
Birger Vandael Under 23 men 29 / 29
Daan Hoeyberghs Junior men 3 / 23
Nicolas Cleppe Junior men 8 / 23
Ben Boets Junior men 12 / 23
Jelto Veroft Junior men 14 / 23
Jelle Van den dries Junior men 17 / 23
Jorne Kockaerts Junior men 22 / 23
Lander Jespers Junior men 23 / 23

Superprestige Diegem (Dec 23 2011)

Dany Lacroix U23 Men 24 / 57
Matthias Bossuyt U23 Men 25 / 57
Bart De vocht U23 Men 28 / 57
Robby Cobbaert U23 Men 31 / 57
Lorenzo Pepermans U23 Men 34 / 57
Toon Aerts U23 Men 35 / 57
Maxim Panis U23 Men 36 / 57
Jorn Claes U23 Men 40 / 57
Zico Waeytens U23 Men 42 / 57
Jeffrey Mellemans U23 Men 43 / 57
Jelle Cant U23 Men 44 / 57
Kenny Maes U23 Men 46 / 57
Sibe Smets U23 Men 50 / 57
Tom Dernies U23 Men 52 / 57
Jellen Schiettecatte U23 Men 55 / 57
Ilja Peyffers U23 Men 56 / 57
Joachim Janssens U23 Men 57 / 57
Wout Van aert Junior men 3 / 73
Daan Soete Junior men 4 / 73
Quinten Hermans Junior men 5 / 73
Matthias Van de velde Junior men 7 / 73
Yorben Van tichelt Junior men 9 / 73
Nicolas Cleppe Junior men 10 / 73
Berne Vankeirsbilck Junior men 11 / 73
Jelto Veroft Junior men 18 / 73
Ben Boets Junior men 19 / 73
Toon Wouters Junior men 21 / 73
Din Van den driessche Junior men 24 / 73
Braam Merlier Junior men 25 / 73
Jelle Van den dries Junior men 26 / 73
Alexander Ameel Junior men 27 / 73
Tijs Huygen Junior men 30 / 73
Jonas Degroote Junior men 33 / 73
Brend De brauwer Junior men 35 / 73
Stijn Van tichelen Junior men 37 / 73
Kenneth Van dessel Junior men 38 / 73
Massimo Vanderaerden Junior men 39 / 73
Dieter Claus Junior men 40 / 73
Gianni Quintelier Junior men 43 / 73
Kevin Dupont Junior men 44 / 73
Jeffrey Jansegers Junior men 45 / 73
Joran Mertens Junior men 46 / 73
Seppe Gorrens Junior men 47 / 73
Jorne Kockaerts Junior men 56 / 73
Thybo Notredame Junior men 58 / 73
Niels Timmermans Junior men 61 / 73
Sven Boschmans Junior men 62 / 73
Lander Jespers Junior men 63 / 73
Soren De clercq Junior men 64 / 73
Dario Groffi Junior men 65 / 73
Jelle Vanherreweghen Junior men 66 / 73
Gilles De jaeger Junior men 67 / 73
Daan Hoeyberghs Junior men 68 / 73
Stef Goormans Junior men 72 / 73
Jelle Brackman Elite Men GvA 31 / 45
Jo Pirotte Elite Men GvA 32 / 45
Dave De cleyn Elite Men GvA 39 / 45
Githa Michiels Elite Women GvA 14 / 27
Kim Van de steene Elite Women GvA 19 / 27

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Ellen Van loy Elite Women GvA 20 / 43
Hilde Quintens Elite Women GvA 21 / 43
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 25 / 43
Kim Van de steene Elite Women GvA 31 / 43
Katrien Thijs Elite Women GvA 35 / 43

GP Rouwmoer 2011 (Dec 17 2011)

Dave De cleyn Elite men GvA 17 / 29
Kevin Cant Elite men GvA 19 / 29
Bart Hofman Elite men GvA 24 / 29
Jelle Wallays Elite men GvA 27 / 29
Githa Michiels Elite women GvA 14 / 19
Marijke De pauw Elite women GvA 19 / 19

Scheldecross (Dec 11 2011)

Githa Michiels Elite Women GvA 14 / 21
Anne Arnouts Elite Women GvA 15 / 21
Shana Maes Elite Women GvA 19 / 21
Caitlyn La haye Elite Women GvA 21 / 21
Dave De cleyn Elite Men GvA 25 / 35
Dany Lacroix Elite Men GvA 32 / 35

Vlaamse Druivenveldrit 2011 (Dec 11 2011)

Kim Van de steene Elite Women 13 / 17
Katleen Fraeye Elite Women 17 / 17
Bart Hofman Elite Men 29 / 40
Dave De cleyn Elite Men 31 / 40
Matthias Bossuyt Elite Men 34 / 40
Jo Pirotte Elite Men 35 / 40
Ingmar Uytdewilligen Elite Men 36 / 40
Niels Koyen Elite Men 38 / 40
Lorenzo Pepermans Elite Men 40 / 40

Superprestige Gieten (Nov 27 2011)

Susanne Juranek Elite Women GvA 22 / 36
Susanne Bachmann Elite Women GvA 23 / 36
Tom Van den bosch Elite Men GvA 23 / 38

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 19 / 45
Ellen Van loy Elite Women GvA 25 / 45
Hilde Quintens Elite Women GvA 27 / 45
Katrien Thijs Elite Women GvA 35 / 45
Kim Van de steene Elite Women GvA 36 / 45
Shana Maes Elite Women GvA 40 / 45

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Kim Van de steene Elite Women GvA 19 / 26
Anja Geldhof Elite Women GvA 23 / 26
Maaike Lanssens Elite Women GvA 25 / 26
Bart Hofman Elite Men GvA 26 / 36

GVA Trofee - GP Hasselt (Nov 19 2011)

Jelle Brackman Elite Men GvA 24 / 43
Dave De cleyn Elite Men GvA 28 / 43
Jo Pirotte Elite Men GvA 31 / 43

Fidea Jaarmarktcross (Nov 11 2011)

Tom Van den bosch Elite Men GvA 10 / 29
Laurens Sweeck Elite Men GvA 19 / 29
Kevin Cant Elite Men GvA 21 / 29
Geert Wellens Elite Men GvA 23 / 29
Stijn Mortelmans Elite Men GvA 27 / 29

GVA Trofee - Ronse (Nov 6 2011)

Bart Hofman Elite Men GvA 23 / 31
Toon Devenyns Elite Men GvA 25 / 31
Jo Pirotte Elite Men GvA 26 / 31
Dries Pauwels Elite Men GvA 27 / 31
Kevin Cant Elite Men GvA 28 / 31
Jimmy Tielens Elite Men GvA 29 / 31

Koppenburgcross (Nov 1 2011)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 11 / 31
Ellen Van loy Elite Women GvA 12 / 31
Hilde Quintens Elite Women GvA 16 / 31
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 19 / 31
Katrien Thijs Elite Women GvA 20 / 31
Nancy Bober Elite Women GvA 23 / 31
Kim Van de steene Elite Women GvA 24 / 31
Anja Geldhof Elite Women GvA 27 / 31
Katleen Fraeye Elite Women GvA 29 / 31
Sandie Verriest Elite Women GvA 30 / 31
Maaike Lanssens Elite Women GvA 31 / 31
Kevin Cant Elite Men GvA 26 / 42
Toon Devenyns Elite Men GvA 33 / 42

Superprestige Zonhoven (Oct 30 2011)

Maaike Lanssens Elite Women GvA 27 / 27
Niels Albert Elite Men GvA 1 / 35
Sven Nys Elite Men GvA 2 / 35
Kevin Pauwels Elite Men GvA 3 / 35
Bart Wellens Elite Men GvA 5 / 35
Klaas Vantornout Elite Men GvA 6 / 35
Tom Meeusen Elite Men GvA 7 / 35
Bart Aernouts Elite Men GvA 8 / 35
Rob Peeters Elite Men GvA 10 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 11 / 35
Vincent Baestaens Elite Men GvA 13 / 35
Joeri Adams Elite Men GvA 14 / 35
Kenneth Van compernolle Elite Men GvA 15 / 35
Jan Denuwelaere Elite Men GvA 21 / 35
Tom Van den bosch Elite Men GvA 26 / 35
Jimmy Tielens Elite Men GvA 27 / 35
Jim Aernouts Elite Men GvA 30 / 35
Stijn Huys Elite Men GvA 31 / 35
Dries Pauwels Elite Men GvA 32 / 35
Gianni Denolf Elite Men GvA 33 / 35

Nacht Van Worden (Oct 25 2011)

Michael Vanthourenhout Elite Men GvA 24 / 44

World Cup #2 (Oct 23 2011)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 19 / 41
Ellen Van loy Elite Women GvA 22 / 41
Hilde Quintens Elite Women GvA 28 / 41

World Cup #1 (Oct 16 2011)

Ellen Van loy Elite Women GvA 22 / 38
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 28 / 38
Hilde Quintens Elite Women GvA 30 / 38
Katrien Thijs Elite Women GvA 34 / 38

Superprestige Ruddervoorde 2011 (Oct 9 2011)

Ludivine Henrion Elite Women GvA 16 / 32
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 22 / 32
Anja Geldhof Elite Women GvA 23 / 32
Anja Nobus Elite Women GvA 26 / 32
Tine Dutoo Elite Women GvA 29 / 32
Katleen Fraeye Elite Women GvA 30 / 32
Sandie Verriest Elite Women GvA 31 / 32
Caitlyn La haye Elite Women GvA 32 / 32
Stijn Huys Elite Men GvA 29 / 39
Dave De cleyn Elite Men GvA 30 / 39
Steven De decker Elite Men GvA 36 / 39
Kevin Cant Elite Men GvA 38 / 39

Fidea Grote Prijs Neerpelt 2011 (Sep 24 2011)

Anja Geldhof Elite Women GvA 17 / 20

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Patrick Gaudy Elite Men GvA 19 / 35
Gianni Vermeersch Elite Men GvA 22 / 35
Stijn Heyse Elite Men GvA 34 / 35

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 20 2011)

Kevin Cant Elite men GvA 25 / 40
Bart Verschueren Elite men GvA 28 / 40
Patrick Gaudy Elite men GvA 32 / 40
Mike Thielemans Elite men GvA 34 / 40
Stijn Huys Elite men GvA 36 / 40
Bart Hofman Elite men GvA 37 / 40
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 9 / 33
Ellen Van loy Elite women GvA 14 / 33
Karen Verhestraeten Elite women GvA 15 / 33
Gertie Willems Elite women GvA 17 / 33
Anja Geldhof Elite women GvA 18 / 33
Hilde Quintens Elite women GvA 19 / 33
Katrien Aerts Elite women GvA 21 / 33
Nele Van maldeghem Elite women GvA 23 / 33
Caren Commissaris Elite women GvA 25 / 33
Marijke De pauw Elite women GvA 29 / 33
Valerie Boonen Elite women GvA 30 / 33
Sharon Defoor Elite women GvA 31 / 33
Caitlyn La haye Elite women GvA 33 / 33

GP Stad Eeklo (Feb 19 2011)

Kendric Van grembergen Elite Men GvA 10 / 20
Steven De decker Elite Men GvA 16 / 20
Bart Hofman Elite Men GvA 18 / 20
Jens Gys Elite Men GvA 19 / 20
Tim Van nuffel Elite Men GvA 20 / 20

Cauberg Cyclocross (Feb 19 2011)

Jimmy Tielens Elite Men GvA 18 / 29
Kevin Cant Elite Men GvA 20 / 29
Tom De kort Elite Men GvA 24 / 29
Bart Verschueren Elite Men GvA 26 / 29
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 7 / 25
Ellen Van loy Elite Women GvA 8 / 25
Gertie Willems Elite Women GvA 15 / 25

Internationale Cyclo-cross Heerlen GP Heuts (Feb 13 2011)

Jeffrey Mellemans Elite Men GvA 28 / 32

Superprestige Hoogstraten (Feb 6 2011)

Kevin Cant Elite Men GvA 21 / 26

Augustijn Parkcross Maldegem (Feb 2 2011)

Stijn Huys Elite Men GvA 14 / 30
Patrick Gaudy Elite Men GvA 15 / 30
Patrick Bassez Elite Men GvA 19 / 30
Bert De wispelaere Elite Men GvA 21 / 30
Bart Hofman Elite Men GvA 23 / 30
Ritchie Denolf Elite Men GvA 27 / 30
Valentijn Van de velde Elite Men GvA 28 / 30
Kevin Neirynck Elite Men GvA 29 / 30
Jean-baptiste Taleux Elite Men GvA 30 / 30

World Cup #7 (Jan 16 2011)

Ellen Van loy Elite Women GvA 20 / 27

Sylvestercross (Dec 30 2010)

Davy Commeyne Elite Men GvA 6 / 54
Kay Van den brande Elite Men GvA 24 / 54
Dries Pauwels Elite Men GvA 33 / 54
Kristof Zegers Elite Men GvA 34 / 54
Jelle Wallays Elite Men GvA 35 / 54

Azencross (Dec 29 2010)

Patrick Gaudy Elite Men GvA 33 / 66
Stijn Huys Elite Men GvA 42 / 66
Ellen Van loy Elite Women GvA 14 / 50
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 18 / 50
Gertie Willems Elite Women GvA 22 / 50
Anja Geldhof Elite Women GvA 24 / 50
Katrien Aerts Elite Women GvA 25 / 50
Nathalie Nijns Elite Women GvA 30 / 50
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 34 / 50
Marijke De pauw Elite Women GvA 35 / 50
Anja Nobus Elite Women GvA 37 / 50
Caren Commissaris Elite Women GvA 40 / 50
Ilse Vandekinderen Elite Women GvA 41 / 50
Sharon Defoor Elite Women GvA 44 / 50
Kristien Nelen Elite Women GvA 50 / 50

Superprestige Diegem (Dec 27 2010)

Stijn Huys Elite Men GvA 23 / 45
Davy Commeyne Elite Men GvA 24 / 45
Quentin Bertholet Elite Men GvA 41 / 45

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Ellen Van loy Elite Women GvA 16 / 39
Gertie Willems Elite Women GvA 33 / 39
Nathalie Nijns Elite Women GvA 35 / 39
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 37 / 39

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Ellen Van loy Elite Women GvA 15 / 47
Gertie Willems Elite Women GvA 37 / 47
Nathalie Nijns Elite Women GvA 41 / 47

Scheldecross (Dec 18 2010)

Ellen Van loy Elite Women GvA 9 / 21
Anja Geldhof Elite Women GvA 11 / 21
Nathalie Nijns Elite Women GvA 16 / 21
Katrien Van looy Elite Women GvA 18 / 21
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 19 / 21
Katrien Aerts Elite Women GvA 20 / 21
Marijke De pauw Elite Women GvA 21 / 21

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 12 2010)

Kevin Pauwels Elite Men GvA 2 / 35
Klaas Vantornout Elite Men GvA 3 / 35
Bart Aernouts Elite Men GvA 4 / 35
Tom Meeusen Elite Men GvA 5 / 35
Dieter Vanthourenhout Elite Men GvA 6 / 35
Niels Albert Elite Men GvA 8 / 35
Rob Peeters Elite Men GvA 9 / 35
Kenneth Van compernolle Elite Men GvA 11 / 35
Davy Commeyne Elite Men GvA 21 / 35
Stijn Huys Elite Men GvA 22 / 35
Kevin Cant Elite Men GvA 25 / 35
Matthias Bossuyt Elite Men GvA 26 / 35
Tim Van nuffel Elite Men GvA 28 / 35
Bart Verschueren Elite Men GvA 29 / 35
Quentin Bertholet Elite Men GvA 30 / 35
Geert Wellens Elite Men GvA 32 / 35
Jerome Baugnies Elite Men GvA 34 / 35

GP Rouwmoer (Dec 11 2010)

Kevin Cant Elite men GvA 22 / 35
Bart Hofman Elite men GvA 24 / 35
Stijn Huys Elite men GvA 25 / 35

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 15 / 39
Ellen Van loy Elite Women GvA 28 / 39
Gertie Willems Elite Women GvA 29 / 39
Nathalie Nijns Elite Women GvA 33 / 39

Superprestige Gavere (Nov 21 2010)

Bjorn Rondelez Elite Men GvA 26 / 31
Kristof Zegers Elite Men GvA 29 / 31
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 6 / 35
Ellen Van loy Elite Women GvA 12 / 35
Gertie Willems Elite Women GvA 13 / 35
Nathalie Nijns Elite Women GvA 14 / 35
Anja Geldhof Elite Women GvA 18 / 35
Anne Arnouts Elite Women GvA 20 / 35
Anja Nobus Elite Women GvA 22 / 35
Katrien Vermeiren Elite Women GvA 24 / 35
Katrien Aerts Elite Women GvA 25 / 35
Steffy Van den haute Elite Women GvA 28 / 35
Marijke De pauw Elite Women GvA 29 / 35
Valerie Boonen Elite Women GvA 30 / 35
Kim Van renterghem Elite Women GvA 32 / 35
Sharon Defoor Elite Women GvA 33 / 35
Jo Blanchaert Elite Women GvA 35 / 35

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Patrick Gaudy Elite Men GvA 28 / 40
Stijn Huys Elite Men GvA 36 / 40
Kevin Cant Elite Men GvA 38 / 40
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 6 / 32
Nancy Bober Elite Women GvA 9 / 32
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 17 / 32
Katrien Thijs Elite Women GvA 18 / 32
Ellen Van loy Elite Women GvA 19 / 32
Anja Geldhof Elite Women GvA 21 / 32
Anja Nobus Elite Women GvA 22 / 32
Nathalie Nijns Elite Women GvA 26 / 32
Gertie Willems Elite Women GvA 27 / 32
Marijke De pauw Elite Women GvA 28 / 32
Sharon Defoor Elite Women GvA 30 / 32
Maaike Lanssens Elite Women GvA 31 / 32

Superprestige Zonhoven (Oct 31 2010)

Kevin Cant Elite Men GvA 27 / 32
Stijn Huys Elite Men GvA 29 / 32
Dries Pauwels Elite Men GvA 30 / 32
Jo Pirotte Elite Men GvA 32 / 32
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 7 / 28
Nancy Bober Elite Women GvA 8 / 28
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 9 / 28
Gertie Willems Elite Women GvA 11 / 28
Nathalie Nijns Elite Women GvA 12 / 28
Ellen Van loy Elite Women GvA 13 / 28
Britt Jochems Elite Women GvA 19 / 28
Anja Nobus Elite Women GvA 25 / 28
Maaike Lanssens Elite Women GvA 27 / 28

10e Kiremko Nacht van Woerden (Oct 26 2010)

Kevin Cant Elite Men GvA 24 / 43
Bart Verschueren Elite Men GvA 28 / 43
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 11 / 43
Nancy Bober Elite Women GvA 14 / 43
Katrien Vermeiren Elite Women GvA 41 / 43

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 21 / 33
Ellen Van loy Elite Women GvA 23 / 33
Nancy Bober Elite Women GvA 25 / 33
Gertie Willems Elite Women GvA 26 / 33
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 28 / 33

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 18 / 40
Ellen Van loy Elite Women GvA 22 / 40
Nancy Bober Elite Women GvA 26 / 40
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 28 / 40
Gertie Willems Elite Women GvA 34 / 40

Kermiscross (Oct 14 2010)

Vinnie Braet Elite Men GvA 18 / 40
Steven De decker Elite Men GvA 19 / 40
Gianni Denolf Elite Men GvA 21 / 40
Quentin Bertholet Elite Men GvA 23 / 40
Wietse Bosmans Elite Men GvA 24 / 40
Robby Cobbaert Elite Men GvA 25 / 40
Stijn Penne Elite Men GvA 26 / 40
Tom Vannoppen Elite Men GvA 27 / 40
Xandro Meurisse Elite Men GvA 29 / 40
Kendric Van grembergen Elite Men GvA 30 / 40
Kristof Cop Elite Men GvA 31 / 40
Bart Hofman Elite Men GvA 32 / 40
Robin Poelvoorde Elite Men GvA 35 / 40
Matthias Boetens Elite Men GvA 37 / 40
Niki Devoldere Elite Men GvA 38 / 40
Brian Hoste Elite Men GvA 40 / 40

GVA Trofee - Cyclo-cross International de la Ville de Namur (Oct 3 2010)

Joeri Adams Under 23 men 2 / 44
Jim Aernouts Under 23 men 3 / 44
Kevin Eeckhout Under 23 men 4 / 44
Stef Boden Under 23 men 8 / 44
Jens Adams Under 23 men 9 / 44
Sven Beelen Under 23 men 10 / 44
Jelle Brackman Under 23 men 11 / 44
Vinnie Braet Under 23 men 12 / 44
Robby Cobbaert Under 23 men 17 / 44
Vincent Baestaens Under 23 men 18 / 44
Kristof Cop Under 23 men 19 / 44
Angelo De clercq Under 23 men 23 / 44
Dany Lacroix Under 23 men 27 / 44
Xandro Meurisse Under 23 men 28 / 44
Matthias Bossuyt Under 23 men 29 / 44
Niels Koyen Under 23 men 30 / 44
Gianni Vermeersch Under 23 men 31 / 44
Jonathan Bervoets Under 23 men 32 / 44
Stijn Mortelmans Under 23 men 33 / 44
Raf Risbourg Under 23 men 34 / 44
Jelle Cant Under 23 men 35 / 44
Jeffrey Mellemans Under 23 men 36 / 44
Ingmar Uytdewilligen Under 23 men 38 / 44
Joeri Hofman Under 23 men 40 / 44
Frederick Cattryse Under 23 men 41 / 44
Matthias Boetens Under 23 men 44 / 44
Klaas Vantornout Elite men GvA 2 / 33
Kevin Pauwels Elite men GvA 3 / 33
Bart Aernouts Elite men GvA 4 / 33
Bart Wellens Elite men GvA 5 / 33
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 7 / 33
Rob Peeters Elite men GvA 11 / 33
Jan Denuwelaere Elite men GvA 14 / 33
Sven Vanthourenhout Elite men GvA 15 / 33
Tom Van den bosch Elite men GvA 16 / 33
Kenneth Van compernolle Elite men GvA 18 / 33
Ben Berden Elite men GvA 19 / 33
Patrick Gaudy Elite men GvA 21 / 33
Jan Verstraeten Elite men GvA 25 / 33
Stijn Huys Elite men GvA 29 / 33
Mike Thielemans Elite men GvA 30 / 33
Kevin Cant Elite men GvA 31 / 33
Bart Verschueren Elite men GvA 32 / 33
Ludovic Mottet Elite men GvA 33 / 33
Sanne Cant Elite women GvA 3 / 21
Nancy Bober Elite women GvA 10 / 21
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 13 / 21
Ellen Van loy Elite women GvA 16 / 21
Nathalie Nijns Elite women GvA 18 / 21
Anja Geldhof Elite women GvA 20 / 21
Kim Van renterghem Elite women GvA 21 / 21

SoCalCross Prestige Series #2 (Day 1) (Oct 2 2010)

Trevor Glavin Men 1/2 3 / 3

GP Neerpelt (Sep 27 2010)

Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 9 / 10

Superprestige Vorselaar (Feb 14 2010)

Ken Smets Elite Men 29 / 30

G.P. de Eecloonaar (Feb 13 2010)

Sam Govaert Elite Men GvA 26 / 27
Bert De backer Elite Men GvA 27 / 27

Superprestige Zonhoven (Feb 7 2010)

Jan Denuwelaere Under 23 men 1 / 41
Kenneth Vancompernolle Under 23 men 2 / 41
Rom Meeusen Under 23 men 3 / 41
Vincent Bastiaens Under 23 men 6 / 41
Kevin Cant Under 23 men 9 / 41
Wietse Bosmans Under 23 men 10 / 41
Kevin Eeckhout Under 23 men 12 / 41
Vinnie Breaet Under 23 men 16 / 41
Jelle Braeckman Under 23 men 19 / 41
Sven Beelen Under 23 men 22 / 41
Kristof Under 23 men 23 / 41
Johan Verstraeten Under 23 men 24 / 41
Dries Pauwels Under 23 men 26 / 41
Ritchie Denolf Under 23 men 28 / 41
Stijn Mortelmans Under 23 men 29 / 41
Jonathan Bervoet Under 23 men 30 / 41
Sonny Volders Under 23 men 31 / 41
Niels Koyen Under 23 men 32 / 41
Robin Poelvoorde Under 23 men 33 / 41
Sieen Verstraeten Under 23 men 36 / 41
Rutger La haye Under 23 men 37 / 41
Niels Dirix Under 23 men 39 / 41
Joachin Janssens Under 23 men 40 / 41
Raf Risbourg Under 23 men 41 / 41
Laurens Sweecckx Junior men 2 / 42
Jens Adams Junior men 3 / 42
Gianni Vermeersch Junior men 5 / 42
Xandro Meurisse Junior men 7 / 42
Jori Hofman Junior men 9 / 42
Floris De tier Junior men 11 / 42
Tim Merlier Junior men 12 / 42
Jesper Baelen Junior men 13 / 42
Mxim Panis Junior men 15 / 42
Dieter Sweeck Junior men 17 / 42
Timo Verschueren Junior men 20 / 42
Kenzie Boutte Junior men 21 / 42
Jeffrey Mellemans Junior men 23 / 42
Lorenzo Pepermans Junior men 24 / 42
Matthias Ballet Junior men 25 / 42
Jellen Schiettecatte Junior men 27 / 42
Rogin Van den bruel Junior men 28 / 42
Michael Dhondt Junior men 29 / 42
Olivier Vandevyver Junior men 31 / 42
Joni Geeraerts Junior men 32 / 42
Robin Delanghe Junior men 33 / 42
Sibe Smets Junior men 34 / 42
Stijn Gielen Junior men 35 / 42
Alexander Verslegers Junior men 36 / 42
Birger Vandael Junior men 37 / 42
Niels Verdijck Junior men 38 / 42
Ruben Van dingenen Junior men 39 / 42
Hendrik Sweeck Junior men 41 / 42
Nick Smeers Junior men 42 / 42
Sven Nys Elite men GvA 1 / 29
Kevin Pauwels Elite men GvA 3 / 29
Klaas Vantornout Elite men GvA 4 / 29
Niels Albert Elite men GvA 5 / 29
Erwin Vervecken Elite men GvA 6 / 29
Bart Aernouts Elite men GvA 7 / 29
Sven Vanthourenhout Elite men GvA 8 / 29
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 15 / 29
Ben Berden Elite men GvA 16 / 29
Tim Van nuffel Elite men GvA 18 / 29
Jan Verstraeten Elite men GvA 22 / 29
Tom Vanoppen Elite men GvA 23 / 29
Geert Wellens Elite men GvA 25 / 29
Stijn Huys Elite men GvA 26 / 29
Tom Van den bosch Elite men GvA 27 / 29
Jimmy Tielens Elite men GvA 28 / 29
Gianni Denolf Elite men GvA 29 / 29

Krawatencross (Feb 6 2010)

Sven Nys Elite men GvA 1 / 38
Kevin Pauwels Elite men GvA 3 / 38
Niels Albert Elite men GvA 4 / 38
Sven Vanthourenhout Elite men GvA 5 / 38
Bart Aernouts Elite men GvA 6 / 38
Bart Wellens Elite men GvA 7 / 38
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 8 / 38
Rob Peeters Elite men GvA 9 / 38
Klaas Vantornout Elite men GvA 13 / 38
Wilant Van gils Elite men GvA 16 / 38
Tom Van den bosch Elite men GvA 17 / 38
Jan Verstraeten Elite men GvA 18 / 38
Eddy Van ijzendoorn Elite men GvA 20 / 38
Stijn Huys Elite men GvA 22 / 38
Jimmy Tielens Elite men GvA 23 / 38
Ben Berden Elite men GvA 27 / 38
Erwin Vervecken Elite men GvA 28 / 38
Quentin Bertholet Elite men GvA 29 / 38
Gianni Denolf Elite men GvA 30 / 38
Tim Van nuffel Elite men GvA 31 / 38
Sten Raeymaekers Elite men GvA 32 / 38
Geert Wellens Elite men GvA 33 / 38
Ken Smets Elite men GvA 34 / 38
Tom De kort Elite men GvA 35 / 38
Jan Soetens Elite men GvA 36 / 38
Bart Verschueren Elite men GvA 37 / 38
Lukas Klouck Elite men GvA 38 / 38

Parkcross Maldegem (Feb 3 2010)

Sam Govaert Elite Men GvA 18 / 19

Kasteelcross Zonnebeke (Jan 22 2010)

Kay Van den brand Elite Men 13 / 24
Kevin Cant Elite Men 15 / 24
Bart Verschueren Elite Men 20 / 24
Steve Gruwier Elite Men 24 / 24

World Cup #8 (Jan 17 2010)

Erwin Vervecken Elite men GvA 4 / 59
Sanne Cant Elite women GvA 13 / 41
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 18 / 41
Nicolle De bie-leyten Elite women GvA 25 / 41
Nancy Bober Elite women GvA 29 / 41
Ellen Van loy Elite women GvA 31 / 41
Katrien Vermeiren Elite women GvA 38 / 41
Katrien Thijs Elite women GvA 39 / 41

Belgian National Championships (Jan 10 2010)

Klaas Vankersschaever U23 38 / 47

International Cyclo-cross Tervuren (Jan 3 2010)

Niels Ooms Elite Juniors 18 / 25
Charles-etienne Lambert Elite Juniors 21 / 25
Bjarne De vroe Elite Juniors 24 / 25
Arne Wynants Elite Juniors 25 / 25
Niels Wubben Elite Men GvA 39 / 45
Ellen Van loy Elite Women GvA 9 / 19
Anne Arnouts Elite Women GvA 10 / 19
Laure Werner Elite Women GvA 16 / 19

Grand Prix Groenendaal (Jan 3 2010)

Dries Pauwels Elite Men GvA 26 / 67

Fidea Cyclo-cross Tervuren (Jan 2 2010)

Matthias Bossuyt Elite Men Gva 17 / 46
Patrick Gaudy Elite Men Gva 18 / 46
Mike Thielemans Elite Men Gva 20 / 46
Kevin Cant Elite Men Gva 27 / 46
Tom De kort Elite Men Gva 30 / 46
Dries Pauwels Elite Men Gva 41 / 46
Sven Van eyndt Elite Men Gva 43 / 46
Ritchie Denolf Elite Men Gva 44 / 46
Ellen Van loy Elite Women GvA 12 / 32
Nancy Bober Elite Women GvA 13 / 32
Gertie Willems Elite Women GvA 14 / 32
Anja Geldhof Elite Women GvA 15 / 32
Anne Arnouts Elite Women GvA 16 / 32
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 17 / 32
Hilde Quintens Elite Women GvA 19 / 32
Katrien Vermeiren Elite Women GvA 21 / 32
Nathalie Nijns Elite Women GvA 22 / 32
Katrien Thijs Elite Women GvA 23 / 32
Kristien Nelen Elite Women GvA 24 / 32
Katrien Aerts Elite Women GvA 25 / 32
Ilse Vandekinderen Elite Women GvA 29 / 32
Lisa Bogaert Elite Women GvA 31 / 32
Laure Werner Elite Women GvA 32 / 32

Grote Prijs De Ster (Jan 2 2010)

Tim Merlier Junior men 1 / 36
Xandro Meurisse Junior men 2 / 36
Timo Verschueren Junior men 3 / 36
Kenzie Boutte Junior men 4 / 36
Niels Van den driessche Junior men 5 / 36
Michael Vanthourenhout Junior men 6 / 36
Daniel Peeters Junior men 7 / 36
Joeri Hofman Junior men 8 / 36
Michael Dhondt Junior men 9 / 36
Jeroen Eyskens Junior men 11 / 36
Jeffrey Mellemans Junior men 12 / 36
Tijs Van aert Junior men 13 / 36
Robin Van goethem Junior men 14 / 36
Wilco Van beusekom Junior men 15 / 36
Matthias Ballet Junior men 16 / 36
Nick Wynants Junior men 18 / 36
Jordy Vermeire Junior men 19 / 36
Rob Leemans Junior men 21 / 36
Robin Delanghe Junior men 22 / 36
Stijn Heyse Junior men 23 / 36
Dries Bombeke Junior men 24 / 36
Glenn Thys Junior men 25 / 36
Olivier Smet Junior men 26 / 36
Jago Goedefroy Junior men 27 / 36
Veerle Ingels Junior men 28 / 36
Ilja Peyffers Junior men 29 / 36
Arne Cauchie Junior men 30 / 36
Timo Quintelier Junior men 31 / 36
Ruben Van der haeghen Junior men 32 / 36
Damiaan Relaes Junior men 33 / 36
Kevin Dhondt Junior men 34 / 36
Miel Beatse Junior men 35 / 36
Timo De cock Junior men 36 / 36
Rob Peeters Elite men GvA 8 / 51
Jan Soetens Elite men GvA 14 / 51
Geert Wellens Elite men GvA 15 / 51
Bart Verschueren Elite men GvA 18 / 51
Ruben Veestraeten Elite men GvA 20 / 51
Tom Vannoppen Elite men GvA 21 / 51
Kay Van den brande Elite men GvA 22 / 51
Tim Van nuffel Elite men GvA 23 / 51
Steven De decker Elite men GvA 24 / 51
Stijn Penne Elite men GvA 25 / 51
Brecht Lippens Elite men GvA 27 / 51
Jelle Brackman Elite men GvA 28 / 51
Jonathan Bervoets Elite men GvA 29 / 51
Gianni Denolf Elite men GvA 30 / 51
Ken Smets Elite men GvA 38 / 51
Michael Peeters Elite men GvA 42 / 51
Robby Cobbaert Elite men GvA 44 / 51
Tom Wilmsen Amateurs and Masters A 1 / 44
Sven Van eyndt Amateurs and Masters A 2 / 44
Edwin Dewit Amateurs and Masters A 3 / 44
Bart Hofman Amateurs and Masters A 4 / 44
Thomas Boeckx Amateurs and Masters A 5 / 44
Jelle Vets Amateurs and Masters A 6 / 44
Nico Schroyen Amateurs and Masters A 7 / 44
Glenn Sluyts Amateurs and Masters A 8 / 44
Wim Jansen Amateurs and Masters A 9 / 44
Wim De witte Amateurs and Masters A 10 / 44
Kris Snels Amateurs and Masters A 12 / 44
Bart Schollen Amateurs and Masters A 13 / 44
Christophe Van rokeghem Amateurs and Masters A 14 / 44
Marnik Snoeck Amateurs and Masters A 16 / 44
Steven Sluyts Amateurs and Masters A 17 / 44
Davy Depaepe Amateurs and Masters A 18 / 44
Johan Myngheer Amateurs and Masters A 19 / 44
Van Den muysenbergh Amateurs and Masters A 20 / 44
Matthias Botterman Amateurs and Masters A 21 / 44
Kevin Van roey Amateurs and Masters A 22 / 44
David Segers Amateurs and Masters A 23 / 44
Dimi Diels Amateurs and Masters A 24 / 44
Mike Van de walle Amateurs and Masters A 26 / 44
Filip Meulders Amateurs and Masters A 27 / 44
Tom Lambrecht Amateurs and Masters A 28 / 44
Peter Van bockhaven Amateurs and Masters A 29 / 44
Pieter Molenberghs Amateurs and Masters A 30 / 44
Tim Vercauteren Amateurs and Masters A 31 / 44
Regis Flohimont Amateurs and Masters A 32 / 44
Thijs Cauweliers Amateurs and Masters A 33 / 44
Kenneth Geenen Amateurs and Masters A 34 / 44
Van Craenenbroeck Amateurs and Masters A 36 / 44
Nert De groote Amateurs and Masters A 37 / 44
Carlo Allaert Amateurs and Masters A 38 / 44
Jens Van den bosch Amateurs and Masters A 39 / 44
Gregory Lambert Amateurs and Masters A 40 / 44
Olivier Vermaut Amateurs and Masters A 41 / 44
Sven Volckaerts Amateurs and Masters A 42 / 44
Kris De nys Amateurs and Masters A 43 / 44
Bert De baere Amateurs and Masters A 44 / 44
Din Van den driessche Beginners 1 / 37
Uwe Vandecauter Beginners 2 / 37
Jens Couckuyt Beginners 3 / 37
Dieter Jacobs Beginners 4 / 37
Thubo Notredame Beginners 5 / 37
Braam Merlier Beginners 6 / 37
Jan-bart Opsomer Beginners 7 / 37
Arno Brocatus Beginners 8 / 37
Arne Poelvoorde Beginners 9 / 37
Jeffrey Jansegers Beginners 10 / 37
Stijn Van hecke Beginners 11 / 37
Bryan Vispoel Beginners 12 / 37
Dieter Claus Beginners 13 / 37
Onno Verheyen Beginners 14 / 37
Stijn Van tichelen Beginners 15 / 37
Johan Hemrouille Beginners 16 / 37
Pepijn Martens Beginners 17 / 37
Ward Van laer Beginners 18 / 37
Yves Coolen Beginners 19 / 37
Gianni Quintelier Beginners 20 / 37
Nick Van roy Beginners 21 / 37
Yenthell Huyghe Beginners 22 / 37
Brent Van den bosch Beginners 23 / 37
Kurt Michielsen Beginners 24 / 37
Eloy Van meirvenne Beginners 25 / 37
Wesley Van dyck Beginners 26 / 37
Niels Boons Beginners 27 / 37
Dylan Delagrense Beginners 28 / 37
Arno Verberckmoes Beginners 29 / 37
Brent Van roy Beginners 30 / 37
Steffy Van den haute Beginners 31 / 37
Dieter Fleurackers Beginners 32 / 37
Jeffrey Cools Beginners 33 / 37
Caren Commissaris Beginners 34 / 37
Maaike Lanssens Beginners 35 / 37
Jolien Vleugels Beginners 36 / 37
Femke Lanssens Beginners 37 / 37
Marc Druyts Masters B 1 / 33
Benny Van staeyen Masters B 3 / 33
Bert Vervecken Masters B 4 / 33
Mario Lammens Masters B 6 / 33
Nick Vandecauter Masters B 8 / 33
Ivan Smet Masters B 9 / 33
Dirk Mertens Masters B 10 / 33
Ludwig Gladines Masters B 11 / 33
Marc Coolen Masters B 12 / 33
Danny Verheestraeten Masters B 13 / 33
Tom Dhooghe Masters B 14 / 33
Erik Myngheer Masters B 15 / 33
Jan Van den eede Masters B 16 / 33
Peter Ballet Masters B 17 / 33
Jos Verdeyen Masters B 18 / 33
Patrice Hemrouille Masters B 19 / 33
Daniel Standaert Masters B 20 / 33
Benny Rogiers Masters B 21 / 33
Luc Joos Masters B 22 / 33
Dirk Veldeman Masters B 23 / 33
Kris Van honste Masters B 24 / 33
Eric Laforge Masters B 25 / 33
Geert De boitselier Masters B 26 / 33
Pascal Dysserinck Masters B 27 / 33
Theo Van havermaet Masters B 28 / 33
Jean Vanhaeverbeke Masters B 29 / 33
Stephan Cooreman Masters B 30 / 33
Eric De graef Masters B 31 / 33
Luc Van looveren Masters B 32 / 33
Luc Van den bergh Masters B 33 / 33
Marc Verloo Masters C 1 / 29
Wim Van den bergh Masters C 2 / 29
Patrick Sluyts Masters C 3 / 29
Ivan Coopman Masters C 4 / 29
Daniel Van oosterwyck Masters C 5 / 29
Walter Marynissen Masters C 7 / 29
Francois Mertens Masters C 8 / 29
Eric Van steerteghem Masters C 9 / 29
Alex Spruyt Masters C 10 / 29
Dirk Van sinay Masters C 11 / 29
Jan Guido geudens Masters C 12 / 29
Rudy Bloemmen Masters C 13 / 29
Franky Van tongelen Masters C 15 / 29
Ronny Goethals Masters C 16 / 29
Roger Van tichelt Masters C 17 / 29
Chris Geerts Masters C 18 / 29
Leo De busser Masters C 19 / 29
Laurent De vos Masters C 20 / 29
Karel Heirbaut Masters C 21 / 29
Jean-paul Van oudenhove Masters C 22 / 29
Etienne Van de velde Masters C 23 / 29
Ludwig De troyer Masters C 24 / 29
Albert Bertels Masters C 26 / 29
Roland Hurtecant Masters C 27 / 29
Wilfried Maes Masters C 28 / 29
Francois Geenen Masters C 29 / 29

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Davy Commeyne Elite Men GvA 17 / 34
Patrick Gaudy Elite Men GvA 22 / 34
Stijn Huys Elite Men GvA 23 / 34
Kevin Cant Elite Men GvA 24 / 34
Jan Verstraete Elite Men GvA 26 / 34
Bart Hofman Elite Men GvA 30 / 34
Kristof Zegers Elite Men GvA 34 / 34
Davy Commeyne Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden classificati 33 / 37

Grote Prijs Sven Nys (Jan 1 2010)

Wietse Bosmans U23 Men 10 / 53
Vinnie Braet U23 Men 16 / 53
Dries Pauwels U23 Men 29 / 53
Stijn Mortelmans U23 Men 31 / 53
Jens Gys U23 Men 32 / 53
Ritchie Denolf U23 Men 34 / 53
Ingmar Uytdewilligen U23 Men 36 / 53
Raf Risbourg U23 Men 38 / 53
Kenny Maes U23 Men 42 / 53
Niels Dirikx U23 Men 45 / 53
Karl Peeters U23 Men 48 / 53
Sean De bie U23 Men 49 / 53
Rutger La haye U23 Men 53 / 53
Ben Berden Elite Men GvA 16 / 35
Laurens Sweeck Elite Juniors GvA 1 / 21
Diether Sweeck Elite Juniors GvA 3 / 21
Floris De tier Elite Juniors GvA 4 / 21
Timo Verschueren Elite Juniors GvA 5 / 21
Lorenzo Pepermans Elite Juniors GvA 6 / 21
Twan Brusselman Elite Juniors GvA 9 / 21
Stijn Gielen Elite Juniors GvA 12 / 21
Mike Van aken Elite Juniors GvA 13 / 21
Olivier Vandevyver Elite Juniors GvA 14 / 21
Joni Geeraerts Elite Juniors GvA 15 / 21
Robin Van den bruel Elite Juniors GvA 16 / 21
Birger Vandael Elite Juniors GvA 18 / 21
Sibe Smets Elite Juniors GvA 19 / 21
Alexander Verslegers Elite Juniors GvA 20 / 21
Jonas Van rensbergen Elite Juniors GvA 21 / 21

World Cup #7 (Dec 26 2009)

Erwin Vervecken Elite Men GvA 15 / 65
Sanne Cant Elite Women GvA 6 / 46
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 29 / 46
Veerle Ingels Elite Women GvA 32 / 46
Nancy Bober Elite Women GvA 35 / 46
Ellen Van loy Elite Women GvA 36 / 46
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 37 / 46
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 38 / 46
Katrien Thijs Elite Women GvA 44 / 46

World Cup #6 (Dec 21 2009)

Sanne Cant Elite Women GvA 5 / 44
Joyce Vanderbeken Elite Women GvA 18 / 44
Nancy Bober Elite Women GvA 26 / 44
Ellen Van loy Elite Women GvA 30 / 44
Nicolle De bie-leyten Elite Women GvA 35 / 44
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 37 / 44
Katrien Thijs Elite Women GvA 40 / 44
Laurens Sweeck Elite Juniors GvA 3 / 37
Frederik Geerts Elite Juniors GvA 5 / 37
Diether Sweeck Elite Juniors GvA 6 / 37
Bart De vocht Elite Juniors GvA 7 / 37
Gianni Vermeersch Elite Juniors GvA 8 / 37
Hendrik Sweeck Elite Juniors GvA 9 / 37
Tim Merlier Elite Juniors GvA 10 / 37
Jens Vandekinderen Elite Juniors GvA 13 / 37
Floris De tier Elite Juniors GvA 14 / 37
Joeri Hofman Elite Juniors GvA 15 / 37
Jens Adams Elite Juniors GvA 16 / 37
Stan Godrie Elite Juniors GvA 17 / 37
Xandro Meurisse Elite Juniors GvA 18 / 37
Maxim Panis Elite Juniors GvA 19 / 37
Michael Vanthourenhout Elite Juniors GvA 24 / 37
Jordy De rijck Elite Juniors GvA 25 / 37
Jelle Cant Elite Juniors GvA 26 / 37
Twan Brusselman Elite Juniors GvA 27 / 37
Pieter-jan Van overstraeten Elite Juniors GvA 28 / 37
Mike Van aken Elite Juniors GvA 29 / 37
Niels Verdijck Elite Juniors GvA 34 / 37
Jens Coppens Elite Juniors GvA 36 / 37
Robin Haes Elite Juniors GvA 37 / 37

Scheldecross (Dec 19 2009)

Ken Smets Elite Men GvA 46 / 51
Nathalie Nijns Elite Women GvA 19 / 29
Katrien Aerts Elite Women GvA 21 / 29
Steffy Van den haute Elite Women GvA 23 / 29
Marijke De pauw Elite Women GvA 26 / 29
Sarah Vloemans Elite Women GvA 29 / 29

Vlaamse Druivenveldrit (Dec 13 2009)

Tom Van den bosch Elite men GvA 18 / 42
Wietse Bosmans Elite men GvA 30 / 42
Vinnie Braet Elite men GvA 35 / 42

GVA Trofee - GP Rouwmoer (Dec 12 2009)

Ken Smets Elite Men GvA 26 / 27

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Erwin Vervecken Elite Men GvA 10 / 47
Jan Verstraeten Elite Men GvA 22 / 47

Superprestige Gavere (Nov 15 2009)

Erwin Vervecken Elite men GvA 7 / 33
Rob Peeters Elite men GvA 14 / 33
Jan Verstraeten Elite men GvA 19 / 33
Tom Van den bosch Elite men GvA 22 / 33
Ben Berden Elite men GvA 23 / 33
Jan Soetens Elite men GvA 25 / 33
Geert Wellens Elite men GvA 26 / 33
Gianni Denolf Elite men GvA 30 / 33
Ellen Van loy Elite women GvA 19 / 29
Ilse Vandekinderen Elite women GvA 26 / 29
Sharon Defoor Elite women GvA 28 / 29

Grand Prix de la Région Wallonne (Nov 14 2009)

Jean Baptist taleux Elite Men GvA 37 / 37

Niel Jaarmarktcross (Nov 11 2009)

Wietse Bosmans Elite Men GvA 26 / 45
Kobus Herygers Elite Men GvA 39 / 45
Stijn Mortelmans Elite Men GvA 40 / 45
Karen Verhestraeten Elite Women GvA 17 / 22

GVA Trofee - Koppenbergcross (Oct 25 2009)

Jan Denuwelaere Under 23 men 2 / 52
Jim Aernouts Under 23 men 4 / 52
Stef Boden Under 23 men 5 / 52
Tom Meeusen Under 23 men 6 / 52
Kenneth Van compernolle Under 23 men 9 / 52
Thomas Vernaeckt Under 23 men 10 / 52
Vinnie Braet Under 23 men 12 / 52
Kevin Cant Under 23 men 14 / 52
Sven Beelen Under 23 men 15 / 52
Kristof Cop Under 23 men 17 / 52
Vincent Baestaens Under 23 men 23 / 52
Zeb Willems Under 23 men 26 / 52
Kevin Eeckhout Under 23 men 27 / 52
Jonathan Bervoets Under 23 men 28 / 52
Dave De cleyn Under 23 men 29 / 52
Valentijn Van de velde Under 23 men 31 / 52
Matthias Bossuyt Under 23 men 32 / 52
Wim Thijs Under 23 men 35 / 52
Jeffrey Depuydt Under 23 men 37 / 52
Mathieu Willemyns Under 23 men 38 / 52
Raf Risbourg Under 23 men 40 / 52
Jonas De boey Under 23 men 42 / 52
Victor Steelandt Under 23 men 44 / 52
Andy Wagemans Under 23 men 46 / 52
Glenn Geenens Under 23 men 49 / 52
Jeroen Popelier Under 23 men 50 / 52
Bart Carlier Under 23 men 51 / 52
Klaas Vankersschaever Under 23 men 52 / 52
Laurens Sweeck Junior men 2 / 71
Floris De tier Junior men 7 / 71
Jens Adams Junior men 8 / 71
Joeri Hofman Junior men 10 / 71
Jesper Baelen Junior men 12 / 71
Xandro Meurisse Junior men 13 / 71
Tim Merlier Junior men 16 / 71
Jens Vandekinderen Junior men 17 / 71
Diether Sweeck Junior men 18 / 71
Gianni Vermeersch Junior men 19 / 71
Michael Vanthourenhout Junior men 21 / 71
Lorenzo Pepermans Junior men 26 / 71
Jelle Cant Junior men 29 / 71
Dylan Desruelle Junior men 31 / 71
Jorn Claes Junior men 32 / 71
Pieter-jan Van overstraeten Junior men 34 / 71
Frederik Geerts Junior men 35 / 71
Stijn Heyse Junior men 36 / 71
Simon Lapeire Junior men 40 / 71
Bart De zutter Junior men 41 / 71
Jeroen Eyskens Junior men 42 / 71
Sven Claerhout Junior men 43 / 71
Jellen Schiettecatte Junior men 45 / 71
Kenny Bultynck Junior men 46 / 71
Florian Kesteleyn Junior men 48 / 71
Rob Leemans Junior men 49 / 71
Glenn Thys Junior men 50 / 71
Thomas De ruyck Junior men 51 / 71
Gert Ceulemans Junior men 53 / 71
Birger Vandael Junior men 55 / 71
Olivier Vandevyver Junior men 56 / 71
Mike Van aken Junior men 57 / 71
Jago Goedefroy Junior men 59 / 71
Matthias Demandt Junior men 61 / 71
Niels Verdijck Junior men 62 / 71
Gilles Clauwaert Junior men 63 / 71
Charles-etienne Lambert Junior men 64 / 71
Corneille Van den borre Junior men 65 / 71
Eron Durnez Junior men 66 / 71
Mathias Hooybergs Junior men 67 / 71
Jens Delaere Junior men 68 / 71
Lander Thyssen Junior men 69 / 71
Jeroen Vandewyngaerde Junior men 70 / 71
Kris Vermeir Junior men 71 / 71
Sven Nys Elite men GvA 1 / 32
Niels Albert Elite men GvA 2 / 32
Klaas Vantornout Elite men GvA 3 / 32
Kevin Pauwels Elite men GvA 4 / 32
Bart Aernouts Elite men GvA 7 / 32
Erwin Vervecken Elite men GvA 10 / 32
Dieter Vanthourenhout Elite men GvA 12 / 32
Sven Vanthourenhout Elite men GvA 13 / 32
Tom Van den bosch Elite men GvA 15 / 32
Jan Verstraeten Elite men GvA 17 / 32
Rob Peeters Elite men GvA 19 / 32
Jan Soetens Elite men GvA 22 / 32
Quentin Bertholet Elite men GvA 24 / 32
Wim Leemans Elite men GvA 26 / 32
Sanne Cant Elite women GvA 5 / 30
Joyce Vanderbeken Elite women GvA 6 / 30
Nancy Bober Elite women GvA 12 / 30
Veerle Ingels Elite women GvA 13 / 30
Patsy Larno Elite women GvA 17 / 30
Steffy Van den haute Elite women GvA 18 / 30
Katrien Vermeiren Elite women GvA 19 / 30
Ilse Vandekinderen Elite women GvA 21 / 30
Kim Van renterghem Elite women GvA 22 / 30
Katrien Thijs Elite women GvA 24 / 30
Kim Vermeiren Elite women GvA 26 / 30
Jo Blanchaert Elite women GvA 27 / 30
Sharon Defoor Elite women GvA 29 / 30
Sandie Verriest Elite women GvA 30 / 30

Steenbergcross (Sep 13 2009)

Niels Albert Elite Men 1 / 45
Kevin Pauwels Elite Men 2 / 45
Dieter Vanthourenhout Elite Men 3 / 45
Bart Aernouts Elite Men 4 / 45
Klaas Vantornout Elite Men 7 / 45
Bart Wellens Elite Men 8 / 45
Jan Verstraeten Elite Men 9 / 45
Sven Vanthourenhout Elite Men 10 / 45
Jan Soetens Elite Men 12 / 45
Tom Van den bosch Elite Men 16 / 45
Ben Berden Elite Men 17 / 45
Wim Leemans Elite Men 18 / 45
Jim Aernouts Elite Men 19 / 45
Tim Van nuffel Elite Men 20 / 45
Stijn Huys Elite Men 21 / 45
Kenneth Van compernolle Elite Men 23 / 45
Kevin Eeckhout Elite Men 24 / 45
Kris Lapere Elite Men 25 / 45
Kevin Cant Elite Men 26 / 45
Robby Cobbaert Elite Men 27 / 45
Gianni Denolf Elite Men 28 / 45
Wietse Bosmans Elite Men 29 / 45
Kendric Van grembergen Elite Men 32 / 45
Matthias Bossuyt Elite Men 35 / 45
Arnaud Van den abeele Elite Men 37 / 45
Jeffrey Depuydt Elite Men 39 / 45
Steve De schoesitter Elite Men 40 / 45
Wim Allary Elite Men 41 / 45
Geert Wellens Elite Men 43 / 45
Dries Cauwelier Elite Men 44 / 45
Freddy De meester Elite Men 45 / 45

Superprestige #7 (Feb 15 2009)

Kobus Hereygers U23 20 / 36

Vlaamse Witloof Veldrit (Jan 4 2009)

Tom Meeusen Elite Men 20 / 41
Ruben Veestraeten Elite Men 37 / 41
Steven De caluwé Elite Men 38 / 41
Katrien Pauwels Elite Women 18 / 28
Suzie Godart Elite Women 19 / 28
Kristien Nelen Elite Women 22 / 28
Dorien Raeymaekers Elite Women 23 / 28
Katrien Thijs Elite Women 24 / 28
Sofie Leemans Elite Women 26 / 28
Sharon Defoor Elite Women 27 / 28
Maaike Lanssens Elite Women 28 / 28

GP de Ster (Jan 2 2009)

Gerry Druyts Elite Juniors 5 / 40
Niels Wytinck Elite Juniors 10 / 40
Tijs Van aert Elite Juniors 20 / 40
Andy Wagemans Elite Juniors 23 / 40
Olivier Vernaet Elite Juniors 24 / 40
Robin Delanghe Elite Juniors 26 / 40
Kris Vermeir Elite Juniors 27 / 40
Kenneth Goossens Elite Juniors 30 / 40
Dries Bombeke Elite Juniors 32 / 40
Olivier Smet Elite Juniors 33 / 40
Jelle Bogaerts Elite Juniors 36 / 40
Katrien Vermeiren Elite Juniors 37 / 40
Jens Verleyen Elite Juniors 38 / 40
Sandie Verriest Elite Juniors 39 / 40
Chris Wallage Elite Juniors 40 / 40

Scheldecross (Dec 19 2008)

Nicolle De bie-leyten Elite Women 18 / 34
Katrien Van looy Elite Women 19 / 34
Nancy Bober Elite Women 20 / 34
Anne Arnouts Elite Women 21 / 34
Katrien Pauwels Elite Women 22 / 34
Laure Werner Elite Women 24 / 34
Anja Nobus Elite Women 25 / 34
Karen Verhestraeten Elite Women 26 / 34
Katrien Thijs Elite Women 27 / 34
Dorien Raeymaekers Elite Women 28 / 34
Ilse Vandekinderen Elite Women 29 / 34
Jo Blanchaert Elite Women 30 / 34
Kimberly Buyl Elite Women 31 / 34
Sharon Defoor Elite Women 32 / 34
Audrey Werner Elite Women 33 / 34
Maaike Lanssens Elite Women 34 / 34

Superprestige #4 Hamme-Zogge (Nov 23 2008)

Ren Mertens Elite Men 35 / 35

Superprestige #1 (Oct 12 2008)

Tom Van den bosch Elite Men 15 / 40

Grand Prix de la Région Wallonne (Oct 11 2008)

Dries Petrus Elite Men 30 / 38
Kevin Smit Elite Men 32 / 38
Jeffrey Depuydt Elite Men 33 / 38
Laurent Moulin Elite Men 36 / 38
Johan Myngheer Elite Men 37 / 38

Steenbergcross - C2 (Sep 14 2008)

Bjorn Rondelez Elite men 23 / 40
Dave De cleyn Elite men 24 / 40
Stijn Penne Elite men 28 / 40
Patrick Bassez Elite men 33 / 40
Steve Gruwier Elite men 34 / 40
Robby Cobbaert Elite men 35 / 40
Tom De smet Elite men 38 / 40

Busiest Racers

in last months
Ellen Van loy 61
Kevin Cant 47
Katrien Thijs 40
Tom Meeusen 39
Joyce Vanderbeken 37
Rob Peeters 36
Kevin Pauwels 36
Jim Aernouts 36
Niels Koyen 35
Karen Verhestraeten 35
Bart Aernouts 34
Sanne Cant 34
Jens Adams 33
Sven Nys 33
Sven Vanthourenhout 33
Dave De cleyn 32
Laurens Sweeck 32
Kenneth Van compernolle 31
Klaas Vantornout 31
Joeri Adams 30
Gianni Vermeersch 30
Michael Vanthourenhout 29
Patrick Gaudy 28
Tim Merlier 27
Gertie Willems 27
Toon Aerts 27
Jolien Verschueren 27
Bart Wellens 26
Quinten Hermans 26
Stijn Huys 25
Jens Vandekinderen 25
Bart Hofman 25
Anja Geldhof 25
Wout Van aert 25
Dieter Vanthourenhout 24
Diether Sweeck 24
Nicolas Cleppe 24
Lorenzo Pepermans 23
Wietse Bosmans 21
Githa Michiels 21
Thomas Joseph 21
Vinnie Braet 20
Daan Soete 20
Yannick Peeters 20
Loes Sels 19
Shana Maes 19
Berne Vankeirsbilck 19
Thijs Aerts 19
Meg De bruyne 19
Hendrik Sweeck 18
Nathalie Nijns 18
Hilde Quintens 18
Kobe Goossens 18
Vincent Baestaens 17
Ingmar Uytdewilligen 17
Yorben Van tichelt 17
Daan Hoeyberghs 17
Jonas Degroote 17
Jelle Schuermans 17
Niels Albert 16
Jan Denuwelaere 16
Tom Van den bosch 16
Femke Van den driessche 16
Maaike Lanssens 15
Kevin Eeckhout 15
Laura Verdonschot 15
Nancy Bober 14
Marijke De pauw 14
Kim Van de steene 14
Stijn Caluwe 14
Bart Verschueren 13
Sandie Verriest 13
Ward Van laer 13
Cindy Diericx 13
Eli Iserbyt 13
Jenko Bonne 13
Jessika Timmermans 13
Ben Berden 12
Davy Commeyne 12
Ilse Vandekinderen 12
Braam Merlier 12
Matthias Van de velde 12
Jens Teirlinck 12
Elias Van hecke 12
Han Devos 12
Joeri Hofman 11
Nicolle De bie-leyten 11
Yves Coolen 11
Caren Commissaris 11
Stephanie De croock 11
Cindy Bauwens 11
Brenda Kaczmarczyk 11
Jeffrey Mellemans 10
Dany Lacroix 10
Tim De schuyter 10
Tine Verdeyen 10
Gianni Van donink 10
Gianni Vermeiren 10
Thomas Van de velde 10
Chris Van dorsselaere 10