Log In

Team Overview: DEN

Team News Ticker Embed This

Team Race History

UCI World Cup #1 - Valkenburg (Oct 19 2014)

Kenneth Hansen Men Elite 38 / 40

Kronborg Cyclo Cross (Oct 12 2014)

Kenneth Hansen Men Elite 2 / 31
Joachim Parbo Men Elite 3 / 31
Tommy Nielsen Men Elite 5 / 31
Martin Larsen Men Elite 8 / 31
Anders Bregnhøj jensen Men Elite 9 / 31
Dennis Herforth jensen Men Elite 10 / 31
Andreas Rasmussen Men Elite 14 / 31
Lucas Malthe mikkelsen Men Elite 15 / 31
Tobias Mørch kongstad Men Elite 16 / 31
Martin Hammer Men Elite 17 / 31
Simon Zdrenka Men Elite 18 / 31
Peder Jacobsen Men Elite 19 / 31
Magnus Nørregaard grønset Men Elite 20 / 31
Jannick Beck Men Elite 21 / 31
Nicolaj Nicolaisen Men Elite 22 / 31
Henrik Skyum Men Elite 23 / 31
Tim Bendtsen Men Elite 24 / 31
Sebastien Juul Men Elite 25 / 31
Kenneth Bendtsen Men Elite 27 / 31
Stefan Linné jørgensen Men Elite 28 / 31
Morten Rask gregersen Men Elite 29 / 31
Peter Visby Men Elite 32 / 31
Emil Jørgensen Men Elite 33 / 31

Grote Prijs van Brabant (Oct 11 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 17 / 37

Superprestige #1 - Gieten (Oct 5 2014)

Magnus Skjoth Men Under 23 32 / 33

Radcross Illnau (Sep 28 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 6 / 16

Toi Toi Cup #1 - Loštice (Sep 27 2014)

Joachim Parbo Men Elite 21 / 40

EKZ CrossTour #1 - Baden (Sep 14 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 11 / 20

QianSen Trophy Cyclocross Yanqing Station (Aug 30 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 3 / 25
Kenneth Hansen Men Elite 7 / 40
Magnus Skjoth Men Elite 15 / 40

Boels Classic Internationale Cyclo-cross Heerlen (Feb 16 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 8 / 19

Superprestige Middelkerke (Feb 15 2014)

Margriet Helena kloppenburg Women Elite 8 / 23

World Championships (Feb 1 2014)

Simon Andreassen Men Juniors 16 / 40
Margriet Helena kloppenburg Women Elite 38 / 40
Jonas Pedersen Men Under 23 18 / 40

Soudal Cyclo-cross Leuven (Jan 19 2014)

Jonas Pedersen Men Elite 24 / 31

Internationale Cyclo-Cross Rucphen (Jan 18 2014)

Jonas Pedersen Men Elite 8 / 30

World Cup #6 (Jan 5 2014)

Kenneth Hansen Men Elite 32 / 40
Margriet Helena kloppenburg Women Elite 23 / 28

Superprestige Diegem (Dec 29 2013)

Kenneth Hansen Men Elite 24 / 33
Jonas Pedersen Men Under 23 30 / 40

Azencross (Dec 27 2013)

Kenneth Hansen Men Elite 27 / 40

Cyclocross van het Waasland (Dec 18 2013)

Jonas Pedersen Elite Men 27 / 46

GP Mario De Clerq (Oct 13 2013)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women 17 / 24

Grote Prijs van Brabant (Oct 12 2013)

Kenneth Hansen Elite Men 35 / 51

Internationale Centrumcross van Surhuisterveen (Jan 3 2013)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 7 / 29

Superprestige Diegem (Jan 1 2013)

Kenneth Hansen U23 Men 22 / 55

World Cup #6 (Dec 26 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 35 / 49

World Cup #5 (Dec 23 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 41 / 47

GP Rouwmoer (Dec 22 2012)

Magnus Tholstrup skjoth Junior men GvA 42 / 48

World Cup #4 (Dec 2 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 33 / 37
Emil Arvid olsen Elite men GvA 48 / 52

Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Sep 30 2012)

Magnus Skjoth Junior men 25 / 39

Internationale Sluitingsprijs Oostmalle (Feb 19 2012)

Nikolene Hansen Elite women GvA 14 / 33
Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 23 / 33
Joachim Parbo Elite men GvA 38 / 39

Heerlen GP Heuts (Feb 12 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 18 / 21

Superprestige Middelkerke (Feb 11 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 12 / 14

World Cup #8 (Jan 22 2012)

Joachim Parbo Elite Men GvA 54 / 57
Nikolene Hansen Elite Women GvA 28 / 45
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 44 / 45

World Cup #7 (Jan 15 2012)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 36 / 39

World Cup #6 (Dec 26 2011)

Nikolene Hansen Elite women GvA 22 / 39
Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 35 / 39
Kenneth Hansen Under 23 men 6 / 29

Superprestige Diegem (Dec 23 2011)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 20 / 27

World Cup #5 (Dec 18 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 28 / 43
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 40 / 43
Kenneth Hansen Elite Men GvA 55 / 69
Emil Arvid olsen Elite Men GvA 60 / 69

GP Rouwmoer 2011 (Dec 17 2011)

Margriet Helena kloppenburg Elite women GvA 18 / 19

Superprestige Gieten (Nov 27 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 15 / 36

World Cup #3 (Nov 26 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 31 / 45
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 39 / 45
Joachim Parbo Elite Men GvA 55 / 63

Superprestige Gavere (Nov 20 2011)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 18 / 26

Fidea Jaarmarktcross (Nov 11 2011)

Emil Olsen Elite Men GvA 26 / 29

Koppenburgcross (Nov 1 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 13 / 31
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 22 / 31

Superprestige Zonhoven (Oct 30 2011)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 23 / 27

World Cup #2 (Oct 23 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 25 / 41
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 35 / 41
Tommy Nielsen Elite Men GvA 54 / 62

World Cup #1 (Oct 16 2011)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 23 / 38
Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 38 / 38
Kenneth Hansen Elite Men GvA 50 / 60
Emil Arvid olsen Elite Men GvA 57 / 60

Fidea Grote Prijs Neerpelt 2011 (Sep 24 2011)

Margriet Helena kloppenburg Elite Women GvA 18 / 20
Emil Arvid olsen Elite men GvA 26 / 26

Steenbergcross (Sep 18 2011)

Kenneth Hansen Elite Men GvA 30 / 35
Emil Arvid olsen Elite Men GvA 31 / 35

Azencross (Dec 29 2010)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 26 / 50

World Cup #6 (Dec 26 2010)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 28 / 39

World Cup #5 (Dec 19 2010)

Tommy Nielsen Elite Men GvA 37 / 66
Nikolene Hansen Elite Women GvA 40 / 47

World Cup #3 (Nov 27 2010)

Tommy Nielsen Elite Men GvA 44 / 57
Nikolene Hansen Elite Women GvA 32 / 39

Koppenbergcross (Nov 1 2010)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 20 / 32

Superprestige Zonhoven (Oct 31 2010)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 16 / 28

World Cup #2 (Oct 23 2010)

Kenneth Hansen Elite Men GvA 35 / 53
Tommy Nielsen Elite Men GvA 50 / 53
Jonas Schau guddal Elite Men GvA 52 / 53
Nikolene Hansen Elite Women GvA 32 / 33

World Cup #1 (Oct 17 2010)

Kenneth Hansen Elite Men GvA 48 / 61
Jonas Schau guddal Elite Men GvA 61 / 61
Nikolene Hansen Elite Women GvA 37 / 40

Steenbergcross (Sep 19 2010)

Tommy Nielsen Elite Men GvA 35 / 43
Kenneth Hansen Elite Men GvA 37 / 43

World Cup #8 (Jan 17 2010)

Joachim Parbo Elite men GvA 34 / 59

World Cup #7 (Dec 26 2009)

Joachim Parbo Elite Men GvA 43 / 65
Tommy Nielsen Elite Men GvA 47 / 65
Nikolene Hansen Elite Women GvA 33 / 46

World Cup #6 (Dec 21 2009)

Nikolene Hansen Elite Women GvA 29 / 44

World Cup #5 (Dec 6 2009)

Joachim Parbo Elite Men GvA 32 / 47

Blue Sky Velo Cup UCI (Oct 31 2009)

Joachim Carbo Elite Men 11 / 55

Cross Vegas (Sep 23 2009)

Joachim Parbo Elite Men 49 / 105

World Cup #8 (Jan 18 2009)

Joachim Parbo Elite Men 40 / 49

USGP of Cyclocross #3 Xilinx Cup (Nov 4 2006)

Joachim Parbo Elite / U23 Men 6 / 107